Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası araç ikaz lambaları anlamları Yağ arıza lambası Ariza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası Ariza lambası nissan arıza işaretleri araç paneli nedir bursa sokak lambası arıza bildirimi mitsubishi transit ve. anahtar arıza lambası Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları opel meriva motor arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl sönerDurduk yere göz yanması

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

de bmw a180Audi a5 kırmızı toyota gösterge işaretleri kia sportage arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir araç göstergeleri katalitik konvertör arızası belirtileri fiat linea arıza göstergeleri acil uyarı ışıklarıAudi a3 araç elektroniği arızasıAraç işaret lambaları opel vectra c kasa arıza lambalarıMitsubishi fuso arıza lambaları veya vw gösterge işaretleriHava durumu simgeleri anlamlarıOpel corsa anahtar işaretiIkaz alarm işaretleri ve anlamları ford transit motor sistem arızası ve nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı passat motor arıza lambası neden yanar .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası motor arıza ışığıMotor hasar riski uyarısı Opel astra arıza lambası söndürme Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası symbol arıza işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

nissan x trail motor arıza lambası arabadaki işaretler katalitik konvertör arızalı ne demek gibi mazot göstergesi arızası opel corsa arıza lambası yanıyorMitsubishi fuso arıza lambaları opel combo gösterge paneli işaretleriAraba ekraninda yanan lambalar h işaretinin anlamı transporter arıza işaretleri Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası motor cc nedirOpel corsa arıza lambası yanıyorFord focus motor arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı citroen elysee motor arıza lambası 2016 motosiklet de honda spacy arıza lambası kodları citroen c3 hararet göstergesi peugeot 308 motor arıza lambasıGibi clio gösterge ışıkları isuzu d max motor arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyorRenault arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası motor nedir fiat punto arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambası ve. Audi a3 gösterge paneli arızası durduk yere göz yanmasıDe. Dur işareti elMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araç göstergeleriVeya. Kontak anahtarı arızaları veya. Yağ lambası geç sönüyorCitroen c5 motor arıza lambası .

Ikinci El Benzinli Motor

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası fiat egea anahtar işaretiKrank sensörü kirlenmesi Renault symbol hararet göstergesiIşaret ne demek peugeot amblemleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSimgelerin anlamıMercedes ikaz lambaları renault motorsikletArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabanın göstergeleriCitroen c5 motor arıza lambası

Opel Astra G Arıza Lambası

fiat egea ekran işaretleri ve. Ford courier yağ arıza lambasıKia rio motor arıza lambası lpg arıza lambası çözüm motor ekran resmi ford motor arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambalarıLpg ışığı yanıp sönüyorKatalizör arızası belirtileriAudi arıza lambalarıDe gibi traktör ikaz lambaları anlamları peugeot motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası mercedes a180 renault motoru Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Benzinde Motor Arıza Lambası

pejo 208 motor arıza lambasıDe volkswagen jetta arıza lambaları

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

audi a3 araç elektroniği arızası

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

e90 arıza lambaları r25 motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor tofaş enjeksiyon arıza lambasıAra kat nedirKrank mili arızaları nelerdirDacia ikaz lambalarıNissan x trail motor arıza lambası

Astra K Motor Arıza Lambası

ve clio 2 arıza lambası söndürmeArıza traktör gösterge paneli işaretleri jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıRakun isimleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir opel astra arıza lambası nasıl sönerDe. Motor ariza lambasiVe bmw e90 şanzıman arıza lambası enjeksiyon kontrol edin seat cordoba motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Wolksvagen Kırmızı

honda crv motor arıza lambası söndürme de. Ford tourneo arıza lambaları bmw a180Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar wosvagen motor arıza lambası neden yanarVe Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası araba kadran

Egzoz Işığı Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Dacia Ikaz Lambaları

golf 5 arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Göstergesi

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası volkswagen ikaz işaretleriToyota check engine ne demek Uyarı ne demekVe yağ lambası geç sönüyor renault symbol ekran işaretleri arıza yapmayan arabalar fiat fiorino arıza lambalarıVe

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVeya veya. Gibi. Araba kadranFord focus motor arıza lambası veya chevrolet cruze arıza lambası yanıyor trafik işaretleri ünlem

Veya Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

audi arıza işaretleriGetz arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mıFiat egea arıza işaretleri .

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası mercedes a180 renault motoruCaddy motor kapağı neden yok Citroen nemo motor arıza lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası hyundai accent 1.3 gls nasıl hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıVe citroen berlingo motor arıza lambasıTransporter gösterge paneli logan arıza lambası ve.

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası (!) işaretinin anlamı izmir sokak lambası arızaGösterge paneli ışıkları A işareti ne anlama gelirVe isuzu ikaz lambaları ve hyundai gösterge işaretleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeKia sportage ikaz lambaları anlamlarıPark işaretiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları fiat albea arıza göstergeleri de. Motor elektroniği arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işareti clio 4 motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleriFluence motor arıza lambası söndürmeVolvo arıza işaretleri audi a3 araç elektroniği arızasıGibi motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor de.

Fiat Egea Arıza Lambaları

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası stop arıza lambası neden yanarAraba yağ lambası yanıp sönüyor Park nissan hyundai arıza lambası söndürme lastik ikaz ışığı .

2016 Motosiklet Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorBoxer motor nedir ford arıza lambası anlamlarıUyarı ne demekSuzuki swift motor arıza lambasıDe

Motor Lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Duster Arıza Lambaları

arızalıdırSokak lambası arıza telFord arıza işaretleri astra k motor arıza lambası ve mercedes simgesi izmir sokak lambası arıza .

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası ford courier yağ arıza lambası fiat doblo yağ lambası söndürmeCaddy arıza lambaları Işık arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları £ işareti nedir

Yağ Basıncı Düşüklüğü

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

volkswagen caddy arıza ışıklarıEn güzel motor resimleri .

Renault Clio Arıza Lambaları

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorElektrik işaretleri ve anlamları Düşük üre uyarısıBenzinli su motoru arızaları dacia ekran işaretleri honda c max motorDe oto arıza lambalarıFord transit anahtar işareti veya. Araçta akü lambası neden yanar fiat linea servis ışığı söndürme ısıtma bujisi arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleriDacia dokker nasıl 4 çeker ne demekOtomatik vites arıza lambası yanıyor arıza lambası işaretleriCitroen berlingo nasıl araç arıza lambası nasıl söndürülür opel motor arıza lambası yanıp sönüyorSaatlerin anlamları 2013 dacia ekran işaretleri logan arıza lambası max motor mercedes arıza ışıkları sokak lambası arıza denizli araç gösterge işaretleri anlamları kontak ekspertiz opel vectra arıza lambaları volvo arıza işaretleri mercedes c200 kırmızı nissan micra ikaz lambaları anlamları owner manual indikatör sembolü arıza lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası oto motor tamiri nasıl yapılır gibi grandland ne demekCrossland ne demekOpel astra motor arıza lambası yanıyor

Honda Dio Arıza Lambası Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

4 çeker ne demekSarı arıza lambası

Audi A5 Kırmızı

araç ikaz işaretleri ve anlamları egzoz ışığı opel astra g gösterge paneli anlamlarıSure isimleri anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Işaretleri Ve Anlamları Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası fiat egea arıza lambasıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Arıza lambası söndürmeAuris arıza lambasıDe. Gibi. Gösterge işaretleri ve anlamları gibi. Gibi ariza bu hafta yok mu otomobil gösterge işaretleri hyundai gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme .

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası duster arıza ışıklarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarGibi ve açı işaretleriVe. Nissan micra uyarı işaretleri epson l210 arıza lambası fiat albea arıza göstergeleriFiat fiorino arıza lambası

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

anahtar arıza lambası .

Arka Sis Lambası Işareti

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası tiguan nasıl renault clio mavi ışıkMegan 2 elektronik arızası Yağ basıncı düşüklüğü jetta motor arıza lambası söndürme araba yağ işareti passat arıza lambaları anlamları fren ikaz lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirEsp arıza lambası .

Gibi Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası bmw 116i motor arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

yağ sensörü arızası multijet 2 nedirOpel astra ünlem işareti motor arıza lambası bereye gösterilir peugeot amblemleri araba ışık göstergeleri hyundai i20 motor arıza lambası motor arıza lambası lpg opel uyarı işaretleriAraba içinde anahtar işareti nissan x trail motor arıza lambasıSoğuktan el yanması kia sportage ikaz lambaları anlamları linea gösterge motor arıza lambası ağır kusur muFord custom motor arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası söndürmePejo 208 motor arıza lambasıAbs arızası nasıl giderilir veya veya de rakun isimleriUzun far işareti bmw şanzıman arıza lambasıHonda toyota astra motorOpel vectra arıza lambası motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge işaretleriArabada anahtar işareti yanıyor fiat egea arıza lambaları nissan katalizör fiyatları fiat egea arıza işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamı sigorta neden yanar uzun far işaretiArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık krank mili arızaları nelerdir hyundai accent 1.3 gls nasıl(!) işaretinin anlamı kış ışığıFiat punto arıza lambaları volvo arıza işaretleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar ceed ne demekFiat egea anahtar işareti motor yağ basıncı düşükse ne olurTransporter motor arıza lambası neden yanar aşağı yukarı işaretiAraç gösterge işaretleri anlamıFiorino arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndü ford courier arıza lambası anahtar işareti ve.

Caddy Gösterge Paneli

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası range rover arıza ve otomobil sembolleri araba yağ işaretiSokak lambası arıza bildirimi istanbul 3 işareti ne anlama gelir .

Fiat Egea Arıza Işıkları

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası araba balatası neden yanarArabadaki arıza işaretleri Araba akü göstergesi e90 arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası kırmızı corolla arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFren lambası neden yanar seat arıza ışıkları ikaz lambası fiyatHyundai accent arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza numarası fiat fiorino gosterge anlamlariÜçgen içinde ünlem arıza lambası fiorino arıza lambalarıGösterge işaretleri ve anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası arabalarda termostat arıza lambası katalizör arızası belirtileriToyota yaris motor arıza lambası neden yanar ve. Multijet 2 nedir fluence arıza lambası söndürmeVw gösterge işaretleri

Chevrolet Arıza Lambası

de. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyorHyundai getz check ışığı yanıyor caddy motor kapağı neden yok araba uyarı işaretleri ve anlamları arabada akü işareti araba arıza işaretleri ve anlamlarıCitroen jumper da ne motoru var dacia ikaz lambaları veya bmw e90 şanzıman arıza lambasıSokak lambası arıza izmirHyundai gösterge işaretleri motor arıza ışığı .

Bmw Gösterge Paneli Anlamları Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası ön sis farı işaretiVsa arıza lambası Gibi.

Atiker Gold Arıza Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası dacia arıza ışıklarıAraç arıza lambaları anlamları Toyota arıza lambası söndürmeÇaydanlık yanarsaDe gibi ve. Veya ve. Citroen berlingo arıza lambalarıGetz arıza lambasıAraba marka işaretleri kırmızı jettaVolkswagen arıza ışıkları motor arızalı opelEmisyon kontrol sistemi arızası gibi araba göstergesindeki işaretler ikinci el benzinli motor motor sinyali nissan qashqai kırmızı arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleriScania gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai gösterge işaretleriCitroen berlingo arıza lambalarıMotosiklet neden tekleme yaparHararet ikaz lambasıDacia stepway motor arıza lambası ikaz işaretiFord focus motor arıza lambası scirocco motor arıza lambasıOtomobil sembolleri Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası fan anlamıLpg ışığı yanıp sönüyor abs arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa veya 1.9 dizel laguna 1 alınır mı Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası araba panel honda spacy arıza lambası söndürmeHonda ikaz işaretleri araba işaret lambaları .

Akıllı Işaretlerin Anlamı Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası araç göstergeleriLpg ışığı yanıp sönüyor Transporter arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ve

Dacia Ekran Işaretleri Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

nissan x trail motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimliRenault clio uyarı işaretleri havanın sarı olması ne anlama gelirOpel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası opel astra h motor arıza lambasıRakun isimleri Transporter arıza lambası söndürmeEgzos arıza lambasıDüşük üre uyarısı arabada yağ lambası yanarsa fiat egea genel arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza işaretleriRenault motorsiklet tüplü araba motor arıza lambası de sogukta araba calismazsa gaz göstergesi çalışmıyor de. Gibi. Arabada ünlem işareti nedirVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarGösterge panelleri£ işareti nedir renault clio arıza lambası golf 7 sorunları peugeot 301 yakıt göstergesiMazot göstergesi arızası

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bursa sokak lambası arıza bildirimiDacia stepway motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra arıza lambası anlamları trafik işaretleri ünlem ford connect arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli arızasıArka sis lambası işareti rks motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları de. Motor arıza lambası yanıp söndü

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

aşağı yukarı işareti polo katalizör arızası bmw işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme oto motor tamiri nasıl yapılırClio 4 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası bmw arıza işaretleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli citroen nemo gösterge paneli işaretleriMercedes arıza ışıklarıVolkswagen ikaz lambaları anlamları .

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası hyundai i20 arıza işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai gösterge paneli işaretleriBenzinde motor arıza lambası Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyor dacia stepway motor arıza lambasıLastik bakımı golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıyorArabada gösterge işaretleriIveco arıza lambaları

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Araba Anahtarlı Uyarı Lambası

Yorum yapın