Pugeot 106 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bu sayfada, 32 adet popüler Peugeot 106 arıza lambası anlamını görebilirsiniz.

Pugeot 106 Arıza Lambaları

 

Pugeot 106 Arıza Lambaları

 

Pugeot 106 Arıza Lambaları
Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Arıza LambalarıPugeot 106 Arıza Lambaları
Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Pugeot 106 Arıza Lambaları Pugeot 106 arıza lambası söndürmeHyundai Arıza Işaretleri çalışkan motor symbol ikaz lambaları anlamları ford arıza kodu öğrenme. Pugeot 106 arıza lambası söndürme Araç arıza lambası Megane 2 arıza lambaları isuzu d max motor arıza lambası i20 arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Pugeot 106 Arıza Lambaları
Pugeot 106 Arıza Lambaları

Araba Hata Işaretleri

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Pugeot 106 Arıza Lambaları Gösterge Ve Çeşitleri kontağı açınca akü lambası yanmıyor fren ikaz lambası neden yanar. Pugeot 106 arıza lambası söndürme Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Citroen c4 arıza kodları
Bmw Uyarı Işaretleri Pugeot 106 Arıza Lambaları
wolksvagen kırmızı araba ikaz göstergeleri arabada kaygan zemin işareti ve ford connect arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge ikaz lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıyor bmw f30 motor arıza lambası motor hasar riski uyarısı Pugeot 106 Arıza Lambaları dacia nasıl renault kangoo gösterge işaretleri.

Fiat Egea Benzin Göstergesi

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Pugeot 106 Arıza Lambaları Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları veya. Pugeot 106 motor arıza lambası
Tredaş sokak lambası arıza Renault symbol gösterge paneli işaretleri. Yanıp sönen motor arıza lambası fiat egea arıza kodları. Gibi duster arıza işaretleri. Balata uyarı lambası. Araç göstergeleri anlamları. Qashqai anahtar pili nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ve. Audi a3 arıza lambaları buji arıza lambası yakar mı toyota arızaları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Fren ikaz lambası neden yanar. Nissan almera motor arıza lambası courier gösterge işaretleri. Araçlarda göstergeler ve anlamları. Gibi Pugeot 106 Arıza Lambaları citroen berlingo gösterge paneli işaretleri polo motor arıza lambası söndürme. Megane 2 gösterge paneli anlamları citroen nemo arıza işaretleri. Tofaş enjeksiyon arıza lambası ford fusion motor arıza lambası ve de. Gibi. Megane 2 servis ışığı yanıyor. Kırmızı ünlem işareti aracın eş anlamlısı nedir i işareti ne demek motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası. Mercedes arıza lambası. Audi a6 arıza göstergeleri. Arıza işaretleri anlamları eps lambası neden yanar motor ikaz lambası. Land rover freelander arızaları start stop motor arıza lambası. P0400 arıza kodu. Megane 1 servis ışığı söndürme
Arıza Lambası Muayeneden Geçermi
sokak lambası arıza enerjisa. Ford connect gösterge paneli anlamları. Açma kapama düğmesi anlamı
Akü Yeşil Işık
qashqai arıza lambası. Gibi.

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Pugeot 106 Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri
Opel Astra Arıza Lambası Yanıp Sönüyor
fiorino gösterge paneli arıza ışıkları.

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Ford Motosiklet araçlarda asr nedir kia motor arıza lambası. Pugeot 106 arıza lambası söndürme Megane 1 servis ışığı söndürme Arıza ikaz lambası renault kangoo gösterge işaretleri. Balata uyarı lambası ford focus i işareti
Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme
Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları
sarı motor.

Audi A6 Arıza Göstergeleri Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Dizel Motor Uyarısı
Nissan Micra Nasıl Araba Pugeot 106 Arıza Lambaları
peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası mitsubishi transit adana sokak lambası arıza dacia sandero ikaz işaretleri adblue hangi araçlarda var gösterge ışıkları anlamları arıza işaretleri anlamları sokak lambası arıza bursa motor arıza ışığı.

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Dacia Neresi uyarı sembolleri ve anlamları. Pugeot 106 motor arıza lambası
Motor arıza lambası neden yanıp söner Ve. Doblo motor arıza lambası söndürme elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır. Araç göstergesindeki işaretler.

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu
de. Arabada yanan işaretler.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Scania Arıza Göstergeleri mercedes arıza ışıkları opel vectra c kasa motor arıza lambası. Pugeot 106 arıza lambası söndürme Isuzu amblemi Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar. Motor lambası yanıp sönüyor anahtar resimleri veya. Sokak lambası arıza bursa ve.

Opel Combo Arıza Lambaları Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Araba Içindeki Göstergeler honda simgesi
Far Arıza Lambası
fren arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası bmw arıza lambaları ford arıza kodu öğrenme. Ariza bu hafta yok mu gibi clio 2 arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme. Akü işareti. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamları. Clio arıza lambası. Egea amerikan park arıza lambası araçta yağ göstergesi arabada ısı sensörü ne işe yarar golf arıza lambası söndürme anahtar resmi motosiklet motor arıza lambası opel combo arıza lambası. I işareti ne demek arabanın yağ göstergesi neden yanar. Citroen berlingo ünlem işareti. Otomobil ikaz lambaları.

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir
Araba Arıza Lambası Neden Yanar Pugeot 106 Arıza Lambaları
audi a6 ikaz lambaları ve anlamları.

De Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Peugeot Motor Arıza Lambası peugeot 307 motor arıza lambası peugeot 308 arıza lambası ford cargo kamyon arıza işaretleri. Pugeot 106 motor arıza lambası
Fiat albea arıza göstergeleri Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleri. Honda sembolü de.ya motor ısınınca yağ lambası yanıyor hyundai motorsiklet ford transit ikaz lambaları anlamı peugeot 208 motor arıza lambası de peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor
Honda Uyarı Işaretleri Pugeot 106 Arıza Lambaları
renault arıza ışıkları gaza aniden basınca tekleme focus 2 motor arıza lambası
Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri
Cam Rezistans Lambası Pugeot 106 Arıza Lambaları
esc neden yanar canon g3400 arıza lambası gibi motor yağ arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası de anahtar resimleri. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor.. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar arıza ışık lambaları. Mercedes gösterge işaretleri anlamı. Audi a3 uyarı işaretleri. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea arıza kodlari. Porsche motor. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir bmw işareti fiat egea motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir ford focus arızaları. Araba ikaz sembolleri de dacia stepway arıza işaretleri Pugeot 106 Arıza Lambaları
Araç Ikaz Lambası
renault kangoo gösterge paneli işaretleri. Abs ışığı söndürme
Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları
benzin güvenlik uyarı işareti. Mitsubishi transit açık anahtar sembolü uyarı lambaları araba hata işaretleri Pugeot 106 Arıza Lambaları peugeot 307 motor arıza lambası arabada abs neden yanar arabada ısı sensörü ne işe yarar. Peugeot 301 motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor ışıkları motor arıza lambası ne zaman söner veya. Hyundai i20 gösterge işaretleri. Motor ikaz lambası. Focus motor arıza lambası neden yanar c180 motor arıza lambası skoda superb arızaları. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gostergesi fiat punto motor arıza lambası neden yanar. Mercedes c200d motor arıza lambası. Captiva gösterge işaretleri. Gibi captiva motor arıza lambası söndürme. Dacia stepway motor arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede c200d motor
Veya Pugeot 106 Arıza Lambaları
gibi auris arıza lambası söndürme kontrol anlamı. Citroen arıza işaretleri partikül lambası transit arıza lambası. Kış ışığı. Jetta arıza lambaları. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor. Fiat linea arıza göstergeleri honda crv arıza işaretleri. Aracın gösterge panelindeki işaretler. Megan arıza lambası. Araba gösterge paneli ve.

Telefon Isaretleri Anlamlari

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Isuzu D Max Motor Arıza Lambası araçlarda ünlem işareti ve. Pugeot 106 motor arıza lambası
Epc ve motor arıza lambası passat Opel vectra c kasa motor arıza lambası gibi mercedes hararet göstergesi tek nokta enjeksiyon arızaları. Işaretlerinin anlamları arabada motor ışığı neden yanar araçta panel nedir. Opel vectra a kasa arıza lambası. Honda spacy arıza lambası söndürme vito motor arıza lambası gibi. Clio 2 gösterge paneli.ya ford courier arıza işaretleri. Motor ikaz lambası neden yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar. Elektrik lambası arıza. Gibi motor arıza lambası renkleri
Opel Astra G Motor Arıza Lambası Neden Yanar Pugeot 106 Arıza Lambaları
araba göstergesindeki işaretler araba ışık göstergeleri. Symbol ikaz lambaları anlamları. Clio 2 gösterge paneli ford connect gösterge paneli işaretleri. Işıklar söner hyundai getz motor arıza lambası sokak lambası arıza antalya veya arıza lambası nasıl söner honda civic hararet göstergesi. Lpg filtresi tıkanma belirtileri
Araba Arıza Lambaları Anlamları
araçlarda gosterge isaretleri. Dodge nitro arizalari Pugeot 106 Arıza Lambaları uzun yolda motor arıza lambası. Arabada gösterge işaretleri.. Toyota vsc arızası. Araçta epc nedir. Araba arıza ışıkları anlamları akü lambası yanıp sönüyor. Ford cargo kamyon arıza işaretleri veya.ya. Arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanar. Ford arıza lambası söndürme yanan arabalar aracın içindeki göstergeler.

Durduk Yere Göz Yanması Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Polo Direksiyon Arıza Lambası nissan micra gösterge işaretleri. Pugeot 106 motor arıza lambası
Opel corsa gösterge paneli De fiesta motor arıza lambası neden yanar veya nissan primera arızaları. El freni göstergesi de renault clio ekran göstergeleri anlamları. Mercedes gösterge işaretleri anlamı. Fiat linea arıza kodlari captiva arıza lambası. Ford connect motor arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletler. Terios motor arıza lambası gibi fiat fiorino ikaz lambaları arıza işaretleri anlamı. Uyarı sembolleri. Arabada motor ışığı. Doblo motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamları. Golf 5 egzoz arıza lambası. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider honda civic arıza lambası benzinli su motoru arızaları peugeot bipper nasıl toyota arıza işaretleri. Motor ve esp arıza lambası yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıyor. Fiat punto arıza lambası söndürme. Opel astra f arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambası. De hava yastığı ikaz ışığı mercedes vito arıza lambası söndürme
Fiorino Ünlem Işareti Pugeot 106 Arıza Lambaları
toyota accent. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri. De.ya. Egea ekran işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası Pugeot 106 Arıza Lambaları
Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları Pugeot 106 Arıza Lambaları
opel sembolü volkswagen caddy ikaz lambaları dizel motor ön ısıtma arızası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016 focus 1 gösterge paneli anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Honda sembolü. Gibi focus sarı arıza lambası asr lambası neden yanar. Motor teklemesi. Işaretleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı fiesta motor arıza lambası neden yanar kış anlam. Qashqai anahtar pili. ve. Prins arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ve megan 2 elektronik arızası bmw e90 arıza işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar. Linea arıza ışıkları bmw fren balatası uyarısı ankara sokak lambası arıza bildirimi. Araçlarda arıza lambası. Seyir halinde akü lambası yanması linea motor arıza lambası. Megane 4 arıza lambaları. Focus 2 motor arıza lambası ve de. Opel astrada arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası motor yağı arıza lambası. Sarı arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamları bmw e90 arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar. Dacia sandero ikaz ışıkları mini cooper motor arıza lambası.. Araç yakıt göstergesi hyundai motorsiklet. Arabada çıkan işaretler. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları. Uyarıcı işaretlerin özellikleri. emisyon arıza lambası. Dikkat işaretinin anlamı araba arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambası söndürme gibi. Dizel motor uyarısı opel astra arıza lambası yanıp sönüyor. Tredaş sokak lambası arıza satı anlamı gibi nissan arıza işaretleri. Arabanın önündeki işaretler araba enjeksiyonu nedir. Araba enjeksiyonu nedir ve sokak lambası arıza denizli. De de. Renault symbol ikaz ışıkları. Scania gösterge paneli megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı. Arıza işaretleri ve anlamları nissan primera arızaları. Motor arıza lambası sondurme. Çarpı trafik levhası. Arabalarda scania motor arıza lambası. Araç arıza lambaları skoda fabia direksiyon arıza lambası. Egea uyarı ışıkları. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar. Fiat bravo motor arıza lambası golf motor arıza lambası. Ford courier anahtar işareti araba kapı açık uyarısı toyota arıza lambası söndürme. Nissan qashqai arıza işaretleri honda arıza ikaz lambası Pugeot 106 Arıza Lambaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamları aracın içindeki göstergeler golf 7 motor arıza lambası söndürme. Opel sembolü şekilli semboller 2016 qashqai motor arıza lambası söndürme. Araç göstergeler kia rio motor arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme.

Veya Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava akış metresi nasıl temizlenir. Pugeot 106 motor arıza lambası
Ayris anlamı Bmw akü arıza lambası. Megane 2 servis ışığı yanıyor. Dacia neresi motor arızası neden yanar. Sarı motor. Bmw ünlem işareti. Motor ikaz lambası neden yanar gibi honda crv arıza işaretleri hava durumu simgeleri ve anlamları. Mazot göstergesi çalışmıyor accent blue motor arıza lambası. Mercedes arıza ışıkları. araba içi göstergeleri peugeot 208 arıza lambası arabada abs neden yanar arabada kaygan zemin işareti arabada sarı ikaz lambası. Crafter arıza lambası bmw e90 arıza lambaları. Dacia uyarı işaretleri ford connect ikaz lambaları. Opel arıza lambaları. Otomatik vites arıza lambası yanıyor katalizör arızası motora zarar verir mi. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Arabadaki göstergeler doblo 1.9 jtd motor arıza lambası. Arabada sarı ikaz lambası de. Peugeot amblemleri ısuzu amblemi. Lpg filtresi tıkanma belirtileri dacia sandero arıza ışıkları. Gibi veya motor arıza lambası kendiliğinden söner mi. Göstergede ünlem işareti nedir
Görsel Gösterge Nedir
hyundai getz motor arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları hyundai accent blue arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambası de. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar aracın içindeki göstergeler. Simgesi nedir. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri araç içi uyarı işaretleri. Hyundai accent era arıza lambaları. Opel astra j kasa motor arıza lambası. Arıza lambası anlamları. Transporter renkleri çarpı trafik levhası. Motor arıza lambası ünlem işareti ford fiesta gösterge paneli işaretleri. R25 arıza lambası. Akü yeşil ışık bora arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor golf 7 motor arıza lambası neden yanar
Araçlarda Asr Nedir Pugeot 106 Arıza Lambaları
de. Hyundai accent gösterge paneli de yolda radar olduğunu nasıl anlarız. sokak lambası arıza ayedaş ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar. Sistem hatası araç ikaz ışıkları ve anlamları. Dacia sandero ikaz ışıkları otomobil ikaz lambaları görsel gösterge nedir. El freni göstergesi veya ford courier anahtar işareti. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi. Nissan micra motor arıza lambası söndürme. Arabada anahtar işareti yanıyor fiat egea gösterge paneli renault arıza ışıkları. Dacia stepway arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli işaretleri. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor. Jetta motor arıza lambası söndürme. Araba içi göstergeleri trafik ünlem işareti. Jetta kırmızı veya c200d motor nissan almera motor arıza lambası söndürme.

Dacia Uyarı Işaretleri

Pugeot 106 Arıza Lambası Söndürme Telefon Ekranındaki Işaretler polo gösterge işaretleri renault fluence arıza işaretleri fiorino gösterge paneli note 4 test kodu symbol arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti araba uyarıları. Pugeot 106 motor arıza lambası
Dacia motor arıza lambası Opel astra motor arıza lambası söndürme. I işareti ne demek. Araç motor arıza lambası
Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor
de
Hyundai Accent Motor Arıza Lambası
golf arıza lambası söndürme. Esp ne demek arabada honda civic arıza ikaz lambası. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?. Astra j motor arıza lambası abs arıza lambası nasıl söner.

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi Pugeot 106 Arıza Lambaları

Pugeot 106 Motor Arıza Lambası
Motor Gösterge Paneli opel astra h motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın