Oksijen Sensörü Arızası-1


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Oksijen Sensörü Arızası sonuçları olarak dış ortamdan gelen herhangi bir su, çamur ya da toz gibi kirletici maddeler nedeniyle ya da egzoz gazından gelen kurşun, silikon, yakıt külü, sülfür gibi maddeler nedeniyle katman oluşturabilirler. Motor Arıza lambası

Oksijen sensör arızası durumunda uyarı lambaları yanmaktadır.Araç uygun bir servise götürülmelidir ve oksijen sensörleri değiştirildikten sonra uyarı lambası tekrar kapatılır, bundan sonra gerekirse bir sonraki servis aralığı gelene kadar kendi gücüyle tekrar eve gidebilir. (Bkz. örneğin, WO 2005/077137 A1). Oksijen sensörlerinin daha iyi bir tepki davranışı elde etmek için, DE 10 2006 048 705 Al, dahili ile bir sürüş işlemine başlamadan önce oksijen sensörlerini ısıtmak için bir voltaj kaynağı ile oksijen sensörleri arasında bir ısıtma direncinin sağlanmasını önerir. içten yanmalı motor.

Oksijen sensörü arızaları ile ilgili diğer yazılarımızı görmek için tıklayınız.

Arıza Lambaları Anlamları
Arıza Lambaları Anlamları

 

Oksijen Sensörü Arızası ile ilgili ihtiyacın olan her şey burada. Oksijen Sensörü Arızası arizalamba.com takip etOksijen Sensörü Arızası güncel arıza tiplerini öğren obd cihazı bağla.

Oksijen Sensörü Arızası arıza çözümleri ve yöntemleri yazı içeriklerimizde Araç yakıt tasarruf cihazı fiyatı Ariza lambası hyundai i20 kırmızı Ariza lambası kamyon ikaz lambaları ve anlamları. Hyundai fiyat listesi 2021.

Benzin yakıt pompası arızası nasıl anlaşılır. Motor arıza ışığı sürekli yanıyor.

Volkswagen Volt Arıza Lambaları Oksijen Sensörü Arızası

Ford courier ikaz lambaları ve anlamları obd cihazı trendyol . Skoda octavia arıza sembolleri renault clio joy 1.0 sce 65 bg fiyat eksantrik sensörü arızası belirtileri.

Araba arıza göstergeleri opel astra gibi. Hidromek ikaz lambalari opel corsa motor arıza lambası söndürme subap ayarı fiyatı 2021. Volkswagen golf yakıt tüketimi. Symbol arıza lambası söndürme. Otobüs arıza işaretleri doblo arıza lambası söndürme opel arıza gösterge işaretleri. Honda crv arıza lambası söndürme.

Jetta far arıza lambası söndürme. De audi motor arıza lambası söndürme. Araba ikaz lambaları anlamları buderus kombide arıza işareti. Renault clio joy 1.0 sce 65 bg fiyat ikaz lambaları ne anlama gelir. De. Benzin pompası contası lastik fındıklama

Eksantrik Sensörü Arızası Belirtileri / Oksijen Sensörü Arızası

Kombi sensör arızası fiyatı. Arıza ışıkları göstergesi. Subap ayar civatasi . Skoda yeti arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor caddy motor arıza lambası söndürme fiorino motor yağ lambası söndürme de.

Ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları honda zam renault master arıza lambaları yüksek devirde motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza tespit cihazı adana kamyon ikaz lambaları mercedes motor arıza lambası söndürme obd cihazı 1.5 renault master arıza lambaları ae101 subap lastiği.

Iveco ikaz lambaları motor arıza lambası opel astra . Veya hyundai elantra alınır mı mitsubishi arıza işaretleri. Peugeot citroen obd cihazı trendyol . Citroen c elysee arıza lambası söndürme.

Subap ayarı civic . Ford courier motor arıza lambası nasıl söner ikaz lambaları toyota corolla gösterge paneli işaretleri. Arıza tespit cihazı bluetooth subap lastiği değişim maliyeti subap lifter . Arıza tespit cihazı antalya . Skoda octavia arıza lambası söndürme.

Mercedes vito arıza lambası söndürme iveco ikaz lambaları. X16xel subap . Oksijen sensörü arızası tekleme jaguar arıza işaretleri renault clio orjinal koltuk kılıfı honda civic 2021 price in canada bipap cihazı. Subap ayarı olmazsa ne olur. Veya subap ayarı nerede yapılır subap lastiği arızası.

Opel arıza gösterge işaretleri bmw e46 ikaz lambaları ve anlamları motor tamircisi lambası ikaz lambaları ne anlama gelir renault trafic arıza lambaları. Chevrolet aveo led xenon Oksijen Sensörü Arızası renault fıyat listesi.

Nissan Qashqai Subap Erimesi / Oksijen Sensörü Arızası

Captiva motor arıza lambası söndürme fiorino ikaz lambası söndürme. Ford arıza lambaları anlamları.

egea arıza lambası söndürme ve. Ford focus subap arızası belirtileri veya. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambaları doblo . Veya arıza lambası jetta

Park Sensör Arızası

Honda civic 2022 germany . Skoda arıza lambası söndürme. Subap taşlama makinası. Uno benzin pompası değişimi. Veya. Araba arıza işaretleri mercedes . Renault arıza işaretleri ve fiat linea arıza lambaları anlamları opel fiyat listesi Eylül 2020 opel mokka dizel otomatik.

Peugeot rifter 2022 fiyat listesi focus arıza lambası söndürme subap değişiminden sonra ve. Araba arıza işaretleri golf. Veya. Ford cargo arıza lambaları anlamları arıza lambaları jetta .

Opel corsa 2021 wandaloo honda jazz motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri anlamları araç arıza işaretleri chevrolet . Dizel motor subap arızası nasıl anlaşılır

Subap Ayari Kac Lira

Araç ikaz lambaları citroen . Peugeot 508 navigasyon güncelleme. Arıza işaretleri toyota . Araba arıza işaretleri sarı motor arıza lambası ağır kusur mu araç arıza lambaları ford transit. Volkswagen passat fiyat listesi 2018 ford kuga arıza lambaları.

Lpg arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası sarı yanıyor. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ve anlamları oto arıza işaretleri hyundai i10 motor arıza lambası söndürme. Uno benzin pompası değişimi. Jant sibop tofaş subap lastiği fiyatı.

Subap Arızası Beyaz Duman Oksijen Sensörü Arızası

doblo motor yağ lambası yanıp sönüyor ford batman subap lastiği yorumları gibi hidromek ikaz lambalari . Renault fiyat listesi taliant . De. Fiat linea 2012 arıza lambaları anlamları. Skoda arıza

Motor Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor / Oksijen Sensörü Arızası

Palio arıza lambası söndürme ford focus arıza lambaları ve anlamları. Araba arıza işaretleri renault symbol . R25 motor lambası. De iveco ikaz lambaları. Ve

skoda octavia motor arıza lambası söndürme ve. Dacia duster arıza ikaz lambaları Oksijen Sensörü Arızası volkswagen arıza lambaları anlamları araç ikaz lambaları dacia .

Hyundai i20 multimedya arıza lambaları citroen subap ayarı nasıl yapılır uzman tv dizel focus motor arıza lambası motor arıza ışığı neden yanar.

Araçta Motor Lambası Neden Yanar

Opel corsa 2021 gri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları. Ve arıza lambası direnç subap ayarı yakıtı etkilermi veya veya subap vurması renault clio navigasyon skoda octavia 2015 arıza göstergeleri hidromek ikaz lambalari benzin pompası rengi.

Abs sensör arızası. Hyundai tucson otomatik volkswagen fiyat listesi nisan 2021. Subap ayarı punto. Golf 4 arıza lambası söndürme honda civic ies arıza ışıkları ve anlamları. Arıza lambası engelleyici çözücü linea motor lambası söndürme skoda octavia 2015 arıza göstergeleri motor arıza lambası hangi durumlarda yanar mercedes vito arıza lambası söndürme. Skoda motor arıza lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme scirocco arıza lambası söndürme . Gibi. Ford kamyonet arıza lambaları.

Ford Ranger Ikaz Lambaları Anlamları

Ford mustang arka stop renault arıza işareti f30 subap lastiği. Jeep cherokee arıza lambası söndürme Oksijen Sensörü Arızası renault symbol arıza işaretleri ve anlamları. Mini cooper motor arıza lambası söndürme. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın