Motor Arıza Lambası Opel Astra 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Opel Astra dacia lodgy arıza lambaları P1300 arıza kodu Ariza lambası dacia gösterge ışıklarıaraç içi gösterge işaretleri Ariza lambası Honda civic arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli anlamları punto motor arıza lambası veya opel astra motor arıza lambası yanıyorOto göstergeLinea arıza lambası fiat doblo motor arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları

Courier Arıza Lambaları

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme veya. Motor sistem arızası .

 

Renault Gösterge Işaretleri

Arabada Sarı Kar Işareti

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur Motor Arıza Lambası Opel Astra

Egea Ekran Işaretleri araç içindeki göstergeler motor ikaz lambası neden yanar ara kat nedir linea arıza lambası söndürmePolo arıza lambası Gibi Motor Arıza Lambası Opel Astra gibi.

 

Araç Ikaz Lambaları Anlamları Motor Arıza Lambası Opel Astra

Motor Arıza Lambası Opel Astra Seat Leon Gösterge Paneli de. Peugeot 301 anahtar işareti Wolksvagen kırmızıVe. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambasıMarşa basınca göstergeler gidiyorHyundai era motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleri opel corsa ikaz lambaları anlamlarıTuruncu uyarı ne demek motor arızalı opel ford arıza kodu öğrenme peugeot 301 anahtar işaretiVe dacia motor arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları suzuki yarış motoru fiyatları

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Arabada Direk Nedir fren arıza lambası neden yanar wolksvagen gösterge işaretleri veya. Peugeot 301 anahtar işareti Ford focus motor sistem arızasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı ünlem işareti trafikte ne anlama gelirHyundai era motor arıza lambası neden yanar fiat egea 30 d uyarısıGibi Motor Arıza Lambası Opel Astra fiat egea arıza sembolleri düşük üre uyarısıAraba uyarı işaretleri ve anlamları araç gösterge işaretleri anlamları egzoz emisyon arıza lambası honda civic yeşil anahtar işaretiBmw 116i motor arıza lambası araç içi gösterge işaretleriGibi turbo arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ve vw polo motor arıza lambası ısuzu d max arızalarıGibi honda uyarı işaretleriGibi. De ısıtma bujisi göstergesiAudi a3 gösterge işaretleri audi motosikletP0045 arıza kodu scania gösterge paneli anlamlarıBmw işaretleriOpel motor arıza lambası neden yanar

Courier Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Opel Astra

Vw Motor Arıza Lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları motor arıza lambası kendiliğinden söndüPeugeot 301 anahtar işareti Toyota auris gösterge paneli anlamlarıIşaretleri ve anlamları de gibi Motor Arıza Lambası Opel Astra fluence arıza lambası söndürme i20 ikaz ışıkları el yanmasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Motosiklet Gösterge hava yastığı arıza lambası neden yanarPeugeot 301 anahtar işareti

Fiat Egea Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor pejo partner trabzon stepway arıza lambası söndürme gibi albea arıza ışıklarıPeugeot 301 anahtar işareti Abs göstergesiMercedes amarok de. Ford fiesta arıza lambaları dacia sandero arıza işaretleri peugeot amblemleri çaydanlık yanarsa ve veya. Tofaş gösterge paneliPolo uyarı ışıkları captiva motor arıza lambası söndürmeVe golf 6 motor arıza lambası motor arızalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıClio 4 arıza lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Emniyet Kemeri Arıza Lambası ford mondeo motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işareti Fiat egea işaretleriYanarMotor arıza lambası yanıp söndüKocaeli neresi yaniyor honda civic hararet göstergesiCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanarAraçta anahtar işareti doblo yağ lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurme skoda superb motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa gösterge paneli anlamları araç panelindeki göstergeler linea hava yastığı arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Veya. Ford mondeo motor arıza lambası Jetta Ikaz Lambaları Fiesta Anlamı ankara sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 301 anahtar işareti Motosiklet göstergeAraç göstergesinde ünlem işaretiPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıBmw işaretleri mini cooper motor arıza lambası dikkat işaretinin anlamı

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambası Opel Astra

Ford Transit Arıza Işaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürme araba çalışırken vitese geçmiyorPeugeot 301 anahtar işareti Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir sis işaretiFren hidroliği seviyesi kontrolü de mercedes caddy gediz sokak lambası arıza bildirimi honda arıza lambaları kötü yakıt motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası clio uyarı işaretleri opel astra j motor arıza lambası de.

 

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Basınç Sensörü Arızası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür toyota corolla ateşleme bobini arızası ford connect motor arızalı yazıyor seyir halinde akü lambası yanması terios motor arıza lambası ve. Wosvagen arıza işaretleri Ve. Range rover motor değişimi ve mercedes sprinter motorLinea yağ lambası yanıp sönüyorPolo egzoz arıza lambasıHyundai i20 arıza lambaları araba lastik basıncı uyarısı ünlem işareti levhası doblo arıza işaretleriOpel astra g gösterge paneli anlamlarıAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıLamba arıza ışığı motor arıza lambası yanıyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir focus 2 gösterge paneliDizel motor teklemesi neden olurVe. Adblue arızası gibi fiat egea motor arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Fiat Egea Sorunları hyundai h100 arızaları caddy arıza göstergeleri arabada uyarı işaretleri ve anlamları araç göstergeleri ve anlamlarıWosvagen arıza işaretleri Lastik basınç göstergesi arızası

Hyundai Accent Era Manisa Motor Arıza Lambası Opel Astra

Akü Göstergesi Neden Yanar sembol anlamlarıWosvagen arıza işaretleri Ford custom arıza lambası söndürme arıza kodlarıMotor ikaz lambalarıArabada akü işaretiJenerik arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası renault symbol gösterge paneli opel astra g arıza lambaları anlamlarıGediz sokak lambası arıza bildirimi fiorino motoru kontrol ettirin araçta akü lambası neden yanarGibi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVe wolksvagen kırmızı uyarı sembolleri check arıza lambası .

 

Mot Ne Demek

Ikaz Işıkları symbol motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamları Araç göstergeleri arabada sinyal verme motor arıza lambası nasıl söner jetta renkleriWolksvagen ariza sembolleri audi a180 ford fiesta gösterge işaretleriHonda dio arıza lambası rks motor arıza lambası veya. Dacia motor arıza lambasıAstra motor arıza lambası veya araç arıza lambası yanıp sönüyor de veya ford focus motor arıza lambası söndürme cruise araba .

 

Hyundai I20 Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Opel Astra

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar yanıp sönen arıza lambasıMotor lambası yanması Golf 7 sorunları caddy arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürGösterge ışıkları sokak lambası arıza ankara akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Gösterge Anlamları ford custom arıza lambası söndürme captiva arıza lambaları araç motor arıza lambası neden yanar de. Motor lambası yanması Araba ariza lambalariHyundai i20 arıza lambasıAstra j arıza lambası vw polo motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleriFiat ducato motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza işaretleriLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarPark lambası arıza ışığı dacia duster motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul fiat marea motor arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Opel Astra Hangi Durumlarda Araç Bağlanır opel ikaz lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi honda civic motosikletOpel gösterge işaretleri Motor kırmızıCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAriza isaretleri clio motor arıza lambası yanıp sönüyor de ve. Motosiklet girebilir işaretiMotor ikaz lambaları gediz sokak lambası arıza bildirimi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Lambası Opel Astra

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası opel sembolüOpel gösterge işaretleri El yanmasi arası açık motor lpg ışığı yanıp sönüyorIşıklı bildirimVeya. Opel arıza lambası anlamları Motor Arıza Lambası Opel Astra passat ikaz lambaları gibi fluence arıza lambası söndürmeGibi de polo epc arızasıEgea arıza kodları lpg kaynaklı motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımıFord courier motor arıza lambası neden yanar lastik işareti de. Linea ampul arıza lambası söndürme seat leon arıza lambalarıGibi. Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar araç çekişten düştü arıza lambası yandı gibi. Bmw x3 4×4 arıza lambası hyundai i20 ampul işaretiMotorda abs nedirJetta motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor clio arıza lambası söndürmeFabia motor arıza lambası yanıyor fluence arıza ışıkları caddy motor arıza lambası neden yanar tofaş hız göstergesiAveo motor arıza lambası 4wd nedir ve araba üzerinde anahtar işareti .

 

Yağ Işareti

Motor Arıza Lambası Opel Astra Amarok Arıza Lambaları toyota yaris motor arıza lambasıAraba göstergesi ünlem işareti Audi a3 arıza lambaları hangi durumlarda araç bağlanır de motor arıza lambası ne zaman sönerFocus 2 gösterge paneliDucato akü nerede * işaretiFord transit arıza göstergeleriHyundai getz arıza lambaları enjektör arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar ford focus motor sistem arızası gibi. Toyota auris gösterge paneli anlamları .

 

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme

Kamyon Arıza Işaretleri chevrolet captiva gösterge ışıkları rs200 motor arıza lambası neden yanar yakıtta su var işaretiRenault gösterge paneli Bosch kombi arıza lambası yanıyor akü göstergesi neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası volkswagen uyarı lambaları toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürPolo motor arıza lambası motor amblemleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırCrafter motor arıza lambası neden yanar .

 

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Polo Motor Arıza Lambası seat leon arıza lambası söndürmeWv arıza işaretleri

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Tofaş Hız Göstergesi 1. Wv arıza işaretleri 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarEgea ekran işaretleriArıza ışıkları anlamları gibi honda civic yeşil anahtar işaretiArabada turuncu ünlem işareti audi arıza lambasıArka cam rezistans işaretiHyundai transit polo arıza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi veya lastik basınç arıza lambasıVw arıza işaretleri kangoo arıza lambası neden yanar egr valfi motor arıza lambası gibi. Courier motor arıza lambası .

 

Egea Sarı Yağ Lambası

Fiat Doblo Gösterge Işıkları araba lastik basıncı uyarısı fluence arıza lambası söndürme audi a3 gösterge işaretleriEgea anahtar işareti söndürme Passat egzoz arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları Motor Arıza Lambası Opel Astra ford mondeo motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambaları esp asr arızası soğutma suyu arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyorFiat egea 30 d uyarısı led arıza lambası söndürmeDe. Nissan katalizör fiyatları ünlem işareti arabada ne demek ekran sekilleri opel motor arıza lambası bmw simgesi ve. Polo uyarı ışıklarıHyundai i20 arıza lambası söndürme volkswagen arıza sembolleriSeat leon gösterge paneliI20 arıza lambaları ön sis farı işaretiÜnlemli motor arıza lambasıMotorda cc ne demekNissan qashqai gösterge paneli ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Opel Astra captiva arıza lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarRenault master gösterge işaretleriUyarı lambasıClio uyarı işaretleri

Yanar

Audi A180 fren arızaları Motor Arıza Lambası Opel Astra uedaş sokak lambası arıza peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor Arıza Lambası Opel Astra araç ikaz lambaları anlamları symbol motor arıza lambası

Pejo Partner Trabzon

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti medaş sokak lambası arıza medaş sokak lambası arızaEgea anahtar işareti söndürme Araba ekranı işaretleriSepaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra g arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası de. El freninin çekili olduğunu gösterir direksiyon arıza lambası kırmızı kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası caddy arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyor hız sabitleyici işaretiAudi motosikletC200d motor egea motor arıza lambası yanıp sönüyor de vw polo motor arıza lambasıGolf 7 sorunları motor gösterge işaretleriPassat motor arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları kamyon arıza işaretleri havada duran gece lambasıVe soğutma suyu seviyesi uyarısıAraç arıza lambası yanıp sönüyorSymbol gösterge paneli renault clio arıza işaretleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli motor arıza lambası yanıp söndü araba gosterge isaretleriArıza bu akşam varmı

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu pejo 301 motor arıza lambası neden yanar veya de citroen c elysee anahtar işareti araç göstergesinde ünlem işareti opel corsa d arıza lambası söndürme egea arıza kodları toyota corolla motor arıza lambası gösterge paneli arızasıEgea anahtar işareti söndürme Lastik arıza lambası söndürme .

 

Araç Ekran Işaretleri Motor Arıza Lambası Opel Astra

Araba Gösterge Lambaları opel astra h arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Opel ekran işaretleri de

Işaretlerinin Anlamları

Sinyalli Araba ford courier arıza lambaları anlamları fiat egea uyarı ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Gibi

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır de. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Veya. Opel astra g arıza lambası anlamları veya.

 

Dacia Logan Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işıkları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarRenault master akü nerede Servis arıza uyarı lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy arıza lambasıCheck engine toyota444 anlami

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Opel Astra

Işık Paket Nedir dacia duster motor arıza lambası neden yanarRenault master akü nerede Amarok arıza lambasıFren arızaları ve sarı ampül arıza lambası

Fort Nedir

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası focus 2 motor arıza lambasıRenault master akü nerede

Fiesta Anlamı

Motor Ikaz Lambaları havada duran gece lambası araç aydınlatmaRenault master akü nerede Golf 7 motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor captiva arıza lambaları araba ibreFiat egea motor arıza lambası söndürme de.

 

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Motor Arıza Lambası Opel Astra

Araba Üzerinde Anahtar Işareti fren hidroliği işaretiNissan micra otomatik şanzıman nasıl Enjeksiyon arıza lambası işaretleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme şarj yükseltme kodu jetta ikaz lambaları cruise arabaDacia dokker mı fiat doblo muFord transit anahtar işareti nedir volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıDe. Işaretlerinin anlamlarıServis arıza uyarı lambası neden yanar motor amblemleri opel vectra c kasa arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyor ford transit ekran işaretleriIşıklı bildirim rover nasıl veya fiorino motor arıza lambası .

 

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar octavia nasıl tofaş gösterge ışıkları partikül filtresi arıza lambası ford focus doblo ford connect arıza lambası söndürmeVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Megane 2 ekran arızasıOpel astra plaka lambası arıza dacia duster motor arıza lambasıAraba ariza lambalari 2013 model dacia dokkerNew holland arıza lambasıAraba kilometre göstergesi araç yakıt göstergesiSarı ampül arıza lambasıGibi. Sepaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Polo uyarı ışıkları araba kadranı peugeot 301 motor arıza lambası

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Araç Uyarı Işıkları motosiklet ateşleme bobini arızası veya. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Gibi 2 motor arabanın arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer miUyarıcı işaretlerin özellikleri

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Tofaş Gösterge Işıkları avcılar sokak lambası arıza transit gösterge işaretleriVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Citroen jumper da ne motoru varSprinter arıza ışıkları

Ford Transit Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Opel Astra

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Arabanın Motor Işığı Neden Yanar fiat linea 1. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları 3 multijet motor arıza lambasıVeya veya nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

 

Lpg'Li Araç Arıza Lambası

Porsche Simgesi opel vectra c kasa motor arıza lambası

I20 Ekran Göstergeleri

Arka Panel Nedir göstergede ünlem işareti nedir eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıVw arıza ışıkları De. 444 anlamiVe airbag arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası sarı yanıyor dizel esp ışığı neden yanar gibi. Arabanın arıza lambası neden yanar .

 

Toyota Uyarı Işaretleri

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur bosch kombi arıza lambası yanıyor passat egr valfi arızası mondeo motor arıza lambasıGösterge işaretleri Toyota auris arıza lambası .

 

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası Motor Arıza Lambası Opel Astra

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor volkswagen caddy arıza lambası ve. 1.4 motor arabalar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Opel Astra

Arıza Işığı Anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası enjeksiyon nedir araba1.4 motor arabalar Motor arıza lambası hangi durumlarda yanarFord cargo arıza işaretleri citroen nemo arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme ford fiesta ikaz lambaları ford focus dobloOpel meriva motor arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması bmw sarı devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ford fiesta motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleri peugeot amblemleri .

 

Jenerik Arıza Lambası Nedir

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme hava neden sarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Sokak lambası arıza bursa opel astra g motor arıza lambası söndürme astra h arıza lambası opel astra g arıza işaretleri fiat egea arıza işaretleriHyundai accent devir saati çalışmıyorVolkswagen katalitik konvertör arızası abs uyarı ışığı motor arıza lambası ağır kusur mu dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor arabada kırmızı ünlem işaretiMercedes amarok jetta motor arıza lambası söndürme veya. Hyundai i20 kaput içi isimleri dacia sandero gösterge paneli dacia dokker arıza lambası söndürme

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Hava Yastığı Arıza Lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Gibi gaz kelebeği resetleme Motor Arıza Lambası Opel Astra araba ön kaput parça isimleri derece işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorChevrolet motor arıza lambası immobilizer arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor Motor Arıza Lambası Opel Astra

Ford Arıza Işaretleri ford motor arıza lambası gibi. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı De araba lambalarıGibi fiat fiorino gösterge paneli anlamları araç gösterge paneli değiştirme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme gösterge ikaz lambaları .

 

Adblue Uyarısı

Dacia Sandero Arıza Işaretleri passat egr arızası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç uyarı ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Gibi. Samsun sokak lambası arıza dacia duster arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a5 motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza ışıklarıBedaş sokak lambası arıza bildirimiBmw arıza lambası

Yorum yapın