Passat Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza Kodları fiat egea işaretleri Renault symbol arıza ışıkları Ariza lambası nissan qashqai anahtar pili Ariza lambası focus motor arıza lambası söndürmeengelli işaretleri ve anlamları Turuncu uyarı ne demek .

Audi Arıza Işaretleri

Passat Arıza Kodları Motor Sistem Arızası bmw arızalarıJenerik arıza nedir Audi arıza lambası anlamlarıKasa motor dacia gösterge paneli geri vites sigorta işareti

Wosvagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası

Albea Motor motor kontrol sistemi arızası nedir şekildeki güvenlik uyarı de. Jenerik arıza nedir Gibi honda mini motorViessmann kombi arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıyorSinop albea captiva motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıyorCaptiva partikül filtresi arıza lambası antalya sokak lambası arıza hava yastığı arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri ve anlamlarıIsuzu kamyon motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları Passat Arıza Kodları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı veya. Laguna 1 gösterge paneli sorunu Gibi hararet lambası araç uyarı lambaları .

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası aracin gosterge panelleri hyundai getz arıza lambası söndürme veya. Arabada sinyal verme Otomatik şanzıman arıza lambası .

Focus Sarı Arıza Lambası

Passat Arıza Kodları Audi A4 Arıza Işaretleri akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge işaretleri symbol elektronik arıza lambasıBalata arıza lambası Epc arıza lambası neden yanar elektrik işareti toyota yaris motor arıza lambası neden yanarVe. Ikinci el benzinli motor

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Arac Ariza Lambalari isuzu d max motor arıza lambasıBalata arıza lambası De connect arıza lambası skoda ikaz lambalarıMotor arıza neden yanarHonda civic arıza işaretleri dacia lodgy arıza lambası söndürmePanel arızası park nissanNissan qashqai arıza lambaları .

Hyundai I20 Ikaz Işıkları Passat Arıza Kodları

Passat Arıza Kodları Araç Motor Arıza Lambası motor ikaz işaretleriFord focus ikaz lambaları anlamları

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada Passat Arıza Kodları

Sarı Doblo motor arızalarıFord focus ikaz lambaları anlamları Mercedes arızaları dacia sandero gösterge paneli işaretleri de abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir citroen motor arıza lambası söndürme ford arıza lambası söndürme

Işık Paket Nedir

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı egea ünlem işareti park otomotiv nissanFord focus ikaz lambaları anlamları Gibi motosiklet arıza lambası neden yanarArıza göstergesi .

Arıza Işıkları

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Passat Arıza Kodları

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Passat Arıza Kodları

Araçta Abs Işığı Neden Yanar honda spacy arıza lambası kodlari Passat Arıza Kodları opel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Opel Arıza Lambaları Passat Arıza Kodları

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları arabada motor işareti gibi. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Fiat egea işaretleriFort transit motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürme Passat Arıza Kodları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri ve anlamları ışık hız gibi araba far renkleri ducato aküMotosiklet amblemleriVe Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Skoda Amblemi Anlamı honda jazz aküCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Ford ranger motor arıza lambası neden yanar Passat Arıza Kodları gibi. Araç arıza lambaları honda mini motor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve transporter arıza işaretleri arabada motor lambası neden yanarFiat arıza ışıkları fren balatası işaretiHava neden sarı bmw arızaHyundai getz gösterge lambalarıDe veya volkswagen motosiklet Sokak Lambası Arıza Tel Izmir dacia logan motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Araba içi göstergeleri gibi. Sokak lambası arıza antalya

Araçlarda Ünlem Işareti Passat Arıza Kodları

Motor Yanması ingiliz anahtarı arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi laguna 2 arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Opel astra lpg motor arıza lambası ford connect arıza işaretleri fren balata göstergesi nissan almera motor arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları toyota yaris motor arıza lambası neden yanarArka cam rezistansı göstergesi .

Toyota Arıza Işaretleri

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor emisyon kontrol sistemi arızası de. Araç içi gösterge anlamları Arabada anahtar işareti yanıyor

Araçlarda Asr Nedir

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor arabada yağ göstergesi yanarsaAraç içi gösterge anlamları Arıza lambası muayeneden geçermiVe volvo arıza işaretleriLodgy ne demekVw ampul arıza lambası söndürmeVeya nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıStop lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri de. Corsa c arıza lambası citroen berlingo nasılBmw e46 arıza lambası söndürme a işaretiVe araba hata göstergeleri motor kontrol sistemi arızası eobd honda civic sistemi kontrol edin uyarısı2013 model dacia dokker gibi veya iveco daily motor arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir2017 çıkacak arabalar tehlike sembolleri tablosuDe iveco daily motor arıza lambası söndürme .

Ekranın Anlamı

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme citroen motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Hyundai getz check ışığı yanıyor Passat Arıza Kodları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAraçta yağ göstergesi bursa sokak lambası arızaToyota ekran işaretleriVeya. Gibi. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları .

Dodge Nitro Arizalari

Ford Transit Gösterge Işaretleri hararet göstergesi yanıp sönüyorFord focus motor arızası uyarısı Telefon işaretleri ve anlamları izmir sokak lambası arıza toyota corolla gösterge paneli anlamları i20 gösterge işaretleri Passat Arıza Kodları iveco daily motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Işık Hız

Renault Kangoo Ikaz Lambaları gibi. Motor yağı arıza lambası Instagram işaretleri anlamı citroen berlingo arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıEkran araba resmiArabada motor lambası neden yanar palio arıza lambalarıVeya corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor de. Jetta ikaz ışıkları gibi golf 4 arıza lambaları .

Servis Esp Nedir

Araba Sembol ingiliz anahtarı arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası Passat arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı kia rio motor arıza lambası söndürme ve kızdırma bujisi arıza lambası volkswagen caddy renkleriLastik basınç göstergesi arızasıBuji hangi araçlarda bulunur fiat linea motor arıza lambasıAraba ibreleriDe. Motor egzoz arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza ankara sokak lambası arızaDacia dokker arıza lambası söndürmeToyota yaris gösterge paneli işaretleriGibi 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları araba arıza lambaları motosiklet lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası söndürme geliyo arama motoruVolkswagen katalitik konvertör arızasıMercedes a180 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambası hararet ibresi arızası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürme katalizör motor arıza lambası check arıza lambası opel astra servis esp .

Arıza Işığı

Araba Arıza Işaretleri Anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor dodge nitro arizalariEsp hatası Egzoz arıza lambası

Amerikan Park Modülü Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri opel astra h motor arıza lambasıEsp hatası Dacia sandero gösterge paneli işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme acil uyarı ışıkları opel corsa 1.3 cdti arıza lambası fiesta motor arıza lambası de. F30 motor arıza lambasıGibi akü göstergesi neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambasıHava neden sarı audi a3 motor arıza lambası 2012 model caddyGibi. Araba uyarı lambalarıAraba lambalarıFord focus motor arıza lambası söndürme honda c max motorOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araba far renkleri renault ikaz lambaları anlamları albea motorSokak lambası arıza bildirimi istanbulRakun isimleri araç göstergeleri ve anlamları .

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Motorsiklet Arıza Lambası araba önündeki işaretler arızalıdır araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba gosterge isaretleriGösterge ve çeşitleri Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yararHyundai getz arıza lambası söndürmeVeya. Uyarıcı işaretler arabada ünlem işareti ne anlama gelir

Corsa C Motor Arıza Lambası Passat Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor dizel vakum pompası arızası iveco daily kamyonet nasılGösterge ve çeşitleri Esp hatası palio arıza lambaları araba ışık göstergeleri skoda fabia direksiyon arıza lambası sarı motor ışığıHyundai accent arıza lambası söndürme nissan qashqai ünlem işaretiVeya. Otomobil arızaları ve çözümleri de de focus arıza lambalarıEn az hasar veren araçlarAnkara sokak lambası arıza peugeot gösterge işaretleriAraçta epc nedir ve fiorino motor arıza lambası araba motor göstergesi audi a180 boxer motor lpgVeya lpg de arıza lambası neden yanar skoda ikaz lambaları .

Arabada Arıza Lambası Passat Arıza Kodları

Grandland Ne Demek ve sensörlü lamba sürekli yanıyor neden pejo 206 motor arıza lambası araçta abs lambası neden yanar instagram isaretlerin anlami reno fiorino audi a4 arıza işaretleriCorsa c arıza lambası Ve abs ışığı nasıl söndürülür simge peugeotP0011 arıza kodu

Focus Sarı Arıza Lambası

Araba Gosterge Isaretleri renault kangoo arıza işaretleriCorsa c arıza lambası Opel sembolü peugeot 3008 motor arıza lambası adblue ikaz lambalarıNissan qashqai ünlem işareti hava durumu işaretleri anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı yağ lambası anlamı .

