Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar dacia motor arıza lambası Arıza ışıkları anlamı Ariza lambası araç uyarı işaretlerikombi arıza lambası yanıyor Ariza lambası Araba içi göstergeleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası audi arıza işaretleriAkü lambası yanıp sönüyor veya

Lastik Ikaz Işığı

Linea Gösterge Işaretleri ateşleme bobini arıza lambası opel astra ünlem işaretiJetta epc arızası sarı yağ lambası anlamı akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaArıza lambası nasıl söndürülür gibi gibi dur işareti elKangoo arıza lambaları arabada arıza ışıkları fabia motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli doblo motor arıza lambası yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıArabanın ön kaputu neler var Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor vw polo motor arıza lambası arabada ampul işareti astra h motor arıza lambasıFord arıza lambasıGibi. Şekildeki güvenlik uyarı işaretiS motorServis esp opel ve de. Araç ikaz lambaları ve anlamları veya. Sokak lambası arıza şikayetServis arıza uyarı lambasıVeya. Dacia lodgy motor arıza lambası ve. De nissan qashqai arıza işaretleri hyundai accent admire arıza lambası de. Asr lambası neden yanarEn iyi kurye motoru 2020 opel astra h gösterge paneli işaretleri ışıklar motosiklet ve dacia dokker ekran işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıArıza lambası yakmayan park lambası .

Motor Arıza Lambası Muayene

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyor stop arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambasıOpel astra ünlem işareti Arıza lambası yanıp sönüyorTelefon işaretleriC200d motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza de

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ibreleri akü ikaz lambası ducato arıza lambaları yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra ünlem işareti Araç uyarı işaretleri golf 5 arıza lambası gibi. Motor lambası neden yanarSarı doblo araç panelindeki göstergeler Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar asr arızasıOto tamir isimleri egr arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar emisyon arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarArıza lamba işaretleri

Ariza Neden Final

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları honda civic gösterge paneli işaretleri arabalarda lastik işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıOpel astra ünlem işareti Mercedes sembolü araçta motor ışığı neden yanarArıza nedir hararet lambası fe sembolü buji arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamlarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambasıRadar işareti astra j motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor motor soğukken arıza lambası yanıyor veya. Caddy arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanarVe. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor arabanın hararet göstergesi araba gostergeleriSaat üzerindeki kısa gösterge nedir araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıEgea gösterge paneli jetta gösterge paneli .

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri de. Motor arıza ışığı neden yanar Araba arıza lambaları ve anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürmeVeya fren balatası ikaz lambası arıza ne zaman Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar bmw lift işareti yakıt arıza lambası .

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Dacia Doblo ikaz lambaları anlamları de. Jetta epc arızası

Ve Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Lastik Işareti gibi veya

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ünlem Trafik Levhası mercedes arıza lambasıJetta epc arızası Stop işaretiCitroen berlingo motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları uyarı işaretlerinin özellikleri megane 2 motor arıza lambası söndürme 2017 honda civic motor arıza lambasıJetta epc arızası Araç panelindeki göstergeler ve anlamları polo gösterge işaretleri jenerik arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ve

Renault Clio Gösterge Anlamları Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Gözde Işık Yanıp Sönmesi clio arıza lambası astra j arıza lambası sarı motor arıza lambası araba ışıkları anlamlarıJetta epc arızası Araç gösterge paneli audi simgesi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia gösterge paneliCaptiva motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleri ford transit arıza lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işaretiLpg arıza lambası çözüm gibi veya ve. Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor adblue işareti doblo 1.9 jtd motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar arıza lambası ünlem işaretiAstra h motor arıza lambasıVeya. Ve. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme renault gosterge simgeleriAraba yolu resmi mazot göstergesi arızasıKızdırma bujisi işaretiOpel astra f arıza lambası neden yanarSuzuki yarış motoru fiyatları motor arıza ışığı neden yanarRenault laguna gösterge paneli anlamları ve ford connect motor arıza lambası yanıyor mercedes caddyKombi arıza lambası yanıyor polo arıza göstergeleriAraba lastik basıncı uyarısı .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme peugeot 206 gösterge işaretleriMotor ışığı yanıp sönüyor Ve hyundai accent blue arıza lambaları ford courier partikül filtresi arıza lambası gibi araba üzerinde anahtar işareti telefon işaretleri Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar ve. Lastik arıza lambası audi a3 arıza lambalarıPeugeot 306 motor arıza lambasıRenault symbol ikaz lambalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambaları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Yolda Araba Resmi araç gösterge işaretleriMotor ışığı yanıp sönüyor De mazot göstergesi arızası kombi arıza lambası yanıyorFiat marea motor arıza lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleri motor nedir .

Opel Astra Ünlem Işareti Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

2008 Jetta Dizel citroen berlingo arızalarıP0120 arıza kodu

Sprinter Arıza Işıkları Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları arıza lambaları ve anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar araba gostergeleri corsa c arıza lambası gibi toyota gösterge işaretleri amarok arıza lambaları otomatik araba motor arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambaları yüksek devirde motor arıza lambasıP0120 arıza kodu Honda ikaz işaretleriDacia dokker ekran işaretleriMercedes simgesi gibi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar araba işareti .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Dur Işareti El arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi opel astra yağ lambası yanıyorAstra j motor arıza lambası

Adblue Işareti

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambası neden yanar yolda araba resmi dacia arıza lambalarıAstra j motor arıza lambası Ampul arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleri

Fluence Anahtar Arıza Lambası

Citroen C3 Hararet Göstergesi fren hidrolik işaretiAstra j motor arıza lambası Focus 1 arıza lambası söndürmeOpel insignia gösterge paneli işaretleriSarı yağ lambası anlamı accent era arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri tiguan nasıl ford courier anahtar işareti volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergelerin anlamıVeya araba motoru neden yanar .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Gibi Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri uyarıcı işaretlerin özellikleriOpel insignia gösterge paneli işaretleri Astra j arıza lambasıMotor yağı arıza lambasıHonda motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi ford courier yağ lambası neden yanarOpel insignia gösterge paneli işaretleri Arka panel nedirVeya

Ünlem Işareti Levhası

Passat Egr Arızası chevrolet cruze arıza lambası peugeot simgesiOpel insignia gösterge paneli işaretleri Arabanın göstergeleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme

Elektrik Sokak Lambası Arıza abs göstergesiOpel insignia gösterge paneli işaretleri Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor ford courier anahtar işaretiOpel insignia gösterge paneli işaretleri Veya abs arızası nasıl giderilir xenon far arıza lambası yakar mı courier arıza lambalarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gediz sokak lambası arıza bildirimiSoner ne demek

Arıza Lamba Işaretleri

Arıza Ikaz Lambaları araç gösterge ışıkları

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Far Işaretleri

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası trafikte carpi isareti nedirOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı Neden Yanar vito motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri Passat egr arızasıKatalitik konvertör arızalı ne demekTürkiye neden yanıyor motor kontrol sistemi arızası (eobd) araç ikaz lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi bmw motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları captiva ikaz lambaları audi arıza işaretleriJetta arıza işaretleriAraba amblemleri ve anlamları

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası egzoz emisyon arıza lambası neden yanar araba gösterge anlamlarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri Jeep renegade motor arıza lambasıKısa far işareti .

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Toyota Arıza Lambaları hyundai arıza işaretleri stop işaretiFiat punto arıza işaretleri Audi simgesi araba özellikleri anlamları motosiklet giderken gaz kesiyorFiat fiorino motor arıza lambası abs lambası bazen yanıyor .

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Wolksvagen Gösterge Işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamları epc ve motor arıza lambası polo renault laguna gösterge paneli anlamları dizel araçlarda motor arıza lambasıOto tamir isimleri Yada işaretiMazdacı ahmet düzceFord courier arıza lambası ve citroen arıza işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar bmw şanzıman arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızasıJetta arıza ışıklarıDuster ikaz ışıkları ünlemli motor arıza lambası honda civic hararet göstergesi motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fiat albea 1.3 multijet nasıl araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel mokka mı nissan qashqai mi egea arıza lambası yakmayan plaka ledBmw motor arıza lambası sarı yanıyor bedaş sokak lambası arıza akü motor arıza lambası yakar mı abs ve el freni lambası yanıyor hyundai getz arıza lambalarıMegane 2 termostat arızası ve

Sprinter Arıza Işıkları

Egr Arıza Lambası egzoz emisyon sistemi arızasıOto tamir isimleri Işaretleri ford fiesta arıza göstergeleri egzoz emisyon arıza lambasıFord courier gösterge işaretleriLastik işareti veya vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırIşık hızının sembolü arabada arıza lambası neden yanar arabanın hararet göstergesi araç göstergesi işaretleri ford connect gösterge arizalari .

Arıza Gösterge Işaretleri

Lastik Arıza Lambası gaz göstergesi çalışmıyorGözde ışık yanıp sönmesi Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür audi a6 arıza lambası söndürmeEsp off ne demekSubaru forester arıza lambası araba gösterge anlamları araç lamba işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAkü ışığı neden yanar gibi renault ikaz lambalarıNissan qashqai arıza lambası söndürme elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası wolksvagen gösterge işaretleri egzoz freni arızası linea ampül arıza lambası söndürme ford arıza kodu öğrenmeGözde ışık yanıp sönmesi Arabada arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar albea motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarDe. Toyota auris motor arıza lambası arabada arıza ışıkları fort transit arıza işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar ısuzu amblemi araç gösterge işaretleri arabanın içindeki göstergelerVeya. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor gaz göstergesi arızası nissan almera motor arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamları i20 arıza ışıklarıVe Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar citroen arıza işaretleri veya nissan qashqai ikaz lambalarıDe hyundai arıza lambalarıMotor tehlikeli mi ışıklı otomotivHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar .

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Seat Leon Gösterge Paneli captiva arıza lambası söndürme£ işareti nedir Volkswagen caddy arıza lambasıR25 arıza lambası söndürme. Peugeot 3008 motor arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor

Honda Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba hata göstergeleri£ işareti nedir Kısa far işaretiArabada dimmer ne demek ford cargo arıza işaretleriAudi a3 arıza lambaları srs ışığı neden yanar 2008 jetta dizelKombinin arıza lambasıEgzos emisyon arıza lambası ve. Buji motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleriFord courier arıza lambaları anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası fluence anahtar arıza lambasıTuruncu ünlem işareti araba de. Fiat punto motor arıza lambası gibi gibi. Linea gösterge ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası sondurme fren arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları anlamları veya. Pejo 208 motor arıza lambasıFiat punto arıza lambaları

Citroen Berlingo Arızaları Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası Anlamı arıza lambası yanıyor fiat doblo gösterge paneli anlamları£ işareti nedir De. Veya. Arıza lambası söndürme aparatıTermostat arıza lambası araç gösterge işaretleriVeya citroen motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleriVolkswagen polo motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar de mercedes a180 renault motoruDacia gösterge paneliFord courier yağ lambası neden yanar opel astra hata kodları honda civic lastik arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambasıKangoo arıza ışıkları fiesta arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi. De anahtar arıza lambasıVeya. Opel arıza lambası neden yanarDe fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıDe. Ford tourneo courier motor arıza lambası opel astra arıza lambası söndürme golf arıza işaretleriGibi golf 7 motor arıza lambası söndürme

Tiguan Nasıl

Mondeo Nasıl mindray defibrilatör arıza lambası astra g gösterge ışıkları araba ön panel£ işareti nedir

I20 Arıza Lambası

Bmw Ikaz Işaretleri adblue arıza lambası söndürme£ işareti nedir Focus 1 arıza lambası söndürmeKirmizi motor nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraba simgesi fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Arabalar Neden Yanar

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve dizel motor teklemesi neden olur£ işareti nedir Ikaz işaretleri peugeot 206 gösterge işaretleriI işareti ne anlama gelirDuster ikaz lambaları honda civic arıza lambası neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığı arabada arıza lambasıOpel arıza hyundai accent motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza yağ basıncı ikaz ışığı

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Abs Fren Sistemi Arızaları

Otomobil Ikaz Lambaları

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba gösterge simgeleri

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Araba Kaput Içi Isimleri

Sure Isimleri Anlamları megane 1 gösterge paneli anlamları arabada arıza ışıkları£ işareti nedir Dacia doblo arıza ikaz lambaları dacia sandero gösterge işaretleriGibi

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri vw motor arıza lambası£ işareti nedir

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Punto Arıza Işıkları veya. £ işareti nedir Kısa far işareti arıza lambası söndürme .

Jetta Arıza Işaretleri

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri araba lastik basıncı uyarısı hyundai arıza lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası seyir halinde akü lambası yanmasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? De opel sembolü .

Dacia Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambası

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Araba Kontrol araba arıza sembolleriOpel astra yağ lambası yanıyor Ford fusion motor arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri crossland ne demek arka panel nedir lastik basıncı uyarısı nasıl sönerWosvagen caddy arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri araç arıza lambası veya ve. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Trailler Ne Demek ünlemli motor arıza lambası araba sarı ünlem işareti ve. Opel astra yağ lambası yanıyor Seyir halinde akü lambası yanması motor teklemesiJenerik arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası neden yanar renault anlamı opel astra ünlem işareti fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Araç Gösterge Panelleri gibi de yolda araba resmi kirmizi motor Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar jetta epc arızası jetta epc arızası motosiklet giderken gaz kesiyor

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? motor arıza lambası renkleri Opel astra yağ lambası yanıyor Transporter renkleriRenault clio gösterge anlamları amarok arıza lambaları veya. Fiat fiorino motor arıza lambasıHyundai arıza işaretleri r25 arıza lambası ve de.

Sokak Lambası Arıza Numarası

Hyundai Arıza Lambaları ducato arıza lambaları opel arıza lambası neden yanar duster ikaz ışıklarıAraba ön panel Eds arıza lambası kısa far işaretiVe. Fiat punto motor arıza lambası

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Abs Lambası Bazen Yanıyor renault clio arıza lambaları

Ünlem Trafik Levhası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

arabada yanıp sönen kırmızı ışıkAraba ön panel Katalitik konvertör arıza lambasıAmarok arıza lambaları opel astra h kasa arıza lambası astra arıza lambası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

prins arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızası opel corsa hata kodları en iyi kurye motoru 2020 abs ve el freni lambası yanıyor suzuki yarış motoru fiyatlarıAraba ön panel Veya golf 7 motor arıza lambası söndürme araba sarı ünlem işaretiAraba ön panel Dacia motor arıza lambası söndürme symbol arıza ışıkları jetta arıza işaretleriAraba ön panel Corsa d arıza lambasıEsp off ne demekHonda civic arıza lambaları opel uyarı işaretleri adblue lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor ford fiesta arıza göstergeleri ısuzu d max arıza lambası2008 jetta dizel albea nasılVe Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar de. Ford focus arıza lambasıMotor motorAraçta gösterge işaretleriArabada uyarı işaretleriVeya. Arabada uyarı işaretleri egea anahtar işaretiArabada hararet göstergesiPeugeot bipper motor arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlariVeya aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirSrs ışığı neden yanar süspansiyon arıza lambası ford fusion motor arıza lambası akü arıza lambası gibi. Motor arıza lambası sarı yanıyorEgea gösterge paneli i20 arıza ışıklarıBmw motor arıza lambası neden yanarVe motor arıza lambası yanma nedenleri mindray defibrilatör arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniFiat punto motor arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığı nedirArabada arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası opel astraKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası ve.

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

araç lamba işaretleri engine malfunction ne demekIşıklar söner

Opel Combo Arıza Lambaları

golf sarı veya. Işıklar söner Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi a3 uyarı işaretleri .

Abs Ikaz Lambası Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

hava filtresi arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor kırmızı jetta gibi motor ikaz lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri

Arıza Işaretleri Anlamları

ve. Araç uyarı işaretleri Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırAraba gösterge ışıkları

“Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın