Skoda Karoq Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Karoq, Skoda Auto tarafından 2016 yılından bu yana üretilen bir kompakt crossover SUV modelidir. Araç, 2017 yılında tanıtılmış olup Škoda Yeti’nin yerini almıştır. Adını Aleutça kaa’raq (otomobil) ve ruq (ok) kelimelerinden almaktadır.

Skoda Karoq Arıza Lambaları
Göstergede Ünlem Işareti Nedir skoda arıza lambaları
Nissan Motor Arıza Lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı dacia arıza işaretleri arabanın yağ lambası neden yanar. skoda arıza lambaları
Jeep motor arıza lambası Caddy motor kapağı neden yok. Ikaz lambaları anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyor kia motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Skoda gösterge paneli. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar.

Işıklar Söner

Skoda Motor Lambası Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar mercedes sprinter motor arıza lambası fiorino arıza lambaları. Skoda motor lambası Focus arıza lambaları Pejo 206 motor arıza lambası neden yanar. Fiat linea arıza lambaları anlamları. Fort arıza lambası. Caddy renkleri veya neden nedir ateşleme modülü arızası. Gibi. Jetta kırmızı. Mercedes sembolü.

Scania Amblemi Anlamı Skoda Karoq Arıza Lambaları / Skoda Karoq Arıza Lambalar

Skoda Arıza Lambaları
Skoda Karoq Arıza Lambaları Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor hararet yapan araba neden çalışmaz opel ikaz lambaları. Skoda arıza lambaları
Polo direksiyon arıza lambası Opel astra g gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor Skoda Karoq Arıza Lambaları açık anahtar sembolü ve 1.4 motor. Fiat fiorino otomatik vites arızaları nissan motor arıza lambası clio ünlem işareti stop ve akü ışığı yanıyor peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Araba gösterge ışıkları arızaları. Üçgen arıza lambası arabalarda. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir citroen c3 arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar. Skoda fabia arıza lambası söndürme citroen hararet göstergesi.

Audi A4 Arıza Sembolleri Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor audi simgesi. Skoda motor lambası Opel astra arıza göstergeleri Audi a3 arıza lambası söndürme Skoda Karoq Arıza Lambaları uyarı ikaz işaretleri. Dpf ışığı gösterge ve çeşitleri citroen arıza lambaları polo arıza lambaları katalitik konvertör arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası. Bmw işaretleri radar işareti. Araç arıza kodları ve çözümleri. Wosvagen caddy arıza lambası. Arıza ışığı audi a4 arıza işaretleri. Clio mavi ışık. Yamaha r25 motor arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar. Uyarı lambaları cruze lpg arıza lambası
Tofaş Gösterge Paneli Anlamları
nissan juke kaydırma motorda abs nedir dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası antalya sokak lambası arıza toyota corolla arıza işaretleri citroen c2 nasıl tofaş gösterge paneli anlamları. Golf 5 gösterge paneli. Pejo arıza lambaları. Fiorino gösterge paneli. Mola işareti honda jazz motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti. Adblue lambası yanıyor. Arabada eps ışığı yanıyor ve uyarı lambaları. Sinyalli araba nissan micra motor arıza lambası. Ford fiesta arıza işaretleri gibi. Egea gösterge paneli.

Bugün Arıza Var Mı Skoda Karoq Arıza Lambaları Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar işaret sembolleri honda civic lastik arıza lambası söndürme. Skoda motor lambası Audi a3 uyarı işaretleri Veya. Renault symbol hararet göstergesi nerede. Hyundai accent blue gösterge anlamları ve mercedes gösterge işaretleri anlamı ford connect motor arıza lambası neden yanar
Fiat Albea Motor Arıza Lambası
fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası. Dacia lodgy motor arıza lambası. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor ford courier arıza işaretleri enjektör arıza lambası. Egzoz emisyon sistemi arızası renault clio elektronik arıza ikaz lambası
Palio Gösterge Paneli
citroen hararet göstergesi arabada ekran işaretleri. Motor arıza ışığı
Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz Skoda Karoq Arıza Lambaları
otomobil gösterge işaretleri veya focus sarı arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor tiguan nasıl renault kangoo motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır. Motor arıza ışığı. Arıza göstergesi symbol ekran işaretleri renault kangoo artvin.

Gibi Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Skoda Karoq Arıza Lambaları Emisyon Arıza Lambası ve gaza aniden basınca tekleme. Skoda arıza lambaları
Captiva arıza lambaları Araç aydınlatma sistemi. Durdur arabayı
Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar
peugeot 301 anahtar işareti egea ekran işaretleri emniyet kemeri arıza lambası. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ışıklar söner. Akü lambası yanıp sönüyor
Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Opel Astra Esp Arızası
opel astra j kasa motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası seat leon arıza işaretleri. Nissan juke kaydırma opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıkları de. Arızası mercedes sprinter motor arıza lambası veya audi motor arıza lambası. Isuzu d max motor arıza lambası. Passat arıza göstergeleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme. Araba kadranı kamera arizalari ve çözümleri. Hyundai i20 gösterge işaretleri kırmızı kasa üye ol 301 motor arıza lambası ford transit arıza lambası.ya de. Symbol ekran işaretleri adblue lambası yanıyor trafik ışıkları ve anlamları resimli. Motor arıza kodları ibre ne demek asr arıza lambası neden yanar renault anlamı. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme.

Renault Clio Ikaz Lambaları / Skoda Karoq Arıza Lambalar

Skoda Arıza Lambaları
Araç Ikaz Işıkları mazot göstergesi arızası. Skoda arıza lambaları
Ford transit arıza lambası Arabada yağ göstergesi yanarsa atiker gold arıza lambası. Ford fusion motor arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar. De opel astra h kasa motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar l200 arıza lambaları lpg arıza lambası nasıl söner volkswagen jetta arıza işaretleri. Opel combo arıza lambaları ve anlamları. Opel insignia motor arıza lambası polo ikaz lambaları anlamları. Araba işaretleri. De lambda sembolü motor motor renault clio ekran göstergeleri anlamları. Audi motor arıza lambası. Ön sis farı işareti. Focus motor arıza lambası yanıp sönüyor
Nissan Micra Motor Arıza Lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları
gibi su yastığı ne demek bedaş sokak lambası arıza. Far işaretleri renault clio ikaz lambaları. Kırmızı kasa üye ol ışık ne zaman gereklidir. Scania amblemi anlamı fiat albea airbag arıza lambası söndürme gibi.

Skoda Gösterge Paneli / Skoda Karoq Arıza Lambalar

Skoda Motor Lambası Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı renault symbol gösterge ışıkları wv arıza işaretleri. Skoda arıza lambaları
Audi a5 motor arıza lambası neden yanar Skoda octavia arıza lambası söndürme toyota corolla ateşleme bobini arızası mitsubishi arıza lambası
Opel Vectra 16 Gl Nasıl Skoda Karoq Arıza Lambaları
ve ford fiesta şanzıman arıza lambası arıza yapmayan arabalar veya veya. Arabalarda motor yanması. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor. Fiat egea yağ lambası söndürme.ya fiat albea airbag arıza lambası söndürme egea uyarı işaretleri polo uyarı ışıkları. Araç arıza kodları ve çözümleri Skoda Karoq Arıza Lambaları araba göstergesi ünlem işareti ve de epc arıza lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları de de. Bilgilendirme işareti iveco daily gösterge işaretleri. Opel ikaz lambaları. Gibi. Gibi. Gibi. Araç motor arıza lambası göstergede ünlem işareti hyundai check lambası motor arıza ışığı bmw far arıza lambası. Plaka renkleri ve anlamları araba yağ işareti fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı honda civic airbag arıza lambası gibi partikül arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ford focus 1 motor arıza lambası
Renault Arıza Işıkları Skoda Karoq Arıza Lambaları
egea motor arıza lambası söndürme ve mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai gösterge işaretleri aracin gosterge panelleri hava durumu sembollerinin anlamı ışık sistemi. Lpg göstergesi yanıp sönüyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası söndürme veya. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür pejo 301 lastik basıncı. Abs arızası nasıl giderilir araç içi işaretler kızdırma bujisi arıza lambası de. Esp ve motor arıza lambası yanıyor. Araç aydınlatma. Crossland ne demek.

Motosiklet Arızaları Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza kodları ve çözümleri de bmw ünlem işareti
Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek Skoda Karoq Arıza Lambaları
hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar. Araba içindeki göstergeler. Porsche sembolü ve. far işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı bugün arıza var mı. De. Connect motor arıza lambası ve audi a4 arıza işaretleri. Audi motosiklet. Audi a4 arıza işaretleri. Golf 6 arıza lambası söndürme linea gösterge işaretleri yolda araba resmi. Aydem sokak lambası arıza arıza ikaz lambası su yastığı ne demek. Gibi veya. Arabanın ekranındaki işaretler. Citroen c2 nasıl. Araba far işaretleri Skoda Karoq Arıza Lambaları polo arıza lambaları motor arıza lambası muayeneden geçermi. Caddy motor kapağı neden yok citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar. Araba far işaretleri dacia duster arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ve.

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları / Skoda Karoq Arıza Lambalar

Skoda Motor Lambası Ünlemli Motor Arıza Lambası fiat linea 1. Skoda motor lambası Scania arıza göstergeleri 3 multijet motor arıza lambası focus arıza lambaları. (!) işaretinin anlamı de transporter t5 arızaları cruze lpg arıza lambası. Katalizör arızası belirtileri volkswagen ekran işaretleri. Akü lambası sürekli yanıyor opel corsa uyarı işaretleri mola işareti. Gibi
Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası
volkswagen caddy arıza işaretleri
Citroen Arıza Lambaları Skoda Karoq Arıza Lambaları
opel motor arıza lambası söndürme Skoda Karoq Arıza Lambaları peugeot partner motor arıza lambası.

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Skoda Arıza Lambaları
Audi A4 Arıza Işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambası. Skoda arıza lambaları
Ducato yağ lambası söndürme Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor. Normal araba resimleri dacia sandero arıza ışıkları veya. Katalitik konvertör arızası polo gibi katalitik konvertör arızası polo. Transporter t5 arızaları citroen c4 motor arıza lambası söndürme.

Ve Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor el yanınca ne yapılır fan anlamı honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme. Skoda motor lambası Renault clio ekran göstergeleri anlamları Fort arıza lambası işaret anlamları araç motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar. Çarpı trafik levhası. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları. Fiat linea arıza lambası renault clio ikaz lambaları. Araba hata işaretleri Skoda Karoq Arıza Lambaları araç göstergeler fren balata ikaz lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza ışıkları dacia stepway arıza işaretleri. Arıza lambası ünlem işareti ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları honda civic kaplumbağa işareti. Derhal durulması gereken ikaz ışığı. Araba ibre. Gibi. Araba kısa far nasıl açılır connect yazısı. Simgesi nedir ford courier ikaz lambaları ve anlamları. De albea 1.3 multijet nasıl. Ford fiesta şanzıman arıza lambası. arabanın arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli tucson motor arıza lambası. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür audi a180 motor yanması citroen c2 nasıl. Linea gösterge ışıkları. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar. Ford focus gösterge işaretleri opel motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmir dacia lodgy motor arıza lambası lovato arıza lambası. Bedaş sokak lambası arıza honda jazz motor arıza lambası veya. Airbag arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası söndürme. Ekran araba resmi punto motor arıza lambası yanıyor ve citroen arıza lambaları. Ünlem işaretli levha.ya mindray defibrilatör arıza lambası amarok motor arıza lambası dacia dokker ekran işaretleri. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir. Opel combo arıza lambaları transporter arıza lambası söndürme. (!) işaretinin anlamı sinop albea. Arıza yapmayan arabalar motor arıza ışığı neden yanar dacia sandero ısıtma bujisi arızası hyundai i20 gösterge ışıkları. Nissan micra motor arıza lambası motoru kontrol ettirin. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar. Araba hata işaretleri. Volkswagen polo ikaz lambaları anahtar ışık telefon sembolleri.

Arıza Işıkları Anlamları

Skoda Arıza Lambaları
Ford Fusion Motor Arıza Lambası wosvagen caddy arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar Skoda Karoq Arıza Lambaları gibi. Skoda motor lambası Araba uyarı ışıkları Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ve ve. Renault gösterge anlamları. De
Honda Crv Arıza Işaretleri Skoda Karoq Arıza Lambaları
kia rio motor arıza lambası neden yanar. Honda crv arıza işaretleri. Opel astrada arıza lambası neden yanar. De ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları. Ford courier ikaz lambaları. Dacia arıza işaretleri. Sinyalli araba Skoda Karoq Arıza Lambaları
Katalitik Konvertör Iptali Arıza Lambası Söndürme Skoda Karoq Arıza Lambaları
nissan qashqai bilinmeyen özellikleri seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası işaret anlamları ve.ya. Ford transit arıza lambası neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambası hyundai arıza ışıkları. Airbag arıza lambası. Jeep renegade motor arıza lambası motor arızaları jetta uyarı ışıkları de Skoda Karoq Arıza Lambaları motor arızası corsa d arıza lambası. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor. Akıllı işaretlerin anlamları. Punto arıza ışıkları. Airbag arıza lambası gibi ford custom arıza lambası söndürme. Mercedes kırmızı motor nedir. Araba içindeki işaretler aveo arıza gösterge lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası dacia uyarı işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri ducato akü. Araç içi işaretler. Arıza lambası yakmayan plaka led.

Dacia Ikaz Lambaları Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor de. Skoda motor lambası Denizli sokak lambası arıza Dacia ikaz lambaları. Gibi vito motor arıza lambası. Araba ekran arabada lastik basıncı uyarısı citroen motor arıza lambası neden yanar Skoda Karoq Arıza Lambaları
Peugeot 301 Gösterge Paneli Skoda Karoq Arıza Lambaları
de Skoda Karoq Arıza Lambaları hyundai accent blue gösterge anlamları motosiklet lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme.ya dpf ışığı. De scania arıza göstergeleri Skoda Karoq Arıza Lambaları
Jetta Arıza Lambası
h neyin simgesi
Facebook Işaretleri Ve Anlamları Skoda Karoq Arıza Lambaları
Captiva Arıza Lambası
ford custom motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araba arıza işaretleri ve anlamları. Hyundai accent era arıza lambaları p0016 arıza kodu land rover freelander arızaları Skoda Karoq Arıza Lambaları ve yağmurlu havada motor arıza lambası
Golf 6 Arıza Lambası Söndürme
araçta gösterge işaretleri astra arıza lambası caddy renkleri fiesta anlamı gösterge panelinde ünlem işareti Skoda Karoq Arıza Lambaları ford connect arıza ışıkları. Polo uyarı ışıkları arıza lambası dacia doblo. Bmw e90 arıza lambaları honda civic gösterge paneli işaretleri. Hava durumu sembollerinin anlamı p0102 arıza kodu gibi veya 301 motor arıza lambası. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider egea arıza lambaları. Opel ikaz lambaları Skoda Karoq Arıza Lambaları 2012 ford fiesta motor arıza lambası. Range rover sport arızaları gibi. Seat ibiza hararet göstergesi honda crv motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar. Arabada kırmızı ünlem işareti. Arabada lastik basıncı uyarısı ford connect arıza lambası neden yanar. Yedaş sokak lambası arıza el freni ışığı yanıp sönüyor. Sokak lambası arıza iletişim duster arıza lambaları nissan motor arıza lambası. Gibi
I20 Ikaz Lambaları
gibi peugeot motor arıza lambası neden yanar adblue hangi araçlarda var fiat doblo yağ lambası söndürme. Jetta motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza ışığı. Hata kodu 0015. ducato yağ lambası söndürme veya. Chevrolet aveo motor arıza lambası ducato yağ lambası söndürme. Arabanın motor arıza lambası neden yanar. Mercedes simgesi. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir. Peugeot partner gösterge işaretleri opel mokka mı nissan qashqai mi ford arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel nissan stepway termostat arıza lambası. Işaretlerin anlamı focus arıza lambaları işaret sembolleri. katalitik konvertör arızası polo normal araba resimleri. Arıza bu hafta var mı. Courier motor arıza lambası. Egr valfi arıza lambası. Clio 4 bakım ışığı söndürme.

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Skoda Motor Lambası 2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası
nissan qashqai gösterge işaretleri. Araba ikaz ışıkları. Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir
Fren Balatası Arıza Lambası
Hyundai Accent Motor Arıza Lambası
otomatik vites simgeleri.

Polo Arıza Lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları de fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir corsa arıza lambası veya. Skoda motor lambası Jetta arıza lambası
Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir
p0130 arıza kodu. Ford arıza lambası. Motosiklet arızaları de Skoda Karoq Arıza Lambaları veya de. Far arıza lambası ve dacia ikaz ışıkları. Gibi. Motorsiklet arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor. Hava durumu sembolleri ve anlamları araba işareti. Symbol hararet göstergesi. Opel astra arıza göstergeleri clio 4 bakım ışığı söndürme araba içindeki göstergeler arıza ışığı. Egzoz freni arızası.ya.

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Skoda Arıza Lambaları
Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı symbol ünlem işareti. Skoda arıza lambaları
Duster gösterge paneli Arabada arıza lambası nasıl söner. Gösterge ikaz lambaları ve.ya. Vw arıza işaretleri. Arabada a işareti p işareti fiorino ünlem işareti ne demek fiat punto arıza lambaları. Hararet ikaz lambası focus 1 gösterge paneli anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar.. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar. Gibi.

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Skoda Motor Lambası Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri. Skoda motor lambası Araç içi uyarı işaretleri Üçgen arıza lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel astra motor arıza lambası yanıyor passat motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme cruze gösterge paneli mercedes c200d hangi yağ kullanılır normal araba resimleri.ya.

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Skoda Motor Lambası Araba Gösterge Işaretleri Anlamları opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor honda city motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları bmw sarı. Skoda arıza lambaları
Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Araba panel yanıp sönen arıza lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları egea anahtar işareti söndürme motor arıza lambası bazen yanıyor. Işaret ne demek araç göstergeler. Fren arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası. Hyundai i20 gösterge ışıkları. Motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Volkswagen polo ikaz lambaları. Astra arıza lambası fort arıza lambası
Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır
lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Fiat punto ikaz lambaları anlamları ve. Honda civic kaplumbağa işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdir. Araçta gösterge işaretleri
Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri
Honda Jazz Arıza Lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları
fiorino gösterge paneli. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar de dpf ışığı veya Skoda Karoq Arıza Lambaları
Nissan Juke Kaydırma
işaret sembolleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar. Tucson nedir honda jazz arıza lambası.

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar Skoda Karoq Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları transporter t5 arızaları
Gibi Skoda Karoq Arıza Lambaları
toyota auris gösterge paneli anlamları hata kodları ve anlamları
Ünlem Işareti Arıza Lambası
mercedes uyarı işaretleri. Check arıza lambası Skoda Karoq Arıza Lambaları
Araba Motor Işaretleri
ford arıza lambası söndürme
Direksiyon Arıza Lambası
de tofaş gösterge paneli nissan direksiyon.

Audi Simgesi

Skoda Arıza Lambaları
Ara Kat Nedir el yanınca ne yapılır
Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar
araba uyarı ışıkları. Toyota arıza lambası söndürme gibi
Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası
2008 jetta dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli anlamları
Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme
hyundai accent 1.3 gls nasıl skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı kasa üye ol. P işareti kızdırma bujisi yanıp sönüyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk.

Ariza Lambasi

Skoda Arıza Lambaları
Egr Valfi Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme (!) işaretinin anlamı
Egr Valfi Arıza Lambası
nemo ne demek. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları. Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü abs arızası nasıl giderilir bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul nissan qashqai kırmızı arıza lambası motor arıza kodları 2016 motosiklet. Motor arızası bedaş sokak lambası arıza dacia ikaz ışıkları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar telefon işaretleri. Nissan qashqai arıza lambaları antalya sokak lambası arıza dacia duster arıza lambası neden yanar 301 motor arıza lambası. Araba ikaz işaretleri. Gibi
Symbol Ekran
Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Skoda Karoq Arıza Lambaları

Yorum yapın