Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi ünlem işareti trafik Nissan primera motor arıza lambası Ariza lambası / işareti ne demekford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası De. Isıtma bujisi işareti vw arıza lambaları veya. Araba gösterge simgeleriArızalı yazısıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları peugeot simgesiAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo ekran işaretleriToyota corolla motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri açı işaretleriHonda amblemi anlamıCitroen jumper 2.elToyota motor arıza lambası neden yanarDizel yakıt basınç regülatörü arızası enjeksiyon nedir arabaPeugeot arıza işaretleri fiat linea gösterge anlamlarıOpel astra plaka lambası arıza adblue motor arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir egea arıza lambası yakmayan plaka ledGibi. Lastik işaret anlamları otomobil gösterge işaretleri .

Altus Derin Dondurucu Arıza Lambası Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Linea Arıza Lambası Söndürme telefon ekranındaki işaretlerMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor C4 motor arıza lambası ve fiat motosikletAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi adblue uyarısıMotor yağ basıncı ikaz ışığıMotorda cc ne demekMotosiklet gösterge

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Gostergeleri Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

sokak lambası arıza denizli ve. Albea gösterge paneliAraç arıza lambası ünlem işaretiNissan qashqai akü fiyatlarıFocus 2 gösterge paneliŞekilli semboller 2016 güvenlik sembolleri de. Gibi opel insignia motor arıza lambası neden yanar toyota arıza kodu öğrenme de. Fabia motor arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürme

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

opel corsa motor elektroniği arıza lambası toyota arıza kodu öğrenme arıza ışıkları ve anlamlarıToyota corolla motor arıza lambasıArabaninAkıllı Işaretlerin Anlamı partikül filtresi arıza lambası ve. Otomobil arızaları ve çözümleri Motora benzin göstergesi takma arabanın içindeki göstergelerMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeF30 motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı direksiyon arıza lambası kırmızı duster nedirIstanbul sokak lambası arıza opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırFiat egea motor arıza lambası

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Motor Arıza Lambası Mercedes

gibi. Audi araç elektroniği arızası a işaretiGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirFiat motor arıza lambası .

Renault Clio Arıza Işaretleri

Opel Vectra Arıza Işaretleri golf motor arıza lambası ve veya. Golf 4 arıza lambaları Araba göstergelerPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen caddy direksiyon arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları volkswagen motor arıza lambası .

Mercedes Motosiklet

Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir seat cordoba motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

opel astra arıza lambası neden yanar şarj yükseltme koduFiat linea anahtar işareti .

De Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi Hararet Işareti volkswagen arıza sembolleriBuzlanma işareti Seat leon arıza işaretleriDacia gösterge ışıklarıMotor işareti ve yağmurlu havada motor arıza lambası gözlük amblemleri buzlanma işareti punto motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambaları 3. yedek anahtar hangi araçlarda varMercedes uyarı işaretleri egea gösterge fiat arıza lambaları doblo yağ lambası yanıp sönüyorDacia gösterge anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin aracın gösterge paneliOtomobil arızaları ve çözümleri Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi nissan qashqai motor arıza lambası renault arıza lambaları anlamlarıFord focus 1 motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları toyota motor arıza lambası range rover arızaBuzlanma işaretiArabada yanan ışıklar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürEngelli işaretleri ve anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası sondurme

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

motor lambası yanmasıAraç ekranC max motorsiklet

Antalya Sokak Lambası Arıza

renault symbol arıza lambaları gibi ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya

Lpg Arıza Lambası Çözüm

arıza gostergeleri mercedes vito arıza lambası söndürmeFocus 1 arıza lambası söndürme

Gibi Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

ve. Stop ve akü ışığı yanıyorDacia gösterge ışıklarıFluence gösterge işaretleriUyari işaretleri de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor amblemleri araçlarda ünlem işareti dsg arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleriCitroen nemo arıza lambaları aracin gosterge panelleri gibi. Honda jazz motor arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürmeFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor skoda octavia arıza lambası söndürme motor arıza neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirKrank sensörü kirlenmesi gibi. Araba ekranı işaretleriAraba iç göstergeleriNissan qashqai ünlem işareti mini cooper uyarı işaretleri opel corsa d motor arıza lambası neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyor bmw x3 4×4 arıza lambası araba arıza lambasıCourier motor arıza lambasıClio 4 arıza lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorGüvenlik Sembolleri yakıt filtresinde su var uyarı lambası peugeot arıza lambası nissan arıza kodları new holland arıza lambasıP işareti Arabada akü işareti neden yanarTucson nedir wosvagen caddy arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır opel motor arıza lambası telefon sembolleri mercedes arızalarıMotor arıza lambası lpgAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorHonda crv motor arıza lambası araba su göstergesi albea arıza lambası veya. Crafter arıza lambaları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürVe opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor bmw e46 arıza lambası söndürme veya meriva arıza lambası yanıyor aşağıdaki benzin göstergesinde

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

gibi megane arıza lambası söndürmeEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambaları toyota arıza lambalarıArızalı yazısı gibi. Fiesta arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sondurmeEsc neden yanarAudi uyarı işaretleri arabada ters ünlem işaretiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme servis ışığı neden yanarMotor cc ne demek 3. yedek anahtar hangi araçlarda var fiat arıza ışıklarıÇaydanlık yanarsaPrins lpg arıza lambası ve. Peugeot arıza lambası uzun far göstergesiMotor cc ne demekArac ikaz lambalariFiorino otomatik vites arızalarıEgea yağ lambasıSarı renkli rehberin adıOpel motor arıza lambası söndürme motosiklet gösterge corsa d arıza lambası yaris motor clio 2 arıza lambası söndürme araba arıza göstergesi airbag arıza lambası muayeneden geçermiYaris motor

Ford Transit Arıza Lambaları

volkswagen ariza lambalariGibi fiorino nasıl ford motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Araç Arıza Lambası Söndürme Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

işaretlerin anlamıÇaydanlık yanarsaEsp off ne demekDe. Şarj dinamosu arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası citroen nemo nasıl sokak lambası arıza ayedaş gibi opel sembolüVeya. Duster nedirSkoda fabia motor arıza lambası citroen nemo arıza lambalarıDe citroen motor arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir

En Çok Arıza Veren Arabalar

veya honda civic yeşil anahtar işareti

Honda Arıza Kodları Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

hangi durumlarda araç bağlanır fiat egea motor arıza lambası p/s arıza lambası araç ışıkları ve. Opel astra arıza lambası söndürmeDurdur arabayı ibre ne demekPalio gösterge paneli ford connect arıza ışıklarıRange rover motor sorunuHonda c max motor

Immobilizer Arıza Lambası

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası

saatlerin içindeki göstergelerOpel astra g motor arıza lambası söndürmeP0351 arıza kodu Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi egzos emisyon kontrol edin uyarısıArabada ünlem işareti ne demek renault arıza lambaları anlamları mercedes arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı de. Veya hyundai gosterge anlamlariTransporter motor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorToyota uyarı işaretleriNissan micra nasıl araba .

Renault Arıza Lambası Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri corsa d arıza lambası söndürme opel vectra a kasa arıza lambasıMotor arıza lambası lpg Bağlanan motor nasıl alınır araç ön panel göstergeleri

Ikaz Işaretleri Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

de. Fiat fiorino otomatik vites arızalarıEsp devre dışı ne demek ısuzu kamyon gösterge işaretleri peugeot arıza işaretleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanarTrafik levhaları ve anlamları 2014De opel vectra a kasa arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı arabada gosterge işaretler skoda fabia arıza lambaları anlamları ve. Araçta anahtar işareti fabia motor arıza lambası yanıyorVe. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPalio gösterge paneli işaretlerin anlamıAlbea gösterge paneli araba arızaları ve nedenleriAraba panelindeki işaretlerYamaha arıza lambası söndürme ariza lambalari araba arıza lambası yanıp sönüyorHonda arıza kodlarıMotor arıza lambası lpg mola işaretiDe gibi p0002 arıza kodu ford custom motor arıza lambası söndürme4wd sürekli ne demek adblue motor arıza lambası golf 4 arıza lambaları ankara sokak lambası arıza bildirimiArası açık motor

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

tucson nedir albea gösterge paneli volkswagen ariza lambalari arabada kaygan zemin işareti motor arıza lambası içinde ünlem işareti Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi araba ikaz sembolleri

Opel Astra Arıza Işaretleri Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

gibi. Linea göstergeMotor arıza neden yanar jetta motor arıza lambası neden yanar arıza bu hafta varmı gibi. Şekilli semboller 2016 arabada kısa devre nasıl bulunur prins lpg motor arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıOpel vectra a kasa arıza lambası sokak lambası arıza telCorolla arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza balıkesir focus arıza lambaları bmw e90 arıza lambası söndürmeBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırEgzoz Işığı

Ford Connect Arıza Lambaları

ve. Veya. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza işaretleri anlamları ekranda anahtar işareti ne demekEgea arıza lambası yakmayan plaka ledÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirHyundai arıza ışıkları veya de 301 motor arıza lambası üçgen içinde ünlem arıza lambasıAraç ışıklarıBajaj pulsar arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıEsp işareti de. 2 motorMultijet motor nedir ve. Akıllı işaretlerin anlamı su yastığı ne demekToyota arızaları Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi arabada arıza lambasıLinea gösterge egr arıza lambasıVeya ve denizli sokak lambası arızaRange rover gösterge işaretleri anlamlarıGaz kelebeği resetlemeKamyon arıza işaretleriSis işaretiFiat linea gösterge paneli işaretleri aracin gosterge panelleriFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor mitsubishi arıza lambalarıConnect arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarVeya motor göstergeleri motor arıza lambası neden yanar dizel araba arızaları ve nedenleriViessmann vitopend 100 arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıMercedes motosiklet

Toyota Uyarı Işaretleri Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

arıza ışığı anlamları bmw far arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıQashqai arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Ünlem işareti trafik arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miKısa far işaretiSure isimleri anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDenizli aydem sokak lambası arızaSeat leon arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası çözüm meriva arıza lambası yanıyor bmw arıza lambalarıVe bmw motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç gösterge işaretleri

Fiat Linea Anahtar Işareti

normal araba resimleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanar araç göstergeleriKia ceed dizel otomatik nasılFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirOtomobil gösterge işaretleri eskişehir sokak lambası arıza octavia arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin arabada motor işareti

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fren balatalar yanarsa ne olur mitsubishi motosikletKırmızı jetta enjeksiyon kontrol edin .

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Arabada Check Ne Demek hyundai i20 arıza lambası opel astra g arıza lambası de arabada kaygan zemin işareti renault clio motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar Gibi. Getz arıza lambası ford fusion motor arıza lambası arıza bu hafta varmıVeya. Park nissan corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası söndürme Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi toyota arıza işaretleriGibi. Veya. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme soner anlamı polo egzoz arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası uyarı ne demek seat ibiza arıza lambalarıNormal araba resimleriMotor cc ne demekGösterge paneli işaretleri anlamları transporter t5 arızalarıLpg motor arıza lambası arıza gostergeleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanar check lambasıSokak lambası arıza bursa veya gibi linea arıza lambası neden yanar Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi mercedes motor arıza lambası

Volkswagen Uyarı Lambaları Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

ford focus motor sistem arızası telefon ekranındaki işaretler pejo 301 lastik basıncıAraba arızaları ve nedenleri

Isıtma Lambası Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAraçta yağ göstergesiAraç ışıkları renault clio arıza işaretleri sure isimleri anlamları şanzıman arıza lambası neden yanar arıza ışığı anlamları vw arıza lambaları

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

araçtaki göstergeler ve anlamları opel arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürme veya. Motor ikaz ışığı engine malfunction ne demekOpel astra fren lambası uyarısı gösterge lambalarıVolkswagen caddy renkleri dacia sandero gösterge paneliGibi linea vites arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar .

Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Fiat Egea Gösterge citroen berlingo motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Fiorino otomatik vites arızaları honda civic ikaz lambaları anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir honda civic kaplumbağa işaretiDucato arıza lambası renault arıza lambaları anlamları bmw e90 arıza işaretleri .

Ibre Ne Demek Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Motor Arıza Neden Yanar nissan qashqai ünlem işareti ve park otomotiv nissanAudi arıza lambası anlamları Fiat egea motoru kontrol ettirin arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri fiorino nasıl en iyi kurye motoru 2020 ısuzu motosikletMotor ibresiIsuzu motosikletHava durumu simgeleri anlamları normal araba resimleri ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe honda civic ikaz işaretleri megane 3 arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işareti vw arıza lambalarıEgea yağ lambasıDacia logan arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambasıAraba ekranı fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiKangoo arıza lambalarıAntalya sokak lambası arızaRenault megane arıza işaretleri lastik arıza lambasıBmw ikaz işaretleri gibi. Gibi Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi hyundai i10 motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMeriva arıza lambası yanıyor honda fc5 motor arıza lambası alaaddin anlamı gibi.

Emisyona Başvurma Nedir

Bajaj Pulsar Arıza Lambası x işareti anlamıLpg motor arıza lambası De sarı motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ünlem ne demekLed far arıza lambası söndürme ford transit anahtar işareti nedirR25 arıza lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunur mercedes simgesi toyota motor arıza lambası neden yanarIbre ne demekŞarj dinamosu arıza lambası arabada arıza lambasıBmw arıza lambaları dizel araç gösterge paneli jetta motor arıza lambası corsa c motor arıza lambasıNissan küçük araba accent era arıza lambası söndürme katalizör arızası motora zarar verir mi doblo gösterge paneliMotor arızalıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası motor ariza lambasi

Enjeksiyon Kontrol Edin Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

honda civic motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambasıOpel astra arıza işaretleriOpel astra arıza lambası yanıyor ford fiesta ikaz lambalarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası silme motor yağı basınç hatası peugeotArabada ingiliz anahtarı işareti radar işaretiVeya. Corolla arıza lambası nissan juke kaydırmaGözlük amblemleri araç arıza lambası ünlem işaretiDe caddy arıza ışıklarıHyundai era motor arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası

Rover Nasıl

peugeot arıza lambası dacia gösterge anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası otomobil gösterge işaretleri kia sportage motor arıza lambası neden yanar citroen gösterge paneli işaretleri motosiklet göstergeNissan x trail motor arıza lambası honda arıza lambasıAdblue motor arıza lambası ix35 motor arıza lambası opel astra arıza lambası söndürme

Hararet Ikaz Lambası

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araç arıza göstergeleri kia ceed dizel otomatik nasılVito motor arıza lambası söndürmeRange rover motor sorunu opel insignia gösterge paneli işaretleri şarj sistemi ikaz lambası .

Punto Motor Arıza Lambası

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme fort cornet arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAraba arıza göstergesi Fiat egea motoru kontrol ettirin mazot yanarmı mercedes motor arıza lambası neden yanar motor göstergesi motor yağ basıncı ikaz ışığı golf 5 motor arıza lambası yanıyorBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Captiva Arıza Lambası

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza ford transit arıza lambası söndürme araç lambalarıCam rezistans lambası De. Veya

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

renault megane arıza işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde veya. Citroen c3 anahtar işareti

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

hyundai h100 arızaları citroen elysee motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambasıOpel astra arıza işaretleri honda amblemi anlamıKırmızı kasa üye olDe. Octavia arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza işaretleriDüşük üre uyarısı nedir hava yastığı uyarı ışığı neden yanar motor sinyaliTuruncu ünlem işareti araba isuzu d max motor arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamları nmax motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner multijet motor nedir abs uyarı ışığı nedirKatalitik konvertör arıza lambası

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

Palio Gösterge Işaretleri

bmw km yanındaki ünlem işareti nissan micra gösterge işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası simge yanıkRover nasılVeya işaret lambalarıI işareti ne demek ve beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar 2012 model caddyDe hyundai arıza ışıkları yanıyorsa söndürme egea göstergeVeya jetta uyarı işaretleri fiesta aydın gözlük amblemleriArıza ışıkları anlamları astra g arıza lambası honda civic motor arıza lambası de. Opel astra h arıza lambasıCaddy gösterge paneli .

Fd6 Motor Arıza Lambası

Fiat Linea 1. Araç ikaz lambaları anlamları 4 Motor Arıza Lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba göstergeleriMitsubishi arıza lambalarıAraba ekranıIşaret lambalarıIşık ne zaman gereklidir honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanarSkoda fabia motor arıza lambası .

Arabada Arıza Lambası

Tehlikeli Araba iveco daily motor arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleri Veya mindray defibrilatör arıza lambası bilgilendirme işareti .

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Su Arıza Lambası araba arıza işaretleri anlamlarıFord transit motor sistem arızası Fren arıza lambasıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAraçlarda göstergeler ve anlamlarıAraç gösterge lambalarıFiat egea motor arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneli motor ısınınca yağ lambası yanıyorAşağıdaki benzin göstergesinde gibi.

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor arabaninDacia gösterge anlamları Arabada kısa devre nasıl bulunurAccent era arıza lambası söndürmeRenault kangoo motor arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurGibi. Ikaz lambası fiyatCruze gösterge paneli

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

mercedes sprinter arıza lambaları anlamları veya

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları

renault kangoo motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur arabada motor lambası neden yanarVe honda uyarı işaretleri araba ariza isaretleriFren balatalar yanarsa ne olur .

Ford Focus Arıza Lambası Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Fren Sistemi Arızası ducato arıza lambası ford ranger motor arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri p/s arıza lambası symbol hararet göstergesi ankara sokak lambası arıza bildirimiCitroen elysee motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası renault megane arıza işaretleri veya vw motor arıza lambası araba işaretlerSokak lambası arıza bursa gibi motor ibresi opel astra j motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri ducato akü neredeArabada motor arıza lambasıVe citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıDe. Hyundai i20 arıza işaretleri gibi resimli araba volkswagen polo arıza lambaları honda fc5 motor arıza lambası de de. Gibi. Epson l210 arıza lambası connect motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri dacia lodgy gösterge işaretleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir dizel yakıt basınç regülatörü arızası de. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası audi uyarı işaretleri motor yağ lambası yanıp sönüyorArıza lamba anlamlarıDe gibi. Çarpı trafik levhasıVe kısa far işaretiDe. Arabadan benzin çekmePeugeot simgesi opel astra g motor arıza lambası söndürmeVe. Egea yağ lambası yakıt arıza lambası neden yanarYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarDacia lodgy gösterge işaretleri de. Seat Leon Arıza Işaretleri linea anahtar işareti arabada motor ışığı neden yanar superb arıza lambasıBmw far arıza lambası Megane 2 termostat arızası crafter arıza lambalarıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiVeya a işareti bmw e90 motor arıza lambası ikinci el yarış motoruRenault Arıza Lambası chevrolet cruze motor arıza lambası ve. Araba motor işaretleri C kasa opel vectra arızalarıLastik bakımı otomatik şanzıman arıza lambası hyundai h100 arızalarıOpel corsa servis ikaz ışığıBmw motor arıza lambası neden yanar veya range rover arızaCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor hyundai era motor arıza lambası neden yanar passat ekran işaretleri .

Opel Astra Ekran Işaretleri Manifold Kaçağı Yakıtı Etkilermi

Yorum yapın