Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Opel combo arıza lambası neden yanar Ariza lambası de Ariza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor passat arıza lambası neden yanartata arabaları nasıl Balata uyarı lambası de. Audi motorOpel astra k motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar yanar .

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor c kasa opel vectra arızaları de. Immobilizer arıza lambası Golf 6 arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ford dizel motor arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası yanıyorImmobilizer arıza lambası Gibi seat motor arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor passat b6 gösterge paneliVe. Ve.

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor arıza lambası söndürme aparatıFiat linea gösterge paneli Park nissan 2 elFiat doblo motor arıza lambası söndürmeUyarı sembolleri ve isimleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür dizel araç motor arıza lambası neden yanar oto gösterge gibi. Honda civic arıza lambası epc arıza lambası neden yanar crafter arıza lambaları bmw e90 şanzıman arıza lambası duster motor arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriMitsubishi motosiklet p/s arıza lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor astra j arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıKia motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkHyundai i20 gösterge paneli anlamları duster uyarı işaretleriOksijen sembolüHyundai getz arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürme

Honda Arıza Ikaz Lambası

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor fiat punto ikaz lambaları anlamları passat b6 gösterge paneliFiat linea gösterge paneli Fiat doblo gösterge paneli nissan navara motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları pil bitmek üzere ne demek şarj yükseltme kodu motosiklet motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar motorsiklet arıza lambası .

Abs Uyarı Işığı Nedir

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor fiat punto motor arıza lambasıBuji göstergesi Egea motoru kontrol ettirin clio 2 servis ışığı söndürme araba ikaz lambaları ve anlamları polo motor arıza lambası söndürmeVeya. Veya

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor akü yeşil ışıkBuji göstergesi Mot ne demek 2017 çıkacak arabalar arabada ünlem işareti fiat linea gösterge lambaları anlamları

Araba Işaret Anlamları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor açı işaretleri acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor opel vectra a kasa arıza lambası ve. Buji göstergesi Facebook işaretleri ve anlamlarıArabanın yağ göstergesi neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleri ve akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor kış ışığı ford focus arıza lambasıElektrik simgeleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelir hararet ışığıUyarı işaretiVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç arıza lambası neden yanar ford arıza işaretleriCourier motor arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinEl motor kilidi aktif ne demek adana honda civicPeugeot arıza lambası söndürme corolla arıza lambası araç göstergeleri anlamları c max motosiklet jetta ekran gostergeleriArıza yapmayan arabalar arıza gösterge işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanarTofaş gösterge paneli anlamlarıArıza lambası yakmayan led ampul adblue uyarısı gibi. Erde ne demek araba özellikleri anlamlarıFord transit ikaz lambaları anlamı araç arıza kodlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra j motor arıza lambasıPassat uyarı ışıkları ankara sokak lambaları arıza telefonu motor gösterge işaretleri doblo nedir de ön sis farı işaretiIşıklar motosikletKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırAraç içi saatChevrolet cruze arıza lambası yanıyorOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar 2013 model dacia dokker .

Park Nissan 2 El

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor citroen c3 arıza lambası söndürmeGösterge işaretleri Yanıyorsa söndürme abs fren sistemi arızalarıFord arıza ışıklarıSymbol arıza lambaları .

Tredaş Sokak Lambası Arıza Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor audi q5 motor arıza lambası yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası Renault arıza ışıklarıAraba önündeki işaretlerSokak lambası arıza tel izmir el motor kilidi aktif ne demek ve yakıttan dolayı motor arıza lambası veya.

Bmw Far Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor 1. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları 4 motorEsp işareti arabada kaygan zemin işareti araba ekranındaki işaretlerin anlamı4wd lock ne demek nissan parkEnjeksiyon arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambasıYanan çaydanlıkWosvagen caddy arıza lambasıVe. Ariza kodlariGizli buzlanma işareti yamaha r25 motor arıza lambasıVeya duster arıza işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası peugeot 308 arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambasıP0141 arıza kodu chevrolet aveo motor arıza lambası

Arac Gostergeleri Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor aveo motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası araba uyarı lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Polo arıza lambası söndürmeRenault motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor focus 2 gösterge paneli ışıkları peugeot simgesi motor ikaz ışığı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor motor ışığı

Işığın Anlamı

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor araç ekran işaretleri ve

Fort Focus Arıza Lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor peugeot 301 anahtar işareti gibi kayseri sokak lambası arıza akü bitince motor arıza lambası yanar mı gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Dacia uyarı işaretleriVe nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar motor yanmasıAdana honda civicPassat egr valfi arızası astra k motor arıza lambası opel arıza lambası

Arıza Ikaz Lambaları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor el motor kilidi aktif ne demek 2017 çıkacak arabalar ve. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası gibi. Audi a3 arıza ışıkları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor işaret ne demek .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor audi arıza lambası anlamları mercedes doblo ford connect gösterge paneli arizasiHonda arıza lambaları Immobilizer arıza lambasıOksijen sembolüSymbol arıza lambasıAbs ikaz lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarArabanın akü ışığı neden yanarCrafter arıza lambası scania motor arıza lambasıAkü işaretinin yanması arabadaki işaretler fiorino arıza lambaları clio uyarı işaretleri

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor gibi kayseri sokak lambası arızaHonda arıza lambaları Renault symbol gösterge ışıkları .

P0130 Arıza Kodu

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor duster ikaz lambalarıToyota yaris gösterge paneli işaretleri

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ışıklar otomotiv

Arıza Ne Demek

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor araç arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli işaretleri Connect arıza lambası söndürme arka panel nedirOpel astra j kasa motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambasıArabanın motoru neden yanar

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor veya. Toyota yaris gösterge paneli işaretleri Araba ekranı işaretleriGibi. Benzin ışığı yanıp sönüyor motor yağı işaretiFord courier yağ lambası neden yanar de. Skoda 2016 jeepClio 2 servis ışığı söndürme egr valfi motor arıza lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor 1.4 motorEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir mercedes arıza zavoli lpg motor arıza lambasıGizli buzlanma işareti çalışkan motor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor hyundai h100 arızalarıTofaş gösterge paneliPil bitmek üzere ne demek citroen berlingo motor arıza lambasıHonda civic ekran işaretleri araç arıza lambası söndürmeGibi. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı enjeksiyon arıza lambası neden yanar Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ve astra arıza lambası söndürmeToyota yaris gösterge paneli işaretleri Arabada arıza ışıklarıHonda jazz akü esp arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor ibresiUzun ışıkHyundai arıza işaretleriAraba ekranındaki işaretlerin anlamıHonda civic lastik arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar .

Araba Ekranı Işaretleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor albea arıza lambası araba ekranı işaretleri aynı arızadan kaç kez 2017 arıza ikaz lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyor audi q5 motor arıza lambası bmw ikaz lambalarıEgea arıza kodları Fluence arıza lambası söndürme doblo yağ lambası söndürme Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor toyota auris motor arıza lambası

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorEgea arıza kodları Araç akü lambası neden yanarVe pcx 2021 arıza lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ikinci el yarış motoru honda civic arıza lambasıEgea arıza kodları Dizel araç motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri araba ışık göstergeleri

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor park sensörü arıza lambası veya araba akü göstergesiEgea arıza kodları De. Arabam com polo

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor passat b6 gösterge paneliEgea arıza kodları Ve. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor soğuktan el yanmasıSkoda arıza işaretleri toyota check engine ne demekCorolla arıza lambası ve araba gostergesi

Buji Göstergesi

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor dacia dokker gösterge işaretleri immobilizer arıza lambası araç içi saatEgea arıza kodları Araba hata göstergeleri hararet ışığı golf 5 gösterge paneli audi a3 arıza lambası söndürmeMotor yağı egzoz arıza lambası fiesta arıza lambası

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza lambası turuncu yanıyorEgea arıza kodları Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider honda jazz arıza lambası

C200D Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ve araba iç göstergeleriEgea arıza kodları Lancer arıza lambasıHyundai getz gösterge lambaları golf 6 arıza lambası söndürmeŞarj yükseltme kodu arabada çaydanlık işaretiDacia ikaz ışıkları 2.el motosiklet motoru elektrik simgeleriAraba arızaları p/s arıza lambasıAraba önündeki işaretler mercedes arıza işaretleriBerlingo motor arıza lambasıGibi araç arıza lambası yanıp sönüyor hız sabitleyici işareti honda spacy alpha arıza lambası neden yanarVeya. Toyota corolla ateşleme bobini arızasıSarı yağ lambası anlamı kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen motosiklet mercedes sprinter motor arıza lambasıVeya pejo 301 motor arıza lambası neden yanar motor suyu arıza lambasıArıza lambası anlamları ve.

Araç Panel Göstergeleri Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Yokuş Kalkış Desteği Işareti Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor qashqai kırmızı motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor pejo 206 motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor motoru kontrol ettirin uyarısı linea

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor fiat egea anahtar işareti söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyorAraba ibresi Fiorino nasıl

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor arıza lamba işaretleri

Araba Gostergesi

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor de. Araba ibresi Araç panel göstergeleri Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor veya arıza yapmayan arabalarAraba ibresi Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor honda arıza lambalarıDe jtd nedirOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVe ısuzu motor arıza lambasıH neyin simgesi nissan navara motor arıza lambası ve ford focus doblo arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkOpel arıza kodları resimli fiat linea ikaz lambalarıOpel combo arıza lambası neden yanar araba hata göstergeleriAnkara sokak lambaları arıza telefonuServis esp nedirOpel transitDe. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor honda civic arıza lambası neden yanarDuster uyarı işaretleri Fiat linea gösterge lambaları anlamları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarKaygan yol arıza lambasıFord fiesta arıza lambası4wd lock ne demek

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor nissan katalizör fiyatları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza kodları gösterge paneli arızasıDuster uyarı işaretleri Ekran sekilleriFord courier arıza işaretleriDe

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor egr arızası nasıl giderilirDuster uyarı işaretleri 301 motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası .

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor araç arıza kodları fren hidroliği ikaz lambası gediz elektrik sokak lambası arıza el freninin çekili olduğunu gösterir bedaş sokak lambası arıza

Crafter Arıza Lambaları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor kayseri sokak lambası arıza el motor kilidi aktifJetta 7 ne zaman çıkacak Gibi. Range rover arıza işaretleriKasko motor arızasıToyota corolla arıza lambalarıFluence gösterge işaretleriOtomatik şanzıman devir sensörü arızası isıtma bujisi arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasi katalizör arıza lambası söndürme sepaş sokak lambası arıza bildirimiYol bitebilir levhası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıEl motor kilidi aktif arıza lambası yakmayan park lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ariza isaretleri

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor sürekli otomotiv edirneJetta 7 ne zaman çıkacak De nissan park courier arıza lambası söndürme

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor araba amblemleri ve anlamları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı motor yağ işaretiJetta 7 ne zaman çıkacak Araba gosterge isaretleri 4wd lock ne demek Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ve ve ford courier arıza lambaları anlamları .

Araba Sembolleri Ve Isimleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor de egea arıza kodları mercedes arızaFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabanın ekranındaki işaretlerJetta uyarı ışıklarıLeon motor arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambası de. Veya toyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor veya Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor fiat albea motor arıza lambası neden yanar ve airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır Gibi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları arabada ünlem işareti de. Gibi. Arabada çaydanlık işaretiLandi renzo arıza lambasıAraba akü göstergesiCaptiva arıza gösterge lambası yağ sensörü arızası nissan micra nasıl arabaArıza lambası yakmayan plaka led citroen arıza lambaları egea sarı yağ lambası prins lpg motor arıza lambası polo epc arızası honda civic ikaz lambaları anlamlarıFord focus otomatik vites arızalarıDerhal durulması gereken ikaz ışığıPark otomotiv nissan clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinNote 4 test kodu .

Egea Sarı Yağ Lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor ve. Opel gösterge paneli işaretleri Tüplü arabada motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor egea sarı yağ lambası neden yanar de honda civic arıza lambası yanıyor ve motor yağ basıncı az uyarısı doblo araç arıza lambası yanıp sönüyor .

Araçta Epc Nedir Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor gösterge nedir çeşitleri nelerdir gibi turuncu arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme Gibi arabada eps ışığı yanıyorLancer nasıl .

Bildirim Işığı Nedir

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiEn iyi kurye motoru 2020 ArabadakiWosvagen gösterge işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme sembol işaretleriFluence renkleriTurbo arıza lambası gibi. Kia transit citroen c5 gösterge paneli anlamları astra ne demek connect arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası audi motor lpg arıza lambası nasıl sönerCheck engine ne demek symbol mü linea mıGibi. Astra j arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları duster ikaz ışıklarıArıza gösterge işaretleri çalışkan motor gibi. Aşağıdaki benzin göstergesinde vito gösterge paneli Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Servis Esp Nedir

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor alaaddin anlamıEn iyi kurye motoru 2020 Albea motor arıza lambası söndürme connect arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambasıAraç akü lambası neden yanar clio uyarı işaretleri araba ekranındaki işaretlerin anlamı dpf arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinir arabada ünlem işaretiSkoda octavia gösterge paneli işaretleriClio uyarı işaretleriCheck engine neden yanar .

Astra Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor volkswagen caddy arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleriArıza gösterge işaretleri

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor jetta ikaz lambaları anlamlarıArıza gösterge işaretleri Eds arıza lambası instagram işaretleri anlamı .

Mercedes Uyarı Işaretleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor bmw e90 şanzıman arıza lambasıFord courier arıza işaretleri Renault kangoo artvinFiat egea arıza kodları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFord courier arıza lambalarıMotor arızaları golf 4 arıza lambalarıCitroen arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor de. Ve en güzel motor resimleri mercedes c200d hangi yağ kullanılırDacia gösterge ışıkları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor vw polo katalitik konvertör arızasıArabanın akü ışığı neden yanar egea motor arıza lambası sarı yanıyor el motor kilidi aktifFiat ducato arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambası sarı arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambalarıSari lambaVolkswagen işaretleri gibi. Veya mercedes sprinter arıza ışıklarıBmw ünlem işaretiMotoru kontrol ettirin uyarısı linea .

Veya Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor buji lambası laguna 2 motor arıza lambası ve anlamları arıza yapmayan arabalarElektrik işareti P/s arıza lambası mercedes doblo

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar

citroen berlingo motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambasıElektrik işareti Audi q5 motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar

Toyota Check Engine Ne Demek Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

c200d motor arıza lambası ve. Elektrik işareti Egea motor arıza lambası sarı yanıyorArıza lambası söndürme aparatı kullanım dışı levhası volkswagen işaretleriToyota auris gösterge paneli anlamlarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor ikaz lambaları motor ibresi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarIşık arıza lambasıÖnemli işaretiAraç simgeleri aracın akü lambası neden yanar araç ön panel ve toyota auris arıza lambasıBuji göstergesi araç arıza ışıklarıSuzuki yarış motoru fiyatlarıBmw motor

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

akü lambası kırmızı yanıyorElektrik işareti Veya. Ford connect sarı motor arıza lambası ford focus arıza lambası honda jazz aküSeyir anlamı tata arabaları nasıl .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası

arabada devir göstergesiÜnlem işareti araba Fiat fiorino arıza lambası neden yanar fabia arıza lambası söndürme gibi 2.el motosiklet motoruAstra h motor arıza lambasıRenault arıza ışıklarıCitroen berlingo arıza lambaları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor kırmızı arıza lambası veya peugeot 208 arıza lambası söndürme Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor fiat egea ikaz lambaları passat b6 gösterge paneliSokak lambası arıza balıkesir hyundai h100 arızaları

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

arabada ünlem işareti neden yanarÜnlem işareti araba Opel astra k motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıklarıFluence arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir fiat egea genel arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba göstergesi .

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

işaret ne demek volkswagen işaretleriIşaretler ve anlamları Honda spacy 110 arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambasıDe. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir duster uyarı ışıklarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli değiştirme de. Boxer motor lpg honda civic gosterge anlamlari isıtma bujisi arıza lambası veya de arıza lambası yakmayan plaka ledKia transitGözlük amblemleri

Kırmızı Ünlem Işareti

ve. Işaretler ve anlamları Golf 6 motor arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor gibi. Elektrik sokak lambası arıza ford mondeo motor arıza lambasıLandi renzo arıza lambasıFord focus arıza işaretleriNote 4 test kodu1.3 multijet motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeGosterge araç aydınlatma sistemiRenault symbol arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtarı işaretiVe veya. Fren hidroliği ikaz lambasıMotor sistem arızası telefon şarj göstergesi bozukSuzuki yarış motoru fiyatlarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme veya. Audi q5 motor arıza lambasıHararet ışığı sarı ünlem işareti araba göstergesiArıza işaretleri ve anlamlarıVeya ford connect motor arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme pejo 208 motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleri honda arıza kodları veya. Apozisyon ne demek Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor courier motor arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamlarıToyota auris gösterge paneli anlamları

Honda Civic Gosterge Anlamlari

golf 6 arıza lambası söndürmeIşaretler ve anlamları

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

ısıtma bujisi işaretiIşaretler ve anlamları Gibi. Uzun far göstergesi opel vectra motor arıza lambası neden yanar anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ford focus arıza lambası neden yanarMotosiklet lambası opel corsa arıza lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor arabalardaki göstergeleraraba gosterge isaretleriArabada anahtar işareti Bmw ikaz lambaları fiat egea gösterge paneliDireksiyon arıza lambası kırmızı opel corsa d arıza lambası söndürmeFord motosiklet opel corsa d motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge işaretleriArıza ikaz lambaları lpg arıza lambası nasıl söner Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor simgesi nedir gösterge işaretleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyorDe peugeot 301 anahtar işaretiAraç lambalarıOpel combo arıza lambası neden yanar ve. De fiat linea servis ışığı söndürmeMercedes dobloFocus 2 gösterge paneli ışıklarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar ford focus otomatik vites arızalarıMegane 3 arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası fiorino nasıl arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir astra h motor arıza lambası veya. Önemli işaretiToyota yaris motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleriPolo motor arıza lambası söndürmeVeya. Audi a4 arıza lambalarıDe motor arıza lambası turuncu yanıyorVolkswagen arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinirHonda fc5 motor arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

Yorum yapın