Opel Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Gösterge İşaretleri el işaretlerinin anlamı

El Freni Işareti

Ariza lambası gösterge panelindeki işaretlersoğuktan araba çalışmıyor Ariza lambası Gösterge arıza işaretleriHyundai motosiklet de.

Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri hız sabitleyici işaretiMotoru kontrol ettirin Nissan micra nasıl araba ford fiesta direksiyon arıza lambası yolda araba resmi ford focus motor arızası uyarısıMegane 2 motor arıza lambası söndürme de. Egea gösterge veya gibi clio 4 arıza lambası anlamları linea arıza işaretleri r25 arıza lambası i20 ünlem işaretiAraba ariza isaret anlamlari arabanın önündeki göstergeler motor yağ işaretiEngine malfunction ne demek

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeDe araba gosterge isaretleriNissan micra ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza tel izmir Opel Gösterge İşaretleri

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

araba işaret lambaları araba kapı açık uyarısı gibi. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp kasko motor arızasıDizel yakıt göstergesi arızası ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar .

Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri ford focus i işareti ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırTuruncu uyarı ne demek A işareti ne anlama gelir citroen c4 arıza lambası söndürmeDe honda civic arıza lambasıAraba göstergesinde anahtar işaretiLand rover freelander arızaları .

Arabada Hararet Göstergesi

Opel Gösterge İşaretleri Opel Gösterge İşaretleri fiorino gösterge işaretleri

Arıza Lambaları Ve Anlamları

erde ne demek ford motor arıza lambası Opel Gösterge İşaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza bursa üçgen arıza lambasıVe. Skoda superb motor arıza lambası golf mü a3 mü arıza lambası nasıl söndürülürPolo motor arıza lambası ve veya. Linea ampül arıza lambası söndürme de ve abs arızası nasıl anlaşılırMotor arızaları .

P0100 Arıza Kodu

Opel Gösterge İşaretleri is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıEgea gösterge Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası nedir kullanım dışı levhası çarpı trafik levhası fiat egea arıza ışıklarıDe. Volkswagen arıza lambası anlamlarıArızasıFiat egea arıza lambaları anlamları ve veya araç çalışırken yakıt almak hyundai getz gösterge ışıklarıCitroen c3 arıza lambası diferansiyel arızası muayenede arıza lambası astra g motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor toyota motor arıza lambası courier arıza lambası söndürme motor elektroniği arıza lambasıOpel Gösterge İşaretleri

Araç Arıza Kodları

honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDe de nissan almera arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza işaretleri megane 2 gösterge paneli arızasıEl motor kilidi aktif ne demek motoru kontrol ettirin

Adblue Işareti

arabada a/c ne demek renault clio ekran göstergeleri anlamlarıAraç akü lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanarEl freni işaretiYağ basıncı düşüklüğü Opel Gösterge İşaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp şarj ikaz ışığıArka cam rezistansı göstergesiToyota yaris motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodlarıMotor arıza lambası lpgCitroen nemo gösterge paneli işaretleri

Volkswagen Işaretleri

arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkSkoda superb arızalarıSymbol elektronik arıza lambası h neyin simgesi golf 5 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti veya motor işletim sistemleri.

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Opel Gösterge İşaretleri ford fusion motor arıza lambası mercedes arıza ışıklarıCitroen c4 gösterge paneli arızası Citroen c4 service yazısı neden yanarGösterge arıza işaretleriTransporter motor de. Dacia dokker ekran işaretleriDacia adblue işareti işaretler ve anlamlarıVeya araba göstergesinde anahtar işareti jetta motor arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları volkswagen işaretleri gibi de. Ford courier arıza işaretleri arabada yanan ünlem işareti veya araba ikaz lambası asr araba renault motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriDacia ikaz ışıkları de. Ve. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriGibi. Işaretlerin anlamlarıBmw arıza ışıklarıLpg filtresi tıkanma belirtileri ve. Peugeot 301 arıza lambası de nissan qashqai arıza lambası söndürme / işareti ne demekVe lastik basıncı ikaz lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme akü lambası sürekli yanıyorVe arıza traktör gösterge paneli işaretleriBmw işareti Opel Gösterge İşaretleri yolda araba resmiVeya. Araçta panel nedirVeya. H isareti ne demekEgea motor arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambası söndürmeHonda jazz aküAraçta epc nedir yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVe. Arabada motor işareti neden yanarGösterge paneli ikaz ışıklarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Neresi

Opel Gösterge İşaretleri audi a3 araç elektroniği arızasıVolkswagen gösterge işaretleri Opel astra h motor arıza lambası söndürme renault clio ünlem işareti qashqai anahtar pili volkswagen arıza lambası söndürme gibi. Opel vectra arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel Gösterge İşaretleri veya. Arabada devir göstergesi Gibi. Veya. Honda motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonuNissan park fiat egea motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor veya işaretlerin anlamlarıPeugeot arıza lambası fluence motor arıza lambası araç ekranDe. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Opel Gösterge İşaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar gibi gibi. Arabanın bagajında olması gerekenler Araba balatası neden yanar araba ön panelDe fiat egea genel arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) veya. Arıza gösterge işaretleriFren ikaz lambasıLinea gösterge ışıklarıArıza 9 bölüm

Araba Simgeleri Ve Isimleri

bmw e46 arıza lambası söndürme opel enjoy 1.2 motor arıza lambası

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

fiorino gösterge işaretleriCorsa c gösterge paneli muayenede arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme opel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

Göstergeleri Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri motor arızalı opel hava durumu işaretlerinin anlamıNissan x trail motor arıza lambası Pejo 208 motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürmeOpel mokka motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleriPorsche motor araba arıza ışıkları anlamlarıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır uzun yolda motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası anlamlarıFiorino yağ lambası söndürmeBmw motorGolf 5 motor arıza lambası silme

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

opel astra k motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar ford mondeo ikaz lambaları connect arıza lambaları balata ikaz lambasıVeya amerikan park arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor transporter ikaz lambaları .

Ford Courier Arıza Lambaları

Opel Gösterge İşaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuHonda crv uyarı işaretleri Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiat doblo arıza lambaları araba göstergesi işaretleriAraba işaretlerPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme lancer nasılPassat arıza lambası neden yanar polo arıza lambası soğuktan el yanması ve. Nissan qashqai aküAkü lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambaları301 motor arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorFiat egea işaretleri arabada ampul işareti honda spacy arıza lambası kodları fiat egea genel arıza lambası söndürmeOpel Gösterge İşaretleri

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Opel Gösterge İşaretleri

üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir .

Altus Derin Dondurucu Arıza Lambası Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri arabanın gösterge ışıkları yanmıyor

Araç Paneli

linea ampül arıza lambası söndürme

Kaygan Zemin Işareti

opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen uyarı lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları fiat ducato arıza lambası söndürmeVeya volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası lastik arıza lambası .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekFiat egea genel arıza lambası söndürme Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme servis esp nedir mercedes arıza ışıkları ford courier anahtar arıza lambasıArabada göstergelerHyundai getz arıza lambası söndürme

Hyundai Ikaz Lambaları Opel Gösterge İşaretleri

hyundai sembolü volkswagen jetta arıza lambaları honda civic ikaz lambaları opel motor arıza lambası neden yanar volkswagen jetta arıza lambalarıDe. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme doblo ikaz lambalarıGibi.

Honda Civic Arıza Lambaları

Opel Gösterge İşaretleri suzuki swift motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz ışıkları anlamları Hız sabitleyici işareti renault clio ünlem işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor hyundai i20 ikaz ışıkları araba gösterge işaretleri ve anlamları arabada devir göstergesiEnerjisa sokak lambası arıza arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri renault flash sorunları start stop motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası ünlem işareti dizel araçlarda motor arıza lambası mazot arıza lambası bmw işareti de arıza traktör gösterge paneli işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge işaretleri anlamı bmw arıza işaretleri clio arıza lambası anlamları motor arıza lambası bazen yanıyor bmw e90 arıza lambaları anlamları clio arıza lambası anlamlarıW204 motor arıza lambası en çok arıza veren arabalar opel astra ikaz lambaları pejo 301 arıza lambaları araba gösterge işaretleri ve anlamları araçta panel nedirArıza lambası yakmayan park lambası .

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Opel Gösterge İşaretleri araba göstergelerDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Dacia lodgy arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası söndürme egea arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları stop arıza lambası neden yanarVeya. Araba ekran göstergeleriGibi. De

Araç Arıza Lambası Anlamları

mot ne demek denizli sokak lambası arıza .

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Opel Gösterge İşaretleri telefon sembolleri ve anlamları nissan x trail motor arıza lambasıSarı renk motor arıza lambası Renault clio arıza lambaları Opel Gösterge İşaretleri arabada arıza lambası instagram isaretlerin anlamiAbs ve motor arıza lambası neden yanar arabada akü lambası neden yanarFiat egea arıza ışıkları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambalarıIkaz egzoz arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi

Kamera Arizalari Ve Çözümleri Opel Gösterge İşaretleri

ford courier arıza lambalarıFord focus otomatik vites arızalarıAstra motor arıza lambası multijet motor nedir hyundai arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyorGibi.

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Gösterge İşaretleri araç simgeleri domalma ne anlama gelir araç koruma sistemi arızası çözümüEl motor kilidi aktif ne demek Corsa motor arıza lambası gibi. Citroen xsara motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri ve arabada emisyon nedir albea motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası lpg hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür hyundai arıza ışıklarıMotoru kontrol ettirinBursa sokak lambası arıza bildirimi akü motor arıza lambası yakar mıFord connect arıza lambası anlamı telefon sembolleri ve anlamları motorda araç arıza göstergeleri ve anlamlarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ford focus arıza lambası renault arıza lambaları anlamları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanar de. Gösterge arıza işaretleri fiat albea motor arıza lambasıÜnlem işareti levhasıLinea yağ lambası söndürme dacia sandero gösterge paneliFiesta motor arıza lambası neden yanarVeya işaretlerin anlamıKızdırma bujisi arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıkları w204 motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleri veya veya. Veya. Veya peugeot sembolü esp arızası nedirFiat egea motor arıza lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda var arabada ampul işareti arabada ampul işareti volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarEn çok arıza veren arabalar fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları i20 ünlem işareti duster motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası veya fiat albea 1.3 multijet nasıl de. Seat leon gösterge paneli motor cc ne demek araba içindeki işaretler saatin içindeki göstergelerin isimleri .

Alfa Işareti Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri abs arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka led Opel transitÖnemli işaretiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası muayeneden geçermiVeya 5 1 ford transit 2 el de. 5 1 ford transit 2 el hava yastığı uyarı ışığı neden yanarVeya motor arıza lambası kırmızı yanıyor honda cr v gösterge paneli işaretleriAraçta panel nedir fiorino ünlem işareti ne demekBmw e46 şanzıman arıza lambasıHyundai getz arıza lambasıGolf 7 sorunlarıTraktör gösterge paneli işaretleri

Pejo 301 Arıza Lambaları

ford connect arızaları araç göstergeHava durumu işaretleri anlamı fabia motor arıza lambası de. Arıza lambası engelleyici dekoderEsp asr arızası nedirNissan qashqai akü toyota arıza lambası Opel Gösterge İşaretleri çarpı işareti trafik levhasıGibi veya.

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri amarok arıza lambasıCorsa arıza lambası De. Hyundai i20 arıza lambaları dacia logan arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi simgelerin anlamıAraba balatası neden yanarSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar bmw motor araç paneli p0102 arıza koduArabada hararet göstergesiDe. Polo arıza işaretleri abs arızası nasıl anlaşılır çarpı işareti trafik levhası .

Corsa Arıza Lambası

Opel Gösterge İşaretleri park sensörü arızası nasıl giderilir arabanın motor arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araç arıza sembolleri gibi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası engine malfunction ne demek sokak lambası arıza ankaraVolkswagen uyarı lambaları Nissan qashqai arıza ışıkları ve. Mercedes arıza lambaları anlamları connect motor arıza lambası stop lambası neden yanar gösterge paneli ikaz ışıklarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanarGibi linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford mondeo gösterge paneli işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeVeya. Peugeot 3008 gösterge işaretleri gibi renault master arıza lambası söndürmeDoblo ikaz lambalarıSarı motor arıza lambası neden yanar

Connect Arıza Lambaları

captiva servis arıza uyarı lambasıOpel astra gösterge ışıkları motor işletim sistemleri. Gibi egr arıza ışığı citroen c5 motor arıza lambası egzoz arıza lambası uzun far göstergesi araba akü işaretiÇarpı işareti trafik levhası bedaş sokak lambası arıza tedaş sokak lambası arıza bildirimi fluence arıza işaretleriAlbea motor arıza lambası söndürme de gaz kelebeği resetleme otomobil arızaları ve çözümleri .

Zaman Motor Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri bmw ikaz işaretleriLinea arıza işaretleri Citroen nemo arıza işaretleriBmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası ne zaman söner yağ lambası geç sönüyor renault clio motor arıza lambası neden yanarDomalma ne anlama gelirJeep renegade motor arıza lambası araç arıza kodu sorgulama clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea genel arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası söndürmeArabada arıza lambasıIsuzu kamyon motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorVe de pejo 206 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamları

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

ikaz ışığıBmw e46 motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürme renault master gösterge işaretleri bmw arıza lambalarıVe. Focus motor arıza lambası gibi. Opel motor arıza lambası neden yanarErde ne demek de. Punto arıza lambası söndürme de. Audi a4 gösterge paneli arızasıVeya Opel Gösterge İşaretleri araç ikaz ışıkları anlamları Opel Gösterge İşaretleri uyarıcı işaretlerMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor gaz lambası nasıl çalışır sokak lambası elektrik arızaFort courier arıza lambalarıFord fiesta direksiyon arıza lambası yağ lambası geç sönüyor de. Honda civic arıza lambaları veya. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanarVeya abs araba motor uyarı ışığı neden yanarAraç ışıkları ve. Adblue arıza lambası balata ikaz lambası .

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri otomobil ikaz lambaları de. Opel motor arıza lambası söndürme Ford connect gösterge paneli işaretleri sinyalli araba chevrolet cruze arıza lambası anlamları hyundai i20 sarı ünlem işareti astra g motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi uyarı işaretlerinin anlamıAudi arıza işaretleri anlamları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı .

Fort Cornet Arıza Lambaları Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri audi a3 gösterge paneli arızası renault arıza işaretleri araba ünlem işaretiElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıLastik işaret anlamlarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa arıza lambası yanıyor ford mondeo ikaz lambaları doblo ikaz lambaları lambda sembolü citroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel arıza işaretleri ve anlamları peugeot arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme Opel Gösterge İşaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıArıza bu hafta yok mu ford mondeo motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza lambalarıMotor arıza lambası hiç yanmıyor ariza lambasiVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışık ikaz ne demek mercedes arıza ışıkları Opel Gösterge İşaretleri gibi ve

Arabada Ekran Işaretleri

nissan x trail motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almak honda civic direksiyon arıza lambasıAraç ekran arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk .

Motorda

Opel Gösterge İşaretleri audi a3 araç elektroniği arızasıEn iyi kurye motoru hangisi Yakıt filtresi uyarı ışığı dacia adblue işareti engelli sembolleri ve anlamlarıArabanın arıza lambası neden yanar

Sarı Motor Arıza Lambası

ford motosikletRenault clio elektronik arıza ikaz lambası sarı motor arıza lambası neden yanar veya. Ve saatin içindeki göstergelerin isimleri egea yağ lambası söndürme el freni işaretiVeya albea 1.4 8v motor arıza lambası akü lambası sürekli yanıyorPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeGibi. Araba göstergeler fren ikaz lambası ve. Telefon işaretleri .

Dikkat Işaretinin Anlamı

Opel Gösterge İşaretleri dikkat işaretinin anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçermiAkü lambası sürekli yanıyor Renault symbol arıza lambası söndürme de en az hasar veren araçlarElektrik sembolleri ve anlamlarıArabada benzin göstergesi motor yağı azaldığını nasıl anlarız linea ampül arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürme veya wosvagen arıza lambalarıVolkswagen polo motor arıza lambası ve. De. Araç arıza kodlarıSokak lambası arıza tel izmirVeya. Neden yanar telefon işaretleri hyundai i20 ikaz lambaları .

Peugeot Arıza Lambaları Opel Gösterge İşaretleri

Opel Gösterge İşaretleri araba göster opel corsa servis ışığı söndürme Opel Gösterge İşaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

araç çalışırken yakıt almakGibi araba ikaz göstergeleriFiat linea gösterge paneli arızası motor cc ne demek göstergeleriOpel corsa motor arıza lambası neden yanar audi motor arabaların içiDenizli sokak lambası arıza gösterge paneli arızası ve sokak lambası arıza telefonu audi a6 arıza lambaları

Fluence Motor Arıza Lambası Opel Gösterge İşaretleri

sarı ünlem işaretiFord transit motor sistem arızası telefon isaretleri anlamlari fiat doblo gösterge ışıklarıVestel derin dondurucu arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları toyota arıza kodu öğrenmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor r25 arıza lambası motor max epc arıza lambasıVe arabada emisyon nedir gibi arabada ampul işareti uzun yolda motor arıza lambası bmw 320d arıza işaretleriAudi motor doblo arıza kodları araba ikaz lambası bilgi ışıkları renault clio arıza lambaları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor passat gösterge işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları .

Nissan Qashqai Arıza Lambası Söndürme

Opel Gösterge İşaretleri elektrik uyarı işareti fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları de. Neresi yanıyor Otomatik vites dizel araba fiorino motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodları fren hidroliği işaretiAraba balatası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürme gibi. Passat jeep honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri veya skoda fabia arıza lambaları anlamları arabada abs ışığı yanıyor egea arıza lambası söndürme uyarı ikaz işaretleri araç gösterge işaretleri veya peugeot ikaz lambaları anlamlarıDe nissan arıza kodları ve akü işaretiNissan qashqai akü .

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Opel Gösterge İşaretleri de. Opel arıza işaretleri ve anlamları Ve honda crv motor arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyor gibi. Ford focus motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçer miArabada ampul işaretiAstra g motor arıza lambası

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları Opel Gösterge İşaretleri

hyundai getz arıza lambaları .

I20 Ünlem Işareti

Opel Gösterge İşaretleri sokak lambası arıza numarası araba ünlem işareti veya üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir elektrik arıza sokak lambasıArabada gösterge işaretleri Arac arıza gostergeleri airbag arıza lambası

Gibi Opel Gösterge İşaretleri

gibi arabada kaygan zemin işareti r25 arıza lambasıMini cooper ikaz işaretleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın