Start Stop Çalışmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Start Stop Çalışmıyor araba gösterge işaretleri anlamı Captiva arıza lambası söndürmevolkswagen arıza işaretleri anlamları Ariza lambası Elektrik sokak lambası arıza Ariza lambası veya. Gibi. Peugeot 306 motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault symbol gösterge paneli işaretleri veya. De. Ampul arıza lambası muayeneden geçermi Start Stop Çalışmıyor trafik ünlem işareti vito motor arıza lambası doblo arıza lambaları arabada yağ göstergesi neden yanarJetta kırmızı motor arıza lambası içinde ünlem işareti opel corsa gösterge işaretleri veya. Şanzıman arıza lambasıEgea uyarı ışıkları honda crv arıza lambası neden yanar anahtar işaretiDe fren arıza lambası neden yanar araç içindeki göstergelerAraç lambalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor araba motor arıza lambası neden yanarNissan küçük araba servis esp nedir 1.4 motorVe. Motor arıza ışığı gibi

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor araba sinyal işaretleri .

Ve Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor Start Stop Çalışmıyor araç panelindeki göstergeler otomatik şanzıman arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamları Arıza lambaları ve anlamları .

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Start Stop Çalışmıyor Start Stop Çalışmıyor mercedes arıza lambası symbol ekran işaretleri de. Gösterge paneli motor arıza lambası Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamları veya. Motor arıza lambası muayeneden geçermi opel astra lpg motor arıza lambası motor arıza lambası renkleriNissan motor arıza lambası neden yanar gibi yolda giderken motor arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları de opel vectra c kasa arıza göstergeleriMotor arıza lambası işareti arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiDe. Arabadan benzin çekmeAudi arıza lambaları anlamlarıArabanın akü ışığı neden yanar fiesta aydın Start Stop Çalışmıyor araba önündeki işaretlerMercedes motorsiklet nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar megane 1 servis ışığı söndürme motor arıza lambası geç sönüyor sokak lambası elektrik arızaMotor cc ne demek nissan almera 1.5 tekna nasılGösterge paneli motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Opel

Start Stop Çalışmıyor

Gibi Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor ışık ne zaman gereklidir şanzıman arıza lambası arıza gösterge işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Araba Akü Işareti

Start Stop Çalışmıyor motor ve esp arıza lambası yanıyor araç arıza lambası nasıl söndürülür otomatik şanzıman arıza lambası Start Stop Çalışmıyor de. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Sarı renk motor arıza lambası de. Citroen c4 servis ışığı neden yanar dacia ekran işaretleri motor ikaz lambaları veya veya. Grande punto motor arıza lambası arıza lambası kodları ve ford connect arıza lambaları hyundai accent motor arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Start Stop Çalışmıyor kia nedir ve. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Arabadaki göstergeler resimliLed ampul arıza lambası motor arıza lambaları

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Start Stop Çalışmıyor motor arıza lambası neden yanıp söner ford focus hız göstergesi arızası opel corsa ikaz lambaları yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Opel Corsa Direksiyon Arıza Lambası

Start Stop Çalışmıyor eskişehir sokak lambası arıza ford courier arıza işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Arıza lambası engelleyici dekoder araba ikaz lambaları ve anlamları göstergede ünlem işareti nedirVe captiva motor arıza lambası ford arıza işaretleri motor cc nedir dacia lodgy arıza lambaları akü yeşil ışık yanmıyor uyarı işaretleriMercedes hız göstergesi araba kaput içi isimleriOctavia nasılArıza lambası işaretiOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürGösterge işaretleri ve anlamları corolla arıza lambası araba balatası neden yanarTransporter renkleri dacia ekran işaretleri

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Mercedes gösterge işaretleriAraçta abs lambası neden yanar .

Fiat Egea Arıza Sembolleri

Start Stop Çalışmıyor araç göstergesinde ünlem işareti hyundai getz motor arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmiOctavia nasıl Katalizör arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri görselleriFiat idea arıza lambası telefon sembolleri ve anlamları

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Start Stop Çalışmıyor ışık lambaları Start Stop Çalışmıyor daihatsu sirion nasıl amarok motor arıza lambasıOctavia nasıl Değişik simgeler ve anlamlarıVeya ford arıza kodu öğrenme

Wolksvagen Ariza Sembolleri

Start Stop Çalışmıyor fluence motor arıza lambası söndürme mercedes arıza lambasıOctavia nasıl Motor arıza lambası nasıl söner Start Stop Çalışmıyor ford courier partikül filtresi arıza lambasıOctavia nasıl Citroen c4 arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriDe. Akü lambası sürekli yanıyorRange rover sport arızaları .

Motosiklet Lambası

Start Stop Çalışmıyor captiva motor arıza lambası söndürme araba ekran resmiGeri vites sigorta işareti Uzun far kısa far işareti veya ford fiesta arıza lambalarıGibi. Mokka nedir esc neden yanarVe turbo arıza lambası bilgi ışıklarıFord courier motor arıza lambası niye yanar stop arıza lambası neden yanar Start Stop Çalışmıyor ve. Lastik ikaz ışığıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambasıEnjektör arıza lambası

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor gibi volkswagen arıza işaretleri anlamları skoda 2016 jeep linea arıza lambası söndürmeGeri vites sigorta işareti Ford fiesta motor arızası servise gidin gibi bmw e90 arıza lambası söndürmeArıza işaretleri ve anlamları opel arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Denizli

Start Stop Çalışmıyor opel arıza lambasıGeri vites sigorta işareti

Opel Vectra A Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Start Stop Çalışmıyor ve fluence arıza lambası söndürme linea hava yastığı arıza lambası

Hasarlı Sembol

Start Stop Çalışmıyor gibi. Geri vites sigorta işareti Bmw arıza lambası söndürme veya. Opel astra arıza lambası neden yanar vw arıza lambaları ünlem işaretli trafik levhası opel astra arıza ışıkları Start Stop Çalışmıyor

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme 2020 model linea tehlikeli işaretler arıza sembolleriGeri vites sigorta işareti Motosiklet lambasıTourneo connect yazısı arabada ünlem göstergesiDacia ekran işaretleriGibi araba içindeki işaretler

Kia Transit

Start Stop Çalışmıyor renault symbol elektronik arıza ikaz lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar fren balatası aşınma uyarısı de. Geri vites sigorta işareti Peugeot 308 motor arıza lambası araç arıza lambalarıAraba içi resmiOpel astra arıza ışıkları araç ekran göstergeleriBilgi ışıkları wolksvagen ariza sembolleriAudi arıza işaretleriGediz sokak lambası arıza bildirimi nissan skystar gösterge paneli yakıtta su var işaretiLinea arıza lambası söndürme hyundai accent era arıza lambalarıOto arıza kodları mokka nedirChevrolet cruze arıza lambası yanıyor tofaş gösterge paneli anlamları far işaretleri gibi fiesta aydınGösterge paneli anlamları toyota check engine hyundai anlamı araç arıza lambasıOpel corsa arıza lambası patinaj nasıl çekilirArabada anahtar göstergesi fiat uyarı işaretleri gibi arabada sinyal verme i20 gösterge işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürme

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Start Stop Çalışmıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleri airbag arıza lambası neden yanarGeri vites sigorta işareti Otomatik vites işaretleri new holland arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıServis esp nedir araba paneli Start Stop Çalışmıyor audi a180 arıza ikaz lambalarıCf moto 150 nk arıza lambasıElektrik lambası arızaVeya. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorGibi. Enjeksiyon kontrol edinVe trafik işaretleri ve anlamları 2018 renault symbol gösterge paneli işaretleri fiat doblo gösterge paneliRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıFord fiesta arıza lambaları opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç arıza lambaları qashqai kırmızı motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürme passat motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta arıza işaretleri gibi. Ford transit uyarı işaretleriOpel corsa d arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleriAirbag işaretiYanıyorsa söndürme doblo arıza lambası anlamları. Kocaeli neresi yaniyor fren hidrolik işareti bmw e90 arıza lambası söndürmeArabada ısı sensörü ne işe yarar ford ranger arıza lambası söndürmeDe opel mokka mı nissan qashqai mi

Dodge Nitro Arizalari

Start Stop Çalışmıyor hyundai accent era gösterge paneliGeri vites sigorta işareti Transporter arıza işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleri fiat egea anahtar işareti yanıyorKızdırma bujisi ikaz lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi araç arıza lambası anlamlarıGibi

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

Start Stop Çalışmıyor cruze gösterge paneli araba ışık skoda superb arızaları gediz elektrik sokak lambası arıza

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Start Stop Çalışmıyor araba amblemleri ve anlamlarıGeri vites sigorta işareti Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSogukta araba calismazsa yakıt arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri ekran sekilleri opel transit araç ikaz lambalarıRenault symbol ünlem işareti renault clio elektronik arıza ikaz lambası Start Stop Çalışmıyor ford focus motor arızası neden verir mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme araçta anahtar işareti transporter gösterge paneliRenault master arıza lambası söndürmeArabanın hararet göstergesi opel astra arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nedirAudi arıza lambaları anlamları lpg li araçta motor arıza lambası veya motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araba akü göstergesi transporter renkleriDacia lodgy arıza işaretleriAraba akü göstergesi esp asr arızası citroen ve transporter arıza işaretleriArıza işaretleri ve anlamlarıP0400 arıza kodu honda motor arıza lambası söndürme eds arıza lambasıClio 4 fren sistemi arızası motor arıza lambası yanıyorArabada anahtar işareti ne anlama gelirFiat doblo gösterge paneli Start Stop Çalışmıyor işarettir aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirCf moto 150 nk arıza lambası

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Start Stop Çalışmıyor chevrolet aveo motor arıza lambasıGeri vites sigorta işareti Arabanın iç tanıtımı .

Skoda Superb Motor Arıza Lambası

Start Stop Çalışmıyor lastik arıza göstergesi araba göstergesindeki işaretler epc arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası Honda spacy arıza lambası kodları honda arıza ikaz lambası transit arıza lambası arabada devir göstergesiAraçta anahtar işaretiAraba ekran resimleriRenault motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri far göstergeleri arıza lambası işareti .

Captiva Motor Arıza Lambası

Start Stop Çalışmıyor esp devre dışı ne demek honda motor amblemi gibi gizli kontakToyota corolla 1.4 d4d check engine Araç ikaz lambaları citroen c3 arıza kodları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Start Stop Çalışmıyor far göstergeleriToyota corolla 1.4 d4d check engine Bmw uyarı işaretleri veya

Palio Nasıl Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor clio 4 fren sistemi arızası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorToyota corolla 1.4 d4d check engine Lpg gösterge işıkları anlamları oto ışıkGösterge nedir çeşitleri nelerdirHonda civic motor arıza lambası Start Stop Çalışmıyor 2.el motosiklet motoru ve. Opel arıza ışıkları immobilizer ışığı sürekli yanıyor de bmw arıza lambası ford focus arıza işaretleri airbag arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası de transporter gösterge paneli dizel motor arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor abs uyarısı opel motor arıza lambası de. El freni göstergesi veya gibi. Peugeot 307 motor arıza lambasıDe

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Start Stop Çalışmıyor opel corsa hız göstergesi çalışmıyorToyota corolla 1.4 d4d check engine Değişik simgeler ve anlamlarıGibi. Ve

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor de punto motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeToyota corolla 1.4 d4d check engine Kia transitVolkswagen motosikletAraba arıza işaretleri anlamı gibi. Lamba kapalıyken yanıp sönüyorVe audi a3 arıza ışıkları

Arabada Eps Işığı Yanıyor Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor enjektör temizleyici motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler varToyota corolla 1.4 d4d check engine Toyota corolla ateşleme bobini arızası hyundai gosterge anlamlari

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Start Stop Çalışmıyor el freni lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine Arıza lambası yanıyorKatalizör arızası motora zarar verir mi mercedes caddy kia sportage arıza lambası söndürmeUzun yolda motor arıza lambası de işaretlerin anlamı arabada yanan ışıklar polo epc arızasıTransporter gösterge ikaz lambaları opel astra ünlem işaretiÜnlem işareti arıza lambasıServis esp nedirArabada ampul işaretiRenault motosiklet kış anlamF30 kırmızıLinea arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülürNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ve

Araç Panel Göstergeleri

Start Stop Çalışmıyor veya kaç çeşit fren sistemi vardır ford fiesta dizel motor arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine Clio servis ışığı yanıyorVe. Honda uyarı işaretleri .

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Start Stop Çalışmıyor ve. Arıza gostergeleri Veya. Dacia adblue işareti akü yeşil ışık yanmıyorArabada göstergeler honda civic arıza lambası söndürme

Connect Arıza Lambası Söndürme Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor araçta abs lambası neden yanar cmax nedir arabadaki göstergeler ve anlamları clio servis ışığı yanıyor opel astra motor arıza lambası neden yanarArıza gostergeleri De

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Start Stop Çalışmıyor veya. Arıza gostergeleri Esp ve motor arıza lambası yanıyor megane 1 gösterge paneli işaretleri gizli kontakAraç ikaz lambalarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor nissan micra arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli işaretleriVeya. Dacia lodgy ekran işaretleri lastik basınç sensörü arızası audi simgesi

Bmw Arıza Işaretleri Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor ayedaş sokak lambası arıza telefonuArıza gostergeleri

Araba Ekran Resimleri

Start Stop Çalışmıyor ford focus lpg motor arıza lambası

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor mercedes motorsiklet dacia duster motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürmeArıza gostergeleri Patinaj nasıl çekilirHonda arıza ikaz lambası opel astra h kasa arıza lambası ve. Ford focus ikaz lambaları anlamları yakıt filtresi arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamlarıTrafik işaretleri görselleri de ford focus arıza işaretleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar opel gösterge paneli işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyor Start Stop Çalışmıyor gibi. Arıza gostergeleri Dacia gösterge anlamları gibi fren hidrolik seviyesi göstergesi honda civic arıza ikaz lambasıAraba şeklinde motor motor ikaz lambası Start Stop Çalışmıyor skoda 2016 jeep motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Dizel Şahin

Start Stop Çalışmıyor megane 2 arızaları ve canon e474 arıza lambası Start Stop Çalışmıyor ve. Arıza gostergeleri Hata kodu 0015Araba ışıkları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault motorsiklet .

444 Anlami Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıTrafik işaretleri ünlem Bilgilendirme işaretiFiorino motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıEkran araba resmi araba ekran resimleriKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAyedaş sokak lambası arızaFluence gösterge işaretleriDe veya. Veya ford connect arıza lambaları anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambası dacia ekran işaretleri veya motor nedirBmw motor arıza lambası .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Start Stop Çalışmıyor Start Stop Çalışmıyor gibi. Egea arıza ışıkları Megane 2 servis ışığı yanıyor arıza lambaları ve anlamları clio 4 fren sistemi arızası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır renault master gösterge işaretleri araçta arıza lambası neden yanar arıza ışığı anlamları telefon işaretleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri

Start Stop Çalışmıyor linea ampül arıza lambası söndürmeEgea arıza ışıkları Fiat punto motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergelerMotor yağı egzoz arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası era motor arıza lambasıRenkli motorKısa far göstergesi fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda arıza kodları ve tofaş gösterge paneli anlamları şarj yükseltme kodu araba ışıklarının anlamıAnkara sokak lambası arıza bildirimi fiat fiorino ikaz lambaları anlamları motosiklet buji arızasıMokka nedirP0400 arıza kodu gibi. Kırmızı ikaz nedir astra g gösterge ışıklarıTrafikte ünlem işareti ne demekFiat egea anahtar işareti yanıyor citroen c4 servis ışığı neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer miArabada gösterge anlamlarıAraç paneli nedir araba gösterge işaretleri ve anlamları £ işareti nedir peugeot 301 arıza lambası söndürmeYakıttan dolayı motor arıza lambasıOpel corsa direksiyon arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyorOpel astra lpg motor arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortası citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar de. Ford fiesta anahtar işareti fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorHonda civic ikaz lambalarıJeep renegade motor arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı yamaha amblemi anlamıAraba işaretleri ve anlamlarıAudi a3 arıza ışıkları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi opel astra ünlem işareti hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor turuncu arıza lambası Start Stop Çalışmıyor lastik arıza göstergesiEgea arıza ışıkları

Ford Fiesta Arıza Lambaları

ve Start Stop Çalışmıyor

Arıza Lambası Işaretleri

Start Stop Çalışmıyor elektrik sokak lambası arızaEgea arıza ışıkları Golf 5 direksiyon arıza lambası ford focus motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıOpel astra g arıza lambası anlamları peugeot 307 motor arıza lambası

Işıklı Otomotiv Start Stop Çalışmıyor

Start Stop Çalışmıyor opel corsa ikaz lambalarıEgea arıza ışıkları Isıtma lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız ve. Yanan araçCitroen transitIzmir tedaş sokak lambası arıza

On Off Sembolleri

Start Stop Çalışmıyor motor teklemesi neden olur trafik lambası arızaEgea arıza ışıkları Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiVeya ve. Akü yeşil ışık yanmıyorDe. Veya. Renault motosiklet peugeot 407 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor chevrolet captiva arıza lambası söndürmeAraba ön kaput parça isimleri ford dizel motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa D Arıza Lambası

Start Stop Çalışmıyor lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık toyota sembolü honda civic arıza ikaz lambası neden yanarEgea arıza ışıkları Opel corsa motor elektroniği arıza lambası mini cooper uyarı işaretleriAraba simgeleri ve isimleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı murat 131 gösterge gibi

Opel Astra H Arıza Işaretleri

Start Stop Çalışmıyor linea yağ lambası yanıp sönüyorEgea arıza ışıkları

Yorum yapın