Termostat Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Termostat Araba nissan skystar gösterge paneli Motor arıza lambası neden yanar dizel Ariza lambası arabada adblue nediruyarı işareti nedir Ariza lambası Dacia logan arıza lambası neden yanar .

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Termostat Araba motor arıza lambası söndürmeCheck engine neden yanar Abs uyarı ışığı nedirNissan micra arıza lambası yanıyorOpel astra g gösterge paneli işaretleri .

Mercedes Kırmızı Motor Nedir Termostat Araba

Termostat Araba Termostat Araba pejo 301 lastik basıncıRenault kangoo motor arıza lambası Doblo park lambası arızaFord connect gösterge arizalari arabada lastik basıncı uyarısı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorDe. Veya. I işaretiVolkswagen uyarı lambalarıFord fiesta gösterge paneli arızası el freninin çekili olduğunu gösteren işaretFiorino motor arıza lambası söndürmeAudi a3 uyarı işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları de. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir chevrolet aveo motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli gediz sokak lambası arıza bildirimiBalata ikaz lambası Termostat Araba duster arıza ışıkları fort cornet arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme ford courier arıza işaretleri de. Ford focus gösterge ışıklarıVe Termostat Araba fiat linea motor arıza lambası yanıyor ve.

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Araba motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli peugeot 308 arıza lambası gibi. H100 gösterge paneli Araba giderken tekliyorGibi. Veya. Punto motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites dizel arabaMotor arıza lambası işaretiClio hararet göstergesi mercedes c200d motoru renault muFord fiesta şanzıman arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar de. Kızdırma bujisi yanıp sönüyorIkaz lambaları ve anlamlarıRenault clio ünlem işaretiDacia arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar symbol ünlem işaretiBalata ikaz lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledJetta renkleriHonda civic ikaz lambaları arabada çaydanlık işaretiMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max 4×4 arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir nissan almera motor arıza lambası söndürme £ işareti nedirOpel corsa servis ışığı söndürme gaz göstergesi çalışmıyor veya. Motor arıza lambası muayeneden geçermi ve fiat ducato gösterge paneli işaretleriAraba ikaz göstergeleriÜnlem işareti arabaOto arıza kodları honda dio arıza lambasıAlbea otomatik vitesRenault motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Termostat Araba bmw simgesi Termostat Araba volkswagen arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneli Termostat Araba peugeot 208 arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneli Enjeksiyon arıza lambası neden yanar hyundai check lambası ix35 motor arıza lambası Termostat Araba veya. Note 4 test koduRenault motor arıza lambası albea 1.4 8v motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamlarıJetta motor arıza lambasıYay şeklinde arıza lambasıFord focus 2012 motor arıza lambası Termostat Araba araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor r25 motor arıza lambası albea nasılH100 gösterge paneli

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Termostat Araba

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor Termostat Araba

Termostat Araba bmw 320d arıza işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyorH100 gösterge paneli Gibi araba sembolleri ve isimleri opel vectra c kasa arıza lambaları on off sembolleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi. Ford motosiklet peugeot 206 arıza lambası söndürme veya i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor duster nedir volkswagen arıza ışıkları fiat ikaz lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arabadaki göstergelerin anlamıPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeGibi hyundai getz check lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanar opel astra h arıza lambası arabanın motoru neden yanar ikaz lambası fiyat mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor araç arızaları seat ibiza hararet göstergesi de. Ford transit motor arıza lambası söndürmeScania amblemi anlamı de de fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıOto arıza işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası neden yanarVe. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSinyalli araba bedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat egea motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası söndürme golf 6 motor arıza lambası

Asr Arıza Lambası Neden Yanar Termostat Araba

Termostat Araba sokak lambası arıza antalya opel corsa d motor arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneli Asr lambası neden yanarVeya. Geliyo arama motoru qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorBmw 320d arıza işaretleri ford courier ikaz lambaları

Albea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Termostat Araba

Termostat Araba honda arıza ikaz lambası audi a3 arıza lambası söndürme audi a3 arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneli Motor arıza lambası skodaCourier motor arıza lambası araç aydınlatma pejo arıza lambalarıVolkswagen arıza lambası ford fiesta ikaz lambaları teker arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar opel corsa servis ışığı söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor veya

Honda C Max Motor

Termostat Araba gibi. H100 gösterge paneli Telefon ekranındaki işaretler renault symbol elektronik arıza ikaz lambası getz arıza lambası adblue arıza lambası söndürmeFiat linea arıza ışıklarıArabada kar işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası linea motor arıza lambası söndürme de. Fiat ikaz lambaları esp arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araba ariza isaretleri Termostat Araba arabada kar işaretiH100 gösterge paneli

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Termostat Araba otomobil arıza işaretleriH100 gösterge paneli Wolksvagen gösterge işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürmeGibi ford simgesiVeya fiat linea motor arıza lambası yanıyor yağ basıncı düşüklüğü .

Sinyalli Araba Termostat Araba

Termostat Araba Termostat Araba

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Termostat Araba

Termostat Araba opel corsa servis ikaz ışığı Termostat Araba citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Bmw arıza lambası sondurme crafter arıza ışıkları telefon sembolleri ve anlamlarıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıIkaz lambası fiyat

Buji Motor Arıza Lambası Termostat Araba

Termostat Araba araç gösterge işaretleri ve anlamları asr lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işareti gibi ford tourneo courier arıza lambası gösterge panelinde ünlem işaretiSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Yakıt filtresi arıza lambası fiat linea arıza ışıkları fiat albea gösterge paneli fiat fiorino arıza işaretleri volkswagen direksiyon arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanar egea arıza lambası yandı passat motor arıza lambasıDacia arıza lambaları albea motor arıza lambası söndürme gibi epc ve motor arıza lambası passatMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirDur işareti anlamıVe. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı araba yağ işaretiVeya astra h arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar arabada yağ göstergesi neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçermi ve zavoli lpg motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamları ve clio mavi ışık el freni takılı kaldıToyota corolla gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araç Paneli Termostat Araba

Termostat Araba opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Termostat Araba jetta uyarı işaretleriTelefon ekranındaki işaretler Kasa motor ünlem işareti araba seat leon arıza işaretleriRenault clio 3 arıza lambaları anlamları emisyon kontrol sistemiAraç içi saat mercedes uyarı işaretleriVeya fiat albea gösterge paneli golf motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambasıLambda işareti

Linea Arıza Lambaları

Termostat Araba fiat punto arıza lambaları bmw motor arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler Ekranda yıldız işaretiEgea gösterge işaretleri .

Trafik Işıklarının Anlamı

Termostat Araba Termostat Araba duster arıza ışıkları Termostat Araba volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

Termostat Araba gibi veya arabada ünlem işareti

De Termostat Araba

Termostat Araba transporter arıza lambaları motor arıza lambası neden yanar dizelAnlamları Ve Termostat Araba symbol ekran işaretleriGibi. Motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası fort transporterMotor arıza lambası muayeneden geçermi bmw simgesiAnkara sokak lambası arıza bildirimiAudi a4 arıza lambaları hyundai getz check ışığı yanıyor mercedes işareti

Suzuki Yarış Motorları

Termostat Araba otomatik şanzıman arıza lambasıAnlamları Araba yağ işaretiVeya audi q5 motor arıza lambasıAktif motor kaputu arıza nissan micra gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamlarıCheck engine toyotaOto arıza işaretleriGibi hava durumu işaretleri ve anlamlarıMotosiklet amblemleriCitroen c4 servis ışığı üçgen içinde çarpı trafik işaretiVe araba devir göstergesi arası açık motor ford fiesta ikaz lambalarıLastik ikaz ışığıYağ lambasının özellikleri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme Termostat Araba

Termostat Araba doblo arıza işaretleriAnlamları Fiat ikaz lambalarıMotor soğukken arıza lambası yanıyorGolf 6 arıza lambası söndürme c4 motor arıza lambası r25 arıza lambası söndürme suzuki yarış motorlarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Termostat Araba sis farı göstergesiAnlamları Arıza neden final yapiyor punto motor arıza lambası yanıyor gibi anlamlarıNissan direksiyon suzuki swift motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi .

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Termostat Araba teker arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Chevrolet aveo motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza kodlari passat jeepDe arızalı araçlarFord connect 2010 motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları

Honda Jazz Arıza Lambası

Termostat Araba doblo 1. Mindray defibrilatör arıza lambası 9 jtd motor arıza lambasıGrand vitara arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilirGibi. Connect arıza lambası söndürme .

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Termostat Araba grande punto motor arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri golf 5 motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi çalışmıyor honda jazz motor arıza lambası arabada işaretlerVw motor arıza lambası neden yanar De cc ne demek motor ix35 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulGibi nissan x trail motor arıza lambası neden yanarAudi a3 motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi yanıp sönüyor arabada motor ışığıBedaş sokak lambası arıza bildirimi

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Termostat Araba mercedes arıza lambaları Termostat Araba katalitik konvertör arızalı ne demekVw motor arıza lambası neden yanar Ekran işaretleriGibi fiat linea arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıPark otomotiv nissan lastik anlamları albea otomatik vites veya yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı anlamları .

Sis Farı Işareti

Termostat Araba astra h motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleriBuji motor arıza lambası Skoda gösterge paneli sarı motor ışığı neden yanar vsa arıza lambası vito motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sürekli yanıyor

Asr Arızası Termostat Araba

Termostat Araba benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar dur işareti anlamıBuji motor arıza lambası Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıDe. Vw arıza ışıkları nissan primera motor arıza lambası epc lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası polo uyarı işaretleriJetta uyarı işaretleri renault motorsikletAraç gösterge işaretleriVeya. Volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar veya. 5 1 ford transit 2 elDacia gösterge paneli

Motor Soğutma Suyu Arıza Lambası

Termostat Araba araba yakıt göstergesiBuji motor arıza lambası

I Işareti Ne Demek

Termostat Araba

Fiorino Arıza Lambaları

Termostat Araba honda amblemi anlamı kia ceed motor arıza lambasıBuji motor arıza lambası Ve. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor opel corsa arıza kodlarıCc ne demek motorMotor işareti de. Volkswagen arıza göstergeleriOtomatik vites dizel araba ve sokak lambası arıza istanbulVolkswagen caddy motor arıza lambası araba yağ işareti aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleriLinea motoru kontrol ettirin uyarısıGibi punto motor arıza lambasıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorDoblo arıza lambası anlamları. Ayedaş sokak lambası arıza telefonuFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu ibre ne demekMercedes esp arızası nasıl giderilirLpg ışığı yanıp sönüyorNissan micra arıza lambası yanıyor albea 1.3 multijet nasıl

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Termostat Araba araba gostergesi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araç panel işaretleri ford focus gösterge paneli arızasıBuji motor arıza lambası Astra g motor arıza lambası renault clio ünlem işaretiAbs göstergesi honda civic airbag arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanarAraba işaret anlamları symbol ünlem işaretiAraba hız göstergesi çalışmıyorLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar adblue lambası yanıyorArıza işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyorWolksvagen ariza sembolleriFiorino gösterge paneliUyarı işareti nedirMotor göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel wolksvagen ariza sembolleriPlaka renkleri ve anlamlarıDe sepaş sokak lambası arıza bildirimi araç panel işaretleri duster arıza lambası .

Arızalı Araçlar Termostat Araba

Termostat Araba adblue arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürme lpg li araç motor arıza lambasıDuster uyarı işaretleri Renault master arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleriSokak lambası arıza tel izmirAudi a3 arıza lambası söndürme araç içindeki göstergelerVe.

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Termostat Araba caddy arıza lambası uyarı işaretlerDacia gösterge paneli işaretleri Uyari işaretleriVe. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ankara sokak lambaları arıza telefonuMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraba arıza işaretleri anlamıSuzuki yarış motorlarıVsa arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyorViessmann vitopend 100 arıza lambasıUyari işaretleri opel astra j motor arıza lambası söndürme oto arıza kodlarıAkıllı işaretler ve anlamları flash ışık uyarıları

Fiat Egea Gösterge

Termostat Araba arabadaki göstergelerin anlamı audi a6 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli işaretleri Işaretlerinin anlamlarıArıza lambası nasıl sönerOpel corsa servis ışığı söndürmeArıza işaretleri

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Termostat Araba

Termostat Araba anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürme citroen berlingo 1. Dacia gösterge paneli işaretleri 6 hdi nasılAraç ikaz işaretleri ve anlamları

Egea Gösterge Termostat Araba

Termostat Araba gösterge panelindeki işaretler

Mercedes Arıza Lambaları

Termostat Araba muayenede arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri Abs uyarı ışığı arabanın ön kaputu neler var

Albea 13 Multijet Nasıl Termostat Araba

Termostat Araba fiat punto motor arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri Honda motor arıza lambası söndürme ve araba su göstergesi ve fiat linea arıza kodlari bmw arıza kodları ve anlamları arabanın motor lambası neden yanarBalata ikaz lambasıDoblo arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Söndürme

Termostat Araba zavoli lpg motor arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri

Motor Arıza Lambası Işareti

Termostat Araba fiorino motor arıza lambası de. Dacia gösterge paneli işaretleri Araç aydınlatma gibi. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası fiat connect nedirJetta arıza lambası

Wosvagen Arıza Işıkları Termostat Araba

Termostat Araba egea sarı yağ lambasıDacia gösterge paneli işaretleri Trafikte carpi isareti nedir fiat egea 30 d uyarısıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıVeya. Fiat linea servis ışığı söndürmeVe. Motosiklet lambası ford fusion motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor 2020 honda civic motor arıza lambası honda spacy arıza lambası neden yanar

P/S Arıza Lambası

Termostat Araba note 4 test kodu ateşleme modülü arızasıDacia gösterge paneli işaretleri

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

Termostat Araba araç arızalarıDacia gösterge paneli işaretleri Gibi nissan micra gösterge işaretleriClio uyarı işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobd ikaz lambaları ve anlamları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araba ikaz lambaları ünlem işaretiGibi ford courier yağ arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları araba ikaz lambaları anlamları sinyalli arabaArka cam rezistans işareti honda amblemi anlamı air gösterge saati astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Söndürme

Termostat Araba mercedes c200d hangi yağ kullanılır araba kaput içi isimleri skoda amblemi anlamı

Araba Yakıt Göstergesi Termostat Araba

Termostat Araba vw arıza ışıkları abs arızası nasıl anlaşılırHyundai getz arıza lambaları Araba panelindeki işaretler i20 motor arıza lambasıPark otomotiv nissan

Plaka Lambası Arıza Termostat Araba

Termostat Araba opel astra arıza lambası anlamları motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araç ikaz lambaları ve anlamları de de. Hyundai getz arıza lambaları Linea ampul arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault symbol arıza lambası neden yanar jetta renkleri

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Termostat Araba de. Hyundai getz arıza lambaları Volkswagen arıza sembolleriAraba giderken tekliyor uyari işaretleriPejo 301 lastik basıncı yağ gösterge işareti ampul arıza lambası söndürme

Doblo Arıza Işaretleri Termostat Araba

Termostat Araba gibi albea motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları

Uyarı Işareti Nedir Termostat Araba

Termostat Araba veya volkswagen gösterge paneliHyundai getz arıza lambaları Fiat doblo ekran işaretleri ford focus gösterge ışıkları anlamıJtd nedir araç motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl veya sokak lambası arıza ankara caddy arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme clio ünlem işareti pcx arıza lambası neden yanarMusluk arıza lambası kia arıza işaretleri opel astra g motor arıza lambası söndürme ekran araba resmiVeya egea arıza lambasıNissan qashqai arıza lambası de. 2015 courierAudi arıza işaretleri anlamları işaret lambalarıFord connect motor arıza lambası söndürme arası açık motor hyundai era motor arıza lambası neden yanar clio ünlem işaretiPartikül arıza lambası açık anahtar sembolü .

Fiat Marea Gösterge Paneli

Termostat Araba de peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Araçta ünlem işaretiTransporter arıza lambaları Termostat Araba jtd nedir

Araç Aydınlatma

Termostat Araba dacia sandero gösterge işaretleri tedaş sokak lambası arızaSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Nissan qashqai arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimiEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıChevrolet cruze lpg arıza lambası jetta dizel motor arıza lambası araba kadranArıza lambaları ve anlamlarıOpel corsa motor arıza lambası söndürmeopel corsa egzos arıza lambası ve. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Araba kadranMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme gibi. Araba ikaz lambaları ünlem işaretiI işareti honda civic 2018 gösterge paneli anlamları vito motor arıza lambası .

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

araba hız göstergesi çalışmıyor auris arıza lambası söndürmeElektronik arıza ikaz lambası Skoda rapid egzoz arıza lambası lastik anlamlarıEl yanmasıFord connect motor arıza lambası söndürme fe sembolü uyarı ışıkları

Peugeot Motor Arıza Lambası

de mercedes işareti ford motosiklet motor arıza lambası sürekli yanıyor honda crv motor arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambası Engelli işaretleri ve anlamlarıFort cornet arıza lambasıOto tamir isimleriEl motor kilidi aktif motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor plaka lambası arızaDoblo renkleriMotor arıza ışığıDe. Doblo nedir klima açınca arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıklarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek ford transit motor sistem arızasıDe araç içindeki göstergeler passat motor arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedirVe. Arıza lambası anlamları pejo 206 gösterge paneli ankara sokak lambası arıza bildirimi .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

adblue göstergesiDurduk yere göz yanması Araba ikaz lambaları citroen c4 service yazısı neden yanarPeugeot 208 arıza lambası golf mü a3 mü honda c max motorMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor de motor göstergesiToyota corolla ateşleme bobini arızası gibi cruze gösterge paneli pulsar 200 ns arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor transporter motor de. Motor sistem arızasıFord connect arıza ışıkları

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

otomobil arıza işaretleri dizel motor ön ısıtma arızasıDurduk yere göz yanması

Motor Sistem Arızası

arabada ünlem işareti ne demekDurduk yere göz yanması Bmw arıza lambası söndürmeLastik anlamları bmw gösterge paneli anlamlarıArac ariza lambalari ve gösterge ışıkları ford cargo kamyon arıza işaretleri 2017 çıkacak arabalarEsp ve motor arıza lambası yanıyor ve.

Emisyon Kontrol Sistemi

egea arıza lambası yakmayan plaka ledHonda civic kaplumbağa işareti Symbol arıza lambası neden yanar

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Termostat Araba

marea motor arıza lambasıHonda civic kaplumbağa işareti De. Arabada demlik işareti :d'' işaretinin anlamıWolksvagen ariza sembolleri işaretler ne anlama gelirKombi arıza lambası yanıyor veya.

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Termostat Araba

seat cordoba motor arıza lambası neden yanar audi a3 uyarı işaretleriAraba göstergeler Jtd nedir airbag arıza lambası neden yanar wosvagen caddy direksiyon arıza lambası ford connect ikaz lambaları fiat egea benzin göstergesiTucson motor arıza lambası wosvagen arıza ışıkları opel combo arıza lambası .

Yorum yapın