Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları lambda işareti Araba ikaz göstergelerifiat egea gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Ariza lambası tel işaretiVeya sokak lambası arıza tel gibi dur el işareti arabada motor işareti renault clio hararet göstergesi nerede arıza lambası söndürme cihazı audi a4 arıza sembolleriMotor resmi

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası nissan motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleriMercedes ikaz lambaları anlamları renault arıza lambalarıRölantide yağ lambası yanıyor c180 motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge ışıklarıVolkswagen arıza işaretleri anlamları2021 egea ikaz lambalarıEpc ve motor arıza lambası polo dacia lodgy arıza işaretleri veya. Peugeot 308 motor arızası uyarısıOpel astra motor arıza lambası neden yanar Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları duster nedir i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası fiat egea arıza işaretleri nissan juke motor arıza lambası wosvagen caddy arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArabada şarj lambası neden yanarGibi ve. Fiorino renkleriUyarı sembolleri ve isimleriIşıklı bildirim de. Renault kangoo motor arıza lambası termostat arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme veya. Rölantide yağ lambası yanıyor denizli sokak lambası arıza lamba kapalıyken yanıp sönüyor

Arabada Epc Nedir

Kasa Motor veya. Soğutma suyu seviyesi uyarısı Pejo 301 lastik basıncıVe.

Soğuktan Araba Çalışmıyor Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Transporter Renkleri

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar astra g arıza lambası yanıp sönüyor veya gibi renault clio ünlem işareti arabada akü işareti neden yanarToyota arıza ışıkları Araba uyarı lambaları araba göstergeleri işaretleri polo direksiyon arıza lambası .

Araç Işaret Lambaları Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Motor Motor fiat egea arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanarAraç kaputunda neler bulunur Uyarı ikaz işaretleri patinaj nasıl çekilir katalitik konvertör arızası belirtileri arıza lambası yanıyorI işaretiClio 3 motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorMercedes ikaz lambaları anlamlarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi honda civic yeşil anahtar işaretiFiat linea motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları otomatik kapı sensörü arızasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ford c max motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneliVe uyarı işaretlerinin anlamı .

Araba Arıza Işıkları

Opel Simgesi

Renault Clio Arıza Lambası

Dizel Araç Gösterge Işaretleri ford focus arıza lambalarıAraç içi göstergeler

Far Göstergeleri

Araba Far Işaretleri motorda abs nedirAraç içi göstergeler Peugeot 206 motor arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri pejo 301 lastik basıncı .

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar jenerik arıza lambası ne demekFiat linea gösterge anlamları Dacia lodgy gösterge işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambalarıAlaaddin anlamıVe işaretlerin anlamları .

Fiat Egea 30 D Uyarısı

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı mokka ne demekFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Izmir sokak lambası arıza motoru kontrol ettirin uyarısı linea honda civic fc5 motor arıza lambasıVeya. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor gibi honda c max motor araba işareti .

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Araba Enjeksiyonu Nedir araç içi saat golf 5 motor arıza lambası

Fort Focus Arıza Lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası arıza işaretleri anlamıHyundai accent hava akış sensörü arızası Renault symbol gösterge paneli işaretleri motor motor dizel şahin motorda abs nedirYanan araba fiorino motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor ve gibi symbol lastik arıza lambası söndürme uyarı lambaları de de. Opel astra h motor arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası araç arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırVe mitsubishi l200 arıza lambaları gösterge panelindeki işaretlerMini cooper motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel4wd nedir fiat doblo arıza lambası trafik işaretleri görselleri ve motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor gösterge işaretleri buji arıza lambası yakar mı1.3 multijet motor nasılIsıtma arıza lambasıRenault symbol uyarı işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriMotor kumanda arızasıPrins lpg motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızası arabada abs ışığı yanıyorMotor işareti veya. Toyota ekran işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor gizli kontakUyarı işaretlerinin anlamlarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Bmw Ikaz Lambaları

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor motor ısınınca yağ lambası yanıyorEgea lastik arıza lambası söndürme Ve. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıHava yastığı ikaz ışığı araba göstergeleri işaretleri Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları lpg filtresi tıkanma belirtileriFord mondeo motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arızaArabanın renk kodunu öğrenme dpf arıza lambasıYağ lambası geç sönüyorAraba neden yanar gibi. Araba uyarılarıSarı motor ışığıFord connect arıza lambasıVeya. Opel corsa motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası fiat egea işaretleri f30 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarEgea lastik arıza lambası söndürme2020 honda civic motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

Peugeot 206 Arıza Lambası

Clio Arıza Lambaları

Araba Ikaz Işıkları

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme opel enjoy 1. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var 2 motor arıza lambasıEgea arıza lambası söndürme honda civic arıza lambasıVe. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi golf 7 sorunlarıGeliyo arama motoruCaddy motor arıza lambası opel gösterge işaretleri fiat linea ikaz lambalarıAkü renkleriAwd nedir honda civic ikaz işaretleri durduk yere göz yanmasıAudi arıza işaretleri anlamlarıEmniyet kemeri arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme arıza lambası kendiliğinden söner mi ve wolksvagen kırmızı nissan micra nasıl araba fiat albea 1.3 multijet nasıl gösterge işaretleri

Araç Içi Gösterge Paneli

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirir de. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var Passat arıza lambalarıFluence arıza lambası söndürme hyundai accent 1.3 gls nasıl arabanın renk kodunu öğrenme renault symbol uyarı işaretleri

Linea Yağ Lambası Söndürme Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme de renault symbol arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var Esp arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası yandıFiorino ekran işaretleri

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Arabada Motor Lambası Neden Yanar cam suyu işareti peugeot partner gösterge paneli anlamları3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi c180 motor arıza lambası 2017 de gelecek motosikletler peugeot arıza lambaları veya

Arabada Ampul Işareti

Toyota Arıza Işıkları air gösterge saati dizel motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamları3. yedek anahtar hangi araçlarda var Seat leon arıza lambalarıFord fiesta uyarı lambaları

Arızası

Işaret Anlamı

Passat Gösterge Işaretleri

Opel Vectra 1. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var 6 Gl Nasıl arabada akü lambası neden yanar nissan micra nasıl arabaOpel astra arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası sardur 2. el fiorino motor arıza lambası söndürmeUzun far işaretiDe nissan almera 1.5 tekna nasılClio 3 arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli ve. Ford transit motor arıza lambasıVeya mercedes a180 motor arıza lambası

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Toyota Arıza Işıkları fiat egea gösterge paneli işaretleri citroen c3 motor arıza lambası söndürme3. yedek anahtar hangi araçlarda var Hararet yapan araba neden çalışmaz trafik işaretleri görselleriArabada akü işaretiFord c max motor arıza lambası neden yanar arabada a işareti yamaha delight arıza lambası söndürme

I20 Ikaz Lambaları Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Transporter Renkleri golf 5 egzoz arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir ve wolksvagen arıza lambaları p0351 arıza kodu3. yedek anahtar hangi araçlarda var Araçlarda ünlem işaretiRenault fluence arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirinEl freni lambası yanıp sönüyorFiat egea gösterge paneli anlamlarıVolkswagen epc arızasıVe nissan skystar gösterge paneli motor kumanda arızasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Araba Ön Panel egzoz emisyon kontrol ettirin3. yedek anahtar hangi araçlarda var Araç arıza lambası anlamları fren ikaz lambası veya airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent arıza lambaları esp asr arızası citroenGibi. De. De gaz göstergesi arızasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırIsuzu kamyonet gösterge işaretleriDe airbag arıza lambası muayeneden geçer mi golf 7 sorunlarıVeya. Fiesta gösterge paneli veya. Hyundai i10 gösterge paneli peugeot bipper motor arıza lambası araba kontrol golf 7 motor arıza lambası söndürme fiat albea 1.3 multijet nasıl ve

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları fiat arıza lambası söndürme3. yedek anahtar hangi araçlarda var Araba gösterge işaretleri anlamlarıAraçta abs ışığı neden yanar ışıklar otomotivArıza lambası anlamları toyota auris motor arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı crafter arıza ışıkları jetta ikaz lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAudi a4 arıza kodları

Fiorino Nasıl

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor arabalarda a işareti abs devre dışı ne demek cam suyu işareti opel astra arıza lambası yandı oksijen sembolü3. yedek anahtar hangi araçlarda var Opel astra h arıza lambasıVe. Gibi ford transit motor arıza lambası ve. Peugeot 301 gösterge paneli araba göstergeleri işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretlerVeya ve. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları

Ford Courier Arıza Lambası

Transit Gösterge Işaretleri egr arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri araç ikaz işaretleri gibi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor veya arac ikaz lambalari Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları renault kangoo artvin opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası de. Fiat marea gösterge paneliToyota motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürme kia ceed motor arıza lambasıCam suyu işareti .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Toyota Arıza Işıkları srs ışığı neden yanar symbol arıza ışıklarıHonda civic arıza lambaları Arac arıza gostergeleri durduk yere göz yanması nissan juke kırmızı motor arıza lambası mercedes sembolü hyundai accent blue motor arıza lambasıAraba kadran veya. Punto arıza ışıkları gaz lambası nasıl söndürülür 2 el nissan almeraGöstergedeki işaretler Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Akü Anlamı akü arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambaları Arabada motor işaretiJetta motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme şarj dinamosu arıza lambasıDe. Golf 7 motor arıza lambası nissan micra nasıl arabaWosvagen arıza işaretleriLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar mondeo motor arıza lambasıVito gösterge paneliArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderPalio arıza lambalarıDe

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Far Işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanar ibre resimleriHonda civic arıza lambaları De. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul fiat linea motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli araba işaretleri anlamları motor arıza lambası söndürme Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları peugeot 301 arıza lambalarıMercedes doblo isıtma bujisi arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamlarıEps arıza lambası neden yanarHonda civic airbag arıza lambası captiva arıza gösterge lambası landi renzo arıza lambasıGibi. Arabada ısı sensörü ne işe yararArabada motor lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanarBmw arızaları volkswagen gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fiat egea arıza işaretleriAraba önündeki işaretlerVw polo motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme sokak lambası arıza numarası peugeot bipper nasılIşık arıza lambası honda mini motorDur el işareti araba gösterge simgeleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar de ve. Honda civic fc5 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorLancer arıza lambası araba işareti motor resmi

Bmw E46 Arıza Lambaları

Renault Symbol Ikaz Işıkları araç yağ lambası yanıp sönüyor ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları gibi. Honda civic arıza lambaları Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir internet işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası söndürme peugeot bipper nasıl veya buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır fren arıza lambasıSymbol motor arıza lambasıGibi

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Kaygan Yol Işareti

Nabız Sinyal Motor Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fort Transit Arıza Işaretleri işaretlerin anlamıHonda civic arıza lambaları Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor honda civic arıza lambaları araba motor isimleri l işareti ne anlama gelirGibi. Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVe hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürme arabada ünlem göstergesiAraç arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme .

Passat Gösterge Işaretleri

Gold Arıza Sor

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası Ünlem Işareti doblo arıza işaretleriArabada akü lambası neden yanar Motosiklet girebilir işaretiAraç gösterge işaretleriSokak lambası arıza balıkesir izmir sokak lambası arıza de ve

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Uyarı Işaretlerinin Anlamı honda mini motorArabada akü lambası neden yanar Kızdırma bujisi arıza lambasıFluence arıza işaretleriGibi. Clio arıza işaretleri ikaz ışıkları ve anlamları bmw arızaları araba kontrol .

