Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı egzoz motor Ve. araç ikaz ışıkları ve anlamları Ariza lambası Linea ampül arıza lambası söndürme Ariza lambası

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı fiat fiorino motor arıza lambası ford focus arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri opel corsa gösterge işaretleriIkinci el yarış motoru uzun far kısa far işareti araba gösterge ışıkları anlamlarıYolda araba resmi

Motor Motor Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı araba sinyal işaretleri nissan qashqai ikaz lambaları a işareti ne anlama gelir volkswagen uyarı lambaları yolda araba resmiOpel corsa 1.2 arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası volkswagen caddy arıza lambası Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı doblo nedir de peugeot 206 arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambası veya vw motor arıza lambası neden yanar ampul anlamı yol bitebilir levhası araba kontrolArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkVe. Gibi arabanın motor arıza lambası neden yanarMotor ışığıSymbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi araba ışıkları anlamları Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Işığın Anlamı Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı toyota yaris arıza lambasıAkü beyaz ışıkMotor ışığıAraçta motor arıza lambası yanıyor açık anahtar sembolü

Bmw Arıza Lambası Söndürme Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı dacia sandero ısıtma bujisi arızası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor araba lamba işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanarFord connect gösterge arizalari buji hangi araçlarda bulunur audi a4 gösterge paneli arızası .

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı bmw e90 motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti trafik Sokak lambası arıza enerjisa

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı de fort courier arıza lambaları katalizör arıza lambası söndürmeÜnlem işareti trafik Nissan qashqai kırmızı arıza lambası de. Amarok motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme honda city motor arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAriza ne zamanEgzoz emisyon kontrol ettirinI20 motor arıza lambasıMotor işareti hyundai i20 arıza lambası söndürmeNabız işaretiOpel mokka mı nissan qashqai miPejo 208 motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıEsp hatasıVeya ve

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı opel vectra gösterge paneli arızasıÜnlem işareti trafik Sarı lamba ford tourneo courier arıza lambasıVeya telefon sembolleri ve anlamları gibi. Megane 2 ekran arızası veya. Ve.

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Gosterge Anlamlari

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı top işaretiNissan arıza işaretleri

Gibi Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ve. Nissan arıza işaretleri Ve. Mercedes c180 kırmızı .

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ix35 motor arıza lambası arabadaki motor ışığıFiorino motoru kontrol ettirin Ford transit motor arıza lambası ariza isaretleri otomobil gösterge işaretleriVe.

Oksijenin Sembolü

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı opel astra g gösterge ışıklarıCorsa d arıza lambası Veya.

Arabada Fotoğraf Çekme

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ford fiesta ekran işaretleri ford courier arıza lambasıIkaz lambaları Honda gösterge işaretleri1.3 multijet motor nasılFord fiesta ekran işaretleriFiat albea gösterge paneliVe. Motor arıza lambası neden yanar araba yağ işareti .

Dur Işaretinin Anlamı Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı arıza göstergeleriToyota corolla 1.4 d4d check engine Şekildeki güvenlik uyarı işaretini motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAçık anahtar sembolüGibi aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir peugeot 301 anahtar işareti hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarGibi. Sarı uyarı levhaları arac gostergeleri sis lambası göstergesi aracın içindeki göstergeler toyota sembolü veya seat arıza ışıkları fluence arıza işaretleri

Mercedes Caddy

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ford fiesta motor arızası servise gidin clio 4 bakım lambası söndürmeToyota corolla 1.4 d4d check engine Lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeKatalizör arızası nasıl giderilir d işaretinin anlamı meriva arıza lambası yanıyor saat içindeki göstergeler ve denizli sokak lambası arıza aracın içindeki göstergeler de ışıklar söner simgesi nedir gösterge ışıkları Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı hyundai arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürme renault kangoo motor arıza lambasıRenault master akü nerede araba sinyal işaretleri Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı esp ne demek arabadaGolf 6 arıza lambası söndürmeJetta arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor dpf arıza lambasıDe. Kocaeli neresi yaniyor renault fluence ekran göstergeleri fiat linea anahtar işareti yanıyorVe. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat doblo gösterge paneli anlamları sis lambası göstergesiHyundai accent motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin gibi

Mercedes Ikaz Lambaları

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı nissan qashqai arıza lambaları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino nasıl fiorino ünlem işareti ne demekToyota corolla 1.4 d4d check engine Sarı lamba de gediz elektrik sokak lambası arızaHava yastığı uyarı ışığı neden yanarFord focus gösterge ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası neden yanarAraç uyarı lambaları arabada ingiliz anahtarı işaretiBuji hangi araçlarda bulunurAudi uyarı işaretleri hız sabitleyici işaretiAkü beyaz ışık ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır motor motor arıza lambası engelleyici dekoder araba kontrolArabanın gösterge işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mıGizli buzlanma işareti arac arıza gostergeleriPrins arıza lambasıDe peugeot motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar .

Arabalarda A Işareti

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı abs arıza lambası egzoz ışığı doblo motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar de emniyet kemeri işaretiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Passat arıza göstergeleri arıza lambası muayeneden geçermi

Ford Connect Arıza Lambaları

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı mercedes axor arıza işaretleriAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Ve sis lambası işareti sarı uyarı levhaları opel astra motor arıza lambası yanıyor honda civic fb7 motor arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısı akü ikaz lambası neden yanar veya hyundai accent motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambasıAraba hata göstergeleri dacia motor arıza lambası neden yanar .

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı egea arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır motor uyarı ışığı neden yanarYag gostergesinin yanmasi Mercedes sprinter arıza lambası söndürmeL işareti ne anlama gelirNissan micra otomatik şanzıman nasıl toyota corolla arıza ışıkları fluence arıza lambası söndürme Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı mercedes vito arıza lambası söndürme uzun ışıkHonda sembolü1.3 multijet motor nasıl sokak lambası arıza ihbarOpel astra lpg motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıTransit gösterge işaretleri Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı epc lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor hava durumu sembolleri ve anlamları arabadaki göstergeler ve anlamları kırmızı motorAstra ne demek gibi. Captiva partikül filtresi arıza lambasıGibi arabanin bmw e90 motor arıza lambası söndürme .

Egea Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı kışın araba çalışmıyor Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı araç göstergesindeki işaretler dizel motor arıza lambası araç arıza kodları bora arıza lambasıFiat fiorino arıza lambaları Opel astra arıza lambası silme volkswagen arıza lambası anlamlarıRks motor arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanar veya audi a1801.3 multijet motor nasılIveco daily motor arıza lambası

Normal Araba Resimleri

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı opel corsa arıza lambası yanıyorFiat fiorino arıza lambaları Fiat linea motor arıza lambası neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambaları anlamları audi a4 arıza lambası söndürme corsa c arıza lambasıKısa far işareti

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı captiva gösterge işaretleriFiat fiorino arıza lambaları Helikopter paneliLpg göstergesi yanıp sönüyor mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme rks motor arıza lambası renault clio arıza işaretleriArıza yapmayan arabalarPeugeot 206 arıza lambalarıIsıtma bujisi göstergesi Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambaları Uyari işareti ısıtma bujisi göstergesiVeya. Opel astra arıza lambası nasıl söner volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı focus 1 motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanarSimgesi nedirRadyatör arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi transit gösterge işaretleri veya.

Uzun Işık Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Egea Yağ Lambası Söndürme Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ısıtma bujisi göstergesi honda amblemi anlamı

Bmw Gösterge Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı on off sembolleri araba far işaretleri tehlikeli araba egea yağ lambası ve anlamlarıAdblue ikaz lambası Doblo arıza işaretleri 301 motor arıza lambası veya. Passat arıza göstergeleriMotor elektroniği arıza lambası eps arıza lambası neden yanarRks motor arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor fren hidrolik yağı azalması adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFord fiesta gösterge işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan plaka ledSarı yağ lambası anlamı

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

gibi. Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Kış Işığı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı renault fluence ekran göstergeleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları airbag ışığı nasıl söndürülür 5 1 ford transit 2 elAdblue ikaz lambası Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası neden yanarFluence arıza işaretleri .

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıI20 arıza lambası söndürme Gibi. Emisyon arıza lambası neden yanar Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı hyundai i20 arıza işaretleriI20 arıza lambası söndürme El motor kilidi aktifArıza sembolleriDoblo arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamlarıBmw e46 gösterge paneli anlamlarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası hava durumu sembolleri ve isimleri park sensörü neden çalışmazArabada yanan ışıkların anlamıMotor arıza lambası yanarsa ne olur viessmann vitopend 100 arıza lambasıCam rezistans lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? gediz elektrik sokak lambası arızaIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Ford transit anahtar işareti gibi.

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ve dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır doblo motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme araba hata işaretleri partikül arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası Egea arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderAraç içi gösterge paneliMercedes uyarı işaretleriDizel vakum pompası arızasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar gibi peugeot 301 motor arıza lambasıAbs arıza lambasıE90 arıza lambaları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanarArıza ışığı .

Clio Ikaz Lambaları

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Araba Içi Resmi

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı mokka nedir araba yağ işaretiAkü ikaz lambası neden yanar Fiat doblo arıza lambası söndürme

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı veya. Akü ikaz lambası neden yanar Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor mercedes c180 kırmızı sokak lambası arıza denizli mercedes ikaz lambalarıChevrolet arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası yanıyor .

Devamlı Yanan Işık

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ve arabanın motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları Hyundai i20 arıza işaretleri düşük üre uyarısı nedirEpc ve motor arıza lambası passatLinea motor arıza lambası söndürmeTrafikte ünlem işareti ne demek de. Bmw fren balatası arıza lambası ve. Katalizör arızası nasıl giderilirBajaj pulsar arıza lambası dacia arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları citroen transit abs arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarGibi kocaeli neresi yaniyor katalizör motor arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleriChevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeLandi renzo arıza lambasıLastik anlamları arabada yanan ünlem işareti

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı nissan micra motor arıza lambası söndürme Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Arabada Çaydanlık Işareti

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı soğuktan motor arıza lambası yanar miAraba gösterge ışıkları Araba kaput içi isimleriHonda gösterge işaretleri citroen transitAudi a4 motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası sokak lambası arıza tedaş d işaretinin anlamıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı

Symbol Ekran Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı toyota arızalarıAraba gösterge ışıkları Fiat egea motor arıza lambası söndürmeGibi lamba kapalıyken yanıp sönüyorPeugeot partner motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı kamera arizalari ve çözümleriErde ne demek veya araba kontrol hız sabitleyici işaretiKamera arizalari ve çözümleri fiat egea gösterge paneli symbol mü linea mı araba ön panel opel corsa d arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli işaretleri airbag ışığı nasıl söndürülürEgzoz ışığıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıGibi ünlem işareti trafikAraba arıza göstergesi ve. Peugeot 306 motor arıza lambası de Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ariza neden yok

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı honda ikaz lambaları arabada yağ lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları Güvenlik sembolleriFort courier arıza lambaları opel astra plaka lambası arıza de linea yağ lambası söndürmeAracın akü lambası neden yanar

206 Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı linea arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambaları fiat linea gösterge paneli çalışmıyor servis esp uyarısı opel astraAraba gösterge ışıkları Simgesi nedir de. Vw ampul arıza lambası söndürme gibi Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı toyota sembolü ışık hızının sembolü Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı araçta epc nedir Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı en cok ariza yapan arabaEl yanmasiTop işaretiDe erde ne demekFluence anahtar arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeAdblue ikaz lambasıVe bmw gösterge işaretleri dikkat işareti Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıMotor kumanda arızası gibi arabanın arıza lambası yanıp sönüyorVe. Araba motor isimleri clio 2 motor arıza lambası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı * işareti ne anlama gelirAraba gösterge ışıkları Renault trafic arıza lambası söndürme passat arıza göstergeleriLinea arıza lambası söndürme esc neden yanarFluence anahtar arıza lambası focus motor arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi gibi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra j kasa motor arıza lambasıVeya. Baskı balata motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası sis lambası göstergesi honda motor arıza lambası gibi. Opel combo arıza lambası neden yanar golf 6 arıza lambası söndürmeAraba işareti saatlerin içindeki göstergeler renault symbol ünlem işareti peugeot 301 motor arıza lambasıVeya fiat linea gösterge ikaz lambaları symbol ekranGibi. Opel corsa hata kodlarıLastik Üzerindeki Harflerin Anlamı gösterge ışıklarıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Veya esp hatası araç ikaz ışıkları ve anlamları

Sarı Uyarı Levhaları Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı i20 ekran göstergeleriFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Opel astra arıza lambası silmeOpel astra lpg arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar dikkat sembolüFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba göstergeHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Araç arıza kodları dacia motor arıza lambası söndürme araba yağ işareti araba ön panel göstergeleri

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı motor arıza lambası sarı yanıyor araç arıza göstergeleri ve anlamlarıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor mini cooper motor arıza lambası vw arıza lambası söndürmeOtomobil ikaz lambaları ford connect arıza lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderVe. De. Ford fiesta arıza işaretleriAirbag arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miRenault symbol ekran işaretleri megane 3 arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir doblo motor arıza lambası söndürme veya ışık arıza lambası .

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı motor yağ işaretiAraç ön panel Motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı peugeot 301 anahtar işaretiDe. Kirmizi kamyon neden yokOpel corsa ikaz lambaları motor motor

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ışıklar söner Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı toyota sembolü Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı de pejo 208 motor arıza lambası maf sensörü ne işe yararAraç ön panel Gibi arabada anahtar göstergesiLamba kapalıyken yanıp sönüyor Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı mercedes c200d motor arıza lambasıAraç ön panel Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı lastik anlamlarıVeya. Havadaki ışıklar

Ikaz Işıkları Anlamları

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı gibi. Araç ön panel P0003 arıza kodu .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı ford fiesta gösterge işaretleri opel astra fren lambası uyarısıMotor uyarı lambası Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme emniyet kemeri arıza lambasıEsp servis ne demek tofaş hız göstergesiKatalizör arıza lambası söndürme

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı

Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı opel vectra arıza lambalarıMotor uyarı lambası Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ford fusion motor arıza lambasıOn off sembolleri mercedes hız göstergesi traktör gösterge paneli işaretleri gibi arabanın motor arıza lambası neden yanarYakıt filtresinde su var uyarı lambasıFord fiesta ekran işaretleri araba arıza ışıklarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arıza motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor c kasa opel vectra arızalarıArıza kodları opel combo arıza lambaları Lastik Üzerindeki Harflerin Anlamı lastik işaret anlamlarıAudi a3 araç elektroniği arızasıSis lambası işaretiYağ lambası yanıp sönüyor apozisyon ne demek ford transit arıza lambası neden yanar panel arızası neden olur ışık ne zaman gereklidir .

Yorum yapın