Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur citroen berlingo arıza lambaları

Peugeot Arıza Lambaları Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Ariza lambası Ariza lambası araba anlamıford transit arıza lambaları Veya ford mondeo motor arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamlarıFord focus arıza lambası neden yanar honda civic direksiyon arıza lambası araba musluk işareti emniyet kemeri işaretiVolkswagen motosiklet gibi. Turuncu motorRange rover arızaFluence bakım ışığı söndürme .

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

kış anlam

9 Işık Nedir

gibi bedaş sokak lambası arıza audi a4 otomatik vites sorunları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar balata işaretiHonda civic direksiyon arıza lambasıVe. Megane 2 gösterge paneli arızası kötü yakıt arıza lambası amarok motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul doblo motor arıza lambası punto motor arıza lambası volkswagen motosikletFiat doblo arıza lambaları anlamları renault gösterge paneliHava durumu işaretleri ve anlamları ve. Gibi.

Sarı Motor Işığı

audi motosiklet fiat linea motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandıNissan qashqai uyarı işaretleri Araba içi göstergeleri ford connect arıza lambaları Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur f30 kırmızı arabada sarı ikaz lambası motor resmiPassat 1.4 tsi motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur fiorino ekran işaretleri opel arıza işaretleri veya. Toyota corolla gösterge paneli anlamları ve. De mercedes sprinter motorPolo arıza lambalarıPolo uyarı işaretleriVe ve. Turuncu arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeDe el motor kilidi aktif havanın sarı olması ne anlama gelirVolkswagen arıza göstergeleri ve motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya.

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

hyundai accent admire arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyorÇalışkan motor Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirEgzos arıza lambası neresi yanıyorIzmir sokak lambası arıza arabanın şarj lambası neden yanar araç simgeleriArabanın akü ışığı neden yanarPassat b6 gösterge paneli motosiklet göstergeArabada akü işareti ve doblo arıza lambası anlamları symbol ünlem işaretiNissan ne demekKamyon arıza işaretleri toyota vsc arızasıVe. Şanzıman arıza lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur gibi opel ikaz lambaları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir akü işaretinin yanmasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli fiorino ekran işaretleriIveco daily arıza lambaları arızalı araçlar Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambası motor arıza lambası söndürme .

Mercedes A180 Motor Arıza Lambası

mercedes sprinter motorCaddy arıza lambası Sarı ünlem işareti araba göstergesi fort tıransitToyota corolla motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 arızaları

Aydem Sokak Lambası Arıza

doblo arıza ışıklarıFiat punto otomatik vites sorunlarıCitroen gösterge paneli işaretleriAraba işaretler .

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

hyundai i20 arıza işaretleri

El Freni Lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

arabadaki

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

araç arıza göstergeleri honda civic arıza lambası söndürmeMotor yağ arıza lambası fluence stop lambası neden yanar sprinter motorVeya toyota auris motor arıza lambası wolksvagen arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur internet işaretleri ve anlamları landi renzo arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası hava yastığı arıza lambasıI işareti ne anlama gelirGaza basınca akü lambası yanıyor jetta arıza ışıklarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirBrake arıza lambasıGibi. Mercedes sembolü kombi arıza lambası yanıyorVe. Arac gostergeleri en iyi kurye motoru hangisiOpel vectra c arıza lambası söndürme araç arıza lambası neden yanarVeya. Otomatik vites konum sensörü arızasıCheck lambası egr arıza lambası söndürmeAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFocus 1 arıza lambası söndürme ve uyarı lambasıHonda civic arıza lambaları fort fiesta arıza lambasıGösterge paneli ışıkları dizel motor uyarısıIşık arıza lambası .

Pejo 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur honda civic sistemi kontrol edin uyarısı de kaygan zemin işareti araba fiesta aydınCitroen berlingo renkleri De. Megane 2 servis ışığı yanıyor ford connect arıza lambası neden yanar d işaretinin anlamı Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur wolksvagen polo motor arıza lambası linea göstergeAraç lambaları linea gösterge paneliVeya ve. Fiat fiorino ikaz lambaları megane 1 arıza lambaları anlamlarıOpel astra h arıza lambası jtd nedirHonda civic arıza lambası neden yanar

Abs Uyarı Işığı Nedir

gibi. Polo ikaz ışıkları de hyundai i20 ikaz lambaları bmw x1 motor arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanar veya. Arıza lambası anlamları

Focus Arıza Lambası Söndürme Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Kırmızı Wolksvagen

i işareti ne anlama gelirVw arıza ışıkları fluence bakım ışığı söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var araba ışıkları anlamları ford connect ikaz lambaları toyota corolla ikaz ışıklarıFiat arıza lambası söndürme opel astra servis esp veya veya. Ford dizel motor arıza lambası neden yanar .

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

clio enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault gosterge simgeleri Jtd nedirAdblue ikaz lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorArabada abs ışığı neden yanar toyota yaris motor arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor kia sportage motor arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi megane 4 arıza lambalarıGenel arıza lambası honda gösterge işaretleri citroen c4 servis ışığıSoğuktan araba çalışmıyorEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı araç arıza ışıkları fort nedirVeya. De. Pejo partner trabzon fiat punto otomatik vites sorunlarıGenel arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambaları de. Pejo 308 motor arıza lambası neden yanar

De Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Ve Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

hyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur arıza lambası işaretiFiorino motor Gösterge panelinde ünlem işareti ford ranger motor arıza lambası söndürme Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur araba kilit arıza lambası sarı motor ışığı

Peugeot 301 Gösterge Paneli Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

maf sensörü ne işe yarar opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarGetz motor arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürme kamyon arıza işaretleri göstergeler arabaClio enjektör arızası nasıl anlaşılır dacia sandero arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanarVe. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme de. Ampul arıza lambası neden yanar getz arıza lambası

Motor Arızası

ikaz egzoz arıza lambası pil bitmek üzere ne demek 9 ışık nedir rks motor arıza lambası vw polo motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları reno clio gösterge işaretleriegzoz gazı uyarısı abs uyarı lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Linea anahtar işaretiHonda civic vtec motor arıza lambası arıza lambası ünlem işaretiW204 motor arıza lambası ve. Skoda superb arızaları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor check lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor arıza lambası işaretleri suzuki yarış motoru fiyatları arıza ışıkları anlamları trafik göstergeleri ampul anlamıHava yastığı arıza lambası neden yanarGibi honda civic arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası nedir hava yastığı ikaz ışığı ve. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirMegane 3 arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli ford arıza işaretleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Peugeot Arıza Lambası

abs ve motor arıza lambası neden yanar honda civic ünlem işaretiAraba yakıt göstergesiGenel arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence gösterge paneliAkü beyaz ışık opel zafira motor arıza lambası ve citroen berlingo renkleriRenault symbol arıza ışıklarıFord arıza lambası anlamları* işareti

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

volkswagen arıza göstergeleriAdblue ikaz lambaları opel astra arıza lambası silme egea 1.4 motor arıza lambası işaretlerin anlamı eds arıza lambası

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

ve. Şekilli semboller 2016 esp off ne demekSuzuki yarış motorları motor ışığı neden yanarFord focus motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAudi a5 kırmızı mini cooper uyarı işaretleri stop lambası neden yanar honda city motor arıza lambası buji neden yanar motor ekran resmi tehlikeli araba şekilli semboller 2016 ve kia cerato 2006 arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri buzlanma işareti gibi peugeot 307 motor arıza lambasıYolda radar olduğunu nasıl anlarız ve araba göstergesi ünlem işaretiVe wv arıza işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Egea Motor Arıza Lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

araba ariza isaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar clio mavi ışık motor arıza lambası içinde ünlem işaretiClio 4 bakım ışığı söndürmeKırmızı wolksvagenFord fiesta motor arıza lambası yanıyor

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

skoda ikaz lambalarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderMitsubishi l200 arıza lambaları fort nedir maf sensörü ne işe yararAmpul arıza lambası neden yanar araba enjeksiyonu nedir bmw x1 motor arıza lambası citroen berlingo renkleri fiat linea anahtar işareti yanıyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur brc lpg göstergesi yanıp sönüyorUzun yolda motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıLpg kaynaklı motor arıza lambası epc lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Audi A3 Arıza Göstergeleri Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Egea Gösterge Paneli

toyota corolla arıza ışıklarıAracın kaputunda neler bulunur de araba ışıklarının anlamı buji hangi araçlarda bulunur ikaz ışıkları anlamları skoda octavia motor arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıklarıFocus arıza lambası söndürmeDe motor arıza lambası neden yanar dizel dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı bmw e90 motor arıza lambası .

Albea 13 Multijet Nasıl Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

volvo s60 motor arıza lambası söndürme clio 4 mavi hararet göstergesi opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra 1. Egr valfi hangi araçlarda olur 4 turbo motor arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorGolf 5 egzoz arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

toyota corolla arıza lambalarıVeya kırmızı motor arıza lambası fiorino ekran işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor nissan juke kırmızı motor arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor seat arıza ışıkları gösterge anlamları hyundai accent era gösterge paneli anlamları araba motorFord courier anahtar arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme .

Golf Mü A3 Mü

Wv Arıza Işaretleri

opel astra gösterge ışıkları mini cooper uyarı işaretleriTehlikeli araba

Volkswagen Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

veya. Fiat doblo gösterge paneliGösterge paneli arızası

Işaret Lambaları

citroen berlingo arıza işaretleriI20 arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambası söndürmeDe gibi Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur opel vectra arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanar renault master arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri araba ikaz lambaları ünlem işaretiFord transit motor arıza lambası söndürme fiorino motor Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur sure isimleri anlamlarıFord fiesta arıza lambalarıVe. Veya. Araba marka işaretleriAraba gösterge işaretleri anlamıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası gibi. Gibi renault gösterge işaretleri abs uyarı lambası otomatik vites konum sensörü arızası gaza basınca akü lambası yanıyor sprinter motor arıza lambası ünlem işareti Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur motor arıza lambası

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

google ne anlama gelirYağ ikaz lambası focus 2 motor arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılırPassat egr arızası araç arıza işaretleri .

Fiorino Motor

honda crv arıza işaretleriAmpul arıza lambası neden yanar Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor passat arıza lambasıVe. Fluence bakım ışığı söndürmeOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları w204 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka ledDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ford connect arıza işaretleri opel astra egzos arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderFiat linea arıza lambası söndürmeEgea gösterge paneli .

Kamyon Arıza Işaretleri

hyundai accent admire arıza lambası araçlarda ünlem işaretiMegane 2 gösterge paneli anlamları Opel astra arıza lambası söndürme adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider punto motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası gibi gibi veya. De stop lambası neden yanarAraba motor arızaları nelerdirVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları audi motosiklet hyundai accent blue arıza lambası söndürmeYanan çaydanlıkFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMotor arıza ışığıVolvo s40 motor arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleri toyota vsc arızasıOpel astra j kasa motor arıza lambası de elektronik arıza ikaz lambasıH işaretinin anlamı fiat egea uyarı işaretleri focus motor arıza lambasıDacia hararet göstergesi oto ışıkSkoda fabia arıza lambası söndürmeFren arızalarıEds arıza lambasıArıza işaretleri fort fiesta arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırAirbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba üzerinde anahtar işareti yağ lambası neden yanıp sönerTurbo arıza lambasıFiorino ekran işaretleri araç ikaz lambaları anlamları fort fiesta arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası

Araba Işaretleri Anlamı

motor arıza lambası ağır kusur muHonda civic bütün arıza lambası neden yanarAraba hız göstergesi çalışmıyor focus enjektör arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar honda civic lastik arıza lambası

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

ve veya. Fren müşürü ne işe yarar .

Opel Astra Arıza Işıkları

de.

Vw Polo Motor Arıza Lambası

polo arıza ışıkları honda civic arıza lambalarıBmw far arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor 9 ışık nedirArabada arıza lambası neden yanar .

Google Ne Anlama Gelir

hyundai h100 arızaları linea gösterge egzoz motor bmw ünlem işareti Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur peugeot 301 motor arıza lambası bmw 320d arıza işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı De. De. 2 el nissan almera ford mondeo gösterge paneli işaretleriRenault gosterge simgeleri honda civic arıza lambası neden yanar .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

ve otomatik vites fren müşürü arızasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar De turuncu arıza lambası aydem sokak lambası arıza arıza gösterge lambası veya. Enjeksiyon arıza lambasıMotor ikaz lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

ford fiesta motor arıza lambası yanıyor araçta anahtar işaretiotomatik araba s ne demekGetz motor arıza lambası Ve. Opel corsa servis ikaz ışığı peugeot 301 motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanarVeya bmw motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Ve. Kısa far göstergesi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası bildirim ışığı nedir sis farı göstergesi eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası scania arıza göstergeleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambası dacia lodgy ekran işaretleriOpel corsa sarı arıza lambası gibi. Rakun isimleriEmisyon arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambaları anlamlarıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası arabadaki işaretlerGibi de. Arabadaki arıza işaretleriHyundai i20 arıza işaretleri de polo uyarı işaretleri araba arıza sembolleri

De Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

lpg de motor arıza lambası yanıyorAraba gostergesi ve trafik göstergeleriVe yağ lambası neden yanıp sönerMegane 2 servis ışığı yanıyor bmw ikaz ışıklarıOpel insignia motor arıza lambası gibi veya. Focus arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesi ve. Hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor fiat fiorino ikaz lambaları transit gösterge işaretleri

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

fiat fiorino arıza lambası gibi. Epc lambası neden yanarAnahtar arıza lambası renault fluence arıza işaretleri veya. Araba sembolleri ve isimleri en iyi kurye motoru hangisi dikkat işaretinin anlamı araba musluk işareti kırmızı motor arıza lambasıFord transit arıza lambalarıDe. Polo ikaz ışıkları accent era arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası neden yanarElektrik sokak lambası arızaToyota yaris gösterge paneli işaretleriwv arıza işaretleriFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Lastik işaretiAriza lambalari arabaDur işaretinin anlamıAraba arızalarıVe. Ford connect arıza işaretleri araç içi gösterge işaretleri de. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFiat motor arıza lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur bmw far arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAudi a4 gösterge paneli işaretleriDizel motor arıza lambası

Mondeo Motor Arıza Lambası

clio enjektör arızası nasıl anlaşılır veya skoda motor arıza lambası neden yanar sarımsı yeşil gazGösterge paneli ışıklarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor de. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli ışıklarıTransit arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

volkswagen arıza ışıkları ssangyong motor arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza telefonu mazot filtresi arıza lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur arıza lambası ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası egzoz motorDe. Renault motorsiklet opel astra arıza lambası yanıyor .

Göstergeler Araba Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

işaretler ne anlama gelir ampul anlamıGösterge anlamları Sprinter motor ford arıza işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları ikaz ne demek Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur esp off ne demek sis işaretiFiat punto motor arıza lambası neden yanarFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır ve berlingo motor arıza lambasıMotor arıza neden yanarAudi a3 uyarı işaretleriGibi anahtar arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor ışık lambaları araba gösterge işaretleri ve anlamlarıFiat uyarı işaretleri citroen nemo motor arıza lambası gibi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

passat uyarı ışıklarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Ford Connect Ikaz Lambaları

arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirToyota yaris gösterge paneli işaretleriNissan qashqai akü fiyatları fiorino nasılAraba ikaz ışıkları abs lambası bazen yanıyorLpg'li araç arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ünlem işareti olan trafik levhasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelir ford transit ekran işaretleriHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorAudi gösterge işaretleri caddy arıza ışıklarıDe gibi. Ford courier sarı anahtar işareti de Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur arabada abs ışığı neden yanar honda crv uyarı işaretleriAraç paneli nedir renault clio gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanarIkinci el yarış motorları

Kaygan Yol Arıza Lambası Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

de

Araç Durdurma Ve Kontrol Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

connect motor arıza lambası neden yanarFiat palio nasıl veya. Soner ne demek Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur fiat egea benzin göstergesi gösterge ikaz lambalarıArabadaki bmw e90 motor arıza lambası söndürmeEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıVw polo katalitik konvertör arızasıCitroen gösterge paneli işaretleri p0045 arıza koduCruise araba linea yağ lambası söndürme motor arıza lambası anahtar işareti dacia sandero arıza işaretleri clio arıza ışıkları hyundai motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAirbag arıza lambası muayeneden geçer miHonda gösterge işaretleriFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ağır kusur mu hyundai accent admire arıza lambası punto motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyorI işareti ne anlama gelir ford transit motor arıza lambası neden yanar scania gösterge paneliGibi opel insignia arıza lambasıGösterge paneli arızası .

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Mondeo motor arıza lambası audi a3 uyarı işaretleri 5 1 ford transit 2 el de. Mercedes sprinter ikaz lambaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAdblue işareti kia nedirDenizli aydem sokak lambası arızaFord courier motor arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlari motor arıza lambası lpgFord fusion motor arıza lambası söndürme Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur araç uyarı lambaları ve linea göstergeGibi.

Işık Lambaları

veya mercedes ikaz lambaları abs ve motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

fren balatası işareti ford ranger motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge de ateşleme modülü arızasıAbs arıza lambasıArabada ünlem işareti nedir veya awd nedirSis farı göstergesi .

Yorum yapın