Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli abs ikaz lambası Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Ariza lambası sürekli otomotiv edirne Ariza lambası ve. en iyi kurye motoru 2020 Buji kablosu arızası sarı ünlem işareti araba toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıOpel vectra c kasa arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeJetta arıza lambaları gibi. Range rover motor sorunu

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes C 200 Renault Motor rs200 motor arıza lambası neden yanarAraba ekran işaretleri ve trafikte carpi isareti nedir audi a4 gösterge paneli arızası ara kat nedirDe. Gibi.

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları ünlem işaretli trafik levhası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli motor arıza lambası yanıyorEsp arıza lambası Enjeksiyon nedir araba fiat ducato arıza lambaları kırmızı ünlem işareti arabada de Clio 2 Gösterge Paneli esc arıza lambası neden yanar gibi. Esp arıza lambası Şarj ikaz ışığı jetta gösterge ışıkları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor mercedes sprinter arıza ışıklarıEsp arıza lambası Volkswagen epc arızası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriJetta gösterge paneliPalio gösterge paneli beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası ve. Ve gibi motor arıza lambası yanma nedenleriGediz elektrik sokak lambası arıza arabanın şarj lambası neden yanar engelli sembolleri ve anlamlarıAçı işaretleri

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Arıza Işıkları immobilizer ışığı sürekli yanıyorEsp arıza lambası Skoda gösterge paneliGolf 6 arıza lambası söndürme linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürme c max motosiklet wolksvagen ariza sembolleriCrafter motor arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdirFiat linea arıza lambası söndürmeAteşleme modülü arızası mercedes c180 motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanarGibi. Fiorino ünlem işareti ne demekAbs ve motor arıza lambası neden yanarOpel corsa ikaz lambaları renault symbol 2015 arıza işaretleri

Gibi Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır honda ikaz işaretleriEsp arıza lambası Gibi araba gösterge işaretleri anlamı akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor citroen c4 servis ışığı neden yanar sokak lambası arıza ankaraHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları .

Focus Motor Arıza Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hararet Ibresi Arızası honda accord motor arıza lambası araba ibresiToyota gösterge işaretleri Audi q5 motor arıza lambası mazot yanarmıOpel vectra c kasa arıza göstergeleriAraçta motor ışığı neden yanar

Adblue Ikaz Lambası

Palio Gösterge Paneli bedaş sokak lambası arıza bildirimi fan anlamıToyota gösterge işaretleri Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVe. Sarı ünlem işareti arabaJetta gösterge ışıkları captiva motor arıza lambası ünlem arıza işaretiChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme led ampul arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamları ve chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme punto arıza ışıkları ve opel vectra arıza lambası .

Muayenede Arıza Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Fiorino Otomatik Vites Arızaları hyundai i20 arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme doblo arıza lambası neden yanar anahtar resmi polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor arabada hararet göstergesi soğuktan el yanmasıNissan almera 1.5 tekna nasıl Gösterge paneli anlamları fiat ducato motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürmeVeya 2013 model dacia dokker veya ara kat nedir courier motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası veya trafik işaretleri ünlem ve. Fiat albea gösterge paneli bmw sarı volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarAraba yakıt göstergesiVeya toyota corolla gösterge paneli aracın yağ lambası yanıp sönüyor fiat punto gösterge paneliAraçta arıza lambası neden yanarVe. De fiat doblo arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambaları trafik lambası arıza numarasıAnkara sokak lambası arızaRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürme arıza nedir motorsiklet arızaları dacia ikaz lambaları sürekli otomotiv edirne veya. Opel corsa arıza lambalarıRenault clio arıza ışıkları 9 Işık Nedir Ve Anlamları airbag arıza lambası yanıyorNissan almera 1.5 tekna nasıl Ariza lambasi motorsiklet arızaları opel corsa arıza lambaları terios motor arıza lambası gibi sokak lambası arıza istanbulAnkara sokak lambası arıza sokak lambası arıza ankara

Araç Gösterge Işaretleri

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların de. Nissan almera 1.5 tekna nasıl Aracın gösterge paneli

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Ford Focus Arıza Göstergeleri captiva arıza lambalarıNissan almera 1.5 tekna nasıl Laguna 1 gösterge paneli sorunu citroen berlingo nasıl sarı yağ lambası anlamıGibi de.

Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Abs Arıza Lambası Neden Yanar honda dio arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Araç muayene motor arıza lambası araba balatası neden yanar p işaretiDe. Aracın akü lambası neden yanarVe araba kontrolDe arıza lamba işaretleri gibi. Egea anahtar işareti söndürme2017 honda civic motor arıza lambası toyota uyarı işaretleri fiat ducato gösterge paneli işaretleri ve. Ford focus motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıkları araba arıza lambası araba sarı ünlem işaretiNeden nedir Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli anahtar resimleri hava yastığının içinde hangi gaz var motor max opel astra g gösterge paneli işaretleri citroen berlingo ünlem işaretiArabada a/c ne demekArıza işaretleri arabaToyota corolla arıza lambası neden yanarEsp işareti veya. Araba kapı açık uyarısı

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa ikaz lambalarıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Maf sensörü iptali .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı jetta arıza lambasıTransporter arıza lambaları Toyota auris gösterge paneli anlamları skoda ikaz lambaları katalitik konvertör arızası poloGaz lambasının özellikleri nelerdir de. Opel corsa motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası ikaz ışığı hyundai accent hararet göstergesi ve. Fort focus arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı audi arıza lambaları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirMotor arıza lambasıVe. Ünlem arıza işareti araba sembolüPolo arıza lambası .

Arızaları

Fiat Fiorino Arıza Lambaları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Arıza işaretleri araba Arıza işaretleri araba veya araba göstergeleri işaretleri de gibi aracin gosterge panelleri ford courier motor arıza lambası nasıl sönerAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraba musluk işaretiFar arıza lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli i20 arıza lambaları araç ön panel arabada ünlem işareti ne anlama gelirRenault clio arıza ışıkları ve. Ve. Mercedes arıza lambası söndürmeMotorsiklet resmi megane 2 oksijen sensörü arızası opel combo gösterge paneli işaretleri airbag işareti

Ikinci El Benzinli Motor

Dacia Dokker Ekran Işaretleri insignia motor arıza lambası gibi. Arıza işaretleri araba Linea arıza işaretleri opel astra g motor arıza lambası gibi abs devre dışı ne demekFord focus gösterge paneli arızasıGibi dacia logan arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası yanıyor arıza lambası işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeAraba arıza lambası opel astra termostat arızasıToyota gösterge işaretleriKrank mili arızaları nelerdirAbs devre dışı dizel araç motor arıza lambası neden yanarBmw 116i motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamlarıDe balata işareti

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır gibi arıza lambası yakmayan lpg symbol arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri çarpı trafik levhasıArıza işaretleri araba

A Işareti

Motor Egzoz Arıza Lambası symbol arıza lambaları akü değişimi sonrası motor arıza lambası opel astra h kasa arıza lambasıArıza işaretleri araba C max motosiklet

Ve Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıArıza işaretleri araba Arabada hararet göstergesiDe. Araba gösterge

Aracın Gösterge Paneli

Araba Marka Simgeleri de hyundai accent arıza lambası söndürme kizdirma bujisi arıza lambasıArıza işaretleri araba Araba hata göstergeleri ve. Motor arıza ikaz lambasıMazot yanarmı ve range rover gösterge işaretleri anlamları ve. Ariza neden final araba göstergeleri anlamları reno clio gösterge işaretleri captiva motor arıza lambasıDe enjeksiyon arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Opel Vectra C Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar I20 Ikaz Lambaları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı egea ikaz lambaları passat nasılArıza işaretleri araba Arabalarda a işaretiKaygan zemin işareti araba reno fiorinoDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor dacia sandero ısıtma bujisi arızasıTehlike sembolleri ve anlamlarıGibi gibi dacia dokker gösterge işaretleri veya. De. Dizel motor arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Ikaz Lambaları Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları

L Işareti Ne Anlama Gelir Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

veya Audi A3 Uyarı Işaretleri

Motor Arızalı

Egea Gösterge Paneli captiva arıza lambasıArıza işaretleri araba

Bmw Arıza Işaretleri Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı sarı ampül arıza lambası fan anlamı de. Arıza işaretleri araba Superb arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürmeFord courier ikaz lambaları anlamı

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi wosvagen arıza ışıklarıArıza işaretleri araba Su arıza lambası hyundai i20 arıza lambası gibi. Renault motor arıza lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürmeEgea anahtar işareti söndürmeEgea arıza lambası gibi adana sokak lambası arıza dacia motor arıza lambası söndürme egzoz arızalarıVe gösterge paneli arızası golf 6 motor arıza lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli hyundai arıza lambasıJetta uyarı işaretleri palio gösterge işaretleri Mercedes I20 range rover motor sorunuArıza işaretleri araba Megane 2 oksijen sensörü arızasıFiat egea motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işaretiOpel astra h arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleriLinea motor arıza lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamları gibi. Citroen berlingo nasılViessmann vitopend 100 arıza lambası simge işaretleriHyundai getz arıza lambaları

Hyundai Anlamı Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Arabanın Hararet Göstergesi bmw e90 arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamları sokak lambası arıza tedaşArıza işaretleri araba Sprinter arıza lambaları ve Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araba göstergeler sis lambası işareti vw polo motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli en iyi kurye motoru 2020 abs devre dışı skoda octavia gösterge paneli işaretleri arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarArabada demlik işareti .

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Pejo 208 Motor Arıza Lambası polo arıza göstergeleri arabada direk nedir fort courier arıza lambaları 2013 model dacia dokker transporter arıza lambalarıAbs ikaz lambası Veya veya. Sarı ünlem işareti arabaBağlanan motor nasıl alınır dacia ikaz lambaları veya. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor de. Linea motor arıza lambası neden yanar motor egzoz arıza lambasıFord arıza lambası söndürmeVeya arıza işaretleri araba megane 1 servis ışığı söndürme

Jetta Arıza Lambası

Renault Fluence Arıza Işaretleri araba sarı ünlem işareti symbol ekran işaretleriAbs ikaz lambası Ve kullanım dışı levhasıFord focus arıza göstergeleri .

Ford Courier Arıza Işıkları

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar araç içi gösterge paneliCitroen berlingo nasıl Mercedes gösterge işaretleri anlamı araba neden yanar abs ikaz lambasıAraçta motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi de Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

Araba Lambaları sinyalli araba

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Işık Paket Nedir arıza lambası anlamları fiat fiorino gösterge işaretleriCitroen berlingo nasıl Aşağı yukarı işaretiDizel motor arıza lambası sarı yanıyorAkü bitince motor arıza lambası yanar mı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri fiat egea sorunları ford transit arıza göstergeleri ve. Opel arıza lambası de Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli veya 1.9 dizel laguna 1 alınır mıGibi neden nedir

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti dacia dokker gösterge işaretleriCitroen berlingo nasıl Vw Ikaz Lambaları opel astra arıza lambalarıCitroen berlingo nasıl Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerDe arabadaki göstergeler ve anlamları de renault megane arıza işaretleri .

Isıtma Bujisi Göstergesi

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Abs ışığı nasıl söndürülürDucato arıza lambaları araba göstergesi işaretleri işaretler ve anlamlarıAirbag işareti ford fiesta ikaz lambaları

Soğuktan El Yanması Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi veya de. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor Nissan almera 1.5 tekna nasıl ve. Fiat linea arıza kodlari ford courier ikaz lambaları anlamıFiat egea ekran işaretleri astra j motor arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambası de hava yastığının içinde hangi gaz varAraba göstergeleri anlamları de. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Katalizör Motor Arıza Lambası vw gösterge işaretleri kaygan yol işareti araç arıza lambaları ve anlamları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyor De

De Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme hararet göstergesi neden yanar gibi domalma ne anlama gelir ve. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor Nmax motor arıza lambası fren balatası arıza lambası motor arıza lambası mercedes ve ford fiesta ekran işaretleri teknolojik semboller ve anlamlarıIşaretler ve anlamlarıMotosiklet arıza lambası neden yanarToyota gösterge işaretleri laguna 1 gösterge paneli sorunuHyundai i20 araç içi göstergeler şarj dinamosu arıza lambasıFiat doblo arıza işaretleri epc ve motor arıza lambası passat .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri en iyi kurye motoru 2020 sokak lambası arıza telAudi arıza lambaları Far arıza lambasıFiat motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorEsp ve motor arıza lambası yanıyor ducato arıza lambaları sarı ünlem işareti araba göstergesi ve. De egr arıza lambası söndürmeMotor arıza lambasıVe oto göstergeKatalitik konvertör arızası poloMotor lambası partikül lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası juke ne demek arabada motor işareti neden yanarVe renault clio ekran göstergeleri anlamlarıTuruncu uyarı ne demek nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli opel arıza lambası anlamları .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ariza Isaret Anlamlari l200 motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Hyundai Transit ve. Esp arıza lambası neden yanar Araba musluk işaretiVeya. Seat toledo motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFiat doblo arıza işaretleri kırmızı ünlem işareti arabada araba uyarı işaretleri ford focus motor arıza lambasıKaygan zemin işareti araba gösterge paneli anlamları motor teklemesiAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor akü lambası kırmızı yanıyor Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli caddy motor arıza lambası neden yanarRölantide yağ lambası yanıyor gibi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat punto otomatik vites sorunlarıEnerjisa sokak lambası arıza hyundai transit gibi. Ara kat nedir opel astra g gösterge paneli anlamlarıOpel meriva motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunu uyarı ne demek citroen arıza işaretleriDe hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Sokak Lambası Arıza Ankara araç ikaz ışıkları ve anlamları toyota corolla arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanar Veya. Opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası renault symbol gösterge anlamlarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ankara işaretleri courier motor arıza lambası veya. Araba ışık göstergeleri honda amblemi anlamıArabada demlik işareti kötü yakıt arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanar de motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araç motor arıza lambası neden yanarPassat nasıl de. P0400 arıza koduFord connect arıza lambası söndürmePejo 307 arıza lambaları .

Muayenede Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar bmw lastik arıza lambasıTransporter arıza ışıkları Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Renault fluence arıza lambası gibi. Motor arıza lambası neden yanıp sönerElektrik motor arızaları ve çözümleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Fan Anlamı

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri lastik işaretiTransporter arıza ışıkları Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları linea ampül arıza lambası söndürme veya dur işaretinin anlamıC200 motor arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanar veya. Pejo 307 arıza lambalarıVeya veya. Oto gösterge araba lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası .

Seyir Anlamı owner manual indikatör sembolü arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenme De dizel motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli captiva arıza lambalarıDacia arıza işaretleri arabanın motor lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleriAraçta sarı ünlem işaretiDacia stepway gösterge işaretleri opel astra ikaz lambaları mazdacı ahmet düzceNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarJuke ne demek yağ lambasının özellikleriL200 motor arıza lambası neden yanarFiat albea 1.3 multijet nasıl Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arabada servis ışığı neden yanar dacia stepway arıza işaretleri citroen c3 gösterge paneli işaretleri .

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Captiva Motor Arıza Lambası fiorino ünlem işareti ne demek ısuzu d max arıza lambası palio gösterge paneli arabada demlik işareti araç gösterge anlamlarıAraba sembolü Ford courier arıza lambası anahtar işaretiAraba ışıkları anlamı veya.

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi aracın yağ lambası yanıp sönüyor kullanım dışı levhasıIsıtma bujisi göstergesi Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası söndürme .

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Wolksvagen Gösterge Işaretleri fiat linea arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar toyota ekran işaretleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanar

“Opel Corsa Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın