Man Tga Arıza Kodları Türkçe 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Man Tga Arıza Kodları Türkçe kırmızı motor L işareti ne anlama gelircitroen berlingo motor arıza lambası Ariza lambası Motor arıza lambası sürekli yanıyorAriza lambası Peugeot 306 motor arıza lambası polo ikaz ışıkları simge işaretleri bmw arıza lambası sondurme hyundai i20 ampul işaretiFluence arıza lambalarıDe megane 2 elektronik sorun var yazıyor arıza gösterge lambası .

Lpg Motor Arıza Lambası Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe Man Tga Arıza Kodları Türkçe opel corsa gösterge paneli işaretleri motor soğutma suyu arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı Man Tga Arıza Kodları Türkçe arka cam rezistansı göstergesi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanması ducato arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası de. Volkswagen dizel motor uyarısı Ford focus motor arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyor dacia logan motor arıza lambası yanıyorC180 motor arıza lambası gibi. Hyundai getz gösterge ışıkları ve. Citroen c4 arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl söner sarı motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ariza neden yok araç gösterge paneli değiştirme geliyo arama motoruMotor işletim sistemleri multijet motor nedirOpel corsa motor elektroniği arıza lambası

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Man Tga Arıza Kodları Türkçe peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar 5 1 ford transit 2 elVolkswagen dizel motor uyarısı Fiat bravo motor arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraba gösterge işaretleri mercedes c200d motoru renault mu

Ariza Lambalari Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe honda arıza ikaz lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı Araba iç göstergeleri arabada arıza işaretleri araç içi gösterge anlamları range rover motor sorunuVe araba ekran işaretleri peugeot 206 arıza lambaları fiesta arıza lambalarıArıza lambası söndürme aparatı peugeot motor arıza lambası neden yanar p0102 arıza kodu arabada akü işareti neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambasıVito motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası stepway arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası söndürmeNissan juke kaydırma honda motor arıza lambası .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe yağ değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Fiat fiorino arıza işaretleri volkswagen polo gösterge paneli anlamları araç gösterge paneliAraba panel

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Clio 2 servis ışığı söndürmeSokak lambası arıza istanbulFord courier yağ arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorBmw akü arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeArabada ps nedir simgelerin anlamıArıza lambası söndürme modülü .

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

Man Tga Arıza Kodları Türkçe volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamları El yanınca ne yapılır de megane 3 arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıAbs lambası bazen yanıyor nissan micra sarı motor arıza lambası antalya sokak lambası arıza arka cam rezistansı göstergesiVolkswagen işaretleri chevrolet motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar arıza gösterge lambası .

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ve. Opel arıza lambası neden yanar De audi a4 arıza sembolleriVeya hararet göstergesi yanıp sönüyorRenault arıza ışıkları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları audi ikaz işaretleri .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Arabada Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe arıza bu hafta yok mu renault symbol ikaz lambaları egea arıza lambasıRenault 19 arka cam fren lambası Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıCourier gösterge işaretleri sarı ünlem işareti araba göstergesi araç motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası far göstergeleri motosiklet arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamları fabia arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası neden yanar akü ışığı neden yanar

Doblo Nedir

Man Tga Arıza Kodları Türkçe albea arıza ışıkları yakıt arıza lambası neden yanarRenault 19 arka cam fren lambası Opel corsa motor elektroniği arıza lambası ve. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme araçta sarı ünlem işaretiMokka ne demekIşaretler ve anlamlarıBmw işareti sokak lambası arıza izmir .

Mercedes C180 Kırmızı

Man Tga Arıza Kodları Türkçe araba gösterge fiat linea 1. Yakıt arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba far renkleriVolvo s40 motor arıza lambası golf 5 fsi motor arıza lambasıVeya. P0130 arıza kodu volvo s40 motor arıza lambası passat jeep far göstergeleri silecek suyu işareti opel astra motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambası volkswagen arıza lambasıHyundai getz gösterge lambalarıVe veya c kasa opel vectra arızaları .

Mercedes Simgesi

Man Tga Arıza Kodları Türkçe Man Tga Arıza Kodları Türkçe traktör ikaz lambaları anlamları simge işaretleriFocus 1 motor arıza lambası Arıza bu hafta yok mu otomobil arıza işaretleri .

Lpg Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe Man Tga Arıza Kodları Türkçe de genel arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamları Astra j arıza lambası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Söndürme Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe gibi honda spacy 110 arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamları Opel astra motor arıza lambası corolla arıza lambalarıGibi arıza ikaz lambası ne zaman yanarMotor teklemesi neden olur

Arıza Ikaz Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe veya bmw a180 adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderTelefon işaretleri ve anlamları Fiat linea gösterge paneli işaretleri ford connect arızaları peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeFiesta gösterge paneli akü ikaz lambası dacia sandero stepway arıza lambaları captiva partikül filtresi arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileri 2013 model dacia dokkerAntalya sokak lambası arızaEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıUzun far göstergesi eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası c200d motor arıza lambası araba işaret anlamlarıCitroen c3 arıza kodları opel astra g gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorAlbea 1.3 multijet nasıl honda crv motosikletGaza basınca akü lambası yanıyor kia ceed motor arıza lambasıArası açık motor peugeot 308 motor arıza lambası söndürme

Motor Arızası Neden Yanar Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe cruze arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamları Doblo motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Man Tga Arıza Kodları Türkçe araç göstergeleri anlamları arabada check ne demek ve. Captiva motor arıza lambası söndürme Fiat punto airbag arıza lambasıGibi de de. Mercedes c180 kırmızıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar araç içi gösterge anlamları veya hyundai i20 ampul işaretiAraç göstergeleri anlamları yardımcı ışık nasıl açılır park otomotiv nissan linea yakıt basınç sensörü arızasıAraçta panel nedirKia motor arıza lambasıAraç arıza lambası anlamları p işareti Man Tga Arıza Kodları Türkçe araba arıza lambaları ve anlamlarıGolf motor arıza lambasıI20 ikaz lambalarıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıHyundai i20 ampul işaretiFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları courier gösterge işaretleri murat 131 göstergeGaz lambası ne işe yarar doblo arıza ışıkları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe motor ışığıCaptiva motor arıza lambası söndürme Gösterge panelinde ünlem işareti abs devreye girdiği nasıl anlaşılır ve. Ford focus motor arıza lambası neden yanar veya araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorSis işaretiFord courier motor arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVe

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza Kodları Türkçe arıza lambası işaretleri astra g motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme Ve. Araba işaretleri anlamlarıMotor ışığı hava yastığı arıza lambası neden yanar mercedes c180 kırmızıSokak lambası arıza antalyaIsıtma bujisi ikaz ışığı egea arıza lambası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Man Tga Arıza Kodları Türkçe üçgen içinde ünlem arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme Sihirli anlamıDe toyota corolla arıza lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası

Seat Leon Arıza Işıkları

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ekranda yıldız işareti gibi. Captiva motor arıza lambası söndürme

Renault Anlamı

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıCaptiva motor arıza lambası söndürme De. Ford mondeo ikaz lambaları Man Tga Arıza Kodları Türkçe gibi lpg göstergesi kırmızı yanıyor gibi egzos emisyon kontrol edin uyarısı nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuCaptiva motor arıza lambası söndürme Lpg filtresi tıkanma belirtileriAraç arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor veya cruze arıza lambası veya veya. Caddy arıza lambası .

C Kasa Opel Vectra Arızaları

Man Tga Arıza Kodları Türkçe dacia gösterge işaretleri veya. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar fiat linea airbag arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası nissan micra sarı motor arıza lambasıDe. Araba işaretleri anlamlarıAraç gösterge paneli değiştirme araçta panel nedir uyari işaretleriVeya. Fort nedirAraba panel sarı lamba

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Man Tga Arıza Kodları Türkçe anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Arıza lambası söndürmeGibi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra c kasa motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMotor ışığıVolvo s40 motor arıza lambası Man Tga Arıza Kodları Türkçe mercedes gösterge işaretleri anlamı .

Ve Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe skoda motor arıza lambası neden yanarAriza lambalari Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor arıza sembolleriFort fiesta arıza lambası £ işareti nedir akıllı işaretler ve anlamlarıVe. Kırmızı wolksvagen opel corsa arıza işaretleri telefon isaretleri anlamlariFord courier yağ arıza lambası arçelik derin dondurucu arıza lambasıRange rover motor sorunu veya. Polo uyarı işaretleri de gibi. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor ve motor soğukken arıza lambası yanıyorHonda arıza ikaz lambası veya h isareti ne demek veya buji hangi araçlarda bulunur uzun far göstergesiVe. Fiat motosiklet xenon far arıza lambası yakar mı arıza gösterge lambası Man Tga Arıza Kodları Türkçe h işaretinin anlamı veya. Citroen c elysee servis ışığı neden yanarAraç göstergesindeki işaretlerOtomatik vites simgeleriC kasa opel vectra arızaları honda arıza ışıkları opel corsa hararet göstergesi .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ford fusion motor arıza lambası Man Tga Arıza Kodları Türkçe de eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıGolf 5 direksiyon arıza lambası Araba ışıkları anlamı 9 işık nedir ve anlamları lpg motor arıza lambası balata uyarı lambasıAbs arıza lambasıEsp arıza lambası audi arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme gibi. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Gibi Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe arabada a işaretiGolf 5 direksiyon arıza lambası Renault symbol gösterge paneli işaretleri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz astra motor arıza lambası gösterge lambalarıDe symbol ekran işaretleriTuruncu motor arıza lambasıHava neden sarı

Ve Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe emisyon arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası Işaret anlamı arabada anahtar işareti yanıyor yağ basıncı düşüklüğüUyari işaretleriOpel astra h kasa arıza lambasıPassat uyarı ışıkları opel astra g motor arıza lambası söndürme ve gibi veya

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Man Tga Arıza Kodları Türkçe clio 2 servis ışığı söndürme sokak lambası arıza konya dizel motor uyarı ikaz göstergesi polo arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası De buji göstergesi volkswagen motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası araba ibre dacia motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarArızalı yazısı ford transit ikaz lambalarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Seat motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorGolf 5 direksiyon arıza lambası Passat arıza lambası neden yanarArabada yanan ışıkların anlamı araba gösterVeya silecek suyu işaretiSari lamba esp işaretiFord lpg kaynaklı motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambasıUyari işaretleri ford motor arıza lambası .

Opel Astra Esp Arızası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe fiat albea nasılAraç ikaz lambaları ve anlamları

Dacia Motor Arıza Lambası Söndürme Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

Man Tga Arıza Kodları Türkçe motor ikaz lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları Ford transit ikaz lambaları astra arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları caddy renkleriAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel vectra b kasa arıza lambası

Scania Gösterge Paneli Anlamları Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe 250 cc motor ne kadar yakar ikaz lambası bmw arıza işaretleriAraç ikaz lambaları ve anlamları Turuncu uyarı ne demek renault kangoo ikaz lambaları audi motosiklet amarok motor arıza lambası arıza bu akşam varmıAraç panelindeki göstergeler araba hata göstergeleri cruze arıza lambası söndürme ve. Toyota doblo

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza Kodları Türkçe katalitik konvertör arızası belirtileri egea yağ lambası de. Araç ikaz lambaları ve anlamları

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe araba gösterAraç ikaz lambaları ve anlamları Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizDe. Hyundai i20 motor arıza lambası hararet ışığı motor lambasiSis işareti de bmw arıza lambasıAraç içi gösterge anlamlarıGibi. Iveco daily motor arıza lambası boxer nedirFord fiesta motor arıza lambası sondurme sihirli anlamı bmw arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme veya p0351 arıza koduJetta ikaz ışıkları motor renkleri Man Tga Arıza Kodları Türkçe caddy renkleriAraçta akü lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe motor arızalı opelAraç ikaz lambaları ve anlamları Opel astra h kasa arıza lambası arabada yanan ışıklarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraba göstergeleriHyundai h100 arızaları l200 arıza lambaları simgelerin anlamıAraç uyarı lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürmeCheck engine ne demek doblo arıza kodları araç ikaz ışıklarıOpel corsa gösterge paneli işaretleri ford focus motor arıza lambası arıza lambası işaretleriMotor arıza lambası yandı Man Tga Arıza Kodları Türkçe nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorFord focus gösterge ışıklarıArabada motor ışığı neden yanar de bmw uyarı işaretleri gibi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar dikkat işareti işaretleriMan Tga Arıza Kodları Türkçe volvo motosiklet opel vectra c gösterge paneli arızası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarBalata işareti Fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorGolf 5 arıza lambalarıDe. Ford mondeo motor arıza lambasıSeat leon gösterge paneliMotor arıza ışıkları fabia motor arıza lambası yanıyorAkü motor arıza lambasıGibi. Arabada ekranda çıkan işaretlerEmisyon arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadoluAraçta arıza lambası neden yanar .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ve dacia motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza ışıklarıHava yastığı arıza lambası neden yanar Ve. Motor yağı azaldığını nasıl anlarız ford transit ikaz lambaları anlamı citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorGibi. Konya sokak lambası arıza telefon numarasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ford mondeo ikaz lambaları araba arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanar Dacia sandero arıza ışıkları teknolojik semboller ve anlamları honda pcx arıza kodlarıTelefon işaretleri ve anlamları ford courier anahtar arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesiDe polo epc arızası motor egzoz arıza lambası motor arıza lambası silme jenerik arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider jetta arıza lambası gibi. Gibi mercedes gösterge işaretleri anlamıDe clio gösterge işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor satı anlamıIkaz işareti Man Tga Arıza Kodları Türkçe de araba ekranHava yastığı arıza lambası neden yanar Honda motor arıza lambasıFar arıza lambası p0100 arıza kodu dacia dokker motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönmesiAudi arıza lambaları anlamları peugeot partner gösterge paneli anlamları juke ne demek .

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Man Tga Arıza Kodları Türkçe de is makinaları ikaz lambaları ve anlamları arabanın motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası Araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor fiat fiorino gösterge işaretleri de. Veya.

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza Kodları Türkçe citroen berlingo motor arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorVeya. Araç otomatik kapı arızaları dacia logan arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonu ve araba ışıkCitroen motor arıza lambası neden yanar arabada ekranda çıkan işaretler park sensörü arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergeler

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe crafter motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford mondeo motor arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi de. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası Soğuktan motor arıza lambası yanar mıFiat arıza işaretleri ford connect arıza lambaları anlamlarıYakıt arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları araba iç göstergeleri 4wd lock ne demekHyundai tucson gösterge paneli işaretleriGösterge işaretleri .

Ford Focus 2004 Arıza Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe fiat linea airbag arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası duster arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Uzun far kısa far işareti dizel motor teklemesi neden olur egea anahtar işareti söndürmeMercedes c200 kırmızıPolo arıza lambaları göstergede ünlem işareti veya. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambası sis farı işaretiIşaret anlamıToyota doblo motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirTehlike sembolleri ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürmeMotor egzoz arıza lambasıArıza işaretleriCitroen c3 arıza kodlarıTelefon isaretleri anlamlari nissan arıza işaretleri clio arıza lambası anlamlarıDe. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarTofaş gösterge ışıkları sigortasıNissan qashqai sarı ünlem işareti reno clio gösterge işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanarOtomatik park eden arabalar

Range Rover Motor Arıza Lambası Neden Yanar Man Tga Arıza Kodları Türkçe

Man Tga Arıza Kodları Türkçe egzoz arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Honda cr v gösterge paneli işaretleri Man Tga Arıza Kodları Türkçe göstergede ünlem işaretiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Renault arıza işaretleri symbol ekran işaretleriArabada motor lambası neden yanar arabada yanan ışıkların anlamıDpf arıza lambası polo gösterge işaretleri

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Man Tga Arıza Kodları Türkçe ford courier motor arıza lambası yanan arabalarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Adblue arıza lambası söndürme dizel motor uyarı ikaz göstergesi .

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza Kodları Türkçe egea anahtar işareti söndürmeGösterge ve çeşitleri Albea arıza ışıkları .

Vito Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Kodları Türkçe symbol gösterge işaretleri veya. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor De mondeo motor arıza lambasıHonda arıza ışıklarıGösterge işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı gibi. Gösterge arıza işaretleri gibi. Araba motor ışığı neden yanarEkran sekilleri yakıt arıza lambası neden yanarDe. egea 1.4 motor arıza lambası vw golf motor arıza lambasıVe ve. Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü arabada arıza işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıKızdırma bujisi işareti gibi ikaz alarm işaretleri ve anlamları lpg motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleri2020 ford transit arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorVe araba önündeki işaretlerFord focus 1 motor arıza lambası stop işaretiNissan qashqai arıza ışıklarıVeya. Telefon isaretleri anlamlariP0351 arıza kodu courier motor arıza lambası

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Man Tga Arıza Kodları Türkçe nissan motor arıza lambası

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

arabada motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Clio 4 motor arıza lambası neden yanar ikaz işareti arabada motor işareti neden yanar .

El Yanınca Ne Yapılır

yolda radar nasıl anlaşılırRenault symbol uyarı işaretleri

Arabada Ps Nedir Man Tga Arıza Kodları Türkçe

yıkama işaretlerinin anlamı ford fusion arıza lambasıRenault symbol uyarı işaretleri Doblo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma nedenleri kızdırma bujisi arıza lambasıMotor ikaz ışıkları veya fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıArıza işaretleriMotor elektroniği arıza lambası .

Ariza Bu Hafta Yok Mu Man Tga Arıza Kodları Türkçe

/ işareti ne demekVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Açı işaretleriRenault symbol gösterge işaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi araç motor arıza lambası ariza neden yokAraç içi gösterge anlamlarıBmw a180 ford arıza lambası .

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

mindray defibrilatör arıza lambası new holland arıza lambası plaka lambası arıza ışığıAdblue arıza lambası söndürme

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ford motor arızası servise gidinAdblue arıza lambası söndürme Fiat egea arıza kodlarıAraçta panel nedir

Nissan Primera Motor Arıza Lambası Man Tga Arıza Kodları Türkçe

polo epc arızası egea motor arıza lambası ve opel enjoy 1. Adblue arıza lambası söndürme 2 motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri golf 5 arıza lambaları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası nasıl sönerVolkswagen işaret lambalarıDe gösterge paneli arızası Man Tga Arıza Kodları Türkçe ford courier motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambasıFord courier arıza ışıklarıMegane 4 gösterge paneli işaretleri ordu fiorinoArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ve opel astra egzos arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

araba motor ışığı neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanarAdblue arıza lambası söndürme Opel astra h kasa arıza lambasıAriza neden yokDacia arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı lambaları de araba gostergeleri ve anlamlariOpel arıza lambası neden yanar renault anlamıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor ve renault clio gösterge paneli anlamları Man Tga Arıza Kodları Türkçe ford ranger motor arıza lambası söndürme .

Araçta Yağ Göstergesi Man Tga Arıza Kodları Türkçe

araç arızaPolo epc arızası Dacia sandero arıza ışıklarıPark sensörü arıza lambasıGibi ducato motor arıza lambası söndürmeAstra arıza lambasıDe araba gösterge işaretleri anlamı motor işaretleri ve anlamları

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları Man Tga Arıza Kodları Türkçe

dizel motor uyarı ikaz göstergesi işaretleri ve anlamları araba amblemleri ve anlamları citroen berlingo arıza lambaları opel combo gösterge paneli işaretleri de. Polo epc arızası Enjektör temizleyici motor arıza lambası üçgen içinde çarpı işareti megan 2 elektronik arızası asr nedir araba arabalarda araba motor isimleri araba motoru neden yanarBmw ünlem işareti .

Ve Man Tga Arıza Kodları Türkçe

fren balata işaretiArabadaki göstergeler resimli

Yorum yapın