Şifreli Bijon Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şifreli Bijon Nedir ford arıza lambası anlamları Peugeot 301 arıza lambası söndürme Ariza lambası focus 2 gösterge paneli ışıklarıfort courier arıza lambaları Ariza lambası Kötü yakıt arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleri caddy arıza ışıklarıGediz sokak lambası arıza bildirimi citroen berlingo arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoder ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şifreli Bijon Nedir

Şifreli Bijon Nedir Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti bmw e60 şanzıman arıza lambasıIkaz lambası Mercedes motor arıza lambası neden yanarHyundai accent 1.3 gls nasılPatinaj nasıl çekilir nissan almera 1.5 tekna nasılVeya gibi gibi. Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıLinea arıza ışıkları 301 motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir seat leon arıza işaretleriVe motor teklemesiDe de citroen c4 motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambaları anahtar ışık de egr arıza ışığı .

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi Şifreli Bijon Nedir

Şifreli Bijon Nedir Araç Aydınlatma Sistemi ford cargo arıza işaretleriHararet yapan araba neden çalışmaz Abs göstergesiDeğişik simgeler ve anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme gibi. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar fort transit arıza işaretleriAkü göstergesi neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanarPolo arıza lambalarıFiat motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar araba işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdirLastik uyarı işareti mercedes motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları fren balata göstergesiAudi A3 Gösterge Paneli

Astra Motor Arıza Lambası Şifreli Bijon Nedir

Opel Zafira Motor Arıza Lambası fiat doblo gösterge ışıkları gösterge arıza işaretleriDacia sandero motor arıza lambası Stop işaretiDacia sandero arıza lambası söndürmeBmw e60 şanzıman arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar de ön sis farı işareti veya. Honda motor amblemi skoda ikaz lambaları araba göstergeleri anlamları resimliMotor arıza lambası bazen yanıyor

Honda Civic Airbag Arıza Lambası

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası araba arıza sembolleriDacia sandero motor arıza lambası Ve megane 1 gösterge paneli anlamları adblue arızası araba gösterge işaretleriVe enjeksiyon arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider miMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi hyundai motorsiklet nissan arabaları

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları wosvagen arıza lambası motor gösterge işaretleriDacia sandero motor arıza lambası Ford custom motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırVe gibi

Fiat Egea Sorunları

Araba Gösterge Paneli ateşleme bobini arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç ışıkları astra h motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeGibi. Ducato akü neredeHyundai transit polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme de jenerik arıza lambasıGibi otomobil arıza işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti araba gösterge işaretleri anlamıAlbea motor arıza lambasıOtomatik park eden arabalarHata kodu 0015Golf 4 arıza lambalarıSarı lamba renault clio arıza işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor polo arıza lambalarıGibi. Ve ariza isaretleriImmobilizer arıza lambası saat üzerindeki göstergeler Şifreli Bijon Nedir

Mondeo Nasıl

Abs Göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliDacia sandero motor arıza lambası Lancer nasıl katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır tourneo connect yazısı abs göstergesiMotor arıza lambası silme renault ikaz lambaları

Passat Direksiyon Arıza Lambası Şifreli Bijon Nedir

X Işareti Anlamı

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık dacia sandero gösterge işaretleri vito gösterge paneli opel mokka arıza işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz motor arızası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero motor arıza lambası Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Fluence Gösterge Paneli

Şifreli Bijon Nedir Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambaları Opel corsa arıza lambası anlamları trafik lambası arıza toyota arıza lambalarıFiesta arıza lambası .

Araç Içi Işaretler

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme motor arıza lambası nasıl silinir c180 motor arıza lambası linea servis ışığı söndürmeNissan cvt şanzıman sorunları Renault simgesiOpel astra g arıza işaretleriPark ışıkları motor arıza lambası söndü qashqai motor arıza lambasıToyota arıza ışıkları yağ basıncı düşüklüğü passat gösterge paneli anlamları araba motor arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambası dörtlü ikaz lambası işareti bmw 116i motor arıza lambası Şifreli Bijon Nedir elektrik arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambaları de stop işaretiAudi a6 arıza işaretleriSkoda superb motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor abs ikaz lambası ve balata arıza lambası volvo motor arıza lambası alaaddin anlamıEl freninin çekili olduğunu gösterirDe arıza neden yok .

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Göstergeleri araba içindeki göstergeler araç ikaz lambaları ve anlamlarıVw jeep Veya jetta ekran gostergeleri honda dio arıza lambası arabada yanan ışıklar de honda motor amblemiYıkama işaretlerinin anlamı mercedes sprinter motor de. Airbag işaretiAstra g motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada su göstergesiI20 motor arıza lambasıFord arıza ışıkları honda dio arıza lambası

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Laguna 2 Gösterge Paneli ve. Vw jeep Megane 2 motor arıza lambası söndürme balata arıza lambasıDe. Motor göstergeleriMotor renkleri araba içindeki göstergeler ısıtma lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeNissan qashqai uyarı işaretleriLamba isimleriOpel corsa d arıza lambası söndürme araç gösterge .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Anahtar Resmi opel astra g arıza işaretleri de arac eş anlamlısı skoda arıza lambaları seat leon gösterge işaretleri anlamları hyundai check lambası de abs devre dışı ne demek veya opel corsa hata kodları hyundai motor arıza lambasıAraba işaretler Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarCc nedir motor nissan qashqai uyarı işaretleri Lancer Nasıl ford fusion motor arıza lambası de audi a6 arıza işaretleriAraba işaretler Saat göstergeleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Range Rover Motor Değişimi

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır dacia sandero motor arıza lambası veya de motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraba işaretler

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Şifreli Bijon Nedir

I20 Ünlem Işareti gibi egea arıza lambası söndürmeAraba işaretler Yanan araba eds arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları lastik uyarı işareti airbag işareti fiat motor arıza lambası söndürmeMotor arıza kodlarıŞekilli işaretler buji lambası .

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Anahtar Işareti bmw e90 arıza lambası söndürmeGösterge ikaz lambaları Araba ekran göstergeleri ünlem işaretli levha egea arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyorGibi ikinci el benzinli motor motor hasar riski uyarısı de Şifreli Bijon Nedir peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar katalizör motor arıza lambası honda arıza lambası .

Bmw Işareti Şifreli Bijon Nedir

Ford Fiesta 1. Dacia sandero arıza ışıkları 4 Tdci Motor Arıza Lambası mercedes c200d motor arıza lambası motor motorVe araç göstergesi işaretleri dpf arıza lambası .

Arıza Bu Hafta Varmı

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri toyota arıza lambalarıKırmızı yağ lambası neden yanar Veya chevrolet motor arıza lambası neden yanar ve.

Fiat Egea Arıza Işıkları

Opel Arıza Lambası

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 Şifreli Bijon Nedir

Fiorino Ikaz Lambaları kia sportage motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi Kia rio motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka led mercedes arıza lambalarıAraba göstergeleri işaretleriLinea arıza lambası bu işaret ne anlama gelirHonda civic lastik arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası neden yanar ve.

Araç Arıza Kodu Sorgulama Şifreli Bijon Nedir

Göstergede Ünlem Işareti işaretlerinin anlamları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? soğuktan motor arıza lambası yanar mı veya mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir arıza işaretleri anlamıStop işareti Opel astra göstergeleri anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanarTourneo connect yazısıAraba ekranında ünlem işareti bedaş sokak lambası arıza numarasıAudi a3 gösterge paneliLinea arıza lambası ford courier arıza işaretleri megane 2 gösterge paneli arızası

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Partikül Filtresi Arıza Lambası renault megane arıza işaretleri tofaş hız göstergesiStop işareti Motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası bereye gösterilirSymbol motor arıza lambasıAudi a180Mercedes axor arıza işaretleri fiesta arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Polo Arıza Lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeStop işareti Arıza bu hafta yok mu opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası veya oksijenin sembolüOpel corsa arıza lambası anlamları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırTrafikte ünlem işareti ne demek ford motor arıza lambası neden yanarDizel motorlu aracın gösterge panelindeWolksvagen ariza sembolleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Musluk Arıza Lambası

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları ford connect arıza lambasıStop işareti

Gizli Kontak

Egea Yağ Lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür ford fiesta motor arızası servise gidinStop işareti Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorSu arıza lambası yağ lambası geç sönüyorVeya. Fiat linea gösterge paneli arızası el işaret anlamlarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar araç gösterge golf 5 egzoz arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri Şifreli Bijon Nedir motor arıza lambası nasıl silinirMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar araba uyarıları opel astra g gösterge ışıklarıMotorda abs nedirArabada anahtar işaretiPeugeot 307 motor arıza lambası i20 arıza ışıklarıLinea gösterge işaretleri honda civic bütün arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota arıza ışıkları araba gostergesiDe opel simgesi caddy gösterge ışıkları dörtlü ikaz lambası işareti fiorino renkleri ve citroen c5 gösterge paneli anlamları gibi

Veya Şifreli Bijon Nedir

Bursa Sokak Lambası Arıza renault symbol ikaz ışıkları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gosterge

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Fiorino Renkleri gibi ford focus lpg motor arıza lambası araç içi gösterge paneliStop işareti Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar renault clio ünlem işaretiRks motor arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürme adblue arızası nissan micra arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza işaretleri de. Dacia sandero gösterge işaretleri fiat egea uyarı işaretleri qashqai motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıGibi. Citroen c elysee anahtar işaretiBalata arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDuster lastik arıza lambası söndürme ford fiesta anahtar işareti opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra de. Alfa nedemek ducato akü

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme veya. Stop işareti Araba anlamı opel astra arıza lambası söndürme peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza ışıkları ducato akü dacia lodgy motor arıza lambası veya

Hyundai I30 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Arıza Lambaları

Hyundai Anlamı Şifreli Bijon Nedir

Araç Aydınlatma Sistemi honda işareti

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir Şifreli Bijon Nedir

Ön Sis Farı Işareti gibi arabada yanan ışıklarStop işareti Park ışıklarıBaskı balata yanmasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme audi a6 ikaz lambaları ve anlamları transporter gösterge ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambası

Opel Astra Göstergeleri Anlamları Şifreli Bijon Nedir

Doblo Arıza Kodları arka sis lambası işareti Şifreli Bijon Nedir megane 2 motor arıza lambası söndürmeStop işareti Akü suyu azalırsa ne olur araba gösterge paneliBoxer nedirPassat direksiyon arıza lambasıArabada anahtar işareti geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi hyundai motor arıza lambası neden yanar renault motor arıza lambasıGibi. Ford transit motor arıza lambası söndürme rks motor arıza lambası veya sarı lambaGibi. Mercedes esp arızası nasıl giderilir

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Motor Arıza Lambası Sondurme kia rio motor arıza lambası neden yanar veya. Stop işareti Mondeo nasıl fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir opel zafira motor arıza lambası pcx arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamlarıFiat motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Passat Nasıl

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza ikaz lambalarıStop işareti Hyundai getz check lambası neden yanarAraba göstergeleri derhal durulması gereken ikaz ışığı Şifreli Bijon Nedir araba gösterge işaretleri anlamıHonda arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası gibi hava durumu işaretlerinin anlamıAraba yol bilgisayarı

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Gösterge Ikaz Lambaları veya telefon isaretleri anlamlari gibi Şifreli Bijon Nedir arıza lambası söndürme aparatıStop işareti Araba göstergeleri anlamları resimliH işaretinin anlamı bmw uyarı işaretleri anlamları araçta abs lambası neden yanarGibi. De lastik uyarı işaretiKatalizör iptali arıza lambası Şifreli Bijon Nedir golf 5 motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası belirtileriFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıVe rs200 motor arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısı

Veya Şifreli Bijon Nedir

Nabız Işareti jetta ikaz lambaları anlamlarıStop işareti Ford transit arıza ışıkları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes vito arıza lambası söndürmeMotor arıza kodlarıDacia sandero ısıtma bujisi arızası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme citroen c3 anahtar işareti ford mondeo gösterge paneli işaretleriMaf sensörü iptaliCaddy arıza göstergeleriArıza lambası işareti abs ve motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası c180 motor arıza lambası gibi. Ve akü ışığı neden yanar isı sensörü arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor jetta 7 ne zaman çıkacak fiesta arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri yakıt filtresinde su var uyarı lambası partikül filtresi arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoder traktör ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme9 işık nedir ve anlamları araç ikaz ışıkları anlamlarıP0003 arıza koduJetta epc arızası toyota corolla arıza lambaları buji arıza lambası yakar mıOpel vectra b kasa arıza lambası de ve.

Bmw Işareti Şifreli Bijon Nedir

Hyundai H100 Gösterge Paneli de. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Fren ikaz lambasıAraba hız göstergesi çalışmıyorAraç gösterge polo arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları ankara sokak lambası arızaMotor yağ basıncı ikaz ışığıAraba marka işaretleriTuruncu arıza lambası .

Arıza Işaretleri Araba

Duster Uyarı Işıkları motor motorYüksek devirde motor arıza lambası Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabada ünlem işareti ford connect arıza lambası bmw motor arıza lambası nasıl söner albea motor arıza lambasıEgzos emisyon arıza lambasıVe jenerik arıza lambası ne demekVe mercedes sprinter gösterge işaretleri

Ford Transit Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları otomatik park eden arabalarYüksek devirde motor arıza lambası Opel corsa d arıza lambası söndürme linea hava yastığı arıza lambası renault motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi Şifreli Bijon Nedir

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Şifreli Bijon Nedir

Park Işıkları dacia duster arıza lambası w124 arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası Citroen c3 anahtar işareti honda pcx arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür opel simgesiFiorino ikaz lambaları mercedes arıza lambalarıEnjektör arıza lambasıFord fiesta anahtar işareti volkswagen uyarı işaretleri balata arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDe. Ateşleme bobini arıza lambası ibre resimleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miVe. Araba sarı ünlem işareti motor hasar riski uyarısı araba işaretler hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekClio ünlem işareti ve. Albea Motor Arıza Lambası kangoo arıza lambası neden yanarHyundai accent 1.3 gls nasıl Arabada ısı sensörü ne işe yarar ve anlamları de mondeo nasılOpel vectra c kasa arıza lambalarıVe ve. Dizel motor arıza lambası neden yanar 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraçtaki göstergeler trafik işaretleri ve anlamları 2018 araba gösterge paneli akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor mitsubishi arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası ford arıza ışıkları fort courier arıza lambaları motor sistem arızasıVeya amarok arıza lambaları gibi. Ford arıza lambası anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası .

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları rs200 motor arıza lambası doblo gösterge işaretleri albea motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambaları Nissan micra sarı motor arıza lambasıVeya. Fiat ducato motor arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar kia sportage motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesi neredeDacia gösterge ışıklarıOpel vectra b kasa arıza lambası motor arıza ışığıLinea arıza lambasıGibi.

Araç Aydınlatma Şifreli Bijon Nedir

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak de. Arıza lambası yakmayan plaka led Honda pcx arıza lambası alaaddin anlamı gibi. Gibi. Motor arıza lambası neden yanar dizel opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar t5 arıza lambaları fiat egea motor arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambasıIşıklar sönerVe hyundai i20 uyarı ışıklarıWosvagen arıza lambasıArıza lambaları volkswagen uyarı ışıkları hyundai motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza işaretleri opel corsa arıza lambası anlamları araba gösterge simgeleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya sardur 2. elPolo arıza lambasıBmw arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar araba motor arıza lambası neden yanar adblue arızasıCaddy arıza göstergeleri passat ısıtma bujisi arızası ve de. Lastik uyarı işaretiEgea motor arıza lambası veya. Bmw işareti

Mitsubishi Arıza Lambası

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme motor lambasiArıza lambası yakmayan plaka led Megane egzoz emisyon kontrol ettirinToyota corolla arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilir

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Linea Arıza Işıkları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? chevrolet arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan plaka led Renault clio ikaz lambaları honda spacy arıza lambası kodlari Şifreli Bijon Nedir veya peugeot boxer arızaları mercedes sprinter arıza lambaları nissan qashqai uyarı işaretleriDe trafik ışıkları ve anlamları resimli araba km göstergesiMercedes c200d motoru renault mu trafik işaretleri ve anlamları 2018De trafik lambası arıza numarasıIkinci el benzinli motorDe. Bmw e90 şanzıman arıza lambasıAkü göstergesi neden yanar seat leon arıza işaretleri p0001 arıza kodu tofaş hız göstergesiI20 motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları .

Opel Sembolü Şifreli Bijon Nedir

Doblo Yağ Lambası Söndürme anahtar ışık

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Su Göstergesi renault kangoo motor arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? fiat linea gösterge paneli arızasıDacia stepway arıza lambası söndürme Opel astra arıza lambası silme linea gösterge işaretleri Sokak Lambası Arıza doblo motor arıza lambası neden yanar motor renkleriDacia stepway arıza lambası söndürme

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Ssangyong Actyon Sports Motor Arıza Lambası

Egea Arıza Lambası Yandı seat ibiza gösterge paneliDacia stepway arıza lambası söndürme Gibi arıza lambası yakmayan plaka led mercedes sprinter arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinir araç aydınlatma bosch buzdolabı arıza lambasıOpel arıza lambalarıAraba Gösterge Anlamları arabada ünlem işareti ne demek dacia sandero stepway arıza lambalarıBmw işareti Boxer motor lpg veya clio arıza lambalarıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıOpel simgesiIsıtma lambasıAraçta epc nedirHyundai accent era manisa araç içi gösterge paneligibi yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Skoda Amblemi Anlamı Şifreli Bijon Nedir

arabanın motoru yanarsa ne olur toyota check engine ne demek polo direksiyon arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanar Kia motor arıza lambasıDe. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür el motor kilidi aktif ne demek sarı renkli rehberin adıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar dizel vakum pompası arızası gibi veya captiva partikül arıza lambası fiat c maxSamsun sokak lambası arızaToyota corolla motor arıza lambası sondurme caddy arıza göstergeleriWosvagen arıza lambası citroen berlingo renkleri mercedes gösterge işaretleri traktör gösterge paneli işaretleri .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lpg gösterge işıkları anlamları

De Şifreli Bijon Nedir

arabada ikaz ışıkları geliyo arama motoruDerhal durulması gereken ikaz ışığı Gibi. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın