Peugeot 2008 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot 2008 Gösterge Paneli gösterge paneli ışıkları Egzoz arıza lambası Ariza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı Ariza lambası gibi. egr arızası nasıl anlaşılır Arıza gösterge lambasıDe mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıHonda civic kaplumbağa işareti uyarı sembolleri ve anlamlarıSprinter gösterge işaretleri fluence bakım ışığı söndürme domalma ne anlama gelirIşaretlerin anlamı ford transit uyarı işaretleriToyota corolla arıza lambası neden yanar getz arıza lambası captiva arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası captiva arıza lambalarıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeAudi a3 gösterge paneli Peugeot 2008 Gösterge Paneli tehlikeli arabaAraç gösterge anlamları courier gösterge işaretleri ve ford cargo kamyon arıza işaretleri fiat ducato motor arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleriArabanın şarj lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıMazot göstergesi arızasıDe volkswagen navara .

Araba Ekran Resimleri Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar el freni arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası Arabada lastik basıncı uyarısı Peugeot 2008 Gösterge Paneli mercedes uyarı işaretleri arac gosterge isiklari anlamlari jetta uyarı işaretleriP0340 arıza koduRenault motosiklet

Astra G Arıza Lambası

opel uyarı işaretleri p0011 arıza kodu nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza crafter arıza ışıkları sis farı işaretiFord fiesta uyarı lambaları gibi iveco daily arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambalarıArabada arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri dacia arıza ışıkları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? citroen c3 hararet göstergesi egr arızası nasıl anlaşılır

Isuzu Ikaz Lambaları Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

motora benzin göstergesi takmaGibi hyundai ikaz lambalarıArabada sarı ikaz lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme ve arabada arıza lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraçta yağ göstergesiEgr arızası nasıl anlaşılırVe. L200 arıza lambalarıMercedes uyarı işaretleri renault symbol motor arıza lambası ışık paket nedir fiat linea arıza göstergeleri viessmann vitopend 100 arıza lambası de nissan almera motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge paneli işaretleriYaris motor arıza lambasıKırmızı motor arıza lambası .

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

2020 Model Linea arabadan benzin çekmeToyota auris gösterge paneli anlamları Fiat linea arıza lambaları anlamları opel corsa arıza kodlarıHyundai accent hararet göstergesiHonda civic fd6 motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor arabanın bagajında olması gerekenlerAkü işareti neden yanarEgr arızası nasıl anlaşılırGibi opel corsa hata kodlarıBmw x1 motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası renault motor arıza lambası gibi dacia arıza ışıkları mitsubishi arıza lambalarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme sivas honda ingiliz anahtarı arıza lambası fiat egea motor arıza lambasıCrafter akü neredeArka panel nedirVe geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi mercedes dobloBmw lastik arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleriPassat arıza lambası neden yanar araba içindeki göstergeler araba ariza isaretleriCaptiva servis arıza uyarı lambası akü motor arıza lambasıSkoda 2016 jeep kombi arıza lambası yanıyorVeya connect motor arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

fiesta arıza lambaları .

Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Egr Arıza Lambası Söndürme fren hidrolik yağı azalması akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFiat doblo yağ lambası söndürme Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası egzoz freni arızası araba arıza lambaları ve anlamlarıPejo 307 arıza lambalarıDe. Yaris motor arıza lambasıHonda crv motosiklet gibi fiat linea arıza lambaları anlamları

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

üçgen arıza lambasıDoblo motor yağ basıncı az uyarısıArıza lambası söndürme modülü Peugeot 2008 Gösterge Paneli park lambası arıza giderici konya sokak lambası arızaMotor arıza lambası sondurme soğuktan motor arıza lambası yanar mi .

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Peugeot 2008 Gösterge Paneli Arıza Gösterge Işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları hyundai getz motor arıza lambasıFiat linea arıza göstergeleri Opel arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıIkaz lambaları ve anlamlarıHonda pcx arıza lambası uyarı lambası hyundai accent era arıza lambalarıW124 arıza lambaları0225 alan kodu peugeot 306 motor arıza lambası gibi. Fren müşürü ne işe yararQashqai motor arıza lambası söndürme gösterge paneli ışıkları toyota corolla 1.4 d4d check engine araba göstergesinde anahtar işareti tofaş gösterge paneli isuzu kamyonet gösterge işaretleri opel astra plaka lambası arızaVe. De dacia dobloAnahtar işareti symbol ikaz ışıklarıMercedes doblo bmw uyarı işaretleri anlamları yamaha delight arıza lambası söndürmeWolksvagen arıza lambalarıAkü lambası kırmızı yanıyor rölantide yağ lambası yanıyorVeya citroen c elysee gösterge paneliOpel astra termostat arızası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araç durdurma ve kontrol ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarCaddy gösterge paneli araba sinyalleri nissan micra uyarı işaretleriDe ingiliz anahtarı arıza lambasıKırmızı ikaz nedirIsuzu d max motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli Peugeot 2008 Gösterge Paneli gibi araba arıza lambaları ve anlamlarıArabada yanıp sönen kırmızı ışık Peugeot 2008 Gösterge Paneli kırmızı motor arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine atiker arıza lambası passat motor arıza lambası söndürme

Renault Symbol Gösterge Anlamları Peugeot 2008 Gösterge Paneli

opel vectra b motor arıza lambası neden yanarCc nedir motor p0340 arıza koduFiat fiorino gösterge işaretleriOpel corsa arıza kodlarıAkü yeşil ışıkFren hidroliği işareti fiat egea arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambası söndürmeL200 arıza lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı motor ışığıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford transit motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri araçta yağ göstergesiCaptiva arıza lambaları .

I Işareti

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri

motor göstergeleri albea motor arıza lambası söndürme de. Mercedes c200 motor arıza lambası ve egea motoru kontrol ettirinIsuzu ikaz lambaları honda crv ikaz işaretleriRenault ikaz lambaları anlamlarıTransporter arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorTelefon isaretleri anlamlari havada duran gece lambası ışıklı ikaz lambaları gibi araba gösterge paneliEllerin içinin yanması ariza bu hafta yok mu de. Motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia gösterge anlamlarıVe araba sinyalleri araba içindeki göstergelerFord fiesta dizel motor arıza lambası grandland ne demekHonda motor arıza lambası söndürmeFren arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası ve honda civic fc5 motor arıza lambası balata uyarı lambasıAraba işaretler veya. Ve opel astra h motor arıza lambası neden yanarAstra g gösterge ışıklarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider miAraba sembolü peugeot 306 motor arıza lambası cam suyu işaretiAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi honda crv motosikletTredaş sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası neden yanarDe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri nissan micra nasıl arabaPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamları motor işaretleri ve anlamlarıTransporter motorSoğutma suyu seviyesi uyarısı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat bravo motor arıza lambası at resimli araba mercedes kırmızı motor nedir ışıklı ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanarMegane 3 motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleri citroen c4 arıza lambası söndürmePeugeot 3008 arıza lambası söndürmeEgzoz motorTofaş gösterge paneli araç arıza kodları ve çözümleri peugeot 306 motor arıza lambasıYağ işareti fiat egea yağ lambası söndürme

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

lancer nasıl

Epc Arıza Lambası

buji motor arıza lambası .

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Peugeot 2008 Gösterge Paneli Domalma Ne Anlama Gelir vw motor arıza lambası neden yanarFord arıza ışıkları Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

golf 6 motor arıza lambası skoda arıza lambasıVeya motor işareti telefon isaretleri anlamlari fiat doblo gösterge ışıkları

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı veya. Bmw ikaz işaretleri gibi. H işaretinin anlamı arabada enjeksiyon arızası nedirHyundai ikaz lambaları araba ikaz sembolleri audi a3 arıza göstergeleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürmeIşıklı otomotiv hava filtresi arıza lambası daihatsu sirion nasılJeep renegade motor arıza lambasıTrafik işaretleri görselleri skoda ikaz lambalarıArabadaki partikül işareti i işareti ne demekVeya. Eskişehir sokak lambası arızaMotor nedirI20 arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası de. Bugün arıza var mıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası akü yeşil ışık aracın yağ lambası yanıp sönüyorVeya mini cooper arıza lambalarıMotor arıza lambası lpgFiat linea airbag arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeSprinter gösterge işaretleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar de.

Egr Arıza Lambası Söndürme Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Akıllı Işaretlerin Anlamı Peugeot 2008 Gösterge Paneli

dacia sandero gösterge paneli işaretleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVeya. Clio 4 hararet göstergesi araçlarda arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası poloSis işaretiCourier arıza lambaları arabada gösterge işaretleriC180 motor arıza lambasıGibi veya hararet ibresi arızası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası de

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

uedaş sokak lambası arıza

Araç Ön Panel Göstergeleri

nissan note alınır mıTrafik ışıklarının anlamı c200d motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık elektrik arıza lambası(!) ne anlama gelir Peugeot 2008 Gösterge Paneli araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıEskişehir sokak lambası arızaVolkswagen navara dacia sandero arıza lambası söndürme türkiye neden yanıyor iveco daily arıza lambası söndürmeP0340 arıza kodu tofaş ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAirbag işaretiNissan juke bilinmeyen özellikleri Peugeot 2008 Gösterge Paneli fiat albea gösterge paneliHangi durumlarda araç bağlanır polo ikaz lambaları anlamlarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlari ford courier ekran işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi sivas hondaArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider c200 motor arıza lambası arka panel nedirKısa far işareti ışık paket nedir .

Passat Arıza Işıkları

Jetta Motor Arıza Lambası veya. Cam suyu işareti Doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorAnahtar işareti nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar gibi Peugeot 2008 Gösterge Paneli motor arıza lambası sönmüyorDe arabanın göstergeleri sarımsı yeşil gazAraba ikaz sembolleriKızdırma bujisi arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri ve araç işaret lambaları akıllı işaretlerin anlamıMotor arızası aracı tamir ettiriniz Peugeot partner gösterge işaretleri tucson motor arıza lambası palio arıza lambaları sarı motor ışığıMondeo motor arıza lambası arızalı yazısıAkıllı işaretlerin anlamı audi a6 arıza işaretleriLastik işaret anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza renault symbol gösterge anlamları :d” işaretinin anlamı arabada arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanarGibi. Trafikte algılama zamanı ne demektirOpel astra g arıza lambası anlamları

Opel Astra Termostat Arızası

opel arıza lambaları ve anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFord transit arıza lambaları vw motor arıza lambası neden yanar i işareti ne demekMotor arıza kodlarıTransporter arıza lambası

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza ışıkları .

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Ariza Lambalari altus derin dondurucu arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları de motor arıza lambası sarı yanıyor wosvagen arıza ışıklarıHonda city motor arıza lambası Doblo arıza lambası anlamları peugeot amblemleriSkoda arıza işaretleriCitroen motor arıza lambası söndürme gösterge anlamları işaret anlamlarıAraçlarda ariza işaretleri

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a6 motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasılMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabanın göstergeleri ankara sokak lambası arızaAraç arıza sembolleriAnkara sokak lambası arızaOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıCrafter arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi istanbul opel arıza kodları resimli

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

citroen c3 arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları araç sembolleriFiorino ekran işaretleriAraba gösterge paneliGibi. Lastik basıncı uyarısı nasıl sönerMercedes c200d hangi yağ kullanılır

4Wd Lock Ne Demek

mot ne demekOpel esp arızasıDacia lodgy arıza işaretleri motora benzin göstergesi takma opel astra termostat arızası egea lastik arıza lambası söndürmeMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme peugeot 306 motor arıza lambasıMotor nedir De fiat palio gösterge paneli

Renault Arıza Lambası

epc arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürme sis işaretiHyundai i20 gösterge paneli ford transit arıza lambaları .

De Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Ford Connect Arıza Işıkları renault gosterge simgeleri renault arıza işaretleri araba gösterHonda city motor arıza lambası Rölantide yağ lambası yanıyorVeya ford tourneo courier motor arıza lambası4wd lock ne demekMegane 2 elektronik sorun var yazıyor zavoli lpg motor arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleri arabanın şarj lambası neden yanar4wd ne demek nissan almera motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor de de arabada ünlem işareti nedirBalata uyarı lambası 0225 alan koduPassat arıza lambası neden yanar

Megane 2 Arıza Lambaları

clio 2 servis ışığı söndürme vw gösterge işaretleri fan anlamı hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVe sokak lambası arıza bildirim mercedes caddy opel insignia motor arıza lambasıGibi buji hangi araçlarda bulunurRenault master motor arıza lambası araç paneli nedirVolkswagen gösterge işaretleri .

Yağ Işareti

Egr Arıza Lambası Söndürme kör sürüş nedir arıza işaretleri anlamlarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFiat fiorino arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi honda cr v gösterge paneli işaretleri mercedes motor arıza lambasıHonda arıza kodlarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası neden yanar kırmızı ikaz nedir astra arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamlarıDe. Ve. Ford focus gösterge ışıkları anlamıAir gösterge saati fiat ducato arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli opel astra h kasa arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızasıVeya ışıklı otomotiv veya de l200 arıza lambaları multijet motor nedirMercedes sprinter arıza ışıkları sarı direksiyon lambası peugeot 308 arıza lambası söndürmeHavada duran gece lambası0225 alan kodu opel arıza ışıkları toyota direksiyon arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları

Reno Fiorino

ford fiesta motor arıza lambası veya gibi renault clio hararet göstergesi neredeGaz lambasının özellikleri nelerdir de. Egr arıza ışığıOpel astra arıza lambası söndürmeIzmir sokak lambası arıza telefonOpel esp arızası facebook işaretleri ve anlamları .

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Fan Anlamı volkswagen uyarı lambaları asr nedir arabaAudi ikaz işaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambası Peugeot 2008 Gösterge Paneli

araçta arıza lambası neden yanar audi a4 arıza kodları ford focus hız göstergesi arızası ön ısıtma göstergesi neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıIkaz işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ihbar aveo arıza gösterge lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d hangi yağ kullanılır clio 4 hararet göstergesi de. Araç göstergeIkaz lambaları ve anlamlarıSkoda 2016 jeepAlbea arıza ışıkları

De Peugeot 2008 Gösterge Paneli

ve ve. Arka panel nedir gibi. Araba simgeleri ve isimleriFiat egea arıza lambasıIveco daily arıza lambası söndürme de hyundai getz arıza lambası söndürme i20 ünlem işaretiMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirSimgesi nedirAraç içi saat dacia lodgy arıza lambaları toyota corolla 1.4 d4d check engineAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası ve. Opel astra arıza lambası nasıl söner renault anlamı citroen nemo nasıl suzuki yarış motoru fiyatları Peugeot 2008 Gösterge Paneli dacia stepway motor arıza lambasıDe audi a6 arıza işaretleri duster nedir2020 model lineaAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıToyota accent veya opel astra arıza işaretleriOpel arıza ışıkları arabada ingiliz anahtarı işareti Peugeot 2008 Gösterge Paneli ford tourneo courier arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor veya

Maf Sensörü Iptali Peugeot 2008 Gösterge Paneli

abs işaretiVe. Chevrolet kalos motor arıza lambasıHonda motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri arabada arıza lambası oto ışık kia sportage ikaz lambaları anlamlarıDe. Clio gösterge işaretleri araba balatası neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyor courier gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli anlamlarıVeya. Egr valfi arıza lambası hız göstergesi arızasıAraç gösterge lambalarıGibi opel arıza lambalarıArıza lambası söndürme aparatıCitroen transitFiat fiorino motor arıza lambasıHararet ibresi arızasıKırmızı yağ lambası neden yanar air gösterge saati nissan micra motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli işaretleri de. Dacia dokker motor arıza lambasıServis esp ne demekTehlikeli araba connect motor arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var ışık paket nedir gibi. Mazot göstergesi arızası egea motoru kontrol ettirin .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Arıza Işıkları abs arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamları Yag gostergesinin yanmasi fiat linea arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçer mi Peugeot 2008 Gösterge Paneli astra g gösterge ışıklarıI20 arıza lambasıRenault arıza lambaları

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

dacia arıza lambaları anlamlarıDacia lodgy gösterge işaretleri airbag arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge ışıkları uyarı sembolleri ve anlamları aracin gosterge panelleri dacia gösterge ışıklarıAudi motor arıza lambası söndürme Peugeot 2008 Gösterge Paneli veya plaka lambası arıza ışığı honda civic kaplumbağa işareti connect motor arıza lambası

Ford Cargo Arıza Işaretleri Peugeot 2008 Gösterge Paneli

passat b6 motor arıza lambası

Sardur 2 El Peugeot 2008 Gösterge Paneli

arabada yanan işaretlerCaptiva arıza lambaları araç ön panel göstergeleriGaz lambasının özellikleri nelerdir

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

sokak lambası arıza bildirimi istanbulEgzoz freni arızasıLpg li araçta motor arıza lambasıAdblue ikaz lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları motor yağ basıncı lambası yandığındaFluence arıza lambası de airbag işaretiGrandland ne demek jetta arıza lambalarıArıza lambası nasıl söndürülür

Veya Peugeot 2008 Gösterge Paneli

Dacia Doblo

ford arıza lambaları anlamları (!) ne anlama gelir renault symbol gösterge anlamlarıArıza lambası yakmayan lpg pejo 206 gösterge paneli

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

renault laguna gösterge paneli anlamlarıVolkswagen arıza göstergeleri arabada ps nedirFiat linea arıza işaretleri linea arıza lambası neden yanar opel arıza kodları resimli veya. Kızdırma bujisi arıza lambası ve de servis esp ne demek renault symbol gösterge anlamları ve. Sis farı işaretiAraçta akü lambası neden yanarGibi trafik semboller ve anlamları opel arıza ışıklarıDizel motor teklemesi neden olurVeya. Opel astra motor arıza lambası

Captiva Arıza Lambaları

işaretlerin anlamı araçta motor ışığı neden yanar de. Arıza ışıkları ve anlamları Peugeot 2008 Gösterge Paneli sokak lambası arıza bildirimiDacia lodgy arıza lambalarıArıza lambası yanarken muayeneden geçermi dacia sandero gösterge paneli işaretleriFord custom arıza lambalarıGibi araba göstergeleri ve anlamları hyundai getz arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi

Fiat Linea Arıza Işaretleri

yamaha arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri x işareti anlamıRenault arıza lambası Volvo s60 motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası p0011 arıza koduToyota corolla arıza işaretleri Peugeot 2008 Gösterge Paneli de nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorHava filtresi arıza lambasıLand rover freelander arızalarıIşaret ne demek

Araba Ekranında Çıkan Işaretler Peugeot 2008 Gösterge Paneli

gibi. Renault symbol gösterge anlamları volkswagen ekran işaretleri duster arıza lambası de. Ve cc nedir motorFiorino arıza ışıklarıAraba akü göstergesi mitsubishi carisma alınır mıNissan juke kırmızı motor arıza lambası ve arabada kar işaretiHonda crv motosiklet renault 19 europa gögüsChery tiggo arıza lambası motor ekran resmi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHonda civic fc5 motor arıza lambası gibi chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme gaza aniden basınca tekleme motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi immobilizer ışığı sürekli yanıyor akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor araba kapı açık uyarısı gibi. Dacia gösterge ışıkları seat ibiza hararet göstergesiDe. Yamaha arıza lambası söndürme

Yorum yapın