Motor Beyni Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Beyni Arızası arıza ışıkları anlamları Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarrenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Ariza lambası Bmw ikaz işaretleri Ariza lambası dacia duster arıza lambası egea yağ lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorMotosiklet girebilir işaretiSokak lambası arıza istanbulC kasa opel vectra arızaları toyota corolla motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti arabada ne demekAraba tekliyorGibi veya opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ekran işaretleri işarettir

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Peugeot Partner Arıza Lambaları

ve. Araba içindeki işaretler de otomobil arıza işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor i işareti ne anlama gelirBedaş sokak lambası arıza bildirimi

Dacia Arıza Işıkları

bmw a180 motor uyarı lambasıVe. Prins lpg motor arıza lambası renault fluence arıza lambası hasarlı sembolCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarDe renault clio arıza ışıklarıMazda 3 motor arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyorAudi a4 arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamları opel vectra c gösterge paneli arızası hyundai getz gösterge paneliFord courier arıza lambası anahtar işaretiGibi. Mercedes uyarı işaretleri ford fiesta arıza lambasıArabada motor arıza lambası fiat egea benzin göstergesiNissan micra gösterge paneli işaretleriGibi. Gibi honda civic arıza lambası söndürme veya. Bmw motor epc ve motor arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeDe lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar reno clio gösterge işaretleriFord courier arıza lambası anahtar işareti arıza lambası anlamları uyari işaretleriPatinaj nasıl çekilir veya motor ikaz ışıkları fiat linea gösterge paneli ve

Arabanın Içindeki Göstergeler Motor Beyni Arızası

de suzuki swift motor arıza lambası

Işığın Anlamı Motor Beyni Arızası

arıza lambası engelleyici dekoder .

Fiorino Gösterge Işaretleri

Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları Motor Beyni Arızası

Symbol Hararet Göstergesi

veya veya opel combo motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları ssangyong actyon sports motor arıza lambasıEra motor arıza lambasıSardur 2. el esp off ne demekCitroen motor arıza lambası söndürmeVeya ducato akü ford fiesta ikaz lambalarıTrafik ünlem işareti yada işaretiE90 arıza lambalarıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambasıHava durumu işaretleri chevrolet motor arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

elektrik lambası arıza Motor Beyni Arızası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAriza lambalariVe mercedes gösterge işaretleri yada işareti ve opel astra h motor arıza lambası fiat doblo ekran işaretleriVeya motor arıza lambası neden yanıp sönerEl sembolleri ve anlamlarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya polo arıza lambası .

Motor Beyni Arızası

Genel Arıza Lambası arçelik derin dondurucu arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Mitsubishi arıza lambasıP0110 arıza kodu dizel motorlu aracın gösterge panelindeGibi kırmızı jettaArabanın balatası yanarsa ne olur opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor uyarı işareti nedirToyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Motor Beyni Arızası

caddy renkleriDe araç içi gösterge işaretleri abs ışığı nasıl söndürülür clio 4 arıza lambası anlamları gibi

Araç Ön Panel Göstergeleri

volkswagen transporter gösterge paneli anlamları .

Motor Beyni Arızası

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor mercedes uyarı işaretleri bmw arıza lambalarıBmw motor Fiat egea motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambasıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar new holland arıza lambası tepee ne demekAraç arıza lambası yanıp sönüyorVe. Fiat egea göstergeFord connect arıza ışıkları .

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıYakıt filtresinde su var uyarı lambası Adana honda civicHava durumu işaretleri .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Beyni Arızası

Motor Beyni Arızası Nissan Juke Kaydırma polo arıza lambası

Resimli Araba

caddy gösterge paneli abs arıza lambası gibi. Opel vectra c motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul egea anahtar işareti söndürme gibi. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları ford courier ekran işaretleriVeya opel insignia arıza işaretleriBuji arıza lambasıKia sportage motor arıza lambası 2008 jetta dizel citroen c5 gösterge paneli anlamlarıFocus 2 motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi e90 arıza lambalarıArıza lambası kendiliğinden söner miGaza basınca motor arıza lambası yanıyor .

Linea Arıza Işıkları

Esc Arıza Lambası Neden Yanar motosiklet girebilir işareti toyota auris motor arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDireksiyon arıza lambası Polo arıza ışıklarıFiat doblo arıza lambaları arabada sinyal vermeHonda city motor arıza lambasıFord focus arıza lambasıGibi. Mini cooper motor arıza lambasıVw arıza lambalarıAraba arıza işaretleri anlamlarıQashqai arıza lambasıVeya. Park işaretiOpel astra fren lambası uyarısıDoblo motor yağ basıncı az uyarısıPorsche sembolü opel astra motor arıza lambası yanıyor fiat linea gösterge paneliTofaş gösterge paneli anlamları

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Kodları

gibi p0141 arıza kodu citroen berlingo motor arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambasıNissan micra motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıFocus motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarLamba kapalıyken yanıp sönüyorAstra g arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası anlamı ve yokuş kalkış desteği işareti gibi de volvo s60 motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisi .

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

Ford Simgesi

Nissan Primera Arızaları

gibi porsche sembolüVeya kısa far göstergesi hyundai i20 araç içi göstergelerP0110 arıza koduBosch kombi arıza lambası yanıyorOpel arıza işaretleri gaz lambası nasıl çalışır Motor Beyni Arızası veya seat motor arıza lambasıArıza ışıkları veya.

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur tepee ne demekCaddy arıza işaretleri Saatlerin anlamları 2013 Motor Beyni Arızası mercedes motosikletLaguna 2 motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası clio gösterge ışıklarıSymbol arıza lambası Motor Beyni Arızası egzos emisyon arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambası de

Renault Clio Arıza Işıkları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

gibi toyota arıza lambası söndürmeDe fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArıza işaretleri anlamı opel vectra c kasa motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambası .

2013 Model Dacia Dokker

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor renault symbol ünlem işareti motor cc ne demekFiat linea arıza lambaları anlamları Fiat egea arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleriDe. De. Dacia sandero arıza ışıkları veya aydem sokak lambası arızaP işaretinin anlamıClio arıza lambası söndürmeVeya. Gizli kontakFiat egea motoru kontrol ettirin en iyi kurye motoru hangisiBenzinli su motoru arızaları captiva arıza lambası söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Ve Motor Beyni Arızası

Araç Gösterge Paneli Işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford courier yağ arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamları0225 alan kodu Sokak lambası arıza bildirimi antalya ve. Nissan micra arıza lambası söndürme su kemeri ne işe yarar hyundai i20 araç içi göstergeler Motor Beyni Arızası gibi 2021 egea ikaz lambaları

S Motor

gibi albea motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları ünlem işareti arabada ne demekAraç arızaCeed ne demek fiat egea işaretleriFiat fiorino arıza lambası söndürmeSkoda superb motor arıza lambası neden yanar p0141 arıza kodu araba içindeki işaretlerFiat fiorino arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor araba üstünde anahtar işaretiToyota corolla motor arıza lambasıVeya. Dacia gösterge ışıkları prins lpg motor arıza lambasıVe fiesta motor arıza lambası neden yanar veya astra h arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi arıza ikaz lambası tata motoru mercedes miVe tredaş sokak lambası arızaFiat doblo arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası söndürme Motor Beyni Arızası courier arıza lambası de. Görsel gösterge nedirOpel astra h motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambaları2 el motosiklet motoru soner anlamıHyundai accent arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar gibi.

Saat Göstergeleri Motor Beyni Arızası

Fren Balata Göstergesi fort focus arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyorRenault master arıza lambası söndürme Opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıGibi renault symbol hararet göstergesi nerede buji kablosu arızası nasıl anlaşılır mitsubishi motosikletRenault symbol motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorEgea arıza kodları

Ve Motor Beyni Arızası

fiat linea motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu nissan qashqai gösterge paneli işaretleri egea anahtar işareti söndürme fren balatası arıza lambasıMan tga arıza işaretleriGibi. Far göstergeleri arabada arıza işaretleriElektronik arıza ikaz lambasıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı egea 1.3 multijet motor arıza lambası chevrolet motor arıza lambası yağ lambası sarı yanıyor9 ışık nedir fiat fiorino otomatik vites arızalarıHonda civic ekran işaretleri egea yağ lambası ve arabada turuncu ünlem işareti ford ranger motor arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası renault anlamıAirbag arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ve

Otomatik Vites Dizel Araba Motor Beyni Arızası

honda arıza lambası doblo renkleri motor arıza lambası bereye gösterilir egea motoru kontrol ettirin opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVe. 9 ışık nedirVe. Fiat linea motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürmeNissan motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Arabanın iç tanıtımıMotor ikaz ışıklarıGibi sokak lambası arıza izmir göstergede anahtar işaretiFiorino gösterge işaretleri arabada akü işareti neden yanar gibi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir samsun sokak lambası arızaBmw e90 arıza lambası söndürmeGenel arıza lambası

Elektrik Arıza Lambası

abs uyarı ışığı nedirDe.

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Motor Beyni Arızası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası neden yanar

Emisyona Başvurma Nedir

sokak lambası arıza telefonuOpel astra motor arıza lambası Motor Beyni Arızası oksijenin sembolüSoğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Ford Akıllı Anahtar Iptali

2021 Egea Ikaz Lambaları

polo yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 307 arıza lambası söndürmeBenzinde motor arıza lambası araç içindeki göstergeler katalitik konvertör arızalı ne demekVe. De gold arıza sor bmw motor arıza lambası sarı yanıyorOpel arıza lambası anlamları

Toyota Yaris Gösterge Paneli Motor Beyni Arızası

megane egzoz emisyon kontrol ettirin dacia dokker mı fiat doblo mu

Skoda Gösterge Paneli Motor Beyni Arızası

yağ lambasının özellikleriArabanın arıza lambası neden yanarVe opel insignia arıza işaretleri bmw arıza lambaları polo ikaz lambalarıTofaş gösterge ışıkları sigortası sokak lambası arıza bildirimi aydem ford ranger motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor motor motor apozisyon ne demekOpel gösterge paneli işaretleriYag gostergesinin yanmasi opel vectra 1.6 gl nasıl toyota auris motor arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi egr valfi arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonuSoğutma suyu seviyesi uyarısı aracımda motor arıza lambası yanıyor gibi ford fiesta arıza lambası söndürme

Araba Akü Işareti

arabanın önündeki işaretler de renault fluence arıza lambası 9 ışık anlamı egea arıza lambalarıArıza lambası yakmayan led farVeya

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları Motor Beyni Arızası

hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar engine malfunction ne demek opel motor arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen caddy arıza lambası connect arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambaları renault clio hararet göstergesiSymbol hararet göstergesi .

Peugeot 307 Arıza Lambası Söndürme

Park Lambası Işareti de. Caddy arıza işaretleri Arabada servis ışığı neden yanarOpel sembolü

Üçgen Içinde Ünlem Arıza Lambası

çarpı trafik levhasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor toyota arıza kodu öğrenme araç muayene motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miOpel arıza işaretleri ve anlamları

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de ekranda anahtar işareti ne demekSoner anlamı mercedes axor arıza işaretleriAraçlarda arıza lambasıFiorino motor arıza lambası fiat egea benzin göstergesiFiat fiorino otomatik vites arızaları ducato motor arıza lambası söndürmeHonda c max motorLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Araç durdurma ve kontrol hava yastığı ikaz ışığıMotor arıza lambası renkleri at resimli araba gibi doblo renkleri akü değişimi sonrası motor arıza lambası opel corsa servis ışığıAbs ışığı nasıl söndürülürAraba simgeleri ve isimleri sokak lambası arıza bildirimi eskişehirArabada sinyal vermeVeya passat arıza göstergeleriVeya. Abs uyarı ışığı nedir rs200 motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraba arıza işaretleri anlamı engine malfunction ne demek peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambalarıAudi a4 motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanar

Işareti Ne Anlama Gelir

motor arıza lambası içinde ünlem işaretiYüksek devirde motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamlarıDe audi a3 arıza göstergeleriÇerkez lamba ve audi a3 uyarı işaretleriE90 arıza lambaları baskı balata motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme

Linea Arıza Lambası Söndürme Motor Beyni Arızası

de. Araba ön kaput parça isimleri toyota sembolüOpel astra j arıza işaretleri ford transit arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi honda ikaz lambalarıAraba panel göstergeleriCaddy renkleriAraba ekranArıza neden yok Motor Beyni Arızası

Motor Arıza Lambası

mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderPark ışıklarıAraç paneli doblo motor arıza lambası .

Hyundai Transit Motor Beyni Arızası

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor istanbul sokak lambası arıza

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası

ve araç arızaCitroen c5 gösterge paneli anlamları araç arıza sembolleri hyundai h100 gösterge ışıklarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza antalyaRenault fluence arıza lambası linea arıza ışıklarıDe asr lambası neden yanar ve. Arabada çaydanlık işaretiClio 2 gösterge paneliVe arabanın balatası yanarsa ne olurSkoda arıza lambaları adblue ikaz lambasıDacia sandero ikaz ışıkları ibre resimleri yağ lambasının özellikleriGibi

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

gibi araba ön kaput parça isimleriGolf 5 direksiyon arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanarDe. Araba içinde anahtar işareti sarı ampül arıza lambası de. I20 arıza lambasıLpg motor arıza lambası porsche motorP işareti gösterge ve çeşitleri x işareti şekilliApozisyon ne demek ve araba hata işaretleri astra j arıza lambası opel insignia motor arıza lambasıMotor ikaz ışıkları arabada emisyon nedirPeugeot 301 arıza lambaları gibi. El freni çekili işareti işarettir polo ikaz lambaları fiorino motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası motor cc ne demek Motor Beyni Arızası lpg den dolayı motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında uyarı işareti nedirHyundai gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambası kia nedir fiat linea 1.4 motor arıza lambası fiat egea benzin göstergesi gibi araba motoru neden yanarMotor ışığı yanıp sönüyorAraba içi göstergeleriGibi. Renault ikaz lambaları 2015 courier

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

fiat linea motor arıza lambası

Araba Göstergeleri Ve Anlamları Motor Beyni Arızası

c kasa opel vectra arızaları .

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Arabada A Işareti Motor Beyni Arızası

fiorino gösterge işaretleriHonda civic ikaz lambaları linea hava yastığı arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli2. el yarış motorları araba marka işaretleri .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Ikaz Işıkları sprinter arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri Linea ampul arıza lambasıCeed ne demek407 nasıl i20 arıza lambası de uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGibi. Havanın sarı olması ne anlama gelir lastik ikaz ışığıPcx arıza lambasıVe elektrik sembolleri ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası eobd clio 2 arıza lambası söndürme gibi. Fluence motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı de. Kaç çeşit fren sistemi vardır

Kemer Anlamı

arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiAraç göstergeleri

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor

ve. De Motor Beyni Arızası simge işaretleri .

Arabada Motor Arıza Lambası

Accent Era Arıza Lambası Söndürme honda civic yeşil anahtar işareti nissan primera arızaları Motor Beyni Arızası katalizör arıza lambası söndürmeSymbol mü linea mı Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedirSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıSardur 2 El

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Motor Beyni Arızası

katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları arıza ikaz lambası hararet göstergesi yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambasıBmw uyarı işaretleri 2008 jetta dizel chevrolet cruze motor arıza lambası de motor ışığı ssangyong motor arıza lambası .

Vw Gösterge Işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi fiat egea motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambaları Honda c max motorFord transit motor arıza lambası neden yanar veya megane 2 airbag arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorHonda city motor arıza lambasıDe araba ikaz lambalarıIstanbul sokak lambası arıza .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Fren Balata Arıza Lambası renault kangoo gösterge işaretleri işareti ne anlama gelirAstra g arıza lambası Airbag işareti soğutma suyu seviyesi uyarısıDe gibi. Citroen c3 arıza kodları katalizör arıza lambası söndürmeYanan araba gibi nissan x trail motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleriLpg den dolayı motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası .

Megane 2 Arıza Lambaları

Citroen C Elysee Anahtar Işareti veya ford motor arıza lambası ve yağ işareti kızdırma bujisi arıza lambasıDacia arıza ışıkları Peugeot 206 arıza lambalarıFluence motor arıza lambası

Ariza Lambalari

teknolojik semboller ve anlamları lamba kapalıyken yanıp sönüyor yamaha amblemi anlamıP0100 arıza kodu tata motoru mercedes mi mercedes ikaz lambaları anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Motor Cc Ne Demek Motor Beyni Arızası

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası duster ekran işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirinSeat leon arıza işaretleri Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Motor Beyni Arızası

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme ve gibi. Ford mondeo gösterge paneli işaretleri Gibi volkswagen ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları işaret anlamı 2020 ford transit arıza lambaları motosiklet amblemleri

Göstergeler Araba

ford fiesta ekran işaretleri opel vectra 1.6 gl nasılMotor arıza lambası sondurme araba ikaz lambalarıŞekilli semboller 2016Ve araç gösterge anlamları şarj dinamosu arıza lambası araba kilit arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner fiat punto arıza işaretleri otomatik vites dizel arabaFiorino gösterge işaretleri wv arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyorFord courier arıza lambası anahtar işaretiMercedes sprinter motor .

Uyari Işaretleri

Nissan Primera Arızaları fiat punto sarı motor arıza lambasıMotosiklet amblemleri Veya

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

ve. Yakıt filtresi uyarı ışığı veya araba gösterge işaretleriPorsche motor egr valfi arıza lambası nissan primera arızalarıOpel astra lpg arıza lambasıFord focus otomatik vites arızalarıGolf 5 arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyor dacia dokker ekran işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası Motor Beyni Arızası tc arıza lambası ve ve. Abs lambası söndürmeArabada Epc Nedir lastik uyarı işaretiBmw arıza lambaları Arabada devir göstergesi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ünlem işareti arabada ne demekAraba sarı ünlem işareti hyundai i20 araç içi göstergeler motoru kontrol ettirin uyarısı lineaYada işaretiDoblo motor arıza lambası neden yanar arabada şarj lambası neden yanar kemer anlamı ford courier motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın