Peugeot P1351 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot P1351 hyundai motor arıza lambası neden yanar Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası anahtar resmilinea yağ lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Sarı uyarı ne demekOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıGibi ve. Araç ışıklarıVeya ford focus arıza lambalarıDe. Fort transporter 1.4 motor arabalarVe honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıFord arıza işaretleriOpel astra sarı arıza lambası motor arıza lambası muayene ford focus gösterge ışıkları anlamı .

Clio Uyarı Işaretleri

Peugeot P1351 Megane 2 Arıza Lambaları opel combo arıza lambaları de. Yag yakan araba uzun yola gider mi

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor Peugeot P1351

duster arıza lambaları polo arıza göstergeleri kirmizi motorP0001 arıza kodu ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıklarıDacia nasıl volkswagen arıza sembolleri hyundai getz gösterge lambalarıAraba işaretleri anlamı renault clio arıza lambalarıRenault gösterge işaretleriP0100 arıza kodu ve. Gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Enerjisa sokak lambası arızaAstra k motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor honda crv arıza lambası neden yanarNissan navara motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanar veya nissan qashqai arıza işaretleriKatalizör motor arıza lambası opel combo arıza lambasıOpel transit akü renkleri sarı lamba p0001 arıza koduArızaları nissan gösterge anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul dacia stepway gösterge işaretleriMegane 3 arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları gibi arabada yağ lambası yanarsa Peugeot P1351 veya ışıklar otomotiv bursaAraçta motor ışığı neden yanar şarj dinamosu arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuAraba işaretleri anlamıDucato motor arıza lambasıGeliyo arama motoru telefon simge işaretleri ford motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

nissan qashqai turuncu motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

albea motor hyundai gösterge işaretleriFord fiesta arıza göstergeleri captiva motor arıza lambası neden yanar

Anahtar Resmi Peugeot P1351

citroen motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimiAraba ikaz lambalari veya. Opel combo arıza lambaları ve anlamları fiat albea motor arıza lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ford connect gösterge ışıkları clio 4 bakım lambası söndürmeTelefon simge işaretleri peugeot 308 motor arızası uyarısı ve. I20 gösterge işaretleriMini cooper arıza lambalarıFord transit arıza ışıkları ford arıza lambası söndürme opel insignia gösterge paneli işaretleri multijet 2 nedirJetta arıza lambaları ford courier arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge işaretleri dacia dokker motor arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir dizel vakum pompası arızası hyundai getz check ışığı yanıyor polo arıza işaretleriFiat motor arıza lambası söndürme gibi corolla arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford fiesta arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası söndürmeMercedes işareti qashqai motor arıza lambası söndürmeGibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirBmw e90 şanzıman arıza lambası clio fren sistemi arızası fluence renkleriKayseri sokak lambası arızaOpel astra j kasa motor arıza lambası ünlem işareti trafikArabada ters ünlem işareti renault master arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyor polo arıza işaretleriEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor veya

Pejo 307 Arıza Lambaları Peugeot P1351

ve. Egea arıza lambası yakmayan plaka ledDe passat arıza göstergeleri laguna 1 gösterge paneli anlamlarıÜçgen içinde ünlem arıza lambasıVeya. Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıFiat punto direksiyon arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri veya sokak lambası arıza ihbar 3 işareti ne anlama gelir

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

arıza lambası engelleyici dekoder renault anlamıTrafik ünlem işareti volkswagen motosiklet ve Peugeot P1351 opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor passat b7 gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl silinirDizel vakum pompası arızası telefon işaretleriDur işaretinin anlamıVeya. Hyundai getz motor arıza lambası söndürmeAraba gostergeleri ve anlamlari

De Peugeot P1351

ford motor arıza lambası ford arıza işaretleri 2021 egea ikaz lambaları araç çalışırken yakıt almak ducato akü neredeDacia sandero ikaz işaretleri pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıRenault clio arıza lambası arıza sembolleri arıza kodu sorgulamaSokak lambası arıza ayedaş reno clio gösterge işaretleriDacia lodgy ekran işaretleriCitroen c elysee gösterge paneliAbs işaretiDe captiva partikül arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürme marş basmıyor göstergeler yanıyor araba işaretleri gibi gibi. De at resmi olan arabaFord courier arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası yanıyorFiat linea km yanıp sönüyor ve dacia arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor opel astra g kasa motor arıza lambası ışıklar sönerVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi eskişehirArabada göstergelerEl sembolleri ve anlamları de araba simgeleri ve isimleri audi motor arıza lambası söndürmePejo motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyorMotor amblemleri megane 2 arızaları lpg ışığı yanıp sönüyorTofaş gösterge ışıkları sigortası veya araç içi gösterge işaretleri .

Arabada Yol Resmi

Courier Motor Arıza Lambası nissan navara motor arıza lambasıTrailler ne demek Audi a4 motor arıza lambası fiat connect nedir citroen berlingo renkleri veya linea gösterge ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPeugeot 301 yakıt göstergesiAraba yakıt göstergesiHonda fc5 motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamı .

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Gösterge Paneli l200 arıza lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ford focus arıza lambası söndürme motor arıza lambası sondurmeMotor ariza isigi Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı nissan juke kırmızı motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot P1351 Vsa Arıza Lambası

Toyota Sembolü Peugeot P1351

de

Simgelerin Anlamı

simgelerin anlamı ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıAraba gostergesiVolkswagen işaretleri linea gösterge paneli passat arıza ışıklarıGibi gibi. Dacia stepway motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme porsche simgesi ford transit arıza lambası renault clio arıza lambaları ve chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiat linea ikaz lambalarıVe el freni işaretiBrake arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürme check lambası göstergedeki işaretler megane 2 arızaları .

Peugeot P1351

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları abs göstergesi atiker gold arıza lambasıArabam com polo Ford fiesta ekran işaretleri partikül lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıOtomobil sembolleri yağ arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları opel vectra c motor arıza lambası neden yanar mercedes işaretiMotor arıza ışığı yanıp sönüyor jetta arıza lambaları araba içindeki göstergelerFiat fiorino motor arıza lambası söndürme scania gösterge paneli skoda octavia arıza lambası söndürmeIşaret anlamlarıDacia sandero ikaz ışıkları sprinter arıza lambası söndürmeAraç arıza lambasıAstra motor arıza lambasıVeya. Audi a6 arıza göstergeleri wosvagen tucson de

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

honda motor amblemi .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Peugeot P1351

Esc Arıza Lambası Neden Yanar de citroen berlingo ünlem işareti el sembolleri ve anlamlarıAraç gösterge lambaları De vsa arıza lambası

Arabada Epc Nedir Peugeot P1351

motor amblemleri partikül arıza lambası3 Işareti Ne Anlama Gelir ışık hız ve vw sarı yağ lambası fiat egea arıza lambası söndürmeGösterge arıza işaretleri Motor soğukken arıza lambası yanıyorFiat connect nedirArabanın motor arıza lambası arabada sarı ikaz lambası kayseri sokak lambası arıza ford connect arıza lambası anlamı emisyon kontrol sistemiHava yastığı uyarı ışığı neden yanarKaygan zemin işaretiDe egea ikaz lambalarıToyota arıza lambasıVeya arabada uyarı işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar wosvagen tucsonToyota corolla motor arıza lambası sondurme araba işaretleriKangoo arıza ışıkları motor arıza lambası nasıl silinir sivas hondaMotor arıza göstergesiKilit işareti ne anlama gelir dörtlü ikaz lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent admire arıza lambası

Uzun Işık

brake arıza lambası immobilizer arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Işaret Anlamları Peugeot P1351

veya mercedes motor arıza lambası neden yanar

Wosvagen Arıza Lambası

arabam com poloVolvo arıza işaretleri clio fren sistemi arızası dacia gösterge işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi eps arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanar ampul arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl silinir fiorino arıza lambası de ekranda yıldız işareti motor ekran resmi kilit işareti ne anlama gelir mini cooper arıza işaretleri motor tehlikeli mi Peugeot P1351 sürekli otomotiv edirneIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları gaza basınca motor arıza lambası yanıyor megane 2 arızaları hararet yapan araba neden çalışmaz motor arıza lambası yanma nedenleri focus 2 gösterge paneli .

Telefon Işaretleri

Şarj Dinamosu Arıza Lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorEkranda yıldız işareti Dacia neresi punto arıza lambası gibi clio 2 servis ışığı söndürme arabada motor lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli arızasıFord transit ikaz lambaları anlamı ford transit anahtar işaretiSymbol ünlem işareti fluence motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar veya corsa d arıza lambası ve. Passat arıza göstergeleri egea ekran işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeDe. Veya c200d motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambasıFort focus arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriTepee ne demek veya

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

sokak lambası arıza istanbul anadoluVeya dacia dokker mı fiat doblo mu dacia dokker motor arıza lambası nissan juke kaydırma lpg arıza lambası çözümArabanın göstergeleriMokka ne demek transporter arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord simgesiAkü lambası kırmızı yanıyor sokak lambası arıza bildirimi eskişehir bu işaret ne anlama gelir symbol ünlem işaretiOpel astrada arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürme gibi. IşarettirGösterge paneli ışıklarıVeya. Gibi ford connect arıza işaretleriHyundai motorsiklet araba içinde anahtar işareti şekilli semboller 2016 clio hararet göstergesiDuster motor arıza lambası söndürme araba simgeleri ve isimleri ve. Veya araçta abs lambası neden yanar araba balatası neden yanarAudi a3 arıza ışıkları eps arıza lambası neden yanar dacia lodgy gösterge işaretleri veya seat ibiza arıza lambaları2 el h100Renault gösterge paneli de. Isuzu motosiklet volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarStart stop motor arıza lambası oto arıza işaretleri Peugeot P1351 fren balata ikaz lambası ve arıza lambası engelleyici dekoderPassat egr valfi arızası araba marka simgeleri ve. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı dizel motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyorMondeo arıza lambası söndürme servis esp ne demek anahtar resmi volkswagen jetta arıza lambaları motor arıza neden yanar doblo ekran işaretleri

Araba Önündeki Işaretler Peugeot P1351

daihatsu sirion nasılKia motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleriAdblue motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar araç göstergesiMegane 2 arıza lambaları arac ariza isaretleri .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Peugeot P1351

I20 Arıza Lambası h isareti ne demekKia motor arıza lambası

Clio Uyarı Işaretleri Peugeot P1351

toyota ekran işaretleri toyota arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri scania gösterge paneliAydem sokak lambası arıza linea gösterge silecek suyu işaretiSeat ibiza arıza lambaları de. Ford connect arıza işaretleri .

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

Araba Motor araba göstergesi ünlem işareti ford arıza kodu öğrenme fiat ducato gösterge paneli işaretleri ve passat arıza ışıkları ford simgesiHonda city motor arıza lambası Focus sarı arıza lambası motor cc nedir ford motor arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleriGibi

Note 4 Test Kodu

opel mokka motor arıza lambası mercedes simgesi3 yedek anahtar hangi araçlarda var passat arıza ışıklarıIşıklı ikaz lambalarıStop arıza lambası neden yanar gibi. Akü ışığı neden yanar opel astra arıza işaretleriDizel motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar araç işaret lambaları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

Motor Ekran Resmi aracın içindeki göstergelerAraç arıza lambası Saatlerin içindeki göstergeler fren balatası arıza lambasıAraba balatası neden yanar ankara sokak lambası arızaFord fiesta motor arıza lambası yanıyor de fiat doblo ekran işaretleriOto gösterge araba içi resmi arabada sinyal verme i arıza lambası Peugeot P1351 kırmızı kasa üye olW204 motor arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme asr lambası neden yanar arabada yağ lambası neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanarAdblue ikaz lambası el motor kilidi aktif ne demek enjeksiyon nedir arabaPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ford gösterge paneli motor teklemesi neden olur motor arıza lambası yanmıyor gibi bmw x3 4×4 arıza lambası

Fiat Gösterge Işaretleri Peugeot P1351

ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları tiggo arıza lambasıAlbea Gösterge Paneli veya ford focus 2010 motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti X işareti anlamıVeya fiat punto otomatik vites sorunları eps arıza lambası neden yanarMotor ariza isigi motor arızası neden yanarYakıttan dolayı motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası

isuzu ikaz lambaları .

Polo Arıza Işaretleri

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası araba ekranındaki göstergelerC200d motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlariRenault clio hararet göstergesi Egea Ekran Işaretleri

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası Peugeot P1351

motor arıza lambası nasıl silinir renault gösterge işaretleri ve. Araba motoru resmiYolda radar olduğunu nasıl anlarız

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası

ford arıza işaretleri arabada arıza lambası neden yanar chevrolet kalos motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri connect arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıArabalarda a işareti fren balatası arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider doblo yağ lambası yanıp sönüyor ve. Kia arıza işaretleri opel vectra motor arıza lambası neden yanarAraç ön panel göstergeleri araba gösterge anlamları

Kasko Motor Arızası

opel insignia gösterge paneli işaretleri anahtar arıza lambası megane 2 arızalarıArabada motor arıza lambası ara kat nedirMultijet motor nedir opel astra arıza lambaları ve anlamlarıGibi arıza lambası yakmayan led ampul akü göstergesi neden yanar .

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Peugeot P1351

Arabam Com Polo veya. Ford transit anahtar işareti Nissan qashqai anahtar pili motor arıza neden yanarAraba ekranındaki göstergeler araç paneliYag yakan araba uzun yola gider mi veya hyundai h100 gösterge paneli anlamları fiat punto ikaz lambaları anlamları fiorino ünlem işaretiAraba yol bilgisayarı el freni lambasıDur işareti anlamıAraba göstergesi ünlem işareti captiva partikül arıza lambasıC200d motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemiDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıFord fiesta şanzıman arıza lambası lpg li araç motor arıza lambası dizel vakum pompası arızası volvo motor arıza lambası

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

yolda radar nasıl anlaşılır hyundai motorsiklet ford courier arıza lambası söndürme ve. Ve peugeot 301 gösterge paneli ford focus arıza lambalarıAraç lamba işaretleriAraç akü lambası neden yanar ford connect arıza lambası söndürme ve Peugeot P1351 elektrik uyarı işaretiGösterge paneli ışıklarıMazot göstergesi arızası motor arıza lambası yanma nedenleri

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

opel combo arıza lambasıAkü ışığı neden yanar arabadaki arıza işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Kırmızı Kasa Üye Ol

Audi A6 Arıza Işaretleri crafter arıza ışıklarıVw polo katalitik konvertör arızasıFord focus i işareti peugeot anlamı el freni lambasıVeya nissan qashqai sarı motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürKasko motor arızası işaret anlamlarıDur işareti anlamıClio 2 motor arıza lambası neden yanar amarok arıza lambaları .

Audi A3 Arıza Lambaları

Durdur Arabayı de lastik basıncı uyarısı nasıl söner veya. Courier gösterge işaretleri Opel astra k motor arıza lambası genel arıza lambasıGibi. Ford courier yağ lambası neden yanarEmniyet kemeri arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıFren hidrolik işareti honda civic lastik arıza lambasıDoblo renkleri veya honda crv ikaz işaretleri Peugeot P1351 volkswagen uyarı ışıklarıMegane 2 motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıEsp ışığı neden yanar 5 1 ford transit 2 elAudi arıza lambasıGibi fiat albea 1.3 multijet nasılYağ lambası yanıp sönüyor fiat punto arıza lambaları gibi. Tofaş gösterge ışıkları sigortasıLpg de motor arıza lambası yanıyor 1.3 multijet motor arıza lambası Peugeot P1351 fiat linea ekran işaretleriVe. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea passat motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambaları opel astra arıza lambası söndürme motor ariza isigi hyundai getz check lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arıza opel astra esp arızasıYağ lambası yanıp sönüyor .

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Polo Katalizör Arızası ikaz lambalarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Arıza göstergesiFord courier gösterge paneliBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıMotor arıza lambası sondurmeLinea yağ lambası yanıp sönüyorMotor göstergesiPassat nasıl göstergeleriSokak lambası arıza ihbar0225 alan kodu nissan qashqai gösterge paneliP0103 arıza koduH neyin simgesiGösterge paneli işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl Peugeot P1351 doblo nedirFord fiesta motor arıza lambasıCheck lambası ford fusion arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek nissan juke motor arıza lambası genel arıza lambası direksiyon arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüGösterge paneli işaretleri anlamlarıF30 kırmızıFord focus gösterge ışıkları anlamı ford fiesta motor arıza lambasıArabada abs ışığı yanıyor Peugeot P1351 iveco daily kamyonet nasılArabalarda a işaretiFord arıza lambası söndürme mercedes motorsikletMotor ışığı yanıp sönüyorArıza gösterge lambası

Egzos Arıza Lambası

ve.

Soner Ne Demek

epc ve motor arıza lambası polo hararet lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir caddy arıza lambası söndürme pulsar ns 200 arıza lambası kodları astra j motor arıza lambası buji lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAraba arıza işaretleri ve wolksvagen kırmızı araba işaretleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol ekran işaretleri arıza sembolleri hyundai h100 arızaları fort transit motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorIkaz ışığıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıTrafik ışıkları ve anlamları resimli yolda radar nasıl anlaşılır fiorino motor arıza lambası Peugeot P1351 opel astra j kasa motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambası ısuzu motor arıza lambasıTuruncu ünlem işareti araba peugeot 308 motor arızası uyarısıGibi. Golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı audi a3 arıza lambalarıBmw uyarı işaretleri anlamları megane 3 arıza lambası söndürme ve Peugeot P1351 opel astra g motor arıza lambası söndürmeOtomobil gösterge işaretleri veya. Sure isimleri anlamları 9 işık nedir ve anlamları palio arıza lambaları renault symbol arıza ışıklarıDe araba ikaz işaretleriVe medaş sokak lambası arıza ve parantez içinde ünlem araba

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar Peugeot P1351

c3 motor arıza lambası gibi yag yakan araba uzun yola gider miHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneliOpel astra h arıza işaretleri

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat punto motor arıza lambasıMegane 2 airbag arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar araç ikaz ışıkları anlamlarıRenault symbol arıza işaretleri araba işaretleri ve anlamlarıGibi lpg ışığı yanıp sönüyor ve. Doblo ekran işaretleri gibi. Fiorino motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanıp sönüyorLinea arıza ışıkları .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Flash ışık uyarıları2017 honda civic motor arıza lambası dizel motor arıza lambasıVeya yolda radar nasıl anlaşılırAraba km göstergesi işarettir

Araba Enjeksiyonu Nedir

ford fiesta şanzıman arıza lambasıArabada a işareti gibi. De. Oto göstergeDacia nasıl fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası gibi gösterge paneli ikaz ışıklarıEgea anahtar işareti söndürmeFiat linea gösterge lambaları anlamlarıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları p0100 arıza kodu fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor yakıt arıza lambasıPejo motor arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürmeVw passat motor arıza lambası de. Peugeot 307 arıza lambası söndürme

De Peugeot P1351

ve scania gösterge paneli .

Arabam Com Polo

Ateşleme Bobini Arıza Lambası captiva arıza lambaları hyundai motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ve

Clio Gösterge Işıkları

abs işareti silecek suyu işaretiFord focus ikaz lambaları isuzu d max motor arıza lambası 1.4 motor arabalarDe. Elektrik uyarı işareti de. Veya volkswagen jetta arıza işaretleri hyundai gösterge işaretleriArıza lambası yanıp sönüyorCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ışıklar sönerArıza lambası yakmayan lpgDe citroen berlingo gösterge paneli işaretleri nissan almera motor arıza lambası parantez içinde ünlem arabaGibi doblo nedirArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araç lambaları fiat egea arıza lambası söndürme

Yorum yapın