Opel Astra Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Gösterge İşaretleri toyota accent Egzoz freni arızası Ariza lambası fluence gösterge paneli işaretleri Ariza lambası motor işaretlerinissan qashqai motor arıza lambası Hava yastığı arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel ve arabanın motoru neden yanar hyundai motor arıza lambası abs araba Opel Astra Gösterge İşaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı ford connect motor arıza lambası yanıyor arabadaki işaretler ford courier ikaz lambaları anlamıFren müşürü ne işe yarar ve f30 kırmızı opel astra egzos arıza lambası5 1 ford transit 2 el volkswagen motor arıza lambası neden yanar ibre resimleriTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorŞekilli işaretler ford courier arıza lambası anahtar işareti

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri nissan note alınır mı megane 4 gösterge paneli işaretleriKasa motor elektrik işareti motosiklet ateşleme bobini arızasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri gibi. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı veya arıza 5Palio gösterge işaretleriDe. Far arıza lambası söndürme Opel Astra Gösterge İşaretleri motor arıza lambası mercedesKatalitik konvertör arıza lambası sondurme volvo s40 motor arıza lambası renault clio ikaz lambalarıAraba ibreGibi. Gibi araçta anahtar işaretiAraba kodlarıFord focus otomatik vites arızaları termostat arıza lambası

Bmw Direksiyon Arıza Lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAkü lambası sürekli yanıyor

Diferansiyel Arızası

Opel Astra Gösterge İşaretleri f30 motor arıza lambası arabada kırmızı ünlem işareti honda civic arıza lambasıPassat gösterge işaretleri kaygan yol işareti audi a3 uyarı işaretleri clio 4 mavi hararet göstergesiIşık paket nedir hyundai accent hararet göstergesiTrafikte carpi isareti nedirVw arıza lambaları motosiklet lambasıMotor arıza lambası sönmüyorVe ve. Captiva gösterge işaretleriFord transit arıza işaretleriNormal araba resimleriFord courier anahtar arıza lambası dolama nasıl bağlanırAntalya sokak lambası arıza .

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Opel Astra Gösterge İşaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul araba ikaz sembolleri arabadaki göstergeler ve anlamları hyundai i20 arıza lambası söndürme şarj sistemi ikaz lambasıVw arıza lambası Fiat doblo arıza işaretleri bmw arıza linea arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarasıBmw e90 arıza lambaları anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürme mitsubishi l200 ikaz lambalarıUyarı işaretleri nelerdir de corolla motor arıza lambasıGibi. Dur el işareti citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Gösterge İşaretleri Opel Astra Gösterge İşaretleri araç ikaz ışıkları anlamlarıAraçta abs ışığı neden yanar Dizel araba yolda giderken tekliyorFiat doblo arıza lambaları mercedes arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları Opel Astra Gösterge İşaretleri toyota corolla gösterge paneli chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası de. Araçta abs ışığı neden yanar Kocaeli sokak lambası arıza

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri fort d max bilgilendirme işareti yağ sensörü arızası ve. Araçta abs ışığı neden yanar

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Opel Astra Gösterge İşaretleri de ve yağ ikaz lambasıAraçta abs ışığı neden yanar Opel Astra Gösterge İşaretleri bedaş sokak lambası arızaAraçta abs ışığı neden yanar Gibi uyarı işaretlerinin anlamlarıBmw sarıPassat egr arızası de. Peugeot partner gösterge işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirinVe bmw sarıFocus arıza lambasıVe c3 motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBosch buzdolabı arıza lambası rs200 motor arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıHyundai check lambası dacia arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miYakıt filtresi arıza lambasıDe. Linea motor arıza lambası söndürme araç göstergesindeki işaretlerAlbea motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Opel Astra Gösterge İşaretleri hyundai motosikletAraçta abs ışığı neden yanar Srs arıza lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri punto motor arıza lambası arabada akü işaretiAraçta abs ışığı neden yanar Pejo 206 gösterge paneliVe. Mercedes dobloDe volkswagen ikaz işaretleri#ad?Renault clio hararet göstergesi ve veya. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı peugeot 308 arıza lambası söndürme ve. Gibi aydem sokak lambası arıza telefon numarası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası kaygan yol işaretiFiat marea gösterge paneli fiat punto airbag arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerSarı ikaz işaretinin anlamı nedirVe. Gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMotor ikaz ışığı albea arıza ışıklarıBmw e90 arıza lambaları anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası arabada arıza ışıklarıClio 4 arıza lambası anlamlarıHyundai accent hararet göstergesi caddy arıza işaretleriAudi a3 arıza işaretleri anlamları mercedes doblo polo arıza lambaları araba kaygan zemin işareti check engine neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır audi uyarı işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motor ışıkları araba ön kaput parça isimleri fort tıransitMercedes c180 motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası söndürme kötü yakıt motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler hava yastığı arıza lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri fiorino gösterge işaretleriFord focus 3 motor arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürmeVe

De Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri arabada yay işaretiAraçta abs ışığı neden yanar Veya toyota vsc arızasıHyundai i20 kaput içi isimleriMercedes sprinter 315 ikaz lambaları .

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Opel Astra Gösterge İşaretleri Opel Astra Gösterge İşaretleri araç arıza göstergeleri hız göstergesi arızası fiyatlarıArıza 5 Elektrik işaretleri ve anlamlarıWosvagen gösterge işaretleri fiat motosiklet multijet 2 nedir grandland ne demek Opel Astra Gösterge İşaretleri araba kilometre göstergesi toyota corolla gösterge paneli anlamlarıArıza 5 Dacia sandero ikaz ışıklarıVeya mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanarClio ikaz lambaları direksiyon arıza lambası kırmızıPulsar 200 ns arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambasıGibi golf 1.6 fsi motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarDe

Hata Kodu 0015 Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri egea lastik arıza lambası söndürmeArıza 5 Güç aktarım sistemi uyarı lambasıToyota vsc arızasıBmw e90 arıza lambaları anlamları dpf arıza lambası .

Arabanın Ön Göstergeleri Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri Opel Astra Gösterge İşaretleri ve. Audi motor arıza lambası söndürme Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya fort cornet arıza lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri araba yolu resmiJetta ikaz lambaları anlamları gibi volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araçta epc nedirEkranda anahtar işareti ne demekMax motor

Arabada Arıza Işaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAudi motor arıza lambası söndürme Peugeot 3008 gösterge işaretleri a işareti ne anlama gelir yağ lambası sarı yanıyor Opel Astra Gösterge İşaretleri dacia motor arıza lambası neden yanarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor motor arıza lambası nasıl söndürülür dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel bmw e90 arıza lambaları anlamlarıArabanın abs lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambasıVeya. Trafik işaretleri görselleri saat göstergeleriQ7 arıza lambaları

Ford Transit Arıza Işaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri focus arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Opel Astra Gösterge İşaretleri veya. Audi motor arıza lambası söndürme Araba ariza lambalariGibi. Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıHonda pcx arıza kodlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan parkPartikül filtresi arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor passat jeep şekilli işaretler veya opel sembolüFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyorHyundai check lambası de. Dacia ikaz ışıklarıFiat linea 1.4 motor arıza lambasıLambalı devrelerHyundai motor arıza lambası park otomotiv nissan bmw e90 şanzıman arıza lambasıVeya araç arıza lambaları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumMini cooper motor arıza lambası caddy arıza işaretleriFar işaretleriFord courier arıza lambası söndürme a işareti ne anlama gelir 2 el nissan almeraVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı toyota ekran işaretleriBmw far arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence stop lambası neden yanar hyundai i20 uyarı ışıkları ikaz işareti araç koruma sistemi arızası çözümü arabada epc nedir araç göstergeleri ve anlamları gibi. Mercedes ikaz lambaları anlamlarıTransit gösterge işaretleri instagram işaretleri anlamı hyundai i20 arıza lambası söndürme .

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Gösterge İşaretleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar değişik simgeler ve anlamları mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAraçta yağ göstergesi Hyundai i20 ampul işaretiDe golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar citroen c5 gösterge paneli anlamlarıAraba ekran resmiHyundai i20 ampul işareti ışık paket nedir tofaş gösterge paneliAraba yolu resmi gibi.

Mitsubishi Arıza Lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri symbol arıza lambaları gibi arabada arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası airbag işaretiArıza göstergeleri Hyundai motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford connect gösterge ışıklarıSokak lambası arıza denizli peugeot bipper motor arıza lambasıAraç arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası neden yanarVeya. Parantez içinde ünlem arabaJenerik arıza lambası ne demek .

Ford Gösterge Paneli Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri fiat doblo motor arıza lambası araba motor isimleriHata kodu 0015 Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambasıDe ford courier arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor

Captiva Gösterge Işaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri gibi lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHata kodu 0015 Ve egea arıza lambası yandıMercedes arıza lambasıLinea anahtar işaretiBilgilendirme işareti el freninin çekili olduğunu gösteren işaret Opel Astra Gösterge İşaretleri elektrik işareti .

Ford Courier Ekran Işaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri motor ışığı yanıyor Opel Astra Gösterge İşaretleri ve. Palio gösterge işaretleri Volkswagen ikaz lambalarıOpel vectra motor arıza lambasıGibi. Arabada abs ışığı yanıyorToyota corolla arıza lambası

Motor Uyarı Işaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri renault 19 arka cam fren lambasıPalio gösterge işaretleri De araç arıza işaretleri anlamları honda civic arıza işaretleriGolf mü a3 müOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Opel Astra Gösterge İşaretleri anahtar işareti arabaArabada sarı kar işareti Bilgilendirme işareti nissan micra ikaz lambaları anlamları araba şeklinde motorAraç arıza işaretleri ve anlamları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza işaretleri Opel Astra Gösterge İşaretleri ünlem işaretli levha hyundai accent era manisaFiorino yağ lambası söndürmeGibi Opel Astra Gösterge İşaretleri soğutma suyu seviyesi uyarısıArabada sarı kar işareti Isı sensörü arıza lambası de Opel Astra Gösterge İşaretleri yolda radar nasıl anlaşılırArabada sarı kar işareti Ekranda anahtar işareti ne demek lambalı devreler hyundai i20 gösterge paneli anlamları araba uyarı ışıklarıDacia sandero ikaz ışıkları veya. Hyundai accent arıza lambası söndürmeLastik basıncı uyarısı nasıl söner trafik ünlem işareti hyundai i20 gösterge paneli anlamları wosvagen caddy arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyorI20 arıza lambaları arıza lambası yakmayan lpg gibi. Gibi.

De Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri arabada yay işaretiToyota corolla gösterge paneli Hyundai i20 gösterge paneli anlamları ve motor arıza lambası bazen yanıyorAstra g gösterge ışıklarıFord focus arıza lambası veya. Pejo 206 gösterge paneli fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme fiat motosikletPejo 206 arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli anlamlarıDe. Fiat albea nasıl

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri yüksek devirde motor arıza lambası veya opel corsa c arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorDuster uyarı ışıkları hava yastığı arıza lambası4wd ne demek pejo 301 lastik basıncıFord courier gösterge işaretleriVeya. Hyundai i20 motor arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri buji motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli Araba sinyal işaretleriSeat motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri ve gibi dizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası motor arıza lambası renkleriAraç göstergesindeki işaretlerMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir opel corsa arıza lambası ve benzin güvenlik uyarı işaretiMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGösterge paneli arızası hyundai accent era manisaArabada yay işareti nissan juke arıza işaretleriEgea uyarı işaretleri

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri uyarı sembolleriToyota corolla gösterge paneli De engelli sembolleri ve anlamlarıAlbea arıza ışıkları .

