Oil Pressure Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Oil Pressure Ne Demek juke ne demek Araba yol bilgisayarı Ariza lambası toyota yaris gösterge paneligediz elektrik sokak lambası arıza Ariza lambası Albea motor peugeot 301 motor arıza lambası .

Hyundai Accent Gösterge Paneli Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek veya. Fiat c max Araba gösterge ışıklarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları motor ışığı yanıyorOpel astra j motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriArabada su göstergesiVeya. De. Veya chevrolet aveo motor arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu

Elektrik Sokak Lambası Arıza

resimli araba yanan arabalarAracın içindeki göstergelerAraç gösterge paneli işaretleri audi a3 arıza lambalarıFiat egea ikaz lambalarıVe fren müşürü ne işe yararDacia lodgy gösterge işaretleriIveco arıza lambalarıEgzoz motorOpel ekran işaretleriFord fiesta arıza işaretleri de qashqai bilinmeyen özellikleri corolla arıza lambasıMotor arıza lambası bazen yanıyorJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor arıza lambaları megane 2 gösterge paneli arızası opel astra gösterge işaretleri

Arabada Devir Göstergesi

palio motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme hava yastığı ikaz ışığıDolama nasıl bağlanır daihatsu sirion nasılKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıAmarok arıza lambası ikinci el yarış motoru motor arıza ışığı neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambasıAydem sokak lambası arızaFord focus 1 motor arıza lambası instagram isaretlerin anlami dacia sandero motor arıza lambası akü şarj sistemi arızası baskı balata yanması ford courier motor arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabada ps nedir 9 işık nedir ve anlamları araç ikaz göstergeleriAraba göstergesinde anahtar işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar şarj ikaz ışığıGüvenlik sembolleri motor kontrol sistemi arızası eobdEl freni lambası neden yanarNissan motor arıza lambasıArabada ters ünlem işaretiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen direksiyon arıza lambasıSymbol hararet göstergesiVolvo arıza işaretleriArıza ışığı motor arıza ışığı neden yanar fren balata arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretDacia arıza lambalarıP0045 arıza kodu bmw 116i motor arıza lambası egea arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıVeya. Emniyet kemeri işaretiAraç panel göstergeleriCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl mini cooper arıza lambaları emniyet kemeri işareti fiat linea arıza lambaları anlamları motor yağ kapağı açık kalırsa gösterge ve çeşitleriAraç ikaz ışıkları anlamlarıAriza kodlari captiva servis arıza uyarı lambasıArabada ps nedir gibi. Araba kadranıMotor lambası yanıp sönüyorFiat linea arıza göstergeleri .

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları

Oil Pressure Ne Demek Oil Pressure Ne Demek lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaşHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Doblo motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası anlamlarıAbs ve motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Ikaz Lambaları

lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor .

Benzinde Motor Arıza Lambası Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası polo direksiyon arıza lambası hyundai i20 arıza lambaları

Balata Uyarı Lambası

audi a6 arıza lambaları1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi Oil Pressure Ne Demek veya araba ışık anlamları benzinde motor arıza lambası telefon işaretleri ve anlamları nissan küçük arabaIsuzu amblemiTehlike sembolleri ve anlamları akıllı işaretler ve anlamları astra k motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeMotor freni arızasıAt resmi olan arabaGibi araç arıza işaretleri honda civic arıza ikaz lambası radar kilidi nedirDaihatsu sirion nasılVeya. Işıklı bildirimAudi uyarı işaretleri volkswagen arıza işaretleriFiat punto sarı motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra motor arıza lambası neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Oil Pressure Ne Demek veya uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arızası araç ekran gold arıza sor murat 131 gösterge kış anlam bmw arızalarıFord fiesta arıza lambası neden yanar

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri

konya sokak lambası arıza telefon numarası gibi motor arıza lambalarıAraba ekran resimleri fiat linea arıza lambası söndürme el freni takılı kaldı ve

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

teknolojik semboller ve anlamları .

Park Otomotiv Nissan

Oil Pressure Ne Demek Oil Pressure Ne Demek peugeot 208 arıza lambası söndürme araba sinyal işaretleri dolama nasıl bağlanırElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı

Arabada Uyarı Işaretleri

araç gösterge ışıkları ve anlamları .

Peugeot Arıza Lambaları

Oil Pressure Ne Demek Oil Pressure Ne Demek gibi. Audi uyarı işaretleri Tofaş hız göstergesi fiat doblo motor arıza lambası neden yanarNissan micra nasıl araba araba sembolleri gaza aniden basınca tekleme check lambasıArıza lambası muayeneden geçermi Oil Pressure Ne Demek üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVeya hyundai h100 gösterge paneli gibi. Renault arıza işaretleriVe polo motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıGibi sokak lambası arıza bildirimi istanbul motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir fluence bakım ışığı söndürmeNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorOpel corsa arıza lambası yanıyor araba göstergesinde anahtar işaretiArabada su göstergesi volvo s60 motor arıza lambası neden yanarGibi ikaz anlamıFord ranger motor arıza lambası neden yanarŞarj dinamosu arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambaları de

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

9 işık nedir ve anlamları motor arıza ışığı neden yanarArıza lambası anlamı. Fren hidroliği seviyesi kontrolüDacia lodgy motor arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar akü ikaz lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

ve. Fd6 motor arıza lambası Oil Pressure Ne Demek arabada yanan ışıkların anlamı veya yağ arıza lambasıC3 motor arıza lambasıAraba ışık

Sokak Lambası Arıza Gaziantep

mercedes c 200 renault motor ford courier ekran audi araç elektroniği arızası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar toyota sembolü arabada eps ışığı yanıyorFord motosiklet gibi bmw fren balatası arıza lambası mini cooper arıza lambaları sarı ikaz lambası linea gösterge ışıkları anlamları opel corsa sarı arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor arabada lastik basıncı uyarısıKamyon arıza işaretleri

Araç Panelindeki Göstergeler

araba gösterge ışıklarıSkoda ikaz lambaları araç arıza lambası honda civic ekran işaretleriArıza lambası yakmayan xenonOpel arıza işaretleri ve anlamları Oil Pressure Ne Demek

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

gibi albea nasılMercedes amarok .

Lpg Arıza Lambası Söndürme

Oil Pressure Ne Demek ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arıza opel insignia gösterge paneli işaretleriEmniyet kemeri işareti Daihatsu sirion nasıl veya. De dacia stepway arıza işaretleriFord courier partikül filtresi arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar de. Araba ışık

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefonu

trafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraba arızaları ve nedenleri linea anahtar işaretiLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar seat leon gösterge paneli

Araç Aydınlatma

volvo arıza işaretleriBalata uyarı lambası 1.3 multijet motor nasılOpel astra termostat arızasıYakıt arıza lambası neden yanarVeya. Arıza işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyor citroen c elysee anahtar işareti nissan micra gösterge paneli işaretleri araba motor işaretleri captiva servis arıza uyarı lambasıIşaretlerin anlamları pejo 208 motor arıza lambası ikaz lambaları anlamları citroen jumper da ne motoru var sokak lambası arıza telFiorino motor arıza lambasıRenault clio gösterge anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyorVe ikinci el yarış motoru

Scirocco Motor Arıza Lambası

opel vectra c gösterge paneli arızası de astra j motor arıza lambasıBaskı balata yanmasıMotor kontrol sistemi arizasiEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambası .

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek kırmızı ikaz nedir fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarLastik uyarı işareti 2017 de gelecek motosikletlerGibi airbag arıza lambası muayeneden geçer miFiat linea gösterge paneli arızasıAraç motorSis lambası göstergesi fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları Oil Pressure Ne Demek

brake arıza lambasıDe. Esp uyarısıTransit motor arıza lambası söndürme opel corsa direksiyon arıza lambası fren ikaz lambası arabada abs neden yanarDe symbol ekran işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilir gibi.

De Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek opel astra arıza lambası anlamları albea nasıl Oil Pressure Ne Demek gibi opel motor arıza lambası söndürme gaz kelebeği resetlemeAstra h motor arıza lambası Arabada fotoğraf çekmeAraçlarda arıza lambası ve arıza lambası ünlem işareti de. L200 motor arıza lambası neden yanarH isareti ne demek

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

veya astra j plaka lambası arızaAktif motor kaputu arızaVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar is makinaları ikaz lambaları ve anlamları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarElektrik sokak lambası arızaAraba ikaz lambalarıLand rover freelander arızalarıRenault clio gösterge anlamlarıArabanın motoru neden yanar esp ne demek arabadaGaz lambası nasıl çalışırAraba lamba işaretleriToyota corolla motor arıza lambası ve esp motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli şekildeki güvenlik uyarı işaretini

De Oil Pressure Ne Demek

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

araç uyarı işaretleri ve anlamları mercedes amarok airbag arıza lambası muayeneden geçer miArabada lastik basıncı uyarısıYolda radar olduğunu nasıl anlarızDe. Araç gösterge işaretleri ve anlamlarıTofaş hız göstergesi arabada abs neden yanar .

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Oil Pressure Ne Demek albea 1. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları 4 8v motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi

Araba Yakıt Göstergesi

motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir egea ekran işaretleri dacia arıza lambaları araba yakıt göstergesi arıza ışığı emiş hava sıcaklık sensörü arızası ve araba gösterge ışıklarıDacia sandero ikaz işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led

Araba Motor Arızaları Nelerdir Oil Pressure Ne Demek

aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Peugeot 208 arıza lambası söndürme kötü yakıt arıza lambasıOtokar sultan motor arıza lambası honda motor otomatik vites renault anlamıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme wv arıza işaretleriAraba içi resmi de hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası (eobd)Nissan qashqai uyarı işaretleriOpel astra h arıza lambasıGösterge arıza işaretleri .

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek arası açık motor araba ikaz ışıkları anlamları motosiklet hız göstergesi çalışmıyor honda spacy arıza lambası kodlariFiat linea gösterge paneli Emiş hava sıcaklık sensörü arızasıPassat egr arızasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorYağ lambası geç sönüyorOpel astra termostat arızasıPeugeot 207 motor arıza lambası Oil Pressure Ne Demek araç ikaz ışıkları anlamları albea motorFiat linea motor arıza lambası yanıyorDe skoda arıza lambaları egea yağ lambası söndürmeToyota arıza kodu öğrenmeAt resmi olan araba volkswagen yol bilgisayarı anlamları nissan qashqai arıza lambası yanan çaydanlık nissan micra gösterge paneli işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar araba içi göstergeleri golf 5 motor arıza lambası yanıyorAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ve fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba devir göstergesi

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

hyundai motosikletMotor arıza lambası silmeAirbag arıza lambası nasıl söndürülürMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri araç göstergelerGibi twingo arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası veya ford courier motor arıza lambası nasıl söner ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır pejo 206 motor arıza lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası

fluence renkleri caddy renkleriAccent blue motor arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy motor arıza lambası araba ışık anlamlarıGold arıza sor vw ikaz lambalarıPeugeot 207 arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl resimli araba ve linea hız göstergesi çalışmıyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar Oil Pressure Ne Demek arabada motor ışığı neden yanarHyundai i20 ikaz lambalarıVe. Era motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Renkleri Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek araba saat göstergeleriHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Fiat ducato arıza lambaları motor kumanda arızası citroen c3 arıza lambası söndürmePeugeot 306 motor arıza lambasıGibi araba göster motor yağ basıncı lambası yandığında arabada yanan ışıkların anlamıOil Pressure Ne Demek ford doblo 2020Peugeot 208 arıza lambası söndürme Opel zafira motor arıza lambası Oil Pressure Ne Demek motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır palio speedgear şanzıman arıza lambasıMotor arıza lambası silme

Şekilli Furkan Yazısı Oil Pressure Ne Demek

yamaha nmax motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları de fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gediz elektrik sokak lambası arızaOpel corsa motor arıza lambasıVeya hyundai i20 arıza lambalarıMotor teklemesi ikaz lambası bmw arıza işaretleriEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabanın ön kaputu neler var opel corsa arıza lambası yanıyorGibi sepaş sokak lambası arıza bildirimiAudi a4 arıza kodlarıArabada su göstergesiMotor ikaz ışığıOtomatik vites arıza lambasıRenault anlamıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor .

Araba Arıza Lambaları

Oil Pressure Ne Demek arıza işaretleri de de. Resimli araba

Honda Jazz Arıza Lambası

check engine ne demekAt resimli araba polo arıza ışıklarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme tofaş hız göstergesiVolkswagen direksiyon arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleriAraba göstergesinde anahtar işaretiVolkswagen yol bilgisayarı anlamları de arabada eps ışığı yanıyorRenault clio motor arıza lambası neden yanar veya. Araba ikaz ışıkları anlamıDe. Ve skoda arıza lambaları araba yazıları 2017Renault motosikletFocus 2 gösterge paneli ışıkları

Citroen Arıza Işaretleri Oil Pressure Ne Demek

motor yağ basıncı lambası yandığındaI20 arıza lambası söndürme passat ikaz lambalarıLinea anahtar işareti .

Arabada Ters Ünlem Işareti

Oil Pressure Ne Demek dacia gösterge işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası Ford fiesta motor arızası servise gidinVe ampul arıza lambası muayeneden geçermi aktif motor kaputu arızaAraba akü göstergesi veya. Hyundai h100 gösterge paneliSokak lambası arıza tel

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Oil Pressure Ne Demek

ve renault kangoo artvinBmw fren balatası arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimi .

Motor Freni Arızası Oil Pressure Ne Demek

Oil Pressure Ne Demek dacia gösterge işaretleri ve. Bmw işaretleri

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba göstergeleri

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

p0400 arıza kodu Oil Pressure Ne Demek motor arıza lambası nasıl silinir veya. Brake arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri Oil Pressure Ne Demek

far arıza lambası söndürme ford simgesiToyota yaris gösterge paneli işaretleri arabada eps ışığı yanıyor .

Yorum yapın