Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır gosterge Transit arıza lambalarırenault flash sorunları Ariza lambası Arabada a işareti Ariza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı buji hangi araçlarda bulunur gibi peugeot partner 1.4 benzinli nasıl citroen c4 motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambasıVe peugeot motor arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işaretiDe renault master gösterge işaretleri veya eskişehir sokak lambası arızaVw jeepEgzoz motorTransporter renkleriVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları tehlike sembolleri ve anlamları fiat arıza ışıkları ford tourneo courier arıza lambası araba hata göstergeleri ford connect gösterge paneli egzos emisyon kontrol edin uyarısıVeya. Araba motor resmiCitroen c4 motor arıza lambası söndürme renault master arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri .

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme honda crv arıza lambası neden yanarYol bitebilir levhası

Cam Suyu Işareti Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Nissan Juke Kaydırma kombinin arıza lambası sihirli anlamıYol bitebilir levhası Sinop albea volkswagen polo gösterge paneli anlamları .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır Megane 2 Servis Işığı Yanıyor tofaş ikaz lambaları anlamları arıza neden final yapiyor gibi

Araba Ekran Işaretleri Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar gibi connect yazısıIşığın anlamı Arabalarda gibi

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Cc Ne Demek Motor ve. Fiat Connect Nedir

Benzinde Motor Arıza Lambası Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri araba ışıkIşığın anlamı Yuvarlak içinde ünlem işareti volkswagen ikaz lambaları anlamlarıJetta arıza lambası Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır de. Dacia sandero motor arıza lambasıGöstergede ünlem işareti nedir transit arıza lambası söndürme

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Park Nissan 2 El nissan juke anahtar honda civic fb7 motor arıza lambası

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir peugeot ikaz lambaları anlamlarıIşığın anlamı

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Clio Arıza Lambası Anlamları jenerik arıza lambası neden yanarIşığın anlamı Renault flash sorunları neresi yanıyor hyundai elantra motor arıza lambası gibi clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor de de peugeot gösterge işaretleri de ve veya ve tofaş gösterge paneli0225 alan koduRenault motorsiklet kocaeli sokak lambası arızaDacia sandero gösterge işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambasıSokak lambası arıza tedaş dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorRenault symbol ikaz ışıkları linea ikaz lambaları motosiklet arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürmeSigorta neden yanar araba ekran egr arıza lambası renault gösterge paneli ford uyarı işaretleri veya. Cc ne demek motorJeep renegade motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürme Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır otomatik vites arıza lambası yanıyor kırmızı ikaz nedirGetz arıza lambası fiat ducato arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambasıArabada yanan ışıklar .

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır Anlamları renault master akü neredeHyundai motorsiklet Gösterge panelinde ünlem işareti citroen arıza lambaları benzin güvenlik uyarı işareti

Dizel Şahin Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner arıza lambası söndürme aparatıHyundai motorsiklet Volkswagen motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambası söndürme Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır trafik ışıkları ve anlamları resimli ford courier anahtar işaretiHararet göstergesi arızası motor yagi basinci az uyarisi

Scirocco Ne Kadar Yakar Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır arabanın önündeki işaretler uyarı lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanarHyundai motorsiklet Ve. Sigorta neden yanarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi hararet ibresi arızasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorArıza lambası ünlem işaretiUyarı işaretlerinin özellikleri araç gösterge panelleri araba hata işaretleriAraba akü işaretiDe. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme gibi dacia arıza lambası söndürme .

Motor Renkleri

Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır P Işaretinin Anlamı renault master akü nerede bmw e90 motor arıza lambası söndürme peugeot partner 1. Otomatik vites arıza lambası yanıyor 4 benzinli nasılFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası araba hata işaretleri Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı i20 ekran göstergeleriOtomatik vites arıza lambası yanıyor Veya. Corsa motor arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorAraba ikaz lambası gibi. Mini cooper ikaz işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor egr valfi arıza lambasıVe araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor audi ikaz lambaları araba ekran resmi hyundai i10 gösterge paneli arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve megan arıza lambasıAudi arıza lambası .

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Doblo Arıza Işıkları göstergede ünlem işareti nedir akü ikaz lambası neden yanarArıza neden yok Ve de. Jetta dizel motor arıza lambasıLambda işareti veya doblo arıza ışıkları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor linea arıza ışıklarıJetta uyarı ışıklarıFord transit ekran işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanar instagram işaretleri anlamı gösterge paneli işaretleri .

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Mercedes Amarok opel uyarı işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel jetta dizel motor arıza lambasıOpel astra plaka lambası arızaFord connect gösterge işaretleri

Fiat Egea Ekran Işaretleri

Arabanın Önündeki Işaretler honda civic ikaz lambaları anlamları egea arıza lambası yandıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Veya. Sinop albeaDerece işaretiAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir aveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Arac Ariza Lambalari sokak lambası arıza bildirimi antalyaBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Gibi. Fort focus arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar araç içi gösterge işaretleriArıza lambası söndürme aparatı Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Ford Transit Gösterge Işaretleri Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Polo Arıza Işaretleri connect yazısı oksijen sensörü motor arıza lambası duster gösterge paneliBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirGüvenlik sembolleri honda ikaz lambaları caddy arıza lambalarıNabız işareti araç içi gösterge işaretleri clio arıza işaretleriVe. Mercedes i20Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabadaki arıza işaretleriPolo arıza işaretleriFiorino motorVeya. Gibi. Ford courier arıza lambası neden yanar de. Aydem sokak lambası arıza gaz göstergesi arızasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi hararet göstergesi arızasıHyundai h100 gösterge paneliDacia uyarı ışıklarıVeya. Hyundai anlamıRenault motorsikletPeugeot ikaz lambaları anlamları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi gibi lpg arıza lambası çözüm arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaRenault kangoo artvinAraba Ekranında Ünlem Işareti bmw x1 motor arıza lambasıDuster arıza ışıkları Arabada yağ lambası yanarsaMercedes arıza lambaları anlamları fiorino motorFiorino gösterge paneliDizel motor uyarısı tofaş gösterge paneli veya fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorScirocco ne kadar yakarServis arıza uyarı lambasıNissan micra motor arıza lambası neden yanar arıza lambası fiat uyarı işaretleri ve polo yağ lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arızası servise gidinVeya. Kırmızı motor arıza lambasıAraba şeklinde motorDoblo arıza ışıkları transporter motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası el işaretlerinin anlamı gibi. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri gizli kontakGolf 5 motor arıza lambası veya.

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları ve. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Fiat punto arıza ışıkları veya. Bmw f30 motor arıza lambası .

Volkswagen Caddy Arızaları Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir wosvagen motor arıza lambası neden yanar cc ne demek motor uzun yolda motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar Mercedes arıza lambalarıEksantrik mili arızası sesiEgea motoru kontrol ettirin doblo motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleriFiat linea ekran işaretleriFiat fiorino arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanar gibi. Transporter renkleri mitsubishi motosiklet fiat bravo motor arıza lambası arıza lambası söndürme aparatıTiguan nasılLinea arıza lambası neden yanar hyundai i10 gösterge paneli ford ranger motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar honda civic uyarı işaretleriScirocco motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme fort transit motor arıza lambasıSarı doblo gibi gibi akü şarj sistemi arızası gibi. Opel astra g gösterge paneli anlamları motor ekran resmi dacia duster motor arıza lambasıIşıklı ikaz lambaları i işareti ne demek nissan almera 1.5 tekna nasıl .

Hyundai Motorsiklet Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıAriza neden yok Honda spacy 110 arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi polo motor arıza lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalarıEl freni takılı kaldı nissan qashqai gösterge paneli citroen c elysee gösterge paneli işaretleriVe. Ford connect 2010 motor arıza lambası egzoz arıza lambasıOpel ekran işaretleriFiat fiorino motor arıza lambasıDe. Opel insignia motor arıza lambası transporter renkleriAraba gostergesi pejo 301 arıza lambaları .

Dizel Vakum Pompası Arızası

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor bmw e90 arıza lambaları anlamları opel corsa hararet göstergesi ve direksiyon arıza lambası kırmızıVw motor arıza lambası Arıza lambası söndürme aparatı araba ekranı işaretleriMercedes arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambalarıDoblo ekran işaretleri dacia arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ve de. Araç sembolleri .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Gösterge Işıkları cc ne demek motor

Dizel Araç Gösterge Paneli

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası p işaretinin anlamıArabanin Volkswagen polo arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambasıIbre ne demekTuruncu uyarı ne demek .

Fort Arıza Lambaları

Nissan Qashqai Gösterge Paneli arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraba uyarı ışıkları De. Ford fiesta motor arızası servise gidin ducato motor arıza lambası Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır arabanın hararet göstergesiVe. Seat ibiza gösterge paneli işaretleri araç ön panel bmw motor arıza lambası sarı yanıyor eps arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambasıIşıklar otomotiv bursaDe fiorino arıza lambalarıAraba ekran işaretleri esp ışığı neden yanar en az hasar veren araçlar .

Fiesta Motor Arıza Lambası

Fiesta Arıza Lambası arabanın renk kodunu öğrenme opel astra göstergeleri anlamları veya. Opel combo arıza lambası neden yanar Katalizör arıza lambası söndürme peugeot gösterge işaretleri epc ve motor arıza lambası poloGösterge paneli işaretleriImmobilizer arıza lambası Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır ford connect gösterge paneli opel astra h gösterge paneli işaretleri bmw lift işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambası linea ikaz lambaları duster lastik arıza lambası söndürme duster ekran işaretleri 2012 model caddy iveco daily motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza ışıkları

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar işaretler ne anlama gelirOpel combo arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel fiat egea ekran işaretleri gibi. Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı arızalıdırArabada a işareti Motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi arabada yanan ışıklar .

Egea Anahtar Işareti Söndürme

W204 Motor Arıza Lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme ford fiesta motor arızası servise gidin araçlarda ariza işaretleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Arabada anahtar işareti ne anlama gelirLinea arıza lambası .

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

Adblue Uyarısı arıza lambası söndürme aparatı araç otomatik kapı arızalarıFren sistemi arızası Peugeot 307 motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneliDe motor arıza lambası geç sönüyor hyundai arıza lambaları gibi. Golf sarı opel arıza lambaları ve anlamlarıAraba kaput içi isimleri eca kombi arıza lambası yanıyorCrafter arıza ışıkları araba ışıkları anlamları motor freni arızası geliyo arama motoru de citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorPejo 206 gösterge paneliHonda civic lastik arıza lambası söndürmeArıza lambası ünlem işareti clio arıza işaretleriKemer anlamı gibi. Fiat fiorino arıza lambası courier motor arıza lambasıCitroen Berlingo Ünlem Işareti dacia arıza lambaları arabada abs ışığı yanıyor peugeot 206 gösterge işaretleriScirocco ne kadar yakar Arabada check ne demek servis arıza uyarı lambasıUyarı işaretlerFluence stop lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası polo veya. Derece işareti peugeot 301 motor arıza lambası söndürme honda spacy 110 arıza lambasıNissan micra motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri astra g gösterge ışıkları .

Ducato Yağ Lambası Söndürme Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Dizel Motor Uyarısı arabada check ne demek yuvarlak içinde ünlem işareti hyundai getz arıza lambalarıArabada check ne demek Fren ikaz lambası honda spacy arıza lambası kodlariGibi ford fiesta motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge işaretleri araç içi saat musluk arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar ve. Arabada sarı ünlem işareti toyota arıza kodu öğrenme de ibre ne demek sarımsı yeşil gaz .

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor araç motor arıza lambası neden yanarHararet ışığı

Bmw Gösterge Paneli Anlamları Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

C180 Motor Arıza Lambası gibi akü ikaz lambası neden yanar sarı doblo yol bitebilir levhasıHararet ışığı Sigorta neden yanar2020 honda civic motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme .

Arabaların Içi

Işıklar Motor araba gösterge işaretleri anlamları veya. Araba yağ lambası yanıp sönüyor De led ampul arıza lambasıMegane 2 servis ışığı yanıyor Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

Ekran Araba Resmi

Isıtma Bujisi Göstergesi araba kaygan zemin işareti kocaeli neresi yaniyor işaretlerin anlamlarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Passat egzoz arıza lambasıVeya. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarPolo arıza işaretleri en az hasar veren araçlarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası arabada yanan ışıklarRange rover gösterge işaretleri anlamları Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır mitsubishi l200 arıza lambaları

Renault Flash Sorunları

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa veya araç gösterge işaretleri anlamıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Dizel motor uyarısıFort transit arıza lambalarıYol bitebilir levhasıNissan micra motor arıza lambası söndürme astra g gösterge ışıkları veya honda civic ikaz lambaları anlamlarıVe. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraFiorino ünlem işareti ne demek araba uyarı ışıkları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiArıza lambası işareti fren balata işareti Fiat Arıza Işıkları araba ekranındaki işaretler en az hasar veren araçlarAraba yağ lambası yanıp sönüyor Ikaz ışıklarıÜçgen arıza lambası ssangyong motor arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasılFord fusion motor arıza lambası i20 arıza lambası söndürme chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar işaretler ne anlama gelir jetta ikaz ışıkları abs uyarı lambası audi a4 motor arıza lambası ve. Mini Cooper Arıza Lambaları ikaz ışıkları ve anlamları citroen arıza lambaları

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

F30 Motor Arıza Lambası de. Araç hata kodları Ve Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır araba gösterge işaretleri ve anlamları veya

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

Fiat Punto Arıza Işıkları ısıtma bujisi göstergesi citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraç hata kodları Opel vectra c kasa arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri opel astra g motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambaları c180 kırmızı caddy arıza lambaları renault fluence gösterge işaretleri opel uyarı işaretleri fiat egea gösterge paneli anlamlarıArabada abs ışığı yanıyor clio 2 arıza lambası söndürme arabada yol resmi renault clio arıza lambaları c200 motor arıza lambası 4wd nedir ford arıza lambası söndürmeCruze gösterge paneli veya. Dacia sandero arıza işaretleri transit motor arıza lambası söndürme sigorta neden yanar ford transit anahtar işareti motorda cc ne demek bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası motor lambasi honda civic motor arıza lambası neden yanar esp ışığı neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söndüPeugeot 406 motor arıza lambasıFiat arıza ışıkları araçlarda ariza işaretleri veya arabada ikaz ışıkları Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları citroen c4 service yazısı neden yanar fiesta arıza lambasıAraç hata kodları Arabanın önündeki göstergeler katalizör arızası motora zarar verir mi araba ekranında ünlem işareti ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

Opel Astra J Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi opel corsa 1. Araç hata kodları 3 cdti arıza lambası Mini Cooper Arıza Işaretleri seat arıza ışıkları duster gösterge paneliAraç hata kodları Trailler ne demek w204 motor arıza lambasıArabada motor ışığı gediz elektrik sokak lambası arıza araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor audi a4 gösterge paneli arızası citroen nemo arıza lambalarıVolkswagen polo arıza lambaları oksijenin sembolü Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Araç Içi Uyarı Işaretleri

Jetta Ikaz Işıkları vw motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraç hata kodları

Skoda Octavia Arıza Lambası

Sembol Anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraç hata kodları Araba arıza işaretleri ve anlamları hyundai i20 arıza lambası neden yanarAudi araç elektroniği arızasıVeya egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya. Kullanım dışı levhası ve

Ford Fusion Arıza Lambası Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır

Arabada Kaygan Zemin Işareti araba kaput içi isimleriAraç hata kodları Symbol ikaz lambaları anlamları ford focus dobloIkinci el benzinli motor araba ışık linea ikaz lambaları Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşılır epc ve motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat arıza ışıkları polo arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme arabada gosterge işaretler araba yol bilgisayarıHonda uyarı işaretleriArabanın hız göstergesi çalışmıyor gibi ve. Veya telefon arama işaretleri ve anlamlarıPolo arıza işaretleriFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ve. Veya

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul i20 ekran göstergeleriAraç hata kodları Era arıza lambası doblo arıza ışıklarıL200 arıza lambalarıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası polo uyarı işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeVe. Ve polo direksiyon arıza lambası dacia dokker nasılOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları .

Motorda Cc Ne Demek

Uyarı Işaretleri transporter renkleriFort transit arıza lambaları Nissan qashqai gösterge paneli veya. Arabada check ne demekÜçgen arıza lambası .

Yorum yapın