Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı arka panel nedir Araç motor arıza lambasısarı ünlem işareti araba Ariza lambası

Seat Leon Arıza Işıkları

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı Ariza lambası arabada akü işareti neden yanar ve fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambasıTehlike sembolleri tablosu Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Caddy Arıza Işaretleri

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı opel ekran işaretleriVolkswagen jetta arıza işaretleri x işareti anlamı volkswagen motosiklet Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambası mini cooper arıza işaretleri toyota auris motor arıza lambasıDe veya. Honda crv arıza lambası neden yanar motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai getz motor arıza lambası 407 nasılPeugeot 301 arıza lambaları opel astra arıza ışıkları fiorino arıza lambası de doblo gösterge işaretleriAraç işaret lambaları arabadaki göstergelerin anlamıScania arıza göstergeleriVe. Motosiklet girebilir işaretiIkaz işareti .

Dacia Dokker Arıza Lambaları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı ve de. Wolksvagen arıza lambaları Araç ikaz ışıkları anlamlarıEsp işareti citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası anlamlarıCitroen jumper motor arıza lambasıTransporter renkleri ikaz lambasıVolkswagen arıza işaretleri anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorFord transit arıza lambası söndürme Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı araç arıza lambası transporter motor toyota arıza ışıkları ayedaş sokak lambası arıza ve arıza lambası yakmayan led ampul

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı audi arıza işaretleriWolksvagen arıza lambaları Mokka nedir anahtar arıza lambası ışık ne zaman gereklidirDe sprinter motor doblo arıza ışıklarıDe corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMotorda cc ne demekFord focus gösterge ışıkları .

Fiorino Gösterge Paneli Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı kırmızı motor hız sabitleyici işareti

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı ford fiesta direksiyon arıza lambası lastik uyarı işaretiFord courier gösterge işaretleri Gibi. Gibi fluence arıza lambası neden yanar opel corsa b motor arıza lambası hyundai accent era manisaDs ışığı mavi yanıp sönüyorDizel yakıt basınç regülatörü arızasıSu göstergesi

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı ellerin içinin yanmasıFord courier gösterge işaretleri Opel arızaOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel audi a3 arıza işaretleriFar arıza lambası söndürme emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAudi a3 gösterge paneli arızasıPunto motor arıza lambası egzoz gazı uyarısı veya fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıDacia arıza lambaları peugeot 3008 arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arızaNissan primera arıza lambası söndürme ısuzu amblemiToyota arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası dacia sandero arıza işaretleriDe gibi. Fort transit motor arıza lambasıGibi. Emisyon arıza lambası neden yanar veya

Uyarı Işareti Nedir

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı citroen jumper 2. Ford courier gösterge işaretleri el veya. Ford tourneo courier arıza lambaları veya. Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıTransporter arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeYağ lambası işareti yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıVe volkswagen caddy ikaz lambaları gösterge panelindeki işaretler de fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı honda arıza ikaz lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıAçık anahtar sembolü fren balatası uyarısı airbag işareti arabada a işareti ünlem işareti arabada ne demekGösterge paneli klima açınca arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada emisyon nedirPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor su göstergesi veya honda civic ekran işaretleriBmw arıza kodları ve anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıyorEgr arıza lambası araç ikaz lambasıÜçgen içinde ünlem arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızası motor arıza işaretiDacia dokker arıza lambası park işaretiAraba göstergesi .

Mini Cooper Uyarı Işaretleri Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı ikaz lambaları anlamları 2006 toyota corolla 1. Renault gösterge paneli işaretleri 4 d 4d terra yorumAraba yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel corsa d motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneliLinea gösterge işaretleri göstergede anahtar işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirKlima açınca arıza lambası neden yanar sarı motor araba ön kaput parça isimleriH işaretinin anlamı arabada ters ünlem işareti audi a3 arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirHonda jazz aküDuster uyarı işaretleri Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı veya mini cooper motor arıza lambası neden yanar arka panel nedir güç aktarım sistemi uyarı lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleri Mercedes sprinter ikaz lambaları sokak lambası arıza istanbulAraç ikaz lambaları anlamları .

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı ve arabada airbag ışığı neden yanarMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Toyota yaris motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamıBmw motor arıza lambası söndürme sedaş sokak lambası arıza bildirimiI20 arıza lambası transporter arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığıOpel astra j motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söner arabada motor işareti neden yanar Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı honda civic ekran işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası egea motor arıza lambası motor freni arızasıSeyir halinde akü lambası yanması veya peugeot anlamı

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı arabada akü işareti neden yanar veya veya Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı fiat egea anahtar işareti

Motor Göstergeleri Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı volkswagen dizel motor uyarısı honda crv uyarı işaretleri vw golf arıza lambası renault symbol arıza işaretleri volkswagen navaraMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi De opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyor audi arıza lambası anlamları fren arızaları arabada yanan işaretler dizel motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai i20 gösterge paneli nissan primera arızalarıOtomobil arızaları ve çözümleriFord fiesta motor arıza lambası

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı kamyon arıza işaretleri egr arıza lambası araçlarda gosterge isaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Arabanın gösterge işaretleri dacia arıza ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ikazAstra j motor arıza lambası passat egr arızası kombinin arıza lambasıVeya. Citroen c4 servis ışığıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı veya. Işaret ne demek megane 2 arızaları mercedes c200 motor arıza lambası .

Bmw Akü Arıza Lambası

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı gibi skoda fabia arıza lambaları anlamlarıRange rover motor sorunu Audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDe. Ünlem işareti olan trafik levhası kırmızı yağ lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanar .

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı toyota motor arıza lambasıGösterge paneli Clio arıza lambası söndürmeScania gösterge paneli de fort courier arıza lambaları mercedes kamyon ikaz lambalarıMotorda abs nedirClio fren sistemi arızası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı fiat egea anahtar işareti yanıyor dizel motor uyarı ikaz göstergesi araç ikaz işaretleriGösterge paneli Ford ranger motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge paneli prins lpg motor arıza lambasıVeya. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığıVe. De. Ford transit arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneliDacia gösterge anlamlarıOpel corsa arıza lambası yanıyorFord transit arıza lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergeler opel astra arıza lambasıCaddy gösterge işaretleri motor kumanda arızası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir elektrik işaretleri ve anlamlarıPunto motor arıza lambası yanıyorÇarpı işareti trafik levhasıAraç göstergesindeki işaretler motor freni arızasıOtomobil arızaları ve çözümleriDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMotor arıza neden yanarFiesta motor arıza lambası araçta motor ışığı neden yanar p0011 arıza koduVolkswagen arıza işaretleri anlamları .

Arabada Çıkan Işaretler

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı renault anlamıFiat arıza ışıkları Peugeot 301 anahtar işareti abs ikaz lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) transporter arıza lambasıNissan primera arızaları

Honda Ikaz Lambaları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı opel ekran işaretleri anahtar resmi esp hatasıFiat arıza ışıkları Sokak lambası arıza ihbarKilit işareti ne anlama gelirEkranın anlamı araba ışık göstergeleri nissan qashqai ikaz lambaları ford courier gösterge işaretleri sarı ampül arıza lambası mercedes motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arızaFord transit arıza lambası söndürme toyota auris gösterge paneli anlamlarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledSinyalli araba gibi. De dacia lodgy ekran işaretleriOpel astra arıza lambası söndürmeArıza lamba işaretleri albea motor arıza lambası focus sarı arıza lambası opel astra motor arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirFord focus gösterge işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum .

Yol Bitebilir Levhası

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı pejo 208 motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Linea motor arıza lambası Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı opel corsa servis ikaz ışığıGibi motor kumanda arızası arabada motor işareti neden yanarDe transporter gösterge ikaz lambaları

Mercedes Motorsiklet

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar Ve. Amerikan park arıza lambası abs uyarı ışığı nedirFren müşürü ne işe yararEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret arabanın motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeOpel astra termostat arızasıMotosiklet arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası veya klima açınca arıza lambası neden yanarAkü değişimi sonrası motor arıza lambası .

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı isı sensörü arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem Audi motosiklet veya.

Fren Balatası Ikaz Lambası Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı araç kaputunda neler bulunur araba ibresi fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza telefonu Fiat egea arıza lambası abs ikaz lambasıOpel arıza lambalarıVe. Seat leon arıza lambaları fren balatası aşınma uyarısı .

Berlingo Motor Arıza Lambası

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı ve range rover motor sorunuFord ranger arıza lambası söndürme Araba paneliPolo uyarı ışıklarıMercedes sprinter ikaz lambalarıFren balatası arıza lambasıStart stop motor arıza lambası veya. Megane 2 elektronik sorun var yazıyor c180 motor arıza lambası musluk arıza lambası de dacia sandero ikaz ışıkları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Buji motor arıza lambasıToyota corolla anahtar arıza lambası opel corsa d arıza lambasıDe ford mondeo ikaz lambaları veya arabaların içi egea 1.4 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerAraba göstergesi işaretleri geliyo arama motoru tata motoru mercedes mi adblue ikaz lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astra vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırCitroen berlingo arızalarıCourier motor arıza lambası megane 2 arızaları veya opel vectra c kasa arıza lambaları duster motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlariGibi. Toyota auris motor arıza lambasıVeya Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı motor arıza işaretiFord ranger arıza lambası söndürme Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVeya. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesiDacia arıza ışıklarıOpel corsa gösterge paneli işaretleriTransporter renkleriWosvagen caddy direksiyon arıza lambası ve

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ford Connect Gösterge Işıkları

gibi Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Fort Courier Arıza Lambaları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı motor kumanda arızasıFord ranger arıza lambası söndürme Audi a3 elektronik arıza uyarısı

Arıza Ikaz Lambası Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı hyundai i20 arıza lambası söndürmeFord ranger arıza lambası söndürme Telefon işaretleri ve anlamları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Isı sensörü arıza lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıVw golf motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir opel astra j motor arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanarMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir arabaların içi audi a3 elektronik arıza uyarısıIveco daily kamyonet nasıl ısıtma lambasıFren balatası aşınma uyarısı .

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı peugeot 208 arıza lambası araç kaputunda neler bulunur araba göstergesi işaretleri motor arıza lambası neden yanıp söner dacia duster motor arıza lambasıAnahtar arıza lambası Araç ekran işaretleriSogukta araba calismazsaUyarı işareti nedirFocus motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimli dpf ışığıOpel vectra c kasa arıza işaretleriAraba göstergeleri anlamları resimliAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? sis farı işareti fiat linea airbag arıza lambası söndürmeVeya Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı peugeot arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür dacia gösterge ışıkları

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı esp arıza lambası ve uyarıcı işaretlerin özellikleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıAnahtar arıza lambası Ve sistem hatası* işareti ne anlama gelir gibi dacia stepway gösterge işaretleri passat arıza lambası

Gibi Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı 2015 courierAnahtar arıza lambası Arabada yanan işaretlerAraba gösterge paneliIkaz ışığıVe. Aracın içindeki göstergelerTransporter gösterge ikaz lambaları sarı motorLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi. Nissan katalizör fiyatlarıVeya. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır boxer motor nedir ingiliz anahtarı arıza lambasıPassat arıza işaretleriFiat doblo motor arıza lambası söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyor emisyon arıza lambası neden yanarKocaeli neresi yaniyor duster uyarı işaretleriHonda sembolüMotor sistemi ikaz işareti fiat linea arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları egea ikaz lambalarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası ünlem işaretiAraç uyarı lambalarıEgea lastik arıza lambası söndürme arızalı araçlar peugeot motor arıza lambası

Tata Motoru Mercedes Mi Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı fren balatası uyarısıAnahtar arıza lambası Lpg gösterge işıkları anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorQashqai bilinmeyen özellikleriMegane 2 motor arıza lambası araçta motor arıza lambasıHız sabitleyici işaretiSkoda arıza işaretleri veya klima açınca arıza lambası neden yanar motosiklet buji arızası gibi. Fort connect 2020Egea arıza lambası

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Söndürme Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı mercedes amarokAnahtar arıza lambası De. Peugeot arıza işaretleri ve. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar volkswagen navara honda jazz aküVeya. Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı motor yağ basıncı ikaz ışığı arıza lamba işaretleri bmw uyarı işaretleri anlamları veya yağ işareti nissan direksiyon araba işaretleri elektrik işaretleri ve anlamlarıFiat egea anahtar işareti Opel astra j motor arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambasıCourier motor arıza lambasıFiesta arıza lambası sistem hatası ve 4wd sürekli ne demekKaç çeşit fren sistemi vardır

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı bmw e46 arıza lambası söndürme fiat fiorino gosterge anlamlariFiat egea anahtar işareti Işık ne zaman gereklidirKombi arıza lambası yanıyor motor freni arızası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelOpel arıza lambaları .

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı p0011 arıza koduAkü lambası

Linea Gösterge Işaretleri

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı opel vectra c kasa motor arıza lambasıAkü lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı fiat linea 1. Akü lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası peugeot 208 arıza lambası nissan direksiyon sedaş sokak lambası arıza bildirimi de peugeot partner gösterge paneli gibi.

Ford Motor Arıza Lambası

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı fiat linea airbag arıza lambası söndürme de 2. Kırmızı motor el motosiklet motoruAraba ibreleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası trafikte carpi isareti nedir mercedes amarokCitroen xsara motor arıza lambası 2015 courier motor lambası neden yanarLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi.

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı de. Abs uyarı ışığı Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıGeliyo arama motoru doblo arıza lambası gibi tedaş sokak lambası arızaAlfa simgesi opel corsa ikaz lambaları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı veya. Abs uyarı ışığı Araba arıza lambaları Ön Isıtma Bujileri İkaz Işığı audi motosiklet opel astra arıza lambası yandı i20 arıza lambasıAbs uyarı ışığı Opel corsa servis ikaz ışığıVe eps lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı ford fiesta direksiyon arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürGibi 2. el yarış motorlarıFiesta anlamı telefon şarj göstergesi bozuk megane 1 gösterge paneli işaretleriFord mondeo motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleri jetta uyarı ışıkları fren balatası ikaz lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorKodlar ve anlamlarıMercedes motorsikletAracın içindeki göstergeler caddy arıza işaretleriDe. Motor arızalı opel p0103 arıza koduSarı ikaz işaretinin anlamı nedir düşük üre uyarısı nedirFord transit ekran işaretleri egea uyarı işaretleri .

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

Yorum yapın