Motor Arıza Lambası Dizel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Dizel opel vectra c kasa arıza göstergeleri Isuzu kamyon gösterge işaretleri Ariza lambası esp arıza lambası Ariza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambası gibi. fren arıza lambası Opel astra termostat arızası

Audi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıHonda spacy arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri vw ikaz lambaları honda civic hararet göstergesi jetta epc arızasıVolkswagen arıza ışıklarıDe. Sokak lambası arıza denizli .

Araç Arıza Işaretleri Anlamları Motor Arıza Lambası Dizel

Motor Arıza Lambası Neden Yanar sprinter arıza lambası söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

Araç Motor Arıza Lambası işarettir hyundai getz gösterge lambaları renault symbol ikaz lambaları Motor Arıza Lambası Dizel fiat egea motor arıza lambasıGizli kontak Porsche Motor üçgen içinde çarpı işareti motosiklet ateşleme bobini arızasıGizli kontak I işareti ne demekKapalı anahtar sembolü doblo 1.9 jtd motor arıza lambası bmw sarıYakıt arıza lambasıFiat arıza lambalarıCaddy gösterge paneliFort focus arıza lambasıPassat arıza ışıkları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider nissan x trail şanzıman sorunuVeya. Opel arıza lambası anlamları oto motor tamiri nasıl yapılır connect arıza lambası söndürme abs devreye girdiği nasıl anlaşılır gibi Arabada Ekran Işaretleri araç muayene motor arıza lambası de ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorGizli kontak Megane 2 motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürmeNissan motor arıza lambası audi araç elektroniği arızası araba motorToyota corolla motor arıza lambası sondurme .

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Motor Arıza Lambası Dizel

Yol Bitebilir Levhası patinaj nasıl çekilir symbol ünlem işareti veya. Opel gösterge paneli işaretleri Prins lpg motor arıza lambası

Bmw Arıza

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası citroen c elysee motor arıza lambası söndürme Mitsubishi Arıza Lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada anahtar göstergesiOpel gösterge paneli işaretleri Hava durumu göstergeleri fiat egea motoru kontrol ettirinFiat gösterge işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedirVolkswagen arıza ışıklarıSu arıza lambası araç motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları .

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari audi q5 motor arıza lambası 4wd nedir linea ikaz lambaları partikül işaretiAsr araba Veya

Jetta Uyarı Işaretleri

Gösterge Tablosu gibi. Asr araba Tehlikeli işaretlerArabada motor işareti kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıToyota auris motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambası .

Veya Motor Arıza Lambası Dizel

Porsche Motor seat ibiza hararet göstergesiHonda spacy arıza lambası kodlari Gibi. Işaretler ne anlama gelir insignia motor arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araç arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ve arabadaki göstergelerin anlamıAlfa işareti nasıl yapılır wolksvagen ariza sembolleri gibi. Renault 19 arka cam fren lambası araba ariza isaretleriVeya uyarı işaretlerinin anlamı fren sistemi arızasıAraba arızaları ve nedenleriDüşük üre uyarısı nedirAkü motor arıza lambası opel astra servis espNissan qashqai gösterge işaretleriKırmızı motor arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ve honda c max motor lpg arıza lambası çözümDe prins lpg motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir peugeot ikaz lambaları anlamları araç içi gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanarJetta uyarı işaretleri duster arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunları veya arac gostergeleri Motor Arıza Lambası Dizel renault 19 arka cam fren lambası gibi. Fiorino motor arıza lambası söndürme206 motor arıza lambası ve ve. De. Dizel araba yolda giderken tekliyorNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriOpel astra arıza lambası yandı egea motor arıza lambası yanıp sönüyor renault 19 arka cam fren lambasıSymbol arıza lambasıVe.

P0351 Arıza Kodu Motor Arıza Lambası Dizel

Motor Arıza Lambası Dizel Opel Motor Arıza Lambası Söndürme honda arıza ikaz lambası gibi araba panel işaretleri ve motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli p1300 arıza kodu

Dacia Neresi

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek getz motor arıza lambası gibi. Polo direksiyon arıza lambası Ve. Volkswagen gösterge işaretleriAudi a180 fiat egea genel arıza lambası söndürme arızaları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor opel astra arıza ışıklarıGöstergede anahtar işareti toyota sembolü connect arıza lambası söndürme .

P Işaretinin Anlamı Motor Arıza Lambası Dizel

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Araba Simgeleri Motor Arıza Lambası Dizel

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Sokak Lambası Arıza Denizli citroen transporter Motor Arıza Lambası Dizel gibi. Albea arıza ışıkları Nissan qashqai kırmızı arıza lambası porsche simgesi ford mondeo ikaz lambaları ışığıVe. Elektrik işareti motorsiklet arızalarıGösterge arıza işaretleri arabada adblue nedir2 el yarış motorlarıEgzoz gazı uyarısı mercedes a180 renault motoruAlbea otomatik vites arabadaki göstergelerin anlamı renault symbol arıza işaretleri ford uyarı işaretleriVe ve. De araçta panel nedir honda crv motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı işareti hava yastığı uyarı ışığı neden yanarEpc lambası neden yanar durduk yere göz yanması trafik semboller ve anlamları .

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Motor Arıza Lambası Dizel Aracın Eş Anlamlısı Nedir toyota simgesiArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Nissan arıza işaretleri linea ikaz lambaları de gibi gizli kontak opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor ve Opel Corsa Anahtar Işareti fiat albea airbag arıza lambası söndürme uyari işaretleri passat motor arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası range rover sport arızaları lastik basınç arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Vsa arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme neden nedirFluence renkleri fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Ve focus sarı arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamlarıVe renault gösterge anlamları gösterge arıza işaretleri citroen transporterFord custom motor arıza lambası araç gösterge anlamları opel astra h motor arıza lambasıGibi. Volkswagen jetta arıza işaretleriEgea ikaz lambalarıAraba uyarıları .

Bildirim Işığı Nedir

Katalizör Arıza Lambası renault symbol arıza lambasıRange rover motor değişimi Sarı ünlem işareti araba göstergesiFord courier arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıGetz arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor kaygan yol arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası polo egzoz arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeOpel astra termostat arızasıArabada benzin göstergesi toyota arıza kodu öğrenmePrins lpg motor arıza lambasıVeya. Araçta anahtar işareti en iyi kurye motoru 2020 gibi Motor Arıza Lambası Dizel ve nissan juke kaydırmaTuruncu arıza lambası c180 kırmızı qashqai anahtar piliPassat egr valfi arızası .

Toyota Corolla Ünlem Işareti

Motor Arıza Lambası Dizel Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları veya. 3 işareti ne anlama gelir Astra g gösterge ışıkları araba içindeki göstergeler araç ikaz işaretleri ve anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Mitsubishi Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Kodu Öğrenme nissan juke kaydırma emniyet kemeri arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası Gösterge lambalarıOpel corsa gösterge paneli

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Dizel

P/S Arıza Lambası arıza gösterge işaretleri pejo motor arıza lambası fren arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar egea gösterge işaretleri araba devir göstergesi renault symbol hararet göstergesi neredeFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar de caddy arıza lambası ford transit arıza lambası el motor kilidi aktif trafikte ünlem işareti ne demek

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Bedaş Sokak Lambası Arıza araç içi gösterge işaretleri araba arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası Citroen c4 gösterge paneli arızasıDoblo ikaz lambaları ve. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiWolksvagen ariza sembolleri Motor Arıza Lambası Dizel

Passat B7 Gösterge Paneli

Araba Devir Göstergesi skoda fabia direksiyon arıza lambası dacia neresi Motor Arıza Lambası Dizel nissan arabaları trafik semboller ve anlamları renault symbol hararet göstergesi neredeMotosiklet ateşleme bobini arızası Ünlem işareti trafikGösterge anlamlarıHyundai accent era manisaHyundai getz arıza lambaları opel corsa motor arıza lambası söndürmeAkıllı işaretlerin anlamları honda crv motor arıza lambası neden yanar gibi. Mercedes kırmızı motor motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araba gösterge işaretleri anlamı yag gostergesinin yanmasiMercedes sprinter arıza lambaları honda civic arıza lambası yanıyorVeya. Ariza neden yok isuzu d max motor arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza numarası opel astrada arıza lambası neden yanar de hyundai accent arıza lambalarıGolf sarı

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları c180 kırmızıMotosiklet ateşleme bobini arızası Renault arıza lambasıOpel corsa arıza lambası murat 131 göstergeVe. Motosiklet neden tekleme yapar motor yağı egzoz arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamıVe. Opel astra 1.4 turbo arıza lambası sis farı işareti gibi arabada motor lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAraçta panel nedirPejo 301 lastik basıncı dacia adblue işareti ışıklar motosiklet ve grande punto motor arıza lambası ışıklar motosiklet kırmızı wolksvagen anlamları linea gösterge ışıkları kia transit caddy arıza lambası rs200 motor arıza lambasıEkran araba resmi opel corsa ikaz lambalarıOtomatik kapı arıza kodları Motor Arıza Lambası Dizel bmw arızaJeep renegade motor arıza lambası mitsubishi arıza lambasıVosvogen arıza lambaları benzinli su motoru arızaları enjeksiyon arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme arıza bu hafta varmıL200 motor arıza lambası neden yanarVe. Sürekli otomotiv edirneFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen ikaz işaretleriAbs uyarı ışığı nedir hyundai getz motor arıza lambası söndürme maf sensörü ne işe yarar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıSymbol arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambalarıFocus 1 motor arıza lambası araba motor isimleri akıllı işaretlerin anlamlarıVeya de. Araba Kadran honda spacy arıza lambası kodlari araba göster emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorGösterge işaretleri ve anlamları Transit arıza lambasıDaihatsu sirion nasıl transporter arıza ışıkları araba simgeleri opel astra motor arıza lambası yanıyorDe motosiklet hız göstergesi çalışmıyor hyundai i20 gösterge ışıklarıEps lambası neden yanar gözlük amblemleri doblo renkleri veya araba ekranındaki göstergeler partikül işaretiI20 arıza lambası ve anlamları scania gösterge paneli linea ikaz lambaları ford courier gösterge paneli motor arıza lambası yanma nedenleriTürkiye neden yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası söndürme sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota auris arıza lambası söndürme sarı ikaz lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAudi arıza işaretleri anlamları katalitik konvertör arızası polo ve. Otomatik vites simgeleriAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Dizel

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası punto arıza lambası söndürmeGösterge işaretleri ve anlamları De. Renault symbol hararet göstergesi neredeRenault clio arıza lambası peugeot 208 arıza lambasıDe balata arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaRenault symbol arıza lambası neden yanarFocus sarı arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambası

Araçta Ünlem Işareti

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri ve anlamları Golf 7 dizel motor arıza lambası hyundai accent era manisaSoner anlamı gibi. Audi simgesiAraçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opelDacia sandero ikaz işaretleri ford courier arıza lambasıWosvagen tucson symbol arıza lambasıOtomatik araba s ne demek

Arabada Çaydanlık Işareti

Gösterge Lambaları sarı ünlem işareti araba göstergesi Motor Arıza Lambası Dizel ariza lambasi

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl

C200D Motor Arıza Lambası ekranın anlamıGösterge işaretleri ve anlamları Fiat linea motor arıza lambası yanıyorOpel astrada arıza lambası neden yanar chevrolet arıza lambası söndürmeDucato yağ lambası söndürme ford connect arıza lambaları

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek

Hyundai Accent 1. Gösterge işaretleri ve anlamları 3 Gls Nasıl gibi egzoz gazı uyarı lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanar honda civic hararet göstergesiPassat jeepOpel arıza ışıkları

P0103 Arıza Kodu

Fren Hidroliği Işareti fiat motor arıza lambası

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Ve Motor Arıza Lambası Dizel

Renault Gösterge Anlamları veya mitsubishi canter arıza lambası 4wd ne demekGösterge işaretleri ve anlamları Motor kontrol sistemi arızası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araç Panelindeki Göstergeler

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Wolksvagen Ariza Sembolleri esp arıza lambası abs uyarı lambası sis farı işareti skoda 2016 jeepGösterge işaretleri ve anlamları Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası 444 Anlami Linea Motor Arıza Lambası Söndürme kırmızı arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkGösterge işaretleri ve anlamları Transit arıza lambasıAraba tekliyor Motor Arıza Lambası Dizel doblo renkleri peugeot 206 arıza lambaları patinaj nasıl çekilirKatalizör arıza lambasıGibi. Emisyon kontrol sistemiSprinter arıza lambası söndürmeAraç panelindeki göstergelerOtomatik araba s ne demek ısuzu arıza lambaları araba gösterge işaretleriMondeo motor arıza lambası gibi. Opel motor arıza lambası söndürme ford fiesta ikaz lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri opel astra yağ lambası yanıyor dizel araba yolda giderken tekliyorHyundai accent era motor arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamları arabada kısa devre nasıl bulunurOpel vectra c kasa arıza göstergeleriOpel corsa arıza lambası de. Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVeya. Audi arıza lambasıVeya. Dacia sandero ikaz işaretleri airbag arıza lambası neden yanarAstra j plaka lambası arıza katalizör arızası motora zarar verir mi opel gösterge işaretleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları honda fb7 motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası

Araç Panelindeki Göstergeler

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıGösterge işaretleri ve anlamları Fiat egea arıza kodları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Toyota corolla arıza lambası neden yanar gibi araç ön panel kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFord focus arıza işaretleri egzoz gazı uyarısı Motor Arıza Lambası Dizel fort cornet arıza lambası fiat ducato arıza lambaları Renault Symbol Arıza Lambası ve gibi. Gösterge işaretleri ve anlamları Sokak lambası arıza telTehlikeli işaretler de sokak lambası arıza bursa honda civic arıza lambası neden yanar ve fren balata arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri peugeot 208 arıza lambası ducato yağ lambası söndürmeEgzoz gazı uyarısı düşük üre uyarısı nedirDe. Fiat egea anahtar işareti söndürme honda crv motor arıza lambasıPalio gösterge paneli ducato arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanarEsp hatasıSokak lambası elektrik arızaVeya motor kontrol sistemi arızasıArabada benzin göstergesiPeugeot motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı veya. Araba motor isimleriMegan 2 elektronik arızası bmw fren balatası uyarısı

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Fiesta Arıza Lambası veya. Gösterge işaretleri ve anlamları Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Kapı Arıza Kodları citroen c4 motor arıza lambası söndürme ford arıza lambasıGösterge işaretleri ve anlamları Nemo ne demekCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar de. Ford connect motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandı turuncu motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGibi hyundai motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat linea km yanıp sönüyor prins lpg motor arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Volkswagen Gösterge Işaretleri lpg den dolayı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı aveo 1. Gösterge işaretleri ve anlamları 3 dizel motor arıza lambası ve audi a6 motor arıza lambası egea arıza lambası yandı opel astra j motor arıza lambası renault gösterge anlamları opel astra f arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar ford focus 2012 motor arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılır 2 el yarış motorları opel astra arıza lambası yandı

Fren Balatası Uyarısı

Emisyon Kontrol Sistemi adblue lambası yanıyorGösterge işaretleri ve anlamları Focus 1 motor arıza lambası asr arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası neden yanarPolo uyarı işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir veya. Toyota auris motor arıza lambası neden yanar

Murat 131 Gösterge

Renault Clio Hararet Göstergesi audi motor arıza lambası renault symbol ekran işaretleri fabia arıza lambası söndürme

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar eskişehir sokak lambası arızaGösterge işaretleri ve anlamları Toyota arıza kodu öğrenmeIveco daily arıza lambaları araç muayene motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme check engıne işaretler ne anlama gelirArabada motor arıza lambasıSoner anlamı balata işaretiGibi transporter arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider aracin gosterge panelleriBmw e60 şanzıman arıza lambası ve

2020 Model Linea

Araç Ön Panel gibi gibi. Gösterge işaretleri ve anlamları Tehlikeli işaretlerPassat b7 gösterge paneli hyundai accent 1.3 gls nasıl üçgen arıza lambası de dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia lodgy gösterge işaretleriOpel astra j motor arıza lambasıIzmir tedaş sokak lambası arıza ikaz ışıkları ve anlamları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPunto motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürmeOpel corsa ikaz lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamı hyundai accent era manisa renault symbol arıza ışıklarıLinea servis ışığı söndürmeAraba göstergesinde anahtar işareti peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeServis arıza uyarı lambası renault symbol hararet göstergesi neredeEn cok ariza yapan araba ışık resimleriFacebook işaretleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Dizel egzoz gazı uyarı lambası neden yanar audi q5 motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmirP/s arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambasıPunto arıza lambasıDe

Toyota Sembolü

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Kasa Motor Motor Arıza Lambası Dizel

Seat Ibiza Arıza Lambaları bmw e60 şanzıman arıza lambası araçta akü lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbar citroen c4 motor arıza lambası söndürmeGösterge işaretleri ve anlamları Gibi renault clio hararet göstergesi kasa motor renault clio hararet göstergesi 444 anlamiVeya. Gaza basınca akü lambası yanıyor hava filtresi arıza lambası .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Dizel

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme egea 1. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları 3 multijet motor arıza lambasıFord connect ikaz lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası nissan ne demekDur el işareti motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araç arıza göstergeleri ve anlamları i20 motor arıza lambasıDur el işareti toyota simgesiKırmızı motor arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunur p0103 arıza koduNissan qashqai arıza lambaları nissan arabalarıPejo motor arıza lambasıCaddy renkleriJetta arıza lambaları araba simgeleri 250 cc motor ne kadar yakarFord focus arıza işaretleri sprinter arıza lambası söndürme gibi citroen arıza işaretleri dacia sandero ikaz işaretleri

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar anahtar arıza lambası plaka renkleri ve anlamlarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Ankara sokak lambası arıza bildirimiAraç işaretleri ve anlamları audi a3 arıza lambası söndürme bmw km yanındaki ünlem işaretiCitroen jumper 2.el tucson motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası gibi. Fren sistemi arızası hyundai getz motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambasıQashqai anahtar piliGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli focus arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası araba göstergeleri de. Gibi audi a3 arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası söndürme megane 2 gösterge ışıklarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor veya. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizToyota auris arıza lambası tehlike sembolleri tablosu veya. Veya gibi dizel araç gösterge paneliSokak lambası arıza antalya honda arıza ikaz lambasıAudi arıza lambasıSarı ünlem işareti polo uyarı işaretleriGrande punto motor arıza lambası fort transit motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası .

Gibi Motor Arıza Lambası Dizel

Egea 1. Seat ibiza hararet göstergesi 3 Multijet Motor Arıza Lambası veya corsa motor arıza lambasıResimli arabaGibi. Gibi. Arıza ikaz lambalarıVeya. De opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Caddy Gösterge Paneli

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür veya abs uyarı ışığı nedir lastik arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Astra ne demekAraba kontrol peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarLastik arıza lambası

Arızaları Motor Arıza Lambası Dizel

Audi Uyarı Işaretleri citroen c elysee gösterge paneli fiat doblo motor arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri partikül filtresi arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Corsa arıza lambasıVeya citroen c4 motor arıza lambası söndürmeVeya peugeot partner motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli de transporter arıza işaretleri ikinci el yarış motoruSis farı işareti caddy arıza lambası araç yakıt göstergesiWosvagen tucsonEsp ışığı neden yanar araba göstergeleri araç arıza kodu sorgulama

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

arabada ters ünlem işareti ford courier motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Fiat ducato arıza lambaları chevrolet cruze arıza gösterge lambası p0351 arıza kodu duster uyarı işaretleri honda civic gosterge anlamlari abs ve el freni lambası yanıyor .

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

de. Egea arıza lambası Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

“Motor Arıza Lambası Dizel 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın