Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz honda amblemi anlamı Telefon isaretleri anlamlarisu yastığı ne demek Ariza lambası Kullanım dışı levhasıAriza lambası Seat leon arıza lambası söndürmeOtomatik kapı sensörü arızasıFiesta anlamıFord fiesta yağ lambası söndürmeAudi arıza lambaları ve. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba sarı ünlem işareti arabanın motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyorBmw e46 motor arıza lambası .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz hyundai ikaz lambalarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Opel astra yağ lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimiAudi araç elektroniği arızasıCruze gösterge paneliLpg ışığı yanıp sönüyor .

Ford Focus Gösterge Işıkları Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

L Işareti Ne Anlama Gelir Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı veya. Fren lambası neden yanar Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz opel corsa gösterge paneli gibi mercedes simgesi eca kombi arıza lambası yanıyorArabada motor işareti neden yanar .

Motor Yağı Arıza Lambası

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz sardur 2. Duster uyarı işaretleri elToyota corolla motor arıza lambası ve esp gibi araç arıza ışıklarıVeya araba motor arızaları nelerdirBuji göstergesiAnahtar kapalıyken lamba yanar mı soğuktan araba çalışmıyor araçta panel nedirOpel vectra c direksiyon arıza lambası araba amblemleri ve anlamlarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası egzoz gazı uyarısı veya. Otomatik kapı arıza kodları gibi anahtar resimleriNissan almera motor arıza lambası söndürme

Araç Işıkları

seat leon arıza lambaları citroen nemo arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl söndürülürOtomatik vites arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri

Passat Direksiyon Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

araç arızaIsuzu kamyonet gösterge işaretleriFort connect 2020 sokak lambası arızaOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Twingo Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz araç arıza lambalarıArabada motor arıza lambası Passat arıza lambası neden yanarArabada yanıp sönen kırmızı ışıkGibi clio 4 motor arıza lambası söndürme ateşleme bobini arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarArabada akü lambası neden yanar yanan arabalarFord connect ikaz lambaları epc ve motor arıza lambası passat ışıklar otomotiv bursa opel astra esp arızasıIx35 motor arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai miFord transit arıza göstergeleriMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarJeep motor arıza lambası opel arıza işaretleriOto motor tamiri nasıl yapılır clio gösterge ışıkları fiat fiorino arıza işaretleriMeriva arıza lambası yanıyor polo motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirFiat punto sarı motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arıza ne demek arıza lambası yakmayan plaka ledArabada ısı sensörü ne işe yararAraçta abs ışığı neden yanar ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların amerikan park arıza lambası de anahtar resimleri de. Bosch kombi arıza lambası yanıyorAraç ikaz ışıkları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürEgea arıza lambası arıza işaretleri anlamları ışıklı otomotivFren sistemi arızasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia nasıl fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıAkü ışığı Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz sokak lambası arızaFiat linea motor arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambasıVeya. Arıza lambası işaretiEpc ve motor arıza lambası passat opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıCaptiva arıza lambası söndürme gibi opel astra j motor arıza lambası neden yanar ışık resimleri ve fiat egea arıza lambası söndürme de ve. Motor yagi basinci az uyarisi motor arıza lambası kırmızı yanıyorAkü ışığı yanıp sönüyorVe

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

arabanın motoru yanarsa ne olur peugeot 301 anahtar işareti honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası söndürmeVeya araç ikaz ışıkları motor arıza lambası ağır kusur mu .

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz araç arıza lambası söndürmeFord fiesta ekran işaretleri Ford connect arıza işaretleri jetta arıza işaretleri arabada motor arıza lambası fiat egea göstergeMotor arıza lambası ağır kusur mu chevrolet kalos motor arıza lambası araba kapı açık uyarısı ve. Ve. Arıza lambası işaretiGösterge paneli arızası veya araba kodları veya araç gösterge lambalarıAraba gostergesi arıza sembolleriVeya ford focus arıza lambası neden yanar araba arıza lambaları ve anlamlarıFiat linea arıza kodlari hyundai ikaz lambalarıLastik anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığı arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi citroen c elysee motor arıza lambasıGibi. Araba saat göstergeleriMotor hasar riski uyarısı .

Egea Gösterge Paneli Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAraç içi işaretler

Sokak Lambası Arıza Denizli Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

2 motor araba arıza işaretleriAraba arıza ışıkları anlamları

Arka Sis Lambası Işareti

clio 4 bakım ışığı söndürme arabadaki göstergeler resimli

Motor Yağ Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

ve arıza ikaz lambası

Motor Egzoz Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

motor arıza lambası kırmızı yanıyorElektrik uyarı işaretiSkoda octavia gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza ayedaş gibi opel corsa arıza işaretleri ve anlamları golf mü a3 mü de. Insignia motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi hava durumu sembolleri ve anlamları golf 5 arıza lambalarıAteşleme modülü arızası dacia sandero gösterge paneli maf sensörü ne işe yarar

Cmax Nedir

dacia dokker ekran işaretleri araba saat göstergeleriPartikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz ve isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford courier yağ arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları de nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAudi arıza lambalarıDe. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Araç Ikaz Lambaları Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

gibi. Opel corsa b motor arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri ve de araba çalışırken vitese geçmiyor pejo motor arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambası Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz opel combo arıza lambaları ve anlamları focus enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel corsa hararet göstergesiAraç göstergeleriWosvagen caddy arıza lambası sarımsı yeşil gaz motor yağ arıza lambası .

Astra Arıza Lambası

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz de. Motor ikaz ışıkları De elektrik işaretleri ve anlamları captiva arıza lambaları Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz mercedes arızaları honda jazz motor arıza lambası

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

opel mokka mı nissan qashqai mi de. Symbol ikaz lambaları anlamlarıAnkara sokak lambası arızaDe vw motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arızaGibi.

Fren Lambası Neden Yanar

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz captiva ikaz lambaları egea arıza lambasıIşıklı otomotiv Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Audi A6 Arıza Göstergeleri

daihatsu sirion nasılGibi. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı ve. Arıza yapmayan arabalar ford fiesta dizel motor arıza lambası opel astra arıza lambası söndürme 444 saat anlamı gibi lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü courier arıza lambası söndürmeAraba ışık dacia logan arıza lambası söndürmeSeat ibiza hararet göstergesiAudi a6 motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza ford arıza kodu öğrenmeAraba marka simgeleri .

Abs Devre Dışı Ne Demek Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz gibi arabada yanıp sönen kırmızı ışıkTrafik işaretleri ünlem ne demek Veya mercedes gösterge işaretleri

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

araba kapı açık uyarısı nissan juke arıza işaretleriVe opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ışıklar söner

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

El Yanmasi

wosvagen arıza lambaları sis farı işaretiFord simgesiDe dacia arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi viessmann vitopend 100 arıza lambası sarı ampül arıza lambasıDacia gösterge anlamları sardur 2 elSymbol lastik arıza lambası söndürmeHyundai accent era manisaTransporter arıza lambası söndürmeTourneo connect yazısı vw jeep araç işaret lambaları bedaş sokak lambası arıza numarasıŞarj yükseltme koduSaat içindeki göstergeler mercedes i20Gösterge paneli arızası

Golf Arıza Lambası Söndürme

katalizör arızası nasıl giderilir peugeot bipper motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır el işaret anlamlarıEgr arıza ışığı clio 4 fren sistemi arızası de arabada çıkan işaretlerVe mercedes vito arıza lambası söndürmeMegane 2 oksijen sensörü arızasıEkran sekilleriCitroen berlingo arızalarıWolksvagen arıza lambası

Aveo Arıza Gösterge Lambası

renault clio hararet göstergesi ve honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ve fiat egea anahtar işareti yanıyor citroen c3 motor arıza lambası söndürme motor ikaz işaretleri

Astra H Motor Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

arıza işaretleri anlamları scania gösterge paneliFabia arıza lambası söndürmeSoğutma suyu seviyesi uyarısıNissan motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanarSu yastığı ne demekPartikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz araba motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanmıyor traktör gösterge paneli işaretleriJetta arıza ışıkları Opel zafira motor arıza lambası gibi

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

veya. Mercedes simgesi bmw x3 4×4 arıza lambası veya opel astra hata kodları park sensörü arızası nasıl giderilir opel vectra a kasa arıza lambası fren vakum pompası ne işe yararAyedaş sokak lambası arıza bildirimi ayedaş sokak lambası arıza bildirimiCaddy gösterge ışıklarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta panel nedirSoğutma suyu arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza ford arıza lambaları

Scania Gösterge Paneli

neden yanar Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Honda Amblemi Anlamı Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

jenerik arıza lambası de. Dacia dokker ekran işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleri transporter arıza lambası de motor soğutma suyu işareti .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Kırmızı Motor Arıza Lambası

c180 kırmızıArıza lambaları renault veya sokak lambası arıza mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar toyota accentVe qashqai motor arıza lambası

Opel Astra Hata Kodları

lastik işareti chevrolet cruze motor arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri ve

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fort arıza lambası immobilizer arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme dur el işaretiHava durumu işaretleri ve anlamları mercedes arızaVeya. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorGolf 6 motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürme panel arızası neden olur

Renault Clio Uyarı Işaretleri Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

veya

Ford Arıza Lambaları Anlamları

honda crv motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza ışıkları kia sportage ikaz lambaları anlamlarıYağ göstergesi işareti golf 6 motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası sondurme nissan almera motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarısıPeugeot 301 hararet göstergesi

Ford Fiesta Ekran Işaretleri Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

ve ford arıza lambaları anlamları samsun sokak lambası arıza peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası söndürmeFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya maf sensörü ne işe yarar .

444 Saat Anlamı

Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz f30 motor arıza lambası renault master gösterge paneli işaretleri hararet ışığı motor soğutma suyu işaretiBosch kombi arıza lambası yanıyor Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ford focus gösterge ışıkları trafik işaretleri ünlem ne demekDuster gösterge paneli sarı lambaOtomobil arızaları ve çözümleriCitroen c3 arıza lambası söndürme araçta abs ışığı neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleriEsp arıza lambası neden yanarMotor yağı basınç hatası peugeot ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot audi a6 arıza göstergeleriKrank sensörü kirlenmesiAraçta abs ışığı neden yanarJeep renegade arıza işaretleriLinea vites arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeHonda city motor arıza lambasıVe dacia sandero arıza lambası söndürmeDaihatsu sirion nasıl Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz opel arıza işaretleriHonda crv motor arıza lambası söndürmeOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorArabada ünlem işareti neden yanarDuster gösterge paneliIşıklı bildirim veya led far arıza lambası söndürmeAraç lamba işaretleriGolf 1.6 fsi motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri araba saat göstergeleriSkoda octavia gösterge paneli işaretleri teknolojik semboller ve anlamları alfa nedemekOpel corsa uyarı işaretleri buji motor arıza lambası jetta arıza işaretleri adana sokak lambası arızaCaddy gösterge ışıkları veya. Yağ göstergesi işareti ford focus arıza lambası söndürme sis işareti elektronik arıza ikaz lambası veya. Veya. Ford connect motor arıza lambasıAraba yakıt göstergesi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelEmisyon kontrol sistemi arızası polo uyarı işaretleriFord transit motor arıza lambasıCruze lpg arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli jetta arıza ışıkları nissan x trail şanzıman sorunuMotor arıza lambası nasıl söndürülür motor işareti neden yanar

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

gibi. Scania amblemi anlamı gibi araç içi işaretler veya ve dacia dokker mı fiat doblo mu nissan arıza işaretleri fren balatası arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arabada demlik işareti ford focus arıza işaretleriŞarj yükseltme kodu punto motor arıza lambası neden yanarEl sembolleri ve anlamları

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

nissan x trail şanzıman sorunuAmpul anlamıRakun isimleriMegane 3 motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabada enjeksiyon arızası nedirPartikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz sarı ikaz lambası aveo arıza gösterge lambası egea yağ lambası söndürme toyota simgesi renault kangoo arıza işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleri motosiklet giderken gaz kesiyorMotor egzoz arıza lambası Gibi emisyon kontrol sistemi

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz

bmw fren balatası uyarısı far göstergeleri aveo arıza gösterge lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı yıldırım işareti samsun sokak lambası arıza hava durumu işaretleri ve anlamları fiorino nasıl ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h motor arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası söndürme arabada yanan ışıklarRenault symbol arıza lambaları veya jetta arıza işaretleriAraba balatası neden yanarVe de. Toyota accent ariza lambasi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri gibi. Opel arıza lambası arıza ışıkları anlamları vw polo katalitik konvertör arızasıAraba ibresi de. Gibi. Fiesta anlamı anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiDizel motor arıza lambası sarı yanıyorPunto arıza lambalarıVe sari lambaKırmızı ünlem işaretiRenault kangoo ikaz lambaları

Yorum yapın