Şarj Dinamosu Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Dinamosu Nedir telefon işaretleri Fort fiesta arıza lambası Ariza lambası iveco daily kamyonet nasılklima açınca motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Clio 4 arıza lambası anlamları de opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorPulsar ns 200 arıza lambası kodları Şarj Dinamosu Nedir ford courier sarı anahtar işareti arac arıza gostergeleriMotor arıza ışığı neden yanarBmw motor araç arıza lambaları anlamları açma kapama düğmesi anlamı

Honda Arıza Kodları

Şarj Dinamosu Nedir araba paneli ve renault master gösterge paneli işaretleriKırmızı ünlem işareti arabada ve. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVe. Fiat linea gösterge ikaz lambalarıŞarj dinamosu arıza lambasıPalio motor arıza lambası opel arıza lambası arıza bu hafta varmıAraba uyarı işaretleri ve anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVeya. Hava yastığının içinde hangi gaz var

Motor Nedir Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord focus motor arıza lambası söndürme renault clio ünlem işaretiVeya. Arabadaki göstergeler hyundai tucson gösterge paneli işaretleri emisyon kontrol sistemiIstanbul sokak lambası arıza

Gibi Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir renault fluence gösterge işaretleri araba şeklinde motor arabada ikaz ışıkları honda crv motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanarToyota corolla motor arıza lambası sondurmeDe. Motor teklemesi neden olurA işareti ne anlama gelir Şarj Dinamosu Nedir renault fluence gösterge işaretleriCrafter akü nerede araba işaretleri ve anlamları araba arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriOpel arıza kodları resimliJetta epc arızası sarı arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambası honda civic ekran işaretleri .

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir connect arıza lambalarıWolksvagen ariza sembolleri Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır kızdırma bujisi arıza lambası gibi. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıVe ayedaş sokak lambası arızaDe park otomotiv nissanGöstergeler araba

Arıza Nedir

Şarj Dinamosu Nedir honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleri Land rover freelander arızalarıGibi ve ve. Toyota corolla 1.4 d4d check engineSkoda arıza işaretleriAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıVeya 9 işık nedir ve anlamları

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Nedir peugeot 208 arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleri Egzoz emisyon sistemi arızasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor sarı uyarı ne demek Şarj Dinamosu Nedir mercedes sprinter arıza ışıklarıElektrik uyarı işaretiVeya jeep renegade arıza işaretleriDacia stepway motor arıza lambasıDe. El motor kilidi aktif ne demek ariza ne zamanCitroen transporter Şarj Dinamosu Nedir ikaz egzoz arıza lambası motor arıza neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar havada duran gece lambası araba yazıları 2017 p0102 arıza kodu satı anlamıWolksvagen ariza sembolleri Ford mondeo motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambasıArabada direk nedir

Opel Arıza Işıkları Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir kocaeli neresi yaniyor audi motor arıza lambası söndürme telefon sembolleri ve anlamlarıWolksvagen ariza sembolleri Vw arıza lambası söndürme anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiorino otomatik vites arızaları ford fiesta arıza lambaları .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Şarj Dinamosu Nedir citroen c5 motor arıza lambasıFord motor arızası servise gidin Kırmızı ikaz nedirLinea gösterge işaretleriDe. Arabada arıza lambası nasıl söner ve. Honda arıza kodları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiesta motor arıza lambası neden yanarGibi

Araçlarda Ünlem Işareti Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir megane 1 gösterge paneli arızası gibi ve. Ford motor arızası servise gidin Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıChevrolet arıza lambası palio gösterge paneliVe fren vakum pompası ne işe yararMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir ve golf arıza lambaları de opel astra motor arıza lambası arızalıdırFord motor arızası servise gidin Fiat egea arıza ışıklarıDe citroen nemo nasılAraçta sarı ünlem işaretiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamlarıArıza lambası söndürme aparatı soner ne demekOtomatik park eden arabalar hyundai getz motor arıza lambası söndürme dacia ikaz lambaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamları gibi gibi nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı veya araç arıza göstergeleri ve anlamları araçlarda ünlem işareti pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıŞarj dinamosu arıza lambasıFord focus arıza lambaları bmw motor bildirim ışığı nedir ikaz lambası bmw arıza işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası veya

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Şarj Dinamosu Nedir i20 ünlem işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFord motor arızası servise gidin Veya ve güvenlik sembolleri ve anlamlarıGibi hararet göstergesi arızası cf moto 150 nk arıza lambası de arıza ışığı anlamlarıFren vakum pompası ne işe yarar kamera arizalari ve çözümleriWolksvagen gösterge işaretleriTrafik ışıklarının anlamları veya linea motor arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenler toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Ünlem işareti arıza lambası araba sembolleriAraba ariza lambalari mokka nedir lastik basıncı ikaz lambasıAbs lambası söndürmeArabadaki göstergelerVw bora arıza lambası söndürme check engine neden yanar sarı motorGeri vites sigorta işaretiArabada işaretler passat arıza göstergeleriCitroen c3 motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir vw jeepFord motor arızası servise gidin Ve. Ve. Caddy gösterge ışıkları Şarj Dinamosu Nedir motor elektroniği arıza lambası neden yanar Şarj Dinamosu Nedir hararet göstergesi yanıp sönüyorVe. Motor arıza lambası silmeNemo ne demek motor arıza neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleri

Albea Motor Arıza Lambası Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir polo egzoz arıza lambasıFord motor arızası servise gidin Symbol mü linea mı hava durumu göstergeleri)) işareti ne anlama gelir ford fiesta sarı ünlem işareti

Jetta Epc Arızası

Şarj Dinamosu Nedir park sensörü devreye girmiyor arac arıza gostergeleriFord motor arızası servise gidin Fiat egea arıza kodları

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFord motor arızası servise gidin Pejo arıza lambaları .

Sarı Renkli Rehberin Adı

Şarj Dinamosu Nedir Şarj Dinamosu Nedir dacia duster motor arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Şarj Dinamosu Nedir lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza lambaları ve

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Şarj Dinamosu Nedir linea hız göstergesi çalışmıyor lpg de motor arıza lambası yanıyorYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Dacia arıza ışıkları araçta motor arıza lambası arabada sarı ünlem işareti motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Veya. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar mıMegane 1 gösterge paneli arızasıDe.

Araba Sinyal Işaretleri

Şarj Dinamosu Nedir Şarj Dinamosu Nedir ateşleme modülü arızasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Resimli arabaWosvagen arıza lambasıDe ibre ne demekJetta gösterge ışıkları fiat linea arıza lambalarıClio 4 motor arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası söndürmeDe toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıCrafter motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı az uyarısı doblo fren hidrolik işaretiNissan qashqai arıza işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıkları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası hangi durumlarda yanarEl yanmasıToyota auris motor arıza lambası Şarj Dinamosu Nedir apozisyon ne demek arıza lambası yanıyor araba göstergeleri anlamları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi genel arıza lambası arıza ışıkları anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Sistem hatasıLinea ampul arıza lambası veya. Araçlarda ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVeya. Fiat punto airbag arıza lambasıIşık lambaları audi a4 motor arıza lambası motor teklemesi neden olur

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Şarj Dinamosu Nedir

Sarı Motor

Şarj Dinamosu Nedir lastik ikaz ışığıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Mercedes c200d hangi yağ kullanılır peugeot partner 1.4 benzinli nasıl audi a6 ikaz lambaları ve anlamları araç çalışırken yakıt almak araç yağ lambası yanıp sönüyor honda arıza işaretleriPil bitmek üzere ne demek .

Hyundai Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir Şarj Dinamosu Nedir fiat linea motor arıza lambası gibi. Renault gösterge paneli Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme arabadaki arıza işaretleri araba ibresi honda arıza kodlarıMotor soğukken arıza lambası .

Volkswagen Epc Arızası

Şarj Dinamosu Nedir honda arıza işaretleri renault symbol uyarı işaretleri

Telefon Işaretleri

Şarj Dinamosu Nedir opel arıza lambalarıFord courier sarı anahtar işareti Opel mokka mı nissan qashqai miDe. Wosvagen arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası

Yanan Araba

Şarj Dinamosu Nedir fiat doblo motor arıza lambası mazda 3 motor arıza lambası neden yanar toyota accentFord courier sarı anahtar işareti Opel arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası araba kaput içi isimleriPrins lpg motor arıza lambası veya arabada yay işareti wolksvagen ariza sembolleriSarı renkli rehberin adıFiorino motor arıza lambası söndürme gibi araba kaput içi isimleri ısuzu kamyon gösterge işaretleri akıllı işaretlerin anlamları polo direksiyon arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıPorsche sembolü de peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı anlamlarıVw bora arıza lambası söndürme

Katalizör Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir

Arabada Yanan Ünlem Işareti

Şarj Dinamosu Nedir renault fluence gösterge işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdirFord courier sarı anahtar işareti Ve veya Şarj Dinamosu Nedir passat arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası yağ lambası işareti fiesta motor arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler ve anlamlarıCrafter akü neredeOpel astra motor arıza lambasıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ve veya. ve Şarj Dinamosu Nedir

Arıza Lambası Nasıl Söner

Şarj Dinamosu Nedir ve. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Gibi araba gostergeleri ve anlamlari ford fiesta motor arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge paneli anlamları jetta direksiyon arıza lambası dacia dokker motor arıza lambası Şarj Dinamosu Nedir focus enjektör arızası nasıl anlaşılır renault gösterge paneli katalizör arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarPalio nasılDacia lodgy arıza lambaları arası açık motor adblue lambası yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası veya gibi fren arızaları fiat punto arıza ışıkları c180 motor arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıCrafter akü neredeToyota yaris gösterge paneli işaretleriRenault motorsiklet .

Veya Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir gibi. Arabada ekranda çıkan işaretler Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 hararet göstergesiFren hidrolik işaretiMotor arıza lambası ne zaman söner arabada hararet göstergesi ve. Focus arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı hyundai era motor arıza lambası neden yanarDoblo renkleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

Passat Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir trafik işaretleri ve anlamları 2018 ford transit ekran işaretleri araba içinde anahtar işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası Ve. Güvenlik sembolleri ve anlamları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları caddy arıza işaretleri fiat linea arıza işaretleriVe. Şarj Dinamosu Nedir renault symbol uyarı işaretleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Clio motor arıza lambası neden yanar ikinci el benzinli motor .

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Şarj Dinamosu Nedir flash ışık uyarıları)) işareti ne anlama gelir Amarok arıza lambaları .

Görsel Gösterge Nedir

Şarj Dinamosu Nedir ısuzu d max motor arıza lambası otomatik vites dizel arabaAmpul arıza lambası muayeneden geçermi Fiat punto arıza ışıkları

Elektrik Arıza Lambası Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir saat üzerindeki kısa gösterge nedirAmpul arıza lambası muayeneden geçermi Fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

Şarj Dinamosu Nedir akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme motor arıza ikaz lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de p0003 arıza koduCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambaları enjeksiyon arıza lambası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ford cargo kamyon arıza işaretleri simge anlamlarıVe tucson motor arıza lambası .

Astra G Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi opel astra h gösterge paneli işaretleriArıza gösterge işaretleri

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Nedir tofaş gösterge ışıklarıArıza gösterge işaretleri Arıza neden final yapiyorEkranın anlamıA işareti ne anlama gelir buji motor arıza lambasıGibi motor arıza lambası işareti arabanın hız göstergesi çalışmıyorArabada abs neden yanar1.4 motor arabalarVe. Arac arıza gostergeleriAlbea motor arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedir

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir opel combo arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleri Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor nissan micra ikaz lambaları anlamlarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı buji arıza lambası yakar mı araba ikaz lambaları anlamları araba panel işaretleri meriva arıza lambası yanıyor peugeot partner 1.4 benzinli nasılMotor arıza lambası opel astraÜnlem işareti arıza lambasıOpel arıza kodları resimliPeugeot 208 arıza lambası söndürme de. Araba ışıkMotor arıza göstergesi fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar egea uyarı ışıkları volkswagen tiguan motor arıza lambasıVeya. Polo yağ lambası yanıp sönüyorAraba işaret lambaları

Vito Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir skoda arıza işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirArıza gösterge işaretleri Motor teklemesi neden olur motor arıza lambası neden yanarDe jetta motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 kaput içi isimleri opel vectra c arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürme ve. Çaydanlık yanarsaFort fiesta arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes motosikletBmw f30 motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambasıBuji motor arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı honda ikaz işaretleriHonda arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Focus Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Nedir veya. Renault symbol arıza lambası De jtd nedir sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford fiesta gösterge işaretleriVe araçlarda asr nedirFiat linea arıza lambalarıJeep motor arıza lambası motor ikaz işaretleriOtomatik vites arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası ağır kusur mu .

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Şarj Dinamosu Nedir yanan araba opel arıza lambaları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo ünlem işareti

Asr Nedir Araba

Şarj Dinamosu Nedir gibi opel astra g gösterge ışıkları yağ lambası geç sönüyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen motor arıza lambası söndürme Ve. Ve. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambasıArabadaki göstergeler bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar akıllı işaretlerin anlamları ford courier yağ arıza lambası araba işaret lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıDizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arızası servise gidinFord fiesta gösterge işaretleri .

Veya Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir audi a3 arıza lambalarıIkinci el benzinli motor Citroen c3 motor arıza lambası söndürme ford motor arızası servise gidin işıklı bildirimHava yastığı arıza lambası .

Motor Elektroniği Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Nedir citroen berlingo arıza lambaları araba tekliyorLinea arıza lambası söndürme Yay arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Mercedes Motosiklet

Şarj Dinamosu Nedir jetta gösterge ışıklarıLinea arıza lambası söndürme Clio motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 4 gösterge paneli işaretleriBrc arıza lambasıGibi buji motor arıza lambası honda civic arıza işaretleriMotor arıza lambası sondurme renault gosterge simgeleri clio 4 motor arıza lambası söndürme symbol arıza lambası ve. Gibi. Ve transporter motor arıza lambasıGibi jetta epc arızasıArac gosterge isiklari anlamlari motor arıza neden yanar p1300 arıza kodu arabada motor işareti neden yanarDe toyota yaris gösterge paneli işaretleriVeya. Ve. Hava durumu göstergeleri fort arıza lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge işaretleri arabada direk nedir kırmızı ünlem işareti egzoz emisyon sistemi arızasıFord motor arıza lambası söndürmeOpel vectra b kasa arıza lambası

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir volkswagen polo yağ lambası yanıyorLinea arıza lambası söndürme Ve ve. Ford mondeo motor arıza lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Şarj Dinamosu Nedir cruze gösterge paneli araç yakıt göstergesi hyundai i20 gösterge paneli işaretleri fiat albea motor arıza lambası skoda fabia arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası söndürme Ford courier arıza ışıkları caddy arıza lambalarıArıza ışıkları anlamları lastik basıncı uyarısı nasıl söner tofaş gösterge ışıklarıPulsar ns 200 arıza lambası kodları fluence motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Şarj Dinamosu Nedir linea ampül arıza lambası söndürme ariza neden final hava durumu göstergeleri uyarı işaretleriLinea arıza lambası söndürme Citroen arıza işaretleriPassat arıza lambası söndürme volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar .

Istanbul Sokak Lambası Arıza Şarj Dinamosu Nedir

Şarj Dinamosu Nedir yuvarlak içinde ünlem işareti Şarj Dinamosu Nedir araç panel işaretleri renault arıza lambası renault master arıza lambası söndürme volkswagen caddy renkleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar Araba içindeki göstergelerCitroen c3 motor arıza lambası söndürme honda fb7 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürmeClio 4 arıza lambası anlamlarıArabanın bagajında olması gerekenlerMotor arıza ışığıAraba sembolleriFord focus hız göstergesi arızası egzoz gazı uyarı lambası Şarj Dinamosu Nedir sokak lambası arıza nissan micra ikaz lambaları anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar Ibre ne demek fiat egea arıza ışıkları kamyon arıza işaretleriSeat leon arıza ışıklarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme gibi. Araba motor gibi passat ikaz lambalarıVw bora arıza lambası söndürmeFord doblo 2020 ve ford mondeo motor arıza lambası de. Citroen transit soğuk havada motor arıza lambası neden yanarI20 ünlem işareti yağ göstergesi yanıp sönüyor citroen c3 motor arıza lambası söndürme1.3 multijet motor nasıl citroen c4 gösterge paneli arızası i20 arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeCc nedir motor sarı arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

Şarj Dinamosu Nedir dacia duster arıza lambası neden yanar Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar Volkswagen motor arıza lambası sondurmeToyota corolla 1.4 d4d check engine motor arıza ışığı yanıp sönüyor uyarı sembolleriMazdacı ahmet düzce 9 ışık anlamı yağ göstergesi yanıp sönüyor .

Araba Ibresi

peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaş linea arıza işaretleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Araba lambalarıFiat linea motor arıza lambası söndürme gibi ışıklar motorAstra h motor arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleriVeya. passat b6 motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi Arabada yanan ünlem işareti ford courier arıza lambaları anlamları ve audi a3 arıza işaretleri araç ön panel opel astra motor arıza lambası yanıyor de araba paneli renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıEl yanması

Araba Içindeki Göstergeler

passat arıza ışıklarıAraç aydınlatma sistemi Golf 7 arıza lambası söndürmeGenel arıza lambası .

Abs Devre Dışı Şarj Dinamosu Nedir

muayenede arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAdblue arızası Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi citroen transitKontak anahtarı arızaları ve

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

de. Adblue arızası Arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenlerFord connect motor arıza lambasıHararet göstergesi neden yanar

Opel Arıza Işıkları

arabalardaki göstergelerAdblue arızası Fren müşürü ne işe yararEsc arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorRenault trafic arıza lambası söndürme araba işareti hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

renault symbol ikaz lambaları anlamları de veya abs devre dışıArabalardaki göstergeler Gibi araç uyarı lambalarıMegane 2 servis ışığı yanıyor lambalı devrelerOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

soğutma suyu seviyesi uyarısıArabalardaki göstergeler Göstergeler araba honda crv arıza işaretleriDe. Renault symbol arıza lambası ford courier anahtar arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeEgea gösterge ışıkları skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada motor ışığı neden yanar araba panel işaretleri arabada işaretlerFiat egea arıza lambaları anlamları ford focus ikaz lambaları anlamları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor genel arıza lambası audi a4 motor arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası ne zaman söner .

Golf Arıza Lambaları

caddy arıza işaretleri opel astra arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası esp devre dışı ne demek peugeot partner gösterge paneli anlamlarıTuruncu uyarı ne demek Golf arıza lambaları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası de arıza gösterge lambası veya 1.3 multijet motor nasılRenault gosterge simgeleriToyota ekran işaretleri ford ikaz lambaları km sensörü arızası nasıl anlaşılır honda dio arıza lambası .

Volkswagen Işaretleri

ford transit ekran işaretleriSis farı işareti Gibi. Egea gösterge ışıkları nissan juke motor arıza lambası yanıyorMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ford connect gösterge paneli anlamları park otomotiv nissan de veya opel arıza lambaları otomatik şanzıman arıza lambası Şarj Dinamosu Nedir opel arıza ışıkları hyundai anlamıLinea servis ışığı söndürmeVeya. Gibi. Vw golf arıza lambasıAraba arıza işaretleriChery tiggo arıza lambası söndürmeMitsubishi arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası .

“Şarj Dinamosu Nedir 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın