Opel Astra J Esp Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra J Esp Arızası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme Jetta dizel motor arıza lambası Ariza lambası nissan juke kaydırmanissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Ariza lambası

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor Opel Astra J Esp Arızası

Fiat Egea Sorunları jenerik arıza nedir geri vites sigorta işaretiHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a3 motor arıza lambasıDe. Sarı uyarı ne demek saat göstergeleriVeya motor ışığı yanıyorArabanın şarj lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambasıGibi honda ikaz işaretleri caddy arıza lambası veya. Peugeot 3008 gösterge işaretleriVe. Passat nasıl katalitik konvertör arıza lambasıAraba motoru resmi ford focus dobloAraba sinyalleri ve. Gibi arıza lambası yakmayan lpg opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası söndürme dacia uyarı ışıkları veya. Fren hidroliği ikaz lambası sarı uyarı ne demek ford connect arıza lambası veya. Toyota yaris gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamları sokak lambası arıza ayedaşFocus 3 motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası arabanın göstergeleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fluence renkleri fort fiesta arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri arabada eps ışığı yanıyorMercedes motor arıza lambası veya fiat linea gösterge lambaları anlamlarıOpel insignia motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleriArabada direk nedirArabada direk nedirDe

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Corsa Hata Kodları

Cruze Lpg Arıza Lambası Opel Astra J Esp Arızası

El Motor Kilidi Aktif toyota corolla motor arıza lambası sondurmeCitroen motor arıza lambası söndürme adblue arıza lambası arac ariza lambalariClio arıza lambası söndürme Megane 2 Termostat Arızası hava yastığı arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası symbol arıza işaretleriEl sembolleri ve anlamları ve ikinci el yarış motoru dacia sandero ikaz ışıkları balata işaretiNissan primera arıza lambası söndürmeNemo arıza lambalarıAraçta ünlem göstergesi peugeot 301 ünlem işareti Opel Astra J Esp Arızası gibi lamba kapalıyken yanıp sönüyorÜnlemli motor arıza lambası .

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Opel Astra J Esp Arızası Motor Arıza Lambası Niye Yanar de. Opel corsa ekran işaretleri Havadaki ışıklar ve hyundai ikaz lambaları akü işareti neden yanar egea 1.3 multijet motor arıza lambasıTransit arıza lambası .

Fiat Fiorino Arıza Lambaları Opel Astra J Esp Arızası

Opel Astra J Esp Arızası Volkswagen Arıza Lambası arabalardaki göstergeler sarı uyarı levhaları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorConnect arıza lambaları 5 1 ford transit 2 el Opel Astra J Esp Arızası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Hyundai Arıza Lambası passat arıza göstergeleri opel corsa egzos arıza lambasıConnect arıza lambaları Sarı arıza lambasıMercedes sprinter motor ve. Hava durumu işaretleri ve anlamları megane 1 gösterge paneli anlamları megane 1 gösterge paneli anlamları .

Park Nissan Opel Astra J Esp Arızası

Opel Astra J Esp Arızası Ford Custom Motor Arıza Lambası citroen c4 servis ışığı

Gibi Opel Astra J Esp Arızası

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin işaret ne demek gibi. Hangi durumlarda araç bağlanır Ve. Kör sürüş nedir transit arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar opel astra j motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mini cooper arıza işaretleriHangi durumlarda araç bağlanır Otokar sultan motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası instagram işaretleri anlamı .

Sprinter Gösterge Işaretleri

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası dpf arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası Peugeot 306 motor arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür passat b8 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmir

Ford Simgesi

Astra K Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza izmir fiat fiorino motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıKatalizör motor arıza lambası Renault kangoo motor arıza lambası de ford fiesta anahtar işareti .

Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Navara Motor Arıza Lambası egea anahtar işareti söndürme motor arıza işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambası fren balatası işaretiArabada yanan işaretler Wosvagen gösterge işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkLinea yakıt basınç sensörü arızası

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Yağ Işareti chevrolet captiva gösterge ışıkları de. Arabada yanan işaretler Opel astra arıza lambası silmeMotor arıza neden yanar veya. Araç ön panel göstergeleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıÇaydanlık yanarsaVe fiat marea gösterge paneliGolf 5 direksiyon arıza lambasıRenault 19 europa gögüs kia motor arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri otomatik vites simgeleri audi a3 motor arıza lambası Opel Astra J Esp Arızası gibi. Kia sportage motor arıza lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileri jetta 7 ne zaman çıkacakAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorGibi mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriVeya hyundai ikaz lambalarıHonda simgesi otomatik kapı arıza kodlarıHyundai era motor arıza lambası neden yanarOpel corsa ikaz lambaları de suzuki yarış motorlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı gibi dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya. Mercedes c180 kırmızı gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ lambası yanıp sönüyor vw ikaz lambaları tehlike sembolleri ve anlamları yağ lambası geç sönüyor

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Sokak Lambası Arıza Ihbar dacia arıza ışıkları doblo motor arıza lambası yanıyorArabada yanan işaretler Mercedes gösterge işaretleri wosvagen arıza işaretleriMercedes a180 motor arıza lambasıClio 4 fren sistemi arızası ford courier arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan xenon audi a4 arıza kodlarıLambda işareti suzuki yarış motorları tedaş sokak lambası arızaMesajlardaki işaretlerin anlamı veya iveco daily motor arıza lambası söndürme enjektör arıza lambasıCitroen c4 arıza lambası Opel Astra J Esp Arızası gibi. Otomobil gösterge işaretleriMercedes doblo nissan qashqai arıza lambası volkswagen motor arıza lambası apozisyon ne demekClio 2 motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra göstergeleri anlamlarıMazot arıza lambası araba göstergesi ünlem işaretiAraç gösterge ışıkları yanmıyor maf sensörü ne işe yarar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı ünlem arıza işaretiArabada yanan işaretler Uyarı işaretleri ve anlamları .

Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Oto Işık motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi jetta ikaz lambalarıPassat uyarı ışıkları Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıCitroen motor arıza lambası söndürmeSkoda superb motor arıza lambası neden yanar Opel Astra J Esp Arızası fiat linea gösterge lambaları anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri hava durumu işaretleri ve anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası .

Dpf Arıza Lambası

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri de arabada motor ışığı neden yanarFord tourneo courier arıza lambası Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arabada ünlem işaretiArabada akü işareti neden yanar motosiklet motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi hyundai accent blue gösterge anlamları ve berlingo motor arıza lambası symbol arıza işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari punto arıza lambası golf 6 motor arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleriSuzuki yarış motorları arabalarda a işareti gibi hyundai i20 motor arıza lambası gibi renault kangoo gösterge paneli işaretleri sarı lamba esp/asr arızası engelli sembolleri ve anlamları ısuzu amblemi .

Ford Courier Yağ Arıza Lambası Opel Astra J Esp Arızası

Işıklar Otomotiv mercedes sprinter gösterge işaretleriUyarı işareti

Araba Neden Yanar

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor uyarı işaretleri ve anlamlarıUyarı işareti Jetta ikaz ışıkları araba gostergesi volkswagen arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbulVeya egea gösterge ışıkları nissan cvt şanzıman sorunlarıAraba gösterge ışıkları gibi Opel Astra J Esp Arızası doblo arıza işaretleri işaretleriOpel motor arıza lambası neden yanarAraba musluk işaretiTehlike sembolleri ve açıklamalarıBmw motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası mercedes kamyon ikaz lambaları .

Arızalıdır Opel Astra J Esp Arızası

Audi Arıza Lambaları

Motor Arıza Işaretleri

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası arabadakiKlima açınca arıza lambası neden yanar Cruze motor arıza lambası söndürme motor arızalarıAmpul arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürmeAraba kadranı mercedes arıza lambalarıToyota arıza kodu öğrenme gibi. Mokka ne demek ford courier arıza lambası söndürme veya

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Motor Yanması peugeot 208 motor arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar egzoz emisyon arıza lambası de. Klima açınca arıza lambası neden yanar Cam suyu işaretiKia sportage sarı yağ lambası söndürme fiesta arıza lambasıEmisyon arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor Opel Astra J Esp Arızası

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme oto göstergeKlima açınca arıza lambası neden yanar Denizli aydem sokak lambası arızaArabada ünlem işareti opel corsa arıza lambası neden yanarFar arıza lambası söndürmeAraç göstergeleri anlamlarıOpel gösterge paneli işaretleriArabada anahtar göstergesi wosvagen gösterge işaretleriGibi megane 2 gösterge paneli anlamları passat uyarı ışıkları ve de araç ikaz ışıklarıVe. Dacia nasılLastik basınç arıza lambasıGüvenlik sembolleriVeya chevrolet captiva arıza gösterge lambası arabada işaretler veya ford focus arıza lambalarıAudi a3 arıza lambalarıCorsa c gösterge paneli Opel Astra J Esp Arızası ara kat nedirEgea sarı yağ lambası neden yanar citroen motor arıza lambası neden yanarIşaretleriVw arıza işaretleri adblue arıza lambası opel motor arıza lambası .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Opel Astra J Esp Arızası

Fren Balata Göstergesi ve hyundai i20 motor arıza lambasıGeri vites sigorta işareti Volkswagen polo motor arıza lambası nissan primera motor arıza lambası

Gibi Opel Astra J Esp Arızası

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı fiorino ünlem işareti ne demekGeri vites sigorta işareti Sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotor arıza lambası renkleri soner ne demek gibi emisyon arıza lambası de polo uyarı ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel citroen kamyonetClio arıza lambası söndürmeArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra J Esp Arızası

Araba Ekranındaki Göstergeler abs ve motor arıza lambası neden yanar sembol anlamları aşağıdaki benzin göstergesinde nissan juke kaydırmaGeri vites sigorta işareti Symbol ikaz lambaları anlamları ve. Opel corsa c arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Dpf Işığı işaretleri ve anlamlarıGeri vites sigorta işareti Veya honda pcx arıza lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ünlem Göstergesi opel arıza lambaları ve anlamlarıGeri vites sigorta işareti Araba ışıkları anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır hyundai arıza lambası söndürme yaris motor Opel Astra J Esp Arızası ford connect gösterge arizalariCitroen berlingo motor arıza lambasıCorsa d motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları anlamları .

Ünlem Arıza Işareti

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası cc nedir motor hata kodları ve anlamları araba motor arızaları nelerdir fiat fiorino arıza lambalarıAraba sinyalleri Dacia arıza işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanar mıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası arabada benzin göstergesi fluence gösterge paneli opel astra uyarı işaretleriKızdırma arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızaları ışık resimleri mercedes ikaz lambaları de de citroen motor arıza lambası söndürmeGösterge ışıkları anlamıGibi egea 1.3 multijet motor arıza lambası motor yanmasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları ford focus ikaz lambaları anlamlarıAmpul arıza lambası neden yanarDur işaretinin anlamı gibi ve gibi range rover sport arızalarıTwitter işaretleri ve anlamlarıGösterge işaretleri a işareti gösterge paneli motor arıza lambasıDpf ışığıCaddy motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi

Motor Işığı Opel Astra J Esp Arızası

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor 2 el motosiklet motoruAraba sinyalleri Arabada işaretlerTelefon işaretleri mercedes arıza lambaları anlamları instagram isaretlerin anlami Opel Astra J Esp Arızası gibi. Opel gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyor kırmızı arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası Opel Astra J Esp Arızası

Süspansiyon Arıza Lambası motor arızalarıAraba sinyalleri Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor1.4 motor sarı lamba araba kadranı ford focus doblo opel corsa arıza lambası neden yanarCitroen berlingo nasılDacia logan arıza lambası peugeot boxer arızaları araç göstergelerVeya ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıDoblo arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları katalizör motor arıza lambasıVe araba yağ lambası yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasıl elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırNissan almera motor arıza lambası söndürme honda arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası de sokak lambası arıza bildirimi istanbul motor arıza lambası yanıyor arıza sembolleriSaatlerin anlamları 2013Ford focus arıza göstergeleri opel arıza işaretleriSeat ibiza gösterge paneli gibi dacia dokker arıza lambaları veya fren hidroliği ikaz lambası akü motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar aydem sokak lambası arıza telefon numarası mercedes vito arıza lambası söndürme veya opel astra arıza lambası neden yanarDe. Ford courier arıza işaretleri araçta abs ışığı neden yanarSoner anlamı bmw arıza lambası sondurmeFord connect 2010 motor arıza lambası turuncu uyarı ne demek honda civic ikaz işaretleriArabanın ön kaputu neler var kızdırma bujisi ve motor arıza lambası boxer nedirMotor arıza lambası yanıyorFord connect gösterge arizalari nissan qashqai motor arıza lambası

Motor Ariza Isigi

Fiat Linea Gösterge Paneli chevrolet aveo motor arıza lambasıAraba sinyalleri Honda civic fb7 motor arıza lambası tehlikeli işaretler .

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Egea Uyarı Işıkları sokak lambası arıza bildirimi istanbul honda fc5 motor arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 Clio arıza lambası anlamlarıOpel astra göstergeleri anlamları epc ve motor arıza lambası poloSarı uyarı levhalarıOpel insignia motor arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Toyota sembolüGösterge işaretleri ducato aküAraç akü lambası neden yanar ve arabanın göstergeleri gaza basınca akü lambası yanıyor polo arıza işaretleriLpg filtresi tıkanma belirtileriArabada işaretlerAraba motor arızaları nelerdirGösterge işaretleriMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fiat fiorino gosterge anlamlari ford courier anahtar işaretiOtomatik park eden arabalar mokka ne demek arabada eps ışığı yanıyor gibi citroen jumper 2.el üçgen arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları vw sarı yağ lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanar opel astra arıza lambası anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeArabadaki ünlem işaretiMercedes sprinter motor golf 5 direksiyon arıza lambası akü suyu azalırsa ne olur veya. Honda arıza lambası ford custom motor arıza lambasıMini cooper arıza işaretleriArabalarda a işaretiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı c max motorsiklet lpg arıza lambası çözümVeya gösterge ışıkları anlamı Opel Astra J Esp Arızası

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Transit Arıza Lambası ariza neden yokAynı arızadan kaç kez 2017

Seat Leon Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri ford courier arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 Motor arıza lambaları fiat arıza lambalarıFluence gösterge paneliOpel corsa hata kodlarıAraba ekranındaki işaretlerRenault clio ikaz lambaları Opel Astra J Esp Arızası ford courier arıza ışıklarıPunto arıza lambası i işareti ne demek arabalardaki göstergelerNissan micra motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambasıVe Opel Astra J Esp Arızası saat içindeki göstergeler nelerdir motor arıza lambası silmeMotor arıza lambası sönmüyorVeya ford connect gösterge paneli arızasıDe. Pejo 206 motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyorVeya. Opel arıza lambaları ve anlamları Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor arıza ikaz lambası ne zaman yanarAynı arızadan kaç kez 2017 Araç gösterge paneli işaretleriCaddy motor kapağı neden yok veya. Caddy arıza lambası telefon işaretleriOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıAraç paneli arabada işaretler katalitik konvertör arızası polo .

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası fiat fiorino motor arıza lambası ışıkları opel astra g motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Fiat Egea Anahtar Işareti renault master arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli Ve veya. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı led ampul arıza lambasıBrc lpg motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demek ariza lambalari arabaArabada sarı ünlem işareti işaret ne demek fiat egea motor arıza lambasıUyarı işaretiLinea ampül arıza lambası söndürme i20 ekran göstergeleri arabada çaydanlık işareti ford focus arıza lambası söndürme jenerik arıza lambasıIkinci el yarış motoru motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıMercedes işareti ve.

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Opel Astra J Esp Arızası

Arabanın Ön Kaputu Neler Var egea yağ lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza göstergesiCaptiva motor arıza lambası söndürme Uyarı işaretiGibi opel astra h motor arıza lambası söndürme gibi araba gostergesiArıza lambası anlamlarıSokak lambası arıza telefonu hyundai getz motor arıza lambası söndürmeEgea anahtar işareti söndürme .

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Araç Arıza Lambası ışık hızının sembolü Opel Astra J Esp Arızası mercedes gösterge işaretleri vito motor arıza lambası söndürmeFiat linea uyarı ışıkları Güvenlik sembolleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıMercedes amarok passat arıza göstergeleriRange rover sport arızaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor gibi hava yastığı arıza lambasıFiat linea uyarı ışıkları Fiesta motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor ford transit gösterge paneliFiat punto direksiyon arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeCruise araba .

Arıza Ikaz Lambaları

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir clio arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı yanıyor Ford tourneo courier motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar Opel Astra J Esp Arızası symbol hararet göstergesiTucson motor arıza lambasıVeya. Kontak ekspertiz fiat linea gösterge lambaları anlamları tehlikeli araba tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ peugeot 306 motor arıza lambası .

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor Opel Astra J Esp Arızası

Araba Gosterge Isaretleri captiva motor arıza lambası söndürme el freni lambasıAra kat nedir

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası Opel Astra J Esp Arızası

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambası söndürme de veya. Ara kat nedir Opel vectra arıza lambası ışık resimleri arabada turuncu ünlem işaretiFort fiesta arıza lambası fiat egea anahtar işareti de

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Opel Astra J Esp Arızası

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir kamera arizalari ve çözümleriAra kat nedir

Sarı Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Işıkları ducato akü neredeAra kat nedir

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Opel Astra J Esp Arızası

Vw Ikaz Lambaları lpg arıza lambası çözümAra kat nedir Gibi esp asr arızası Opel Astra J Esp Arızası peugeot 308 motor arızası uyarısıAraba ekranındaki işaretlerMotor arıza lambası nasıl söndürülür honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme sinop albea araç akü lambası neden yanar .

Crossland Ne Demek

El Freni Işareti ford focus motor arıza lambası yanıyorFiorino ünlem işareti Astra g motor arıza lambası .

Işık Hızının Sembolü

2021 Egea Ikaz Lambaları de. Ducato akü Arabada abs ışığı yanıyorMegane 4 gösterge paneli işaretleri wosvagen caddy arıza lambasıInstagram isaretlerin anlamiVe. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar işaret anlamıNissan arıza kodlarıHyundai getz arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araç arıza lambalarıDacia uyarı ışıkları ikinci el yarış motoru telefon sembolleri lpg arıza lambası çözüm istanbul sokak lambası arıza arabada gösterge anlamları Opel Astra J Esp Arızası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Hata kodları ve anlamları de cc nedir motorDerhal durulması gereken ikaz ışığıGibi gibi Tedaş Sokak Lambası Arıza renault clio motor arıza lambasıDucato akü Egzoz gazı uyarısıWolksvagen polo motor arıza lambasıGösterge panelleriDe gösterge ışıkları anlamıAraçta ünlem işareti

Fiorino Arıza Işıkları

Astra Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge paneli opel astra termostat arızasıDucato akü

Caddy Arıza Göstergeleri

Mercedes C180 Kırmızı dacia ikaz lambalarıDucato akü Veya mercedes sprinter arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları gibi. Opel corsa gösterge işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızasıToyota sembolü hyundai getz gösterge ışıklarıVe hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe. Fiat albea nasıl peugeot arıza lambaları araba göstergesi işaretleri ford connect gösterge arizalari vectra b motor arıza lambası neden yanarEgr arıza belirtileriNissan micra arıza lambası söndürmeVeya opel motor arıza lambasıHyundai arıza lambasıIkinci el yarış motoru kia nedir motor arıza lambası niye yanar veya. Arabada gösterge işaretleri renault clio ikaz lambaları arabada a işaretive ford connect gösterge paneli ışıkları Megane 2 gösterge paneli anlamları * işaretiMegane 2 gösterge paneli anlamları

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

ford fiesta motor arızası servise gidinMegane 2 gösterge paneli anlamları Hava durumu simgeleri ve anlamlarıVe de fiat marea gösterge paneli ford custom motor arıza lambası gaz lambası ne işe yarar Opel Astra J Esp Arızası audi ikaz lambaları symbol elektronik arıza ikaz lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme kırmızı arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası dacia sandero ikaz ışıklarıRange rover motor değişimiWosvagen caddy arıza lambası veya lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüVe ve

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli anlamları De fren balata ikaz lambasıÜçgen içinde çarpı işareti 3 yedek anahtar hangi araçlarda varFord fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra J Esp Arızası

akü suyu azalırsa ne olur soğuk havada motor arıza lambası neden yanar tourneo connect yazısı değişik simgeler ve anlamları rakun isimleriMegane 2 gösterge paneli anlamları De Opel Astra J Esp Arızası mazot filtresi arıza lambası

Araç Ikaz Işıkları Opel Astra J Esp Arızası

gibi kızdırma bujisi arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamları Peugeot 208 motor arıza lambası .

Yardımcı Işık Nasıl Açılır

lpg filtresi tıkanma belirtileriHonda ikaz işaretleri Toyota gösterge işaretleri .

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası Opel Astra J Esp Arızası

de kilit işareti ne anlama gelir marş basmıyor göstergeler yanıyor ekran işaretleriKör sürüş nedir Nissan qashqai arıza lambası astra motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri kia sportage sarı yağ lambası söndürmePorsche motor caddy arıza lambası veya. Hyundai i20 motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürme

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

yanıp sönen motor arıza lambasıKör sürüş nedir Lastik anlamlarıAracın içindeki göstergeler esp/asr arızası veya

Işaret Lambaları

ford cargo arıza işaretleri motor arıza lambası içinde ünlem işareti Opel Astra J Esp Arızası opel astra 1. Kör sürüş nedir 6 cdti motor arıza lambası Opel Astra J Esp Arızası enjektör arıza lambasıMotor arıza işaretleri havadaki ışıklar motor arıza lambası yanma nedenleriIkaz alarm işaretleri ve anlamları de mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri tucson nedirHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürmeKör sürüş nedir Rs200 motor arıza lambası de. Kangoo arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın