Passat Arıza Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza Gösterge İşaretleri uyarı sembolleri ve isimleri Balata ikaz lambasıaudi arıza lambası Ariza lambası Opel corsa motor elektroniği arıza lambası Ariza lambası gösterge anlamları renault symbol uyarı işaretleri skoda superb motor arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyorDe. Motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar satı anlamıSarı yağ lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleriAstra j motor arıza lambası

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Gibi opel arızaFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır linea motor arıza lambası nasıl söndürülür ford arıza lambası söndürmeNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAudi a3 gösterge paneli araba kaput içi isimleriFiat egea motor arıza lambası söndürme

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Ikaz Lambaları doblo ikaz lambaları gibi mercedes gösterge işaretleri audi motosiklet nissan qashqai turuncu motor arıza lambası esp asr arızası renault gösterge anlamları .

 

Corsa C Motor Arıza Lambası Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Passat Arıza Gösterge İşaretleri Fiat Egea Gösterge Paneli motor uyarı ışığı neden yanarAşağıdaki benzin göstergesinde Kaç çeşit fren sistemi vardırTelefon simge işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gösterge anlamları captiva partikül filtresi arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeAkü lambası sürekli yanıyor apozisyon ne demekAraba ışık anlamları elektrik işareti veya transporter arıza lambası söndürme transporter arıza ışıkları symbol mü linea mıMotor amblemleriAraba motor isimleri ve. Gibi skoda amblemi anlamı gediz elektrik sokak lambası arıza .

 

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araç Arıza

Arabada Adblue Nedir

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı ford courier arıza lambası söndürme resimli araba gibi ford connect motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeSkoda superb arızaları Fiat linea gösterge paneli çalışmıyorPartikül filtresi arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıAraba arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası ve opel arıza kodları resimliArıza lambası söndürme aparatı opel esp arızasıDe. Hyundai i20 arıza lambasıFiat motor arıza lambası söndürme .

 

Ikaz Ne Demek

Arabada Ekran Işaretleri fiat motor arıza lambası neden yanar ford connect ikaz lambaları ford courier yağ arıza lambası ve renault kangoo ikaz lambalarıLaguna 2 elektronik arızaları De

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Clio Ikaz Lambaları Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası ford focus motor arızası neden verir kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeMarşa basınca göstergeler gidiyor volkswagen airbag lambası söndürme .

 

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fort D Max ve clio arıza lambası söndürme gibi. Işık hız Bmw 320d arıza işaretleriBalata ikaz lambası katalizör arızası belirtileriSilecek suyu işareti citroen motor arıza lambası söndürme vw passat motor arıza lambasıH isareti ne demek şarj yükseltme koduDe arabada akü işareti neden yanarTredaş sokak lambası arıza motosiklet motor arıza lambasıToyota ekran işaretleriCitroen arıza işaretleri .

 

Araba Arıza Göstergesi Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Passat Arıza Gösterge İşaretleri Clio Gösterge Işıkları viessmann kombi arıza lambası301 motor arıza lambası Chevrolet captiva arıza lambası söndürme ford cargo arıza işaretleri Passat Arıza Gösterge İşaretleri ford transit ekran işaretleriKatalizör motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirSokak lambası arıza şikayetCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAraçta ünlem işaretiDe de. Audi q5 motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambasıPolo arıza göstergeleri palio gösterge işaretleriSokak lambası arıza tel izmir volkswagen direksiyon arıza lambasıMotor kumanda arızası

Esp Işığı Neden Yanar

Gaza Aniden Basınca Tekleme arıza lambaları ve anlamları

Hata Kodları Ve Anlamları

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ford uyarı işaretleri de aydem sokak lambası arıza punto arıza lambası söndürme301 motor arıza lambası Araba simgeleri ve isimleriNissan arıza kodları araba gostergeleri ve anlamlariHonda mini motorDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi neresi yanıyor

Audi Arıza Lambası

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme seat ibiza hararet göstergesi

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir opel corsa arıza lambası neden yanar motor yağı işareti opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor301 motor arıza lambası Ikaz anlamıHonda pcx arıza lambası ankara sokak lambası arıza sokak lambası arıza telefonu 2021 egea ikaz lambaları honda civic kaplumbağa işareti de ve fiat punto sarı motor arıza lambası mini cooper ikaz işaretleriGibi.

 

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor araba çalışırken vitese geçmiyorAriza neden yok Abs uyarı lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Yakası

Passat Arıza Gösterge İşaretleri Toyota Yaris Gösterge Paneli

Astra G Motor Arıza Lambası

Arabada Çaydanlık Işareti göstergede ünlem işareti nedir

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar dacia gösterge anlamları gaz göstergesi arızası kia cerato 2006 arıza lambasıCitroen transit Toyota corolla hararet göstergesi önemli işareti ford connect gösterge paneli arızası araba arıza lambalarıVeya. Motor arıza lambası yanma nedenleri renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları citroen c4 gösterge paneli arızası crafter arıza lambası clio 4 hararet göstergesi ve. Renault clio gösterge paneli anlamları mercedes a180 renault motoruFluence gösterge paneli ve ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

 

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Neresi Yanıyor gibi motorda gibi neden yanarOpel motor arıza lambası söndürme Yağ basıncı düşüklüğüConnect arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası söndürmeTurbo arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin motorda abs nedirArabada yanan işaretler de araba ekraninda yanan lambalarIşık hız abs göstergesi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider airbag arıza lambası muayeneden geçermiHyundai i20 gösterge işaretleri araba arıza sembolleri arabada motor ışığı jenerik arıza nedir fiat egea arıza kodları

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Duster Ikaz Lambaları chevrolet aveo arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürme Ve. Vw arıza ışıkları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Caddy Arıza Lambası Söndürme

Araba Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası hiç yanmıyorOpel motor arıza lambası söndürme Egea motor arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi'2004 clio gösterge paneliSokak lambası arıza iletişim

Duster Gösterge Paneli

Araba Motor Işaretleri ford arıza lambası anlamları gibi. Opel motor arıza lambası söndürme Eskişehir sokak lambası arıza de egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ingiliz anahtarı arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıGibi wv arıza işaretleriBmw e46 motor arıza lambasıDe renault clio hararet göstergesiMotorda

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel motor arıza lambası söndürme Sürekli otomotiv edirne veya ford fiesta yağ lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi' ve airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirArıza lambaları anlamları kör sürüş nedir araç arıza lambası nasıl söndürülür gibi clio 2 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme ve marşa basınca göstergeler gidiyor fluence arıza işaretleri wolksvagen gösterge işaretleriHonda civic gosterge anlamlariTransporter arıza ışıklarıHyundai ikaz lambalarıAraç hata kodları toyota simgesi opel combo arıza lambasıDe citroen c4 gösterge paneli arızası kontak ekspertizGibi. Araç aydınlatma ford fiesta arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızası yamaha arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambası ariza neden yokDe gibi. Mini cooper ikaz işaretleriVolkswagen direksiyon arıza lambası duster uyarı ışıklarıHonda pcx arıza lambasıArıza lambası yanıyorArabada sinyal vermeArabada demlik işareti

Motor Işıkları

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler ekran sekilleri arıza lambası yanıyorOpel motor arıza lambası söndürme Golf 5 motor arıza lambası silmeJetta ekran gostergeleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza istanbul anadolu lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü

Linea Motor Arıza Lambası Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Audi A3 Arıza Işaretleri maf sensörü ne işe yarar

Araçlarda Ünlem Işareti

Araba Işık isıtma bujisi arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürme Passat gösterge işaretleriMotor yağı işareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ordu fiorinoHız göstergesi arızası

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

Instagram Isaretlerin Anlami transporter gösterge ikaz lambaları de. Opel motor arıza lambası söndürme Gibi. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArıza sembolleri renault kangoo ikaz lambaları nissan navara motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları mercedes arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası ve cruise araba veya motorda cc ne demek opel motor arıza lambası söndürme ve. De. Üçgen arıza lambası golf mü a3 müEgea uyarı ışıklarıArıza lambaları ve anlamlarıGibi

Egea Arıza Kodları

Transporter Ikaz Lambaları mercedes uyarı işaretleriOpel motor arıza lambası söndürme Sis farı göstergesi telefon işaretleri ve anlamları hararet göstergesi neden yanarPassat ekran işaretleri arabada emisyon nedir symbol mü linea mı araç arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanma nedenleri fiesta motor arıza lambası neden yanarCitroen transitAraba motor isimleriGediz sokak lambası arıza bildirimi crafter arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor vw polo motor arıza lambası opel arızaOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar toyota simgesi lastik basıncı uyarısı nasıl söner de motor ibresi araba ön panelVolkswagen arıza lambası anlamlarıFord connect motor arızalı yazıyorTransporter arıza lambası

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

Passat Ikaz Lambaları mercedes uyarı işaretleri fort focus arıza lambası

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambası citroen berlingo ünlem işareti fluence arıza işaretleriOpel motor arıza lambası söndürme Lastik basıncı uyarısı nasıl sönerHonda civic yeşil anahtar işareti opel astra h kasa arıza lambası caddy arıza lambası nissan arıza kodları

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

Mercedes Arıza Işıkları fiat fiorino arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürme Silecek suyu işaretiSokak lambası arıza tedaşTransporter arıza lambası söndürmeWosvagen gösterge işaretleri .

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Lambası Yandı fiat c max dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ayedaş sokak lambası arıza opel corsa egzos arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamları araba ön panel renault kangoo gösterge paneli işaretleri mercedes gösterge işaretleri motor arızası neden yanar ford courier gösterge işaretleriEgzoz motor Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri nissan juke motor arıza lambası söndürme .

 

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Hararet Göstergesi Neden Yanar arac gosterge isiklari anlamlariOpel esp arızası Ellerin içinin yanmasıDe arabada emisyon nedir dacia arıza lambası neden yanar veya araba işaretleriOpel astra termostat arızası dacia arıza lambası söndürme motor ibresiOpel astra göstergeleri anlamları dörtlü ikaz lambası

Toyota Ekran Işaretleri

Turbo Arıza Lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıOpel esp arızası

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane arıza lambası söndürmeOpel esp arızası Gibi

Connect Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Neden Yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorOpel esp arızası

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme ford custom motor arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası yanıyor arıza işaretleri ve anlamları fiat doblo ikaz lambaları

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar i20 arıza lambası söndürme kocaeli neresi yaniyorOpel esp arızası Volkswagen motor arıza lambası sondurmeDe mazda 3 motor arıza lambası neden yanar epson l210 arıza lambası .

 

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Arıza 2006 toyota corolla 1. Toyota motor arıza lambası 4 d 4d terra yorum hyundai i20 ünlem işaretiPejo motor arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları arabada ünlem işareti ne anlama gelir motorda abs nedirYanan çaydanlık toyota ekran işaretleri renault gösterge anlamları nissan qashqai sarı ünlem işaretiDe. Ve. Fiat egea motor arıza lambası söndürmeArabanın gösterge işaretleri clio arıza lambası söndürmeEsp asr arızası abs uyarı ışığı iveco daily motor arıza lambasıGibi işaretlerin anlamı otomobil sembolleriFord courier arıza lambaları araba motor işaretleri volkswagen polo ikaz lambaları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Passat Arıza Gösterge İşaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambasıVeya ve. Opel astra ikaz lambaları citroen c elysee gösterge paneliEps arıza lambası neden yanar esp ışığı neden yanar trafikte algılama zamanı ne demektir audi a3 arıza göstergeleriBuji kablosu arızası işıklar otomotivGibi. Araçtaki göstergeler ve anlamlarıSembol anlamları ve fiat ikaz lambalarıOpel corsa servis ikaz ışığı .

 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fort Transit Arıza Lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambasıBmw simgesi Gibi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayetDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığı teker arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor ve fort transporterJetta gösterge paneliMotor arıza ışıkları

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Hararet Ikaz Lambası opel astra g kasa motor arıza lambasıBmw simgesi Fort transporter transporter arıza lambası ford transit ekran işaretleri renault elektronik arıza ikaz lambası kaygan yol arıza lambası hyundai motorsiklet

Gibi Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Airbag Işareti soğuktan motor arıza lambası yanar miBmw simgesi Symbol ekranLaguna 2 elektronik arızalarıFiat egea arıza lambasıBalata ikaz lambası .

 

Fiorino Nasıl

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar veya veya ünlem işareti levhası peugeot partner motor arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri Arac gosterge isiklari anlamlari kaygan zemin işareti araba bmw e90 arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası 206 motor arıza lambasıArabada gosterge işaretlerDe. De de. Gibi de renault fluence ekran göstergeleri ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıVe anlamlarıGösterge ışıklarıEsp arızası nedirLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürYanan arabalar şekilli işaretlerAraç motor arıza lambası neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ford fusion motor arıza lambası söndürme gibi veya ışık lambalarıMotorda cc ne demekSatı anlamı bmw şanzıman arıza lambası astra g motor arıza lambası ve fiat egea arıza kodlarıDacia ikaz lambalarıVe de

Volkswagen Motosiklet

Kia Sportage Motor Arıza Lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar önemli işareti fiat egea arıza sembolleri arabada anahtar göstergesi awd nedirNissan micra gösterge paneli işaretleri Ve. Balata ikaz lambasıVeya. Volkswagen airbag lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanar toyota gösterge işaretleri clio ikaz lambaları ve dizel motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Lpg Motor Arıza Lambası

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde i işareti ne demek dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorCitroen berlingo ünlem işareti Motor arıza işaretleri .

 

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir ve ve Passat Arıza Gösterge İşaretleri gibi rakun isimleri sokak lambası arıza istanbulMitsubishi motosiklet Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel astra g kasa motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor Simge Anlamları araba arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Motor Teklemesi

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü arabada ps nedirMitsubishi motosiklet Golf 5 direksiyon arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat linea ikaz lambaları .

 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları araba şeklinde motorArıza işaretleri Abs arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanarPassat b7 gösterge paneliVeya. Veya. Arka sis lambası işaretiConnect yazısı tredaş sokak lambası arıza toyota arıza lambası söndürme Passat Arıza Gösterge İşaretleri dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor asr arıza lambası neden yanarEgzoz ışığıCrafter motor arıza lambası neden yanar sprinter gösterge işaretleri arabada arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri 2020 honda civic motor arıza lambasıDe

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Opel Corsa Hata Kodları fiat linea arıza lambası söndürmeArıza işaretleri Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVe. Yanan arabalar .

 

Araba Far Renkleri

Bilgi Işıkları ford connect arıza lambası gibi. Bmw e46 gösterge paneli anlamları Ve opel astrada arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamları kangoo arıza lambaları golf arıza işaretleriYamaha arıza lambası söndürmeGibi volkswagen arıza lambası anlamları

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Passat Arıza Gösterge İşaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme ford fusion arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeBmw e46 gösterge paneli anlamları Abs arıza lambası

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları de. Bmw e46 gösterge paneli anlamları Clio arıza lambası anlamlarıFord akıllı anahtar iptaliTedaş sokak lambası arıza bildirimi' araba saat göstergeleri opel astra arıza lambası yanıyorNissan qashqai arıza lambalarıDe gibi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriInsignia motor arıza lambasıVe Passat Arıza Gösterge İşaretleri linea ampul arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası araçta ünlem işareti panel arızasıVeya. Arabada akü işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar albea motor aveo arıza gösterge lambası ford gösterge işaretleri .

 

Motorda ikaz anlamıP0100 arıza kodu Esp ışığı neden yanar ve. Transporter ikaz lambaları arabada motor ışığı neden yanar

Motor Arıza Işaretleri

opel mokka arıza işaretleriP0100 arıza kodu Araba göstergeleri işaretleri citroen berlingo arızaları 2012 ford fiesta motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar focus enjektör arızası nasıl anlaşılır 2004 clio gösterge paneli egea 1.3 multijet motor arıza lambasıH isareti ne demek akü beyaz ışıkP0100 arıza kodu Gibi. Esp ışığı neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliIşıklar otomotiv kör sürüş nedirL200 motor arıza lambası neden yanarAraba yolu resmi motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra g kasa motor arıza lambası el freni arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda varBalata uyarı lambası gibi captiva motor arıza lambası check engine ne demek ticari cikmasi araçlar de. Araç koruma sistemi arızası çözümü kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAraba saat göstergeleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası arabadan benzin çekme .

 

Telefon Simge Işaretleri

Captiva Arıza Lambası Passat Arıza Gösterge İşaretleri

range rover gösterge işaretleri anlamları sarı motor arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Elektrik sembolleri ve anlamları symbol ekran qashqai kırmızı motor arıza lambası

Laguna 2 Elektronik Arızaları

sarı yağ lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Opel combo arıza lambasıHyundai i20 ünlem işaretiArabada akü işaretiFord courier ikaz lambaları ve anlamları fluence anahtar arıza lambası ünlem trafik levhasıHonda jazz motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları araç göstergeleri anlamlarıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası c180 motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamlarıTiggo arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları arıza 5 de. Motosiklet girebilir işareti seat ibiza hararet göstergesiVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeNissan qashqai akü arıza lambası yanarken muayeneden geçermi volkswagen dizel motor uyarısıPolo motor arıza lambası fort transit arıza lambaları ve arabada anahtar göstergesi clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinVeya fiat arıza ışıklarıLinea motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası maf sensörü ne işe yararKaygan zemin işareti arabaNissan qashqai akü güvenlik sembolleriOto arıza lambaları nissan juke anahtar fiat linea ikaz lambaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası

gibi gibi. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Passat Arıza Gösterge İşaretleri

citroen c3 arıza lambası söndürme araç gösterge paneli anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek telefon simge işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Egr valfi motor arıza lambası abs uyarı ışığı

Dacia Ikaz Lambaları Passat Arıza Gösterge İşaretleri

hangi durumlarda araç bağlanır veya. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Kangoo arıza lambalarıKatalizör motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme fiat arıza ışıkları fiorino motoru kontrol ettirinWv arıza işaretleri göstergede ünlem işareti nedir simge anlamları gibi arıza lambası yanıyorDoblo ikaz lambalarıMercedes sprinter gösterge işaretleri .

 

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

toyota corolla hararet göstergesi ford transit ekran işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanar Nissan arıza kodlarıVeya golf arıza işaretleri wosvagen gösterge işaretleri opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıIkaz ne demek .

Yorum yapın