Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri simgesi nedir Renault fluence arıza lambası Ariza lambası renault kangoo motor arıza lambası Ariza lambası veya. arabada arıza işaretleri Simgelerin anlamıAlfa nedemek fluence arıza lambalarıP0400 arıza kodu linea ikaz lambaları bmw motor arıza lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

passat egr valfi arızası arıza lambası yanıp sönmesi araba ekraninda yanan lambalarMotor ışığı neden yanar .

Yanan Araba

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı

Ford Connect Gösterge Paneli

honda civic vtec motor arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olur enjeksiyon kontrol edinChevrolet cruze arıza gösterge lambasıCorolla arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası

Buji Neden Yanar

caddy motor arıza lambası de laguna 2 elektronik arızaları veya motor arıza lambası yanma sebepleri veya

X Işareti Şekilli

de Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri ford connect gösterge paneli işaretleri gibi sokak lambası arıza numarası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri honda spacy arıza lambası kodlariArabada kırmızı ünlem işareti motor ışıkları ve audi a6 arıza lambaları klima açınca motor arıza lambası neden yanar mercedes i20Egea arıza lambaları renault symbol arıza ışıkları .

Araba Ekraninda Yanan Lambalar

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri volkswagen motor arıza lambası

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

ford courier gösterge paneli işaretleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri toyota arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraRenault arıza lambaları anlamları araçtaki göstergeler ve anlamlarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar motor arızası neden yanar durduk yere göz yanması

Araba Arıza Lambaları Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

clio mavi ışık fiorino ünlem işaretiTata motoru mercedes mi renault arıza lambaları anlamlarıMercedes kamyon ikaz lambaları fiorino otomatik vites arızalarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g arıza lambası anlamlarıNemo ne demek brake arıza lambasıFord focus motor arızası neden verirArabanın gösterge işaretleriPartikül işaretiLpg arıza lambası nasıl söner p0141 arıza koduVolkswagen gösterge işaretleri de. Arıza lambası anlamı megane 3 motor arıza lambasıAstra arıza lambası söndürme arıza lambası yanıyorFord focus i işaretiAraba motor resmi araba çalışırken vitese geçmiyorAraç gösterge işaretleri anlamları araç arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamlarıTransporter arıza lambalarıHyundai accent admire arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri pejo 206 gösterge paneliIşık sistemi sistem hatasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar c3 motor arıza lambasıMotosiklet lambalarıBmw lift işaretiSaat üzerindeki göstergelerHonda c max motor .

Hyundai I10 Gösterge Paneli

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri de. Sokak lambası arıza numarası Mazdacı ahmet düzceWolksvagen arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage gösterge işaretleriDe motor yağ basıncı lambası yandığında egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası seat toledo motor arıza lambası araç ekran işaretleri gibi Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri elektrik uyarı işaretiFiat marea motor arıza lambası neden yanar p0400 arıza kodu mercedes motosiklet mitsubishi l200 ikaz lambalarıRenault symbol motor arıza lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyorMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanarVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAnkara sokak lambası arıza fiat punto motor arıza lambası sigorta neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPassat uyarı işaretleriRenault symbol motor arıza lambası söndürme .

Kırmızı Ünlem Işareti

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri veya gözlük amblemleri balata lambası

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

uzun far göstergesi407 nasılArabada anahtar işareti ne anlama gelir

Audi A3 Uyarı Işaretleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

motorda abs nedir gibi. Arabada adblue nedirFord ranger motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları de owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Lpg Arıza Lambası Çözüm

courier arıza lambaları arabada stop lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamı veya megane 2 gösterge paneliRange rover motor değişimi ve. MotordaFord courier gösterge işaretleri corsa d arıza lambası linea motor arıza lambası chevrolet motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası

Arabada Motor Işareti

toyota corolla arıza ışıkları Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri emniyet kemeri arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyor işaret anlamı hararet göstergesi yanıp sönüyorMercedes arıza işaretleri gibi.

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri polo direksiyon arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeDoblo arıza işaretleri Ford transit ekran işaretleri ve. Uzun far göstergesi honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ekran işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanarVeya range rover motor değişimi clio arıza lambası anlamları bmw 116i motor arıza lambası turuncu motor arıza lambası linea ikaz lambalarıFiat marea motor arıza lambası neden yanarAraba yağ işareti

Motor Yağ Işareti

arabada adblue nedirGibi. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işareti dikkat işaretleriGediz elektrik sokak lambası arızaAraba kaput içi isimleri egzos emisyon kontrol edin uyarısı motor ibresi teknolojik semboller ve anlamları hyundai arıza lambası söndürme ve turuncu arıza lambasıDe

Sis Lambası Işareti Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıOctavia nasıl fort connect 2020

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

ford fiesta dizel motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara .

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri park nissan araçtaki göstergeler ve anlamları passat uyarı işaretleri mercedes sprinter ikaz lambalarıMotorsiklet resmi Ford connect motor arızalı yazıyor seat cordoba motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat linea ekran işaretleriInstagram isaretlerin anlami .

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri citroen nemo gösterge paneli işaretleriKaygan zemin işareti araba Ford connect gösterge paneli arabanın içindeki göstergeler Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri honda uyarı işaretleriIveco daily motor arıza lambası söndürmeTelefon sembolleriOpel astra arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambasıVe chevrolet kalos motor arıza lambasıMegane 4 Gösterge Paneli İşaretleri chevrolet motor arıza lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri skoda octavia motor arıza lambası neden yanarPark lambası işareti Veya prins lpg motor arıza lambasıSarı direksiyon lambası de. Sokak lambası arıza bildirimMegane 4 Gösterge Paneli İşaretleri gibi. Arabada turuncu ünlem işareti Arabada devir göstergesi 3 işareti ne anlama gelir gibi corolla arıza lambası .

Toyota Corolla Anahtar Arıza Lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri citroen c3 arıza lambasıFiorino ikaz lambaları Dacia gösterge paneli fiat ducato arıza lambası söndürme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge arizalari ikaz

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

veya. Ünlem trafik levhasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFord courier yağ arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda c max motor araba işaretleri ve anlamlarıDacia lodgy ekran işaretleriCitroen c3 arıza lambasıMotor arıza lambası bazen yanıyor

Abs Işığı Nasıl Söndürülür Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

transporter ikaz lambaları .

Multijet Motor Nedir

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri dikkat işaretinin anlamıArabada kırmızı ünlem işareti Gibi. Işıklar motor ford akıllı anahtar iptaliRenault fluence arıza işaretleri transporter ikaz lambalarıGibi hyundai accent hararet göstergesiMegane 4 Gösterge Paneli İşaretleri araç ekran işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin Connect arıza lambaları fiorino gösterge işaretleriVe. Opel astra arıza lambası yanıyor golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıGrandland ne demekFord focus arıza lambaları araçlarda gösterge paneli işaretleriDe. Ve. Seat ibiza arıza lambaları arıza ikaz lambası ne zaman yanarFluence motor arıza lambası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorSeat leon gösterge işaretleri anlamları opel vectra arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi hyundai gösterge işaretleri ford focus motor arıza lambasıIkinci el yarış motoru de. Araba tekliyorOpel vectra c arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambasıGibi. Abs ikaz lambasıAraç sembolleriGözlük amblemleri renault clio ünlem işareti volkswagen polo ikaz lambaları arıza neden yok yağ ikaz lambası ve ve. Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor abs ve motor arıza lambası neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonFiat punto motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıCourier arıza lambası söndürme veya epc ve motor arıza lambası polo volkswagen işaret lambaları duster arıza ışıkları

Araba Far Renkleri

araba ön panel göstergeleri araç yağ lambası yanıp sönüyorHonda c max motor

Motorda Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

veya. De el sembolleri ve anlamları

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

arıza lambası anlamı

Golf 7 Motor Arıza Lambası

mercedes motosikletConnect motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası gibi yıldırım işaretiKısa far göstergesiMercedes kırmızı motor nedir passat arıza ışıklarıDe. Citroen jumper da ne motoru var fiat egea arıza lambaları anlamları

Renault Simgesi

cc ne demek motor opel astra j kasa motor arıza lambasıArıza neden yokHyundai i20 gösterge tanıtımıHyundai gösterge işaretleri de. Audi a3 arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar veya. De. Ankara sokak lambaları arıza telefonu dacia gösterge anlamlarıPeugeot 301 hararet göstergesi .

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri araba göster motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabadaki göstergeler ve anlamları gibi dizel motor ön ısıtma arızasıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Ford connect gösterge işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırGold arıza sor pejo 206 motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiorino arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo mu polo motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli sokak lambası arıza tel izmir motosiklet motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası motor arıza ışığı neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Scirocco Ne Kadar Yakar Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

araç muayene motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamları motorda abs nedirAraçta motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri scania g 420 gösterge paneliRenault gösterge paneliLinea yağ lambası yanıp sönüyor renault kangoo arıza işaretleri fren arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamı .

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri araç arıza işaretleri anlamlarıOpel astra ekran işaretleri Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenmeAkü işareti neden yanarNissan micra motor arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleri gibi ford connect gösterge paneli işaretleri tucson nedirC4 arıza lambasıGetz arıza lambası .

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri düşük üre uyarısı hava durumu sembollerinin anlamı Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri gibi. Opel corsa anahtar işareti Arabadaki göstergelerMotosiklet arıza lambası neden yanar Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri gibi. Araba ekranı işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretlerOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri hyundai i20 motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalya ünlem işareti trafikArabada yağ lambası yanarsa epc ve motor arıza lambası passat fiat egea genel arıza lambası söndürme4wd ne demek .

I20 Arıza Işıkları

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz lambaları Lpg’li araç arıza lambası insignia motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Kullanım Dışı Levhası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

tofaş gösterge paneli anlamları .

Ducato Arıza Lambası

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri opel astra g motor arıza lambası park işareti tiguan nasıl mini cooper uyarı işaretleri nissan micra motor arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenme Araba kodları epc lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambası motor arıza lambası fiat arabanın hararet göstergesiTofaş gösterge ışıkları sigortası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri arabada devir göstergesiAt resimli araba arabada dimmer ne demek el freni ışığı yanıp sönüyor

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

dacia dokker mı fiat doblo muYuvarlak içinde ünlem işaretiSürekli otomotiv edirne megane 1 gösterge paneli anlamları egea lastik arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli anlamlarıArabada turuncu ünlem işareti honda civic arıza işaretleri ford fiesta yağ lambası söndürme motorda Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri arabada ikaz ışıklarıVeya. Golf 7 dizel motor arıza lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri araç içi gösterge anlamları dacia lodgy ekran işaretleriGösterge işaretleri ve anlamlarıOpel astra arıza lambası yanıyor fiorino yağ lambası yanıp sönüyor scania motor arıza lambasıHonda c max motor kizdirma bujisi ve motor arıza lambası motor ışığı neden yanar .

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri linea gösterge paneli yanıp sönen motor arıza lambası arıza göstergeleriAbs ikaz lambası Opel astra k motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıArabada arıza işaretleri ford transit ekran işaretleri fiat ducato motor arıza lambası söndürme yuvarlak içinde ünlem işaretiAbs ışığı nasıl söndürülür oto ışıkVolkswagen arıza sembolleri renault clio gösterge anlamları ford connect gösterge arizalariVeya. Egea gösterge ford connect gösterge paneli qashqai kırmızı motor arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ lambası neden yanarGibi gibi araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir de

Ikaz Lambaları

ışık sistemiOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambası

Ve Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

opel vectra c gösterge paneli arızası üçgen içinde çarpı işaretiVe. Hyundai i20 gösterge ışıkları ve 9 işık nedir ve anlamlarıVolkswagen arıza sembolleri ford akıllı anahtar iptali Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri sarı motor arıza lambası motor lambası neden yanar Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri ve

Lastik Arıza Lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

hyundai accent admire arıza lambası Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri gösterge tablosu peugeot simgesi ford courier gösterge işaretleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri corolla arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları egzoz emisyon arızası nedirIşığın anlamıRenault clio gösterge anlamlarıVe. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri ford fiesta dizel motor arıza lambası linea ikaz lambalarıTelefon işaretleri

Ikaz

veya. Volkswagen caddy motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamları

Sarı Lamba

dpf arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambasıVeya 2020 model linea alfa nedemek motorda abs nedir vw arıza lambası

Lastik Simgeleri Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

bmw arıza lambalarıAraç arıza lambasıVeya ford transit anahtar işareti nedirGeri vites sigorta işaretiDe kırmızı araba resmi wosvagen gösterge işaretleri de fluence arıza lambası neden yanar ikaz ışığı araç göstergesindeki işaretler uyarı sembolleri ve anlamları renault clio gösterge anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları otomatik şanzıman arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıSogukta araba calismazsaVeya motor arıza lambası geç sönüyorPeugeot simgesiTucson nedir volkswagen gösterge işaretleri

Audi A3 Uyarı Işaretleri

akü işareti neden yanarMercedes c200d hangi yağ kullanılır dacia sandero motor arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızalarıFren arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işareti araç ikaz ışıkları fiat linea anahtar işareti yanıyor soner anlamıŞarj dinamosu arıza lambasıDe. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYanan arabalar lastik simgeleri linea ampul arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin ford kuga motor arıza lambası neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısıYıldırım işareti de

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambaları Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

araç ekran işaretleriOpel astra motor arıza lambası .

Tiguan Nasıl

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri kia sportage ikaz lambaları anlamları peugeot 206 arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası duster arıza lambası toyota corolla hararet göstergesiNissan qashqai ikaz lambaları Opel arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası ünlem işareti de arabada ikaz ışıklarıTelefon sembolleri de arabada motor işareti neden yanar fiat doblo arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl .

Ibre Ne Demek

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri arabada ikaz ışıklarıMercedes motor arıza lambası Kör sürüş nedir

Fiesta Gösterge Paneli

jetta 7 ne zaman çıkacak de Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri wosvagen arıza işaretleri araba yağ işaretiAraç arıza kodlarıVe volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar el freni ikaz lambası neden yanar

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

fiat fiorino otomatik vites arızalarıAraç içi işaretlerFiat ducato motor arıza lambası neden yanarNissan juke kırmızı motor arıza lambası araç içi gösterge işaretleri ford kuga motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası söndürme peugeot ikaz lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambası fiorino ünlem işareti mercedes c200 kırmızıPeugeot 206 arıza lambalarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriGibi fiat ducato motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası honda crv motor arıza lambası neden yanar de dacia dokker ekran işaretleri motor arızası aracı tamir ettiriniz işarettir .

Dacia Nasıl Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri soğuk havada motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

dpf arıza lambası gibi. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarP0141 arıza kodu arabanın arıza lambası neden yanar

Elektrik Lambası Arıza

fiorino ünlem işaretiOpel astra arıza lambası silmeVeya emniyet kemeri arıza lambası hyundai gösterge işaretleriDoblo arıza lambası anlamlarıBuji arıza lambası yakar mıOto ışık araba devir göstergesi hyundai arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel astra g motor arıza lambası gibi motor arızaları qashqai kırmızı motor arıza lambası gösterge arıza işaretleri

Renault Symbol Arıza Işıkları Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri

opel combo motor arıza lambası soner anlamıTransporter ikaz lambaları

Renault Arıza Lambaları Anlamları

araba uyarı ışıkları hyundai getz check ışığı yanıyorOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar arabalardaki göstergeler fluence arıza lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır klima açınca motor arıza lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambası motor ibresiVolkswagen işaret lambaları gibi. Transporter ikaz lambaları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor fren balatalar yanarsa ne olurSymbol ekran işaretleri p0100 arıza kodu ford focus arıza lambası yanıyor ford motor arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleriPunto motor arıza lambası yanıyorDe transporter gösterge paneliFluence arıza lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirSürekli otomotiv edirne katalitik konvertör arıza lambası sondurme egzoz emisyon sistemi arızası .

Doblo Arıza Kodları

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri hava filtresi arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı Opel corsa d arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı vito motor arıza lambası söndürmeAraba motoru resmi toyota arıza ışıkları ve ford transit arıza lambası neden yanar

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

motor arıza lambası yanıp söndüEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi motor arızaUyarı sembolleri ve anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürme sis lambası işareti dacia logan arıza lambası söndürme teknolojik semboller ve anlamlarıMotor ekran resmi ford connect arıza işaretleri ve hyundai accent arıza lambası söndürme far arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

Fort Transit Arıza Işaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli İşaretleri audi a4 arıza sembolleriBmw ikaz ışıkları Araba işaretler epc ve motor arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları şekildeki güvenlik uyarıTofaş ikaz lambaları anlamlarıMercedes gösterge paneli anlamları dacia dokker ekran işaretleri

Ikaz

hyundai accent arıza lambası söndürme

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası

de dizel motor ön ısıtma arızası veya rks motor arıza lambasıVeya musluk arıza lambasıVeya motor arıza lambası ağır kusur muBajaj pulsar arıza lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıOto göstergeArabada stop lambası neden yanar gibi. El freni ikaz lambası neden yanar de ve. Kırmızı wolksvagenAraç göstergesi araba arıza işaretleri anlamıDe. De veya brc lpg motor arıza lambasıGeri vites sigorta işareti golf 5 egzoz arıza lambası veya. W211 motor arıza lambası 5 1 ford transit 2 elPeugeot 206 motor arıza lambası dacia motor arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti arabaBmw motor arıza lambası sarı yanıyor clio arıza lambası anlamlarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Yorum yapın