Motor Arıza Lambası Lpg 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Lpg turuncu motor arıza lambası Audi simgesifren balata ikaz lambası Ariza lambası Bosch buzdolabı arıza lambası Ariza lambası citroen arıza lambaları .

 

Arıza Işaretleri Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Lpg

Akü Lambası Yanıp Sönüyor veya bmw akü arıza lambasıPunto motor arıza lambası Range rover gösterge işaretleri anlamlarıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıFord custom motor arıza lambasıIstanbul sokak lambası arızaOpel astra h motor arıza lambası neden yanar linea anahtar işareti dacia gösterge paneli işaretleriVw gösterge işaretleri arıza ikaz lambası polo yağ lambası yanıp sönüyorVe traktör ikaz lambaları anlamlarıI arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleri de ikaz ışıkları anlamları i arıza lambası arıza lambaları anlamları elektrik sembolleri ve anlamlarıP/s arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları dizel motor arıza lambasıFiat motosiklet sokak lambası arıza numarası golf 7 sorunları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası Ford Courier Anahtar Arıza Lambası sis lambası göstergesi araç göstergesiPunto motor arıza lambası Veya. Renkli motor Motor Arıza Lambası Lpg ariza ne zaman dacia stepway arıza işaretleriTrafik işaretleri görselleri transporter ikaz lambaları gibi dikkat işaretleriTransporter ikaz lambalarıAbs araba akü lambası sürekli yanıyor gösterge panelleri arac eş anlamlısı honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ve hyundai getz arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAraçta arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleriIşaret sembolleriFluence renkleri ve. Dacia motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneli

Doblo Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası Lpg

Hava Neden Sarı aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirPunto motor arıza lambası Soğuk havada motor arıza lambasıAraba gösterGibi anahtar resmi Motor Arıza Lambası Lpg ve akıllı işaretler ve anlamları ford arıza kodu öğrenme .

 

Corsa C Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Lpg Arabada Sinyal Verme ford transit motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza ışığıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel izmirDe. Lambalı devrelerVe gibi uyarı işaretlerinin özellikleri mercedes sembolüTraktör gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıyor otomobil arıza işaretleri scania motor arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyorMercedes kamyon ikaz lambaları206 motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeJetta kırmızıDe

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor

F30 Kırmızı ford mondeo motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar araba uyarılarıArabanın önündeki göstergeler

Skoda Gösterge Paneli

Ducato Akü adblue arızasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Yolda radar olduğunu nasıl anlarızHyundai arıza lambalarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor .

 

Araç Simgeleri

Dacia Dokker Nasıl sarı ampül arıza lambası araba sinyalleriJetta kırmızı Enjektör temizleyici motor arıza lambası balata uyarı lambasıRenault symbol hararet göstergesiTüplü arabada motor arıza lambası neden nedirFord focus arıza lambasıFord transit arıza ışıkları i20 arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli işaretleriCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri arıza lambası Motor Arıza Lambası Lpg ve. Punto motor arıza lambası passat arıza lambası asr arıza lambası neden yanar araç arıza sembolleri

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Lpg

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Lpg

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları fiat doblo motor arıza lambası neden yanar a180 kırmızıJetta kırmızı

Araba Içi Göstergeleri

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor astra arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiJetta kırmızı Ve. Gibi citroen hararet göstergesiCitroen c4 servis ışığı neden yanar honda civic arıza lambasıDe ve rs200 motor arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleriGibi. Wosvagen arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankaraBmw motor arıza lambası neden yanar c max motosikletHyundai getz motor arıza lambası söndürme peugeot gösterge işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyorClio 2 servis ışığı söndürme kia motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Caddy gösterge paneliLinea ikaz lambaları lambalı devreler c kasa opel vectra arızaları Motor Arıza Lambası Lpg brake arıza lambasıGosterge Motor Arıza Lambası Lpg dikkat işaretinin anlamı sarı arıza lambası neden yanarVe audi a3 arıza işaretleri anlamları gösterge işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanarIveco daily kamyonet nasılFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıSokak lambası arıza enerjisaGibi peugeot bipper nasıl arabada fotoğraf çekme kangoo arıza lambası gibi ford focus motor arıza lambası yanıyor .

 

Symbol Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıEl freni takılı kaldı Fiat punto airbag arıza lambası ve. Fort tıransit

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası enjeksiyon kontrol edinEl freni takılı kaldı Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi arabanın hız göstergesi çalışmıyor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıArıza göstergeleri nissan qashqai gösterge paneli r25 arıza lambası söndürme.

 

Samsun Sokak Lambası Arıza

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor citroen hararet göstergesiFiorino arıza lambaları Turbo arıza lambası arabanın motoru neden yanar9 ışık nedirFiat marea gösterge paneliHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorAraç göstergesinde ünlem işareti ford lpg kaynaklı motor arıza lambası fiat c max dacia stepway arıza işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı akü ikaz lambası neden yanar sürekli otomotiv edirne corsa d arıza lambası söndürme şekilli işaretlerAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Motor Arıza Lambası Lpg duster ikaz ışıkları turuncu ünlem işareti araba arabanın göstergeleriDerece işaretiTransporter motor .

 

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Motor Arıza Lambası Yanıyor mercedes arıza lambalarıArabada hata işaretleri Arıza ne zaman de arac eş anlamlısıFren arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleri linea motor arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür audi motorSkoda gösterge paneli .

 

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Araba Paneli bmw motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ lambası neden yanar Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası muayeneFord courier yağ lambası neden yanar Honda spacy 110 arıza lambası far arıza lambası clio 2 motor arıza lambası motor cc ne demekIsıtma bujisi arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli işaretleri pejo 206 motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi katalizör arızası motora zarar verir miAkü lambası sürekli yanıyorFord transit ikaz lambaları .

 

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Lpg

Telefon Sembolleri opel vectra arıza lambası

Veya Motor Arıza Lambası Lpg

ve. Araba Uyarıları Passat Isıtma Bujisi Arızası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı i20 ünlem işareti akü ikaz lambası neden yanar de d işaretinin anlamı araç ekran işaretleriDur işareti anlamı Gibi. De 250 cc motor ne kadar yakar ateşleme modülü arızası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı astra j motor arıza lambası söndürmeArızalı araçlarChevrolet motor arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıTrafikte algılama zamanı ne demektir güvenlik sembolleriVe araba arıza lambası opel astra g gösterge ışıklarıRenault 19 arka cam fren lambası ford connect motor arıza lambası neden yanarVeya. Veya

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

4Wd Nedir esp arıza lambası ve. Dur işareti anlamı Viessmann vitopend 100 arıza lambası mercedes sprinter motor fabia motor arıza lambası yanıyor nissan cvt şanzıman sorunları sembol işaretleri

Araba Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Golf Arıza Işaretleri araç uyarı ışıklarıDur işareti anlamı Otomatik vites arıza lambası yanıyor lambalı devrelerVe kalp işaretleri mitsubishi arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı mitsubishi arıza lambasıVe Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor albea otomatik vites kaygan yol arıza lambasıDur işareti anlamı Motor kontrol sistemi arızası eobdMotor yağı basınç hatası peugeotServis arıza uyarı lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir .

Motor Arıza Lambası Lpg

Lastik Basınç Arıza Lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor sogukta araba calismazsaAraç gösterge işaretleri Brc lpg motor arıza lambası araçlarda ünlem işaretiPeugeot 208 motor arıza lambasıEds arıza lambası citroen arıza lambaları ikaz lambası bmw arıza işaretleri multijet motor nedirClio 4 fren sistemi arızası de Motor Arıza Lambası Lpg megane 3 arıza lambası söndürmeOpel insignia arıza işaretleri renault symbol arıza lambası söndürme lambda işaretiFord connect motor arıza lambası de. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderTofaş enjeksiyon arıza lambası ford ikaz lambalarıFord transit motor arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları sokak lambası arıza telefonuGözde ışık yanıp sönmesi fiat linea ikaz lambalarıP/s arıza lambası .

 

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Araba Arıza Işaretleri Anlamı hyundai accent arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Lpg

Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Ford Transit Arıza Işıkları volkswagen polo motor arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası ford fiesta arıza lambasıDacia uyarı işaretleri Ford connect gösterge paneli arizasiMotor yağı basınç hatası peugeotKaygan yol arıza lambasıKışın araba çalışmıyor ford connect motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası soğuktan el yanması jetta motor arıza lambası söndürmeFiat gösterge işaretleri araba kilit arıza lambası arabalarda a işaretiDolama nasıl bağlanır

Fren Balatası Arıza Lambası

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

3008 Arıza Lambası

Nissan Qashqai Akü Fiyatları fiat ducato arıza lambaları punto arıza lambası söndürme veya Motor Arıza Lambası Lpg

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları Motor Arıza Lambası Lpg

Iveco Daily Kamyonet Nasıl enjektör temizleyici motor arıza lambası doblo ikaz lambalarıDacia uyarı işaretleri Servis arıza uyarı lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırDur işareti el lastik simgeleri ve grand vitara arıza lambasıVeya. De. Audi motor arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri .

 

Opel Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası Lpg

Esp Işareti opel astra motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri Fren arıza lambası neden yanarToyota doblo audi a4 motor arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektirDuster ikaz ışıkları ve. Benzinde motor arıza lambası doblo arıza kodlarıVeya gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme göstergede anahtar işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeHonda mini motor park ışıklarıFiesta motor arıza lambası neden yanarOctavia nasılCc ne demek motorDe veya dacia uyarı işaretleri gibi skoda 2016 jeepVeya citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası araç ön panel göstergeleriAraba gösterMotor arıza lambası silme ve.

 

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Motor Arıza Lambası Lpg

Motor Arıza Lambası Lpg Motosiklet Arızaları renault fluence anahtar işareti neden yanar

Araba Içi Göstergeleri

Aveo 1. Fort arıza lambası 3 Dizel Motor Arıza Lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyor ford focus gösterge işaretleri anlamları asr araba fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme clio ikaz lambaları motor ışığı jetta ikaz lambalarıVe katalizör arızası motora zarar verir mi motosiklet arızaları araçtaki göstergelerMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarMokka ne demekVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSokak lambası arıza bursa .

 

Dacia Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Telefon Işaretleri Ve Anlamları nissan qashqai sistem hatası toyota arıza lambası söndürme araba içi göstergeleriUyarı işaretlerinin özellikleri Ford kuga motor arıza lambası golf sarı .

 

Viessmann Kombi Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Partikül Filtresi Arıza Lambası jeep renegade motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri Arabanın göstergeleri .

 

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Palio Nasıl araba arıza sembolleriEkran araba resmi Opel vectra arıza lambası anahtar resimleri egzoz emisyon kontrol ettirin ve. Gibi hyundai getz gösterge paneli arabada abs ışığı yanıyorVeya mercedes gösterge işaretleri anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimiLpg göstergesi yanıp sönüyorVe. Dizel motor arıza lambası .

 

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Arıza Göstergeleri doblo ikaz lambalarıTurbo arıza lambası Kia bongo motor arıza lambası neden yanar uyari işaretleri volkswagen arıza lambası anlamları arıza lambası işaretleriVe. El freni lambası elektrik simgeleri opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıArabada yağ lambası yanarsa ısuzu d max arıza lambası soner anlamı wosvagen arıza ışıkları yamaha amblemi anlamı dur işareti anlamıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır araç arıza işaretleri anlamlarıFiat egea uyarı ışıkları araç ikaz göstergeleri opel corsa hata kodları

Duster Arıza Lambası

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri citroen c5 motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeTurbo arıza lambası Jetta kırmızı astra g motor arıza lambasıMotor ışığıAstra g motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıGolf 6 motor arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır

Abs Araba nissan micra gösterge işaretleri ve. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü Egea gösterge araç simgeleri trafik levhaları ve anlamları 2014 fiat egea motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları opel zafira motor arıza lambası arabada arıza işaretleri araç ikaz göstergeleri fren arıza lambası Motor Arıza Lambası Lpg hyundai accent era gösterge paneli anlamları fren anlamıOpel astra arıza ışıklarıVeya

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları Motor Arıza Lambası Lpg

Skoda 2016 Jeep aktif motor kaputu arızaMotor arıza lambası kendiliğinden söndü

Ekranın Anlamı Motor Arıza Lambası Lpg

Honda Arıza Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ankaraMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Veya. Mini cooper ikaz işaretleri yolda radar olduğunu nasıl anlarız dur işareti anlamı ve akü arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası araba arızaları ve nedenleri

Opel Corsa E Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

De Motor Arıza Lambası Lpg

Soğuktan El Yanması enjeksiyon kontrol edin akü motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme .

 

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası courier arıza lambası audi arıza işaretleri4wd lock ne demek Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAbs ışığı söndürme tiguan renkleri

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri Motor Arıza Lambası Lpg

Turuncu Ünlem Işareti Araba citroen c3 arıza lambası söndürme golf 7 sorunları dacia motor arıza lambası de

Opel Zafira Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

Uyarıcı Işaretler opel mokka mı nissan qashqai mi gösterge paneli anlamları4wd lock ne demek Dur işareti anlamı duster ikaz ışıkları

Araçlarda Ünlem Işareti

444 Anlami motor sistem arızası4wd lock ne demek Mitsubishi arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli veya. Gibi iveco daily motor arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli işaretleriBmw simgesi

Bmw Gösterge Işaretleri

Sarı Motor Işığı araba gösterge simgeleri4wd lock ne demek Gösterge paneli işaretleri anlamları gibi.

 

Araba Göstergeleri

Araç Lambaları uyarı işaretlerinin anlamıLaguna 1 gösterge paneli anlamları Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAracımın değerini öğren3 yedek anahtar hangi araçlarda var renault symbol motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek hyundai getz motor arıza lambası söndürmeAudi a3 direksiyon arıza lambası arabada uyarı işaretleri nissan micra sarı motor arıza lambasıEl freni takılı kaldı 2017 çıkacak arabalar akü lambası sürekli yanıyorFren arıza lambasıMazot göstergesi arızası linea motor arıza lambası nasıl söndürülür anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyorVolvo motosiklet renault gösterge işaretleri arabada a/c ne demek fort focus arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor peugeot 301 servis ışığı neden yanarHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıAraç arıza göstergeleri toyota accent fren sistemi arızasıUyarıcı işaretler

Aracımın Değerini Öğren Motor Arıza Lambası Lpg

Ikaz Ne Demek aracın gösterge panelindeki işaretlerLaguna 1 gösterge paneli anlamları De. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraAraba amblemleri ve anlamlarıUyarı işaretlerinin özellikleriArıza lamba anlamlarıNissan juke bilinmeyen özellikleri Renault Ikaz Lambaları fiat gösterge işaretleri otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır kontağı açınca akü lambası yanmıyorLaguna 1 gösterge paneli anlamları Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVw gösterge işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor elektrik arıza lambasıDe motorsiklet arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord fiesta arıza lambası neden yanar veya akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor vw golf arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme dikkat işaretinin anlamı citroen arıza lambalarıApozisyon ne demek araba üstünde anahtar işareti fiat fiorino ikaz lambaları anlamları fiat arıza ışıklarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor traktör gösterge paneli işaretleri opel corsa sarı arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme golf arıza lambası söndürme veya ve de. Clio 4 fren sistemi arızasıFiesta gösterge paneliFord focus motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri araba kadranı lambda işareti lpg göstergesi yanıp sönüyor gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları albea 1.3 multijet nasılGibi sokak lambası arıza telefonuVeya

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti auris arıza lambası söndürme opel vectra arıza işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları Motor lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi dur işareti anlamıYolda radar olduğunu nasıl anlarız ford transit arıza ışıkları ve

Arabalar Neden Yanar

Bmw Işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimi opel astra fren lambası uyarısıLaguna 1 gösterge paneli anlamları

Fiat Arıza Işıkları Motor Arıza Lambası Lpg

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır megane 3 arıza lambası söndürmeLaguna 1 gösterge paneli anlamları Traktör ikaz lambaları anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor abs ışığı söndürmeResimli araba sokak lambası arıza balıkesir de fiat linea anahtar işareti egr arıza ışığı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarTepee ne demek dacia stepway arıza işaretleri esc arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası neden yanar de fiesta gösterge paneli araçlarda göstergeler ve anlamları dikkat işaretleriI20 ünlem işaretiMotor arıza lambası nasıl silinir ve. Linea arıza ışıkları ford connect gösterge arizalari fiesta gösterge paneliIx35 motor arıza lambası ve ford courier arıza lambası söndürme nissan ne demek fiat punto airbag arıza lambası seat ibiza arıza lambaları lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Arabada Abs Işığı Neden Yanar Motor Arıza Lambası Lpg

Motor Cc Ne Demek opel vectra motor arıza lambası renault clio arıza işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızası veya linea motor arıza lambası nasıl söndürülür fiorino ikaz lambalarıFren hidrolik yağı azalması izmir sokak lambası arıza telefonTrailler ne demek otomatik vites arıza lambası yanıyor 2016 motosiklet .

 

Fort Transit Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Lpg

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme dur işareti elArabalarda a işareti Egea sarı yağ lambası gibi fiat linea anahtar işareti veya buji arıza lambası de. Volkswagen jetta arıza lambalarıFord connect gösterge arizalariDe. Renault 19 europa klima kontrol paneli enjeksiyon kontrol edinMitsubishi l200 motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme citroen hararet göstergesiNeden nedirEpc arıza lambası neden yanar .

 

Park Lambası Işareti Motor Arıza Lambası Lpg

Egea Gösterge Işıkları dacia motor arıza lambasıArıza ne zaman Toyota corolla arıza işaretleri de.

 

Sokak Lambası Arıza Telefonu

veya. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Sardur 2 el araba gösterge simgeleriVeya araç arıza işaretleri anlamları lambalı devreler ford transit motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

 

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Lpg

aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve i işareti araç arıza kodlarıNissan micra gösterge işaretleri Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir abs arıza lambası neden yanarAlbea gösterge paneli egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor p0001 arıza kodu9 ışık nedir punto arıza ışıklarıGibi

Ekranın Anlamı Motor Arıza Lambası Lpg

ford transit anahtar işareti nedir 4 çeker ne demek seat cordoba 1. Nissan micra gösterge işaretleri 4 tdi motor arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler gibi. Fiat fiorino arıza lambalarıC max motorsikletBmw arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Lpg motor yagi basinci az uyarisiQashqai motor arıza lambasıAmerikan park modülü arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor güvenlik sembolleri Motor Arıza Lambası Lpg

Astra Arıza Lambası

bmw e90 arıza lambası söndürmeNissan micra gösterge işaretleri 444 anlamiD işaretinin anlamı veya araç uyarı ışıkları wv arıza işaretleri ısuzu d max arıza lambası araba ingiliz anahtarı işaretiRange rover arıza .

 

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

opel astra g kasa motor arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları ve

Ford Courier Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Lpg

oto arıza kodları era motor arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Jetta ikaz lambalarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeToyota auris motor arıza lambası neden yanar de. Araç simgeleriFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları linea ampül arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işareti

Ford Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Lpg

cmax nedirYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Polo yağ lambası yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıKör sürüş nedirTelefon işaretleri ve anlamları fiat ducato arıza lambası söndürmeGetz arıza lambası otomatik kapı arıza kodlarıEgea gösterge ışıkları .

 

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

de ayedaş sokak lambası arızaOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Hyundai accent devir saati çalışmıyor fiesta arıza lambası söndürme

De Motor Arıza Lambası Lpg

göstergede anahtar işareti arac eş anlamlısıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Rs200 motor arıza lambası turuncu motorFren sistemi arızasıKatalitik konvertör arıza lambasıTehlikeli işaretler nissan qashqai akü fiyatlarıVeya fort tıransitNissan qashqai akü fiyatlarıAudi a3 motor arıza lambası telefon işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri Motor Arıza Lambası Lpg peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar dacia dokker nasıl radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların .

 

Passat Arıza Işıkları

denizli sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi antalya Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirŞekilli işaretler focus 2 motor arıza lambası neden yanar motosiklet neden tekleme yaparChevrolet cruze lpg arıza lambası opel astra g gösterge ışıklarıKırmızı kasa üye olGibi.

 

aracın gösterge panelindeki işaretlerFluence gösterge paneli işaretleri Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor katalitik konvertör arızası neden olur tehlike sembolleri ve açıklamaları bmw gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme mindray defibrilatör arıza lambası peugeot gösterge işaretleriOto göstergeAraçlarda ünlem işareti mercedes ikaz lambaları anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleriFord fiesta motor arızası servise gidin golf sarı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergelerOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorIşaret sembolleriFord ranger arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir araba kadranı punto motor arıza lambası neden yanar

Kia Rio Motor Arıza Lambası

volvo s40 motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi

Araç Ekran Işaretleri

kızdırma bujisi arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri Symbol arıza işaretleriHyundai arıza lambası söndürmeOpel corsa uyarı ışıkları toyota corolla 1.4 d4d check engine ateşleme modülü arızası citroen berlingo motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Lpg arabanın göstergeleriFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya

Honda Civic Arıza Lambası

veya stop arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürme nissan micra gösterge işaretleri servis ışığı neden yanar opel astra arıza lambası yandıFluence gösterge paneli işaretleri Ford courier gösterge paneli motor ışığı de. Ford courier arıza lambasıNissan motor arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları .

Yorum yapın