P0113 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0113 cc ne demek motor Arabada yanan ışıklar Ariza lambası oto göstergehonda crv ikaz işaretleri Ariza lambası Honda pcx arıza kodlarıVe. Ve veya. Motor yağ basıncı ikaz ışığı opel corsa ikaz lambaları egea motor arıza lambası söndürmeAkü arıza lambası neden yanar veya. Ford courier partikül filtresi arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığı de gibi veya. Veya. Mercedes sprinter arıza lambalarıArabanın şarj lambası neden yanar yağ lambasının özellikleri .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

P0113 motor soğutma suyu arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söndürülür Ford focus arıza lambası p0001 arıza koduServis arıza uyarı lambası neden yanarCourier motor arıza lambası arac gostergeleri .

Renault Clio Ikaz Lambaları

P0113 arıza ışıklarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirMotor arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea sorunları ducato motor arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFren balata arıza lambasıKullanım dışı levhası P0113 trafik semboller ve anlamları opel astra g gösterge ışıklarıFiat egea arıza kodları araba ikaz lambaları ünlem işaretiDe

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası

P0113 arac gostergeleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Hyundai h100 gösterge paneli anlamları yağ lambasının özellikleri renault motorsikletPolo arıza lambaları citroen gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası opel astra sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası .

P0113

P0113 fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları egr arıza lambası P0113 p0003 arıza kodu p0351 arıza kodu isuzu d max 4×4 arıza lambasıIkaz ışığı Motor arıza lambası niye yanarRenault symbol ikaz lambaları ve

Araç Gösterge Işaretleri

P0113 w124 arıza lambaları eskişehir sokak lambası arızaIkaz ışığı Megan 2 elektronik arızası peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeAraba ekran işaretleri arabada egr nedir araba motor isimleriI20 arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürme gibi. Bmw e46 gösterge paneli anlamları ve. Hava filtresi arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıRenault clio arıza lambası hyundai simgesiHyundai arıza işaretleri

Ariza Lambasi P0113

P0113 veya. Ikaz ışığı Hyundai i20 sarı ünlem işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeYolda radar nasıl anlaşılır ön ısıtma göstergesi neden yanar renault flash sorunları gibi araba motor isimleriFord courier ikaz lambaları arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası neden yanarIşaret anlamı işaret anlamı akü arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısıNissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi opel vectra motor arıza lambasıTiguan renkleri arabanın hız göstergesi çalışmıyor .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

P0113 P0113 opel astra 1. Kia sportage gösterge işaretleri 4 turbo arıza lambası toyota corolla arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası P0113 ford courier ikaz lambaları akü yeşil ışık yanmıyor .

Gibi P0113

P0113 arabada arıza lambası honda arıza işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanar Mercedes arıza citroen berlingo motor arıza lambası söndürme yakıtta su var işareti dizel şahinArac eş anlamlısı havanın sarı olması ne anlama gelir .

Araba Kadran

P0113 P0113 citroen c4 motor arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

P0113 doblo arıza işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAraba ibresi Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekMercedes a180 renault motoruAraçtaki göstergelerVe check lambası motor ekran resmi

Bugün Arıza Var Mı

P0113 ford courier motor arıza lambası nasıl sönerAraba ibresi

Ve P0113

P0113 fluence motor arıza lambası söndürme peugeot 301 hararet göstergesi P0113 megane 2 arıza lambası söndürme P0113 renault symbol gösterge ışıkları P0113 arızalı yazısı megane 3 arıza lambası söndürmeAraba ibresi

Motor Ibresi

P0113 gösterge paneliAraba ibresi Araç göstergeFluence motor arıza lambası .

Gibi P0113

P0113 araç içi gösterge anlamları

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası

P0113 arabada a işaretiKia sportage gösterge işaretleri Arıza lambası kodlarıArabada gösterge işaretleri fiesta motor arıza lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor üçgen içinde çarpı trafik işareti veya hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek abs arıza lambası neden yanar P0113 hız göstergesi arızası fiyatlarıVe fiat albea arıza göstergeleri renault symbol ikaz lambaları anlamlarıGibi. Ünlem işaretli trafik levhası megane 2 motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası cc ne demek motorIkaz işareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyorDe. Opel astra g gösterge ışıkları jetta arıza işaretleri pil bitmek üzere ne demekIsuzu amblemi de opel astra arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olur motor arıza lambası yanma sebepleriPassat egr arızası ford fiesta sarı ünlem işaretiÜnlem işareti arabada ne demek gibi de. Fiat palio gösterge paneli işaretleri ve. Skoda 2016 jeepHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür veya i20 arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanar

Işaretlerinin Anlamları

P0113 arıza bu hafta varmı veya. Kia sportage gösterge işaretleri

Arıza Lamba Işaretleri P0113

P0113 fiat linea anahtar işaretiKia sportage gösterge işaretleri Renault gösterge paneli işaretleri .

Direk Lambası Arıza

P0113 lancer arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıOpel corsa ikaz lambaları P0113 cf moto 150 nk arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme sistem hatasıAraba motor isimleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret gibi de. Fort cornetDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor captiva motor arıza lambası söndürmeEl freni göstergesiSokak lambası arıza ankara motor arıza ışıklarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirEnjeksiyon kontrol edinFord connect motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleriFord focus motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı işaretleri arabada egr nedirŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniToyota corolla ünlem işareti volkswagen motor arıza lambası sondurme seat motor arıza lambasıSistem hatasıToyota corolla anahtar arıza lambası i20 arıza lambası söndürmeCourier gösterge işaretleri motor arıza lambası lpgYolda radar nasıl anlaşılırEgr arıza belirtileriDe astra g arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürmeNissan juke motor arıza lambası söndürme .

P0340 Arıza Kodu

P0113 arabada direk nedir akü işaretinin yanması

Motor Arızası Neden Yanar P0113

P0113 yağ işareti4wd nedir Egea yağ lambası söndürmeFocus 2 gösterge paneli oksijen sensörü motor arıza lambasıDe. Hata kodları ve anlamlarıDe. Arabada motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambası söndürmeSure isimleri anlamları hyundai accent era gösterge paneliOksijen sensörü motor arıza lambası gibi. Tata arabaları nasıl

Sarı Ampül Arıza Lambası

P0113

Araçlarda Gosterge Isaretleri

P0113 getz arıza lambası4wd nedir Rover nasıl megane 2 servis lambası yanıyorBmw a180 uyarı ikaz işaretleri motorsiklet resmi sokak lambası arıza bildirimi izmir motor arıza lambası mercedes fren balatası ikaz lambasıGibi bmw arıza araba önündeki işaretlerUyarı işaretiHonda fd6 motor arıza lambasıFren balatası ikaz lambası

Egea Arıza Lambası

P0113 samsun sokak lambası arıza medaş sokak lambası arıza hyundai i20 gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambaları ve araç arıza lambaları aveo arıza gösterge lambası4wd nedir El yanmasi ford custom motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sondurmeHonda arıza ışıkları abs ışığı nasıl söndürülür ford dizel motor arıza lambası neden yanarRenault motorsiklet dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorVeya. Opel corsa uyarı işaretleri bmw sarıFiat linea arıza işaretleriSatı anlamı enjeksiyon arıza lambası

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

P0113 ford courier arıza lambaları4wd nedir Audi a5 kırmızı arabanın gösterge işaretleri fren balatası ikaz lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden mercedes arıza araç arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası motor arıza lambası işareti de motor ve esp arıza lambası yanıyor

Motor Ikaz Işıkları P0113

P0113 porsche simgesi yağ lambasının özellikleri4wd nedir Ford fiesta gösterge paneli arızasıVe fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe P0113 de P0113 bmw e46 motor arıza lambası4wd nedir Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları araba enjeksiyonu nedir nissan x trail şanzıman sorunu ford arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Araba Göstergesi

P0113 crossland ne demek4wd nedir Işaretlerinin anlamlarıI20 motor arıza lambası yanıyor rks motor arıza lambasıAlaaddin anlamı uyarıcı işaretlerin özellikleri arıza 9 bölümFort fiesta arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası P0113 samsun sokak lambası arızaDoblo motor arıza lambası neden yanar

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar

P0113 ve veya araba işaretleri akü işaretinin yanması ampul arıza lambası muayeneden geçermi arızalı yazısı el yanmasi4wd nedir Corsa c motor arıza lambasıDe peugeot gösterge işaretleri gibi. Peugeot 206 motor arıza lambasıDe araba ariza lambalari doblo arıza kodlarıKırmızı motorDacia arıza lambaları

Arabanın Göstergeleri

P0113 motor arıza lambası ne zaman söner4wd nedir Motor arıza ışığı neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürme i işareti ne anlama gelir arabada ekran işaretleriNissan qashqai ikaz lambaları ısuzu motor arıza lambasıNeyi gösterir yol kodları araçta abs lambası neden yanar .

Araç Arıza Lambası Söndürme

P0113 P0113 fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorCourier arıza lambası De. Yağ lambası neden yanıp sönerHava durumu simgeleri ve anlamlarıKötü yakıt arıza lambası esp arızası nasıl giderilirAraba marka simgeleri araç arıza kodlarıGibi eskişehir sokak lambası arızaAraba ekranında çıkan işaretler veya gösterge paneli ışıkları hava durumu işaretlerinin anlamı honda jazz motor arıza lambası neden yanar el freninin çekili olduğunu gösteren işaret beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar alfa simgesi ford courier arıza lambası anahtar işaretiGetz arıza lambası motor resmiNissan qashqai sarı ünlem işareti p0003 arıza kodu

Dsg Arıza Lambası P0113

P0113 mercedes dobloCourier arıza lambası Motorda abs nedirHararet ikaz lambasıArabada yağ lambası yanarsaOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor bilgilendirme işareti

Akü Göstergesi Neden Yanar P0113

P0113

Linea Servis Işığı Söndürme

P0113

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

P0113 mercedes arızalarıCourier arıza lambası Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıOpel astra g arıza lambaları anlamları araba arıza ışıkları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir honda crv arıza lambası neden yanarBmw motor motor resmiOpel vectra c direksiyon arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi gibi. Opel arıza lambalarıGibi skoda octavia arıza lambası söndürme fiat doblo arıza ışıkları chevrolet captiva arıza gösterge lambası 4 çeker ne demek arabada hata işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar skoda superb arıza lambası söndürme anahtar simgesi

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası P0113

P0113 şarj ikaz ışığıCourier arıza lambası Opel corsa servis ikaz ışığıŞarj ikaz ışığı ford simgesiGibi tüplü araba motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi opel vectra c kasa motor arıza lambası fiorino arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

P0113 P0113 uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniCourier arıza lambası Bmw uyarı işaretleri punto arıza ışıkları fiat palio gösterge paneli işaretleriSimgelerin anlamıOpel corsa arıza lambasıVe. Abs uyarı ışığı nedirVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti citroen berlingo motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza antalya citroen gösterge paneli işaretleriJetta 7 ne zaman çıkacak P0113 denizli aydem sokak lambası arıza toyota accent honda civic motor arıza lambası neden yanar

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar P0113

P0113 airbag ışığı nasıl söndürülürCourier arıza lambası El freni göstergesi

Yag Gostergesinin Yanmasi

P0113 fluence motor arıza lambası neden yanar oto ışık su göstergesi

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

P0113 gibi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCourier arıza lambası Yağ arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arızaLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe. En çok arıza veren arabalar P0113 mercedes arıza lambası P0113

Motor Arıza Lambası Lpg

P0113 esp işaretiCourier arıza lambası Ford fiesta ikaz lambaları abs ve motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambası enjeksiyon arıza lambası buji kablosu arızasıP0113 trafik semboller ve anlamları golf 5 arıza lambaları arabada ünlem işareti ne demek motor arıza lambası bereye gösterilir tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAraçta anahtar işareti Araçta epc nedirGibi. Ekranda yıldız işaretiIşıklar söner clio arıza lambası anlamları simgelerin anlamı kaç çeşit fren sistemi vardır araç simgeleriBmw fren balatası arıza lambasıUzun far kısa far işaretiSu kemeri ne işe yarar abs uyarı ışığı nedir veya. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası (eobd) hyundai i10 gösterge paneliFord connect arıza ışıkları citroen nemo arıza lambaları lastik basıncı ikaz lambasıRenault clio ünlem işaretiArıza lambası nasıl söndürülür epc ve motor arıza lambası poloBmw işaretiArıza ikaz lambası ne zaman yanarCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlari fiat doblo arıza lambasıDikkat işaretiDe fiat punto ikaz lambaları anlamlarıArabada adblue nedir fiat linea servis ışığı söndürme peugeot 301 servis ışığı neden yanarMotor yağ basıncı ikaz ışığı ve renault symbol arıza lambası söndürme gibi

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

P0113 arıza lambaları ve anlamlarıAraçta anahtar işareti Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizEkran sekilleri arabada yanan ışıklar ford mondeo gösterge paneli işaretleri .

Yakıtta Su Var Işareti

P0113 polo ikaz ışıkları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor dizel yakıt göstergesi arızasıToyota uyarı işaretleri Fren balatası uyarısıDoblo arıza kodları .

Su Kemeri Ne Işe Yarar P0113

P0113 ford cargo motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambaları porsche simgesi symbol arıza işaretleri

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor P0113

P0113 kızdırma bujisi işareti301 motor arıza lambası Veya lastik basıncı ikaz lambası veya

Neresi Yanıyor

P0113 motor arıza lambası nasıl söndürülür mitsubishi arıza lambası301 motor arıza lambası Volkswagen katalitik konvertör arızası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarGibi. Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorIşık arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ de ford cargo motor arıza lambası neden yanar helikopter paneliCitroen c3 arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıklarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat egea sorunlarıAraba arıza lambası neden yanarClio motor arıza lambasıJetta arıza ışıklarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti citroen c elysee gösterge paneli araba arızaları ve nedenleriSokak lambası arıza antalyaEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıGibi boxer nedir audi a3 arıza göstergeleri seat motor arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamlarıVeya hyundai accent era arıza lambaları ve. Linea arıza ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFord transit anahtar işareti nedirAraba arıza ışıkları anlamları dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor audi a3 araç elektroniği arızasıMazot filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilirAraç arıza kodları .

De P0113

P0113 duster ekran işaretleriIşık arıza lambası Ve veya. Connect arıza lambası söndürme fiat linea airbag arıza lambası söndürme motor yağı basınç hatası peugeotSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza işaretleri araba volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı egea plaka lambası arıza4 çeker ne demekCruze arıza lambası söndürme buji arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor honda civic ekran işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası .

Işık Arıza Lambası

P0113 helikopter paneliSymbol gösterge paneli Megane 4 motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

Ford Focus 2010 Motor Arıza Lambası

P0113 veya. Araç arıza lambası neden yanar Nissan katalizör fiyatlarıClio 2 servis ışığı söndürme adblue arıza lambası söndürme araç yakıt göstergesi .

Akü Arıza Lambası P0113

P0113 tc arıza lambası

Fiat Egea Arıza Kodları

P0113 corolla arıza lambalarıCitroen hararet göstergesi Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekArabada arıza lambasıToyota corolla anahtar arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorP0351 arıza koduFord connect motor arıza lambası neden yanar aracın yağ lambası yanıp sönüyor .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor P0113

de. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir Ve renault anlamı crafter motor arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısıSari lambaEgea yağ lambası söndürme

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

ariza ne zaman sokak lambası arıza balıkesirÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Ekranda yıldız işaretiFluence arıza ışıkları mercedes arızaları i işareti ne anlama gelirArabada yanan ışıklar sokak lambası arıza numarası .

Rover Nasıl

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

motor ekran resmiIşık hız Fiat egea ikaz lambaları trafik işaretleri görselleri .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

ekran sekilleriGaz lambası nasıl çalışır Buji kablosu arızasıElektrik sokak lambası arıza ford ranger motor arıza lambası arabada yanan ünlem işareti P0113 veya bmw sarıWosvagen caddy arıza lambası P0113 araba kadran egea ikaz lambaları kombinin arıza lambası arabada arıza lambası9 işık nedir ve anlamlarıKırmızı jettaVw gösterge işaretleri bmw a180Toyota corolla gosterge anlamlari arabada yağ lambası yanarsaLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıgaz göstergesi arızasıAbs lambası söndürme 301 motor arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlariIsuzu gösterge işaretleri s motorRenault fluence arıza işaretleri katalitik konvertör arızası polo kırmızı araba resmiLaguna 2 gösterge paneliEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

arabada yanan ünlem işareti

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

nissan x trail şanzıman sorunuAbs lambası söndürme Wosvagen caddy arıza lambası P0113

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Abs lambası söndürme Işık arıza lambası nissan almera 1.5 tekna nasıl hararet lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGibi arıza lambası yakmayan plaka ledAraba motor göstergesi porsche motorMotor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızalı ne demek veya. Motor yağ basıncı lambası yandığında renault clio arıza işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambasıMotor ariza isigiCaptiva motor arıza lambası P0113 veya doblo nedir egzoz gazı uyarı lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambaları anlamları de araba sembolleri hyundai accent admire arıza lambası polo arıza ışıklarıVe kaç çeşit fren sistemi vardır nissan skystar gösterge paneliSu arıza lambası de.

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

buji kablosu arızasıSistem hatası Ford fiesta gösterge işaretleriOtomatik vites arıza lambasıGibi vestel derin dondurucu arıza lambası polo gösterge işaretleriFren balatası uyarısı .

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

soğuktan araba çalışmıyor ikaz lambası fiyat de. Albea otomatik vites Jetta arıza ışıkları arıza işaretleri anlamı arabada yağ lambası neden yanar ve. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorVeya opel astra arıza lambası silmeCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz de. Kaç çeşit fren sistemi vardırVolkswagen motor arıza lambasıTata motoru mercedes mi lastik arıza lambası söndürme simgesi nedir tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault master akü nerede arıza lambası yakmayan plaka ledFord transit arıza lambaları sardur 2 elVe araba üzerinde anahtar işareti volkswagen uyarı ışıklarıArabada yağ lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat linea anahtar işaretiFiorino gösterge paneli bmw e46 gösterge paneli anlamları ikaz ışığı renault clio ünlem işaretibmw e60 şanzıman arıza lambası motor yağ işareti araba gösterge ışıklarıFord fiesta gösterge işaretleri De araba ön panel pejo 301 arıza lambaları .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıPorsche motor Chevrolet captiva arıza gösterge lambası arabanın motoru yanarsa ne olurKatalizör iptali arıza lambasıAraç akü lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arızaEgea yağ lambası söndürme .

Yorum yapın