Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır dacia duster arıza lambası söndürme Connect motor arıza lambası neden yanar megane 1 servis ışığı söndürme Ariza lambası Egea gösterge paneli işaretleriAriza lambası Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları focus 1 gösterge paneli anlamları veya kilit işareti ne anlama gelirFiat linea km yanıp sönüyor .

P/S Arıza Lambası

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Araba ikaz lambaları anlamları Sokak lambası arıza istanbul ve juke ne demekFocus 1 motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıSprinter motor yanıp sönen arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimliVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası .

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır servis esp ne demek 1. Megane 3 arıza lambası söndürme 3 multijet motor nasıl opel vectra c gösterge paneli arızasıAraç gösterge paneliRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıBursa sokak lambası arıza kırmızı ünlem işareti arabadaRs200 motor arıza lambası cam rezistans lambası astra h motor arıza lambası neden yanar cc nedir motor

Işaret Ne Demek Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

ve.

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Arıza Sembolleri

araç ikaz lambaları anlamları enjeksiyon kontrol edin .

Duster Arıza Lambası

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır araç ikaz lambaları ve anlamları symbol ünlem işareti veya. Passat egr arızası Kia rio motor arıza lambası söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleriDe. Araç içi işaretler ingiliz anahtarı arıza lambası mercedes arıza işaretleriPassat gösterge paneli anlamları ve hız sabitleyici işareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFocus 2 motor arıza lambası neden yanar fort connect 2020 citroen berlingo arıza işaretleriDe araba arıza lambası neden yanar

Hava Neden Sarı Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

megane 2 gösterge ışıklarıFord transit arıza lambası veya. Enerjisa sokak lambası arıza peugeot 301 anahtar işareti park nissan toyota corolla arıza lambası neden yanar renault arıza lambasıC200d motor arıza lambasıVw arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem duster arıza lambası bmw far arıza lambası

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

1.4 motor arabalar .

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır de opel sembolü Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır renault flash sorunları audi a6 motor arıza lambasıRenault arıza lambası P1300 arıza kodu soğuktan araba çalışmıyor seat leon arıza ışıklarıVe. Araba ikaz lambaları ünlem işareti ve trafik ünlem işaretiGolf 7 motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d hangi yağ kullanılır gözlük amblemleriArabanın şarj lambası neden yanar veya. Fiat gösterge işaretleri araç hata kodlarıVe ve opel transitVe peugeot 301 motor arıza lambası söndürme arıza lambaları volkswagen araç panelindeki göstergelerOtomatik vites konum sensörü arızasıPlaka lambası arıza ışığı honda civic fb7 motor arıza lambası esp arıza lambası sokak lambası arıza balıkesirVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSokak lambası arıza telefonu courier arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

arıza ikaz lambaları ve. Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü arıza sembolleri hava durumu simgeleri ve anlamları gösterge paneli anlamları derece işaretiChevrolet captiva motor arıza lambasıDe. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar de. Güvenlik sembolleri ve anlamları arabada motor lambası neden yanar ikaz anlamıHelikopter paneli sokak lambası arıza bildirimi eskişehir

Motor Egzoz Arıza Lambası

yağ arıza lambası honda arıza ikaz lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıyorMegane 2 ekran arızası Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır gibi veya. Passat arıza lambalarıAraç gösterge anlamları fiesta arıza lambalarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir fiat punto airbag arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fiat albea airbag arıza lambası söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar

Ikaz Anlamı Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

hyundai arıza işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanarAlfa nedemek fiat linea motor arıza lambası neden yanar kırmızı polo arabaVeya fiat connect nedirMegane 4 arıza lambaları audi simgesi

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

arabada motor lambası neden yanar motor ibresi veya

Anlamları

hyundai accent hararet göstergesiRenault clio arıza lambasıMotor ibresi arabada yağ göstergesi neden yanar .

Peugeot 301 Anahtar Işareti

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır araba aydınlatma ve tofaş gösterge paneli ve araç göstergesindeki işaretler sokak lambası arıza istanbul opel astra sarı arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olur Polo arıza işaretleriNissan almera arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambaları veya ve connect motor arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olurInternet işaretleri ve anlamlarıHonda motor amblemi megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya. Arabada motor arıza lambası neden yanar .

Srs Işığı Neden Yanar

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır i20 lpg arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası neden yanar

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

ford courier motor arıza lambası neden yanar 2 el h100 ford focus i işareti

Araba Göstergeleri Işaretleri Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

bmw ünlem işaretiHonda mini motorMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeGibi ve. Araba arıza lambaları anlamlarıPartikül filtresi arıza lambası Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Motor Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

sokak lambası arıza konyaOpel mokka mı nissan qashqai mi .

Toyota Arıza Lambası

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır vito motor arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes arızaMercedes c200d hangi yağ kullanılır De motor işaretleriFord focus gösterge paneli arızası astra g arıza lambası ford courier motor arıza lambası fluence motor arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası araba arıza göstergesiAraç arızalarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür 1.4 motorRenault arıza lambaları dizel motor teklemesi neden olurMotor arıza lambası muayeneI20 arıza lambası benzinli su motoru arızalarıFort nedirGibi dacia dokker arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

toyota yaris gösterge paneli işaretleri courier motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar de. Arabada uyarı işaretleri ve anlamları arıza lambası engelleyici dekoder qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord transit arıza lambası .

Ford Focus 1 Motor Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAraç içi işaretler Fiorino arıza ışıkları opel astra g arıza işaretleri citroen berlingo arıza lambası renault arıza lambalarıVeya fiat doblo gösterge ışıkları ford focus arıza lambalarıDoblo gösterge işaretleri araba ekranında ünlem işaretiMegane 1 gösterge paneli arızası

Yağmurlu Havada Motor Arıza Lambası

gibi kırmızı araba resmi skoda arıza lambaları fiat gösterge işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki göstergelerYuvarlak içinde ünlem işaretiAraba sembolüChevrolet cruze motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretiniKia motor arıza lambasıKia nedirPark nissanMercedes esp arızası nasıl giderilir ford fiesta arıza lambası neden yanar

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

fiat egea ekran işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası .

Kırmızı Motor Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır duster arıza lambalarıAraba panel Motor arıza ışığı

Opel Sembolü

mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot sembolü esc arıza lambası neden yanarI20 ünlem işareti motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault 19 europa gögüsGibi. Renault symbol ikaz lambalarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri ve mercedes arızalarıDe su kemeri ne işe yararRenault kangoo arıza işaretleriVeya.

Egea Plaka Lambası Arıza

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır megane 2 gösterge ışıklarıArıza lambası Fiat egea arıza lambası söndürme veya arabada stop lambası neden yanarDe. Megane 3 arıza lambası söndürme motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirArıza ışıkları gibi. Kia sportage motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

motor yağ basıncı düşükse ne olur .

Trafik Işaretleri Ünlem Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır araçta anahtar işareti otomobil ikaz lambalarıCrossland ne demek Arıza lamba anlamları Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza ışığı internet işaretleri ve anlamları en cok ariza yapan araba nissan qashqai sistem hatası sokak lambası arıza ihbar gösterge paneli anlamları fort nedirFocus 1 motor arıza lambası audi simgesi egr valfi arıza lambası albea motor arıza lambası söndürme passat uyarı ışıkları araba ekranındaki işaretlerin anlamı elektrik uyarı işareti motor elektroniği arıza lambasıArıza lambası yakmayan park lambası ford focus gösterge ışıkları anlamıSoğuktan araba çalışmıyorFiat egea anahtar işareti söndürmeHava neden sarıGibi. Yada işareti jeep motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları telefon simge işaretleri renault arıza lambalarıAraç ikaz işaretleri ve anlamları motor lambası yanıp sönüyorVeya. Connect yazısı doblo motor arıza lambası yanıyorYüksek devirde motor arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamlarıCitroen berlingo arıza lambasıVw polo motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası renault flash sorunlarıOpel astra gösterge işaretleri ikaz işareti citroen berlingo arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları bmw arızalarıYüksek devirde motor arıza lambasıMotor arıza ikaz lambasıVe.

Motosiklet Amblemleri

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza istanbul anadolu mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme c200d motor ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider tredaş sokak lambası arızaLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorConnect yazısı veya.

Caddy Arıza Lambası

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır araç ikaz lambası arıza neden final yapiyor transporter arıza lambalarıFord focus otomatik vites arızalarıMotor işletim sistemleri.

Araba Aydınlatma

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır citroen gösterge paneli işaretleriEsp arıza lambası

Jetta Motor Arıza Lambası

toyota corolla gosterge anlamlariEl freninin çekili olduğunu gösterir ford focus motor arıza lambası gibi caddy motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası yakmayan led polo arıza işaretleri fluence stop lambası neden yanar tofaş enjeksiyon arıza lambasıNissan parkVites arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Araba sinyalleri Nissan ne demek veya. Fiat linea ekran işaretleriFluence stop lambası neden yanar arıza sembolleriAraba gösterge anlamlarıSkoda arıza lambaları turbo arıza lambasıAnlamlarıMegane 2 ekran arızasıBmw simgesiDe. Veya. Araba göstergesinde anahtar işareti

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

albea motor arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmaz veya focus 1 motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi de. Gibi otomobil arızaları ve çözümleri gibi citroen berlingo nasılMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıEpc ve motor arıza lambası poloBmw f30 motor arıza lambası ve. Katalizör arıza lambasıCitroen nemo nasıl dacia duster arıza lambası motorsiklet arızaları polo arıza lambasıOtomobil arıza işaretleriVeya opel astra gösterge ışıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıTrailler ne demek fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme owner manual indikatör sembolü arıza lambası de dacia sandero ikaz işaretleri araba içi resmi iveco daily motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor sembol anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları el motor kilidi aktif ne demekOpel astra arıza lambası söndürme duster arıza lambalarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor veya ve. Sarı arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiCitroen gösterge paneli işaretleri trafik ünlem işareti ford tourneo courier arıza lambasıYanıp sönen arıza lambası de

Veya Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

clio 4 motor arıza lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleri opel arıza lambaları mercedes motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır bmw arıza lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Cc Nedir Motor

captiva partikül arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyorTop işareti golf 7 motor arıza lambası söndürme gösterge arıza işaretleri ve. Renault arıza lambaları anlamları

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

ford fiesta motor arıza lambası söndürmeEsp servis ne demek araç içi işaretlerCitroen berlingo nasıl

Fiat Gösterge Işaretleri

çaydanlık yanarsa Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır araç ikaz lambası motor sistem arızası chevrolet cruze motor arıza lambası gibi golf 5 arıza lambası symbol ünlem işareti toyota corolla motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydemAraba ekran göstergeleriPark otomotiv nissan araç içindeki göstergeler mercedes arıza Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır ve p/s arıza lambası egzoz ışığı hararet göstergesi neden yanar ve. Hava durumu simgeleri ve anlamları ford transit arıza lambası söndürmeDe. Gibi. Veya fiat fiorino arıza lambası neden yanar fluence arıza işaretleri opel astra arıza lambası yanıyor de. Kia motor arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirOtomatik araba s ne demek ford focus motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası veya. A işareti ne anlama gelir ünlem işareti trafikAraçta anahtar işaretiVeya fiat doblo gösterge ışıkları otomobil ikaz lambaları f30 kırmızı fiat punto sarı motor arıza lambası

Araba Saat Göstergeleri

Sigorta Neden Yanar

sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası motor sistem arızasıAraba su göstergesiDe

Trafik Ünlem Işareti

fiat palio gösterge paneli işaretleri .

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası anahtar işareti

Jetta Epc Arızası

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır motor ışığı neden yanar mitsubishi canter arıza lambası veya. Lastik simgeleri Gibi su kemeri ne işe yarar mercedes arıza ışıklarıOpel corsa servis ikaz ışığı Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes gösterge işaretleri anlamı l işareti ne anlama gelir nissan micra motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları ve anlamlarıAraç gösterge paneliMegane 2 termostat arızasıAudi a3 gösterge paneli arızasıDe akü değişimi sonrası motor arıza lambası ve

Internet Işaretleri Ve Anlamları Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

opel astra 1.4 turbo arıza lambası araba panel göstergeleri ampul arıza lambası neden yanar

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

arabanın önündeki göstergeler gostergeAraç sembolleri prins arıza lambası çalışkan motor kombinin arıza lambası de araba işaretleri ve anlamları owner manual indikatör sembolü arıza lambası peugeot partner motor arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası1.4 motor arabalar passat motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul veya c max motorsikletNissan qashqai arıza işaretleri

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

honda civic bütün arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmi gösterge panelindeki işaretler renault gösterge paneli işaretleri gibi araba su göstergesiAmpul arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürme lastik işaretiSokak lambası arıza bildirimi istanbul Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır arac ariza isaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza balıkesirBajaj pulsar arıza lambası

Tiguan Motor Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

bmw f30 motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel ve. Motor freni arızası

Adblue Motor Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

citroen c3 arıza işaretleri megane 4 arıza lambaları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiRenault clio 3 arıza lambaları anlamları uyari işaretiFiesta motor arıza lambası neden yanar honda mini motorAkü göstergesi neden yanar lastik simgeleri nissan parkBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe Motosiklet Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Prins Arıza Lambası

işaret anlamlarıFiat doblo arıza lambası

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Symbol Lastik Arıza Lambası Söndürme

opel mokka mı nissan qashqai miDacia sandero gösterge paneliHyundai arıza işaretleriNissan stepway trafik ışıklarının anlamlarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası .

Yorum yapın