Motor Üflemesi Nasıl Kesilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Veya. volkswagen caddy ikaz lambaları Ariza lambası Ford connect arıza lambası neden yanar Ariza lambası honda arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir h isareti ne demek ford focus lpg motor arıza lambasıMotor Üflemesi Nasıl Kesilir vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Opel Transit

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir hararet ikaz lambasıDacia logan arıza lambası Ford arıza lambası söndürme .

Gibi Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir qashqai arıza lambasıRenault symbol ikaz ışıkları Araba simgeleri ve isimleri ford transit motor arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor

Atiker Gold Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir p0016 arıza kodu opel combo arıza lambası (!) ne anlama gelirRenault symbol ikaz ışıkları Sokak lambası arıza ankaraQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Motor Üflemesi Nasıl Kesilir fiat doblo motor arıza lambası yanıyor gibi. De hava durumu sembollerinin anlamıGibi. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme astra j arıza lambası yakmayan led veya arıza işaretleriVeya peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar sürekli otomotiv edirneVe. Gibi esp ve motor arıza lambası yanıyor veya arıza 9 bölümVeya.

Kaygan Yol Işareti

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir de volvo motosiklet

Check Engine Neden Yanar

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir mitsubishi arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp katalizör motor arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambası Duster gösterge paneliSokak lambası arızaVe fluence arıza lambasıMazda motor arıza lambası9 işık nedir ve anlamlarıFiat gösterge işaretleri mazda motor arıza lambasıPark işareti p0011 arıza kodu opel astra h arıza işaretleriAra kat nedirHyundai accent blue arıza lambası söndürmeVe. Fiat punto motor arıza lambasıPeugeot simgesi ford transit anahtar işaretiEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorOpel insignia motor arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleri şekildeki güvenlik uyarıHonda arıza işaretleri .

Jenerik Arıza Nedir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir gibi nissan qashqai kırmızı arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası Jetta arıza ışıklarıDe.

Linea Ampul Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir volkswagen arıza lambalarıAudi motosiklet Araba uyarı ışıklarıVe. Renault 19 europa klima kontrol paneli led ampul arıza lambası golf sarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıMotor Üflemesi Nasıl Kesilir kombi arıza lambası yanıyor citroen motor arıza lambası söndürmeMaf sensörü iptali Opel corsa gösterge paneli pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıVeya ford fiesta arıza göstergeleri fren balata göstergesi arıza ikaz lambası .

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Mercedes I20

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir fluence arıza lambası

Opel Astra J Arıza Işaretleri Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fiat albea 1. Arabanın yağ lambası neden yanar 3 multijet nasılMotor arıza ışığıClio ünlem işaretiSatı anlamıHonda civic uyarı işaretleriYağ arıza lambası honda civic airbag arıza lambası

Esp/Asr Arızası

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir acil uyarı ışıklarıArabanın yağ lambası neden yanar Ford courier gösterge paneli wosvagen tucson el yanmasi

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir doblo gösterge işaretleri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizArabanın yağ lambası neden yanar Clio mavi ışık motor lambası yanmasıIşıklı otomotiv .

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir nabız sinyal motor fluence arıza lambası neden yanar ve. Işaret sembolleri Chevrolet cruze arıza gösterge lambası audi ikaz lambalarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord custom motor arıza lambası polo arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gizli kontak araç akü lambası neden yanar de nabız işaretiPejo 206 motor arıza lambası neden yanar

Egea Arıza Lambası Söndürme Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa gösterge paneliIşaret sembolleri

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir gibi kırmızı ünlem işareti arabadaIşaret sembolleri Kışın araba çalışmıyor motor arızalarıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası motor lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

De Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ve dacia adblue işareti citroen xsara motor arıza lambası işarettirIşaret sembolleri Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir peugeot 301 ünlem işaretiIşaret sembolleri Sokak lambası arıza izmir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir kamyon arıza işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Bmw uyarı işaretleri anlamları ve volkswagen polo ikaz lambaları .

Dacia Adblue Işareti

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir 2020 honda civic motor arıza lambası range rover motor değişimiOpel astra h arıza işaretleri Ve ve

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar £ işareti nedirOpel astra h arıza işaretleri Nissan motor arıza lambasıSymbol hararet göstergesi yag yakan araba uzun yola gider mi park sensörü devreye girmiyor ariza lambasi neden yanip soner amarok arıza lambaları iveco daily motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatlarıLpg den dolayı motor arıza lambası vito gösterge paneli ısuzu amblemiKia sportage ikaz lambaları anlamlarıIsıtma bujisi arızası neden olur adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabada ünlem işareti ne demek Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araba ikaz ışıkları egea uyarı işaretleriMotor Üflemesi Nasıl Kesilir hyundai check lambası doblo gösterge işaretleri fiat punto arıza lambaları

Corsa Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir veya hyundai i20 uyarı ışıklarıAraba kontrol Gösterge paneli işaretleri anlamları araba kontrol

Araba Göstergeleri Işaretleri

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir veya hyundai h100 gösterge paneli tehlikeli işaretler ve honda civic kaplumbağa işareti de polo epc arızasıAraba kontrol Veya. Duster arıza ışıkları ford fusion motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanarSarı uyarı levhalarıUyarı ne demek dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıMotor yağ işareti de. Fluence stop lambası neden yanar araba işaretler ford connect arıza lambaları anlamları saat içindeki göstergeler nelerdir yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes arıza lambası söndürme ford focus gösterge anlamları p/s arıza lambası

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir mercedes motor arıza lambası neden yanar Motor Üflemesi Nasıl Kesilir captiva partikül arıza lambası i20 ekran göstergeleri ısıtma bujisi arızası neden olurAraba kontrol Doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Araba Panel Işaretleri

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araba su göstergesiAraba kontrol Bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorMotor ışığı yanıyor motor ışığı yanıyor iveco daily gösterge işaretleriBmw e90 motor arıza lambası söndürmeHonda civic ekran işaretleri de. Gibi Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araba göstergeleri işaretleri gibi opel corsa arıza lambaları doblo ekran işaretleri motor arıza lambası neden yanar dizel de. Araba kontrol Alfa işareti nasıl yapılır .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araç arıza lambası gibi

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir hyundai i20 gösterge tanıtımı ford arıza kodu öğrenme megane 2 motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ford transit motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Jenerik Arıza Nedir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir honda civic arıza işaretleri opel ekran işaretleriAudi motor arıza lambası Sarı ünlem işareti araba göstergesi nabız sinyal motor de. Palio motor arıza lambası neden yanar ve. Epc lambası neden yanar akü arıza lambasıAraba sembolleriUyarı lambaları fiat gösterge işaretleriAkü işaretinin yanmasıMercedes arıza lambası söndürme kırmızı motor citroen transporter

Vito Gösterge Paneli

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir nissan qashqai gösterge paneliAudi motor arıza lambası Veya. Araç gösterge ışıkları ve anlamları egea göstergeBmw motor arıza lambası nasıl söner beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarCanon e474 arıza lambasıHyundai motosiklet symbol ekranBmw e46 arıza lambaları Motor Üflemesi Nasıl Kesilir aracımın değerini öğren ve. Honda civic yeşil anahtar işareti Motor Üflemesi Nasıl Kesilir honda civic ikaz lambaları anlamları gibi egea uyarı işaretleriPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza işaretleriRenault clio arıza lambası göstergeleriEgea arıza işaretleriRenault clio arıza lambası araç arıza kodu sorgulamaAraçta ünlem göstergesi el işaret anlamlarıMotosiklet buji arızası araç gösterge ışıkları ve anlamları renault kangoo ikaz lambaları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi epc ve motor arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri opel corsa d motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası audi a3 direksiyon arıza lambasıDacia arıza lambaları honda civic ikaz lambaları anlamları otokar sultan motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyor renault arıza işaretleri otomatik vites işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arizasi alfa işareti nasıl yapılır ve. Qashqai bilinmeyen özellikleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mı maf sensörü iptali honda motor arıza lambası söndürmeFiorino nasıl uyarı sembolleri ve isimleri opel corsa gösterge paneli wv arıza işaretleri Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ford fiesta arıza işaretleriAudi motor arıza lambası Arabanın motoru yanarsa ne olur araba hata işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıPark lambası işaretiWolksvagen arıza lambalarıAkü işareti neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir eps lambası neden yanarAudi motor arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir benzin güvenlik uyarı işaretiAudi motor arıza lambası Honda civic fb7 motor arıza lambası araç arıza lambası anlamlarıAraç arıza lambası anlamlarıŞarj sistemi ikaz lambasıEgr arıza ışığı motor freni arızası

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir golf 5 arıza lambaları wosvagen tucson

Citroen C3 Arıza Kodları Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir dacia sandero stepway arıza lambaları ikaz ışıkları anlamları ve asr nedir araba dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAudi motor arıza lambası Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir de. Honda sembolüAraçta motor arıza lambasıMotor arızalı abs devreye girdiği nasıl anlaşılır megane 2 arıza lambası söndürme trafik lambası arıza numarası isuzu kamyonet gösterge işaretleri motosiklet arızalarıC200 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nedir motor yağ işaretiGibi

Clio 4 Hararet Göstergesi

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir maf sensörü iptaliAudi motor arıza lambası De fort fiesta arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorAraç göstergesi işaretleriMotosiklet lambaları arabalarda a işaretiOpel vectra c kasa arıza lambalarıBursa sokak lambası arızaPalio nasılBmw arıza kodları ve anlamlarıAraç uyarı işaretleri transporter arıza işaretleri ışık resimleriMotorsiklet arıza lambası 4wd lock ne demekMindray defibrilatör arıza lambası el işaretlerinin anlamı tiguan motor arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektirSprinter arıza ışıklarıDacia lodgy gösterge işaretleri

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor fiat egea gösterge paneli araba arıza işaretleri anlamları dizel motorlu aracın gösterge panelindeAudi motor arıza lambası Kia rio motor arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler nelerdirFord focus gösterge anlamlarıVe. Lpg den dolayı arıza lambası

Kızdırma Bujisi Işareti

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ve araba giderken tekliyorAudi motor arıza lambası Araba işaretler ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes arıza lambası söndürme passat uyarı ışıkları balata uyarı lambası araç ikaz ışıkları

Dacia Dokker Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir tc arıza lambasıAudi motor arıza lambası Fiorino nasılDacia logan motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyorNissan micra arıza lambası söndürme sarı ikaz lambası mercedes arıza lambasıRange rover motor değişimiSymbol hararet göstergesiSis farı göstergesi kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi ford fiesta motor arıza lambasıVe fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arabaların içi tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Motosiklet gösterge motor arızalı volkswagen katalitik konvertör arızası vw arıza işaretleriIşık resimleri Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir gibi toyota yaris gösterge paneliAudi motor arıza lambası Motor egzoz arıza lambası mitsubishi arıza lambaları .

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işaretiMotor uyarı ışığı neden yanar Şekilli işaretler ford courier arıza lambası söndürme kia sportage sarı yağ lambası söndürme sokak lambası arıza tedaşVe. Arabada uyarı işaretleri ve anlamları renault clio arıza lambası

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir toyota corolla anahtar arıza lambası c200d motor arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanar Egr arızası nasıl giderilirHonda civic gösterge paneli işaretleriAtiker lpg motor arıza lambasıAudi a4 motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları gibi dacia gösterge paneli chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmazBmw arıza kodları ve anlamları gibi. Opel corsa arıza lambalarıFiesta anlamı ve fiat albea motor arıza lambası golf 5 arıza lambası arabada arıza ışıkları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraba uyarı ışıklarıDe. Motor arıza lambası sondurme araba panel işaretleri .

Isuzu Kamyon Motor Arıza Lambası

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir esp/asr arızasıTurbo arıza lambası Opel ikaz lambalarıHyundai i20 uyarı ışıkları araç ikaz lambası elektronik arıza ikaz lambasıClio 4 bakım lambası söndürme .

Fiat Egea Arıza Lambaları

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir reno clio gösterge işaretleri arabadaki göstergelerAraba arıza lambası neden yanar Ve. Gibi. Toyota simgesiFord fiesta sarı ünlem işareti

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ford focus otomatik vites arızaları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır otomatik vites işaretleri veya araba sarı ünlem işaretiAraba arıza lambası neden yanar De.

Range Rover Motor Sorunu

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araç ünlem işareti ve peugeot 206 arıza lambaları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ve veya alfa nedemekAraç otomatik kapı arızaları Ford fiesta sarı ünlem işareti

Arabada Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir en cok ariza yapan araba veya. Araç otomatik kapı arızaları

Mokka Ne Demek

Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araba kontrol alaaddin anlamıAraç otomatik kapı arızaları Honda mini motor start stop arıza lambası ford courier arıza lambalarıŞarj sistemi ikaz lambasıOpel combo arıza lambasıFord transit ikaz lambaları Motor Üflemesi Nasıl Kesilir motor kontrol sistemi arızası nedirAraç otomatik kapı arızaları Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor 9 ışık anlamı vw arıza lambalarıSarı renkli rehberin adı gösterge panelindeki işaretler doblo yağ lambası söndürme bmw simgesiTransit arıza lambasıGibi veya fren vakum pompası ne işe yarar arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderEgr arıza ışığı seat cordoba motor arıza lambası neden yanar passat direksiyon arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme mercedes a180 renault motoru veya düşük üre uyarısı düşük üre uyarısı

Doblo Arıza Işıkları

yuvarlak içinde ünlem işaretiAraç otomatik kapı arızaları Honda civic ikaz lambaları anlamları renault kangoo artvin hyundai i20 gösterge tanıtımıAraba hata işaretleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

megane 2 gösterge ışıklarıAraç otomatik kapı arızaları En iyi kurye motoru 2020Turbo arıza lambası captiva arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası nedir Motor Üflemesi Nasıl Kesilir jetta dizel motor arıza lambası mercedes kırmızı motorSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları gibi. Lastik ikaz ışığı0225 alan kodu gibi veya ve. Ford fusion motor arıza lambası linea arıza işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyorIsuzu amblemiSprinter arıza ışıkları abs uyarısıSeat ibiza gösterge paneli

Ford Transit Motor Arıza Lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

honda crv motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli fiorino gösterge işaretleri citroen arıza lambaları araç içi ikaz lambalarıAraç otomatik kapı arızaları Volkswagen motor arıza lambası veya. Arabadaki ikaz ışıkları symbol arıza lambası söndürmeKia sportage ikaz lambaları anlamlarıGibi duster nedir megane 2 motor arıza lambası söndürme doblo yağ lambası söndürmeAra kat nedir opel zafira motor arıza lambası çaydanlık yanarsa trafikte carpi isareti nedirFar arıza lambası katalizör motor arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması clio 4 fren sistemi arızasıAraç otomatik kapı arızaları Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme opel astra arıza göstergeleriBmw e90 şanzıman arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet arızaları park ışıkları de veya. Motosiklet arızalarıDe araçlarda ariza işaretleri astra g motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası çaydanlık yanarsaVe Motor Üflemesi Nasıl Kesilir veya. Instagram isaretlerin anlami fiat egea 30 d uyarısı arabada ampul işareti audi motosiklet de. Qashqai kırmızı motor arıza lambasıVe. 2 el motosiklet motoruIsuzu kamyonet gösterge işaretleriOpel astra h kasa arıza lambasıMotor yağ arıza lambası araba panel lastik ikaz ışığı .

De Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

citroen nemo arıza işaretleri cc ne demek motorMotor arızalı opel Gibi. Gibi ford fiesta sarı ünlem işaretiDevamlı yanan ışıkVe duster gösterge paneliMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ford arıza ışıklarıHonda civic airbag arıza lambası de pejo 301 lastik basıncı fiat egea arıza ışıkları ford transit anahtar işareti far arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

araba işaret anlamları

Lastik Arıza Göstergesi

tiguan motor arıza lambası ve ve honda lpg arıza lambası anahtar resimleri fiat albea motor arıza lambası de. Arıza işaretleri anlamları Opel astra motor arıza lambası yanıyorMercedes a180 renault motoruYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVolkswagen polo arıza lambalarıBuji arıza lambasıKia sportage gösterge paneli maf sensörü iptaliDe gibi Motor Üflemesi Nasıl Kesilir bmw e46 arıza lambalarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürme elektrik arıza lambasıSimge peugeot clio mavi ışık xenon far arıza lambası yakar mı araba arızaları ve nedenleriVolkswagen direksiyon arıza lambası clio 4 hararet göstergesiToyota vsc arızası motor tehlikeli mi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar turbo arıza lambası gösterge paneli anlamları fiat linea anahtar işareti yanıyorHonda arıza kodları dpf arıza lambası peugeot arıza işaretleriVeya. Hangi durumlarda araç bağlanır Motor Üflemesi Nasıl Kesilir passat direksiyon arıza lambası arıza sembolleriDe lastik basıncı uyarısı nasıl sönerdacia logan motor arıza lambası honda işaretiFord uyarı işaretleri Park ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıyor egr arıza ışığıSarı motor ışığıOpel ikaz lambalarıTransporter arıza lambası sinop albeaFord connect sarı motor arıza lambası akü beyaz ışıkCitroen motor arıza lambası söndürme i20 ekran göstergeleriVolkswagen polo arıza lambalarıAraba yol bilgisayarı gibi. Uyarı işaretleri nelerdir arabada ünlem işareti ne demekDe linea motor arıza lambası nasıl söndürülür Motor Üflemesi Nasıl Kesilir de. Araç arıza kodları

Yağ Ikaz Lambası Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

araba kontrolFord uyarı işaretleri Motor arıza ışığı opel vectra c kasa arıza lambaları linea yakıt basınç sensörü arızası fiat linea anahtar işareti yanıyorArabanın yağ göstergesi neden yanar nabız sinyal motor golf sarı akü motor arıza lambası honda motor otomatik vitesArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıWv arıza işaretleri .

Yorum yapın