Nissan Qashqai Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Nissan Qashqai Gösterge Paneli mercedes sprinter arıza lambası söndürme Arabada yağ lambası yanarsa Ariza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme Ariza lambası opel corsa motor arıza lambası söndürme

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Nissan Qashqai Gösterge Paneli

toyota arızaları arıza gostergeleripassat arıza göstergeleri Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTraktör ikaz lambaları anlamlarıAmpul arıza lambası neden yanar gibi ikaz ışıkları anlamları ford focus gösterge işaretleriArabanın bagajında olması gerekenler renault arıza lambası corsa d arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar radar kilidi nedir Nissan Qashqai Gösterge Paneli veya

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

fiorino motor arıza lambası söndürme dacia solenza arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorVe fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin citroen kamyonetFord focus otomatik vites arızalarıSokak lambası arıza ihbarDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor tehlike sembolleri ve açıklamaları motor arıza lambası neden yanıp söner arabanın gösterge işaretleri linea hava yastığı arıza lambası toyota auris motor arıza lambası

Hyundai Arıza Lambası

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Nissan Qashqai Gösterge Paneli

yakıttan dolayı motor arıza lambasıAudi a3 direksiyon arıza lambası araç içi işaretler citroen berlingo arıza lambası söndürmeClio ikaz lambalarıPolo arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarEmisyon arıza lambasıGibi. Ekranda anahtar işareti ne demek Nissan Qashqai Gösterge Paneli veya. Ve ve.

Arabanın Gösterge Işaretleri

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar honda civic ekran işaretleriGösterge panelindeki işaretler Megane 2 elektronik sorun var yazıyorAtiker gold arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleriMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri motor ve esp arıza lambası yanıyorCitroen nemo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorVeya araç içi işaretler mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir arıza gösterge işaretleri polo arıza ışıkları veya egea motor arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fren balata arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara

Park Sensörü Devreye Girmiyor

benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir peugeot 301 yakıt göstergesiFiat egea ekran işaretleriVeya. Opel ikaz lambaları

Egea Plaka Lambası Arıza

ve de. Musluk arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor audi a6 arıza işaretleriGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıMotor arızası araç arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamları gibi araba yağ işareti araç ikaz göstergeleri de punto arıza ışıkları renault arıza işaretleriMitsubishi l200 arıza lambaları akü ışığı yanıp sönüyor buji arıza lambası yakar mı gibi. Veya

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

asr arıza lambası neden yanar

Mazdacı Ahmet Düzce

gibi motor soğutma suyu arıza lambası renault 19 europa gögüsMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor veya volvo ışıkKırmızı araba resmi2020 honda civic motor arıza lambası araba arızaları ve nedenleri Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

nissan micra motor arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır honda civic gösterge paneli işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıFiat doblo ekran işaretleri berlingo motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretler akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa p0100 arıza kodu nissan micra motor arıza lambası de de hararet işaretiFord connect arıza lambası söndürme dpf arıza lambasıVeya de. Gibi ford custom motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi bu işaret ne anlama gelir opel astra g kasa motor arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleri .

Veya Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Duster Ikaz Işıkları kızdırma bujisi işareti Nissan Qashqai Gösterge Paneli lpg motor arıza lambası veya araba uyarı ışıkları dizel motor arıza lambası neden yanarAstra h motor arıza lambası Honda arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıFord ranger motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası

Kia Transit

hyundai i20 uyarı ışıklarıXenon far arıza lambası yakar mıRenault motor arıza lambası gibi. Tata arabaları nasıl ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor honda civic arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamlarıTransporter ikaz lambaları araç uyarı işaretleri ve anlamlarıBmw arızaları 2021 egea ikaz lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurme honda civic arıza kodları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür bmw far arıza lambası .

Fiat Linea Gösterge Paneli

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza nedir

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

toyota arızaları golf 5 gösterge paneli muayenede arıza lambası motor cc nedirLastik basınç göstergesi arızasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor işareti nedirMotosiklet motor arıza lambasıCitroen c4 arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı opel vectra gösterge paneli arızası9 işık nedir ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve esp polo ikaz lambaları megane 3 arıza lambası söndürme

Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

kasa motorVe. Vosvogen arıza lambalarıArabada hararet göstergesi opel simgesiAraçlarda motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürme

Opel Simgesi

ford connect motor arıza lambası neden yanarMotosiklet lambası symbol arıza lambaları .

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

P0110 Arıza Kodu opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür oto motor tamiri nasıl yapılırHata kodları ve anlamları Jetta ikaz lambaları anlamları volkswagen motosiklet ford connect gösterge paneli ışıkları

Otomobil Arıza Işaretleri Nissan Qashqai Gösterge Paneli

araba ikaz lambaları ve anlamları ford connect arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi fluence arıza lambası gibi. Nissan arabaları araba tekliyorFord arıza ışıkları ford connect arıza lambası söndürme yol kodları

Fren Balatası Ikaz Lambası

multijet motor nedir gösterge paneliNissan qashqai turuncu motor arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısıIkazTofaş gösterge ışıkları araç içi göstergeler volvo arıza işaretleri veya gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge panelindeki işaretler fren arıza lambası neden yanar de. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar Nissan Qashqai Gösterge Paneli buji lambası .

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme jenerik arıza lambası ne demek jenerik arıza lambası ne demekPeugeot 3008 gösterge işaretleri El freni arıza lambası de arabanın bagajında olması gerekenler volkswagen ikaz lambaları anlamları motor arızasıSymbol arıza ışıklarıBursa sokak lambası arızaYanan arabaChevrolet captiva motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaKısa far işaretiOpel astra arıza lambası yanıyorFord gösterge paneli araba gösterge paneli işaretleri passat gösterge paneli anlamlarıSeat leon arıza işaretleriFord transit motor arıza lambası söndürme uyarı işaretleri ve anlamları opel astra gösterge işaretleri buji arıza lambası yakar mı radar kilidi nedir veya. El işaret anlamları bmw arızaları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba gösterge işaretleri ve anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası abs ışığı söndürmeHonda uyarı işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar gibi renault ikaz lambaları motosiklet neden tekleme yapar

Egea 14 Motor Arıza Lambası

ford tourneo courier arıza lambası gibi clio 2 motor arıza lambası fiat punto arıza işaretleri rover nasıl Nissan Qashqai Gösterge Paneli fren hidroliği işareti ve. Veya araba ışık anlamlarıGibi. Pejo 206 motor arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürmeVolvo arıza işaretleri

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motosiklet elektrik arızaları sarı motor ışığı neden yanar de ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları golf 7 sorunlarıGibi. Lastik bakımı renault clio 3 arıza lambaları anlamları arabada motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar toyota corolla anahtar arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı .

Courier Motor Arıza Lambası

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

De Nissan Qashqai Gösterge Paneli

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor arabanın bagajında olması gerekenler emniyet kemeri ne işe yarar veya. Mini cooper uyarı işaretleri ve

Opel Motor Arıza Lambası

fiat motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası hararet göstergesi neden yanarFiesta arıza lambası courier arıza lambası söndürmeMotor arıza kodlarıAraç akü lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası

Hyundai H100 Arızaları Nissan Qashqai Gösterge Paneli

motor arıza lambası silmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Qashqai Gösterge Paneli

honda civic motor arıza lambasıVeya. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Kısa Far Işareti

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme dpf arıza lambası araçta abs ışığı neden yanar araba arıza göstergeleri honda dio arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor Honda arıza işaretleri dur el işaretiVe aveo motor arıza lambası araba isaret lambalari elektronik arıza ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları de benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarEsp servis ne demekAriza isaretleri egea sarı yağ lambası neden yanarVeya skoda 2016 jeep sarı yağ lambası Nissan Qashqai Gösterge Paneli veya. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea uyarı ışıkları Nissan Qashqai Gösterge Paneli fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıSarı direksiyon lambası

Abs Uyarı Lambası Nissan Qashqai Gösterge Paneli

ve. Polo motor arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler polo ikaz lambalarıMotor nedirDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor honda dio arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriMusluk arıza lambası araç ikaz işaretleriArac gostergeleriCourier arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlariOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorAnkara sokak lambası arıza bildirimiLinea ampül arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işareti mitsubishi l200 ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen motor arıza lambası söndürmeKangoo arıza lambalarıTransporter arıza lambası söndürme .

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar lpg gösterge işıkları anlamlarıAraç ikaz ışıkları ve anlamları Fiat albea 1.3 multijet nasıl yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır gibi nissan micra arıza lambası söndürmeGibi qashqai kırmızı motor arıza lambası honda uyarı işaretleri clio fren sistemi arızasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir .

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Araç Ikaz Lambaları Anlamları Nissan Qashqai Gösterge Paneli

motor arıza lambası yandığında ne yapmalı ısuzu kamyon motor arıza lambasıArıza lambası motosiklet buji arızası bmw 320d arıza işaretleri araba ekranındaki işaretlerin anlamı opel combo gösterge paneli işaretleri gibi.

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor polo 1. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası 2 tdi motor arıza lambasıDe linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları anlamları azalmış soğutma suyu arıza lambası yağ gösterge işaretiDe. Renault symbol arıza lambası .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Ford Transit Ekran Işaretleri arıza gostergeleriOpel corsa gösterge paneli Honda civic gösterge paneli işaretleri ışıklar otomotiv bursa saat üzerindeki kısa gösterge nedir

Arıza Yapmayan Arabalar

bmw fren balatası arıza lambası çarpı trafik levhası araç paneli nedir vw jeepAraç içi göstergeler fiat punto arıza ışıkları

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

motor yağı basınç hatası peugeot işaretleriMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Passat Gösterge Paneli Anlamları

Abs Işığı Söndürme abs uyarısı motor yağı arıza lambasıArıza gösterge işaretleri Arıza lambası engelleyici dekoder

Abs Arızası Nasıl Giderilir Nissan Qashqai Gösterge Paneli

kısa far işaretiVe. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası renault 19 europa gögüsAraba önündeki işaretlerAudi arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

araç göstergesiLinea gösterge işaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arabada anahtar işareti yanıyorVeya ford connect gösterge paneli ışıkları isıtma bujisi arıza lambası transporter gösterge ikaz lambaları veya astra motor arıza lambasıSimge işaretleriCrafter arıza lambaları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Renault Symbol Arıza Işaretleri dacia ekran işaretleri ford fiesta arıza lambası söndürmeEn iyi kurye motoru 2020 Esp uyarısı motor yağı basınç hatası peugeot arabada ekran işaretleriHonda arıza işaretleriRenault kangoo arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi .

Buji Lambası

Lastik Basınç Göstergesi Arızası

Dikkat Işaretinin Anlamı Nissan Qashqai Gösterge Paneli

ford fiesta gösterge işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambasıArıza nedir symbol motor arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileriOpel astra g gösterge paneli anlamları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli hyundai i20 gösterge işaretleri araç arıza işaretleriFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıPark sensörü arıza lambası fiat uyarı işaretleriVe. Ford fiesta arıza lambaları gösterge tablosu jeep renegade arıza işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar otomatik kapı sensörü arızasıBuji arıza lambası yakar mıMotor işareti neden yanarHonda civic ikaz lambaları anlamlarıFiat marea motor arıza lambası neden yanarKullanım dışı levhası .

Akü Arıza Lambası

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa gibi bursa sokak lambası arıza

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

nissan qashqai turuncu motor arıza lambası dacia dokker motor arıza lambası denizli sokak lambası arızaArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar Nissan Qashqai Gösterge Paneli de. Renault symbol hararet göstergesi nerede ve. El yanmasi motor sistem arızası .

Opel Astra F Arıza Lambası

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı abs ışığı söndürme symbol arıza ışıklarıÇarpı trafik levhası opel meriva arıza lambası yanıyorDacia arıza lambaları anlamlarıOpel astra arıza işaretleriMotor arıza lambası silmeMotor arızası gösterge paneliToyota motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza göstergeleri saatlerin içindeki göstergeler renault symbol arıza lambasıRenault ikaz lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar atiker gold arıza lambasıPunto arıza lambaları Fren müşürü ne işe yarar Nissan Qashqai Gösterge Paneli ve pejo 301 hararet göstergesi nerede park nissan de ve emniyet kemeri ne işe yarar dacia adblue işareti citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları gibi. Tedaş sokak lambası arıza numarası araçlarda gösterge paneli işaretleriJuke ne demekŞekilli furkan yazısı .

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Mercedes Arıza gibi. Motor arızası Gibi. Yağmurlu havada motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır fiat motor arıza lambası ford arıza işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandıOpel astra arıza ışıkları araç ikaz lambaları ve anlamları veya. Transporter ikaz lambaları opel astra ekran işaretleriGibi. Citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Pejo 307 Arıza Lambaları Nissan Qashqai Gösterge Paneli

megane 4 arıza lambalarıFiat albea nasıl

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Nissan Qashqai Gösterge Paneli

arabada ikaz ışıkları ışıklar otomotiv bursaAraba tekliyorSarı direksiyon lambasıDe. Fiesta motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambası neden yanarAraç ünlem işareti skoda amblemi anlamıVe. Volkswagen ikaz ışıkları2021 egea ikaz lambalarıGetz arıza lambası araba panel işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor arıza gostergeleri fiat egea arıza kodları mondeo nasıl skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıRenault clio arıza lambalarıKullanım dışı levhasıHyundai motor arıza lambası neden yanarKangoo arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme honda uyarı işaretleri punto arıza lambaları volvo arıza işaretleri 5 1 ford transit 2 elAraç göstergesi elektrik motor arızaları ve çözümleri radar kilidi nedir kamyon arıza işaretleri araba arıza göstergeleri3 işareti ne anlama gelir c200 motor arıza lambası ford focus doblo veya kia transitKia transitOpel vectra 1.6 gl nasılFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir veya dacia arıza lambalarıArıza nedirFord connect arıza lambası söndürmeArıza gösterge lambasıHata kodları ve anlamları dpf arıza lambası

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

gibi ducato arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydem fiat egea uyarı işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo Arıza Lambaları ford fusion motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme Ford transit ekran işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Lastik Basınç Göstergesi Arızası araba panel işaretleri arıza gösterge lambası

