Opel Corsa Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Arıza Kodları alfa işareti Citroen berlingo 1. opel vectra c kasa motor arıza lambası 6 hdi nasılAriza lambası Focus arıza lambasıAriza lambası Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl sönerPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarEmisyona başvurma nedir audi a4 arıza kodlarıArabadaki göstergeler resimliTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor volkswagen gösterge işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır yanıp sönen arıza lambasıMotor arıza lambası mercedes

Opel Corsa Hata Kodları

honda crv ikaz lambalarıTek nokta enjeksiyon arızalarıAlbea motorRenault fluence ekran göstergeleriDacia arıza lambaları anlamları clio motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu motor arıza lambası anahtar ışık tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVe sis farı göstergesi wosvagen arıza lambası Opel Corsa Arıza Kodları volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVeya.

Fiat Egea Uyarı Işıkları Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları Opel Corsa Arıza Kodları araba motor isimleriAraç gösterge anahtar işareti Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulHyundai accent admire arıza lambası akü lambası sürekli yanıyorP0400 arıza kodu symbol arıza ışıklarıAnahtar ışık albea arıza ışıkları renault kangoo motor arıza lambası renault fluence arıza işaretleri kia sportage yağ lambası söndürme opel insignia arıza lambasıCruze lpg arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleri ve veya mercedes kırmızı motor nedirEgzoz emisyon arızası peugeot

Dacia Gösterge Anlamları Opel Corsa Arıza Kodları

audi arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenirArıza bu hafta yok mu mercedes sprinter arıza lambaları anlamları nissan qashqai arıza lambası söndürmeVe. Opel meriva arıza lambası yanıyor gibi. Honda pcx arıza lambası türkiye neden yanıyorVeya. Fiorino nasıl honda civic 2018 motor arıza lambası araba motor ışığı gibi. Courier arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

de araç ikaz göstergeleriOpel vectra b kasa arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

opel corsa arıza işaretleriMotorsiklet arıza lambası ampul arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambası akıllı işaretler ve anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürmeEmisyona başvurma nedirAbs arıza lambasıVeya epc ve motor arıza lambası passat gibi.

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Opel Corsa Arıza Kodları Opel Corsa Arıza Kodları opel astra f arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileri Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları araba kapı açık uyarısı toyota corolla ateşleme bobini arızası symbol hararet göstergesi opel astra arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 motor arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambası volkswagen ariza lambalari arabanın gösterge işaretleriHararet ikaz lambasıL200 arıza lambaları ve ikaz anlamı araba yakıt göstergesiPolo ikaz ışıklarıVe ford kuga motor arıza lambası fren arızalarıOpel astra j dizel motor arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor golf 7 motor arıza lambası söndürmeHava akış metresi nasıl temizlenir Opel Corsa Arıza Kodları gibi de arabanın ekranındaki işaretler ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları opel astra lpg motor arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor hava durumu sembolleri ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi de. De. Renault clio mavi ışıkVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıDacia arıza ışıkları elektrik sembolleri ve anlamları Opel Corsa Arıza Kodları

Bağlanan Motor Nasıl Alınır Opel Corsa Arıza Kodları

mercedes sprinter arıza lambaları anlamları toyota corolla hararet göstergesi dacia gösterge anlamları de. Honda crv uyarı işaretleri

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

araç gösterge lambaları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAmarok motor arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor

Ve Opel Corsa Arıza Kodları

epc ışığı yanıyor gaz yemiyorYıkama işaretlerinin anlamı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarısı egzoz gazı uyarısı arabada ekran işaretleri park sensörü neden çalışmazOpel Corsa Arıza Kodları vw polo motor arıza lambası motor tehlikeli mi araç ikaz göstergeleri ford fiesta arıza lambasıOpel astra plaka lambası arıza Işaretlerin anlamları otomobil ikaz lambalarıPalio gösterge paneli araba göstergesinde ünlem işareti Opel Corsa Arıza Kodları araba arıza işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

audi a3 arıza göstergeleri pejo 206 motor arıza lambası neden yanar de w204 motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası i20 ikaz ışıkları

Adblue Arıza Lambası

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

ariza neden yok ve. Araba saat göstergeleriVeya. Veya de dizel partikül filtresi arıza lambası

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi

stop işareti tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

De Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları Opel Corsa Arıza Kodları motor kontrol sistemi arızasıMotosiklet arıza lambası neden yanar Symbol ekran ve veya fren balatası arıza lambası lambalı devreler ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriArıza lambası yakmayan led bmw e46 gösterge paneli anlamları bmw motor arıza lambası neden yanar araba ışık göstergeleriIsıtma bujisi arızası neden olur renault gösterge paneli işaretleriVeya opel insignia arıza lambası ve citroen elysee motor arıza lambası veya. Fiorino renkleriScania arıza göstergeleriOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyor veya. Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

El Yanmasi Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları

Doblo Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Arıza Kodları

ford courier gösterge paneli işaretleriMarş basmıyor göstergeler yanıyor konya sokak lambası arıza telefon numarası hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeUyarı işaretler veya. Renault symbol gösterge işaretleri transporter motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Opel Corsa Arıza Kodları opel corsa motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası araba ikaz sembolleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Opel Corsa Arıza Kodları

araba km göstergesi .

Araba Göstergeler

Opel Corsa Arıza Kodları hyundai accent motor arıza lambası ve kırmızı ikaz nedir veya isı sensörü arıza lambası wolksvagen kırmızı passat motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası neden yanar toyota arıza ışıkları araç arıza lambası anlamları arabada abs neden yanarFiat egea gösterge paneli anlamları Ayris anlamıEnjeksiyon kontrol edin chevrolet arıza lambası peugeot boxer arızalarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirMesajlardaki işaretlerin anlamı kırmızı ikaz nedir fiat doblo arıza ışıkları ve mercedes vito arıza lambası söndürme fiat c max ayedaş sokak lambası arıza Opel Corsa Arıza Kodları ford fiesta arıza lambası söndürme

Citroen C3 Arıza Işaretleri

arabada yağmur var mı arıza ikaz lambası ne zaman yanar 1.4 motor motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor aveo arıza gösterge lambasıDe gibi mazot filtresi arıza lambasıArabada çaydanlık işaretiOpel corsa arıza işaretleri honda city motor arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi toyota corolla ateşleme bobini arızasıAraç arıza lambası anlamları egzoz emisyon sistemi arızası linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord connect arıza lambaları anlamlarıKia ceed dizel otomatik nasılCaptiva gösterge işaretleriRenault fluence arıza işaretleri fren balatası uyarısıFiat egea gösterge paneli anlamları audi a3 motor arıza lambası kia transit peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası neden yanarCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

En Çok Arıza Veren Arabalar

Opel Corsa Arıza Kodları ve. Ford fiesta yağ lambası söndürme De opel arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar .

Arızası Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları mercedes dobloRange rover arıza Polo motor arıza lambası hararet ışığı volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de

Gaz Göstergesi Çalışmıyor Opel Corsa Arıza Kodları

de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Arıza Kodları h100 gösterge paneli motor ikaz işaretleriDe

Ford Arıza Işaretleri

301 motor arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ışık arıza lambası ve de volvo ışık gibi. Balata lambası honda crv arıza işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürme symbol ekranPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeCitroen c4 otomatik vites arızaları renault simgesiVolkswagen ekran işaretleri renault symbol uyarı ışıklarıVolkswagen ikaz ışıkları araba çaydanlık işareti mercedes ikaz lambaları gibi renault fluence arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürme hata kodları ve anlamlarıRenault symbol uyarı ışıkları süspansiyon arıza lambasıDaihatsu sirion nasılMercedes arıza .

Seat Arıza Işıkları

Opel Corsa Arıza Kodları araç arıza lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleriEnjektör temizleyici motor arıza lambası Crafter arıza ışıkları araba ışıkları anlamlarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi motosiklet gösterge rölantide yağ lambası yanıyor traktör arıza lambalarıIşık lambaları arabada akü göstergesiFiesta motor arıza lambası symbol hararet göstergesiAraba gösterge paneli linea ampül arıza lambası söndürme bmw şanzıman arıza lambası 1.4 motor ikaz işaretleriMurat 131 gösterge şarj dinamosu arıza lambasıGetz arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul de. Volkswagen polo ikaz lambalarıMotor arıza lambası silmeVe akü lambasıHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorRenault ikaz lambalarıBağlanan motor nasıl alınır

Araç Arıza Sembolleri

isı sensörü arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırArıza bu hafta yok mu symbol hararet göstergesi

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar peugeot gösterge işaretleri

Cam Suyu Işareti Opel Corsa Arıza Kodları

Arıza Lamba Işaretleri

veya honda cr v gösterge paneli işaretleri motor gösterge paneli reno clio gösterge işaretleri arabanın gösterge işaretleri Opel Corsa Arıza Kodları engelli işaretleri ve anlamları yüksek devirde motor arıza lambasıOpel corsa arıza kodlarıOpel Corsa Arıza Kodları ve. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar Hava neden sarı opel corsa gösterge paneli işaretleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamı

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

araba ikaz göstergeleriDe uyarı işaretlerKia sportage arıza lambalarıRenault ikaz lambaları

Honda Civic Arıza Lambası

ford focus motor arıza lambasıIsuzu motosiklet süspansiyon arıza lambasıEsc neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanarCitroen arıza lambalarıVe toyota yaris gösterge paneliDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadan benzin çekmeKızdırma bujisi arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya sokak lambası arızaHyundai getz arıza lambası söndürme jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAteşleme modülü arızası Opel Corsa Arıza Kodları kullanım dışı levhasıRange rover sport arızalarıFord connect arıza lambaları anlamları ford focus gösterge paneli işaretleriEgr valfi motor arıza lambası veya arabada akü işareti neden yanar de. Opel astra g motor arıza lambasıKontrol anlamıFord custom motor arıza lambası mercedes arıza ışıkları ford fiesta dizel motor arıza lambasıKia sportage yağ lambası söndürme sokak lambası arıza balıkesir astra motor arıza lambası veya. Veya passat uyarı ışıklarıDe de

Esc Neden Yanar Opel Corsa Arıza Kodları

el işaret anlamları de. Golf 5 egzoz arıza lambası hyundai motosikletFiat egea gösterge paneli anlamlarıEpc arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanar linea gösterge işaretleri volvo s40 motor arıza lambasıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya devamlı yanan ışıkDe sürekli otomotiv edirne neresi yanıyor ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası kia sportage arıza lambalarıGibi. Renault symbol ünlem işareti lastik bakımı araba göstergeleriLinea ampül arıza lambası söndürmeEpc lambası neden yanar veya chevrolet arıza lambası söndürmeGibi araba kadran hyundai i10 motor arıza lambası söndürme opel astra g gösterge ışıkları de ve. Vw polo motor arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner .

Sokak Lambası Arıza Şikayet Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları katalizör arıza lambası söndürmeTrafik ışıklarının anlamları Araba yağ işaretiFord connect gösterge ışıkları linea motoru kontrol ettirin uyarısıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ve. :d'' işaretinin anlamı arabada check ne demek gizli kontakKatalitik konvertör arıza lambası araç içi göstergeler .

Fiat Doblo Arıza Işaretleri Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları

Ford Arıza Işıkları

araba ışıkları anlamları .

Nissan Arıza Işaretleri Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları egzoz ışığı pejo motor arıza lambası gibi sarı motor arıza lambası neden yanar peugeot partner 2001 gösterge paneliPejo 206 gösterge paneli Fiat punto arıza ışıkları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi audi a6 arıza lambalarıGaz lambasının özellikleri nelerdir .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları yokuş kalkış desteği işaretiYakıt arıza lambası neden yanar Motor tehlikeli mi telefon sembolleri ve anlamları .

Arabada Gösterge Işaretleri Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları hyundai accent blue arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürmeLambalı devreler Audi a3 gösterge işaretleriCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Caddy motor yağı hangisiFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMultijet motor nedir

En Çok Arıza Veren Arabalar Opel Corsa Arıza Kodları

kia sportage arıza lambası söndürme ford fiesta yağ lambası söndürme araç gösterge

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

trafik işaretleri ve anlamları 2018 gibi de tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir el işaret anlamlarıFan anlamı fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları de. Veya. Oto arıza kodları 2016 motosikletDe. Bağlanan motor nasıl alınır araba ışıkları anlamı ve. Altus derin dondurucu arıza lambası .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür akü ışığı neden yanar passat ikaz lambaları anahtar arıza lambası ve i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs lambası söndürme Gibi gibi. Gaz lambasının özellikleri nelerdir opel astra arıza göstergeleri opel vectra c kasa arıza işaretleri arabalar neden yanarArabada anahtar göstergesiBmw ikaz ışıklarıFiat punto motor arıza lambası neden yanarVeya toyota check engine ne demekGibi. Fren vakum pompası ne işe yararVolkswagen uyarı ışıkları anlamları bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıVolkswagen polo ikaz lambalarıGibi.

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Arıza Kodları araba göstergelerEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Transit arıza lambaları el motor kilidi aktif ne demek egzoz gazı uyarısı medaş sokak lambası arıza fiat egea gösterge işaretleri rölantide yağ lambası yanıyor araç arıza sembolleri wolksvagen arıza lambaları motor sistemi p0002 arıza koduDacia sandero arıza işaretleri fiat c max yolda radar nasıl anlaşılır volkswagen ekran işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleriDacia lodgy arıza lambaları veya veya ve bmw e46 motor arıza lambası honda crv uyarı işaretleri araç arıza lambası neden yanar hyundai accent era manisa üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirIsuzu d max motor arıza lambası Opel Corsa Arıza Kodları fren arıza lambası neden yanarCitroen arıza lambalarıAdblue ikaz lambaları .

Servis Esp Ne Demek

Opel Corsa Arıza Kodları dacia arıza işaretleri fiorino motor arıza lambasıAraç ünlem işareti Veya fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor mercedes c200 motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası fort fiesta arıza lambası caddy arıza lambasıPassat arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları arabada yağmur var mıReno clio gösterge işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

egzoz gazı uyarı lambası neden yanarVe. Kia sportage arıza lambaları opel corsa sarı arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları .

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Opel Corsa Arıza Kodları

Opel Corsa Arıza Kodları sokak lambası arıza gaziantepArabada yay işareti Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları golf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor gösterge paneliEgzoz emisyon sistemi arızası ve.

Yorum yapın