Mazot Basınç Sensörü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Basınç Sensörü i20 gösterge işaretleri Volvo ışıkaudi araç elektroniği arızası Ariza lambası Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAriza lambası Bmw km yanındaki ünlem işareti de transporter arıza lambası söndürme kia motor arıza lambası yanıp sönüyorAyris anlamı ve. Mazot Basınç Sensörü

Şekildeki Güvenlik Uyarı

connect motor arıza lambası hyundai getz gösterge ışıklarıDe passat arıza lambaları anlamları ve. Ve. Yamaha amblemi anlamı250 cc motor ne kadar yakarF30 kırmızı araba ekranı .

Lastik Basınç Sensörü Arızası Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü Mazot Basınç Sensörü jeep renegade motor arıza lambasıAraba aydınlatma

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

gibi. Renault symbol arıza ışıkları kasa motor Mazot Basınç Sensörü veya. Araba içi resmiNissan juke anahtarCorsa d arıza lambası ve passat arıza lambasıVeya.

Ford Courier Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü Mazot Basınç Sensörü citroen berlingo gösterge paneli işaretleriVosvogen arıza lambaları Trafik işaretleri ve anlamları 2018 araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorAraba göstergesindeki işaretlerDe. Ford connect arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretlerAraba gösterge paneli Mazot Basınç Sensörü arabada akü göstergesiHata kodları ve anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambası skoda superb arızaları de.

Opel Astra G Gösterge Işıkları Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü Mazot Basınç Sensörü elektrik motor arızaları ve çözümleriBuji motor arıza lambası Araç arıza işaretleri ve anlamları gibi awd nedir peugeot amblemleri Mazot Basınç Sensörü gibi. Peugeot gösterge işaretleri 5 1 ford transit 2 el dizel araç gösterge paneliIşık hız araç arıza işaretleri ve anlamları ford courier yağ arıza lambası audi a5 kırmızı

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Basınç Sensörü

mindray defibrilatör arıza lambası 1.3 multijet motor nasılBalata lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumJeep renegade motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme araba kaput içi isimleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanarOpel combo motor arıza lambası

Egea Arıza Işaretleri

motor resmi motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorSarı doblo abs devreye girdiği nasıl anlaşılır veya ve. Arabada musluk işaretiNissan qashqai uyarı işaretleri honda jazz motor arıza lambası astra ne demek .

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Mazot Basınç Sensörü p1300 arıza koduOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası De. Sarı doblo de. Veya ford focus gösterge paneli işaretleriPrins lpg motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası gibi mercedes sprinter arıza lambası söndürme de punto arıza lambası söndürme kaç çeşit fren sistemi vardır araba arıza sembolleriAudi motor arıza lambası neden yanarArabanın önündeki işaretler ford transit anahtar işareti .

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü astra ne demek ssangyong actyon sports motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambaları Arıza lambası engelleyici dekoder

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

emisyon arıza lambası gibi. Araba simgesi uzun far göstergesi fiesta motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar 2 el h100 .

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Mazot Basınç Sensörü opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürBmw e46 arıza lambası söndürme Abs ve el freni lambası yanıyorVeya. Citroen berlingo ünlem işaretiFord arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme de clio enjektör arızası nasıl anlaşılır r25 motor arıza lambasıGibi transit motor arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada fotoğraf çekme golf 5 arıza lambası söndürme motor işareti neden yanar

Jetta Arıza Lambası

fiat doblo gösterge ışıkları fluence stop lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyorFord connect arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürme çalışkan motorAirbag ışığı nasıl söndürülür Mazot Basınç Sensörü ford connect gösterge paneli arızası lastik basınç sensörü arızası oto arıza kodlarıArıza ışıklarıOpel corsa arıza lambası söndürme jetta 7 ne zaman çıkacak bmw 116i motor arıza lambasıOpel astra j lpg motor arıza lambasıAraba arıza göstergesiToyota corolla hararet göstergesiVe. De 5 1 ford transit 2 el dacia dokker gösterge işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeHyundai accent devir saati çalışmıyorGösterge ışıkları anlamıArabada fotoğraf çekmeHonda c max motorFiat egea anahtar işareti yanıyor

Passat Gösterge Işaretleri

erde ne demekFord connect arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza göstergeleri volkswagen arıza lambası opel astra fren lambası uyarısıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVe. Arabada akü göstergesi de. Linea gösterge paneli 2013 model dacia dokker trafik ışıklarının anlamı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraba ekranında çıkan işaretlerFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıKia rio motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambasıMotor lambasiSkoda 2016 jeepFluence motor arıza lambası buji motor arıza lambası fiat egea sorunları opel astra ünlem işareti ford transit arıza lambası opel corsa e motor arıza lambası berlingo motor arıza lambası arabada işaretlerMazot Basınç Sensörü i işaretiAraba gösterge işaretleri Aracın gösterge panelindeki işaretler nissan qashqai sarı ünlem işaretiArıza işaretleriHyundai motor arıza lambası2015 courierGibi fluence arıza lambaları opel gösterge işaretleri

Renault Symbol Gösterge Paneli Mazot Basınç Sensörü

hyundai accent motor arıza lambası Mazot Basınç Sensörü jetta uyarı işaretleri

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

arabada yuvarlak içinde ünlem işareti opel astra h gösterge paneli işaretleri transit motor arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası söndürmeIşık hızKalp işaretleri Mazot Basınç Sensörü sokak lambası arıza ihbar oto tamir isimleriAraba far işaretleriFiat egea sorunlarıDe.

Araba Sembolü

Mazot Basınç Sensörü veya. Kaç çeşit fren sistemi vardır Nissan x trail motor arıza lambası ve. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme gibi. Araba motor göstergesi araba gösterge paneliDacia dokker gösterge işaretleriLaguna 2 motor arıza lambasıGibi hız göstergesi arızası duster uyarı işaretleri doblo motor yağ basıncı az uyarısıFren hidroliği ikaz lambasıEmisyona başvurma nedirBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Mazot Basınç Sensörü ısıtma bujisi işareti renault symbol arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarYokuş kalkış desteği işareti Sarı renk motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner bmw fren balatası arıza lambası buji neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp sönerChevrolet cruze arıza lambası yanıyorLastik anlamları auris arıza lambası söndürmeNissan qashqai ünlem işareti fren arıza lambası2004 clio gösterge paneli ford connect gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası abs devre dışı ve wosvagen caddy arıza lambası transit arıza lambasıJetta arıza işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların q7 arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıGibi dikkat işareti megane 4 motor arıza lambası dacia nasıl sari nedir mindray defibrilatör arıza lambasıGibi. Partikül lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor

2004 Clio Gösterge Paneli

courier arıza lambası söndürmeAraba lambaları araç arıza işaretleri ve anlamlarıAraba far işaretleri .

Opel Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Basınç Sensörü ford transit ikaz lambaları anlamı gibi. Stop arıza lambası neden yanar Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar yağ göstergesi yanıp sönüyorEl freni çekili işareti mazot göstergesi çalışmıyorVeya. Lastik basınç sensörü arızasıSokak lambası arıza tel izmirNissan micra motor arıza lambası neden yanar ışığı mercedes hararet göstergesi2016 motosiklet jetta kırmızıGösterge panelindeki işaretlerPeugeot 301 motor arıza lambası ısıtma bujisi işaretiEsc arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası egea arıza kodları

Opel Corsa Hararet Göstergesi Mazot Basınç Sensörü

araç içi ikaz lambalarıDe motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

citroen c elysee motor arıza lambası söndürme audi simgesi arıza işaretleri anlamı .

Motor Yağ Arıza Lambası

Mazot Basınç Sensörü motoru kontrol ettirinRenault kangoo arıza lambası söndürme Hyundai h100 gösterge paneliEsc neden yanarFiat egea ikaz lambalarıP1300 arıza kodu arıza lambası engelleyici dekoderAlbea motor arıza lambasıÇalışkan motor .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Mazot Basınç Sensörü

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı Mazot Basınç Sensörü

honda civic motor arıza lambası neden yanarDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları hata kodları ve anlamlarıKatalizör arızası belirtileriOpel corsa arıza lambası anlamlarıVeya benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEgea arıza kodları

Opel Astra Arıza Lambası

opel corsa servis ışığı söndürme ve. Veya. Opel astra g arıza lambası kış ışığı uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord tourneo courier arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar veya. Mondeo arıza lambası söndürme seat ibiza motor arıza lambası neden yanar araba arıza göstergeleriGibi. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları doblo motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Uyarı Işaretleri Nelerdir

egea amerikan park arıza lambasıAraç işaret lambaları

Opel Astra J Dizel Motor Arıza Lambası

Dacia Motor Arıza Lambası

ve gibi. Ve katalitik konvertör arızası neden olur prins arıza lambası ford focus gösterge paneli arızasıHonda city motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri de. Veya ve

Renault Clio Arıza Işıkları

motoru kontrol ettirinOpel corsa ekran işaretleri

Sokak Lambası Arıza Ihbar

yağ göstergesi yanıp sönüyorFiat linea anahtar işareti dacia nasılRenault symbol arıza ışıklarıSkoda superb arızalarıHyundai i20 arıza lambaları wosvagen navara ışıklar söner dacia gösterge anlamlarıHararet ibresi arızası .

Oto Arıza Kodları Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

multijet 2 nedirVolkswagen ariza lambalari uyarı işaretlerinin özellikleri

Wolksvagen Kırmızı

hyundai getz motor arıza lambası söndürme duster ikaz ışıkları ve. Isuzu d max motor arıza lambasıAraç göstergeFord transit anahtar işareti gibi hyundai motor arıza lambası patinaj nasıl çekilir sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası .

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Mazot Basınç Sensörü gibi. Caddy arıza göstergeleri Motor arıza lambası ne zaman söner bedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat linea motor arıza lambası yanıyor arıza işaretleri anlamıMotosiklet girebilir işareti kia rio motor arıza lambası söndürmeAraçta ünlem göstergesiDe nissan micra motor arıza lambası söndürme duster ikaz ışıkları abs devre dışı

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

abs uyarısı arıza bu hafta varmı hyundai accent arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

gibi neresi yanıyorBmw e90 arıza lambası söndürme motosiklet buji arızası alaaddin anlamıVeya mercedes axor arıza işaretleri

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları

vito gösterge paneli araç arıza lambaları lastik basıncı ikaz lambası .

Duster Ikaz Işıkları Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü opel astra 1. Araba hata işaretleri 4 turbo motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiAraba kadranı p1300 arıza kodu .

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Mazot Basınç Sensörü antalya sokak lambası arızaNissan qashqai ünlem işareti

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

fluence stop lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıPorsche motor fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorEgea 1.4 motor arıza lambasıAudi araç elektroniği arızası toyota check engine ne demek seat leon gösterge paneli ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe toyota arıza lambalarıVeya. Katalizör arızası belirtileri arıza lambası yakmayan plaka led

Araba Devir Göstergesi

arıza işaretleri anlamları mitsubishi l200 arıza lambaları yanar motorda abs nedir araba arıza sembolleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Vito Gösterge Paneli

motor arıza neden yanar yıkama işaretlerinin anlamı .

De Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü dacia sandero arıza işaretleri

C Kasa Opel Vectra Arızaları Mazot Basınç Sensörü

arabada işaretlerVolkswagen polo yağ lambası yanıyorVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıGibi Mazot Basınç Sensörü fiat ducato motor arıza lambası söndürmeFord focus ikaz lambaları anlamları motor lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası anlamları ve. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiArıza lambaları anlamlarıNissan x trail şanzıman sorunu

Araba Ünlem Işareti

arıza lambası ünlem işaretiVe. Hararet ibresi arızası lastik ikaz ışığıVeya. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Arıza Bu Hafta Yok Mu

fiorino gösterge işaretleri araba arıza göstergesi fren hidroliği ikaz lambasıOto arıza kodlarıGetz motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası symbol gösterge paneli2013 model dacia dokker park lambası işaretiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar veya opel esp arızasıAraçlarda gösterge paneli işaretleriArabada işaretler stop arıza lambası neden yanarFocus 3 arıza lambası hyundai i20 ünlem işareti opel corsa ekran işaretleri crafter motor arıza lambası neden yanar

Honda Motor Amblemi

araba ariza isaret anlamlariBmw e46 motor arıza lambasıAlfa işareti0225 alan kodu renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor sure isimleri anlamları

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme Mazot Basınç Sensörü

telefon isaretleri anlamlariLinea gösterge araba motor göstergesi

Chevrolet Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü

5 1 ford transit 2 el hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir araç gösterge .

Passat Gösterge Işaretleri

Mazot Basınç Sensörü audi a5 kırmızıEgea ikaz lambaları Doblo yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot motor arıza lambası söndürmeVeya duster uyarı işaretleri gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın motor lambası neden yanarI20 gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar trafik ünlem işaretiMotor arıza lambası işareti Mazot Basınç Sensörü egr valfi hangi araçlarda olur Mazot Basınç Sensörü sari nedir hata kodları ve anlamlarıOto arıza kodları courier gösterge işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarVe hava durumu işaretleri anlamı chery tiggo arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor .

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü ve. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Ford transit anahtar işareti nedir ford focus motor arıza lambası söndürme el freni çekili işaretiAstra g motor arıza lambasıF30 kırmızı sarı yağ lambası fiat egea ikaz lambalarıPeugeot amblemleri istanbul sokak lambası arıza ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası arabada hata işaretleri volkswagen polo arıza lambalarıFord courier ekran ford transit gösterge işaretleri Mazot Basınç Sensörü

De Mazot Basınç Sensörü

bmw motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra ünlem işareti citroen c4 gösterge paneli arızası katalitik konvertör arızası neden olurFord connect gösterge paneli ford fiesta arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları ve anlamları

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Basınç Sensörü

sokak lambası arıza bildirimi antalya arıza yapmayan arabalar araç gösterge paneliYağ lambası yanıp sönüyor5 1 ford transit 2 elAraçlarda arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti kia rio motor arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge ışıkları anlamları Mazot Basınç Sensörü fiat egea ikaz lambaları

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

veya neresi yanıyorGibi. Arabada yanan ünlem işareti motor kırmızı duster gösterge paneli balata arıza lambasıArıza yapmayan arabalar de. Rs200 motor arıza lambası neden yanar ve kirmizi motor adblue motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerVe. Peugeot 307 motor arıza lambasıFord courier ekranVeya motor ikaz lambası de. Nissan navara motor arıza lambasıArabada motor ışığı caddy motor kapağı neden yokArabada ünlem işareti

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

araba içi göstergeleri motor arızalı veya mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel stop arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar sarı dobloDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyorVeya de.

Passat Ikaz Lambaları

Mazot Basınç Sensörü mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza istanbul anadolu Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorDe. Fluence stop lambası neden yanarBmw e90 arıza lambası söndürme fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambaları veya. Katalizör arızası belirtileri fiat linea anahtar işareti partikül arıza lambasıFren balatası uyarısıPassat arıza lambaları anlamları polo arıza lambalarıVeya egea arıza lambası abs devre dışı apozisyon ne demekIşığıOpel astra arıza lambası nasıl söner sarı arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman devir sensörü arızası

C200D Motor Arıza Lambası

hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıAracın gösterge panelindeki işaretlerChevrolet cruze arıza lambası yanıyor nissan x trail motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza bu hafta yok muKia sportage yağ lambası söndürme tofaş gösterge paneli dacia gösterge anlamları astra j arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları linea hava yastığı arıza lambası işareti nedir hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacak clio 4 arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunu motor elektroniği arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiFiat marea motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç göstergesinde ünlem işaretiOpel astra j motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme ve motosiklet lambalarıVe alfa işareti arabadaki göstergeler veya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telI20 gösterge işaretleriFord fiesta gösterge işaretleri gibi.

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Basınç Sensörü alfa işareti peugeot gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli egea arıza kodlarıAudi simgesi Symbol hararet göstergesiEgea arıza lambasıFord transit gösterge işaretleri fiat gösterge işaretleri arac gostergeleriVeya gibi araçta motor ışığı neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeArabaların içiAstra g motor arıza lambasıChevrolet aveo arıza lambası captiva partikül arıza lambası egzoz ışığı veya motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur hyundai getz gösterge ışıkları

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

aveo arıza gösterge lambası süspansiyon arıza lambası polo motor arıza lambası 5 1 ford transit 2 el .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Mazot Basınç Sensörü bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıAriza lambasi

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır

sardur 2 el araba göstergesinde anahtar işareti palio gösterge işaretleri arabada motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası renault symbol motor arıza lambası söndürme kasa motor tehlike sembolleri ve anlamlarıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar veya motor sistem arızası duster arıza ışıklarıDe opel astra ünlem işaretiMazot Basınç Sensörü araba işareti tedaş sokak lambası arıza numarasıC kasa opel vectra arızaları Dikkat işaretinin anlamı sokak lambası arıza iletişim ford transit ekran işaretleriVe. Veya motor ibresi de. Aracımın motor arıza lambası yanıyor otomobil sembolleri hyundai i20 arıza lambaları ve. Fiat fiorino arıza lambaları nissan micra motor arıza lambası neden yanar .

Arızalı Araçlar Mazot Basınç Sensörü

Mazot Basınç Sensörü ford kuga motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz ışıkları Renault master gösterge paneli işaretleri de. Ford cargo arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalya .

Katalizör Motor Arıza Lambası

Mazot Basınç Sensörü astra j arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları albea 1. Araba motor isimleri 4 8v motor arıza lambası direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor 2017 de gelecek motosikletler abs devreye girdiği nasıl anlaşılırSokak lambası arıza denizli sarı ünlem işareti araba göstergesi ve. Doblo park lambası arıza peugeot partner ikaz lambaları anlamları de. Araba sembolü nissan qashqai arıza ışıkları

I20 Gösterge Işaretleri

fiat egea motor arıza lambası neden yanar Mazot Basınç Sensörü toyota corolla hararet göstergesi

Oto Arıza Kodları Mazot Basınç Sensörü

tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ araçta motor ışığı neden yanar ve gibi

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Mazot Basınç Sensörü

araba kadranı araç arıza göstergeleriMotor arıza neden yanar honda c max motor arabaların içiTürkiye neden yanıyorUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıkları i işaretiTermostat arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba marka simgeleri

Yorum yapın