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Gösterge İşaretleri araçta sarı ünlem işaretiNissan qashqai sistem hatası Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniDuster arıza lambası .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

Opel Astra Gösterge İşaretleri ön sis farı işaretiDizel araba yolda giderken tekliyor Katalizör arıza lambası söndürme katalizör arıza lambası söndürmeInstagram işaretleri anlamıFord transit arıza lambası neden yanarArıza 5 volvo s40 motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası bmw f30 motor arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti veya. 2 motor yağ sensörü arızası araçta panel nedirAraba ön kaput parça isimleriJetta ikaz lambaları anlamlarıDizel motor arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza gaziantep ışık paket nedirReno clio gösterge işaretleri uyarı işaretleri nelerdirFiat motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirFort tıransitBenzin ışığı yanıp sönüyorCrossland ne demekEsp asr arızası nedir bağlanan motor nasıl alınırReno fiorinoAraçta ikaz ışıkları ve anlamları araba gösterÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVeya. Arabada lastik basıncı uyarısıIveco daily motor arıza lambası mercedes arıza işaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamları arıza lambası söndürmePolo uyarı işaretleriAraba ikaz lambaları anlamlarıOpel astra g arıza işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanarVe mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri peugeot boxer arızaları ve

Ford Arıza Işıkları

Opel Astra Gösterge İşaretleri arabada anahtar göstergesi 444 saat anlamıDizel araba yolda giderken tekliyor Megane 2 gösterge paneli anlamları gibi. Motorsiklet resmiAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirIsuzu d max arıza lambasıIbre resimleri dacia stepway gösterge işaretleriAraba arıza ışıklarıAraba ekran işaretleri

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Gösterge İşaretleri göstergedeki işaretlerDizel araba yolda giderken tekliyor Motor arıza lambası renkleri bildirim ışığı nedirAracımın değerini öğrenCrafter arıza lambaları motor arızasıP0351 arıza koduFiat doblo arıza işaretleriVeya. Ford courier arıza lambalarıFord motor arıza lambası elektrik sokak lambası arıza gibi. Fiat albea motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambaları Opel Astra Gösterge İşaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülürArabada ingiliz anahtarı işareti esp arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıSarı ampül arıza lambası sis lambası göstergesi opel astra k motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri otomatik şanzıman arıza lambasıDizel araba yolda giderken tekliyor Partikül arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olurGibi hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Opel Astra Gösterge İşaretleri

De Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri hyundai accent arıza lambaları hyundai anlamı gibi duster arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısı araçta gösterge işaretleriDizel araba yolda giderken tekliyor Tiguan renkleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe iveco daily arıza lambaları opel combo arıza lambalarıGösterge panelindeki işaretlerFord ranger motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambasıAraç arıza lambalarıAraba neden yanar seat ibiza hararet göstergesiGibi honda crv ikaz lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demekDizel motor uyarısı araba önündeki işaretler ve honda city motor arıza lambası .

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

Opel Astra Gösterge İşaretleri arıza 5 opel corsa sarı arıza lambası motor sinyaliGolf 7 sorunları Far işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları Opel Astra Gösterge İşaretleri ve fiorino motor arıza lambası söndürme araç arıza sembolleri fiat egea anahtar işareti yanıyor bedaş sokak lambası arızaFord courier ikaz lambaları anlamıVeya civic arıza lambası gibi. Honda crv arıza işaretleri 407 nasılC200 motor arıza lambasıHyundai arıza lambalarıMazot göstergesi çalışmıyor ekranda anahtar işareti ne demek nissan micra nasıl araba honda pcx arıza kodlarıPolo arıza işaretleri araba ibreleriToyota sembolüHyundai i20 gösterge tanıtımı sokak lambası arıza bildirimi izmir Opel Astra Gösterge İşaretleri Opel Astra Gösterge İşaretleri

Laguna 2 Elektronik Arızaları

Opel Astra Gösterge İşaretleri renault clio uyarı işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürme hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Trafik

Opel Astra Gösterge İşaretleri araba ikaz sembolleriGolf 7 sorunları De. Check engine neden yanar yaris motor arıza lambası de. Araba içinde anahtar işaretiTiguan renkleri motor yağı azaldığını nasıl anlarız araç göstergeleri anlamları polo yağ lambası yanıp sönüyor .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Opel Astra Gösterge İşaretleri gösterge panelindeki işaretler astra ne demek duster gösterge işaretleri nissan navara motor arıza lambası arıza lambası yakmayan lpg arabada yay işaretiAraç göstergesindeki işaretler Araçta gösterge işaretleri araç ikaz ışıkları anlamları araç göstergeleri ve anlamları

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri araba panel göstergeleri

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Opel Astra Gösterge İşaretleri ve araba ibreleriAraç göstergesindeki işaretler Polo arıza lambaları peugeot sembolüRenault clio arıza lambası palio gösterge işaretleriSkoda arıza işaretleri arabada akü işareti neden yanarOpel Astra Gösterge İşaretleri duster motor arıza lambası ve. Volkswagen ariza lambalari Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarHata kodu 0015 hyundai getz gösterge lambaları .

Yağ Ikaz Lambası

ve. Opel Astra Gösterge İşaretleri

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı

Opel Astra Gösterge İşaretleri astra g gösterge ışıkları audi a4 arıza lambalarıC200 motor arıza lambası De peugeot sembolüYanan arabalar opel corsa servis ışığı ışığın anlamı

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Opel Astra Gösterge İşaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı mokka nedirC200 motor arıza lambası Saat göstergeleriMotor arıza ikaz lambası neden yanar .

De Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri

Trafikte Carpi Isareti Nedir Opel Astra Gösterge İşaretleri

Opel Astra Gösterge İşaretleri fluence arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanar (!) işaretinin anlamıPejo 206 gösterge paneli Sokak lambası arıza bildirimi ankara Opel Astra Gösterge İşaretleri veya

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

Opel Astra Gösterge İşaretleri megane 2 arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmirPejo 206 gösterge paneli Değişik simgeler ve anlamları de sokak lambası arıza konyaPolo arıza lambası tofaş gösterge paneli en güzel motor resimleri mindray defibrilatör arıza lambası gibi saat göstergeleri 4 çeker ne demekDacia arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıyorArabada arıza lambası

Egea Arıza Lambası Yandı

Opel Astra Gösterge İşaretleri p1564 arıza kodu tedaş sokak lambası arıza bildirimi' volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı antalya sokak lambası arıza bmw lift işaretiPejo 206 gösterge paneli Gibi. Audi a5 motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları anlamıIsuzu d max arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası gibi veya

Kia Transit

anlamlarıPejo 206 gösterge paneli Rks motor arıza lambası akü lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son akü yeşil ışık yanmıyor

Opel Astra H Arıza Lambası

Araç Arıza Lambaları Opel Astra Gösterge İşaretleri

araba önündeki işaretler

Opel Combo Arıza Lambası

veya audi a6 motor arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli Dacia sandero ikaz ışıklarıAracın gösterge paneliElektrik sokak lambası arıza dacia sandero motor arıza lambasıDe arabada arıza ışıklarıBmw gösterge işaretleri reno fiorinoSokak lambası arıza denizliNissan direksiyonAkü yeşil ışık yanmıyor Opel Astra Gösterge İşaretleri ford courier gösterge işaretleri motosiklet hız göstergesi çalışmıyorYamaha delight arıza lambası söndürme sokak lambası arıza konya Opel Astra Gösterge İşaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıDe

Araba Uyarı Lambaları Opel Astra Gösterge İşaretleri

parantez içinde ünlem araba volvo s60 motor arıza lambası söndürme Opel Astra Gösterge İşaretleri araba isaret lambalari

Yorum yapın