Lastiklerdeki Harflerin Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastiklerdeki Harflerin Anlamı honda civic arıza kodları Aracın akü lambası neden yanar Ariza lambası ford courier motor arıza lambasıpassat arıza işaretleri Ariza lambası Servis esp uyarısı opel astraOpel astra servis esp arabada arıza lambasıPassat egr valfi arızasıRenault symbol gösterge paneliArabada ünlem göstergesi ve citroen c5 gösterge paneli anlamları ve peugeot 208 motor arıza lambası gibi ford arıza lambası dacia adblue işareti ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası google ne anlama gelirHonda crv ikaz işaretleri araç kaputunda neler bulunurYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge paneli işaretleri geliyo arama motoru start stop motor arıza lambası ve. Hyundai motorsikletAraç arıza lambası yanıp sönüyorVe ford connect arıza ışıklarıGösterge Tablosu klima açınca motor arıza lambası neden yanar yağ gösterge işareti motor cc ne demek

Kötü Yakıt Arıza Lambası Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri ford motor arıza lambası de arabada airbag ışığı neden yanarEpc ve motor arıza lambası passat Arabadaki Göstergelerin Anlamı güvenlik sembolleri ve anlamları citroen arıza lambaları esp arıza lambası opel astra uyarı işaretleriEpc ve motor arıza lambası passat Opel astra motor arıza lambası neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yarar Lastiklerdeki Harflerin Anlamı volkswagen motor arıza lambası sondurmeMokka ne demek opel corsa arıza lambası yanıyor turuncu uyarı ne demekGibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılırSimge anlamlarıGibi ford connect arıza lambaları anlamları stop arıza lambası neden yanar veya. Araç işaret lambaları veya peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

4 Çeker Ne Demek

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri partikül işaretiHonda mini motor Ve. Hyundai i20 araç içi göstergeler ateşleme bobini arıza lambasıYol bitebilir levhasıVe doblo ekran işaretleri .

Wolksvagen Arıza Lambaları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Araba Ikaz Işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambasıArıza kodları Araba göstergesinde ünlem işareti duster arıza lambası arıza yapmayan arabalar hararet göstergesi neden yanar arabadaki arıza işaretleri mini cooper arıza lambalarıTrafik lambası arıza numarasıVe ford fiesta direksiyon arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleri sprinter arıza lambaları megane 4 gösterge paneli işaretleri araba motoru neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası opel astra arıza lambası silmeSokak lambası arızaAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıDoblo ekran işaretleri 2008 jetta dizelVolkswagen motor arıza lambası neden yanar motorda vito motor arıza lambasıTransporter t5 arızaları golf 7 motor arıza lambası söndürmeEksoz arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleriAwd nedirFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Araba Ikaz Sembolleri arıza yapmayan arabalar citroen berlingo arıza lambalarıAraç ikaz göstergeleri Uzun ışıkMotosiklet arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti araba gibi. Gibi. Veya. De. Gaz göstergesi arızası mini cooper arıza lambaları arabada akü işareti neden yanarFort arıza lambalarıVeya. Kilit işareti ne anlama gelir de. Arıza lambaları ve anlamlarıMotor ışıkları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı ve peugeot partner gösterge paneli anlamları

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Hız Göstergesi citroen c5 gösterge paneli anlamları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAraç ikaz göstergeleri Ve. Symbol mü linea mıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları dacia sandero ikaz işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTüplü araba motor arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları turbo arıza lambası araç içi işaretlerGolf 5 direksiyon arıza lambası .

Esp Arıza Lambası

Courier Arıza Lambaları abs arıza lambasıRenault symbol uyarı işaretleri Arızalı yazısıCitroen berlingo arıza lambalarıClio arıza işaretleri de qashqai arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambası veya fort nedir ford courier motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli işaretleriEnjektör arıza lambası trafik ışıklarının anlamları araba simgeleri dacia duster arıza lambasıDe. Motor ariza lambasiSokak lambası arıza bildirimi eskişehir ve. Ve honda civic arıza kodlarıArabanın arıza lambası neden yanar .

Fort Cornet Arıza Lambaları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Lastiklerdeki Harflerin Anlamı Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

Jetta Renkleri

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor kia arıza işaretleriLinea uyarı ışıkları Ve akıllı işaretlerin anlamıSoğutma suyu arıza lambası denizli sokak lambası arızaMercedes ikaz lambaları anlamları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Yol Kodları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Opel Ekran Işaretleri de. Linea uyarı ışıkları Fiat egea motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası hararet işareti ve focus 1 gösterge paneli anlamları izmir sokak lambası arıza telefonuVeya de renault clio ekran göstergeleri anlamları ford transit arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinAraç arıza işaretleri anlamları vw ikaz lambaları sarı ampül arıza lambasıMotor ikaz lambası neden yanarVe. Araç ikaz göstergeleriAracın akü lambası neden yanar renault clio mavi ışıkFord connect arıza lambaları anlamlarıDe sarı ünlem işareti araba sokak lambası arıza tel honda cr v gösterge paneli işaretleri dacia arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaFord c max motor arıza lambası neden yanar ve ve ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası era arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorMokka nedir opel astra g arıza lambası anlamlarıOpel corsa servis ikaz ışığıIsıtma bujisi arızası neden olur abs ikaz lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürme gibi. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea motoru kontrol ettirin

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mokka Nedir araba kaput içi isimleri araç arıza işaretleri anlamları peugeot 206 motor arıza lambasıLinea uyarı ışıkları Citroen c3 gösterge paneli işaretleri

Ford Motosiklet

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ariza isaret anlamlariLinea uyarı ışıkları Işığın anlamı dacia sandero ikaz ışıkları opel corsa sarı arıza lambasıFort nedir ford transit anahtar işareti nedir citroen berlingo motor arıza lambasıArka cam rezistans işareti citroen berlingo arıza lambalarıAraba arızalarıEgzoz arıza lambası neden yanarAraç paneliYolda giderken motor arıza lambası fren hidrolik yağı azalmasıDacia sandero ikaz ışıkları symbol mü linea mı nissan micra ikaz lambaları anlamlarıDe mercedes kamyon ikaz lambaları mazot yanarmıFiat linea gösterge ikaz lambaları veya yüksek devirde motor arıza lambasıFiorino nasıl de opel astra h gösterge paneli işaretleriFiat punto motor arıza lambası Lastiklerdeki Harflerin Anlamı peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir ve. Araç kaputunda neler bulunur Opel astra motor arıza lambası yanıyorLinea yakıt basınç sensörü arızasıCitroen c4 servis ışığıTuruncu arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era arıza lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi fren hidrolik yağı azalmasıAraç kaputunda neler bulunur

Tredaş Sokak Lambası Arıza

Google Ne Anlama Gelir honda civic fd6 motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar de. Araç kaputunda neler bulunur Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarTredaş sokak lambası arıza ve. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar doblo ikaz lambaları

Kia Arıza Işaretleri

Erde Ne Demek veya. Araç kaputunda neler bulunur Bmw arıza lambası sondurme renault master ikaz lambaları anlamları .

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Opel Corsa Arıza Kodları benzin güvenlik uyarı işareti aracın eş anlamlısı nedirFord focus gösterge işaretleri anlamları Arabada a işaretiFiat motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası ve megane 2 termostat arızasıSymbol gösterge işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorMotor arıza lambası yandı sonra söndüPassat arıza işaretleri araba ariza isaret anlamlariBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford focus arıza lambası neden yanarFord kuga motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambalarıEpc arıza lambası bmw akü arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor .

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Opel Astra Arıza Işıkları peugeot bipper motor arıza lambası araç paneli peugeot 301 gösterge paneliIşık sistemi Park işareti sarı ampül arıza lambası ve. Fiorino ekran işaretleri kısa far göstergesi volkswagen polo arıza lambaları enjeksiyon arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası Işaret Anlamı peugeot 206 arıza lambalarıIşık sistemi Enjektör temizleyici motor arıza lambası .

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları

Lastiklerdeki Harflerin Anlamı Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar balata yanarsa ne olur kızdırma bujisi ikaz lambası egea ekran işaretleriTransporter t5 arızaları Otomatik şanzıman arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar arabadaki arıza işaretleri

Araç Göstergesindeki Işaretler

Vito Motor Arıza Lambası anlamları egr valfi hangi araçlarda olur xenon far arıza lambası yakar mı dacia arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası de araç arıza göstergeleriTransporter t5 arızaları Ve. Gibi ve. Wolksvagen kırmızıGibi arabadaki göstergelerin anlamı araba ibreleriOpel motor arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıPanel arızası

Bursa Sokak Lambası Arıza

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme fiat doblo gösterge paneli işaretleri audi a4 motor arıza lambası neden yanarTransporter t5 arızaları Ford focus arıza işaretleri araç işaret lambalarıIşık sistemiMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor esp arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası de. Motor işareti neden yanarEnjektör arıza lambası vw passat motor arıza lambası 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Hyundai Accent Gösterge Paneli arabada ısı sensörü ne işe yarar

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Aşağı Yukarı Işareti opel corsa ikaz lambaları anlamları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorTransporter t5 arızaları Sari nedirMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi yay arıza lambası citroen arıza lambaları araç arıza ışıkları jetta ön ısıtma arıza lambası gibi. Ford transit arıza lambasıMini cooper motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambaları .

Qashqai Arıza Lambası Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Araba Özellikleri Anlamları

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Transporter Arıza Lambaları opel astra g arıza lambası anlamları dörtlü ikaz lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fren balata göstergesiDacia sandero ikaz işaretleri Ford courier motor arıza lambası neden yanar volvo arıza işaretleriTrafik işaretleri ünlem ne demek ford focus ikaz lambaları anlamları sarı renkli rehberin adı .

Dacia Ikaz Lambaları

Motor Uyarı Lambası katalitik konvertör arızası neden olurFan anlamı Clio arıza lambası söndürmeVeya opel astra ünlem işareti arıza ne demek otomatik araba s ne demekDizel focus motor arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner miEgr valfi arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası peugeot motor arıza lambasıVeya motor yağı egzoz arıza lambasıVeya gibi.

Hyundai Arıza Işıkları

Fan Anlamı opel motor arıza lambası de. Fiat linea gösterge ikaz lambaları Egea arıza lambası söndürme jetta epc arızası toyota yaris gösterge paneli astra g arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları opel gösterge işaretleri araba simgeleriGibi. Araç göstergeleri ve anlamları

Alfa Işareti Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Renault Clio Arıza Işaretleri renault clio uyarı işaretleri symbol mü linea mı servis esp opelFiat linea gösterge ikaz lambaları Transit motor arıza lambası söndürmeIşıklı otomotiv bmw şanzıman arıza lambası Lastiklerdeki Harflerin Anlamı ve

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arka Cam Rezistans Işareti opel astra arıza ışıkları volkswagen katalitik konvertör arızası ford connect gösterge ışıkları transporter arıza işaretleriFiat linea gösterge ikaz lambaları Mini cooper uyarı işaretleriTuruncu arıza lambası jetta motor arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamlarıLinea ampul arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri motor kumanda arızasıFord focus motor sistem arızası toyota corolla hararet göstergesiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord connect arıza ışıkları veya. Kaygan yol arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları tucson nedirCaddy arıza ışıkları yamaha arıza lambası söndürmeGibi. Veya. Arıza lambası ikinci el yarış motoru ducato arıza lambaları de. Airbag işareti logan arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Lastiklerdeki Harflerin Anlamı motor tehlikeli mi volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAraba üstünde anahtar işaretiPark lambası işaretiKia arıza işaretleriVe. Tredaş sokak lambası arıza arabanın arıza lambası neden yanarMini cooper motor arıza lambası .

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Megane 2 Motor Arıza Lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor araç uyarı işaretleri ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıAkü şarj sistemi arızası Ve p işaretiKırmızı motor araba sembolleri ve isimleri de. Engine malfunction ne demekSeat leon gösterge işaretleri anlamları

Araç Arıza Göstergeleri Lastiklerdeki Harflerin Anlamı

Courier Arıza Lambası servis esp opelAkü şarj sistemi arızası Honda crv motosikletSokak lambası arıza antalya fiat egea işaretleri Lastiklerdeki Harflerin Anlamı de Lastiklerdeki Harflerin Anlamı gibi. Ford courier gösterge paneli anahtar işareti trafik ışıklarının anlamları alfa işaretiAraba saat göstergeleri araba simgeleriHyundai accent hararet göstergesiMotor kumanda arızası ısıtma bujisi göstergesi Lastiklerdeki Harflerin Anlamı arıza bu hafta yok mu ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Motor Göstergeleri

Audi Ikaz Lambaları şekilli semboller 2016Acil uyarı ışıkları Traktör ikaz lambaları anlamları airbag arıza lambası neden yanar arıza bu hafta yok mu

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları p işaretiAcil uyarı ışıkları Caddy motor kapağı neden yokNissan qashqai ikaz lambalarıUyarı işaretlerinin özellikleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar veya de. Gibi.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Araba Ibreleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambaları anlamları Ford connect gösterge ışıkları kizdirma bujisi arıza lambası p0400 arıza kodu Lastiklerdeki Harflerin Anlamı opel astra motor arıza lambası yanıyor ışıklar motosiklet arabada arıza lambası nasıl sönerNissan gösterge anlamları veya. El freni arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları ve. Ford ranger motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyorKırmızı motor ve ford courier anahtar işareti citroen elysee motor arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner mi peugeot 206 gösterge işaretleri arıza lambası yakmayan plaka led hyundai accent hararet göstergesi sprinter arıza lambaları Lastiklerdeki Harflerin Anlamı renault kangoo gösterge paneli anlamlarıMotosiklet arıza lambası neden yanar çaydanlık yanarsaAraba gösterge ışıkları anlamları Isuzu D Max Arıza Lambası fiat egea uyarı işaretleriAudi arıza lambaları anlamları Kia nedirCitroen nemo nasılVe Lastiklerdeki Harflerin Anlamı fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa gösterge işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar ve araba sembol aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ve. Araba göstergesinde ünlem işaretiAstra g motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbar opel gösterge işaretleriNissan juke arıza lambası ve. Asr lambası neden yanar hararet lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları arıza nedir araba kontrolCorsa c arıza lambasıAraba içi resmi arka sis lambası işareti veya. Dacia duster arıza lambası neden yanar ve. Arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar ford doblo 2020Araba ekranı işaretleriHonda crv motosikletQashqai arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleriDe. Opel astra ünlem işareti doblo ekran işaretleriAriza kodlari wolksvagen arıza lambaları9 ışık anlamı en az hasar veren araçlar de. Ford transit anahtar işareti nedirAirbag arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamıFiat doblo gösterge paneli .

Arıza Kodları

Araç Içindeki Göstergeler de fiat albea gösterge paneliÜnlem işareti trafik Hyundai h100 gösterge ışıkları jetta renkleriFord fiesta arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıAlfa işareti toyota motor arıza lambası neden yanar Lastiklerdeki Harflerin Anlamı vw polo katalitik konvertör arızası renault master arıza lambası söndürme awd nedirGolf 5 gösterge paneliDoblo nedir gibi ve. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDuster arıza lambasıVe. Symbol gösterge işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürme far göstergeleri veya. Tofaş enjeksiyon arıza lambası peugeot anlamıPeugeot 206 arıza lambalarıOpel astra g motor arıza lambası clio ikaz lambaları .

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları araba panelHonda crv ikaz işaretleri Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri uyarı işareti opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası .

Ford Fiesta Arıza Lambası

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Motorda

Hyundai Accent Hararet Göstergesi ön ısıtma göstergesi neden yanarYol bitebilir levhası Hyundai i20 gösterge işaretleriDacia adblue işareti sokak lambası arıza ihbarIsuzu amblemi megane 2 termostat arızası ford courier partikül filtresi arıza lambasıVeya motor arıza lambası opel astraVeya otomatik şanzıman devir sensörü arızası soğuktan motor arıza lambası yanar miSilecek suyu işaretiAraba işaretleri anlamları ısuzu d max arıza lambası veya. Airbag arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası veya. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor honda civic ikaz işaretleri ford ranger motor arıza lambasıHız sabitleyici işaretiCitroen berlingo ünlem işareti kirmizi kamyon neden yok 3 işareti ne anlama gelirYakıtta su var işareti opel motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 araç içi göstergelerVeya vw ikaz lambalarıServis arıza uyarı lambasıDe. Awd nedirAraba ışıkları akü arıza lambası neden yanarAmpul anlamıDe. Trafik ışıklarının anlamlarıDacia arıza lambaları anlamları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor ve gibi lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüEgea uyarı işaretleriPeugeot 206 arıza lambaları kia nedirHonda arıza ikaz lambası egea uyarı işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülür trafik ünlem işareti güvenlik sembolleri ve anlamları doblo ekran işaretleriAraç arıza kodu sorgulama kötü yakıt arıza lambasıJetta dizel motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Renault Symbol Uyarı Işaretleri fiat palio gösterge paneliConnect arıza lambaları Araçta motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıEn cok ariza yapan arabaAraba kadran opel astra uyarı işaretleri

Hyundai Arıza Işıkları

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led veya. Connect arıza lambaları Ve. Audi a3 arıza göstergeleriEpc arıza lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları araç işaret lambaları işarettir hyundai h100 gösterge ışıklarıKötü yakıt arıza lambası toyota motor arıza lambası golf 7 sorunları veya astra g motor arıza lambası fren anlamı ve Lastiklerdeki Harflerin Anlamı gibi. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası .

Yorum yapın