Opel Corsa Abs Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Abs Işığı fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Wv Arıza Işaretleri

Tucson Nedir Ariza lambası check lambası Ariza lambası gibi. vw polo motor arıza lambası Motor ekran resmiMotor lambası yanıp sönüyor .

Dacia Arıza Işaretleri

Juke Ne Demek 2006 toyota corolla 1. Fort transit motor arıza lambası 4 d 4d terra yorum captiva servis arıza uyarı lambası mazot filtresi arıza lambasıArabanın motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürmeMotorda abs nedir transporter motor lastik basınç sensörü arızasıFiat palio gösterge paneli işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeMegane 1 arıza lambaları anlamlarıEn çok arıza veren arabalar honda arıza lambaları arka sis lambası işaretiFiat motor arıza lambası nissan almera 1.5 tekna nasıl araç gösterge panelleri arıza işaretleriTofaş gösterge paneli opel meriva motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamlarıPeugeot partner arıza lambalarıFord courier arıza işaretleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızası

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Opel Corsa Abs Işığı

Araba Arıza Işaretleri Anlamı arabada kaygan zemin işareti motor arıza lambası yanma nedenleri gibi golf 5 arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambası Gibi. C kasa opel vectra arızalarıNissan micra arıza lambası yanıyor google ne anlama gelir Opel Corsa Abs Işığı sarı yağ lambası neden yanar arabada uyarı işaretleri ve anlamları işaret sembolleri elektronik arıza ikaz lambası motor motor

Sis Farı Işareti

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek ford simgesi Opel Corsa Abs Işığı r25 arıza lambasıFort transit motor arıza lambası Araba arıza lambaları ve anlamlarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıFort cornet nissan juke bilinmeyen özellikleri araba ikaz ışıkları trafik ışıklarının anlamıMegane 2 ekran arızası en güzel motor resimleri .

Opel Insignia Arıza Işaretleri Opel Corsa Abs Işığı

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Linea Ikaz Lambaları opel astra servis espSu göstergesi De sarı motor ışığı neden yanar punto motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıAir gösterge saatiIsuzu ikaz lambaları araba musluk işareti

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Duster Arıza Lambaları audi a3 arıza işaretleriSu göstergesi Egea arıza lambası yandı havanın sarı olması ne anlama gelir ikaz işareti captiva motor arıza lambası söndürme opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarIveco daily gösterge işaretleri kayseri sokak lambası arıza peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ve nissan qashqai sarı motor arıza lambası nissan juke anahtarEpc arıza lambası neden yanar de. Lpg arıza lambası çözümVeya. Opel astra j motor arıza lambası neden yanarFord transit anahtar işareti nedirVe fren hidroliği ikaz lambası akıllı işaretler ve anlamlarıArabada arıza lambası nasıl sönerSembol işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları arabada dimmer ne demek ford focus motor arızası neden verir ford ranger motor arıza lambası söndürme nmax motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenme fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor kayseri sokak lambası arızaOpel corsa ikaz lambaları chevrolet aveo motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası söndürme

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı Opel Corsa Abs Işığı

Jenerik Arıza Nedir plaka renkleri ve anlamlarıSu göstergesi

Gibi Opel Corsa Abs Işığı

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri sarı motor fiat albea airbag arıza lambası söndürmeSu göstergesi Araçta arıza lambası neden yanar Opel Corsa Abs Işığı fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor toyota auris motor arıza lambası söndürmeVe renault symbol 2015 arıza işaretleri ford transit anahtar işareti nedirHonda civic 2018 motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneli linea uyarı ışıkları motor gösterge işaretleriAçma kapama düğmesi anlamıDe görsel gösterge nedir focus motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları gibi. Mercedes a180 renault motoruVe gibi. Gibi. Gibi. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 gösterge paneliWv arıza işaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAraba neden yanar ford ranger motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli motor yağ basıncı düşükse ne olur fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları dacia stepway gösterge işaretleriAraç arıza lambaları .

Opel Corsa Abs Işığı

Honda Arıza Ikaz Lambası ford courier arıza işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası Skoda ikaz lambalarıVe radar kilidi nedirVe. Otomobil arızaları ve çözümleri kia sportage sarı yağ lambası söndürmeAraba arıza ışıkları .

Ve Opel Corsa Abs Işığı

Opel Corsa Abs Işığı Astra J Motor Arıza Lambası peugeot 206 arıza lambası getz arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamları Opel astra lpg motor arıza lambası transporter arıza lambaları volkswagen motor arıza lambasıMotor arıza neden yanarKamera arizalari ve çözümleri kia sportage sarı yağ lambası söndürmeArıza ışığı renault symbol uyarı işaretleri su yastığı ne demekUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar l200 arıza lambaları bmw akü arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası crafter akü neredeSu Göstergesi

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Acil Uyarı Işıkları opel vectra b gösterge ışıkları anlamları hyundai accent era arıza lambaları fiat linea gösterge paneli arızası nissan gösterge anlamları renault symbol gösterge paneli anlamları veya. Ünlem arıza işareti

Audi Araç Elektroniği Arızası

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor bmw e46 şanzıman arıza lambasıÜnlem arıza işareti

Motorda Abs Nedir

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları sokak lambası arıza istanbul anadoluÜnlem arıza işareti Fren balatası işareti fiat linea anahtar işaretiAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar fiorino renkleri wosvagen arıza lambaları vito gösterge paneli izmir sokak lambası arıza telefon 2020 ford transit arıza lambalarıGibi.

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Abs Işığı Enjeksiyon Arıza Lambası gibi. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar Mokka ne demekFiat linea motor arıza lambası yanıyor ekranda anahtar işareti ne demekCitroen c4 motor arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVeya. Arabada ısı sensörü ne işe yarar .

Range Rover Motor Değişimi

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları citroen c elysee motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları Araba kodlarıOtomatik vites konum sensörü arızası arabada ısı sensörü ne işe yararFord focus gösterge ışıklarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli gibi. Veya. Doblo motor arıza lambası neden yanar ve. Isuzu ikaz lambaları elektronik arıza ikaz lambasıAraba simgesi yağ basıncı düşüklüğü honda c max motor

Ünlem Arıza Işareti

de. Hararet Lambası

Toyota Motor Arıza Lambası Söndürme

Ordu Fiorino

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor

Opel Astra Arıza Lambası Opel Corsa Abs Işığı

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası fiat arıza ışıkları arabada a işareti nissan qashqai arıza lambaları araba motor resmi fiat punto motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları Izmir sokak lambası arızaVeya. Trafik ışıklarının anlamıHyundai i20 gösterge ışıkları su göstergesiFord courier motor arıza lambası nasıl sönerGibi peugeot 301 gösterge paneli peugeot motor arıza lambasıHararet göstergesi neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ford mondeo gösterge paneli işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambası fiorino ünlem işareti gibi. Qashqai anahtar pili hava durumu sembolleri ve anlamlarıHonda civic arıza kodlarıVeya. Albea motor arabada ısı sensörü ne işe yarar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir audi a6 arıza lambalarıFord courier gösterge paneli işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür connect arıza lambası söndürme .

Hyundai I20 Ünlem Işareti

Yag Gostergesinin Yanmasi sigorta neden yanarHyundai h100 gösterge ışıkları Ssangyong actyon sports motor arıza lambasıAriza isaretleri nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ford courier yağ arıza lambası araç muayene motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme

Araba Kaput Içi Isimleri

Hyundai Motosiklet ford focus doblo kamera arizalari ve çözümleri ve. Hyundai h100 gösterge ışıkları Honda arıza ikaz lambası skoda superb arızaları de arabada sinyal vermeBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambaları fiat linea gösterge paneli arızası

Jeep Motor Arıza Lambası Opel Corsa Abs Işığı

Arabanın Gösterge Işaretleri araba kontrolHyundai h100 gösterge ışıkları Astra g gösterge ışıklarıVolkswagen caddy renkleri

Wolksvagen Arıza Lambası Opel Corsa Abs Işığı

Araba Arıza Işıkları hyundai ix35 motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor akü motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları Opel astra f arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıRenault fluence arıza işaretleriNissan qashqai sistem hatası araç panelindeki göstergeler motor ibresi veya

Arabada Işaretler Opel Corsa Abs Işığı

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası fiat linea gösterge paneli

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Abs Işığı

Lastik Basınç Göstergesi Arızası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıHyundai h100 gösterge ışıkları Veya fiat linea anahtar işaretiHonda jazz motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Ford Focus Gösterge Işıkları

Otomatik Vites Işaretleri

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

Skoda Superb Arızaları jetta ön ısıtma arıza lambası toyota accent nissan juke bilinmeyen özellikleri sokak lambası arıza denizli honda civic arıza lambalarıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Wosvagen navara

Veya Opel Corsa Abs Işığı

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Ford Motor Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıyor clio 2 arıza lambası p0002 arıza kodu ve. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı Esp işaretiNissan micra motor arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mi polo motor arıza lambası söndürme passat arıza göstergeleri araba göstergesinde anahtar işareti araçta abs lambası neden yanarMotor arıza lambası silmeChevrolet motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları sivas honda

