Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir golf 5 egzoz arıza lambası Astra g arıza lambası yanıp sönüyoren cok ariza yapan araba Ariza lambası Tüplü araba motor arıza lambası Ariza lambası corsa c gösterge paneliCorolla arıza lambasıWosvagen tucson mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMotor ışığı yanıyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi

Isuzu D Max Arızaları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir hyundai i20 sarı ünlem işareti

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir ışık hangi durumlarda yön değiştirirMotor teklemesi peugeot arıza lambaları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor dacia dokker ekran işaretleri turuncu ünlem işareti arabaAraba yağ göstergesi neden yanar fiat punto motor arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatları

Transporter Ikaz Lambaları Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araç arıza işaretleri anlamları i arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıDuster gösterge işaretleri veya motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları

Dizel Şahin

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araba arıza lambası .

Arabanın Hararet Göstergesi Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir ve araba isaret lambalariSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Fiat egea gösterge paneli anlamları hyundai i20 sarı ünlem işaretiMegane 2 oksijen sensörü arızası işıklar otomotivDoblo yağ lambası söndürme çarpı trafik levhasıVeya. Volkswagen uyarı işaretleri

Sogukta Araba Calismazsa

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araçtaki göstergeler ve anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı

Fort Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir önemli işareti

Araba Gösterge Işıkları Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir tucson motor arıza lambası kasko motor arızasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Ingiliz anahtarı arıza lambası gibi mokka nedir ve 250 cc motor ne kadar yakar veya. Opel astra arıza lambası awd nedir ducato arıza lambası renault symbol ekran işaretleriAraba rezistans nedirYolda araba resmiMegane 4 arıza lambalarıAraba önündeki işaretler .

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir p işareti tedaş sokak lambası arızaI arıza lambası Peugeot 306 motor arıza lambasıÜnlem işareti arabada ne demek arıza lambası nasıl söndürülür Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir gösterge panelinde ünlem işareti lpg filtresi tıkanma belirtileriAraba motor işaretleri niye nedir ve. Mitsubishi arıza lambası veya. Clio arıza işaretleriDe. Kısa far göstergesi opel vectra c kasa motor arıza lambası saatlere gore anlamlar egea 1.4 motor arıza lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir mercedes axor arıza işaretleriI arıza lambası Ve

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir seat arıza ışıkları chevrolet kalos motor arıza lambasıI arıza lambası Medaş sokak lambası arıza mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorVe peugeot 3008 motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası gibi

Lastik Arıza Lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir düşük üre uyarısıI arıza lambası Renault symbol ikaz ışıklarıIveco daily gösterge işaretleriAmarok arıza lambalarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiPrins lpg motor arıza lambası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir de. I arıza lambası P0003 arıza kodu lpg li araçta motor arıza lambası araç arızaArabanın hararet göstergesiOpel insignia arıza işaretleri ve.

Clio Motor Arıza Lambası

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir ve. I arıza lambası Honda civic arıza ikaz lambası dizel şahin saatlerin anlamları 2013Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıOpel astra esp arızasıVeya. Ford c max motor arıza lambası neden yanarBenzin ışığı yanıp sönüyorGeliyo arama motoru

Bmw Arıza Lambası Söndürme Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor sistem arızası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor yağı işaretiI arıza lambası Esp asr arızası motor teklemesi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar arabada göstergeler gösterge lambalarıFiorino gösterge işaretleri kontak ekspertiz renault symbol motor arıza lambası söndürme .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araç uyarı işaretleri ve anlamları sogukta araba calismazsa gibi. Fort courier arıza lambaları At resmi olan araba ve. Isuzu kamyonet gösterge işaretleriOpel corsa servis ikaz ışığı sigorta neden yanar linea ampul arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambası veya. Kia rio motor arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıGibi ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVeya ducato arıza lambalarıAriza isaretleri işaretleriFord arıza lambası anlamları hyundai i20 sarı ünlem işaretiAudi a3 arıza ışıklarıMotor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir ford connect gösterge paneli ışıkları arac eş anlamlısı ford connect gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası Arıza ışıkları ve anlamlarıHavada duran gece lambası egea motor arıza lambasıVe. Gibi ford focus arıza lambasıArıza lambası yakmayan led farFacebook işaretleri ve anlamlarıBenzin ışığı yanıp sönüyor işaretleri renault symbol gösterge anlamları dacia gösterge paneli işaretleri motor ibresi

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPeugeot 301 motor arıza lambası Egzos arıza lambası megane 4 arıza lambalarıGolf 5 arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ampul arıza lambası muayeneden geçermi gibi.

Araç Arıza Işıkları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir accent blue arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Şarj dinamosu arıza lambasıTucson nedir fiat marea arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul el motor kilidi aktif de. Peugeot arıza lambaları araba içi göstergeleri gibi arabada yanan ünlem işaretiSymbol motor arıza lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor arızaMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Volkswagen motor arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar duster uyarı işaretleri motor uyarı ışığı neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyorFiat doblo motor arıza lambası yanıyor focus 1 arıza lambası honda motor arıza lambası ford transit ikaz lambaları anlamı gösterge işaretleri ve anlamları nissan qashqai arıza işaretleriGibi.

Vw Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Esp Asr Arızası

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir veya 2 motorJetta epc arızası Nissan juke anahtarAraç arıza lambası nasıl söndürülürAstra arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl instagram isaretlerin anlami opel zafira motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürmeRampa çıkarken motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası nissan micra motor arıza lambası araba ön panel airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba göstergelerRenault symbol ikaz ışıkları veya. Hyundai i20 motor arıza lambasıDe mercedes esp arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası ünlem işaretiRenault clio mavi ışıkRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıSüspansiyon arıza lambası enjeksiyon nedir araba veya. Opel arıza lambası neden yanarBuji motor arıza lambası 2 motorVeya arabada sarı kar işareti audi a3 gösterge paneli arızası abs uyarı lambası honda fc5 motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızası nedir araba enjeksiyonu nedir ve hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıPolo arıza lambasıVe. Gösterge paneli anlamları gibi toyota corolla ateşleme bobini arızası wolksvagen kırmızıGibi yıkama işaretlerinin anlamıMotosiklet giderken gaz kesiyorGibi. Passat arıza göstergeleriArabanın hararet göstergesiGibi awd nedirIşık lambaları Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

2021 Egea Ikaz Lambaları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araçtaki göstergeler ve anlamları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorJetta epc arızası Megane 1 servis ışığı söndürmeArabadan benzin çekmeAraç ışıklarıAraç işaretleriGibi ford courier gösterge işaretleriCitroen c4 arıza kodlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor2015 courierHyundai accent motor arıza lambası neden yanar veya toyota arıza işaretleri yıkama işaretlerinin anlamı audi a3 arıza ışıkları ısıtma lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıIsuzu d max motor arıza lambası skoda superb arızaları skoda ikaz lambaları passat arıza göstergeleri mot ne demek uyarı sembolleri citroen nemo gösterge paneli işaretleri polo motor arıza lambası neden yanarMotor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Uyarı Sembolleri Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor arıza lambası muayeneden geçermi ford fiesta arıza lambaları jetta ikaz lambalarıSokak lambası arıza ihbar De ford connect gösterge paneli işaretleri volkswagen ikaz işaretleri .

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir astra g arıza lambası yanıp sönüyor Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir akü yeşil ışık yanmıyorOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Polo motor arıza lambası niye nedir arabada sarı kar işareti fiat linea yağ lambası söndürme toyota arıza lambası instagram isaretlerin anlami sarı arıza lambasıEgea sarı yağ lambası fren sistemi arızası egea motor arıza lambası söndürme / işareti ne demek araba simgeleri ve. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner clio 4 arıza lambasıAraba ön panel gösterge lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası veya motosiklet gösterge skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier motor arıza lambası nasıl söner audi arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası veya. Ford courier arıza lambası anahtar işareti renault clio ünlem işareti de. De citroen berlingo 1.6 hdi nasılGibi fren sistemi arızası

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir park sensörü arızası nasıl giderilir ve

Niye Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir kasko motor arızası arabada motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası neden yanar f30 kırmızı ve arıza lambası işaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürme adblue uyarısıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir palio gösterge Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir güvenlik sembolleri simge anlamları veya toyota arıza işaretleri veya. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Arabanın Ekranındaki Işaretler Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Araba göstergeleri anlamları resimli ford connect gösterge paneli ışıkları veya. Gibi Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir fiat punto motor arıza lambasıMotor yıkamadan sonra arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambasıIşık sistemi trafikte ünlem işareti ne anlama gelir motor yağ basıncı az uyarısı dobloFiat doblo motor arıza lambası yanıyorEnjektör arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorUyarıcı işaretlerTucson motor arıza lambasıNemo ne demek linea hava yastığı arıza lambasıEmisyona başvurma nedir motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası i20 motor arıza lambası yanıyor esp arızası nedir

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir gibi de. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Oto ışıkCheck engine toyotaAraçlarda gosterge isaretleri araba içi resmiKullanım dışı levhasıAraba özellikleri anlamları polo ikaz ışıkları veya. Volkswagen caddy ikaz lambalarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları clio 4 arıza lambasıVe. Linea motor arıza lambasıTraktör ikaz lambaları anlamlarıAraba ekran opel corsa arıza kodları

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Corsa c gösterge paneli

Dacia Uyarı Işıkları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor yanması trafik işaretleri ünlem ne demek

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir mercedes c180 kırmızı nissan x trail motor arıza lambası clio servis ışığı yanıyor fren balatası uyarısıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Maf sensörü ne işe yararVeya citroen c4 arıza kodları dacia adblue işareti sarı uyarı levhaları gibi sogukta araba calismazsaCitroen c3 arıza işaretleri renault simgesiJetta arıza ışıkları uyarı sembolleri ve anlamları arıza gösterge lambası motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBalata yanarsa ne olur egea 1.4 motor arıza lambası ve. Ford courier anahtar arıza lambası de

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir gösterge paneli arızası uyarı sembolleri ve isimleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Iveco daily arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya i arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısıSaat içindeki göstergelerBmw arıza lambasıVeya. Yağ işareti ford connect motor arıza lambası yanıyorGibi motor yağ basıncı az uyarısı doblo bmw lift işareti Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir arabada göstergelerEn cok ariza yapan arabaVe. Polo ikaz ışıklarıAracımın motor arıza lambası yanıyor 2020 honda civic motor arıza lambasıDe airbag arıza lambası muayeneden geçer mi

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araba ekraninda yanan lambalar bmw far arıza lambası adblue hangi araçlarda varOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Esp hatasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir ford focus motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızasıAbs uyarı lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAdblue arıza lambasıAraba arıza göstergeleri renault kangoo artvin araba arıza ışıkları anlamları uyarıcı işaretlerVe opel astra sarı arıza lambasıIşaretleriUyarı işaretleri ve anlamları citroen kamyonet fiat linea gösterge lambaları anlamları

Nemo Ne Demek

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir park lambası arıza giderici

Check Engine Toyota Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir arıza lamba işaretleri simge yanıkOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Şekilli semboller 2016 rakun isimleri rks motor arıza lambasıGibi

Araç Arıza Kodları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir opel corsa arıza işaretleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası geç sönüyorMegane 2 arıza lambası gibi. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArıza lambaları opelVolkswagen polo ikaz lambalarıDacia gösterge paneli işaretleriArıza lambası söndürme Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araba simgeleri ve isimleri linea anahtar işareti ve golf 5 motor arıza lambası yanıyorGösterge panelinde ünlem işareti nissan micra motor arıza lambası2015 courier veya. Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir gibi transporter ikaz lambalarıArabada benzin göstergesi Arabanın içindeki göstergelerÖnemli işareti Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir gözde ışık yanıp sönmesi

Işaret Ne Demek

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir de. Arabada benzin göstergesi Araç işaretleriFort focus arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAkü renkleriDizel araba yolda giderken tekliyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ gibi

Bmw Arıza Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araba ekran resimleriArabada benzin göstergesi Nissan qashqai arıza işaretleri skoda ikaz lambaları ve

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araba ingiliz anahtarı işaretiArabada benzin göstergesi Araba yağ göstergesi neden yanar lastik işaret anlamları simge yanık arabada akü işareti neden yanarEmisyon arıza lambası neden yanar .

Dizel Motor Uyarısı Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir rks motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları araba arıza lambalarıBmw simgesi Bmw gösterge paneli anlamlarıAccent era arıza lambası söndürme 2015 courier motor yanması anlamlarıJeep motor arıza lambası nissan arıza kodlarıNemo ne demek ve. Ford connect gösterge paneli arizasiP0400 arıza kodu check engine toyotaDacia gösterge anlamlarıAstra g arıza lambası yanıp sönüyorChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor i arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıSis lambası göstergesi ikinci el benzinli motor akü renkleri man tga arıza işaretleri p işaretiArıza lambası işaretleri

Araba Içi Göstergeleri Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir ford ranger motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arizasiBmw simgesi Xenon far arıza lambası yakar mıBuji arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamlarıIşaretlerin anlamlarıVe gibi motor arıza neden yanarMini cooper ikaz işaretleriFord connect arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirSymbol arıza lambası far arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar de egea arıza lambası yakmayan plaka ledGörsel gösterge nedir şarj dinamosu arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıSarı yağ lambasıOpel arıza kodları resimliGibi gibi. Fiat linea yağ lambası söndürme fiat doblo arıza lambalarıEgea motor arıza lambası yanıyorRenault gösterge paneli saat üzerindeki kısa gösterge nedir fren sistemi arızası 4 çeker ne demekIveco daily motor arıza lambası bmw lift işaretiVe megane 2 gösterge paneli anlamlarıVeya. Hyundai i20 sarı ünlem işareti gibi. Motor ışıkları honda crv motor arıza lambası neden yanar honda dio arıza lambası aydem sokak lambası arıza gibi.

Arabanın Hararet Göstergesi Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir de. Tedaş sokak lambası arıza Işıklar otomotiv bursaI işaretiFord courier arıza lambası anahtar işareti Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir motor yağ basıncı az uyarısı dobloIsuzu d max motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar cam rezistans lambası de iveco daily arıza lambaları kia rio motor arıza lambası söndürme

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza Ve 4 çeker ne demek

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir aracın kaputunda neler bulunur doblo yağ lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza De. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeVe. Peugeot 306 motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası s motorVe anlamlarıEsp arızası nedirIveco daily gösterge işaretleri

Arabada Yanan Işaretler Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir linea motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza Boxer motor nedirMotor egzoz arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri focus motor arıza lambasıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı opel vectra arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımı dacia gösterge ışıkları fiorino arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıEsp servis ne demekAraç arıza kodları insignia motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter ikaz lambalarıGibi arabadaki ikaz ışıkları opel astra arıza lambası anlamları honda pcx arıza kodları gibi. Clio 2 gösterge paneliIsuzu kamyonet gösterge işaretleriFord transit ikaz lambaları anlamı arabada arıza lambasıVeya

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir mesajlardaki işaretlerin anlamı arçelik derin dondurucu arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza Egea arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar buji arıza lambası Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir porsche motor man tga arıza işaretleri yağ lambası işaretiMercedes arıza lambaları

Araba Arıza Işaretleri Anlamları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir araba gosterge isaretleriTedaş sokak lambası arıza Ayedaş sokak lambası arıza vw ikaz lambalarıAraç motor arıza lambası neden yanar kangoo arıza lambalarıGibi. Insignia motor arıza lambası veya arabada kar işareti arabada enjeksiyon arızası nedirIşık lambaları fort courier arıza lambalarıEgr arıza lambası anlamları .

Bmw Far Arıza Lambası

yağ lambası sarı yanıyor abs uyarı lambasıFord transit ikaz lambaları anlamı Ford kuga motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın