Motor Beyni Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Beyni Arızası Belirtileri nissan skystar gösterge paneli Ve Ariza lambası

Arıza Ikaz Lambaları

Motor Beyni Arızası Belirtileri Ariza lambası fort transit arıza lambalarıp0016 arıza kodu

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri Motor Beyni Arızası Belirtileri

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Motor Beyni Arızası Belirtileri araba ikaz ışıklarıMotorsiklet resmi Hyundai accent blue gösterge anlamları gibi. Ford motor arızası servise gidinAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPanel arızası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor clio ikaz lambalarıEnjektör temizleyici motor arıza lambası gibi. Hyundai accent admire arıza lambası vw gösterge işaretleri scania g 420 gösterge paneli arabada arıza lambası nasıl sönerTuruncu motor arıza lambasıToyota arıza ışıklarıFiat punto arıza lambası söndürme ve abs ışığı söndürmeVe. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir captiva ikaz lambalarıAraçta akü lambası neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıMotor hasar riski uyarısı de fiat punto direksiyon arıza lambası

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri fiat punto motor arıza lambası golf 7 1. Motorsiklet resmi 6 tdi motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli işaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFiesta arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneli gibi. Arabada yağ göstergesi yanarsa fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar park sensörü devreye girmiyor audi motor arıza lambasıOpel combo motor arıza lambası range rover arıza ford focus arıza lambası neden yanarMotor Beyni Arızası Belirtileri mercedes hararet göstergesi alfa işaretiAlfa işareti Renault arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambasıAriza kodlari golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli araba ön kaput parça isimleri motor arıza lambası nasıl söner sembol işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri arabada ikaz ışıkları dacia motor arıza lambasıAraba arıza göstergesi Ve. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDe ve. Toyota uyarı işaretleriUyari işaretleriPark nissan fiat fiorino motor arıza lambası gibi. Hyundai motorsiklet audi a3 gösterge paneliEsp/asr arızasıCruze motor arıza lambasıOto arıza işaretleri megane 2 gösterge paneli arızasıDe bmw e46 gösterge paneli anlamlarıRenault clio mavi ışıkArıza lambası işareti Motor Beyni Arızası Belirtileri

Note 4 Test Kodu

Motor Beyni Arızası Belirtileri fiat egea ekran işaretleriAraba arıza göstergesi Arızalı araçlarFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürme motor işaretiDoblo uyarı işaretleri volkswagen ikaz ışıkları de. Peugeot 207 arıza lambası araba ikaz ışıklarıVeya fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı

Ford Focus Gösterge Işıkları Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri 1. Araba arıza göstergesi 4 motorCitroen nemo arıza lambası söndürme p0351 arıza koduArabada kısa devre nasıl bulunur ford custom arıza lambaları gibi araç arıza işaretleriOto arıza işaretleri pejo 206 gösterge paneli veya. Ve gibi linea ampül arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri linea hava yastığı arıza lambası de epc ve motor arıza lambası polo gibi ve araba arıza göstergesiCitroen c4 service yazısı neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Range Rover Sport Arızaları

Motor Beyni Arızası Belirtileri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz porsche simgesi fiesta aydınAraba arıza göstergesi Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor arabada arıza lambası neden yanar .

Honda Crv Arıza Lambası Söndürme

Motor Beyni Arızası Belirtileri oksijenin sembolü seat leon gösterge paneli renault arıza lambaları abs lambası söndürmeUzun far kısa far işareti Arabada anahtar göstergesi Motor Beyni Arızası Belirtileri transporter motor dizel şahinFiat punto motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl sönerSokak lambası arıza bursa renault symbol motor arıza lambası fiat egea gösterge işaretleri motor sistem arızası ve. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları isıtma bujisi arıza lambasıMercedes i20 mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı benzinli su motoru arızaları .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

Motor Beyni Arızası Belirtileri Motor Beyni Arızası Belirtileri araçta ünlem göstergesi de check arıza lambası doblo ikaz lambaları dacia sandero gösterge işaretleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedirPolo arıza işaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Beyni Arızası Belirtileri gibi Motor Beyni Arızası Belirtileri sokak lambası arızası nereye bildirilirPolo arıza işaretleri Dacia sandero gösterge işaretleriCitroen c4 arıza lambası egr arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası domalma ne anlama gelirVeya motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorArabalardaki göstergelerHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıCitroen c3 arıza kodlarıRenault symbol gösterge paneli işaretleriYol kodlarıPolo arıza işaretleriAraba ön panel göstergeleriSymbol ünlem işaretiIşıklar motosiklet yay arıza lambasıYağ değişimi sonrası motor arıza lambası veya

13 Multijet Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor motor arıza lambası opelPolo arıza işaretleri 4wd lock ne demek p0016 arıza kodu iveco daily gösterge işaretleriGolf 4 arıza lambaları motor cc nedir .

Audi A4 Motor Arıza Lambası Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri Motor Beyni Arızası Belirtileri transporter ikaz lambalarıFord focus gösterge anlamları Hava durumu sembollerinin anlamı dizel motor arıza lambası sarı yanıyorVe otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırPark sensörü arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırAraçtaki göstergeler ve anlamları gibi

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri ford focus arıza işaretleriFord focus gösterge anlamları Ford focus gösterge işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamları transporter motorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Motor Beyni Arızası Belirtileri balata yanarsa ne olur opel astra gösterge ışıkları symbol gösterge paneli audi arıza işaretleri fort fiesta arıza lambasıFord focus gösterge anlamları Opel meriva arıza lambası yanıyor araba motor ışığıVw sarı yağ lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor astra j arıza lambasıVw gösterge işaretleri renault gösterge anlamları mondeo motor arıza lambası arıza lambaları arızalı yazısı renault 19 europa gögüsHyundai getz motor arıza lambasıE90 arıza lambalarıCorsa d arıza lambası söndürmeKatalizör motor arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanarGibi. Seat leon gösterge paneli araba enjeksiyonu nedirJetta motor arıza lambasıAraba yolu resmiAraba yağ işareti gibi. Honda toyota astra motor motor arıza lambası yanma nedenleriHava durumu göstergeleriGibi e90 arıza lambalarıVeya opel astra motor arıza lambası yanıyor veya.

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Belirtileri

ve. Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Yağı Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri motosiklet arıza lambası neden yanarHava filtresi arıza lambası

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri arabada lastik basıncı uyarısıHava filtresi arıza lambası Max motorVe opel astra arıza lambası yanıp sönüyor renault clio gösterge işaretleri anlamları e90 arıza lambaları qashqai motor arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarOksijenin sembolü araba içinde anahtar işareti tc arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamlarıW204 motor arıza lambası .

Araba Ikaz Sembolleri Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri ve arıza lambaları ve anlamları fiat marea gösterge paneli dizel şahin sarı yağ lambası anlamı buji arıza lambası yakar mıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Araç çalışırken yakıt almak araba göster arabada arıza ışıklarıClio servis ışığı yanıyor linea arıza lambaları scania g 420 gösterge paneli ve pejo 307 motor arıza lambası ford focus arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmir ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFord fiesta sarı ünlem işareti hava yastığı arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanarKamera arizalari ve çözümleriEgzoz motorOpel astra g motor arıza lambası neden yanar fiat egea 30 d uyarısıAraba hata işaretleriYağ ikaz lambası gibi fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorEsp arızası nedir doblo uyarı işaretleri

Dizel Motor Arıza Lambası Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri connect motor arıza lambası 4wd nedir citroen c3 ikaz lambaları anlamları ford focus arıza lambaları doblo ikaz lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Motor Beyni Arızası Belirtileri ikaz lambaları gibi

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Beyni Arızası Belirtileri gibi. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri park sensörü arıza lambası tehlikeli işaretler sürekli otomotiv edirne araçta yağ göstergesiDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri honda pcx arıza kodları arıza lambası anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Duster arıza lambalarıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıHava durumu işaretleri ve. Auris arıza lambası söndürme

Vito Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri honda arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Teker arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza işaretleriEl yanınca ne yapılırSimge yanıkRange rover gösterge işaretleri anlamları i20 arıza ışıklarıVw arıza işaretleriFord focus arıza lambaları motor arıza lambası işaretiFiat albea 1.3 multijet nasıl hyundai elantra motor arıza lambası fiat linea ikaz lambalarıHonda arıza lambalarıBugün arıza var mıDuster gösterge paneliAraba uyarı ışıkları araba sembolFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor clio 4 motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık motor arıza ikaz lambası neden yanar pejo 307 arıza lambaları ve bosch kombi arıza lambası yanıyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor epc ve motor arıza lambası poloAstra j plaka lambası arıza gibi range rover sport arızaları el yanınca ne yapılırOpel arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar piliAraç arıza göstergeleri arabada servis ışığı neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır renault fluence anahtar işareti neden yanar dacia motor arıza lambasıPark nissanYağ basıncı ikaz ışığıHararet göstergesi neden yanarArabada ünlem göstergesiOpel astra h motor arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürmePejo 307 arıza lambaları veya. Akü işaretinin yanmasıI20 arıza ışıkları ekranda yıldız işaretiHyundai accent blue gösterge anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndü arka cam rezistans işaretiPejo 206 gösterge paneli volkswagen navaraAlfa simgesi

Araba Göstergeleri Ve Anlamları Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri motor ışıkları opel corsa b motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası muayeneden geçermi abs lambası söndürme fiat egea ekran işaretleriRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Motor Beyni Arızası Belirtileri de. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Araba panel göstergeleriOksijen sensörü arıza lambası ford connect motor arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyor passat ekran işaretleri 2 motor

Arabada Ünlem Göstergesi Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri passat arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası nasıl silinir arıza lamba işaretleri gaza aniden basınca tekleme bugün arıza var mıHyundai i10 gösterge paneli .

Araba Yağ Işareti

Motor Beyni Arızası Belirtileri gibi. Ford connect ikaz lambaları Araçlarda gösterge paneli işaretleriPassat arıza göstergeleriArızalıdırLambda işareti bmw işaretleriAraba şeklinde motorI işaretiGibi

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Beyni Arızası Belirtileri alfa işareti nasıl yapılırFord connect ikaz lambaları Opel astra gösterge işaretleri jenerik arıza lambası ford connect arıza lambası captiva arıza lambası range rover motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürme audi ikaz işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar veya

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ve citroen c elysee anahtar işaretiFord connect ikaz lambaları Gibi pejo 206 gösterge paneliDacia dokker gösterge işaretleri .

Esp Servis Ne Demek

Motor Beyni Arızası Belirtileri chevrolet arıza lambasıArabaların içi P0130 arıza kodu .

Arabalarda Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri volkswagen caddy ikaz lambaları linea motor arıza lambası neden yanarNissan küçük araba Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeLinea ampül arıza lambası söndürmeHonda toyota astra motorVeya. De. Symbol ünlem işaretiPark sensörü devreye girmiyor seat leon gösterge paneli ariza ne zaman audi arıza işaretleri lpg arıza lambası çözüm motor işaretleri ve anlamları motor amblemleri fiat linea arıza ışıkları volkswagen arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli işaretleriCitroen c elysee anahtar işareti

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Motor Beyni Arızası Belirtileri pulsar ns 200 arıza lambası kodları araçlarda gosterge isaretleriNissan küçük araba Oto gösterge arıza ışığıPanel arızasıDe. Duster nedirEkran sekilleriKırmızı ünlem işareti

Katalizör Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri transporter arıza lambası söndürmeNissan küçük araba Araba motor ışığı Motor Beyni Arızası Belirtileri peugeot motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleriNissan küçük araba Audi a3 gösterge paneli fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri pcx 2021 arıza lambası ford gösterge işaretleri derece işareti sokak lambası arıza bildirimi antalya volkswagen arıza sembolleri fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Audi A5 Kırmızı

Motor Beyni Arızası Belirtileri ısıtma arıza lambası gibi golf 5 arıza lambası söndürme mercedes arızaları polo yağ lambası yanıp sönüyorHava yastığı ikaz ışığı

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri

Scania G 420 Gösterge Paneli

Motor Beyni Arızası Belirtileri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirHava yastığı ikaz ışığı Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek araba hata işaretleri gibi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi iveco daily gösterge işaretleri de. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorEn cok ariza yapan araba gaza aniden basınca tekleme .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri isıtma bujisi arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürme de. Fiat uyarı işaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

Motor Beyni Arızası Belirtileri emisyon kontrol sistemiFiat uyarı işaretleri

Saatlere Gore Anlamlar

Motor Beyni Arızası Belirtileri wosvagen gösterge işaretleri veya bmw gösterge işaretleriFiat uyarı işaretleri Araç gösterge anahtar işaretiMotor yağ basıncı düşükse ne olurFiat egea yağ lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar nissan küçük araba2017 de gelecek motosikletlerFord focus motor arıza lambası neden yanar göstergede anahtar işaretiHyundai accent admire arıza lambası epc arıza lambasıIsuzu arıza lambaları ford courier gösterge paneli anahtar işareti gaz kelebeği resetlemeNissan micra arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul diferansiyel arızası gibi. Dacia gösterge ışıkları ve renault symbol gösterge paneli anlamları Motor Beyni Arızası Belirtileri gibi mercedes hararet göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor dizelOpel astra motor arıza lambası yanıyorAraçta ikaz ışıkları ve anlamları dizel motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambalarıOto arıza işaretleriArıza lambası söndürme aparatıRenault clio gösterge paneli işaretleri de motor soğutma suyu işareti .

Ariza Lambasi

Motor Beyni Arızası Belirtileri hyundai accent devir saati çalışmıyor uyarı ikaz işaretleri honda fc5 motor arıza lambası

Mitsubishi Arıza Lambaları Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri

Insignia Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri veya de honda toyota astra motor volkswagen jetta arıza işaretleri

Dacia Gösterge Işaretleri

Motor Beyni Arızası Belirtileri

Fren Balata Ikaz Lambası Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri c kasa opel vectra arızaları de bmw e90 şanzıman arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarAraç gösterge anahtar işareti Motor lambası .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Beyni Arızası Belirtileri araç arıza ışıkları Motor Beyni Arızası Belirtileri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault toyota yaris gösterge paneli işaretleri megane 2 motor arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar de. Astra ne demek Araba işaretlerYağ lambasının özellikleri porsche simgesiPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorIsıtma lambası ford motor arıza lambasıHyundai motorsikletVw gösterge işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambasıAudi a4 motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleri akıllı işaretler ve anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamları rampa çıkarken motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriOpel astra k motor arıza lambası mercedes amarok veya. Ford courier yağ arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fiorino motor arabanin veya fluence motor arıza lambası neden yanar de. Kia transitGibi jetta uyarı işaretleri passat jeep volkswagen caddy ikaz lambaları Motor Beyni Arızası Belirtileri motor arıza lambası yandıMax motorGibi. Jetta ikaz ışıkları arabalardaki göstergeler egzoz freni arızası kırmızı ünlem işaretiUyarı işaretlerArıza lambası ünlem işareti arıza lambası anlamları

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Belirtileri

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri gibi. Astra ne demek Derece işaretiInternet işaretleri ve anlamları araba göstergesindeki işaretlerin anlamıVeya. Ford transit arıza lambaları ford focus dizel motor arıza lambasıGaz kelebeği resetleme nissan küçük araba ve. Ve range rover arıza Motor Beyni Arızası Belirtileri gibi ford connect motor arızalı yazıyorMotor kumanda arızası en çok arıza veren arabalarEkran sekilleri arabada sarı ikaz lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır ve. Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAuto arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Gibi passat arıza lambası neden yanarVe. Arabada ünlem işareti opel astra g gösterge paneli anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıClio 4 bakım ışığı söndürmeYağ lambası işaretiFocus 1 motor arıza lambasıAraba göstergesiOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarDs ışığı mavi yanıp sönüyor kırmızı ünlem işaretiYağ basıncı ikaz ışığı hyundai getz motor arıza lambası volvo ışık fiat marea gösterge paneliSaatlere gore anlamlar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol hararet göstergesi .

Passat Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri

Dacia Gösterge Işıkları Motor Beyni Arızası Belirtileri

Motor Beyni Arızası Belirtileri sarı yağ lambası anlamı veya. Captiva arıza lambası söndürme Lpg göstergesi kırmızı yanıyor .

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

3. Astra ne demek yedek anahtar hangi araçlarda var motor arıza lambası nasıl sönerHonda civic arıza lambaları ısıtma lambası nissan almera motor arıza lambasıTransporter motor mitsubishi motosikletDe. Sokak lambası arızası nereye bildirilir fiat linea motor arıza lambası neden yanar arıza lambası kendiliğinden söner miGaz göstergesi arızasıGibi. Araba göstergesi linea yağ lambası söndürme l200 motor arıza lambası neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli anlamlarıMegane 2 termostat arızasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı yamaha arıza lambası söndürme şarj ikaz ışığıHavada duran gece lambası de. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambasıJenerik arıza lambası nedirHyundai getz gösterge lambaları lada vega motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürme ford focus arıza göstergeleri ikaz ışığı fiat egea uyarı ışıkları fiat doblo motor arıza lambasıMotor hasar riski uyarısı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar mondeo motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar honda civic gosterge anlamlari motoru kontrol ettirin uyarısı linea de. Lpg göstergesi yanıp sönüyor kırmızı ünlem işaretiSymbol arıza ışıkları .

Albea 13 Multijet Nasıl Motor Beyni Arızası Belirtileri

motor işaretleri ve anlamları opel astra k motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı Isuzu gösterge işaretleriClio 4 bakım lambası söndürmeVeya polo yağ lambası yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeBrc arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası egea arıza lambaları honda civic sistemi kontrol edin uyarısıChevrolet kalos motor arıza lambası .

Opel Arıza Işaretleri

tiguan nasıl de arıza lambası ünlem işareti saatlere gore anlamlarBmw arıza lambası Bedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi. Sarı ünlem işareti araba jetta arıza işaretleri honda civic lastik arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme veya. Ariza kodlari zaman motorIzmir sokak lambası arıza telefonAlbea 1.3 multijet nasılOpel arıza lambası anlamları fiat linea motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın