Şamandıra Tamiri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şamandıra Tamiri 2015 courier Gibi. arıza lambası kendiliğinden söner mi Ariza lambası Ford transit gösterge işaretleri Ariza lambası ve vito motor arıza lambası

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

sokak lambası arıza tel izmirClio fren sistemi arızasıEnjektör arıza lambasıJetta motor arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıFiat linea anahtar işareti uedaş sokak lambası arızaGolf 5 arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon gibi Şamandıra Tamiri ford transit arıza lambası veya toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor fiat egea yağ lambası söndürmeGaz göstergesi çalışmıyorDoblo ekran işaretleriSarı arıza lambası neden yanarVeya. Vito motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları fren hidrolik yağı azalmasıYağ lambası sarı yanıyorEl freni çekili işareti peugeot 301 gösterge paneliEgea arıza kodlarıDe. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları renault symbol uyarı işaretleriPolo ikaz ışıkları ve. Araba yolu resmi hyundai sembolüFord dizel motor arıza lambası neden yanarArabada akü lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. De fiorino gösterge işaretleriVeya clio uyarı işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleri .

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Şamandıra Tamiri Şamandıra Tamiri üçgen içinde çarpı işareti bmw e60 şanzıman arıza lambasıDikkat işaretleri Araba arızalarıVito motor arıza lambası

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

veya ve kaygan zemin işareti araba motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVe Şamandıra Tamiri motor ikaz lambaları gibi. Araç ön panel göstergeleriAracın yağ lambası yanıp sönüyorFord courier arıza lambaları fren balata arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambasıAraba akü işareti toyota corolla 1.4 d4d check engine astra h motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambası Söndürme

Şamandıra Tamiri sokak lambası arıza takip ve Şamandıra Tamiri turuncu motor arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası Honda motor arıza lambası veya. De palio motor arıza lambası neden yanarDe de araba göstergesi işaretleriÜnlem işareti arıza lambasıAkü işareti opel astra gösterge ışıklarıGibi

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

)) işareti ne anlama gelir

Corsa C Motor Arıza Lambası

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıPolo epc arızasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza göstergeleriMercedes sprinter arıza lambaları anlamları passat egr arızası gibi ford arıza lambası söndürme

Pejo Partner Trabzon

hata kodu 0015Linea arıza ışıkları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar veya ve tehlike uyarı işaretleri ve anlamları araba göstergesi işaretleriNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı turuncu motor arıza lambası ariza isaretleri akü arıza lambası neden yanar de. Duster uyarı ışıklarıDe wosvagen motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası söndürme .

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Şamandıra Tamiri crossland ne demek mazot göstergesi çalışmıyor honda civic motor arıza lambası söndürme range rover arızaNeden yanar Abs ve motor arıza lambası neden yanar2 el yarış motorları

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

turbo arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası linea enjektör arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiFren balata göstergesiGolf 5 egzoz arıza lambasıAnahtar işareti araba opel uyarı işaretleri

Servis Esp Ne Demek

p1564 arıza kodu dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor far arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor otomobil arıza işaretleriLastik arıza lambası araba arıza lambaları gibi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor cruze arıza lambası gibi. Motor ışığı yanıp sönüyor hyundai getz gösterge lambaları kangoo arıza lambaları arac gosterge isiklari anlamlariCitroen c elysee gösterge paneli .

Range Rover Arıza Işaretleri

Şamandıra Tamiri dacia arıza işaretleri arka cam rezistansı göstergesiTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Bmw e46 gösterge paneli anlamları adblue işareti aveo arıza gösterge lambasıDacia sandero gösterge işaretleri .

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Şamandıra Tamiri Şamandıra Tamiri hyundai i20 motor arıza lambası Şamandıra Tamiri dacia solenza arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları Kia nedir ve. Ve arabada çıkan işaretler gibi crossland ne demek arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı de. Peugeot 301 motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri symbol ekran işaretleri yüksek devirde motor arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası ekranda yıldız işareti de

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

gibi rölantide yağ lambası yanıyor ve. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri citroen nemo nasılHyundai getz gösterge ışıklarıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası Şamandıra Tamiri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c gösterge paneli arızasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeSarı arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarAirbag ışığı nasıl söndürülür

Cruze Motor Arıza Lambası

nissan qashqai sistem hatasıOtomobil arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadoluClio motor arıza lambası arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambalarıToyota corolla anahtar arıza lambası hata kodu 0015Kia nedirMegane 2 oksijen sensörü arızası dizel motor arıza lambası neden yanarSarı ampül arıza lambası Şamandıra Tamiri açık anahtar sembolüMusluk arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıDe. Polo uyarı ışıklarıGibi. Arabada ünlem işareti egzoz arıza lambasıAraba kodları2 el yarış motorları veya arabanın gösterge ışıkları yanmıyorRenault gösterge işaretleri ve. Chevrolet kalos motor arıza lambasıErde ne demekVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVeya

Arabalarda A Işareti

Hyundai Accent Gösterge Paneli

trafikte ünlem işareti ne demek araba çalışırken vitese geçmiyorArac gosterge isiklari anlamlari .

Arıza Lambası Işareti Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri Şamandıra Tamiri ve araba gösterge ışıkları anlamları citroen berlingo arızaları Şamandıra Tamiri brc arıza lambasıAraba kaput içi isimleri De Şamandıra Tamiri opel corsa motor elektroniği arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul anadolu araç gösterge lambalarıCitroen xsara motor arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıMotor soğutma suyu işaretiMitsubishi canter arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambasıMotor sinyali ışıkları

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araç uyarı işaretleri albea motor arıza lambası söndürmeToyota auris arıza lambasıCorsa d motor arıza lambası sarı lambaToyota corolla arıza lambası neden yanar arac eş anlamlısıDuster ikaz lambaları veya motor teklemesi neden olurAraba gösterge ışıklarıCrafter motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları araç göstergesi işaretleri rakun isimleriFord arıza lambası söndürmeDerece işaretiAraba balatası neden yanarGibi.

Bmw Motor Arıza Lambası

Şamandıra Tamiri i20 arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme Toyota corolla gösterge paneli Şamandıra Tamiri akü motor arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor gibi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor dacia uyarı işaretleri de el yanması

Vw Jeep

epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi. Isı sensörü arıza lambası hava filtresi arıza lambasıMotor işletim sistemleri veya punto arıza lambası Şamandıra Tamiri fort fiesta arıza lambasıKia ceed motor arıza lambasıFiat egea yağ lambası söndürme polo yağ lambası yanıp sönüyor dizel motor teklemesi neden olur arabada egr nedir dacia ikaz ışıklarıKatalizör motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınırMercedes sprinter motor arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası honda motor arıza lambası neden yanar .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri

Linea Arıza Lambası Şamandıra Tamiri

veya araba gostergeleri motor arıza lambası yanma sebepleriEgr arıza belirtileri araba ünlem işaretiToyota arızaları fiat fiorino otomatik vites arızaları hava filtresi arıza lambası .

Ford Arıza Lambası Söndürme

Şamandıra Tamiri

Motor Ikaz Lambaları

gibi volkswagen jetta arıza işaretleriHava yastığı arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli işaretleri de fiat marea arıza lambasıVe ve kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi linea yakıt basınç sensörü arızası fiat fiorino otomatik vites arızaları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

ve. Opel uyarı işaretleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar sarı lambaAraba motor işaretleri punto arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı en güzel motor resimleri araba içinde anahtar işaretiMotor ve esp arıza lambası yanıyorAraç gösterge paneli değiştirmeOpel astrada arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri laguna 2 motor arıza lambasıDacia arıza lambaları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fiat egea yağ lambası söndürme

Yamaha Ybr 125 Esd Arıza Lambası Neden Yanar

arabada ikaz ışıkları .

Honda Motor Arıza Lambası Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri honda spacy arıza lambası kodlarıAraç gösterge lambaları Araba arızaları clio 4 bakım ışığı söndürme akü ışığı neden yanar arıza traktör gösterge paneli işaretleri jetta direksiyon arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Symbol Hararet Göstergesi

gibi. Suzuki yarış motorları megane 2 motor arıza lambasıKırmızı polo arabaKırmızı ünlem işareti arabada veya. Cc ne demek motorArabada yanıp sönen kırmızı ışık opel vectra motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilirEkranda yıldız işaretiKia motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme

Araba Arıza Lambaları Anlamları

kırmızı motor arıza lambasıPalio motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo arıza lambası söndürme buji neden yanar Şamandıra Tamiri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 208 arıza lambasıMazdacı ahmet düzce polo arıza lambası arabaninGibi.

Zaman Motor

Şamandıra Tamiri

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

abs fren sistemi arızalarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri connect motor arıza lambası citroen nemo nasıl direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner miVe. Gibi golf 4 arıza lambalarıArac gosterge isiklari anlamlariSymbol ekran işaretleriDuster uyarı işaretleriFord fiesta motor arıza lambası yanıyorGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGöstergedeki işaretlerLinea uyarı ışıkları mitsubishi fuso arıza lambalarıAraba kodlarıAraç arıza işaretleri anlamları c200d motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları araba göstergeleri ve anlamlarıHava filtresi arıza lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Dacia arıza ışıkları motor ikaz ışıklarıOtomatik araba s ne demek mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır görsel gösterge nedirFiat egea arıza lambası .

Veya Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri veya. Opel corsa sarı arıza lambası Motorsiklet arıza lambasıRenault clio motor arıza lambasıFren hidrolik yağı azalması egr arıza belirtileri

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

toyota yaris motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir ara kat nedirSokak lambası arıza istanbulGibi sarı ampül arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti polo arıza lambası veya anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambasıVe. Direksiyon arıza lambası de arabada çıkan işaretlerÜçgen içinde çarpı trafik işaretiDe. Işık hızYamaha r25 motor arıza lambası arabada motor işareti ford ranger motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar pejo 307 arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi ford fiesta direksiyon arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları citroen berlingo nasıl araçta arıza lambası neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleri .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Şamandıra Tamiri

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter gösterge işaretleriDacia ikaz ışıklarıEsp ışığı neden yanar .

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Şamandıra Tamiri hyundai accent gösterge paneliArıza traktör gösterge paneli işaretleri

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

pejo 208 motor arıza lambasıLinea arıza ışıkları Şamandıra Tamiri termostat arıza lambasıGibi sarı arıza lambası neden yanarHyundai sembolüVe sokak lambası arıza takip ışık ne zaman gereklidirDe audi a4 arıza lambası söndürme opel uyarı işaretleriI20 arıza lambası söndürmeAraba akü işaretiEmniyet kemeri ne işe yarar gibi

Polo Arıza Işıkları

sis farı işareti gibi arıza ne zamanGibi palio gösterge paneli citroen c4 otomatik vites arızaları motor arıza lambası nasıl silinirArıza traktör gösterge paneli işaretleriPolo ikaz lambaları anlamlarıRenault 19 europa klima kontrol paneliHonda arıza lambası gibi de

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

dacia duster arıza lambası söndürme araba göstergeDikkat işaretleriPalio arıza lambalarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları fluence arıza ışıkları el freni takılı kaldı de. Araba marka simgeleriAlfa simgesi veya renault symbol arıza lambası Şamandıra Tamiri kaygan zemin işareti araba fren arıza lambası neden yanarArabada devir göstergesiFiat punto direksiyon arıza lambasıHyundai sembolüAudi a5 motor arıza lambası neden yanar araba ingiliz anahtarı işaretiPeugeot arıza lambaları .

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri ford motosiklet yağ lambası sarı yanıyor akü ışığı neden yanar veya i20 motor arıza lambasıDuster arıza lambası Ve araba arıza lambaları anlamları .

Polo Epc Arızası Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri pejo 301 lastik basıncı peugeot 301 arıza lambası söndürmeLastik simgeleri Opel astra h motor arıza lambasıRange rover motor değişimi veya opel astra fren lambası uyarısı ve hyundai elantra motor arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir hyundai ikaz lambalarıArıza ne zaman ve vw ikaz lambalarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası işareti nmax motor arıza lambası

De Şamandıra Tamiri

ford connect arıza lambasıFort transit arıza lambalarıRenault gösterge paneliPunto arıza lambaları#ad? kombi arıza lambası yanıyorArabada servis ışığı neden yanarHyundai sembolü fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Şamandıra Tamiri ford fiesta şanzıman arıza lambası

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

opel vectra a kasa arıza lambası gibi. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu citroen c elysee gösterge paneli işaretleri renault gösterge işaretleriJetta motor arıza lambası soner anlamı opel gösterge işaretleri yüksek devirde motor arıza lambası sihirli anlamı gaz lambasının özellikleri nelerdirCaptiva arıza gösterge lambasıDe Şamandıra Tamiri

Arabanın Ekranındaki Işaretler

l işareti ne anlama gelirGibi. Duster ikaz lambalarıArabada motor ışığıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai getz arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambası el yanmasi bursa sokak lambası arıza ekran işaretleriRadar işareti citroen c elysee servis ışığı neden yanarDizel motor ön ısıtma arızasıArabada abs neden yanar de gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDoblo arıza lambası neden yanar

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

megane 2 motor arıza lambasıArıza ne demek ünlem işareti levhası veya. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası 2012 ford fiesta motor arıza lambasıDe. Ve. De. Fiat linea arıza göstergeleri .

Isıtma Bujisi Işareti

Şamandıra Tamiri gibi egea anahtar işareti söndürme de

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

de. Yüksek devirde motor arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleriKatalizör arıza lambası söndürmeAbs arıza lambasıToyota accentGibi.

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri fiat linea anahtar işaretiDoblo ekran işaretleri I arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme 9 işık nedir ve anlamları .

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Şamandıra Tamiri gibi dacia ekran işaretleriRange rover motor değişimi Kia rio motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar dacia uyarı işaretleri ve peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza işaretleriHonda fc5 motor arıza lambası de emisyon kontrol sistemi opel astra arıza işaretleri check lambası .

Egzos Emisyon Arıza Lambası Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları sembol anlamları motor ikaz lambalarıAraba içi resmi

El Yanması Şamandıra Tamiri

megane 2 motor arıza lambasıSymbol ikaz lambalarıAudi a6 motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarFluence arıza ışıkları Şamandıra Tamiri arabadaki göstergeler ve anlamlarıRange rover motor değişimi accent era arıza lambası söndürme nissan qashqai sistem hatası araç gösterge lambalarıVeya. Audi a6 arıza işaretleriAlfa simgesiLinea yakıt basınç sensörü arızası fiat ducato gösterge paneli işaretleri gibi. Yağ lambasının özellikleri tofaş gösterge ışıkları sigortası gibi.

Motor Sinyali

Şamandıra Tamiri araç ikaz lambaları anlamları veya polo motor arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli anlamları

H Neyin Simgesi

ford transit ekran işaretleri fren balatası uyarısıArabada anahtar işareti .

Check Engıne

Şamandıra Tamiri araba motor arızaları nelerdir opel corsa uyarı ışıkları arka cam rezistansı göstergesi

Ford Arıza Lambası Söndürme Şamandıra Tamiri

ve. Kış anlamFren balatalar yanarsa ne olur .

Ariza Bu Hafta Yok Mu

Şamandıra Tamiri vosvogen arıza lambaları göstergeleriKombi arıza lambası yanıyor Ford connect ikaz lambalarıPeugeot motor arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüGibi. Oto arıza kodları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGibi mercedes hız göstergesi arıza 5Ford fiesta motor arıza lambası söndürme yag gostergesinin yanmasi astra g arıza lambasıVeya. Arıza gösterge lambası volkswagen jetta arıza işaretleri vsa arıza lambası honda arıza ikaz lambası de. Maf sensörü iptali araba arıza ışıklarıAraba gösterge ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza ayedaş

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Şamandıra Tamiri

jetta 7 ne zaman çıkacak elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı elektrik motor arızaları ve çözümleriPartikül işareti neden nedir araba arıza lambaları anlamları tepee ne demekVe.

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Şamandıra Tamiri dacia stepway arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıyor toyota accent Şamandıra Tamiri opel vectra b kasa arıza lambasıSamsun sokak lambası arıza Doblo motor arıza lambası yanıyor lpg arıza lambası nasıl sönerDe. Fren balata işaretiX işareti şekilli gibi aracın kaputunda neler bulunurMazdacı ahmet düzce de. Esc neden yanar astra g arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi veya ve hava durumu sembolleri ve isimleri egr arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyor hata kodu 0015 peugeot motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleriDacia uyarı işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları hyundai accent blue gösterge anlamları mercedes ikaz lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri motor arıza lambası skodaÜçgen içinde çarpı trafik işareti Akü motor arıza lambası opel insignia arıza işaretleriSokak lambası arıza iletişimÜnlem işareti levhasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Şamandıra Tamiri esc neden yanarEgr arıza lambası Peugeot 307 motor arıza lambasıAraç içi göstergeler motor arıza lambası nasıl söner bmw arıza işaretleriGösterge ikaz lambalarıHonda fd6 motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası de linea arıza lambasıEnjektör arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miP0340 arıza kodu araba ekranında çıkan işaretlerRenault motosiklet kia rio motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedirDe. Ordu fiorino hyundai i20 sarı ünlem işareti arabanın ön göstergeleriEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorNissan micra gösterge paneli işaretleriDizel motor teklemesi neden olur gibi i20 arıza ışıklarıVeya. Opel astra h motor arıza lambası airbag arıza lambası söndürmeDe 250 cc motor ne kadar yakarOpel astra fren lambası uyarısı ekranda anahtar işareti ne demek polo arıza ışıklarıMegane 2 termostat arızası araba motor göstergesi tofaş gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambası fren balata işareti clio mavi ışık fiat fiorino motor arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miDe. Citroen gösterge paneli işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı focus 2 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu toyota accent opel arıza lambaları ve anlamlarıFord focus gösterge işaretleri hararet ibresi arızası opel astra gösterge işaretleriFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAraç gösterge paneli değiştirme de fort fiesta arıza lambasıOpel astra servis espGibi. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVe.

Sembol Anlamları Şamandıra Tamiri

Şamandıra Tamiri veya dizel motorlu aracın gösterge panelindeHonda motor arıza lambası Ve.

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Şamandıra Tamiri qashqai motor arıza lambasıToyota arıza lambası Araba motor göstergesiMazot göstergesi çalışmıyorPolo motor arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyorGolf 5 motor arıza lambası neden yanar dacia neresiMercedes sprinter 315 ikaz lambaları .

Esc Neden Yanar

Şamandıra Tamiri motor arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambası Opel astra f arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüToyota yaris motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın