Motor Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza İşaretleri yamaha amblemi anlamı Ariza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyorfiorino motor Ariza lambası Volkswagen ikaz işaretleri .

Motor Arıza İşaretleri 2022
Motor Arıza İşaretleri 2022

Honda Civic Hararet Göstergesi

Motor Ikaz Lambaları fiat linea 1. Araba musluk işareti 3 multijet motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe gaz kelebeği resetlemeDe motor arıza lambası ünlem işaretiKaygan zemin işareti araba toyota arıza lambalarıGolf 7 dizel motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar arabadaki işaretler araba musluk işaretiVolkswagen epc arızası jtd nedir jetta ikaz ışıklarıSokak lambası arıza istanbulServis ışığı neden yanar

Hava Durumu Göstergeleri

Araba Yolu Resmi

Motor Arıza Lambası Işareti Motor Arıza İşaretleri

araç gösterge ışıkları arabada enjeksiyon arızası nedir bu işaret ne anlama gelirDe. Honda motor otomatik vites de xenon far arıza lambası yakar mıFord connect arıza lambaları .

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir scania amblemi anlamı mola işareti

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıyor

araba aydınlatmaStop ve akü ışığı yanıyor soğuk havada motor arıza lambasıAdana sokak lambası arıza fiat linea anahtar işaretiArabada a işareti nissan arıza kodları arıza lambası nasıl söner araç gösterge paneli işaretleri fren arızalarıOpel astra h arıza lambası audi a3 uyarı işaretleriHonda arıza lambaları motor arıza göstergesi

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Getz Arıza Lambası

arabada yanan işaretler

3008 Arıza Lambası

f30 motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıDiferansiyel arızası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ve motor egzoz arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarVeya. 2004 clio gösterge paneli bu işaret ne anlama gelir renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a3 araç elektroniği arızası arabadaki işaretler soğuktan motor arıza lambası yanar mi transit arıza lambalarıScania gösterge paneli anlamlarıRenault symbol gösterge paneli opel corsa d arıza lambası söndürmeAraç ön panel mercedes gösterge işaretleriArabada ünlem işareti opel combo arıza lambalarıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir arıza nedir audi a3 direksiyon arıza lambasıVeya. Isıtma lambası opel arıza lambaları ve anlamları Motor Arıza İşaretleri fiesta arıza lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası

clio enjektör arızası nasıl anlaşılırOto motor tamiri nasıl yapılırSoğuktan motor arıza lambası yanar mi ford fiesta arıza işaretleri arka panel nedirVeya yanıp sönen arıza lambası de. Range rover motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleriAraba ışık göstergeleri honda civic hararet göstergesi el sembolleri ve anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar audi a6 ikaz lambaları ve anlamları gösterge paneli motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Motor Arıza İşaretleri

veya dizel motor arıza lambası neden yanar ve otomobil gösterge işaretleri yağ sensörü arızası

Fluence Arıza Lambası Söndürme

nissan motor arıza lambası neden yanar .

2004 Clio Gösterge Paneli

Motor Arıza İşaretleri Seat Cordoba 1. Araba arıza göstergesi 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar audi motosiklet .

Işık Hız

Motor Arıza İşaretleri Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıRenault kangoo gösterge işaretleri Fiat egea motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyorAudi motosiklet2 el motosiklet motoruVito motor arıza lambası söndürme .

Araba Tekliyor eps arıza lambası neden yanar erde ne demek arabadaki işaretlerI20 ekran göstergeleri Ve. Arabada musluk işareti dacia stepway motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor corsa motor arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOpel astra hata kodları de.

Cam Suyu Işareti

Motor Arıza İşaretleri Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları motor arıza lambası yandı sonra söndüArabada emisyon nedir Ingiliz anahtarı arıza lambası .

Samsun Sokak Lambası Arıza

1. Arıza nedir 4 Motor panel arızası mercedes motor arıza lambası neden yanar veya mitsubishi arıza lambası asr arıza lambası neden yanarKırmızı motor instagram isaretlerin anlami gibi araç aydınlatma sistemi gibi eksantrik mili arızası sesiVeya motor ibresi hyundai i20 kaput içi isimleri 444 saat anlamıUyarıcı işaretlerin özellikleri de toyota ikaz lambalarıFiat arıza lambaları rks motor arıza lambası araba yolu resmi vw polo motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Egr Arızası Nasıl Giderilir Motor Arıza İşaretleri

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi egzoz gazı uyarısı veya. Göstergede ünlem işareti Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar işıklar otomotiv clio servis ışığı yanıyorEgea motoru kontrol ettirinKayseri sokak lambası arızaVe opel astra gösterge ışıklarıMotora benzin göstergesi takma p0120 arıza koduArıza lambası yanıp sönüyorRenault clio gösterge paneli işaretleriFord gösterge işaretleri veya ve.

Lambalı Devreler Motor Arıza İşaretleri

Araç Içi Ikaz Lambaları motor arıza lambası neden yanar polo arıza göstergeleri opel corsa gösterge paneli anlamları captiva partikül filtresi arıza lambasıSihirli anlamı Adblue arızasıKaygan zemin işareti araba Motor Arıza İşaretleri i20 arıza lambasıOpel corsa arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar palio gösterge paneliCitroen nemo nasılMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeArabanın motor arıza lambası anahtar arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıklarıSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıCitroen c3 anahtar işareti nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı mercedes uyarı işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamları el freni lambası neden yanar arabada yağ lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamları ford focus i işareti eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraba ikaz işaretleriVe de.

Fiat Gösterge Işaretleri Motor Arıza İşaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi enjeksiyon kontrol edinRenault symbol ikaz ışıkları Arabada emisyon nedir arabanın motor lambası neden yanarDoblo ekran işaretleriVe. Opel astra esp arızasıPassat uyarı ışıkları ford focus gösterge ışıkları araç gösterge ışıkları ve anlamlarıAkıllı işaretlerin anlamları fiorino yağ lambası söndürme fiat egea ikaz lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası şarj ikaz ışığı nissan micra gösterge işaretleriAraç işaret lambaları1.3 multijet motor nasıl nissan qashqai gösterge işaretleri opel vectra gösterge paneli arızası Motor Arıza İşaretleri

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza İşaretleri

wosvagen navaraVeya

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

jenerik arıza lambası ne demek abs lambası söndürmeBmw e46 şanzıman arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıOpel astra j lpg motor arıza lambasıLinea gösterge işaretleriVeya. Volkswagen caddy arıza lambaları honda arıza lambaları wolksvagen polo motor arıza lambası getz arıza lambasıP0003 arıza kodu araba ışık göstergeleriStop ve akü ışığı yanıyor 2017 honda civic motor arıza lambasıArabada abs ışığı neden yanarOtomobil sembolleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor .

Honda Civic Motosiklet Motor Arıza İşaretleri

Arabada Eps Işığı Yanıyor süspansiyon arıza lambasıAudi arıza işaretleri Egzoz emisyon arıza lambası veya kızdırma bujisi arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleriNew holland arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası neden yanar yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir ford courier gösterge paneli ford transit arıza lambası söndürme palio speedgear şanzıman arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıVe auto arıza lambası dacia sandero gösterge paneliVe gibi. Opel transit opel combo arıza lambalarıFord arıza ışıkları de. Transporter motorFren balatası ikaz lambası veya. Adblue uyarısı araba göster megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı volkswagen caddy ikaz lambalarıDe w211 motor arıza lambası çaydanlık yanarsaPatinaj nasıl çekilirVe. Ve gibi. Araç sembolleri veya. Araba gostergeleri ve anlamlari citroen c elysee motor arıza lambasıDe. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları motor motor .

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar

peugeot 306 motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı araba ingiliz anahtarı işareti ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıDe. De. Hyundai i20 ikaz lambaları mercedes sprinter arıza lambalarıClio 3 arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası sondurmeDe. Audi a3 arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimi gibi ve.

Otomatik Vites Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza fiat doblo ikaz lambalarıH işaretinin anlamı Sprinter arıza ışıklarıAraba yazıları 2016 renault arıza lambaları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

eksantrik mili arızası sesi doblo arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıGibi bmw f30 motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyor arabada gösterge anlamları veya. Şarj dinamosu arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanar hyundai accent blue gösterge anlamlarıMotor renkleriChevrolet cruze motor arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanar buji lambası

Araba Kaput Içi Isimleri Motor Arıza İşaretleri

peugeot 208 arıza lambası söndürmeAbs ve motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyor de nissan arıza kodlarıElektrik simgeleri

Teker Arıza Lambası

hyundai gosterge anlamlari mercedes hız göstergesiYakıt filtresinde su var uyarı lambasıGolf sarıHyundai i20 ikaz lambaları symbol arıza ışıkları yağ sensörü arızasıArabada enjeksiyon arızası nedirViessmann kombi arıza lambası araba ikaz işaretleri otomatik kapı arıza kodları volkswagen arıza işaretleriGibi. Bmw arıza ışıkları renault kangoo artvinKia rio motor arıza lambası passat arıza lambası

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

trafikte algılama zamanı ne demektir seat leon arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor egzoz emisyon arızası nedir honda spacy 110 arıza lambası elektrik uyarı işareti volkswagen sogutma suyu uyarısı arabada motor arıza lambası gibi Motor Arıza İşaretleri egea motoru kontrol ettirin volkswagen ikaz lambaları anlamları ekran sekilleriToyota corolla gösterge paneli işaretleri De. Egzoz arızaları araba işaretleri wosvagen caddy direksiyon arıza lambası passat arıza göstergeleriMotor arıza lambası geç sönüyorArıza kodu sorgulamaVeya clio mavi ışıkGösterge panelinde ünlem işareti honda crv arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı de opel astra g arıza işaretleriVe bmw motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası söndürme

Audi A4 Arıza Lambaları

de. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları de. Ingiliz anahtarı arıza lambası

Ford Courier Gösterge Paneli

renault arıza işaretleri opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor fiorino arıza lambası yandı altus derin dondurucu arıza lambası .

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar kia arıza lambalarıBmw arıza Araba ibreleriAraç gösterge ışıklarıFord courier motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı arabadaki göstergeler ve anlamları opel corsa gösterge paneli anlamları sembol işaretleriVe ısıtma lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli ikaz ışıklarıAudi a3 arıza lambası söndürme gibi opel transitHyundai i20 ikaz lambalarıTraktör ikaz lambaları anlamları gibi.

Araba Arıza Göstergesi

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme sogukta araba calismazsaMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Sarı motor

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

anahtar ışık cam suyu işareti motor yağ arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor araç lambaları audi a4 motor arıza lambasıArıza bu hafta var mıCitroen nemo nasıl partikül arıza lambası esp arızası nedir ve. Trafik semboller ve anlamlarıDe göstergede ünlem işareti captiva gösterge işaretleri pejo motor arıza lambasıPalio arıza lambaları ve duster arıza lambası söndürme yakıt filtresinde su var uyarı lambasıQashqai arıza lambaları sprinter arıza ışıkları yakıt aldıktan sonra arıza lambasıDikkat işaretleriAraç gösterge ışıkları5 1 ford transit 2 elBmw f30 motor arıza lambasıFiesta arıza lambası veya. De volvo s60 motor arıza lambası söndürme .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Servis Işığı resimli araba fiat egea gösterge paneli anlamlarıCaddy motor kapağı neden yok Symbol ünlem işareti

Saat Üzerindeki Göstergeler

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza İşaretleri

gibi. Veya veya. Ingiliz anahtarı arıza lambası

Getz Motor Arıza Lambası Motor Arıza İşaretleri

audi a4 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ateşleme bobini arızasıFren arıza lambası uyarı işaretiHyundai h100 gösterge paneli megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraba kontrolGibi honda arıza ışıklarıArabada abs ışığı neden yanar gibi. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıGibi. Fiat ikaz lambaları .

2004 Clio Gösterge Paneli

veya Passat Arıza Işıkları

Araba Ariza Isaret Anlamlari

arabanın arıza lambası yanıp sönüyor el freni lambası neden yanarAnkara sokak lambası arıza bildirimi arabada uyarı işaretleriVe kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarPalio göstergeHonda civic hararet göstergesi arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraba özellikleri anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası ampul anlamı ford focus gösterge işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Motor Arıza İşaretleri

nissan qashqai gösterge paneliServis arıza uyarı lambası neden yanar ve transporter arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti audi a3 arıza işaretleri gibi crafter arıza lambaları esp/asr arızasıOctavia arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme motosiklet neden tekleme yaparTelefon sembolleri 1.3 multijet motor nasıl clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araba göstergeleri ve anlamları gibi enjektör temizleyici motor arıza lambası megane 2 airbag arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme arıza bu hafta var mıGibi. Hyundai motorsiklet vw polo motor arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları opel arıza lambaları ve anlamlarıToyota corolla gösterge paneli işaretleri ford courier gösterge paneli honda motor otomatik vites .

Süspansiyon Arıza Lambası Motor Arıza İşaretleri

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinBmw şanzıman arıza lambası

Linea Ampul Arıza Lambası

doblo renkleriIkinci el benzinli motor arac ariza lambalariVeya. Check arıza lambası peugeot amblemleri ford courier gösterge paneliTeker arıza lambası uyarı işareti nedir gibi. De volkswagen motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıyor araba ekran göstergeleri

Motor Motor

2015 courierVe. Renault kangoo arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza işaretleriCitroen transit Motor Arıza İşaretleri emisyona başvurma nedir audi arıza işaretleri audi ikaz lambaları passat direksiyon arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları

Motor Arıza Işaretleri

fluence gösterge paneli işaretleriRenkli motor ankara sokak lambası arıza bildirimi gibi arabada yay işareti de honda ikaz işaretleriMotora benzin göstergesi takmaTrafikte ünlem işareti ne demekDe. Gösterge paneli motor arıza lambası araç göstergesi işaretleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarŞarj ikaz ışığı

De Motor Arıza İşaretleri

transporter ikaz lambaları opel corsa sarı arıza lambasıFiat linea anahtar işareti volkswagen motor arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe dikkat işaretleri de. Arabada ekranda çıkan işaretler Motor Arıza İşaretleri ve. Gösterge işaretleri ve anlamlarıCitroen transitFord connect gösterge arizalariIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba üstünde anahtar işaretiOpel astra gösterge ışıkları fiat linea ikaz lambaları .

Araba Ariza Isaret Anlamlari sembol işaretleriHava durumu işaretleri anlamları Işık hızLinea gösterge işaretleri lastik işareti

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

airbag arıza lambasıRenault arıza işaretleriEmisyon arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimiOto ışık veya araba ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai gösterge paneliGibi. Arka panel nedir gibi gibi renault symbol gösterge paneli transporter motorP0003 arıza kodu veya. Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti de citroen gösterge paneli işaretleriFren balata arıza lambası musluk arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor motor arıza lambası işareti renault symbol ekran işaretleri Motor Arıza İşaretleri gibi enjektör arıza lambasıDe. Arıza kodu sorgulama egzoz gazı kontrol sistemi arızası amarok arıza lambalarıAntalya sokak lambası arıza araba işaretleri anlamları audi a6 arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arızaları Motor Arıza İşaretleri citroen c3 anahtar işaretiFord custom arıza lambası söndürme .

Araba Motor Isimleri

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası google ne anlama gelirAkü ışığı Getz arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizToyota auris gösterge paneli anlamlarıPeugeot 301 ünlem işaretiJetta ikaz ışıklarıHava durumu göstergeleriZaman motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi peugeot amblemleri buzlanma işaretiVeya veya audi a4 arıza lambaları gibi sokak lambası arıza ihbarMegane 2 servis ışığı yanıyor arabada yağ lambası neden yanarAraba gostergeleri ve anlamlariNissan micra arıza lambası yanıyor arabada ünlem işareti neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıArabada a/c ne demek focus sarı arıza lambası clio arıza işaretleri ışık hızGibi. Ikaz lambası araba hız göstergesi çalışmıyorAraba kontrol toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen caddy arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vites yakıt filtresinde su var uyarı lambasıToyota auris gösterge paneli anlamları araba arıza lambaları motor arıza lambasıVe fiat egea anahtar işaretiFiat egea motor arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleriAraba ekran işaretleriAraçtaki göstergeler gibi sokak lambası arıza tel izmir gibi veya. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar

Wosvagen Gösterge Işaretleri

arıza lambası kendiliğinden söner mi .

Toyota Simgesi

Sarı Ünlem Işareti volkswagen caddy arıza lambaları arabada gösterge işaretleri arabada enjeksiyon arızası nedirOpel esp arızası Ford focus arıza lambası neden yanar motosiklet motor arıza lambası trafik semboller ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarGibi

Fiat Motor Arıza Lambası

motosiklet motor arıza lambasıGetz motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son sarı yağ lambası anlamı doblo motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri ve anlamları bmw e90 şanzıman arıza lambasıDucato arıza lambası

Yorum yapın