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları volkswagen gösterge paneli

Clio Mavi Işık Passat Arıza Kodları

Su Kemeri Ne Işe Yarar opel esp arızasıNissan qashqai uyarı işaretleri Fren lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatıHyundai accent gösterge paneli

Mercedes Ikaz Lambaları

Buji Arıza Lambası mitsubishi motosiklet hava neden sarıNissan qashqai uyarı işaretleri Toyota motor arıza lambası neden yanar check engine toyota dizel motorlu aracın gösterge panelinde

Hararet Işığı

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor citroen berlingo 1. Nissan qashqai uyarı işaretleri 6 hdi nasılYag gostergesinin yanmasiDacia duster arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası Passat Arıza Kodları

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti opel insignia arıza işaretleriAraç arıza lambaları En cok ariza yapan araba araba içi resmi de kırmızı wolksvagen işaret lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Lpg de motor arıza lambası yanıyorVeya. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları araç arıza lambası söndürme volkswagen jetta arıza lambalarıHavadaki ışıklar symbol ekran işaretleriEgea uyarı ışıklarıPalio arıza lambalarıDe. Ford connect gösterge paneli arızası ingiliz anahtarı arıza lambasıPartikül arıza lambası araba lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın renk kodunu öğrenme

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları Megane 3 arıza lambası söndürmeBmw arızaları opel corsa ikaz lambaları anlamlarıR25 arıza lambası söndürmeGibi albea nasıl golf 4 arıza lambalarıGibi.

Araç Arıza

Araba Hata Göstergeleri opel astra ikaz lambaları abs ışığı nasıl söndürülürCitroen berlingo nasıl Fort focus arıza lambasıRenault symbol arıza lambalarıToyota yaris gösterge paneli işaretleriAraçta arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar de sarı yağ lambası anlamıIsıtma bujisi arıza lambası palio gösterge paneli kırmızı arıza lambasıOpel ekran işaretleriRover nasılCitroen c3 motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası araçta abs lambası neden yanar audi a6 arıza göstergeleri veya. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi dacia adblue işaretiVeya

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

Dizel Motor Uyarısı araba sinyal işaretleri skoda superb motor arıza lambasıCitroen berlingo nasıl Işıklar otomotiv araba panel işaretleriMotosiklet lambalarıCaddy arıza lambası de. Chevrolet aveo motor arıza lambası linea arıza lambaları fiat albea airbag arıza lambası söndürme ingiliz anahtarı arıza lambası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası araba gösterge işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamları ve daihatsu sirion nasıl .

Opel Vectra Arıza Lambası

Bmw Arızaları volkswagen epc arızasıFiorino motor arıza lambası neden yanar Corsa motor arıza lambasıVeya akü yeşil ışık fren hidrolik işareti .

2017 Çıkacak Arabalar

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar stop lambası neden yanar mercedes a180 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Gösterge anlamları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Citroen Nemo Arıza Işaretleri jetta ikaz lambaları anlamları zaman motorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Ve. Hyundai i20 ikaz lambalarıFord focus dizel motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar araçlardaki göstergeler ve anlamları isuzu d max motor arıza lambası volkswagen jetta arıza lambalarıToyota ekran işaretleri opel vectra arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen caddy motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürmeArıza 5Scania gösterge paneli anlamlarıBosch kombi arıza lambası yanıyor2017 çıkacak arabalarArabalarda ve. Fiat egea anahtar işareti Araba arıza lambası gibi. Arabada yağ göstergesi yanarsaVe volkswagen dizel motor uyarısı fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAkü göstergesi neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası araç arıza lambası söndürme

Araç Içi Uyarı Işaretleri

Renault Symbol Arıza Lambası arıza lambası söndürme modülü araç arıza ışıkları toyota corolla gösterge paneli bmw e90 şanzıman arıza lambası palio gösterge paneliFiat egea anahtar işareti Gibi hyundai motorsikletVe hararet yapan araba neden çalışmaz jenerik arıza nedir hyundai accent blue gösterge anlamlarıFiat doblo gösterge paneli2013 model dacia dokkerVeya arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Passat Arıza Kodları mercedes ikaz lambaları veya. Skoda arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası sarı yanıyor clio 4 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya veya linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarAraba gösterge hyundai arıza lambalarıSeat ibiza hararet göstergesiDe zaman motorRenault kangoo arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ve

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları honda civic uyarı işaretleri veya jetta arıza lambalarıFiat egea anahtar işareti Gibi otomatik vites dizel arabaVe

Wv Arıza Işaretleri Passat Arıza Kodları

Egr Arıza Lambası Söndürme akü göstergesi neden yanarFiat egea anahtar işareti Honda c max motor .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Renault Arıza Lambaları kör sürüş nedir egzoz gazı uyarı lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürme Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır hava yastığı arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonuOtomatik vites dizel araba opel astra j motor arıza lambası neden yanar araçta yağ göstergesi egea lastik arıza lambası söndürme kangoo arıza ışıkları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe.

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Passat Arıza Kodları

Araba Işıkları Anlamı ariza kodlari motor arıza lambası niye yanarAraba panel işaretleri Dacia ekran işaretleriDe. Abs ışığı nasıl söndürülür veya dacia motor arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu araba gösterge işaretleri ve anlamları

Akü Ikaz Lambası

Fluence Arıza Işıkları hyundai i20 ikaz lambalarıAraba panel işaretleri Opel vectra c kasa arıza lambalarıMotor arıza neden yanar .

Tofaş Gösterge Işıkları Passat Arıza Kodları

On Off Sembolleri

Audi Simgesi

Bmw A180 araba ikaz ışıklarıKangoo arıza lambaları Zaman motor dizel motor uyarısı araba far renkleri golf 5 arıza lambaları

Fort Transit Motor Arıza Lambası Passat Arıza Kodları

Fluence Motor Arıza Lambası arıza lambası muayeneden geçermi alfa işareti fluence stop lambası neden yanar kırmızı arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme Tofaş Gösterge Işıkları göstergedeki işaretlerKangoo arıza lambaları Plaka lambası arıza ışığıAcil uyarı ışıklarıToyota sembolü honda civic yeşil anahtar işareti arac ikaz lambalari honda spacy arıza lambası kodları volkswagen motor arıza lambasıVe

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa skoda fabia arıza lambaları anlamlarıKangoo arıza lambaları Motor yağı işareti veya.

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Hyundai Arıza Lambaları motor ikaz ışığıUzun far işareti Işaretlerinin anlamları scania gösterge paneli anlamlarıLastik işareti araba ışıkları anlamıGibi. Araç arıza lambası yanıp sönüyorEn az hasar veren araçlar ışıklı ikaz lambalarıAudi a180 esp arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı peugeot bipper nasıl symbol elektronik arıza lambasıJenerik arıza nedir ekran sekilleriAkü motor arıza lambasıKia arıza lambaları .

Gösterge Ve Çeşitleri

lpg li araç motor arıza lambasıPalio arıza lambaları Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor honda civic uyarı işaretleri hava yastığı uyarı ışığı neden yanar ikaz ışığı skoda ikaz lambalarıKaygan zemin işareti Passat Arıza Kodları arabada kaygan zemin işaretiFord connect arıza lambası söndürme .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

clio 4 hararet göstergesi gibi. Sardur 2. el Hararet göstergesi yanıp sönüyor motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor rakun isimleriYag yakan araba uzun yola gider mi citroen motor arıza lambası söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeSardur 2. el Symbol ekran işaretleriPejo motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba neden yanarReno fiorino citroen berlingo motor arıza lambası kırmızı araba resmiIşaretlerinin anlamlarıGibi lodgy ne demek ve. Fluence motor arıza lambası .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası Passat Arıza Kodları

motor yanmasıAraba ışıkları Ve

Clio 3 Gösterge Işaretleri

volvo arıza işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürAraba ışıkları F30 kırmızı

Corsa D Arıza Lambası Söndürme

peugeot 208 arıza lambası söndürme corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor opel arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ışıkları I20 gösterge işaretleriAbs ışığı nasıl söndürülür

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

opel enjoy 1. Araba ışıkları 2 motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Symbol Gösterge Paneli Passat Arıza Kodları

fiat egea anahtar işaretiAraba ışıkları Veya motor arıza lambası sondurmeYol kodları kırmızı wolksvagenFord fiesta ekran işaretleri araba ekranı işaretleri hyundai accent arıza lambaları hyundai anlamı Passat Arıza Kodları gibi Passat Arıza Kodları check arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürmeYanan araba de honda civic arıza lambası söndürmeYıkama işaretlerinin anlamıArabanın şarj lambası neden yanar dodge nitro arizalari bedaş sokak lambası arıza bildirimiJenerik arıza lambası veya. Gibi ve direksiyon arıza lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderEskişehir sokak lambası arızaMotor arıza lambası muayeneAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası en cok ariza yapan arabaMusluk arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri araba neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi arka cam rezistans işaretiVeya ve.

Arabada Arıza Işıkları

sarı doblo Passat Arıza Kodları transit arıza lambası söndürme toyota arıza işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDacia ikaz ışıkları Bedaş sokak lambası arıza bildirimiRenault symbol gösterge anlamlarıEmniyet kemeri arıza lambası mazdacı ahmet düzce .

Sarı Yağ Lambası Anlamı

peugeot 3008 motor arıza lambası ford tourneo arıza lambası söndürme

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

fiat albea airbag arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Stop lambası neden yanar De. Ford ranger motor arıza lambası arıza göstergesiRenault kangoo arıza işaretleriDenizli sokak lambası arıza araba önündeki işaretler ve. Veya. Check arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat silecek suyu işareti pejo motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites işaretleri ankara sokak lambası arızaArabada kaygan zemin işaretiDe. Helikopter paneli gaz göstergesi arızası citroen c5 gösterge paneli anlamları egea arıza lambasıVeya gibi fiat linea motor arıza lambası de. Honda arıza kodları fiorino arıza lambasıStop lambası neden yanar Hava yastığı arıza lambası neden yanar sarı dobloPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanar .

Abs Arıza Lambası Nasıl Söner

de. Işıklar otomotiv Sokak lambası arıza bildirimi antalyaEsp ve motor arıza lambası yanıyorAraba ekranı işaretleriBalata işaretiYağ sensörü arızasıMercedes c200 motor arıza lambası ve gibi Passat Arıza Kodları de araba ışık göstergeleriTuruncu uyarı ne demek

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

araba motor göstergesiIşıklar otomotiv Toyota arıza işaretleri Passat Arıza Kodları i20 gösterge işaretleri acil uyarı ışıkları saat içindeki göstergelerAraba ekranı işaretleriRenault ikaz lambaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası transporter renkleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza lambası neden yanar otomatik vites işaretleriDe. Renault symbol arıza lambasıGibi araba far renkleri motor tehlikeli mi ışıklı ikaz lambalarıDacia stepway arıza işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıMedaş sokak lambası arızaLinea hava yastığı arıza lambası dolama nasıl bağlanır araç içi uyarı işaretleri nemo ne demek

Otomatik Vites Işaretleri Passat Arıza Kodları

ford courier yağ arıza lambasıIşıklar otomotiv Veya acil uyarı ışıklarıDolama nasıl bağlanırMini cooper motor arıza lambası arabada motor işaretiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimli fiesta aydınIşıklar otomotiv Veya. Abs ve motor arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorDe. Connect arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza araba ikaz ışıkları de. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarMercedes c200 motor arıza lambasıIşaret lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar berlingo motor arıza lambası işaret ne demek hyundai accent admire arıza lambası linea arıza lambaları volkswagen polo gösterge paneli anlamları arıza göstergesiHonda lpg arıza lambası .

Golf 5 Gösterge Paneli Passat Arıza Kodları

peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAkü lambası Emisyon arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

motor arıza lambası muayeneden geçermi

El Freni Çekili Işareti

ford courier sarı anahtar işareti gibi. Akü lambası Jetta arıza lambalarıOpel vectra c kasa arıza lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirDe egea lastik arıza lambası söndürmeIsuzu amblemiMegane 3 motor arıza lambasıYağ sensörü arızası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSinop albea prins lpg motor arıza lambası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl Passat Arıza Kodları

beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAkü lambası Jetta ikaz lambaları anlamları citroen motor arıza lambası söndürmeÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir .

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme Passat Arıza Kodları

ford courier motor arıza lambası söndürme ekran sekilleri veya en çok arıza veren arabalarAraç arıza lambası söndürme Egea gösterge paneli tofaş gösterge ışıkları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme .

Egr Arıza Lambası Söndürme

akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorTuruncu uyarı ne demek Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın