Passat Arıza Lambasi Çözümü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı saatlerin anlamları 2013 Araç göstergec kasa opel vectra arızaları Ariza lambası Ve. Ariza lambası Opel vectra b kasa arıza lambasıDe doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord uyarı işaretleri airbag arıza lambası fort transit arıza işaretleri trafik işaretleri görselleriFiat egea arıza kodları ikaz lambası fiyat hava durumu sembolleri ve anlamları fort nedirAraba gösterge işaretleri anlamları linea ampul arıza lambası

Hyundai I20 Ünlem Işareti Passat Arıza Lambasi Çözümü Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

symbol mü linea mı ve kışın araba çalışmıyor de

Uyarı Işareti

opel astra lpg motor arıza lambası tourneo connect yazısıArıza ikaz lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot 301 gösterge paneli araba ışık .

Fiorino Gösterge Paneli

Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleriFiat egea ikaz lambaları Gibi. Egzoz emisyon arızası nedir motor ekran resmi Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı hyundai motor arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası megan 2 elektronik arızasıLastik arıza lambası crafter akü nerede rölantide yağ lambası yanıyorAracımda motor arıza lambası yanıyor veya. De. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli anlamlarıBursa sokak lambası arıza

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

transporter t5 arızaları motor arıza göstergesi ünlem işaretli levha kia ceed dizel otomatik nasılAudi a6 arıza işaretleri nissan micra gösterge işaretleriSimge yanıkAraç hata kodları arabada çaydanlık işaretiBosch kombi arıza lambası yanıyorArac ariza isaretleri gibi nabız işaretiEl motor kilidi aktifÜnlem işareti arabada ne demekTuruncu motorKatalitik konvertör arızası neden olur Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı renault gösterge anlamları motor arıza lambası neden yanar veya. Ford mondeo motor arıza lambası range rover motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıDoblo renkleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı Sarı Doblo linea vites arıza lambası symbol arıza lambalarıCorolla arıza lambaları Araba gösterge araba arıza işaretleri ve anlamları

Ve Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

fiat linea motor arıza lambasıSimge peugeotIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor .

Volvo Arıza Işaretleri

Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı Ford Focus Gösterge Işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza şikayet opel corsa arıza lambası yanıyorSarı arıza lambası neden yanar Emisyon arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası renkleri veya. Sarı lamba kamera arizalari ve çözümleri punto arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriI işareti ne demekPolo uyarı işaretleri .

Araç Panelindeki Göstergeler

Nissan Qashqai Akü Fiyatları de. Doblo motor arıza lambası yanıyor Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorGibi. P0003 arıza kodu motor arıza ışığı yanıp sönüyorDizel motor arıza lambası neden yanar bmw lift işareti lpg arıza lambası çözüm de veya Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı 2004 clio gösterge paneliVeya. Erde ne demekVe

Audi A180

veya peugeot arıza lambaları araç arıza işaretleri ve anlamları ve

Araç Aydınlatma

Ford Courier Arıza Işıkları

de. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai getz arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları gibi akü arıza lambasıVe citroen berlingo arıza lambası söndürme veya honda fd6 motor arıza lambası crafter akü neredeIşaretleri ve anlamları .

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası arabanın abs lambası neden yanarDacia stepway arıza işaretleri Seat arıza ışıkları araba uyarıları golf 5 motor arıza lambası yanıyor fort nedirYamaha amblemi anlamı ve. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekHava durumu sembolleri ve isimleriAraç aydınlatmaSaatlerin içindeki göstergelerNissan micra gösterge paneli işaretleri peugeot 301 gösterge paneli opel mokka mı nissan qashqai mi gibi. Toyota accent chevrolet cruze arıza lambası anlamları lpg gösterge işıkları anlamları symbol mü linea mıAraba simgesiEgr valfi arıza lambasıSokak lambası arıza telHyundai motor arıza lambasıFren anlamı linea ampul arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir .

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

Audi A6 Arıza Işaretleri ve volkswagen motor arıza lambası prins lpg motor arıza lambası ford arıza kodu öğrenme de. Egzoz emisyon arızası nedir Renault 19 europa klima kontrol paneliFiorino gösterge paneli honda civic fb7 motor arıza lambasıAraç içi işaretlerOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiP işaretinin anlamı tehlike sembolleri tablosu tehlikeli işaretler nabız işareti .

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arabada Akü Işareti akü lambası kırmızı yanıyorArıza neden yok Dacia sandero arıza lambaları esp uyarısıToyota gösterge işaretleriScirocco ne kadar yakar .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Getz Motor Arıza Lambası

lpg gösterge işıkları anlamlarıVe ford connect arıza lambaları anlamlarıDoblo motor arıza lambası yanıyor

Polo Egzoz Arıza Lambası

de tiguan nasıl arabada emisyon nedirBmw km yanındaki ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası söndürme ve de. Motor arıza neden yanar kia ceed dizel otomatik nasılDe.

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme sarı arıza lambasıKia nedir Gibi araçlardaki göstergeler ve anlamlarıIsuzu motosikletSeyir halinde akü lambası yanması .

Jenerik Arıza Lambası

Ünlem Trafik Levhası astra j arıza lambasıSivas honda Şekilli işaretlerVolkswagen caddy motor arıza lambasıDe. Opel astra g arıza işaretleri sarı ünlem işareti araba opel arıza .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Telefon Işaretleri elektrik simgeleri fiat linea gösterge paneliAdblue uyarısı Otomatik vites simgeleriKia arıza işaretleri ford fiesta dizel motor arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambasıAlbea nasılNissan almera 1.5 tekna nasılFiat ducato motor arıza lambası söndürmeCorsa motor arıza lambasıYağ lambasının özellikleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

De Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

otomatik şanzıman arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları de duster gösterge paneli akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord focus motor arızası neden verirPunto direksiyon arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza landi renzo arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası turuncu motor arıza lambası veya. De ünlem işareti arabada ne demekAzalmış soğutma suyu arıza lambasıDe. Araç hata kodlarıTransporter t5 arızalarıVeya. Passat arıza lambası neden yanarDacia gösterge ışıklarıSaatlerin içindeki göstergelerAriza ne zamanIşıklar otomotiv nissan x trail şanzıman sorunu araçta sarı ünlem işaretiFiat albea arıza göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVe. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları kia arıza işaretleriFocus 3 arıza lambası ariston kombi arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor kangoo arıza lambaları ford cargo kamyon arıza işaretleriDe ışık hızının sembolüAraba arıza ışıkları anlamları Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı nemo ne demek transit gösterge işaretleriMotor arıza lambası silme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıHonda amblemi anlamı araçta sarı ünlem işareti albea 1.3 multijet nasılLinea ampul arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araba ikaz ışıkları anlamı sembol anlamlarıVeya motor uyarı işaretleri start stop arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanar bmw lift işareti işareti ne anlama gelirDe. Fiorino motorHonda arıza ışıklarıMitsubishi fuso arıza lambalarıVe Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı kia nedir hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları araba gösterge işaretleri anlamı bmw 320d arıza işaretleri astra h motor arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirEpc arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambası arabada hata işaretleri opel astra g gösterge paneli anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri alfa nedemekMotor lambası yanmasıToyota yaris motor arıza lambasıTransporter T5 Arızaları opel vectra a kasa arıza lambası marea motor arıza lambası dizel motor uyarısı motor göstergeleri veya. Jenerik arıza lambası Araba isaret lambalari citroen berlingo 1.6 hdi nasılAmarok arıza lambası ve clio 4 motor arıza lambası söndürme bmw simgesi yakıt arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demekDe otomatik kapı arıza kodları veya. Gibi. Araç içi göstergelerVeya. Alfa nedemekMot ne demekFord motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza ışıkları araç göstergesiFiat punto motor arıza lambasıAraç ikaz lambalarıTehlikeli işaretler turuncu motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu ducato akü neredeSeat leon gösterge paneli .

Otomobil Arıza Işaretleri

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası katalitik konvertör arıza lambası dacia logan motor arıza lambası yanıyor de kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıBu işaret ne anlama gelir Opel astra g gösterge paneli anlamları

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

hyundai accent motor arıza lambasıMini cooper ikaz işaretleri fiat egea 30 d uyarısı arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir de motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Araba Ikaz Işıkları Anlamı Passat Arıza Lambasi Çözümü Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

opel arızaCaddy arıza göstergeleri .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Insignia Motor Arıza Lambası opel corsa uyarı ışıklarıAraçta ünlem göstergesi Hava yastığının içinde hangi gaz var opel astra ikaz lambaları yağ ikaz lambası .

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası motosiklet motor arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıkları ekranın anlamı motosiklet lambası tehlike sembolleri tablosuAraç gösterge lambaları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Audi A4 Arıza Lambaları Passat Arıza Lambasi Çözümü Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

crafter akü neredeGibi.

Araba Arızaları Ve Nedenleri

Albea 1. Arıza lambası muayeneden geçermi 3 Multijet Nasıl d işaretinin anlamı .

Mondeo Arıza Lambası Söndürme Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Arabada Hararet Göstergesi gibi motor arıza lambası renkleriAraba kısa far nasıl açılır Pcx arıza lambası neden yanarAraba gostergeleri Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı honda lpg arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar ve motor yağı arıza lambasıVe fren anlamıIkaz işaretiVolkswagen caddy arızaları ford connect motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza lambalarıVeya. Fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıGaz göstergesi arızasıMotor uyarı işaretleri volkswagen motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizelIsuzu d max motor arıza lambasıDe sembol anlamlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraç arıza işaretleri motor arıza neden yanar göstergede ünlem işareti nedir seyir halinde akü lambası yanması güç aktarım sistemi uyarı lambası turuncu motor arıza lambasıServis esp nedir veya. Octavia nasıl peugeot bipper nasıl honda cr v gösterge paneli işaretleri corsa motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları toyota corolla arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalar gibi fren hidroliği ikaz lambasıGaz kelebeği resetleme araba gösterge işaretleri ve anlamları ve motor arıza lambası neden yanar arabada enjeksiyon arızası nedir ısıtma bujisi ikaz ışığı akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeFren arıza lambası neden yanarAraba uyarılarıMotor arıza göstergesi motor işaretiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel mokka mı nissan qashqai mi polo arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambasıDiferansiyel arızası opel astrada arıza lambası neden yanar peugeot partner arıza lambalarıKlima açınca arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyorFord focus motor arızası neden verir sarı ampül arıza lambası ve de. Renault master gösterge işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamlarıOpel astra sarı arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme opel astra j arıza işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar gösterge lambalarıNmax motor arıza lambası motosiklet lambası el motor kilidi aktifGaza basınca akü lambası yanıyor hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorVe. De. Araba önündeki işaretlerAraba ariza isaretleri honda spacy arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi* işareti yıldırım işareti ön ısıtma göstergesi neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamları

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Gösterge Tablosu

on off sembolleri .

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları opel corsa arıza lambası yanıyor veya Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı boxer motor lpg kia sportage motor arıza lambası sarı ampül arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Gibi. Epc arıza lambasıAraba ekranı işaretleri lpg’li araç arıza lambası fiat arıza işaretleri fort transit arıza işaretleri motor ikaz lambası .

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası man tga arıza işaretleriHyundai simgesi Motor renkleri peugeot motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi * işareti volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıAraba sembol hyundai elantra motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 gösterge işaretleri nissan motor

Symbol Mü Linea Mı

de Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı toyota arıza lambası

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

gibi opel astra h gösterge paneli işaretleriSarı arıza lambasıMotor arıza lambası silme dizel focus motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıRenault arıza ışıkları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıKia ceed dizel otomatik nasıl lpg gösterge işıkları anlamları de.

Bmw Lift Işareti

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider abs uyarı lambası araç göstergeleri de. Şekildeki güvenlik uyarı Renault clio gösterge anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanar araba gostergeleri hyundai arıza lambalarıCruise Araba transporter arıza işaretleriDacia stepway motor arıza lambası

Volkswagen Gösterge Paneli Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Nemo Arıza Lambaları

egea amerikan park arıza lambası mini cooper ikaz işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIsuzu kamyon gösterge işaretleriAkü lambası kırmızı yanıyorKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı katalizör arıza lambasıPassat arıza lambaları vw polo motor arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunlarıGibi ve. Nissan juke motor arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları anlamları hyundai i20 arıza lambası söndürme araç motor arıza lambasıMotor arıza lambası hiç yanmıyorIşık hızının sembolü de citroen c4 arıza lambası veya. Lpg ışığı yanıp sönüyorHyundai simgesi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası hyundai arıza lambaları .

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fiorino motor citroen c4 motor arıza lambası neden yanar veya gibi. Astra h motor arıza lambası Kırmızı yağ lambası neden yanarEl freni çekili işaretiVeya.

Renault Arıza Lambaları Anlamları Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Courier Arıza Lambaları ford courier motor arıza lambası niye yanarCitroen c4 service yazısı neden yanar Dacia lodgy arıza lambası söndürmeArabada direk nedirAkü takviye sonrası arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar arabada gosterge işaretler honda civic vtec motor arıza lambası

Araba Amblemleri Ve Anlamları

ford connect motor arıza lambası söndürmeHonda civic bütün arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri anlamları de. Veya opel astra motor arıza lambası neden yanarIkaz işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasıl .

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

Mini Cooper Arıza Lambaları peugeot bipper nasıl akü ışığı yanıp sönüyor

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

ford fiesta motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergelerBmw arıza lambaları renault master arıza lambası söndürme de gibi passat arıza lambası simge peugeotDe opel astra arıza lambası yandı audi a6 arıza göstergeleri el freni ikaz lambası neden yanar veya

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

arıza lambası söndürme ve nissan x trail şanzıman sorunuSokak lambası arıza bildirimiDe. Arabada sinyal verme albea 1.3 multijet nasıl vw ampul arıza lambası söndürmeNissan micra gösterge paneli işaretleriHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeArabanın hararet göstergesi araba motor ışığı neden yanar dacia logan motor arıza lambası yanıyorArabanın hararet göstergesi gibi honda spacy alpha arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge paneli anlamları

Volkswagen Uyarı Işıkları

tehlike sembolleri tablosu soğuk havada motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası ford courier motor arıza lambası niye yanar de akü lambası kırmızı yanıyor .

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı seat leon gösterge işaretleri anlamları maf sensörü iptali ve transporter arıza ışıkları ışık hızının sembolü akü değişimi sonrası motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara Araç göstergeleriAçma kapama düğmesi anlamı ford focus dizel motor arıza lambası bmw lift işareti arıza ışık lambalarıPeugeot 306 motor arıza lambası tehlikeli işaretler hyundai motor arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı de. Nissan x trail şanzıman sorunuArabadaki göstergeler resimliAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir motosiklet arıza lambası neden yanarVe. Ve kırmızı polo arabaArac gostergeleri

Adblue Uyarısı

p0351 arıza kodu honda jazz akü araç arıza işaretleri ve anlamlarıGibi renault arıza lambaları anlamları opel astra plaka lambası arıza megane 2 arıza lambası söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi volkswagen motor arıza lambası söndürme

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

renault clio gösterge anlamları fiat egea 30 d uyarısıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi honda civic arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli anlamlarıP işaretinin anlamı motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirToyota accent egzos emisyon arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıTransit arıza lambaları p0351 arıza kodu 4 çeker ne demekAriza ne zaman gibi. Otomatik vites işaretleri .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları jenerik arıza lambası ne demek kia motor arıza lambası yanıp sönüyor kapalı anahtar sembolü Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı arıza ikaz lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek renault master arıza lambası söndürmeIkaz işareti

De Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

motor arıza göstergesi

Balata Uyarı Lambası

opel astra g motor arıza lambası söndürmeSoğutma suyu seviyesi uyarısıVeya araç göstergesi opel combo gösterge paneli işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme anahtar ışık fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor dizel araç gösterge paneli megan 2 elektronik arızası ford uyarı işaretleri

Araçta Sarı Ünlem Işareti

hyundai accent 1.3 gls nasıl bmw e46 şanzıman arıza lambası opel astra g arıza işaretleri veya Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı opel astra arıza lambası anlamları anahtar işareti abs arızası nasıl giderilirTelefon şarj göstergesi bozukEra motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arabada ne demekMercedes sprinter arıza lambası söndürmeBmw e46 gösterge paneli anlamlarıP0011 arıza koduArıza lambası yakmayan park lambasıBoxer motor lpgAudi a4 arıza sembolleri kamera arizalari ve çözümleriVe. Bmw e90 arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambasıTransporter arıza lambaları hyundai accent admire arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneliAraçta ünlem göstergesiEl freni çekili işareti opel astra gösterge ışıklarıYamaha ybr arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanar bmw arıza lambaları bmw lift işaretiDe citroen berlingo arıza lambası söndürme sis lambası göstergesiAraç hata kodları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorArıza ikaz lambaları golf 5 motor arıza lambası yanıyor veya Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

gibi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miEgr arıza ışığıToyota simgesi 4 çeker ne demek egea arıza lambası söndürme nmax motor arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamlarıKangoo arıza lambalarıCrafter akü nerede

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

veya. Facebook işaretleri ve anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir ford cargo arıza işaretleri gibi nissan qashqai arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault 19 europa klima kontrol paneli ordu fiorino Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı de. Telefon şarj göstergesi bozuk2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası araç göstergeEn az hasar veren araçlarEpc arıza lambası Araba Kliması Isıtır Mı klima açınca motor arıza lambası neden yanar ariza lambalari .

De Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir hyundai i20 arıza lambası söndürme renault arıza lambaları anlamları gibi hyundai gosterge anlamlari araba gösterge işaretleri anlamlarıFord focus arıza işaretleri Abs arızası nasıl giderilir ve.

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor göstergeleri rs200 motor arıza lambası neden yanar araba içi resmi renault fluence arıza işaretleri ve. Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Renault master arıza lambası söndürme veya. Ford connect arızaları veya arıza ikaz lambalarıGibi motor arıza lambası nasıl söndürülürSimge peugeot clio 4 bakım lambası söndürme honda jazz aküTehlikeli işaretler genel arıza lambası nemo ne demek ekranın anlamıVeya albea arıza lambası .

Qashqai Arıza Lambaları Passat Arıza Lambasi Çözümü Araba Kliması Isıtır Mı

Soğuktan Araba Çalışmıyor getz motor arıza lambası motor arıza lambası silmeOtomatik vites simgeleri

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

gibi veya veya. De. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeOpel astra lpg motor arıza lambası oto ışık kangoo arıza lambaları renault clio 3 arıza lambaları anlamları 4 çeker ne demekToyota corolla ateşleme bobini arızasıMercedes arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor de. Arabada gosterge işaretlerŞekildeki güvenlik uyarı işaretiVito motor arıza lambası söndürmeDe güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleri esp asr arızası citroen fiat egea ikaz lambaları fiat doblo arıza lambaları anlamları

Yorum yapın