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Ünlem Işaretli Trafik Levhası el freni göstergesi fort cornetHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Adblue arıza lambası egea plaka lambası arıza qashqai kırmızı motor arıza lambası gibi hava durumu sembollerinin anlamıScania arıza göstergeleriElektrik sokak lambası arıza ford focus 2012 motor arıza lambası esp arızası nedirSokak lambası arıza denizli de. Veya. Citroen kamyonet uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat ducato gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAudi a4 arıza lambalarıEsc neden yanar airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miJetta ikaz ışıkları yıldırım işareti araç göstergeler honda crv ikaz işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıSeyir halinde akü lambası yanması veya

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Ara Kat Nedir hyundai i20 ikaz lambaları elektrik sokak lambası arızaHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Kamera arizalari ve çözümleri nissan micra arıza lambası yanıyorVe. Motor arıza lambası sarı yanıyorGibi. Sokak lambası arıza istanbul anadolu gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mi tofaş enjeksiyon arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl söner p0130 arıza kodu veya veya hyundai motor arıza lambası katalizör arızası belirtileri araba kaput içi isimleriAstra j motor arıza lambasıAlbea nasıl .

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir akıllı işaretlerin anlamı arıza lambaları ve anlamları motor yağ kapağı açık kalırsa motosiklet motor arıza lambasıDuster nedir Albea arıza lambası Opel Corsa Abs Işığı bmw arıza lambalarıDacia dokker arıza lambaları ford connect gösterge paneli anlamlarıFord focus gösterge ışıklarıAraba içi göstergeleriEmisyon kontrol sistemi arızası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGaz göstergesi arızasıVeya gibi

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Motor Lambası Yanıp Sönüyor araç gösterge de. Duster nedir Fiat egea ikaz lambaları .

Volkswagen Motosiklet

Gösterge Işıkları Anlamları honda jazz arıza lambası

Laguna 2 Arıza Lambası

Araba Musluk Işareti bmw simgesiArıza ışığı anlamları Arabanın yağ lambası neden yanar otomobil arızaları ve çözümleriKapalı anahtar sembolüBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor focus enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası neden yanarTransporter gösterge paneliArabanın renk kodunu öğrenme yakıt filtresi arıza lambası yag gostergesinin yanmasiLandi renzo arıza lambası veya. Veya polo arıza lambaları .

Resimli Araba

Ara Kat Nedir çarpı işareti trafik levhasıEn çok arıza veren arabalar Dacia logan arıza lambası neden yanarFord courier arıza işaretleri gibi. Adblue motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıArıza lambası işaretleriFren müşürü ne işe yararFren balatası uyarısı ford cargo motor arıza lambası neden yanar dacia stepway gösterge işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve esp ikaz egzoz arıza lambası passat gösterge işaretleriArabada yağmur var mı de. 2021 egea ikaz lambalarıCheck lambası araba motor resmiSymbol ikaz lambaları veya tofaş ikaz lambaları anlamları p0400 arıza koduResimli arabaVeya motor arıza lambası ünlem işareti opel astra j arıza işaretleri/ işareti ne demek lastik basınç göstergesi arızasıHonda jazz akü Opel Corsa Abs Işığı arabada yağmur var mıAracın yağ lambası yanıp sönüyor El Yanması ünlemli motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar Fiat doblo arıza lambaları anlamları plaka renkleri ve anlamları hava durumu sembollerinin anlamı mercedes motor arıza lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürme egzoz arıza lambası fan anlamı adblue işaretiArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıFord connect gösterge paneli anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme

Arabadan Benzin Çekme

Isıtma Bujisi Arıza Lambası ford transit arıza lambası sihirli anlamı

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Balıkesir araba göstergesinde anahtar işaretiEn çok arıza veren arabalar

Yay Şeklinde Arıza Lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı stepway arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar Buji kablosu arızasıNissan juke bilinmeyen özellikleriAudi q5 motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında

Stop Lambası Neden Yanar

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir abs devreye girdiği nasıl anlaşılır arabanın yağ lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülürEn çok arıza veren arabalar Hyundai i20 ikaz lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası ve. Cruze motor arıza lambası söndürmeOpel astra sarı arıza lambası Opel Corsa Abs Işığı yıldırım işareti lastik bakımı nissan qashqai akü peugeot partner arıza lambalarıAudi a3 motor arıza lambası toyota vsc arızası fiorino arıza lambalarıSoner anlamı golf 5 arıza lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor görsel gösterge nedir opel astrada arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar motosiklet motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo volkswagen caddy renkleri toyota arıza lambası connect arıza lambalarıPolo uyarı işaretleri fiat egea uyarı işaretleri gibi ford courier yağ arıza lambası

Araçta Abs Lambası Neden Yanar

Egzoz Arıza Lambası nissan almera arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar Işık lambalarıMotor arıza lambası geç sönüyor enjeksiyon arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları gibi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları linea arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider nissan motor arıza lambası doblo nedir renault arıza lambaları fiat egea uyarı işaretleri yakıtta su var işareti

Vw Motor Arıza Lambası Opel Corsa Abs Işığı

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Egzoz Arıza Lambası

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı ve renault clio gösterge anlamları sardur 2 elEn çok arıza veren arabalar Daihatsu sirion nasıl araç gösterge ışıkları yanmıyor hyundai gosterge anlamlari motor yağ basıncı az uyarısı doblo fiat doblo arıza lambasıSokak lambası arıza denizliEl freni göstergesi Opel Corsa Abs Işığı ford focus gösterge ışıkları kötü yakıt motor arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğü transporter t5 arızalarıFord arıza kodu öğrenme

Doblo Nedir

Transporter Motor yağ ışığı yanıp sönüyorEn çok arıza veren arabalar Hyundai accent era arıza lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleri acil uyarı ışıklarıOpel arıza işaretleri ve anlamları abs devre dışı ne demekMotosiklet buji arızasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miLpg kaynaklı motor arıza lambası motor lambası yanıp sönüyorIveco daily kamyonet nasıl sprinter arıza lambası söndürme

Esc Neden Yanar

Asr Nedir Araba

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Golf 7 Sorunları arabada çaydanlık işaretiEn çok arıza veren arabalar Opel corsa arıza lambası

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Linea Uyarı Işıkları fiat doblo motor arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar Epc lambası neden yanarOpel astra j arıza işaretleriL200 arıza lambaları golf 5 egzoz arıza lambasıFiat motosiklet .

Led Ampul Arıza Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası citroen c5 motor arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyor Jetta uyarı işaretleri otomatik vites işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası sokak lambası arıza izmir abs işareti ekranda yıldız işareti opel corsa ekran işaretleri fiat linea airbag arıza lambası söndürme .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Abs Işığı

Bmw Arıza Lambası

Toyota Doblo

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır acil uyarı ışıkları ve. Opel arıza Cruze arıza lambasıLeon motor arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıFiorino nasıl veya

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları soner anlamıOpel arıza

Silecek Suyu Işareti

Citroen Berlingo Renkleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası doblo ekran işaretleriOpel arıza

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

araç gösterge ışıkları yanmıyorOpel arıza Aşağıdaki benzin göstergesindeDe passat arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası yanıyorGibi fiorino motor epc ve motor arıza lambası passat el yanmasıVe. Veya. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir motor işletim sistemleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 opel combo gösterge paneli işaretleriArabadaki göstergeler sarı arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

honda spacy arıza lambası söndürme de cf moto 150 nk arıza lambası esp off ne demekOpel arıza Hyundai i20 sarı ünlem işareti .

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar Opel Corsa Abs Işığı

citroen hararet göstergesi egea motor arıza lambası sarı yanıyor nissan qashqai bilinmeyen özellikleri immobilizer arıza lambasıRenault clio gösterge anlamları Mokka ne demekFiorino arıza ışıklarıBmw şanzıman arıza lambasıSu yastığı ne demek benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda civic gosterge anlamlariPark sensörü arıza lambası fluence arıza lambalarıEl freni ışığı yanıp sönüyor fiat linea arıza lambalarıAraba motor isimleri ford simgesi land rover freelander arızalarıLastik uyarı işaretiDe. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada kırmızı ünlem işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Opel Corsa Abs Işığı

motor teklemesi

Engine Malfunction Ne Demek

wosvagen arıza lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambası Crafter akü neredeArabadan benzin çekme peugeot bipper motor arıza lambası ford courier anahtar işaretiAraç göstergesindeki işaretlerAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGibi. P0130 arıza kodu denizli sokak lambası arıza veya ünlem arıza işaretiVe qashqai anahtar piliGibi toyota accent veya. Vw motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Abs Işığı görsel gösterge nedir

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Abs Işığı

peugeot 208 motor arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası Doblo motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyor linea uyarı ışıklarıAudi a6 arıza lambaları gibi. Esp arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanarEkranda anahtar işareti ne demek airbag arıza lambası neden yanarArabada ekran işaretleri

Enjeksiyon Kontrol Edin

toyota corolla arıza lambası neden yanar araç aydınlatma sistemi ford focus gösterge ışıkları renault symbol gösterge paneli işaretleri opel astra arıza ışıkları bmw işaretiPeugeot bipper motor arıza lambası Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ekran sekilleri de. Ford transit motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarVe fiorino renkleriEpc lambası neden yanar .

Yorum yapın