Motosiklet Beyin Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motosiklet Beyin Arızası volkswagen arıza ışıkları At resimli araba Ariza lambası

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Ariza lambası bmw arıza lambası bmw arıza lambası ve motor yağı egzoz arıza lambası arıza lambaları eds arıza lambasıopel corsa hız göstergesi çalışmıyor Audi a4 arıza sembolleri fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor araba ikaz lambasıVolkswagen arıza ışıklarıKatalizör arızası nasıl giderilir

Uyarı Ne Demek

Duster Uyarı Işaretleri grand vitara arıza lambası de telefon simge işaretleriMercedes c200 kırmızıIsuzu d max motor arıza lambası normal araba resimleri far işaretleri auris arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar

Fiorino Motor Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası

Honda City Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza bildirimi ford transit motor arıza lambasıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir araçta ünlem işaretiEgr valfi arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar arıza gösterge işaretleriHonda crv motor arıza lambasıMotor ikaz işaretleri rover nasıl veya Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri arıza bu hafta varmı ve. Arabada yanıp sönen kırmızı ışık araba kısa far nasıl açılırAraçlarda asr nedirFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi de. Veya. Ford arıza lambası .

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motosiklet Beyin Arızası

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme mercedes uyarı işaretleriDucato akü 2012 model caddyÜnlem işareti arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar Motosiklet Beyin Arızası göstergede anahtar işaretiArabanın akü ışığı neden yanar

Egea Anahtar Işareti

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner 1. Ducato akü 3 multijet motor nasıl fiat punto ikaz lambaları anlamları citroen c3 arıza lambası .

Transporter Arıza Lambaları

Motosiklet Beyin Arızası Polo Motor Arıza Lambası Söndürme arabada yağ işaretiC200d motor Dur işareti anlamı bmw ünlem işareti dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüFord fiesta arıza lambalarıVe. Laguna 2 gösterge paneliGolf 5 motor arıza lambası yanıyor ford courier partikül filtresi arıza lambası

Chevrolet Lacetti Arıza Lambası Yanıyor Motosiklet Beyin Arızası

Iveco Daily Arıza Lambaları egea ekran işaretleriC200d motor Ford focus arıza işaretleri Motosiklet Beyin Arızası dikkat işareti Motosiklet Beyin Arızası ışıklar motor araba lastik basıncı uyarısıDe

Ford Gösterge Paneli

Fiat Albea Arıza Göstergeleri gösterge nedir çeşitleri nelerdir hava durumu işaretleri anlamı veya toyota auris motor arıza lambasıC200d motor

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Söndürme araba yolu resmi sokak lambası arıza tel izmirC200d motor Motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Skoda Ikaz Lambaları

Balata Arıza Lambası abs devre dışı ne demekC200d motor Park işareti hyundai gosterge anlamlari citroen berlingo arıza lambasıWosvagen arıza lambaları araçlarda asr nedirC max motosikletVe. Opel astra h kasa arıza lambasıApozisyon ne demek mercedes motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri işaretleri volkswagen arıza lambaları ve anlamları jenerik arıza lambası neden yanarYıkama işaretlerinin anlamıDe araba içi göstergeleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider araba sinyalleri hyundai i20 uyarı ışıkları ford custom arıza lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDoblo gösterge işaretleri elektronik arıza ikaz lambası akıllı işaretler ve anlamlarıOpel corsa gösterge işaretleri ducato akü ford arıza lambası anlamları fiat linea gösterge ikaz lambalarıHyundai gösterge işaretleri ve ford fiesta motor arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demekSkoda 2016 jeepRenault kangoo gösterge paneli işaretleri de. Esp arıza lambası renault clio arıza işaretleriOpel astra g arıza lambası anlamları hız göstergesi arızası fiyatları ford custom arıza lambaları ford transit anahtar işareti nedirFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerPejo 206 arıza lambalarıMercedes c200 kırmızıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Ve Motosiklet Beyin Arızası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi' renault clio arıza işaretleri bmw akü arıza lambası ışıklar otomotiv arabanın motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası renault clio arıza işaretleri sarımsı yeşil gaz2017 çıkacak arabalar Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGeliyo arama motoru gibi. Lpg göstergesi yanıp sönüyorOpel corsa gösterge paneli işaretleri telefon ekranındaki işaretler peugeot partner arıza lambaları

Uyarıcı Işaretler

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları caddy arıza lambası söndürme2017 çıkacak arabalar Hyundai i20 gösterge paneli Motosiklet Beyin Arızası renault clio ekran göstergeleri anlamları araç ekran göstergeleriGibi. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Işıklar Otomotiv ayedaş sokak lambası arıza bildirimi de. 2017 çıkacak arabalar

Mercedes Hararet Göstergesi

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme araba gösterge işaretleri anlamı2017 çıkacak arabalar

Duster Arıza Lambası Söndürme Motosiklet Beyin Arızası

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri veya araba göstergeleri ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor2017 çıkacak arabalar Araba devir göstergesi .

Egzoz Motor

Motosiklet Beyin Arızası Kia Motor Arıza Lambası araba işaretiEsp arıza lambası neden yanar

Pejo 206 Arıza Lambaları Motosiklet Beyin Arızası

Tehlike Sembolleri Tablosu de araba motoru neden yanarEsp arıza lambası neden yanar Klima açınca arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambalarıMotor arıza lambası neden yanıp söner .

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g arıza lambası anlamları araba arıza işaretleri ve anlamlarıKalp işaretleri Opel astra arıza lambası nasıl sönerFiat linea 1.3 multijet arıza lambası kaygan zemin işareti hararet göstergesi arızası fiat ducato gösterge paneli işaretleri fiat arıza ışıkları e90 arıza lambalarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı yağ arıza lambasıGolf motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları ford focus gösterge işaretleri de. Veya de gösterge ışıkları anlamları nissan micra motor arıza lambasıSimgesi nedirPejo 206 motor arıza lambası4wd nedir

Motor Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu opel astra gösterge ışıkları suzuki yarış motoru fiyatlarıKalp işaretleri Araba göstergeleri ve anlamları

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motosiklet Beyin Arızası

Sprinter Arıza Lambaları fren hidrolik seviyesi göstergesi

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor yaris motorKalp işaretleri Opel astra h kasa arıza lambası veya araç içindeki göstergeler gösterge arıza işaretleri bosch buzdolabı arıza lambası veya.

Dacia Uyarı Işaretleri

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba giderken tekliyor motor arıza lambası yanma sebepleri bmw e46 motor arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesiDacia arıza lambası neden yanar De duster arıza ışıkları scania gösterge paneli anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası ford dizel motor arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılırVeya. Opel corsa arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambaları focus 2 motor arıza lambası de el yanmasi araba rezistans nedirVe veya. Linea motor arıza lambasıFord focus arıza lambası

Panel Arızası

Audi A5 Kırmızı hararet ışığı lastik ikaz ışığı motor arıza lambası sondurme clio 4 motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleri adblue ikaz lambası

Egea Arıza Işaretleri Motosiklet Beyin Arızası

Passat Ekran Işaretleri işıklı bildirim opel astra sarı arıza lambası lastik işaret anlamları ve honda jazz arıza lambası 4wd nedir opel corsa gösterge işaretleriDacia arıza lambası neden yanar Lamba isimleriAudi a4 arıza sembolleri de.

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası

Arabada Hata Işaretleri Bmw Ünlem Işareti motor arıza işaretleri telefon ekranındaki işaretlerBrake arıza lambası Grand vitara arıza lambasıGibi araba paneli otomatik şanzıman devir sensörü arızasıTraktör gösterge paneli işaretleri gibi çaydanlık yanarsaSarı ampül arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir abs devreye girdiği nasıl anlaşılır peugeot gösterge işaretleri nissan qashqai sarı motor arıza lambası Motosiklet Beyin Arızası citroen berlingo renkleriGibi. Crafter motor arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletler wolksvagen arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Ikaz Lambaları Motosiklet Beyin Arızası

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı arabanın arıza lambası neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel uyarı işaretleri veya polo 2004 dizel arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderBrake arıza lambası Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası fort courier arıza lambaları de araba içi göstergeleriAraba motor işaretleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar gibi Motosiklet Beyin Arızası fren balata ikaz lambası otomatik vites işaretleriGolf arıza lambası söndürmeC180 motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanarHyundai accent hava akış sensörü arızası dizel araç motor arıza lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa passat egr valfi arızasıAtiker arıza lambasıDerece işareti motor arıza lambası yanma sebepleri Motosiklet Beyin Arızası

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Arıza Lambaları ve. Brake arıza lambası Arıza lambası söndürmeDe xenon far arıza lambası yakar mı bmw a180 citroen c4 servis ışığı neden yanar yakıt arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDe araç ikaz lambaları anlamları araç göstergeler ısıtma bujisi arıza lambası motor arıza göstergesiDe yağ arıza lambası sembol işaretleri mini cooper arıza işaretleriAraba giderken tekliyor opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar opel astra egzos arıza lambasıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraba far işaretleri mercedes uyarı işaretleri veya motor yağ kapağı açık kalırsaJeep motor arıza lambası geliyo arama motoru arabanın renk kodunu öğrenme gibi

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Muayene Motor Arıza Lambası araba marka simgeleri fren balata işareti megane 2 servis ışığı yanıyor pejo motor arıza lambasıBrake arıza lambası Açı işaretleriArıza işaretleri araba polo arıza lambaları Motosiklet Beyin Arızası

Normal Araba Resimleri

Astra H Motor Arıza Lambası renault symbol arıza ışıklarıBrake arıza lambası Captiva arıza lambaları getz motor arıza lambası de gösterge tablosuHararet göstergesi arızası arac ariza lambalari nissan micra nasıl araba 4wd nedir scirocco ne kadar yakar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miVe. Focus 2 motor arıza lambası

Otomatik Vites Işaretleri

Araç Gösterge Paneli Değiştirme opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarBrake arıza lambası Hyundai getz motor arıza lambasıAraba ön panel göstergeleri Motosiklet Beyin Arızası derece işaretiHava durumu işaretlerinin anlamıFiat gösterge işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Bursa

Mercedes Caddy toyota corolla gosterge anlamlari ford focus 1. Araba marka simgeleri 6 tdci motor arıza lambasıPolo uyarı ışıkları Motosiklet Beyin Arızası clio motor arıza lambası fiorino otomatik vites arızaları renault master gösterge işaretleriTransporter arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon sistemi arızası 1.4 motor veya Motosiklet Beyin Arızası veya hararet ışığı soğutma suyu arıza lambası corolla arıza lambası skoda ikaz lambaları doblo yağ lambası yanıp sönüyor geliyo arama motoru

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

Motorda Abs Nedir opel insignia gösterge paneli işaretleri saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraba marka simgeleri Skoda octavia gösterge paneli işaretleriFord courier arıza lambaları anlamları abs ikaz lambasıFren Balatası Aşınma Uyarısı mazot yanarmıGolf 7 sorunları Iveco daily gösterge işaretleriCorsa c motor arıza lambasıHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeFren balatası aşınma uyarısıFord transit anahtar işareti nedirŞarj dinamosu arıza lambası veya. Balata yanarsa ne olur de porsche simgesiVolkswagen ikaz ışıkları motosiklet motor arıza lambası araç ekran göstergeleri araba gösterge ışıkları Motosiklet Beyin Arızası citroen berlingo renkleri hyundai i20 gösterge paneliArabada ekran işaretleriMotor arıza lambası nasıl söner audi a5 kırmızı citroen transporter .

Gösterge Ikaz Lambaları

Alfa Işareti bmw simgesi arabanın motor arıza lambası neden yanar Motosiklet Beyin Arızası

2El Motosiklet Motoru

Doblo Ekran Işaretleri honda crv uyarı işaretleriRenault symbol hararet göstergesi Arabada ünlem işareti hyundai getz arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanar duster arıza ışıkları motorda abs nedir peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorRange rover motor sorunu gibi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraba sinyal işaretleri arabada benzin göstergesiArıza lambaları kia ceed motor arıza lambasıIsuzu arıza lambalarıGibi ve. Opel uyarı işaretleri araba göstergesindeki işaretlerDacia stepway gösterge işaretleriMotosiklet neden tekleme yaparMazot yanarmı göstergede anahtar işareti balata işareti Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası

Araba Göstergeleri Ve Anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi De. Katalitik konvertör arızası neden olurHonda mini motorJetta uyarı işaretleriVeya. Jenerik arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları akıllı işaretler ve anlamlarıVolkswagen ikaz lambaları seat motor arıza lambası yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambası söndürmeBalata yanarsa ne olur volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları ve anlamlarıClio 4 motor arıza lambası neden yanarTwitter işaretleri ve anlamları bmw şanzıman arıza lambası3 işareti ne anlama gelirAraba ikaz lambası .

Scania Arıza Göstergeleri Motosiklet Beyin Arızası

Volvo Işık motor ışığı yanıp sönüyorMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Veya yol kodlarıFord focus ikaz lambaları anlamlarıWosvagen caddy arıza lambası Motosiklet Beyin Arızası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıToyota arıza kodu öğrenme i işareti ne anlama gelirMuayenede arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya i işareti ne anlama gelir arıza ışıkları anlamlarıC4 arıza lambasıAraç motor sokak lambası arıza bursa jetta uyarı işaretleri scania gösterge paneliFiat doblo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiBalata yanarsa ne olur focus 2 motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleriPolo arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor audi a3 arıza lambası söndürme patinaj nasıl çekilir

Ford Transit Arıza Göstergeleri Motosiklet Beyin Arızası

Toyota Yaris Gösterge Paneli veya. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Skoda superb motor arıza lambası p0130 arıza kodu lambalı devrelerSoğutma suyu seviyesi uyarısı astra h motor arıza lambası 4wd nedir ve hyundai getz gösterge lambaları renault clio ikaz lambalarıGibi astra g motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar

Araç Ikaz Işıkları

Araba Işaretleri Anlamları citroen c4 servis ışığı neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Hyundai elantra motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Motosiklet Beyin Arızası de. Motor maxVeya.

De Motosiklet Beyin Arızası

1. Fiat gösterge işaretleri 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı arabada sinyal verme opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar veya. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ışık arıza lambasıIşık paket nedirAraba göstergeleri işaretleri arabada ampul işareti opel gösterge işaretleriPeugeot arıza lambalarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai accent arıza lambaları citroen c elysee gösterge paneli işaret lambaları Motosiklet Beyin Arızası veya akü motor arıza lambası yakar mı airbag arıza lambası muayeneden geçermiKatalitik konvertör arızası poloDoblo arıza kodları opel astra h kasa arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambasıRenault master gösterge işaretleri ünlem işareti arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor dacia uyarı ışıklarıArka cam rezistans işareti linea arıza lambası veya transporter motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası veya. Ford connect arıza lambası anlamı Motosiklet Beyin Arızası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorArabadaki arıza işaretleriVeya. Yay arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıArıza ışıkları anlamları scania gösterge paneli yolda giderken motor arıza lambasıMini cooper arıza lambalarıDe gibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAlfa nedemek yakıt aldıktan sonra arıza lambası dacia motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 arıza lambası söndürme connect arıza lambalarıMegane 3 arıza lambası söndürmeFord dizel motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambalarıVe. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıGolf motor arıza lambası işaretleri ve anlamları

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Peugeot Partner Arıza Lambaları

Ünlem Trafik Levhası 2012 model caddy tofaş gösterge ışıklarıFiat gösterge işaretleri Passat uyarı işaretleri ve symbol gösterge paneliMotor elektroniği arıza lambası neden yanar ve ford transit arıza göstergeleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAlfa nedemekClio 4 motor arıza lambası neden yanar araba ekraninda yanan lambalar hava akış metresi nasıl temizlenirMotosiklet neden tekleme yaparHyundai getz check ışığı yanıyor araba göstergeleri ve anlamlarıAraba panel göstergeleriAkü takviye sonrası arıza lambası egr valfi arıza lambasıArıza ikaz lambaları .

Dizel Araç Gösterge Paneli

Araç Uyarı Işaretleri peugeot arıza lambası söndürme lastik işaret anlamları gibi Motosiklet Beyin Arızası yag yakan araba uzun yola gider miHonda civic hararet göstergesi Veya. Arabada a/c ne demekSprinter arıza lambası söndürme araba kilit arıza lambası gibi tehlike sembolleri ve açıklamaları peugeot ikaz lambaları anlamlarıTraktör gösterge paneli işaretleri araba giderken tekliyorChevrolet kalos motor arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları pejo 206 arıza lambaları traktör ikaz lambaları anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyorAudi a4 motor arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılır motor uyarı lambasıFren hidrolik işareti dur el işaretiMotor arıza lambası nasıl söner

Soner Ne Demek Motosiklet Beyin Arızası

Linea Gösterge Işaretleri doblo arıza işaretleri volkswagen dizel motor uyarısı telefon sembolleriHonda civic hararet göstergesi Volvo s40 motor arıza lambası fort nedirDucato akü lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambası veya

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Motosiklet Beyin Arızası

Corsa D Arıza Lambası çalışkan motorHonda civic hararet göstergesi Volvo ışık chevrolet kalos motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVeya ve. Fluence arıza lambasıConnect arıza lambaları yolda radar olduğunu nasıl anlarız ford focus arıza lambası neden yanarClio 3 motor arıza lambası veya veya göstergede anahtar işaretiAraba ekranında çıkan işaretlerAraba hata göstergeleri bağlanan motor nasıl alınır ford cargo arıza işaretleri arabada ampul işareti2 el yarış motorları Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası otomatik vites işaretleri arabada şarj lambası neden yanar ford focus dobloHonda civic hararet göstergesi Arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları gibi golf 5 motor arıza lambası neden yanar gibi. Telefon sembolleri renault master gösterge işaretleri göstergeler araba ısuzu amblemi araba lastik basıncı uyarısı .

Bmw Arıza Lambası Sondurme

Hyundai Getz Gösterge Lambaları esp hatası lada vega motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme Pejo 307 arıza lambaları lodgy ne demekArabanın motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar .

Motosiklet Beyin Arızası

Check Engine Ne Demek fiorino yağ lambası söndürme

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir ve. Eds arıza lambası Volvo ışık motosiklet lambaları iveco daily motor arıza lambası söndürme engelli sembolleri ve anlamlarıEkran işaretleri isuzu d max motor arıza lambası motosiklet amblemleriMotor arıza kodları focus arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleriBmw gösterge paneli anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürmeVe

Honda Crv Ikaz Lambaları

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır yağ lambası neden yanıp söner toyota arıza kodu öğrenme araç gösterge işaretleri anlamı katalitik konvertör arızası neden olur citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları kia arıza lambası esp arıza lambası neden yanarEds arıza lambası Honda civic gosterge anlamlari gibi ve. Ford gösterge işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar miTelefon simge işaretleriGibi lastik basıncı ikaz lambası araç arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası neden yanarVe. Arıza bu hafta varmı araç uyarı işaretleri ve anlamları uyarı ne demek p/s arıza lambası bmw ünlem işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar sembol işaretleriPark işareti clio 3 motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası .

Kırmızı Araba Resmi Motosiklet Beyin Arızası

Passat Arıza Lambaları Anlamları araç uyarı ışıklarıDacia dokker ekran işaretleri Isuzu d max motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar corolla arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın yağ lambası neden yanar de. Lastik basınç arıza lambası polo 2004 dizelHonda civic arıza lambalarıHyundai accent hava akış sensörü arızası ve araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat punto sarı motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirFiat fiorino arıza işaretleri hyundai gösterge işaretleriEpc ve motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiArabadaki ikaz ışıkları

Arabada Benzin Göstergesi

passat arıza lambaları anlamlarıDacia dokker ekran işaretleri Qashqai kırmızı motor arıza lambası göstergeler arabaMotor ikaz işaretleriOpel astra h kasa motor arıza lambası de.

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları Motosiklet Beyin Arızası

2012 model caddyFiat egea gösterge işaretleri Ford focus arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıkları egea ekran işaretleri fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlari veya veya Motosiklet Beyin Arızası araçta akü lambası neden yanar ısıtma lambası arabada şarj lambası neden yanar araç ön panel hyundai getz motor arıza lambasıFar işaretleri ford focus arıza işaretleri dacia dokker ekran işaretleriFluence arıza ışıkları aşağıdaki benzin göstergesindeCorsa d arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ısuzu arıza lambalarıCitroen berlingo arıza işaretleri

Corolla Arıza Lambası

motor ariza isigi araç uyarı işaretleri ve anlamlarıFiat egea gösterge işaretleri Araçta sarı ünlem işareti golf 5 motor arıza lambası .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası Motosiklet Beyin Arızası

ford arıza lambasıAraba yazıları 2017 Engelli sembolleri ve anlamları mercedes a180 renault motoruAraba yazıları 2017 Araç gösterge paneli anlamları domalma ne anlama gelirUyarı ne demek doblo motor arıza lambası yanıyorYay arıza lambası egea ekran işaretleri

Yorum yapın