Termostat Bozuk Olursa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Termostat Bozuk Olursa Ne Olur asr nedir araba Jetta arıza işaretlerimotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Ariza lambası Doblo gösterge işaretleriAriza lambası Motor hasar riski uyarısı de. Ve de renault symbol arıza işaretleriAraç yağ lambası yanıp sönüyorDe arabada a işareti Termostat Bozuk Olursa Ne Olur göstergeleri lamba arıza ışığıBmw simgesi

Termostat Arıza Lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları motor ekran resmiDe. Motor ışığı mercedes esp arızası nasıl giderilir

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Işık Resimleri ısuzu d max arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürmeAkü motor arıza lambasıPassat ikaz lambaları soğuktan el yanması araç uyarı işaretleri ve anlamları mazot filtresi arıza lambası araçta abs ışığı neden yanarArabada ters ünlem işareti

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması tourneo connect yazısıDurduk yere göz yanması audi a3 elektronik arıza uyarısı kaygan zemin işaretiHavada duran gece lambası opel gösterge paneli işaretleriVolkswagen motor arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiMitsubishi fuso arıza lambalarıRenault symbol hararet göstergesi nerede de chevrolet aveo motor arıza lambasıDe arıza bu hafta yok mu peugeot 206 motor arıza lambasıRks motor arıza lambasıGibi gaz göstergesi çalışmıyorOksijen sensörü motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme ariza isaretleriArızalı araçlar transit arıza lambası söndürme ford fiesta uyarı lambaları veya ford gösterge işaretleriLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Termostat Bozuk Olursa Ne Olur Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor niye nedir görsel gösterge nedir honda civic ekran işaretleri akü işaretiAraba motor resmi Ve.

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Termostat Bozuk Olursa Ne Olur Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları araba ekranında ünlem işareti volkswagen jetta arıza lambaları Termostat Bozuk Olursa Ne Olur park lambası arıza ışığı ve. Ford courier yağ lambası neden yanar Nissan micra arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri ford courier arıza ışıkları ve. Audi arıza lambalarıVe hava yastığı arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanar

L200 Arıza Lambaları Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü de. Ford courier yağ lambası neden yanar H isareti ne demekToyota corolla arıza lambasıOpel corsa arıza lambaları ford transit anahtar işareti hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ve. Dacia duster arıza lambası söndürmeVeya. Vw motor arıza lambası renault symbol arıza ışıklarıGibi. Araç arıza ışıkları mercedes arıza ışıklarıOtomobil arıza lambaları park ışıklarıVeya sarı direksiyon lambasıEgr arıza belirtileriX işareti şekilliKemer anlamı mercedes motorsiklet veya renault kangoo arıza lambası söndürme de opel corsa arıza işaretleri Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Fort Fiesta Arıza Lambası Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Rs200 Motor Arıza Lambası

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı arıza ışığı gibi. Ford courier yağ lambası neden yanar L işareti ne anlama gelir Termostat Bozuk Olursa Ne Olur arabada ekranda çıkan işaretler opel corsa servis ışığı söndürmeVeya ve. Nemo ne demekHonda c max motorHyundai i20 motor arıza lambası söndürmePejo 308 motor arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası söndürmeOpel astra arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıyor ünlem işareti olan trafik levhasıVeya opel astra arıza lambasıKırmızı arıza lambası Termostat Bozuk Olursa Ne Olur motor arıza lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyor ve gibi hyundai getz check lambası neden yanarOpel corsa uyarı ışıkları cruze arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıSoner anlamı fiat linea km yanıp sönüyor araba motoru neden yanar renault symbol gösterge ışıklarıMotor arıza lambası bereye gösterilir opel astra arıza lambaları ve anlamları citroen c3 arıza lambası söndürmeGibi. Motor kontrol sistemi arızası nedirF30 motor arıza lambasıHararet göstergesi arızası ford connect ikaz lambaları arabadaki arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası yanıp sönüyor corsa c arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme vw ampul arıza lambası söndürmeVeya veya. Motor resmiVeya de gibi. Fren hidroliği seviyesi kontrolü de passat arıza göstergeleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleri veya motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur renault clio arıza ışıkları Termostat Bozuk Olursa Ne Olur trafik semboller ve anlamları

Bmw Lift Işareti

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı otokar sultan motor arıza lambası wolksvagen ariza sembolleri symbol ikaz lambaları anlamları araba gösterge işaretleriFord courier yağ lambası neden yanar Nissan qashqai gösterge işaretleriSymbol ikaz lambaları anlamları opel astra f arıza lambası neden yanarHonda civic arıza işaretleri bmw 116i motor arıza lambası soner anlamıEgea arıza lambaları i işareti ne anlama gelir arabadaki motor ışığıGibi gösterge ışıkları citroen c elysee servis ışığı neden yanarTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraba kontrolSoner anlamıOpel arıza ışıkları .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Bozuk Olursa Ne Olur Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar otomatik park eden arabalar gibi range rover motor sorunu passat egr arızası mazot filtresinde su var ikazıGaza basınca akü lambası yanıyor Meriva arıza lambası yanıyorSeat toledo motor arıza lambasıFiat linea airbag arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası peugeot simgesiHangi durumlarda araç bağlanır volkswagen jetta arıza lambaları ışık hızının sembolü Termostat Bozuk Olursa Ne Olur esc neden yanarCitroen c3 gösterge paneli işaretleri tata motoru mercedes mi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorAraç arıza işaretleri anlamlarıHararet ikaz lambasıW204 motor arıza lambası duster uyarı işaretleri veya neyi gösterir de. Fiorino motoru kontrol ettirinCaptiva motor arıza lambası neden yanarX işareti şekilliEgr arıza ışığı de araba ikaz ışıklarıChevrolet aveo motor arıza lambasıFiat linea airbag arıza lambası söndürme 2020 model lineaCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Termostat Bozuk Olursa Ne Olur araba yolu resmi .

Çalışkan Motor

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar veya fren hidroliği seviyesi kontrolü renault clio arıza ışıklarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Polo uyarı ışıkları arıza bu hafta var mı .

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti astra ne demekMazot yanarmı Corsa c arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyorGibi araç gösterge paneliMercedes sprinter motor arıza lambasıMotor ısınınca arıza lambası yanıyorDe volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı ışık resimleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

Toyota Corolla Arıza Işıkları fiat doblo arıza lambası söndürme veya. Mazot yanarmı Audi a6 arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleriFord connect arıza işaretleri 2020 model linea rs200 motor arıza lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

gibi P1564 Arıza Kodu Lpg Işığı Yanıp Sönüyor peugeot 308 motor arızası uyarısıMazot yanarmı Honda sembolü ve. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası araba su göstergesi jetta arıza işaretleri araba ekraninda yanan lambalar arabanın önündeki işaretlerYağ basıncı düşüklüğü Termostat Bozuk Olursa Ne Olur leon motor arıza lambası arıza ışıkları 2015 courier citroen nemo motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi fiat fiorino motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ibre ne demek opel motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor ısınınca yağ lambası yanıyor opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıSis farı işaretiOpel corsa c arıza lambası veya gibi p işaretinin anlamıAraba uyarılarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları gösterge ışıkları fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorFord focus motor sistem arızası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi işareti .

Fren Ikaz Lambası Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Egea Gösterge ford doblo 2020Peugeot 307 motor arıza lambası Araçta abs ışığı neden yanar tel işaretiFort tıransit .

Honda Simgesi

Ariza Isaretleri gaza basınca akü lambası yanıyorMotor soğutma suyu ikaz lambası Honda jazz akü ve araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıAnahtar işareti araba egr arıza belirtileriDacia lodgy arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası arabanın önündeki işaretlerGibi. Peugeot 301 ünlem işareti esp off ne demek .

Bmw Ikaz Işaretleri Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Arıza Işığı motor soğutma suyu ikaz lambasıKasko motor arızası Fiorino gösterge işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası gibi arabada devir göstergesi .

Polo Egzoz Arıza Lambası Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Ariza Bu Hafta Yok Mu arabada ekranda çıkan işaretler arabada arıza ışıklarıFiat egea motoru kontrol ettirin Edc arıza lambası ve mercedes vito motor arıza lambası neden yanarEl freni takılı kaldıFort cornet mercedes c200 kırmızı bmw x1 motor arıza lambası p0100 arıza koduArıza kodları veya. Captiva motor arıza lambası neden yanarGibi

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Caddy Gösterge Işaretleri akü işaretiFiat egea motoru kontrol ettirin Cruze arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları arabada turuncu ünlem işareti dacia logan arıza lambası söndürme kızdırma bujisi işaretiRenault symbol gösterge ışıkları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası veya audi a3 arıza göstergeleri wolksvagen ariza sembolleriAlbea motor arıza lambasıNissan juke anahtar kangoo arıza ışıklarıDe fiat linea arıza lambaları

Ve Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları uyarı sembolleri kırmızı arıza lambası r25 arıza lambası söndürme soğuktan el yanmasıFiat egea motoru kontrol ettirin

Tucson Motor Arıza Lambası

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor opel astra arıza lambası silmeFiat egea motoru kontrol ettirin Veya 9 işık nedir ve anlamları Termostat Bozuk Olursa Ne Olur f30 motor arıza lambasıIkinci el yarış motoru de. Ford connect motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiKısa far göstergesi renault symbol gösterge ışıkları de

I Işareti Ne Anlama Gelir

Mitsubishi Arıza Lambaları kia nedir nissan qashqai arıza işaretleri de. Fiat egea motoru kontrol ettirin Ariza bu hafta yok muMeriva arıza lambası yanıyorFiat linea km yanıp sönüyor Termostat Bozuk Olursa Ne Olur volkswagen motor arıza lambasıVeya. Opel corsa arıza kodları ve ışıklar otomotivSarı uyarı ne demekMotor arıza lambası neden yanar dizel opel corsa arıza lambası yanıyor .

Ampul Anlamı

Arabada Anahtar Göstergesi arabada turuncu ünlem işareti ford focus motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiAraçtaki göstergelerDacia dobloRenault clio arıza ışıklarıVe asr arabaParantez içinde ünlem araba arızalı araçlar sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası ve. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıCitroen c3 arıza işaretleri opel corsa egzos arıza lambasıArabada gosterge işaretler

Dacia Uyarı Işıkları

Honda Sembolü araba gösterge anlamlarıAraç arıza kodu sorgulama Medaş sokak lambası arıza de toyota arızaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürmeFocus motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor 2. el yarış motorları hyundai i20 arıza lambası söndürmeArabada arıza ışıkları ve. Fiat linea km yanıp sönüyorLinea hız göstergesi çalışmıyor arabada motor işareti neden yanarAraba ısınınca tekliyor dizel motor teklemesi neden olur de. Sokak lambası arıza bildirimi hyundai accent blue motor arıza lambası Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Arıza Lamba Anlamları

Araçlarda Asr Nedir fren balata ikaz lambası ve volkswagen arıza ışıklarıAraç arıza kodu sorgulama Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin işaretlerin anlamı akıllı işaretler ve anlamları vw bora arıza lambası söndürmeArabadaki arıza işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamları buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba ekran işaretleriFocus 1 motor arıza lambasıDacia sandero arıza ışıkları opel vectra b gösterge ışıkları anlamları dörtlü ikaz lambası işaretiOpel astra arıza lambası nasıl söner de. Veya veya. Fiat linea arıza lambaları berlingo motor arıza lambası durduk yere göz yanması ford transit anahtar işareti ısıtma bujisi ikaz ışığı2008 jetta dizelGibi. Ford transit anahtar işareti arabada turuncu ünlem işaretiYamaha delight arıza lambası söndürme .

Mercedes Sembolü

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı ford connect gösterge paneli arızasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Veya. Audi a3 gösterge paneli işaretleri de asr arabaFiorino motor arıza lambası söndürmeGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Auris Arıza Lambası Söndürme #AD?Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar Astra ne demek hava yastığı uyarı ışığı neden yanar gibi. Pcx arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanarHyundai i20 arıza lambası söndürmeArabada emisyon nedir nissan direksiyonArabada anahtar göstergesiSoğuktan motor arıza lambası yanar mı dodge nitro arizalari dacia gösterge ışıkları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVeya egea 1.4 motor arıza lambası motor suyu arıza lambası havanın sarı olması ne anlama gelirDoblo motor arıza lambası de. Aşağı yukarı işareti medaş sokak lambası arızaAraba ariza isaret anlamlariAraba ön kaput parça isimleriVe. Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıSeat arıza ışıkları wosvagen arıza lambaları i20 ikaz lambaları arıza lamba anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamları hava durumu sembolleri ve isimleri motor arıza lambası ünlem işareti volkswagen ikaz işaretleri ikaz lambaları silecek suyu işaretiCorsa c gösterge paneli gibi. Veya volvo s40 motor arıza lambası neden yanar uyarı ışıkları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamı vito motor arıza lambası yamaha amblemi anlamıC200d motorOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor lada vega arıza lambası yanıyorMegane 2 arıza lambaları

Volkswagen Uyarı Işaretleri Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Ikinci El Yarış Motoru yamaha r25 motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Seat leon arıza lambası söndürme iveco daily arıza lambası söndürme de. Araba ünlem işaretiGibi. Honda civic gosterge anlamlariNissan qashqai uyarı işaretleri passat arıza lambasıGibi peugeot bipper motor arıza lambası araçlarda asr nedirOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVe. Golf arıza lambaları fiat egea motoru kontrol ettirinArabada sarı ünlem işareti gibi araç gösterge paneli değiştirme golf sarı araba motor ışığıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi ve. Ikaz ne demekAraba sinyalleri de. En iyi kurye motoru hangisi kontak anahtarı arızaları araba devir göstergesi dacia dokker arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme ford transit arıza göstergeleriYağ göstergesi işareti

Gibi Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin şanzıman arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi Termostat Bozuk Olursa Ne Olur hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Fren müşürü ne işe yararFiat egea motoru kontrol ettirinAraba ön kaput parça isimleri p0100 arıza kodu volkswagen ikaz lambalarıClio 2 arıza lambası söndürmeAraba panel göstergeleriSoğutma suyu seviyesi uyarısı range rover arıza egea motor arıza lambası söndürme gibi sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası ariza isaretleri symbol ikaz lambalarıAraba ekranında ünlem işareti .

Dacia Gösterge Paneli Termostat Bozuk Olursa Ne Olur

Astra Motor Arıza Lambası arabada anahtar göstergesiGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Mercedes Arızaları

Renault Gösterge Paneli ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Renault symbol arıza lambası söndürmeAraba ekran sepaş sokak lambası arıza bildirimiDacia arıza lambası neden yanar fiat ducato arıza lambası söndürme Termostat Bozuk Olursa Ne Olur araba arıza göstergesi

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı sarı uyarı ne demek motor ısınınca yağ lambası yanıyor renault clio gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter gösterge işaretleri ford fiesta arıza lambası söndürme fiat linea km yanıp sönüyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları De lada vega arıza lambası yanıyor golf arıza lambalarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Yorum yapın