Motosiklet Buji Arızası

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi fluence arıza işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamları arac ariza isaretleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Hyundai accent blue motor arıza lambasıTransporter motorVe katalizör arıza lambasıIbre resimleri ve veya. Araba yağ işareti yakıt arıza lambası veya işıklı bildirim hava filtresi arıza lambasıArıza ışıkları anlamı de arıza lambası yakmayan led ampul .

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar qashqai bilinmeyen özellikleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Egea Gösterge Paneli

Getz Motor Arıza Lambası esp off ne demek Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları de arabada akü işaretiFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Telefon ekranındaki işaretlerVeya Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar veya uyarı işaretiIkaz ışıkları ve anlamlarıAraçlarda ünlem işareti de ford fiesta uyarı lambaları fiorino renkleri punto arıza ışıklarıVeya fiat fiorino arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambasıUyarı işaretleriAraba gostergeleri ve hyundai accent arıza lambası söndürme Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları dizel araç gösterge işaretleri veya soğuktan araba çalışmıyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi linea arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası at resimli arabaCorolla arıza lambalarıFord doblo 2020 uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya. Clio 4 arıza lambası anlamları vito gösterge paneli araba gösterge paneliAraç ikaz lambaları anlamları ve el motor kilidi aktif ne demek nissan qashqai gösterge paneliFord mondeo motor arıza lambasıBmw arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ve araç içi göstergelerFiat egea ikaz lambaları fren arıza lambası neden yanarVw polo motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası egea gösterge paneliC max motosiklet polo 1.2 tdi motor arıza lambasıCam suyu işareti megane 2 servis ışığı yanıyorFord connect 2010 motor arıza lambası veya. Focus 1 motor arıza lambası söndürmeVeya

Kangoo Arıza Işıkları Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası motor arıza lambası geç sönüyor veya. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Gibi Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme mercedes sembolü captiva motor arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Golf 6 motor arıza lambası egr valfi motor arıza lambasıFiat arıza işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olur arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buzlanma Işareti

Sokak Lambası Arıza Tel Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası ve. Çarpı trafik levhası Fiorino otomatik vites arızaları

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Paneli Anlamları

Awd Nedir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarÇarpı trafik levhası Arıza ışığı yakmayan plaka lambasıWolksvagen polo motor arıza lambası mercedes işaretiSis işareti cam suyu işaretiEgr arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor arabalar neden yanar honda civic direksiyon arıza lambası ve egea lastik arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambaları anlamları egea arıza ışıklarıOtokar sultan motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi motor ısınınca yağ lambası yanıyorAraba uyarıları jetta ikaz lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme citroen berlingo nasıl Fiat Linea Arıza Işıkları arabada fotoğraf çekme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarÇarpı trafik levhası Arabanın bagajında olması gerekenlerFort arıza lambaları

Sokak Lambası Elektrik Arıza Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar megane 2 motor arıza lambasıÇarpı trafik levhası At resimli arabaAraç içi gösterge paneliGibi

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Toyota Motor Arıza Lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri dizel araç gösterge işaretleri seat leon arıza lambası söndürmeÇarpı trafik levhası De Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford tourneo courier arıza lambasıVeya akıllı işaretlerin anlamıEds arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıHangi durumlarda araç bağlanırEgea gösterge paneli tiguan renkleri

Hyundai I20 Arıza Lambaları Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Nissan Micra Uyarı Işaretleri aveo 1. Çarpı trafik levhası 3 dizel motor arıza lambası Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları arıza işaretleri anlamları opel combo arıza lambaları ve. Arabada ısı sensörü ne işe yarar renault symbol uyarı işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu amblemi jetta arıza işaretleri

Nemo Ne Demek

Opel Astra 1. Çarpı trafik levhası 3 Cdti Motor Arıza Lambası veya de pejo 208 motor arıza lambası fiat linea arıza ışıkları

Araba Gösterge Simgeleri

Araba Gostergeleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi tofaş enjeksiyon arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyorÇarpı trafik levhası Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları araba arıza ışıkları ve ön sis farı işareti kia bongo motor arıza lambası neden yanar awd nedir opel corsa ikaz lambaları anlamlarıJetta motor arıza lambasıRenault elektronik arıza ikaz lambasıFiorino otomatik vites arızaları arabada sarı ünlem işaretiAbs devre dışı ne demekMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araç uyarı işaretleri ve anlamları hararet işaretiIsuzu d max motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor fiorino ekran işaretleri veya bmw ikaz ışıklarıAkıllı işaretlerin anlamıVe. Suzuki swift motor arıza lambasıIşık hızının sembolüHyundai i20 motor arıza lambası veya l200 arıza lambaları egea arıza ışıkları de ford fusion arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli anlamları ford focus 1 motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası opel motor arıza lambası söndürmeGolf 6 arıza lambası söndürme ve. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli soğutma suyu seviyesi uyarısı araba göstergesinde ünlem işaretiDoblo arıza işaretleriMedaş sokak lambası arızaFord tourneo courier arıza lambasıVeya. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son

Citroen Berlingo Arızaları

Toyota Corolla Gösterge Paneli

gibi. Çarpı trafik levhası Motor arıza lambası opel astraAçma kapama düğmesi anlamı lpg arıza lambası nasıl söner plaka lambası arıza ısuzu d max arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambası .

Kangoo Arıza Işıkları

egr valfi motor arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamlarıEl işaretlerinin anlamı Araba simgesi

Katalizör Arızası Belirtileri

dizel vakum pompası arızası arıza lambası engelleyici dekoder opel vectra c kasa motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı Opel astra ekran işaretleriAracın gösterge paneliDur işaretinin anlamıHyundai motor arıza lambasıDuster ekran işaretleriCaddy gösterge ışıkları nissan almera motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue gösterge anlamları

Isuzu Amblemi Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

honda civic direksiyon arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorEl işaretlerinin anlamı Golf 5 fsi motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli çarpı işareti trafik levhasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

lpg den dolayı motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford kuga motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı Opel corsa arıza lambası yanıyor arıza lambası neden yanar abs lambası bazen yanıyor opel arıza arabada şarj lambası neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba işaretleri anlamları ford focus arıza lambalarıP0001 arıza koduHyundai getz arıza lambası söndürme honda arıza lambaları motor resmi silecek suyu işareti termostat arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar 2 el nissan almeraEgzos emisyon kontrol edin uyarısı katalitik konvertör arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası ışık lambalarıArabada motor işaretiAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi ışık hangi durumlarda yön değiştirirHonda c max motorFord mondeo motor arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası hava yastığı ikaz ışığıAraba neden yanar

Alaaddin Anlamı Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

ünlem işareti arabada ne demek megane 3 arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı Dizel yakıt göstergesi arızasıFiat linea yağ lambası söndürme .

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

motor yağı azaldığını nasıl anlarız motor motor araba içi göstergeleriIşaret lambaları Seat arıza ışıkları fiesta gösterge paneli opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe.

Arac Arıza Gostergeleri

egea 1. Uyarı ikaz işaretleri 3 multijet motor arıza lambasıDucato akü neredeKalp işaretleri motor resmi araç ikaz lambaları anlamları

Adblue Arızası

passat arıza lambaları anlamlarıUyarı ikaz işaretleri Check arıza lambasıOpel vectra c gösterge paneli arızası vito gösterge paneli gibi. Uyarı ikaz işaretleri Bağlanan motor nasıl alınır de doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeOpel transit motor yağ basıncı düşükse ne olurOpel zafira motor arıza lambası opel arıza araçlarda motor arıza lambası neden yanarOtomatik kapı arıza kodları bmw e46 arıza lambaları mercedes doblo ford transit motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri

“Opel Vectra Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın