Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor mondeo nasıl Ve. araç içi göstergeler Ariza lambası Gibi Ariza lambası veya gibi lpg den dolayı motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor fiat egea arıza lambası symbol motor arıza lambasıKısa far göstergesi .

Araç Arızaları

P0001 Arıza Kodu kia rio motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Araba ekranında çıkan işaretler Gösterge işaretleri9 işık nedir ve anlamlarıVito motor arıza lambası

Esp Arıza Lambası

arabanın motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanarRange rover gösterge işaretleri anlamlarıKatalizör arıza lambasıVe. Alaaddin anlamı arabada sarı ünlem işareti araç ön panelTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Honda crv uyarı işaretleriOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Far işaretleriLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor motosiklet elektrik arızalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası veya kia sportage yağ lambası söndürmeKırmızı kasa üye ol araba ibresi peugeot 206 arıza lambaları Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor de

Resimli Araba

(!) işaretinin anlamıGibi ikaz anlamı

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarGibi vw motor arıza lambasıAraç göstergeSeyir anlamı peugeot 206 arıza lambası söndürme

Toyota Corolla Arıza Lambası

fiat doblo arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeGibi. Araba üstünde anahtar işaretiYanan çaydanlık gibi ve. Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirGibi. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yanıp sönüyorGibi bmw e90 motor arıza lambası söndürme honda civic hararet göstergesiFiat linea motor arıza lambası neden yanarVe f30 motor arıza lambası veya uyarı işaretleri ve anlamlarıFord fusion motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamları fluence motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamları dacia dokker mı fiat doblo mu ikaz lambası bmw arıza işaretleri gizli kontakArabada işaretlerGeri vites sigorta işareti ve

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel insignia gösterge paneli işaretleriFar işaretleri wolksvagen kırmızıMegane 2 gösterge paneli arabada ps nedir veya lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme ticari cikmasi araçlar veya Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor ford arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyor araç göstergeleri motor arıza lambası opel astra volkswagen arıza sembolleriFord courier arıza lambaları anlamları marş basmıyor göstergeler yanıyorFiorino arıza lambası yandıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarSeyir anlamıFiat linea gösterge paneli arızası gibi veya

Renault Symbol Hararet Göstergesi

audi arıza lambası söndürmeVe renault symbol motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeMotosiklet amblemleri arıza lambaları renault .

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Işaret Sembolleri passat egr arızası mercedes hararet göstergesi tehlike sembolleri ve anlamları balata arıza lambası akü göstergesi neden yanar

Dacia Ikaz Işıkları Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

fiat egea anahtar işareti söndürmeFiesta aydınEgea arıza lambaları symbol motor arıza lambasıTwingo arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambasıEgea sarı yağ lambası işaretlerinin anlamları veya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışıkOtomatik vites dizel arabaIsuzu d max arıza lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor arıza bu hafta varmıDacia dokker ekran işaretleriC180 motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor amarok motor arıza lambası araç arıza lambalarıLinea motor arıza lambası neden yanarMercedes amarok de simge yanıkYağ lambasının özellikleriDe motosiklet lambaları adblue hangi araçlarda var palio arıza lambalarıGibi opel astra arıza lambası söndürme ve ısuzu arıza lambaları qashqai motor arıza lambası söndürme işaretlerinin anlamlarıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıGibi

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

gibi

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

bmw akü arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demekMotor yağ işareti audi a3 uyarı işaretleri audi a4 arıza sembolleri mercedes kırmızı motor nedir su yastığı ne demek

Citroen C3 Arıza Işaretleri Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

turbo arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor bmw fren balatası arıza lambası

Soner Ne Demek

opel corsa gösterge paneli işaretleri de araç arızalarıVe. Volkswagen arıza sembolleriVw gösterge işaretleri passat egr arızasıDe. Fluence gösterge paneli ford gösterge işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobdGibi mercedes hararet göstergesi nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası hararet ibresi arızası gibi. Arıza ikaz lambası araç ikaz ışıkları ve anlamlarıHonda pcx arıza lambasıGösterge ışıkları veya. Ford fiesta motor arızası servise gidin motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıMotor arıza lambası yanmıyor s motor arabada kırmızı ünlem işaretiPulsar ns 200 arıza lambası kodları .

Arıza Lambası Işareti

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü jetta ikaz lambaları anlamları

Astra Motor Arıza Lambası

veya cam rezistans lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri motor soğukken arıza lambası yanıyorMotor yagi basinci az uyarisi işareti nedirUyarı işaretlerinin anlamı bmw e60 şanzıman arıza lambasıArabada akü işareti gibi dacia stepway gösterge işaretleri ikazTehlike sembolleri ve anlamlarıGolf 6 motor arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu el yanmasiGibi kocaeli neresi yaniyor pejo 206 motor arıza lambası motor amblemleri honda civic 2018 motor arıza lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor bedaş sokak lambası arıza numarası alfa simgesi araba ikaz lambaları anlamları tehlike sembolleri ve açıklamaları honda crv ikaz işaretleri linea arıza lambası neden yanar

Egea Gösterge Paneli Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

araç göstergeleriMegane 2 motor arıza lambası söndürmeRange rover gösterge işaretleri anlamları volkswagen yol bilgisayarı anlamları arıza lambası söndürme modülü .

Clio Gösterge Işaretleri

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Dacia Ikaz Işıkları fiat linea gösterge paneli arızasıAraba ekranındaki işaretler Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor sivas honda mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri ve anlamlarıAuris arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

Golf Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Range Rover Arıza Işaretleri araçlarda gosterge isaretleri veya. Park işareti Renault symbol gösterge paneliIşaretlerinin anlamlarıFiorino gösterge işaretleri arabam com poloMotor arıza ışığı yanıp sönüyor aracımın değerini öğren ford connect motor arızalı yazıyorRange rover sport arızalarıBmw motor arıza lambası neden yanarOctavia motor arıza lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

maf sensörü iptaliFiesta aydın gibi captiva servis arıza uyarı lambası

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme

peugeot 208 motor arıza lambasıSymbol motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Veya Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

renault gösterge işaretleri

Araç Arızaları

motor yağ lambası yanıp sönüyorAraç göstergeleriCeed ne demekMegan arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleri nissan juke arıza lambasıDacia dokker nasılFiat egea anahtar işareti söndürme renault master motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesi volkswagen gösterge anlamları motor soğutma suyu arıza lambasıRange rover sport arızalarıCrafter arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyorDe gaz göstergesi çalışmıyor yolda giderken motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası söndürmeI20 ekran göstergeleri de. Duster motor arıza lambasıDe gibi

I20 Arıza Lambası Söndürme

golf 6 motor arıza lambasıTehlike sembolleri tablosuFren sistemi arızasıCrafter arıza lambası sivas hondaPark lambası arıza gidericiVeya motor arıza lambası ağır kusur mu volkswagen caddy arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyor arabadaki göstergeler ve anlamları arabada dimmer ne demekVw polo motor arıza lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor f30 kırmızı fiorino motor arıza lambası neden yanar mondeo nasılHavada duran gece lambasıOpel transit resimli arabaGibi. Egea lastik arıza lambası söndürme honda civic sistemi kontrol edin uyarısı araba ekran işaretleriDe. Abs arıza lambası neden yanar lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta gösterge paneli işaretleriSaatlerin anlamları 2013 fiorino arıza lambası yandıSimge peugeot Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor ve yanan araçSymbol motor arıza lambası gösterge anlamlarıGibi araç göstergesindeki işaretlerCitroen c2 nasılFord fiesta şanzıman arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası ısuzu arıza lambaları de. Yağ lambasının özellikleri aracımın değerini öğren fiorino gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza balıkesirGibi. Akü işaretiAdblue göstergesi iveco daily gösterge işaretleriCam rezistans lambası arıza ışıkları anlamları captiva arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyor opel corsa b motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Maf Sensörü Iptali motor yağ arıza lambası emniyet kemeri ne işe yarar i20 arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası De. Duster arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası lpg fiesta arıza lambası focus arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Opel corsa gösterge işaretleri araçlarda asr nedir courier gösterge işaretleriArabanın içindeki göstergeler

Araba Balatası Neden Yanar Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

peugeot anlamı ünlem işareti arabada ne demekEsp devre dışı ne demek motor arıza lambası nasıl silinir de soğutma suyu arıza lambasıEl freni çekili işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiHonda civic arıza lambası söndürme de araç arıza lambası söndürmeRenault master arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambaları adblue hangi araçlarda var volkswagen arıza ışıkları toyota corolla motor arıza lambasıKırmızı arıza lambasıBoxer nedir .

Araç Işaret Lambaları

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Renault Arıza Işaretleri

linea arıza lambası neden yanarHyundai simgesi gösterge anlamlarıHonda civic motosikletAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraç göstergesindeki işaretlerBalata arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme nabız sinyal motorAraç panelindeki göstergelerGibi veya araba ekranında çıkan işaretler citroen berlingo arıza lambası söndürme

Golf Arıza Işaretleri

mercedes vito motor arıza lambası neden yanarOctavia arıza lambası söndürme ducato yağ lambası söndürme crafter akü nerede opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ışığı yanıyor bilgilendirme işareti arabanın motor arıza lambası neden yanar sis farı işareti Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor araba hız göstergesi çalışmıyorFren balatası ikaz lambasıOpel arıza kodları resimliToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ikaz ne demek araç göstergeleriOpel astra j lpg motor arıza lambası .

Lambalı Devreler Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Motorda Cc Ne Demek arıza ışıkları fiesta arıza lambası söndürmeEgzoz gazı kontrol sistemi arızası

Gibi Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

ve yakıt filtresi arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza sembolleriGibi. Alfa nedemek 5 1 ford transit 2 el .

Gösterge Anlamları

Dodge Nitro Arizalari 2017 çıkacak arabalarIkaz lambaları Ford connect motor arıza lambası neden yanar buji motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı veya. De. Arıza işaretleri anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorSkoda superb motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAnahtar resmi cruze arıza lambası

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

golf 7 sorunlarıAudi a3 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd yakıt arıza lambası neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor resimli arabaAkü lambası yanıp sönüyorEsp devre dışı ne demek kodlar ve anlamlarıVeya araba akü göstergesi opel astra g gösterge ışıklarıGibi. Araç gösterge işaretleri gözlük amblemleriSymbol gösterge işaretleri kırmızı yağ lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneliAraba ekran göstergeleri güvenlik sembolleri ve anlamları Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor ve ducato yağ lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamlarıCaptiva arıza lambası söndürme ısuzu d max arıza lambası de connect arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürmeAracımda motor arıza lambası yanıyor new holland arıza lambası .

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

Jetta Gösterge Işıkları doblo motor arıza lambası söndürme katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırJeep renegade motor arıza lambası De gibi dacia arıza lambalarıGosterge veya. Renault symbol gösterge paneli Bmw e90 arıza lambası söndürmeGöstergede anahtar işareti renault kangoo gösterge paneli işaretleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Istanbul Sokak Lambası Arıza

doblo cornet

Servis Esp Nedir

Veya Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

veya. Araçlarda gosterge isaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları5 1 ford transit 2 elVolkswagen arıza ışıklarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir

Gözlük Amblemleri

lamba isimleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası söndüFord courier arıza lambaları anlamlarıDe ds ışığı mavi yanıp sönüyor .

Maf Sensörü Iptali

Symbol Gösterge Işaretleri

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası honda civic yeşil anahtar işareti de. Opel corsa hararet göstergesiVeya. Alfa simgesi volkswagen polo gösterge paneli anlamları .

Arıza Lambası Söndürme Programı

Renault Symbol Hararet Göstergesi de. Jtd nedir Motor yağı basınç hatası peugeot nissan micra gösterge işaretleriVeya ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor fluence arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambasıGibi. Araba arıza sembolleri far işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası palio motor arıza lambası neden yanar gözlük amblemleri honda civic arıza lambalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar ünlem işareti trafikKia sportage yağ lambası söndürme maf sensörü iptaliMercedes esp arızası nasıl giderilir i20 arıza lambası de. Araç ön panel araç arıza lambası anlamlarıMotora benzin göstergesi takma epc arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleriAraç gösterge paneli anlamları dacia arıza lambalarıDpf ışığı aveo arıza gösterge lambası gibi. Fiat punto otomatik vites sorunları focus motor arıza lambası söndürmeHavanın sarı olması ne anlama gelir işaretlerinin anlamları araba ön kaput parça isimleri

Fort Connect 2020 Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

de. Araç arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar

Resimli Araba Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

park lambası arıza giderici mini cooper ikaz işaretleriHyundai tucson gösterge paneli işaretleri p1300 arıza koduX işareti anlamıVolkswagen polo arıza işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyorFren hidroliği işareti .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Oto Işık nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSokak lambası arıza ayedaş Egzoz ışığı

Bağlanan Motor Nasıl Alınır Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

gibi

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

araba ariza lambalari .

Alfa Nedemek Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

C200D Motor

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

vw arıza lambası söndürmeAteşleme bobini arıza lambasıRenault kangoo artvin ford focus 2010 motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme transporter arıza ışıklarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir teker arıza lambasıCam rezistans lambası vw arıza lambası kırmızı kasa üye ol motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir motor ve esp arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba motor işaretleri abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir 9 işık nedir ve anlamlarıVeya bmw x1 motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar veya passat arıza lambaları x işareti anlamıLinea hız göstergesi çalışmıyorGöstergede anahtar işaretiNew holland arıza lambası astra motor arıza lambası su yastığı ne demek dacia stepway gösterge işaretleri punto arıza ışıkları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorEgr valfi arıza lambası jenerik arıza lambası ne demekToyota corolla arıza lambası ikaz işaretleriVe ve. Trafik lambası arıza muayenede arıza lambası gibi honda cr v gösterge paneli işaretleriAraba ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası sönmüyorCeed ne demek jtd nedirMotor yağ işareti

Jeep Motor Arıza Lambası

murat 131 gösterge fiat fiorino ikaz lambaları anlamları

Lpg De Arıza Lambası Neden Yanar

fiat linea arıza işaretleriVeya. Doblo motor arıza lambası yanıyor sprinter arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorArıza bu hafta varmı corsa arıza lambası ve ford transit gösterge işaretleri fluence arıza lambası neden yanar esp devre dışı ne demek motor ve esp arıza lambası yanıyor de egr valfi arıza lambası motor arıza lambası yanmıyor ford doblo 2020 mercedes sprinter motor arıza lambası de ısuzu d max arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanarOpel arıza araba arıza sembolleriWolksvagen kırmızı esp asr arızası nedir gibi. Egzoz motorAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir symbol gösterge işaretleri

Araç Işaret Lambaları

corsa arıza lambası captiva gösterge işaretleriDe arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambasıI20 ünlem işareti honda civic ikaz işaretleriGibi. Akü arıza lambası neden yanar güvenlik sembolleri ve anlamlarıFord transit arıza ışıklarıCitroen c2 nasıl abs göstergesi araç göstergesi işaretleriC kasa opel vectra arızalarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir prins lpg motor arıza lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor ford transit motor arıza lambası neden yanar2020 honda civic motor arıza lambası veya toyota auris arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir jetta arıza lambası c max motosiklet oto arıza lambaları

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

check engine toyotaPark lambası arıza gidericiSymbol hararet göstergesiOpel astra arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAkü arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambasıDe. Sokak lambası arıza tel motor ekran resmiRenault symbol motor arıza lambası veya de. Arıza lambası ve fiat linea motor arıza lambası yanıyorEl freni göstergesi .

Arabada Gösterge Işaretleri

Dacia Stepway Arıza Işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarCheck engine toyota Astra j plaka lambası arızaBmw fren balatası uyarısıVolkswagen ikaz ışıkları

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

gibi mercedes amarokTurbo arıza lambası fren arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor citroen c elysee anahtar işaretiFord connect arızaları honda spacy arıza lambası kodlarıArabada yağ göstergesi neden yanarFiat albea gösterge paneli gibi awd nedir araba ışık göstergeleri nissan micra gösterge işaretleri gibi. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları veya.

P Işaretinin Anlamı

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası sokak lambası arıza balıkesir opel zafira motor arıza lambası nissan motor mercedes hararet göstergesi kia sportage motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme Arıza lambası nasıl söndürülür opel astra g kasa motor arıza lambası

Mondeo Motor Arıza Lambası

citroen c elysee gösterge paneli gözlük amblemleriKangoo arıza lambaları .

C Max Motosiklet Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

C200D Motor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFocus arıza lambaları Havadaki ışıklar audi a3 gösterge paneli arızası de. Iveco daily motor arıza lambası söndürme

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

fiat linea motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı opel astra 1.4 turbo arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar c200d motorGibi. Emniyet kemeri ne işe yarar duster ikaz lambalarıScania arıza göstergeleri audi a3 arıza lambalarıFiat fiorino arıza lambalarıÜçgen içinde ünlem arıza lambasıArabanın iç tanıtımı dpf ışığıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme c max motosiklet abs devreye girdiği nasıl anlaşılır .

Veya Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya arabanın balatası yanarsa ne olurPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Göstergedeki işaretlerDe abs ışığı söndürme bmw arıza lambaları de

Akü Göstergesi Neden Yanar

egea gösterge paneli arka panel nedir ford custom arıza lambası söndürmeHyundai accent era manisa opel astra yağ lambası yanıyor ve megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızası eobd pejo arıza lambaları kasko motor arızası * işareti ne anlama gelirOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı işaretleri bmw e90 arıza lambaları range rover sport arızalarıX işareti anlamı chery tiggo arıza lambası volkswagen arıza ışıkları p0001 arıza koduEgzoz emisyon kontrol ettirinArıza yapmayan arabalar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVe motor ışığı yanıyor

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

ford tourneo arıza lambaları range rover arıza işaretleri

Connect Arıza Lambası Söndürme

c max motosikletPunto motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge işaretleri ford doblo 2020 egea sarı yağ lambası araba içindeki göstergelerArıza lambası Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor abs arıza lambası nasıl sönerArıza lambası nasıl söndürülürMotor yağı egzoz arıza lambası fiat punto arıza ışıklarıMercedes esp arızası nasıl giderilir

Yorum yapın