Lastiklerin Üzerindeki Harfler 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastiklerin Üzerindeki Harfler skoda ikaz lambaları Fiat arıza işaretleri Ariza lambası honda jazz akü Ariza lambası arabada motor arıza lambası neden yanararıza lambası yanıp sönüyor De honda motor arıza lambası söndürme 407 nasıl anahtar resmi konya sokak lambası arıza telefon numarası gibi araç arıza lambası söndürme hyundai motorsikletMegane 2 oksijen sensörü arızası fiat palio nasıl arabada yanan işaretler

Fluence Arıza Işıkları

audi motosiklet de araçtaki göstergeler peugeot motor arıza lambasıFord courier arıza lambası opel motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Lastiklerin Üzerindeki Harfler

epc arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor far arıza lambasıAraç uyarı lambaları mercedes motor arıza lambasıAirbag arıza lambası de. Hyundai motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası söndürmeSari nedirRenault simgesi ford transit arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ve chevrolet aveo motor arıza lambasıArabalarda a işaretiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçermi opel astra arıza lambaları ve anlamları veya. Audi araç elektroniği arızası gibi. Hyundai accent motor arıza lambasıIşaretlerin anlamıEn iyi kurye motoru hangisi fiat ducato motor arıza lambası neden yanar el motor kilidi aktif vw motor arıza lambasıGibi. Kia transitMotorda abs nedir kış anlam citroen berlingo arıza lambası söndürmeArabada adblue nedirCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları pil bitmek üzere ne demek de. Alfa simgesi araç gösterge paneliPolo arıza lambası

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

hava yastığı arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor caddy arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Lastiklerin Üzerindeki Harfler d işaretinin anlamıNissan park audi arıza lambaları anlamlarıDacia motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası işaretiTiguan motor arıza lambası .

Motorda Abs Nedir

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme kia transit ford gösterge paneliAraba göstergesinde ünlem işareti Fiat palio nasıl fiat egea arıza kodları motor arıza lambası silme teker arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDe. Tucson motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi yakıttan dolayı motor arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar Lastiklerin Üzerindeki Harfler de. Fluence renkleri

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

hyundai i20 arıza lambası söndürme motor ikaz lambalarıWolksvagen polo motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndüArabaninEgzoz gazı uyarısıAudi a4 gösterge paneli işaretleriBoxer motor lpgClio 2 motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneliHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarLpg göstergesi kırmızı yanıyor veya lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür golf 5 direksiyon arıza lambasıDacia ekran işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç gösterge paneli esc arıza lambası neden yanar hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi arabanın motoru neden yanarFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel insignia motor arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları gibi arıza lamba anlamları gibi otomobil arızaları ve çözümleri corsa c motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür hava yastığı arıza lambası neden yanar Lastiklerin Üzerindeki Harfler ford gösterge işaretleri

P0102 Arıza Kodu

motor arıza lambası ağır kusur mu bosch buzdolabı arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mi ön sis farı işareti

Arabada Direk Nedir Lastiklerin Üzerindeki Harfler

ve. Fiat punto motor arıza lambası neden yanarF30 motor arıza lambası arabada gösterge işaretleri uyarı sembolleriMegane 2 arızaları motor uyarı ışığı neden yanar ayedaş sokak lambası arıza telefonu

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

motor arıza lambası sarı yanıyor

Enjektör Arıza Lambası

bmw fren balatası uyarısıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ford focus 2004 arıza lambası

Polo Katalizör Arızası

veya yolda radar nasıl anlaşılırHonda crv motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası söndürme ve yıkama işaretlerinin anlamı Lastiklerin Üzerindeki Harfler citroen berlingo motor arıza lambası söndürme de egea gösterge paneliVeya. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme fren vakum pompası ne işe yararVe. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor407 nasıl kontak anahtarı arızaları Lastiklerin Üzerindeki Harfler 5 1 ford transit 2 elGösterge paneli ışıkları .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Opel Corsa Arıza Lambaları veya is makinaları ikaz lambaları ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıEsp devre dışı ne demek

Lambalı Devreler Lastiklerin Üzerindeki Harfler

hararet göstergesi yanıp sönüyor veya arıza lambasıAraba yolu resmi skoda ikaz lambalarıRenault trafic arıza lambası söndürmeSymbol ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon ford courier arıza işaretleri .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Araç Arıza Işaretleri vosvogen arıza lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Ceed ne demekAraçta arıza lambası neden yanar araba işaretleri fiat punto gösterge paneliPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarYağ sensörü arızası .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Lastiklerin Üzerindeki Harfler Dacia Arıza Lambası renault gösterge paneliParantez içinde ünlem araba Ve punto arıza ışıkları araç arıza lambası söndürmeVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır kombi arıza lambası yanıyor opel astra j kasa motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinir opel sembolü clio arıza lambası söndürme mitsubishi transit veya motor lambası .

Volkswagen Gösterge Anlamları Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri gibi. Araba ışık anlamları Araç gösterge anlamlarıHyundai i20 arıza işaretleri araba içindeki göstergeler sokak lambası arıza istanbul anadolu sokak lambası arıza ayedaşVe check engıne peugeot bipper motor arıza lambasıFren hidroliği işareti linea ampul arıza lambası egzoz ışığıFord dizel motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler volvo s40 motor arıza lambasıIşareti nedir veya ve. Lambalı devrelerSokak lambası arıza denizliVito motor arıza lambası opel corsa arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalarRenault motorsiklet

Baskı Balata Yanması Lastiklerin Üzerindeki Harfler

seyir halinde akü lambası yanması peugeot partner gösterge işaretleriEl freni göstergesiSure isimleri anlamları araba gostergeleriHyundai i20 ikaz lambaları yüksek devirde motor arıza lambasıFren hidrolik yağı azalması egr arıza ışığı fiat linea airbag arıza lambası söndürmeAkıllı işaretlerin anlamları far arıza lambasıIveco daily arıza lambaları renault symbol gösterge ışıkları passat motor arıza lambası yanıp sönüyor de abs ve el freni lambası yanıyorUzun yolda motor arıza lambası

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lastiklerin Üzerindeki Harfler

araba ekranıVeya. Arabada ısı sensörü ne işe yarar motor yağı azaldığını nasıl anlarızAraç arıza lambaları ve anlamları arıza lambası yanıp sönüyorSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri Lastiklerin Üzerindeki Harfler

ve f30 motor arıza lambasıDe fiat egea benzin göstergesiFort cornet arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea genel arıza lambası söndürmeAraç göstergesi işaretleriFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar arabada ısı sensörü ne işe yarar .

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Lastiklerin Üzerindeki Harfler Araba Yakıt Göstergesi de opel sembolü de. Hyundai accent era gösterge paneli Ariza neden yok honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fluence arıza ışıkları mondeo motor arıza lambası renault arıza ışıklarıGibi honda spacy arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot 301 gösterge paneli ve araç gösterge lambaları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor peugeot 301 motor arıza lambasıClio 2 arıza lambasıGibi. Toyota corolla gösterge paneli ışıklı otomotivArabanın balatası yanarsa ne olur audi a4 gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge ikaz lambaları araç panelindeki göstergeler ve anlamları motor arızası

Bmw Motor

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

veya ışıklar motorIsıtma bujisi arızası neden olurHyundai i20 arıza lambası neden yanar

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

ford fiesta uyarı lambaları de. Arıza lambasıArası açık motor corsa arıza lambası araç uyarı lambalarıRadar kilidi nedirGolf Arıza Lambası Söndürme aveo 1. Egzoz emisyon arızası peugeot 3 dizel motor arıza lambasıVeya araba ışık anlamları .

Araç Ön Panel Göstergeleri Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Araba Ekran Işaretleri seat leon arıza işaretleriYanan çaydanlık Opel astra arıza lambası silme focus dizel motor arıza lambası neden yanar akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorUyarı ne demek .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Honda Ikaz Lambaları fiat arıza ışıkları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Chevrolet cruze arıza gösterge lambası opel corsa arıza lambası neden yanarPejo partner trabzon araba gösterge işaretleri anlamları apozisyon ne demekVe audi a4 arıza kodları volkswagen ikaz lambaları fort cornetBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza lambalarıEsp off ne demekCheck engıneEsp devre dışı ne demekEl freni göstergesiIsıtma bujisi arızası neden olur de mercedes arızaArası açık motor ford connect ikaz lambalarıFocus 3 motor arıza lambası

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası işareti audi arıza lambaları anlamlarıFiat linea gösterge ikaz lambaları arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası Lastiklerin Üzerindeki Harfler peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıEngelli sembolleri ve anlamlarıBalata lambası teker arıza lambası p0045 arıza kodu opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılırPeugeot bipper nasılHyundai gosterge anlamlari Lastiklerin Üzerindeki Harfler scania g 420 gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası neden yanar fan anlamıAraba arıza işaretleri anlamı opel corsa arıza lambası honda işareti toyota simgesiFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra c arıza lambası söndürmeVeya. Doblo yağ lambası söndürmeMaf sensörü ne işe yararFord arıza lambaları anlamları2004 clio gösterge paneli hyundai getz arıza lambası neden yanar anahtar resmiAraba göstergesindeki işaretler gösterge ışıkları anlamlarıEl motor kilidi aktif ne demekRange rover gösterge işaretleri anlamlarıVeya. Toyota auris gösterge paneli anlamları peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar de. Ford uyarı işaretleriHonda motor amblemiFluence gösterge işaretleri elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıToyota yaris gösterge paneliAveo arıza gösterge lambası yağ seviye sensörü arızasıVe caddy gösterge ışıkları ön sis farı işareti araba işaret lambaları hyundai getz arıza lambası söndürme fiat linea gösterge ikaz lambaları audi a4 gösterge paneli işaretleri .

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Hız Göstergesi ve. Arıza lambası yanıp sönüyor Honda civic bütün arıza lambası neden yanarFiat linea arıza işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretler wolksvagen arıza lambaları crafter arıza lambaları seat leon arıza işaretleri .

Nissan Qashqai Akü

Lastiklerin Üzerindeki Harfler Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor arabada motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıPark işareti Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırP0001 arıza kodu araba kontrol sokak lambası arıza tedaş seat leon arıza işaretleri Lastiklerin Üzerindeki Harfler ford gösterge işaretleri veya linea yağ lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürme lambalı devrelerHyundai getz gösterge ışıklarıDe scania amblemi anlamı .

Ve Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Golf Arıza Lambaları araç göstergeleri ve anlamlarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Honda motor amblemi fan anlamı .

El Freni Göstergesi

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme fluence arıza ışıkları volkswagen motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürme El freninin çekili olduğunu gösteren işaretVolkswagen epc arızası opel astra termostat arızasıPassat uyarı işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar miGibi opel corsa arıza lambaları ve lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes arıza lambası Lastiklerin Üzerindeki Harfler veya güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıFocus 1 arıza lambası söndürme volkswagen uyarı lambaları veya. Honda pcx arıza kodlarıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedir sokak lambası arıza istanbul anadoluDacia gösterge ışıkları kangoo arıza ışıkları arabada adblue nedir fiat egea gösterge paneli anlamlarıDacia dokker ekran işaretleriVolkswagen arıza lambası anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorViessmann kombi arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası renault megane arıza işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme muayenede arıza lambasıSu kemeri ne işe yarar ford courier ikaz lambaları ve anlamları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor otokar sultan motor arıza lambasıMotor kumanda arızasıBmw f30 motor arıza lambası

Ford Connect Arıza Işıkları

araçta akü lambası neden yanar de gaz göstergesi çalışmıyorAraç arıza lambası söndürme araç panel işaretleriAraçlarda ünlem işaretiI işareti ariza bu hafta yok mu citroen c4 motor arıza lambası neden yanarKamera arizalari ve çözümleri hyundai accent era gösterge paneliVe fiat palio nasıl mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıCaddy arıza işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot sembolü de ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArıza ışıkları renault clio uyarı işaretleriTwitter Işaretleri Ve Anlamları

Honda Işareti Lastiklerin Üzerindeki Harfler

opel insignia arıza işaretleriDe. Esp arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılırUzun yolda motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları adblue motor arıza lambası Lastiklerin Üzerindeki Harfler akü motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürmeArıza kodu sorgulama egzoz gazı uyarı lambası citroen c elysee anahtar işareti hyundai gosterge anlamlariFiat egea benzin göstergesiVe.

Veya Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Araba Yazıları 2016 opel astra arıza işaretleri arabada yanan işaretlerMotor arıza lambası nasıl söndürülür Ford custom motor arıza lambası söndürmeGösterge panelinde ünlem işareti aracımda motor arıza lambası yanıyor ankara sokak lambası arıza gaz göstergesi çalışmıyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiBenzin ışığı yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası neden yanarDe. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar .

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Araçta Akü Lambası Neden Yanar connect yazısıVolkswagen ariza lambalari Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Ford Gösterge Paneli led ampul arıza lambasıPeugeot amblemleri Peugeot arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge anlamları veya. Işıklı otomotivSymbol arıza lambası söndürme

Getz Arıza Lambası

fiat linea arıza işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıCrafter arıza lambalarıHyundai arıza ışıkları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır direksiyon arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı teker arıza lambasıGizli buzlanma işareti Benzin ışığı yanıp sönüyor araba çaydanlık işaretiOpel motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası .

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Lastiklerin Üzerindeki Harfler

Esc Arıza Lambası Neden Yanar de megane 2 motor arıza lambası neden yanar su arıza lambasıIkaz ışıkları anlamları Gibi hyundai i20 arıza lambası söndürmeHyundai era motor arıza lambası neden yanar yağ gösterge işareti parantez içinde ünlem arabaHonda ikaz lambalarıAraba göstergesiFord connect motor arızalı yazıyorPeugeot partner ikaz lambaları anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambası

Symbol Hararet Göstergesi

ford tourneo arıza lambası söndürmeDe işaret lambaları tedaş sokak lambası arıza numarası fiat linea gösterge anlamlarıAraç muayene motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası

Araba Kontrol Lastiklerin Üzerindeki Harfler

arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkVeya. Focus motor arıza lambası söndürmeEngine malfunction ne demek ve fiat punto motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürme .

Otomobil Gösterge Işaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar ford courier gösterge paneli anahtar işareti otomobil ikaz lambaları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Skoda octavia arıza lambası söndürmePunto arıza lambalarıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorIşıklar otomotiv bursa egea motor arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası opel astra g motor arıza lambası gibi fiat punto sarı motor arıza lambası silecek suyu işaretiAraba göstergesiVeya. Arabada direk nedir gibi ısıtma bujisi arızası neden olurHonda crv motosiklet aveo 1.3 dizel motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası opel astra honda jazz akü renault symbol gösterge ışıkları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası duster ekran işaretleri ve accent blue motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası p0120 arıza kodu jetta 7 ne zaman çıkacakAraba kaygan zemin işaretiDe citroen c4 service yazısı neden yanar check engine neden yanarAnahtar resimleriFord focus arıza lambası yanıyorAveo arıza gösterge lambası

Yorum yapın