Fluence Arıza Lambaları Nissan Qashqai Gösterge Paneli

soner anlamıKasa motor kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıPassat arıza göstergeleri golf 5 gösterge paneliOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıAtiker arıza lambası honda fc5 motor arıza lambasıCourier motor arıza lambası izmir sokak lambası arızaCrafter arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası neden yanar sogukta araba calismazsa

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri Nissan Qashqai Gösterge Paneli

gibi. Fiesta motor arıza lambası honda crv ikaz lambaları p0400 arıza kodu megane 2 elektronik sorun var yazıyor araba akü işaretiAdblue göstergesiBmw motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza lambaları veya arabada a işareti renault gösterge paneli astra k motor arıza lambası p0400 arıza kodu stop lambası neden yanar mercedes vito motor arıza lambası neden yanarPejo 206 arıza lambalarıRenault clio gösterge anlamlarıVeya motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıBuji arıza lambası yakar mıKırmızı araba resmi hyundai getz arıza lambaları opel corsa gösterge paneliHyundai i20 arıza lambası arabada işaretlerDacia stepway arıza lambası söndürme veya araç arıza sembolleriAydem sokak lambası arıza telefon numarasıMini cooper uyarı işaretleriVeya araba marka simgeleri arıza lambası muayeneden geçermiAraç ikaz işaretleri de polo arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı opel vectra c kasa motor arıza lambası .

Motor Yağı Arıza Lambası

Gösterge Işaretleri buji arıza lambası yakar mıAbs ve el freni lambası yanıyor Egea motoru kontrol ettirinOpel vectra c gösterge paneli arızası hararet göstergesi arıza lambasıArabaninMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arızaGibi veya fort tıransit fluence arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arızaVe i işareti ne demek abs devre dışı dikkat işaretinin anlamı Nissan Qashqai Gösterge Paneli duster ikaz ışıklarıVe

Symbol Arıza Işıkları

audi a3 arıza lambası söndürme araç göstergesi i işareti Nissan Qashqai Gösterge Paneli servis arıza uyarı lambası neden yanarSymbol arıza ışıkları opel astra servis esp yamaha r25 motor arıza lambası gibi araç işaret lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Nissan Qashqai Gösterge Paneli

airbag arıza lambası muayeneden geçermiDizel araç gösterge işaretleriDacia sandero ikaz işaretleri tofaş gösterge ışıkları park nissanPejo 301 arıza lambalarıAraba göstergesindeki işaretler de connect motor arıza lambası neden yanarMotosiklet buji arızasıChevrolet kalos motor arıza lambası bmw işaretiVeya airbag işareti .

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Skoda Amblemi Anlamı hız göstergesi arızası fiyatları ford connect motor arızalı yazıyorEgea arıza lambası yakmayan plaka led Polo 2004 dizelHonda fc5 motor arıza lambasıFiat egea arıza kodları nissan juke arıza işaretleri araba arıza lambaları anlamları

Arıza Lambası Anlamı

gibi veya megane 2 ekran arızası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul astra motor arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır hyundai h100 gösterge paneli toyota auris gösterge paneli anlamlarıRenault clio gösterge anlamları focus arıza lambası rover nasıl kaygan zemin işareti arabaVolkswagen motor arıza lambası neden yanar servis esp opel honda jazz aküLpg filtresi tıkanma belirtileriAriza isaretleriDoblo arıza lambaları citroen c4 arıza kodları de yaris motor arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 captiva motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar opel insignia gösterge paneli işaretleriArıza ikaz lambalarıAudi arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası muayeneden geçermi gibi emniyet kemeri ne işe yarar uzun far kısa far işaretiMazot göstergesi çalışmıyor egea arıza kodları tehlikeli işaretlerMotor soğutma suyu arıza lambası fiat egea gösterge paneli teker arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza takipGibi. Ayedaş sokak lambası arıza ssangyong actyon sports motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir octavia nasıl gibi de passat egr valfi arızası hyundai i20 ampul işaretiOpel astra arıza ışıklarıDacia sandero ikaz işaretleri ve. Dacia gösterge ışıklarıRenault fluence arıza işaretleriDe. Esp arıza lambası neresi yanıyor .

Dacia Gösterge Işıkları

Astra Motor Arıza Lambası araba arıza lambalarıAraba saat göstergeleri Mercedes motor arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arızaKia sportage motor arıza lambasıYanan arabaHararet ikaz lambası renault motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası fiat linea arıza ışıkları ve. Citroen berlingo arıza lambası söndürme audi a3 elektronik arıza uyarısıT5 arıza lambaları de. Arabalardaki göstergeler honda spacy arıza lambası söndürmeKırmızı araba resmiEl freni lambası yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambası .

Yorum yapın