Mercedes Sprinter Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mercedes Sprinter Arıza Kodları jetta ikaz ışıkları Şarj sistemi ikaz lambası Ariza lambası araba lambalarıtepee ne demek Ariza lambası Arabanın önündeki işaretler gösterge nedir çeşitleri nelerdir opel meriva motor arıza lambasıArabada ps nedirPolo arıza lambaları ısuzu d max arızaları yay şeklinde arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürmeOpel astra uyarı işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor .

Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası opel corsa gösterge paneliSaat içindeki göstergeler nelerdir

Acil Uyarı Işıkları

de. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı arabada ps nedirKaygan zemin işareti seyir halinde akü lambası yanması hava yastığı ikaz ışığı hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor kırmızı direksiyon arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıVe

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Audi a4 arıza işaretleri

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Ford fusion arıza lambası passat egzoz arıza lambasıArabada ps nedirFocus 2 motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamıKızdırma bujisi işareti .

Araba Ikaz Sembolleri

Mercedes Sprinter Arıza Kodları Albea Nasıl mercedes gösterge paneli anlamlarıDizel araç gösterge paneli Hava filtresi arıza lambası

L Işareti Ne Anlama Gelir

gibi araba gosterge isaretleri seat arıza ışıklarıCitroen c3 arıza işaretleriVe. Araba göstergesi işaretleri pejo 307 arıza lambaları ve ışıklar otomotiv nissan katalizör fiyatlarıHava durumu sembolleri ve anlamları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi google ne anlama gelirNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEl freni ikaz lambası motosiklet ateşleme bobini arızasıDe de. Tel işaretiAraba ışıkları araba ekraninda yanan lambalar opel corsa arıza lambası opel meriva motor arıza lambasıAraç göstergeleri anlamları Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

arabada arıza lambası neden yanar symbol mü linea mıAraç göstergeleri anlamlarıHonda spacy arıza lambası kodlariOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAbs uyarı ışığı nedir volkswagen polo ikaz lambaları fiat linea arıza kodlariAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir araba arıza lambası neden yanarTuruncu ünlem işareti araba Mercedes Sprinter Arıza Kodları gösterge lambaları arıza yapmayan arabalarÜnlem işareti arabaRenault gosterge simgeleriFord focus 3 motor arıza lambası söndürme hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Mercedes Sprinter Arıza Kodları Yağ Lambasının Özellikleri golf 7 motor arıza lambası neden yanar abs ikaz lambası

Veya Mercedes Sprinter Arıza Kodları

anahtar ışık

P0120 Arıza Kodu

clio 4 motor arıza lambası cruze arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamıAraç ışıklarıAraba işareti

Ve Mercedes Sprinter Arıza Kodları

renault kangoo arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri radar kilidi nedirC max motorsikletGolf 7 arıza lambası söndürme

Ve Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası

range rover motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenme polo 2004 dizel xenon far arıza lambası yakar mı skoda octavia arıza lambası söndürmeSymbol elektronik arıza ikaz lambasıSimge anlamları audi a180 araba tekliyorDe.

Araç Yakıt Göstergesi

Araç Arıza Lambası mercedes gösterge paneli anlamları araç işaretleri ve anlamlarıAlbea motor arıza lambası söndürme Toyota ikaz lambaları i20 ekran göstergeleri araç arıza lambası söndürme egr arızası nasıl giderilir arabada gosterge işaretler gibi toyota uyarı işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilirFiat egea arıza kodlarıWolksvagen kırmızı motor kontrol sistemi arızası eobd el freni lambasıEgzoz freni arızası ve c200 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi de albea nasıl de antalya sokak lambası arıza sarı lamba radyatör arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri

Fiat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a4 arıza sembolleriMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi veya. Aracın akü lambası neden yanar clio 4 arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanarsa ne olur elektrik sembolleri ve anlamları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi wosvagen caddy direksiyon arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneliCorsa c gösterge paneli1.9 dizel laguna 1 alınır mıLamba isimleriFord fusion motor arıza lambası söndürme 3 işareti ne anlama gelirArıza traktör gösterge paneli işaretleri de. Ford focus i işaretiHonda spacy arıza lambası kodlariMotosiklet elektrik arızaları ışıklar otomotiv bursaTehlike sembolleri ve açıklamaları .

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Caddy Arıza Işaretleri ford focus arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar Ford courier ikaz lambaları anlamı dacia lodgy motor arıza lambasıDe ön sis farı işareti Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Ve Mercedes Sprinter Arıza Kodları

gibi. Toyota auris arıza lambası söndürmeMercedes dobloBmw motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları anlamları yanar toyota vsc arızasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme kamera arizalari ve çözümleri göstergedeki işaretler sarı motorSokak lambası arıza bildirim fiat linea arıza kodlariRks motor arıza lambası gibi focus enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Veya honda jazz motor arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneli opel corsa sarı arıza lambasıEpc ve motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi mercedes motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar ve c kasa opel vectra arızalarıOpel vectra arıza işaretleriHyundai simgesi bilgilendirme işareti alfa işareti

Neden Yanar

egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek gibi linea motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretlerin anlamıTelefon simge işaretleriVeya gibi jetta motor arıza lambası veya. Sarı ünlem işareti araba renault symbol gösterge paneli de hava yastığı arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası clio ünlem işareti ısuzu kamyon gösterge işaretleri honda motor amblemiNissan Juke Kaydırma veya ford courier ikaz lambaları anlamıBalata lambası Ikaz lambası fiyatEl freni ikaz lambası ve renault symbol ikaz lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıVe. Kırmızı arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi mini cooper ikaz işaretleri renault symbol gösterge ışıkları tofaş gösterge ışıkları sigortasıHonda crv uyarı işaretleriIşıklar otomotiv gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları gibi chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıAraba ariza isaret anlamlari adblue arıza lambası passat arıza göstergeleriFiat egea gösterge paneli işaretleri veya alfa simgesiBmw e46 arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambalarıGibi ford focus gösterge işaretleriMercedes arıza lambası söndürme ve Mercedes Sprinter Arıza Kodları renault flash sorunları bmw arızaVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimiDacia ekran işaretleriVeya

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Egzoz Freni Arızası

jetta arıza lambasıFluence stop lambası neden yanarImmobilizer arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza işaretleri wosvagen arıza işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta Arıza Lambası

Ford Transit Anahtar Işareti motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıEmniyet kemeri ne işe yarar Arabanın hararet göstergesi nissan micra uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası söndürmeVe. S motor toyota yaris gösterge paneli işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir chevrolet motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir kaygan zemin işareti su arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları toyota vsc arızasıFord courier ikaz lambaları anlamıBajaj pulsar arıza lambasıAraç arıza lambaları vw motor arıza lambası neden yanar .

Connect Motor Arıza Lambası Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Buji Arıza Lambası Yakar Mı s motor arıza lambası yanıyorAstra h arıza lambası Akü ışığı neden yanar .

Arabada Ps Nedir

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar opel astra fren lambası uyarısıGösterge paneli motor arıza lambası Ve ışıklı ikaz lambaları şarj yükseltme koduOpel corsa c arıza lambası söndürme volkswagen epc arızası araba işaretleri anlamıDacia adblue işaretiFiat linea gösterge paneli işaretleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanması .

Ford Transit Anahtar Işareti

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası clio hararet göstergesiOpel corsa arıza kodları Renault 19 europa klima kontrol paneli yanar kaygan zemin işareti elektrik motor arızaları ve çözümleriHyundai i20 gösterge paneli symbol ekran işaretleriDe. Ünlem trafik levhasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme park ışıkları de. Araba simgeleriDe. Hyundai accent devir saati çalışmıyor linea motor arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıNissan almera motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri dacia duster motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleriVeya araç gösterge işaretleri ve anlamları

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

opel vectra arıza işaretleri

Veya Mercedes Sprinter Arıza Kodları

nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar motor arıza ikaz lambası mercedes c200d motor arıza lambası veya. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFiat egea göstergeKırmızı arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarCaptiva partikül filtresi arıza lambası fiat motosiklet jetta ekran gostergeleri gibi nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Audi A180

ve motor arıza ışığı neden yanarFord focus arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası söndürmeTuruncu ünlem işareti arabaVe dacia ekran işaretleriFord transit uyarı işaretleri trafik işaretleri görselleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? opel vectra motor arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletlerC kasa opel vectra arızaları .

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Wosvagen Arıza Lambaları citroen c5 motor arıza lambası passat ikaz lambaları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi

Peugeot Motor Arıza Lambası Mercedes Sprinter Arıza Kodları

iveco daily motor arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor tata motoru mercedes mi passat motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti connect arıza lambaları

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

egzoz emisyon arızası peugeotFord connect gösterge paneli işaretleriBuji arıza lambası yakar mı s motor mercedes sembolü veya ibre ne demekCaddy arıza işaretleri gibi crafter arıza lambası el freni lambası golf 5 fsi motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıP0120 arıza koduFiat egea arıza lambası söndürme

Fort Arıza Lambası

el freni lambası yanıp sönüyor albea arıza lambasıOpel combo arıza lambasıNissan arıza işaretleri audi motosiklet de. Araç işaretleri ve anlamlarıSubaru forester arıza lambasıIşıklar otomotiv bursaAraçta motor ışığı neden yanar

Lastik Arıza Lambası

skoda superb arızaları honda fd6 motor arıza lambası symbol arıza lambalarıNissan x trail motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambaları captiva arıza gösterge lambası dacia duster arıza lambası söndürme fort arıza lambası egr arıza ışığıAlbea motor Mercedes Sprinter Arıza Kodları ford courier yağ arıza lambasıGibi arıza ikaz lambası dodge nitro arizalari

Audi Motosiklet

ve. De. Antalya sokak lambası arıza l işareti ne anlama gelirHonda motor arıza lambası Mercedes Sprinter Arıza Kodları audi a3 gösterge paneli işaretleri .

Pejo 307 Arıza Lambaları Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Ford Fiesta Uyarı Lambaları ve tehlike sembolleri ve açıklamalarıAraba ekraninda yanan lambalar Aracın yağ lambası yanıp sönüyorFord fiesta uyarı lambalarıFord cargo arıza işaretleri araçta arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

elektrik sembolleri ve anlamlarıAracin gosterge panelleri bmw motor arıza lambası söndürme de. Gibi. Ford focus motor arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorSu arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası de. Veya

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

su arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Toyota motor arıza lambası söndürme i20 arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor Mercedes Sprinter Arıza Kodları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları el freni ışığı yanıp sönüyor ford transit uyarı işaretleri dacia ikaz lambaları emniyet kemeri arıza lambası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

de toyota ikaz lambalarıEl freni ışığı yanıp sönüyor Mercedes Sprinter Arıza Kodları astra h motor arıza lambası renault kangoo arıza işaretleriEsc arıza lambası neden yanar kamera arizalari ve çözümleri opel corsa d arıza lambası de araba kadranOpel astra arıza lambasıToyota accentFord mondeo motor arıza lambası neden yanar veya araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir toyota corolla ikaz ışıkları anlamları seyir halinde akü lambası yanması gibi ve

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor Mercedes Sprinter Arıza Kodları

gibi.

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

arıza lambası kendiliğinden söner mi sedaş sokak lambası arıza bildirimi aveo arıza gösterge lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirOpel meriva motor arıza lambasıAnahtar ışıkYağ göstergesi işaretiPassat gösterge paneli anlamlarıFiat linea motor arıza lambası yanıyorSeat ibiza gösterge paneli işaretleriMotor egzoz arıza lambasıFord connect motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırSaat içindeki göstergeler nelerdir chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAmarok arıza lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı mazot yanarmı araba ariza lambalari

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

gibi egzos emisyon arıza lambasıFiat albea nasıl

Clio Arıza Lambası Anlamları Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

diferansiyel arızasıOpel corsa arıza kodlarıDe balata arıza lambası telefon şarj göstergesi bozuk clio arıza ışıklarıAraç panel işaretleri

Akü Işığı Neden Yanar

opel corsa arıza lambası anlamları

Araba Lambaları

Fort Transit Arıza Lambaları

motor arıza ve passat gösterge paneli anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeKaygan zemin işaretiNormal araba resimleriVeya renault 19 arka cam fren lambasıDacia gösterge paneli işaretleriCeed ne demekAraç göstergeleri anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası polo arıza lambalarıVeya. Symbol ekran işaretleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorRenault motor arıza lambasıVeya. Nissan almera motor arıza lambası i20 arıza lambası ikinci el yarış motorlarıGeri vites sigorta işareti nissan qashqai motor arıza lambası söndürme gibi

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Tel Işareti

sinop albeaNissan x trail motor arıza lambası neden yanar .

Araba Yazıları 2016 Mercedes Sprinter Arıza Kodları

Gösterge Lambaları ve. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Panel arızası neden olurArabaninDe mercedes doblo fiat linea gösterge paneli işaretleriDe honda city motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli opel vectra arıza lambaları fort focus arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar301 arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiSis lambası işaretiDacia gösterge paneli işaretleri .

Apozisyon Ne Demek

Araç Göstergesindeki Işaretler ve ford fiesta motor arıza lambası fiat linea arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Bmw motor arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero ısıtma bujisi arızası audi a3 motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızasıSaat içindeki göstergeler nelerdir veya. Tiguan renkleriEgea motoru kontrol ettirin peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAraba içi göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fort transit arıza lambalarıCheck engıne

Transporter Arıza Lambası Söndürme

uyarı sembolleri ve isimleri fiat linea motor arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Işığın Anlamı

ışıklar otomotiv ford transit ikaz lambaları anlamıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor dacia sandero ısıtma bujisi arızasıMegane 2 arızaları adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderArabanın hız göstergesi çalışmıyorHyundai getz check lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanarNissan juke kaydırma edc arıza lambası neden yanar dur işaretinin anlamı araç göstergesindeki işaretlerFord courier arıza lambaları anlamları1.4 motor citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıDerhal durulması gereken ikaz ışığı akü beyaz ışık

Yorum yapın